כיצד להשיג כתובת IP בדרום אפריקה בשנת 2020

זה יכול להיות מעצבן כשאתה לא יכול לגשת לתוכן או לשירות המקוון שאתה רוצה בגלל חסימה גיאוגרפית. אם אתה דרום אפריקאי בחו”ל ואתה מנסה להסתכל על תוכן שמוגבל למדינה שלך, אתה תישאר בהודעת שגיאה. אתה צריך לקבל כתובת IP דרום אפריקאית כדי להציג אותה, אז אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחת.


זה אולי נראה כמו חבורה של מספרים אקראיים, אבל בכתובת ה- IP שלך יש הרבה מידע נסתר. כשאתה נכנס לרשת, זה אומר לאתר או לשירות היכן אתה נמצא. כדי להציג תוכן שמוגבל למדינה מסוימת, עליך להיות בעל כתובת IP המראה שאתה שם.

אולי ניסית לבדוק את הכספים שלך באופן מקוון אחרי בילוי לילי, אך לא יכולת להתחבר. בנקים מסוימים מאפשרים לך להתחבר רק אם אתה נמצא במדינה, כך שללא כתובת IP דרום אמריקאית, תישלל ממך גישה.

אולי תרצה לצפות בתוכניות המועדפות עליך מתאגיד השידור הדרום אפריקני או לגשת לשירותים כמו e.tv, Soweto TV, DSTV ו- Showmax. מה שאתה רוצה, אף אחד לא זמין מחוץ לדרום אפריקה.

הסיבה לכך היא מגבלות רישיון. על רשתות להשיג רישיון בכל מדינה בה הן מעוניינות לשדר תוכנית. נטפליקס היא דוגמא טובה. למרות שהיא זמינה במדינות רבות, כל ספרייה שונה בגלל הרישוי.

אתה יכול לקרוא עוד על זה בקטע שלנו על איסור ה- VPN של נטפליקס. אם אתה כבר יודע על זה ורק רוצה להיכנס, עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות.

כיצד להשיג כתובת IP בדרום אפריקה

תלוי באיזו שיטה אתה משתמש כדי לקבל כתובת IP בדרום אפריקה. אתה יכול להשתמש בפרוקסי, שהוא הדרך הקלה ביותר לנקוט, אך הם יכולים להיות לא אמינים (אפילו פרוקסי הטוב ביותר בחינם שלנו). הם גם אינם כוללים אבטחה, מה שמותיר אותך חשוף לפשעי רשת, ואתה ניתן לעקוב אחרי שכתובת ה- IP שלך אינה מוגנת. הסבר ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור מסביר מידע נוסף.

הדבר הטוב ביותר הוא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית מכיוון שהיא תשאיר אותך אנונימית ובטוחה מפני סכנות מקוונות. אתה יכול להסתכל בספקים בביקורות VPN הטובות ביותר שלנו לקבלת כמה אפשרויות טובות, אבל אתה צריך לוודא כי זה שאתה בוחר מתאים לדרום אפריקה..

תצטרך אחד שיש שם שרתים מכיוון שאתה תהיה באותה המיקום שאתה עכשיו בלעדיהם. ככל שיש לספק כאן יותר טוב.

כדי לגשת לנטפליקס, תצטרכו לבחור ספק שיכול להיכנס אליו. לנטפליקס מערכת גילוי VPN מורכבת, ויש רק קומץ VPNים שיכולים לעקוף אותה. קרא את הקטע שלנו על שגיאת ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף.

NordVPN

NordVPN הוא אפשרות טובה להשגת כתובת IP דרום אמריקאית. יש לה רשת עם אלפי שרתים, כולל 19 בדרום אפריקה. יש לו אבטחה מעולה עם הצפנת כפול הופ ויש מדיניות קפדנית ללא יומני. יש לו מהירויות טובות עם רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול להכניס אותך לשירותי סטרימינג בקלות.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ניתן להתקין את NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות פשוטים לשימוש ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים על השירות. אתה יכול לנסות את זה כדי לראות אם אתה אוהב את זה, גם בגלל שיש לו תקופת החזר של 30 יום.

CyberGhost

ספק הגון נוסף הוא CyberGhost עם רשת שרתים גדולה ויש לה 10 שרתי דרום אפריקה. האבטחה שלו הדוקה והיא לא שומרת יומן על הפעילות שלך. המהירויות טובות ואין כובעי רוחב פס. תוכל גם להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost תואם לרוב מערכות ההפעלה הגדולות וזה אחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו למכשירים מרובים מכיוון שהוא יאפשר לך לחבר עד שבעה מכשירים בפעם אחת. אתה יכול לנצל את המשפט בן שבעת הימים כדי לוודא שאתה אוהב אותו. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

אסטריל

אנו ממליצים גם לאסטריל לקבל כתובת IP בדרום אפריקה. יש לה רשת שרתים קטנה בהשוואה לשני הספקים האחרים, אך ישנם ירתונים ביוהנסבורג. אתה תהיה בטוח מכיוון שיש לו אבטחה הגונה עם פרוטוקולים מרובים לבחירה, כולל שניים שהם בלעדיים ל- VPN.

אסטריל-סליידר 1

אסטריל-סליידר 2

אסטריל-סליידר 3

אסטריל-סליידר 4

קודם

הבא

הוא מסוגל להכניס אותך לשירותי סטרימינג ויש לו מהירויות מהירות עם רוחב פס בלתי מוגבל. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS וזה יאפשר לך לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. ישנו ניסיון של שבעה ימים, כך שתוכל לראות אם תרצה אותו לפני שתירשם. קרא את סקירת Astrill שלנו כדי לגלות עוד.

הסכנות בשימוש בכתובת IP בדרום אפריקה

זה לא מסוכן להשתמש בכתובת IP של דרום אפריקה, אך עליך להיות מודע לסיכונים. למרות שישנן מדינות המעריכות פרטיות, כפי שאתה יכול לקרוא את חוקי הפרטיות שלנו, אחרות אינן יכולות להיות מעקב פולשני וחוקים.

היו גילויים בשנת 2017 כי ממשלת דרום אפריקה עוקבת אחר אלפי טלפונים ניידים. פרצה בחוקי המעקב במדינה אפשרה לזה לקרות.

בנוסף, נקודות חמות WiFi חינם זמינות בכל רחבי הארץ, אך אי אפשר לדעת עד כמה הן מאובטחות. ללא הגנה נאותה, אתה יכול להיות פגיע לפריצות ונגיפים. מחקר שנמשך 12 חודשים הראה שכמעט 9 מיליון דרום אפריקאים היו קורבנות לפשעי רשת, וזו גם סיבה טובה לקבל אנטי-וירוס..

קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו ל- VPN לדרום אפריקה למידע נוסף על המדינה.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תדעו להשיג כתובת IP בדרום אפריקה ומדוע אתם זקוקים להגנה, לא משנה היכן אתם נמצאים. VPN הוא האפשרות הטובה ביותר להשיג את שניהם, כמו גם תכונות רבות אחרות.

כל אחד מהספקים שלעיל יקבל לך את מה שאתה צריך, אך NordVPN היא הבחירה הטובה ביותר. עם האבטחה הגבוהה ביותר ויכולתו להיכנס לשירותי סטרימינג, עליו להיות בעל כל התכונות הדרושות בכדי לקבל בבטחה את התוכן הרצוי. בנוסף, עם תקופת ההחזר של 30 יום, אין שום סיבה לא לנסות זאת.

אם יש לך המלצות לקבלת כתובת IP בדרום אפריקה, יידע אותנו בקטע התגובות למטה. אנו רוצים לשמוע אותם. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map