כיצד להשיג כתובת IP בסינגפור: שמיעת שאגת האריות בשנת 2020

האינטרנט בסינגפור הוא בין הצנזורים והמנוטרים בעולם. עבור כ -11 מיליון משתמשי אינטרנט סינגפוריים, ישנם רק שלושה ספקי שירותי אינטרנט גדולים: Singtel, StarHub ו- M1, עם קומץ ספקי שירותי אינטרנט קטנים יותר הנאבקים להשיג כוח משיכה. ישנן סיבות רבות לברוח מהמעוז הסינגפורי ברשת, אך לא מכמה להיכנס.


עם זאת, יש כמה סיבות שתרצו להופיע כאילו הייתם בסינגפור. בנוסף להביא אתרים כמו Yahoo התואמים את הרשות לפיתוח המדיה של סינגפור, שימוש בכתובת IP סינגפורית יכול לספק גישה, למשל, למהדורת סינגפור של NewsAsia..

אנו הולכים להראות לכם כיצד להשיג כתובת IP סינגפורית ולעשות זאת בבטחה. סינגפור שופעת צנזורה ופיקוח באינטרנט, לכן אנו נותנים לך את השיטות הטובות ביותר למנהור מבלי לסכן את עצמך בסכנה.

כיצד להשיג כתובת IP סינגפורית

סינגפור היא מדינה חופשית ברובה. בית החירות אמר כי הוא “חופשי בחלקו” בשנת 2015, והעניק לו ארבעה מתוך שבעה למען חירות פוליטית וחירויות אזרחיות. המשמעות היא שאזרחים יכולים במידה רבה את מבוקשם, כולל הקמת שירותי עקיפה לאינטרנט. 

אם אתה מנסה להיכנס לסינגפור במקום לצאת ממנה, האפשרויות ברובן זהות. אתה יכול להשתמש ב- Tor, שהיא רשת שרתים אנונימית שמסתירה את החיבור הראשוני שלך, או אפילו לבחור מתוך מדריך הפרוקסי הטוב ביותר ללא תשלום. למרות שהם יקבלו לך כתובת IP סינגפורית, אף אחד מהם אינו הפיתרון הטוב ביותר למהירות או אבטחה.

מדריך ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור מצליח לעשות הסבר על הפרטים האישיים, אך בקיצור, פרוקסי וטור פגיעים למהירויות איטיות ופשעי רשת. מכיוון שמיקומי פינג ברשת של טור הם בבעלות פרטית ומופעלת, אין לומר אילו נתונים מרימים הזרם שלך או אם הם מנוטרים. נוכלים נופלים קורבן לאותו נושא, אך רק במקום בודד.

זה משאיר לנו רשתות פרטיות וירטואליות, שהן הפיתרון הטוב ביותר להשגת כתובת IP סינגפורית. כמו פרוקסי, VPN יעמוד באמצע החיבור שלך ויגרום לו להראות כאילו אתה נמצא במיקום אחר. באמצעות פרוטוקולי VPN זה גם יצפין את החיבור הראשוני שלך, מה שיהפוך כמעט בלתי אפשרי לראות היכן אתה נמצא באמת.

אין תחליף מתאים ל- VPN אם אתה מנסה להשיג כתובת IP אחרת, במיוחד בסינגפור. להלן תוכלו למצוא את ההמלצות המובילות שלנו עבור ספקי VPN שיש להם מיקומים בסינגפור.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שבדקנו. בנוסף להיותו ה- VPN המהיר ביותר, הוא מגיע עם האיזון הטוב ביותר של ביצועים, אבטחה ותכונות. למרבה המזל, יש לה שלושה מוקדים בסינגפור – מחוז העסקים המרכזי, ג’ורונג ומרינה ביי – כך שמנהור לארץ אינו עניין.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

כפי שנראה בסעיף הבא, קיימת רמה מסוימת של סכנה בעת שימוש בכתובת IP של סינגפור, ולכן חשוב לבצע מנהור עם ספק שמציע את הטוב ביותר באבטחת VPN. ExpressVPN הוא התמצית של זה, עליו תוכלו ללמוד עוד על סקירת ExpressVPN שלנו.

NordVPN

ל- NordVPN יש רשת ענקית של שרתים, כך שלא מפתיע שיש לה נוכחות בסינגפור. יש שם 80 שרתים, ובניגוד ל- ExpressVPN, אתה יכול לבחור את השרת הספציפי בו תרצה להשתמש. שרתים בסינגפור תומכים בהפלת חבילות ובקשרים בין עמיתים לעמית, כך שגם סיבוב זה בסדר.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אף על פי שאינו עקבי כמו ExpressVPN בכל הנוגע למהירות, NordVPN מפצה על טעויות שגויות שלה בתכונות. יש לו שרתי התמחות רבים וכלי חסימת מודעות המובנה ביישום בחינם. תוכל ללמוד עוד על אלה שבסקירת NordVPN שלנו.

CyberGhost

ל- CyberGhost יש 36 שרתים בסינגפור, אך כמו ב- ExpressVPN, אינך יכול לבחור את השרת הספציפי שאליו ברצונך להתחבר. זו לא ברירת המחדל של סינגפור מכיוון שהיא מתקינה עם פרוטוקול IKEv2 הנחות, אך אתה יכול לשנות את זה ל- OpenVPN – הפרוטוקול של השימוש ב- NordVPN ו- ExpressVPN – בהגדרות..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה לא שירות מושלם, אבל CyberGhost מעלה ויכוח חזק עד כמה הוא זול. בהתחשב במחיר, זהו אחד הערכים הטובים ביותר בשוק, למרות טעויות לא נכונות במהירות. תוכלו ללמוד עוד על כך, כמו גם על שאר השירות, בסקירת CyberGhost שלנו.

הסכנות בשימוש בכתובת IP סינגפורית

כאמור ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה סינגפורית, האינטרנט בסינגפור מנוטר ומוצנזר על ידי הרשות לפיתוח מדיה. רבים מהאתרים החסומים הם פורנו או אתרים המספקים מידע על סמים, שאף שעדיין צנזורה אינם חדשים עבור מדינה שידועה כי היא מפסידה באינטרנט.

למרות ש- VPN הטוב ביותר שלנו לפורנו ייתן לך רגל מול האתרים הידועים החסומים, בסינגפור יש צנזורה מסוכנת יותר מזו.

עיתונאים, במיוחד, נבדקים על ידי ממשלת סינגפור. שר המידע, התקשורת והאמנויות בסינגפור כתב מכתב בו נכתב כי “זה לא תפקידם של עיתונאים או עיתונים בסינגפור לאלוף נושאים, או לקמפיין למען הממשלה או נגדה.”

סינגפור עוקבת מקרוב אחר מי עושה מה באינטרנט בגבולותיה. אם אתה משתמש בכתובת IP סינגפורית, סביר להניח שתפקח עליך, לכן אל תעשה דבר שיכול להיות מוטל בספק לממשלת סינגפור. למרות שבדרך כלל אנו ממליצים על VPNs לעבור צנזורה בעבר, אתם מנהרים לבטנה של החיה כשאתה ממש נוסע לסינגפור.

למרבה המזל, תוכלו גם לקבל את העוגה שלכם ולאכול אותה. המלצות ה- VPN לעיל מספקות שרתים ברחבי העולם, כך שתוכלו להתחבר לשרת בסינגפור כדי לטפל בעסק שלכם שם ולעזוב במהירות. יש להם גם ביטחון מצוין, מה שהופך את הבדיקה הקשה ביותר ללא נושא.

מחשבות אחרונות

נראה שיש סיבות רבות יותר לכך שתרצו לעזוב את סינגפור כמעט מאשר לנסוע לשם, אך כדי לגשת לגרסאות אחרות של אתרי חדשות בינלאומיים או לדפדף בבלעדיות במדינה, יהיה עליכם לקבל כתובת IP סינגפורית. אף שגורם כוח או טור יכולים להשיג זאת עבורך, הם מציבים אותך בסיכון בהתחשב עד כמה מחמירה ממשלת סינגפור.

הפיתרון הטוב ביותר הוא VPN. לשלוש ההמלצות שלנו יש מיקומים בסינגפור, כמו גם היסטוריה ארוכה של ביצועים עקביים ובטוחים. אם אף אחד מהם לא יתאים לך, תוכל לעיין בחלונות VPN שלנו לחלופות.

מדוע אתה זקוק לכתובת IP סינגפורית? תן לנו לדעת כיצד תקבל תגובה בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map