כיצד להשיג כתובת IP ניו-זילנדית בשנת 2020: חיבור הקיווי

אם ניסית לגשת לתוכן של ניו זילנד ממקום אחר בעולם, רוב הסיכויים שנפגעת בהודעת שגיאה. זה בגלל חסימות גיאוגרפיה, ויש רק דרך אחת לעקוף אותם. במאמר זה, נספר לך כיצד להשיג כתובת IP ניו-זילנדית.


ישנן סיבות רבות להשיג כתובת IP ניו-זילנדית. לדוגמה, יתכן שאתה נוסע ותצטרך לנהל עסק מקוון מרחוק או, אולי אתה ניו זילנדי בחו”ל ועליך לבדוק את חשבון הבנק שלך באופן מקוון. בשני המקרים, סביר להניח שתחסום ממך לעשות זאת.

חלק מהמשחקים משוחררים במקביל ברחבי העולם, אך שחקנים יכולים להשיג להם שעות מראש בניו זילנד מכיוון שאזור הזמן שלה מקדים את רוב העולם. כתובת IP של ניו זילנד תסוות את המיקום האמיתי שלך ותגרום לה להופיע לספק שאתה נמצא, ותיתן לך גישה לפרסומים אלה אם ניתן להוריד אותם..

בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקים אם זה מעניין אותך.

אולי תרצה לצפות בערוצים מקומיים, כגון TVNZ, או בהתאמה האחרונה של ה- All Blacks. שירות הסטרימינג Lightbox והגרסה הניו-זילנדית של Netflix זמינים רק לקיווי בגלל בעיות ברישוי תוכן. קרא את הקטע שלנו בנושא איסור ה- VPN של נטפליקס כדי ללמוד עוד על כך ובדוק המלצות ה- VPN הטובות ביותר שלנו עבור נטפליקס לקבלת המלצות.

כיצד להשיג כתובת IP ניו זילנדית

הדרך הקלה ביותר לזייף את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בפרוקסי, אך זו לא הדרך הטובה ביותר. פרוקסי לא אמינים. לעתים קרובות הם לא עובדים, וגם אם הם כן לא מגנים עליך. אין ביטחון וכתובת ה- IP האמיתית שלך ניתנת למעקב. קרא את ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור של טור כדי לפרש את הנושא.

השימוש ברשת פרטית וירטואלית הוא הדרך הטובה ביותר לעבור, אם כי כדאי לבדוק את מדריך ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו אם אתה מוגדר בדרך זו. הם כוללים תכונות אבטחה ורבים לא שומרים על יומני, ולכן הפעילויות שלך יישמרו בסוד. מרבית ספקי ה- VPN הטובים ביותר יתמלאו עם המשימה, אך ישנם כמה שיהיו טובים יותר עבור ניו זילנד.

בתור התחלה, תרצה שהספק יהיה שם שרתים כדי שתוכל לגשת לתוכן. בלעדיהן אתה תהיה באותה המיקום בה התחלת. אם זה נטפליקס שאחריו, בחר VPN שיכול לנצח את מערכת איתור ה- VPN של נטפליקס או כל מה שתצטרך לבדר אותך הוא הודעת שגיאה. מאמר שגיאות ה- Proxy של נטפליקס שלנו צולל עמוק יותר בנושא.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה עבור ניו זילנד. יש לה רשת שרתים גדולה המכסה חלק ניכר מהעולם. עשרים ואחד משרתיו נמצאים בניו זילנד, וזה אמור להספיק בכדי לגשת לתוכן שאחריו. יש בו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת ולוקחת את הפרטיות ברצינות. חלק מהתכונות שלו כוללות רוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות הגון ומיתוג מהיר של שרתים.

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו עם כל מערכות ההפעלה העיקריות. בנוסף, זה יכניס אותך לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים ללא מהומה. יש תקופת החזר של 30 יום שנותנת לך זמן רב להבין אם אתה אוהב את זה. לפרטים נוספים על השירות, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

CyberGhost

CyberGhost הוא ספק אחר שמתאים לניו זילנד. יש לה רשת שרתים גדולה המכסה 60 מדינות, כולל ניו זילנד, שם יש לה 10 זמינות. האבטחה שלה טובה ויש מדיניות פרטיות נוקשה לשקט נפשי.

אתה יכול להתקין אותו ברוב מערכות ההפעלה וזה אחד ה- VPN הטובים ביותר למכשירים מרובים מכיוון שאתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות הגון וללא כובעי רוחב פס, מה שהופך אותו טוב לסטרימינג. זה יכול לגשת גם לנטפליקס. יש משפט בן שבעה ימים שאתה יכול לנצל אותו, ואם אתה עדיין לא משוכנע אתה יכול ליפול מהערבות להחזר הכסף. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה טובה מכיוון שהיא אחת ה- VPNs הטובים ביותר בשוק. שרתים זמינים ב 94 מדינות, כולל ניו זילנד. בנוסף לביטחון ופרטיות רבה, זהו ה- VPN המהיר ביותר שיש לו רוחב פס בלתי מוגבל. זהו שירות דומה ל- NordVPN, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הניתוח שלנו.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אין לזה שום בעיה להיכנס לנטפליקס וזכתה ב- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. אתה יכול להשתמש בו בכל מערכות ההפעלה העיקריות. אם אין לך ניסיון רב ב- VPN, זו בחירה טובה במיוחד מכיוון שהיא כל כך קלה לשימוש. אתה יכול לבדוק אותו בעצמך עם ערבות ההחזר הכספית שלו למשך 30 יום או לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים.

הסכנות בשימוש בכתובת IP של ניו זילנד

בעל כתובת IP ניו-זילנדית לא מהווה סכנה רבה, אבל יש כמה דברים שכדאי לדעת. היכן שחברת VPN מבוססת, עניינים אם הפעילויות שלך יהיו מסוכנות, כפי שתוכל לקרוא במאמר חוקי הפרטיות שלנו. חשוב להגן על עצמך באמצעות VPN.

ניו זילנד הייתה אחת ממדינות רבות שלגביה היו עדויות לשימוש במעקב המוני בגילויי סנודן. התקשורת המקוונת נותחה והממשלה הצליחה לעקוב אחר התנועות המקוונות שלך. אתה יכול לקרוא עוד על כך במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לניו זילנד.

השימוש ב- VPN ישמור על עצמך מוסתר מפני המעקב והפעילות שלך תישאר פרטית.

מחשבות אחרונות

כעת עליכם לדעת כיצד לשנות את ה- IP ל- New Zealand. בין אם ברצונך לגשת לחשבון הבנק שלך או להתעדכן בטלוויזיה המקומית, השימוש ב- VPN הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. לא רק שתוכלו לגשת לתכנים ושירותים של ניו זילנד, אלא תוכלו ליהנות משלל הפיצ’רים הכלולים ב- VPN, כגון אבטחה..

NordVPN היא בחירה מצוינת עבור ניו זילנד. אתה תהיה מוגן ועם 21 שרתים שם לא אמור להיות לך בעיה לזכות בגישה לשום דבר. בנוסף, תקופת ההחזר של 30 יום פירושה שאין מה להפסיד אם תנסה את זה.

אם יש לך המלצות לקבלת כתובת IP ניו-זילנדית, יידע אותנו בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map