כיצד להשיג כתובת IP מרוקאית בשנת 2020

אם תנסה להתעדכן בתכניות הטלוויזיה האהובות עליך באל-אוולה או לנסות לגשת לחשבון הבנק המרוקאי שלך מחוץ למרוקו, סביר להניח שתעמוד בפני מגבלות גישה או תיתקל בחסימות גיאוגרפיות. במאמר זה, אנו נספר לכם כיצד להשיג כתובת IP מרוקאית, כך שתוכלו לקבל גישה.


בין אם אתם נוסעים מחוץ למרוקו לעבודה או לחופשה, אתם עשויים לגלות שחלק מהשירותים המקוונים בהם אתם משתמשים אינם נגישים מכיוון שהם מוגבלים למדינה זו..

כתובת ה- IP שלך מציגה את המיקום שלך ואת המכשיר שבו אתה משתמש כאשר אתה מקוון. אתרים ממשלתיים ופיננסיים, פלטפורמות סטרימינג ושירותים מקוונים אחרים משתמשים בה כדי לקבוע את התוכן שאליו אינך יכול לגשת על סמך היכן אתה נמצא. ללא כתובת IP מרוקאית תקבל הודעת שגיאה אם ​​תנסה לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי.

לדוגמה, אם ברצונך לגשת לחשבון הבנק שלך באופן מקוון ואתה מחוץ למרוקו, סביר להניח שתוכל להיות נעול כדי למנוע ממך לבצע כל עסקה. בנקים עושים זאת כדי להילחם בהונאה, אך אם תשנה את כתובת ה- IP שלך, תוכל להתחבר ולגשת לחשבונך.

דוגמא נוספת לשירות מקוון עם חסימה גיאוגרפית היא Netflix. קוגני ההזרמה של המדיה זמינים ביותר מ- 190 מדינות, לכל אחת מהן ספריית תוכן משלה. תוכניות מסוימות זמינות בכל מקום, אך אחרות אינן מתאימות לקהל עולמי בגלל הבדלי שפה או תרבות ויכולות להיות בלעדיות למדינה אחת.

נטפליקס עושה זאת כדי לעמוד במגבלות רישוי טריטוריאליות ותנאי חוקי זכויות היוצרים. אתה יכול לקרוא עוד על זה כיצד לנצח את מדריך האיסור של VPN Netflix. אם אתה רוצה לצפות בסרטים או בתוכניות טלוויזיה ברשת נטפליקס מרוקו, אתה תצטרך כתובת IP מרוקאית כדי לעקוף את המגבלות האלה.

תצטרך גם כתובת IP ממרוקו אם ברצונך לעקוף צנזורה ממשלתית באינטרנט או לגשת לשירותים ממשלתיים באופן מקוון.

כיצד להשיג כתובת IP מרוקאית

ישנן כמה דרכים פשוטות להשיג כתובת IP מרוקאית. הכי קל להשתמש בפרוקסי, אבל זה רעיון רע. אפילו האקססוריז הטובים ביותר בחינם לא יגנו עליך כי אין להם ביטחון, מה שמשאיר את כתובת ה- IP שלך חשופה, כלומר ניתן לאתר אותה אחריך. קרא השוואה ב- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה למידע נוסף.

אנו ממליצים להשיג כתובת IP מרוקאית באמצעות רשת פרטית וירטואלית. הם קלים לשימוש וטעונים בתכונות, כמו אבטחה טובה ששומרת על פעילויות מקוונות שלך פרטיות ומסתירה את כתובת ה- IP האמיתית שלך. 

אתה יכול פשוט להשיג VPN ממדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו, אבל אתה צריך לוודא שהוא יקבל לך כתובת IP מרוקאית. על הספק להיות בעל שרתים במרוקו, אחרת לא תוכל להשיג שם IP.

אם Netflix הוא מה שאתה מחפש, חפש ספק שיכול לעקוף את מסנני ה- VPN החכמים של השירות. מעטים יכולים לעשות זאת באופן מהימן (קרא את הקטע שגיאת ה- Proxy של Netflix למידע נוסף בנושא זה). מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס מציג חמש מהאפשרויות המועדפות עלינו, אך אנו הולכים לתת לך שלושה שיש להם גישה למרוקו ולהציע אבטחה ומהירות.

HideMyAss

HideMyAss תאפשר לך לקבל כתובת IP מרוקאית. רשת השרתים המסיבית שלה מכסה 190 מדינות וכוללת שני שרתים במרוקו. יש לו אבטחה טובה, עם קידוד AES 256 סיביות, מתג להרוג מובנה ומדיניות פרטיות איתנה. עם זאת, הוא שומר על יומני חיבור וניתוק עד 30 יום, וזה לא טוב, במיוחד אם זה נדרש על ידי הרשויות.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות. אין מגבלות על רוחב הפס והיא יכולה לגשת לרוב שירותי הסטרימינג. 

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS וזה מאפשר עד חמישה מכשירים מחוברים בכל פעם. ניתן לקבל ניסיון למשך שבעה ימים לבדיקתו, כמו גם ערבות להחזר כספי של 30 יום. בסקירת HideMyAss שלנו פרטים נוספים על השירות.

הסתר

בחירה טובה נוספת להשגת כתובת IP מרוקאית היא Hide.me. יש לו תפוצה תת-חלקית של מיקומי שרתים, אך למרבה המזל, היא כוללת את מרוקו. ה- VPN העשיר בתכונות כולל מהירויות הגון והוא מציע מתג להרוג, מנהור מפוצל ואבטחה מעולה. 

ממשק סקירה של hideme

רשימת hideme-review-server

hideme-review-fallback

סקריפטים של hideme-review-custom

מדריכי hideme-review-setup

קודם

הבא

ל- Hide.me יש לקוחות לכל מערכת הפעלה מרכזית הכוללת חלונות, macOS, Android ו- iOS, וכן הרחבות דפדפן עבור Mozilla Firefox ו- Google Chrome. אתה יכול גם להתקין אותו באופן ידני ב- Windows Phone, BlackBerry וגירסאות מרובות של לינוקס, כולל אובונטו ופדורה. עיין בשירות בסקירת Hide.me שלנו.

PureVPN

אלמלא שלושת השרתים שלה במרוקו, PureVPN לא היה מקבל אזכור כאן. אם הפעילויות המקוונות שלך אינן רגישות ואתה זקוק לשרתים, זו בחירה הגונה לזייף את המיקום שלך. האבטחה שלו בסדר, כל עוד תגדיר את ההצפנה ל- AES 256 סיביות, ויש לה מתג להרוג. 

PureVPN-דף הבית -2018

מדיניות פרטיות קיימת, אך היא אינה עקבית וסותרת את עצמה כאשר היא אומרת שהיא לא שומרת יומנים. 

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא מציע גם הרחבות דפדפן כרום ופיירפוקס, ותוכלו להשתמש בו בחמישה מכשירים בו זמנית. שלא כמו רוב שירותי ה- VPN, PureVPN אינו מזניח את אפריקה. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת PureVPN שלנו.

הסכנות בשימוש בכתובת IP מרוקאית

מרוקו היא ביתם של יותר מ 33 מיליון תושבים והיא מדינה המתפתחת במהירות עם המון שמש ואתרי תיירות נחמדים לבקר בהם. למרבה הצער, לא ניתן לומר את אותו הדבר לגבי מצב האינטרנט במדינה.

אין סכנה בשינוי כתובת ה- IP שלך, אבל טוב לדעת את החוקים בכל מדינה בה אתה משתמש בשרת מכיוון שמה שעשוי להיות מקובל באחת יכול לגרום לך לצרות במדינה אחרת..

לאחר האביב הערבי בפברואר 2011, חוקקה ממשלת מרוקו חוקים באינטרנט קשים, שהביאו לחסימת מצבים ותכנים. גם שירותי אינטרנט כמו גוגל, יוטיוב וסקייפ נחסמו. המדינה גם חוסמת, מצנזרת או עוצרת כל מי שמפר את אותם חוקים.

אם גרת במרוקו או בילית שם זמן משמעותי, בטח שמת לב שגישה לאינטרנט יכולה להיות מסובכת ומגושמת. נראה כי אתרים פופולריים ורשתות מדיה חברתית עוברים באופן לא מקוון, דבר שמספק שירותי האינטרנט העיקרי של מרוקו מאשים בתקלות טכניות.

ממשלות רבות עוסקות במעקב מקוון, ומרוקו אינה יוצאת דופן. היו מקרים רבים של אזרחים וכתבים שנענשים על מעשים של מה בכך, כמו הצגת המלך או משפחתו בדרכים שנחשבות “לא ראויות”.

מרוקאים צריכים גם לדאוג לפשעי רשת, יחד עם הנתונים המאוחסנים במכשירים שלהם או משותפים עם בני משפחתם וחבריהם. WiFi WiFi פתוח גם לניצולים ופגיעויות שעלולים לפגוע בפרטיותם או בנתונים של המשתמשים.

עם צנזורה כל כך קשה באינטרנט, מעקב ממשלתי ומצערת מהירות, הדבר הטוב ביותר שלך הוא להישאר מאובטחים עם VPN.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שמצאת את המדריך הזה מועיל וכעת תדע כיצד לקבל כתובת IP מרוקאית. VPN הוא הדרך המאובטחת והיעילה ביותר לעשות זאת. זה יגן על פרטיותך ונתוניך, ישחרר אותך מניטור וצנזורה פולשניים וביטול חסימת שירותי הזרמת מדיה..

נשמח לשמוע את החוויה וההמלצות שלך לקבלת כתובת IP מרוקאית. שתף אותם בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map