כיצד להשיג כתובת IP גאנית בשנת 2020

אם אתם נוסעים או עברתם מגאנה, כנראה שמתם לב שאינכם יכולים לגשת לחלק מהדברים הרגילים שאתם עושים ברשת. כל מה שאתה מקבל זה הודעת שגיאה. הסיבה לכך היא שהשירות המקוון או האתר שאתה מנסה לגשת אליו מוגבלים לגאנה. תזדקק לכתובת IP של גאנה כדי להציג את התוכן, ואנחנו נראה לך איך להשיג אחת. 


כתובת IP דומה למזהה הייחודי לכל אחד באופן מקוון ומספרת לכל שירות או אתר מקוון שאתה מבקר בו אתה נמצא, ספק שירותי האינטרנט שלך ומידע על הדפדפן. הגבלות זה ורישיון הן הסיבה שאתה נתקל בחסימה גיאוגרפית כשאתה מנסה להציג תוכן שמוגבל לגאנה אלא אם כן אתה נמצא שם פיזית..

שינוי כתובת ה- IP שלך יכול לגרום לה להיראות כאילו אתה במדינה ולאפשר לך לצפות בטלוויזיה הגאנית האהובה עליך, כמו MultiTV, Viasat-1 או GH One, כמו גם תוכניות גאנה ברשת נטפליקס שאתה לא יכול לצפות בהן במקום אחר בגלל מגבלות רישיון. קרא עוד במאמר האיסור שלנו על נטפליקס ובדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת ההמלצות שלנו.

סיבה נוספת להשיג כתובת IP של גאנה היא גישה לשירותי הבנקאות המקוונים שלך מכיוון שהבנקים מגבילים אנשים מלהיכנס דרך מדינות אחרות כאמצעי ביטחון מפני הונאה. עם זאת, לא תתקשה להתחבר עם כתובת IP גאנית. בנוסף, זהותך תוסתר מממשלת גאנה, מהאקרים ומהספק שלך.

כיצד להשיג כתובת IP גאנית

השימוש בפרוקסי הוא אחת הדרכים הקלות בהן ניתן לשנות את כתובת ה- IP שלך – מדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו מסביר את התהליך – אך פרוקסי עבודה אינם כוללים מאפייני אבטחה ויכולים להיות לא אמינים, ומשאירים את ה- IP שלך בפני כל מי שיסתכל עליו. קרא את השוואה VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה למידע נוסף.

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. היא תשנה את כתובת ה- IP שלך, תגן על כתובת ה- IP האמיתית שלך ותציע אבטחה טובה יותר כדי לשמור על בטיחותך באינטרנט. בנוסף, היא לא תעדכן את הפעילות שלך. 

רבים מהספקים במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אך חלקם מתאימים יותר לגאנה מאשר אחרים. ה- VPN שאתה בוחר צריך שיהיו לו שרתים בגאנה או שלא תוכל להשיג כתובת IP גאנית.

כמה VPNs טובים יותר בביטול חסימת שירותי סטרימינג כמו Netflix, עם מערכת זיהוי VPN חכמה שקשה לעקוף אותה. המאמר שלנו בנושא שגיאת ה- Proxy של נטפליקס מסביר זאת.

Ivacy

ל- Ivacy יש רשת שרתים מצוינת בגודל בינוני, המספקת יותר מאלף שרתי התמחות במעל 100 מדינות ברחבי העולם, כולל גאנה.

זה שירות לא יקר, אבל זה לא מהיר במהירויות, ואותו אנו מסבירים בסקירת Ivacy שלנו. עם זאת, היא מציעה מערך תכונות חזק הכולל הצפנת AES 256-ביט עבור אבטחה חזקה, מתג להרוג ויכולת להיכנס לנטפליקס..

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

קודם

הבא

ל- Ivacy יש מסירות ברורות לפרטיות המשתמשים והיא מציעה שירות לקוחות מעולה מבחינת האיכות וקלות הגישה. 

הוא תומך ביישומים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, כמו גם ביישום עבור Kodi. ניתן גם להגדיר את התצורה של Ivacy על לינוקס, בלקברי, נתבים, טלוויזיות חכמות וקונסולות משחק.

הפגמים בה כוללים מהירויות לא עקביות וגורמים לך להתנתק להחלפת שרתים. יש לו גם ממשק משונה בגלל העיצוב המוזר שלו. אם האזורים הללו נוגעים לך, עיין באפשרויות האחרות.

HideMyAss

ל- HideMyAss אבטחה טובה, עם AES 256-ביט כסטנדרט, יותר מ- 900 שרתים המכסים מעל 190 מדינות, כולל גאנה, וזה הרבה יותר מיקומים משני הספקים האחרים. יש לו גם מתג להרוג לאבטחה נוספת, ללא מגבלות רוחב פס ויכולת להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג.

כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת HideMyAss שלנו, מדיניות הפרטיות שלה מדאיגה מכיוון שהיא שומרת יומני שימוש של זמני חיבור וניתוק למשך 30 יום. עם זאת, בעל שרת בגאנה פירושו שאתה יכול לגשת לתוכן המוגבל לאותו מיקום, וזו הסיבה העיקרית ש- HideMyAss הכין רשימה זו.. 

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

HideMyAss תומך בחלונות, macOS, iOS ואנדרואיד. הוא מציע לקוחות קלים לשימוש ותמיכה נהדרת מבסיס הידע שלו אם אתה זקוק לעזרה. אתה יכול גם לפנות לתמיכת לקוחות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. 

תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים זמינה, אך הקפד לבטל לפני שהיא מסתיימת או שתחויב במינוי ל -12 חודשים. אתה עדיין צריך להשתמש בשבעה הימים המלאים עם הביטול, ויש אחריות של 30 יום הכסף בחזרה אם תשכח.

PureVPN

הסיבה היחידה שכללנו כאן את PureVPN היא מכיוון שיש לה שרתים בגאנה. אם אתה זקוק לשרתים והפעילויות שלך אינן רגישות, זו בחירה הוגנת, אך לכל מטרה אחרת, השתמש באחת מהאפשרויות האחרות.

PureVPN-דף הבית -2018

האבטחה שלה בסדר, אבל תצטרך להגדיר את ההצפנה ל -256 סיביות. ניתן להשיג מתג להרוג. עם זאת, מדיניות הפרטיות שלה רצויה מכיוון שהיא מנוגדת למדיניות ללא היומנים שלה. סקירת PureVPN שלנו מסבירה זאת יותר. ובכל זאת המהירויות שלה בסדר ויש לה רוחב פס בלתי מוגבל. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, iOS ואנדרואיד, אך ממשק האריחים אינו נהדר.

ניתן להגיע לשירות לקוחות באמצעות צ’אט חי ודוא”ל 24/7, אך זה יכול להיות טוב יותר. PureVPN הוא גם זול יותר מאחרים ומציע ערבות להחזר הכסף של 31 יום. עם זאת, המחיר אינו הגורם המכריע כאן.

הסכנות בשימוש בכתובת IP גאנית

גאנה הייתה המדינה השלישית באפריקה שהתחברה לאינטרנט ומאפשרת גישה כמעט לא מצונזרת, אבל הצנזורה המוגבלת במדינה לא אומרת שאסור לך להשתמש ב- VPN. 

החוקה מאפשרת חופש מידע, אך אף חוק לא מיישם את הערבות. בדו”ח בית החופש לשנת 2017 נמסר כי גורמי הביטחון תפסו את ציוד העיתונאים הדנים באפריל 2016. חודש לאחר מכן, בכיר במשטרה הציע לחסום את המדיה החברתית במהלך הבחירות הכלליות השנה לשמירת הביטחון ולמניעת התפשטות מידע שגוי, אך זה לא קורה.

אולם ביוני 2016, ממשלת גאנה משכה את “הצעת החוק למרגלים”, המכונה רשמית יירוט מנות הדואר והודעות התקשורת, משיקול פרלמנטרי. היו בה הוראות שקבוצות זכויות מקומיות ובינלאומיות התנגדו לדברים שאמרו שהן הפוטנציאל לערער את הזכות לפרטיות בתקשורת פרטית.

למרבה המזל, VPN יכול לעזור לך לעקוף תוכן חסום אזורים, לאבטח את חיבור ה- WiFi שלך, לשמור על המידע שלך ולאבטח את הנתונים שלך בידי סוכנויות מעקב ופושעי רשת..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין את החשיבות של שימוש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP מגאנה והדרכנו אתכם לספק מתאים. בחר אחד עם אבטחה רבה, מדיניות אי-יומני סולידית ומתג להרוג מובנה. רשת שרת גדולה תעזור לך לעקוף חסימות ותצטרך רשת עם שרתים בגאנה אם אתה רוצה תוכן בלעדי למדינה. 

Ivacy מתקתק את כל התיבות לצורך פרטיות וביטחון. בנוסף, יש לה רשת שרתים צנועה לבחירה, אך המהירויות שלה אינן עקביות וההחלפה בין שרתים היא בעייתית. אם אלה עדיפויות עבורך, HideMyAss היא אלטרנטיבה נהדרת, כל עוד אתה נזהר ממה שאתה עושה.

שתף איתנו את ההמלצות שלך לשימוש ב- VPN בגאנה בפרק התגובות למטה. נשמח לשמוע אותם. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map