כיצד להשיג כתובת IP צ’כית בשנת 2020: מסלול לפראג

אם אתה מנסה לגשת לאתר או לשירות בזמן נסיעה, אבל כל מה שאתה מקבל זה הודעת שגיאה או גרסה אחרת, ובכן, אתה פשוט התקבל בברכה לעולם המופלא של חסימות גיאוגרפיים. עם זאת, אל תפחד, מכיוון שאתה יכול לעקוף אותם על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. במאמר זה אנו נראה לך כיצד לקבל כתובת IP צ’כית.


כתובת ה- IP שלך עמוסה במידע, כולל המיקום שלך. כשאתה מבקר באתר או משתמש בשירות, הוא אומר להם היכן אתה נמצא. אם האתר או השירות זמין רק במדינה מסוימת ואינך שם, לא תוכל לגשת אליו. עם זאת, אתה יכול לזייף את המיקום שלך על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך.

בואו להשתמש בנטפליקס כדוגמה לחסימה גיאוגרפית. הספרייה שלה שונה בכל מדינה. מופעים מסוימים זמינים בכל מקום ואילו אחרים זמינים רק במדינה אחת או שתיים. לגרסת ארה”ב יש את הספרייה הגדולה ביותר בעולם. בגלל מגבלות זכויות יוצרים ושפות או תרבויות שונות, אין זה מעשי להפוך את כל ההצגות לזמינות בכל המדינות.

אולי אתה מפספס את הסדרות האהובות עליך מהספרייה הצ’כית. ובכן, אם אינך שם, תצטרך כתובת IP צ’כית כדי לגשת אליהם. למידע נוסף קרא את היצירה שלנו בנושא איסור נטפליקס. תוכלו גם לבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות ייעודיות.

יתכן שתרצה לגשת לשירותי סטרימינג צ’כיים כמו Česká televize או Prima televize. לא משנה מה תרצה, תצטרך כתובת IP צ’כית כדי להציג אותה.

ישנן סיבות נוספות לכך שתצטרך גם כתובת IP צ’כית. שירותים פיננסיים מסוימים, כגון בנקאות מקוונת, מאפשרים למשתמשים רק להתחבר ממדינת מולדתם. זה מתסכל, אבל ההגבלות קיימות כדי לעזור להילחם בהונאה ולשמור על זהותך. פשוט שנה את כתובת ה- IP שלך ותוכל להתחבר כרגיל.

כיצד להשיג כתובת IP צ’כית

הדרך הקלה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך לצ’כית היא באמצעות ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו. אנשים רבים משתמשים בהם, אך איננו ממליצים עליהם. הם יכולים להיות לא אמינים ולא נכללות בהן תכונות אבטחה, מה שמותיר אותך ואת כתובת ה- IP שלך פגיעות. השוואת ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור לעומת פרטים נוספים.

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. VPN יאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך תוך הגנה עליך גם עם האבטחה המובנית שלה. זה גם יגן על כתובת ה- IP שלך כך שאף אחד לא ניתן לאתר אותך. רוב רשימת ה- VPN הטובה ביותר כוללת מדיניות ללא יומנים, מה שאומר שהפעילויות המקוונות שלך נשמרות בסוד.

אמנם אתה יכול פשוט לבחור אפשרות מתוך ביקורות ה- VPN שלנו, אך עליך לוודא שהיא מתאימה לצ’כיה. רשתות השרת משתנות לפי ספק VPN, לכן עליכם לבדוק שיש שרתים בצ’כיה, אחרת, אין טעם להשתמש בה.

בנוסף, לנטפליקס אחת ממערכות איתור ה- VPN הטובות בעולם, כך שתזדקק למערכת שתוכל לעבור אותה. קרא את הקטע שלנו על שגיאת ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף.

ExpressVPN

אנו ממליצים על ExpressVPN לקבלת כתובת IP צ’כית. יש לו שרתים צ’כיים ברשת המסיבית שלה ותוכלו להיות מוגנים על ידי האבטחה המצוינת שלה. בנוסף, קיימת מדיניות אי-יומני מוצקה, כלומר הפעילויות שלך נשמרות פרטיות. יש לו גם המהירויות המהירות ביותר, רוחב פס בלתי מוגבל ונכנס בקלות לנטפליקס, וזו הסיבה שהיא ה- VPN הכי טוב שלנו לסטרימינג.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

הוא תומך במערכות ההפעלה העיקריות ויש לו אחד הלקוחות הקלים ביותר לשימוש, כך שהוא נהדר למתחילים. כלול בתוכו התחייבות להחזר הכסף של 30 יום, מה שנותן לך המון זמן לוודא שאתה אוהב את זה. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר.

NordVPN

אתה יכול גם להשתמש ב- NordVPN כדי לקבל כתובת IP צ’כית מכיוון ש 45 מהשרתים שלה נמצאים שם. אתה תהיה מוגן על ידי כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק, והוא מכבד את פרטיותך באמצעות מדיניות ללא כניסה. יש לו מהירויות טובות, אך הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים ואין גבול לרוחב הפס. זה יכול להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש שלהם ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. NordVPN מגיע עם חלון החזר של 30 יום, כך שיהיה לך מספיק זמן לנסות את זה. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה נוספת להשגת כתובת IP צ’כית. יש שם 40 שרתים, וזה המון. האבטחה שלו טובה והיא לא שומרת יומן של הפעילויות המקוונות שלך. המהירויות שלה הגונות ותוכלו ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל. תוכל גם להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזו הסיבה שזה אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו למספר מכשירים. אתה יכול להשתמש במשפט שבעה ימים כדי לוודא שאתה אוהב אותו. אם אתה עדיין לא בטוח, יש גם אחריות להחזר כספי. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

הסכנות בשימוש בכתובת IP צ’כית

זה לא מסוכן במיוחד לשנות את כתובת ה- IP שלך, אך פעולות מקוונות עלולות לגרום לך לצרות במדינות מסוימות. עדיף להיות מודעים לכל דבר שאינו חוקי או מסוכן באופן מקוון, כפי שרבים ממאמרי ה- VPN שלנו מראים.

ממשלות רבות ברחבי העולם עושות מעקב נרחב, ולמרות שאין דיווחים אמינים שממשלת צ’כיה עושה, איננו יודעים מה היא יכולה לעשות. שימוש ב- VPN יבטיח שאתה נשאר אנונימי.

פשיעת סייבר נמצאת במגמת עלייה ברפובליקה הצ’כית והיא נפוצה יותר באמצעות WiFi ציבורי. מכיוון שנקודות החמות הופכות פופולריות יותר, עליך לוודא שאתה מוגן באמצעות VPN ואנטי וירוס טובים בעת השימוש בהם..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תבינו כיצד להשיג כתובת IP צ’כית בדרך הבטוחה ביותר. השיטה הטובה ביותר לשינוי כתובת ה- IP שלך היא להשתמש ב- VPN מכיוון שאתה מוגן על ידי תכונות האבטחה הרבות שלו.

אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN כדי לקבל כתובת IP צ’כית. יש שם שרתים וזה ישאיר אותך מוגן עם האבטחה הגדולה שלה. בנוסף, זה מהיר ויכול להכניס אותך לשירותי סטרימינג. אין לך מה להפסיד בגלל הערבות להחזר הכסף שלך למשך 30 יום, אז תנסה.

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP צ’כית, ספר לנו עליה בסעיף התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map