כיצד להשיג כתובת IP פולנית בשנת 2020: שוטטות בוורשה

לנסות לגשת לתוכן מסוים באופן מקוון זה יכול להכאיב אם אתם נוסעים. אתרים ושירותים מסוימים מוגבלים למדינה מסוימת ואם אינך שם תקבל הודעת שגיאה או גרסה אחרת. למרבה המזל אתה יכול לעקוף את זה על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך וזיוף המיקום שלך. במדריך זה, אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP פולנית.


כתובות IP מכילות מידע על המיקום שלך, בין היתר. אם ברצונך לגשת למשהו שמוגבל למדינה מסוימת, תוכל לעשות זאת רק אם כתובת ה- IP שלך מראה שאתה שם. זה בזכות חסימות גיאוגרפיים. על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך, אתה בעצם מזויף את המיקום שלך.

Netflix הוא דוגמה טובה לחסימה גיאוגרפית. לכל מדינה שהיא זמינה בה יש ספרייה אחרת. כדי לשדר תוכנית היא זקוקה לרישיון לכל מדינה בה היא מתכוונת להראות אותה. בגלל הבדלי שפה ותרבות, לא מעשי לשדר את כל ההצגות בכל מקום. היצירה שלנו באיסור נטפליקס נכנסת לפרטים נוספים.

אם אתה מחמיץ את הגרסה הפולנית של נטפליקס, תציין מחדש לאחר שתקבל כתובת IP פולנית. אתה יכול גם להיכנס לגרסת ארה”ב, עם הספריה הגדולה ביותר. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix לקבלת המלצות ייעודיות.

שירות טלוויזיה באינטרנט פולני IPLA אינו זמין מחוץ לפולין. בדיוק כמו עם Netflix הפולנית, אתה יכול לגשת אליו על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך לפולנית.

סיבה נוספת לכך שאולי תזדקק לכתובת IP פולנית היא מכיוון שחלק מהבנקים וחברות פיננסיות אחרות אינן מאפשרות לאנשים להתחבר ממדינות אחרות. הנימוק שלהם הוא למאבק בהונאה.

לא משנה מה תרצו, תצטרכו לשנות את כתובת ה- IP שלכם לפולנית כדי לקבל גישה.

כיצד להשיג כתובת IP פולנית

אחת הדרכים הקלות ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בשרת proxy (כמו למשל ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו). עם זאת, זו לא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. הם לא תמיד עובדים ואין כלול מאפייני אבטחה שמגנים עליך ועל כתובת ה- IP שלך. קרא את ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור Tor כדי לחנך את עצמך טוב יותר.

רשת פרטית וירטואלית היא האפשרות הטובה ביותר. VPN לא רק ישנה את כתובת ה- IP שלך, אלא אתה תהיה מוגן על ידי האבטחה שלה וכתובת ה- IP שלך תהיה מוגנת מפני עיניים חטטניות. בנוסף, לרבים מה- VPN הטובים ביותר שלנו יש מדיניות ללא יומני, כלומר הפעילויות המקוונות שלך לא יירשמו.

אתה יכול פשוט לבחור אחת מתוך ביקורות ה- VPN שלנו, אבל אתה צריך לוודא שהוא מתאים לפולין תחילה. צריך שיהיו שם שרתים, אחרת, אתה עדיין תקוע. אם זה נטפליקס שאחריו, תצטרך אחד שיכול לעקוף את מערכת גילוי ה- VPN שלו, ויש רק מעטים שיכולים לעשות זאת. תוכל ללמוד עוד בקטע שלנו על שגיאת ה- Proxy של Netflix.

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה טובה לקבלת כתובת IP פולנית. הוא מציע אבטחה מעולה ומדיניות ללא יומני קפדנית. יש לה רשת שרתים מסיבית, כולל כמה בפולין. זהו ה- VPN המהיר ביותר בסביבה ואינו מגביל את רוחב הפס שאתה יכול להשתמש בו. לא תהיה לך שום בעיה להיכנס לנטפליקס מכיוון שהיא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו בכל מערכות ההפעלה, וזו בחירה מצוינת אם אין לך ניסיון רב ב- VPN מכיוון שהוא כל כך קל לשימוש. יש ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת לפני שתתחייב. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

CyberGhost

אתה יכול גם להשתמש ב- CyberGhost כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך. האבטחה שלו טובה והיא מכבדת את פרטיותך באמצעות מדיניות איתנה ללא כניסה. ישנם אלפי שרתים זמינים ו -60 מהם נמצאים בפולין. המהירויות שלה הגונות וזה מציע רוחב פס בלתי מוגבל. CyberGhost לא מתקשה להיכנס לשירותי סטרימינג, כמו Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, זהו אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו למכשירים מרובים, מכיוון שאתה יכול להתחבר לשבע בכל פעם. יש ניסיון של שבעה ימים, כך שתוכל לבדוק אותו לפני הקנייה. אם אתה עדיין לא בטוח, יש ערבות להחזר כספי. ראה הצצה לבדיקת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה נוספת. האבטחה שלו מהשורה הראשונה והפרטיות שלך אינה מונחת על כף המאזניים מכיוון שהיא לא שומרת על הפעילות שלך. יש לו 47 שרתים בפולין, מה שנותן לך המון לבחירה. למרות שזה יכול להיות איטי למרחקים ארוכים, המהירויות שלו טובות ואין כובעי רוחב פס. זוהי בחירה נהדרת גם להכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

לקוחות קלים לשימוש NordVPN זמינים ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש חלון להחזר של 30 יום למקרה שלא תאהב אותו. סקירת NordVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

הסכנות בשימוש בכתובת IP פולנית

אף שאין סכנה בשינוי כתובת ה- IP שלך לפולנית, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתעשה זאת. פעילויות מקוונות מסוימות יכולות להנחית אותך בהרבה צרות במדינות מסוימות, ולכן עדיף לחנך את עצמך.

דיבור מקוון יכול לגרום לעונש בפולין. דיבה היא עבירה פלילית ויש חוקים נגד העלבון. לדוגמא, חילול עונש ניתן לעונש של עד שנתיים מאסר בפועל והעלבת הנשיא חריגה עד שלוש שנים. עליך להיות זהיר במה שאתה מפרסם באופן מקוון.

ממשלות רבות עוסקות במעקב ופולין היא אחת מהן. לחוקי הטרור והפיקוח שלה יש הגדרות רחבות המאפשרות לממשלה לפקח בסתר על מי שהיא אוהבת.

יש גם את הסיכון לפשעי רשת. אתה יכול להיות פגיע אליו בכל עת, אך השימוש ב- WiFi ציבורי מביא אותך לסיכון גבוה יותר. VPN יעזור לכם להישאר בטוחים, אך כדאי גם להתקין אנטי-וירוס הגון.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעכשיו אתה יודע להשיג כתובת IP פולנית בקלות ובבטיחות. בדיוק כמו במאמרי VPN האחרים שלנו, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN כדי להגן על עצמכם מפני סכנות מקוונות.

ExpressVPN היא הבחירה הטובה ביותר לקבלת כתובת IP פולנית. יש שם שרתים, זה מהיר, זה מאובטח וזה יכניס אותך לשירותי סטרימינג. בנוסף, עם אחריות ההחזר הכספית של 30 יום, אין מה להפסיד.

אם יש לך טיפים לקבלת כתובת IP פולנית, יידע אותנו בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map