כיצד להשיג כתובת IP הודית בשנת 2020: ממסר דרך ראג’קוט

אם אתה נוסע או עברת להתגורר מהודו, יתכן שאתה מחסר את התוכן בו היית רגיל לביתך. כשאתה מנסה להציג אותו, כל מה שאתה רואה זה הודעת שגיאה. ברוך הבא לעולם הגיאוגרפים. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד לעבור אותם על ידי קבלת כתובת IP הודית.


לכולם יש כתובת IP שהיא ממש כתובת גיאוגרפית. האתרים והשירותים המקוונים שאתה מבקר בהם יכולים לראות היכן אתה נמצא בגלל זה. אם אתה מנסה לגשת לתוכן שמוגבל למדינה מסוימת, לא תוכל להציג אותו אלא אם אתה שם. שינוי כתובת ה- IP שלך יראה כמו שאתה.

אולי אתה רוצה להתעדכן בתוכניות המועדפות עליך בטלוויזיה בהודו או ב- Hotstar (קרא את היצירה הייעודית שלנו כיצד לצפות ב- Hotstar). אולי אפילו תרצו להיכנס לגרסה ההודית של נטפליקס. למרות שנטפליקס זמינה במדינות רבות, הספריה שלה שונה בכל אחת מהן.

מגבלות רישיון מונעות משירותים כמו Netflix לשדר מופעים ברחבי העולם. לשם כך הם יצטרכו לקבל רישיון לכל מופע בכל מדינה. מופעים מסוימים מכוונים לתרבויות או לשפות מסוימות, כך שאין טעם לשדר בכל מקום. המדריך שלנו לאיסור נטפליקס נכנס לפרטי פרטים.

גרסת ארה”ב מחזיקה ללא ספק את הספרייה הגדולה ביותר, והרבה אנשים משנים את כתובת ה- IP שלהם כדי לקבל גישה אליה. אתה יכול לבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת הצעות.

אולי הסיבה שלך לקבלת כתובת IP הודית אינה קשורה לתכניות טלוויזיה. לדוגמה, ייתכן שתצטרך להיכנס לבנק שלך או לחשבונות פיננסיים אחרים, אך תגלה שאתה לא יכול. הסיבה לכך היא שחברות פיננסיות רבות אינן מאפשרות לך להתחבר מחוץ למדינה מסיבות אבטחה. לאחר שתשנה את כתובת ה- IP שלך, תוכל להתחבר כרגיל.

כיצד להשיג כתובת IP הודית

השימוש בפרוקסי הוא הדרך הקלה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך, אך כפי שאתה יכול לקרוא במדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו, הם לא תמיד עובדים. בנוסף, הם אינם כוללים אבטחה וכתובת ה- IP שלך תישאר חשופה, כלומר הפעילויות שלך יכולות להיות אחויות אליך. קרא את השוואת ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה לקבלת מבט טוב יותר עליהם.

הדבר הטוב ביותר הוא רשת פרטית וירטואלית. תוכל לשנות את כתובת ה- IP לכתובת הודית ולהפיק תועלת מתכונות רבות אחרות. הם עמוסי אבטחה, כך שתוכל להיות בטוח מפני פריצות וסכנות מקוונות אחרות. בנוסף, רבים מציעים מדיניות ללא יומני, מה שאומר שלא יהיה רשומה של הפעילויות שלך. גם כתובת ה- IP שלך תהיה מוגנת.

רבים מהספקים שבסקירות ה- VPN הטובות ביותר שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אך חלקם יתאימו יותר מאחרים להודו. הספק שתבחר צריך שיהיו לו שרתים בהודו מכיוון שלא תוכל להשיג שם כתובת IP בלעדיהם.

אם אתה רוצה להזרים את התוכניות והסרטים המועדפים עליך, תצטרך לבחור תוכניות שמסוגלות להיכנס לשירותים שאתה רוצה. לנטפליקס מערכת איתור VPN חכמה, וכמה VPNs פשוט אין להם את הדרוש כדי לעבור את זה. עיין בקטע שלנו בשגיאת ה- Proxy של נטפליקס לקבלת פרטים נוספים.

CyberGhost

אתה יכול להשתמש ב- CyberGhost כדי לקבל כתובת IP הודית. רשת השרתים שלה גדולה וכוללת 20 שרתים בהודו. אתה תהיה מוגן על ידי אבטחה טובה וזה לא ירשום את הפעילויות שלך. זה יכול להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. בנוסף, יש לו מהירויות הגון ורוחב פס בלתי מוגבל.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בפעם אחת, וזו הסיבה שזה אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו למספר מכשירים. אם אתה רוצה לנסות את זה, יש משפט שבעה ימים והתחייבות להחזר כספי מעבר לכך. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

NordVPN

NordVPN תקבל לך גם כתובת IP הודית מכיוון ש 15 מהשרתים שלה נמצאים שם. יש לו אבטחה מהשורה הראשונה, יחד עם מדיניות אי-יומני איתנה. אין כובעי רוחב פס והמהירויות שלה טובות. בנוסף, זה יכול להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים ללא כל בעיה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ישנם לקוחות שולחניים עבור Windows ו- macOS ואפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, כולם קלים לשימוש. NordVPN מאפשר לחבר לשישה מכשירים בו זמנית. יש לך תקופת החזר של 30 יום שתוכל להשתמש בה כדי לראות אם אתה אוהב אותה. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

אסטריל

אנו ממליצים גם לאסטריל לשנות את כתובת ה- IP שלך לכתובת הודית. רשת השרתים שלה די קטנה בהשוואה למתחרותיה, אך ישנם שם ארבעה שרתים, כולל מיקומים בבנגלור, מומבאי, אינדור והיידראבאד. יש לו גם ביטחון טוב, עם פרוטוקולים שונים לבחירה, שניים מהם בלעדיים.

אסטריל-סליידר 1

אסטריל-סליידר 2

אסטריל-סליידר 3

אסטריל-סליידר 4

קודם

הבא

יש לו מהירויות מהירות ואין גבול לכמות רוחב הפס בה אתה משתמש. זה יכול להיכנס גם לנטפליקס ושירותים אחרים. אתה יכול להשתמש בו ברוב מערכות ההפעלה, עם עד חמישה מכשירים מחוברים בו-זמנית. ניסיון של שבעה ימים זמין אם ברצונך לנסות זאת. תוכל גם לקרוא את סקירת האסטריל שלנו למראה טוב יותר.

הסכנות בשימוש בכתובת IP הודית

זה בסדר להשתמש בכתובת IP הודית מכיוון שלא תהיה בסכנה, אבל יש דברים שצריך לשים לב לפני שאתה קופץ. מדינות מסוימות כוללות תוכניות מעקב ראשוניות ואין להן את חוקי הפרטיות הטובים ביותר..

בהודו יש כלי מעקב ביתי שנקרא NETRA, האוסף נתונים מתעבורת האינטרנט ומנתח אותם. אם יתגלה איום ביטחוני פוטנציאלי, הוא יתריע בפני הרשויות הרלוונטיות.

הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית, כפי שהיא במדינות רבות, ועלולה להנחית אותך בכלא. השמצה נענשת בעד שנתיים בכלא, קנס או שניהם. פשוט היזהר במה שאתה עושה. למבט עמוק יותר במדינה, קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו להודו.

לאן שלא תלך, לא תוכל להתרחק מהאיום של האקרים וסכנות מקוונות אחרות. כאשר ה- WiFi הציבורי נמצא במגמת עלייה, כך גם הוא הסיכון לפשעי רשת. זרוע את עצמך עם VPN טוב ואחד האנטי-וירוסים הטובים ביותר שלנו, ותהיה לך טוב ללכת אליו.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שמדריך זה היה שימושי וכעת אתה יודע להשיג כתובת IP הודית בבטחה. עליך להשתמש ב- VPN כדי לוודא שאתה מוגן באבטחה ויכול להישאר מתחת לרדאר.

אתה יכול לבחור אחת מההמלצות שלנו, אך ל- CyberGhost יש את היתרון עם 20 שרתים בהודו. השתמש בניסיון שבעה ימים כדי לראות אם הוא מתאים לך. אם אתה זקוק לזמן רב יותר, זכור שיש לו אחריות להחזר הכסף של 45 יום.

נשמח לשמוע את ההצעות שלך לקבלת כתובת IP הודית, כך שאם יש לך, קפץ אותן בקטע התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map