כיצד להשיג כתובת IP יוונית בשנת 2020: מאתונה לסלוניקי

מגבלות אזוריות יכולות להיות כאב בצוואר. אם אינך יוצא מיוון, רוב הסיכויים שנחסמת מתוכן שאליו בדרך כלל תהיה לך גישה. הדרך היחידה להגיע לחסימה גיאוגרפית קודמת היא לשנות את כתובת ה- IP שלך למדינה בה מתארח התוכן, ובזכותו מזויף שאתה שם. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP יוונית.


כתובות IP הן כמו תגי זיהוי מקוונים. הם מחזיקים מידע על החיבור שלך, כגון המיקום שלך. כשאתה מנסה לגשת למשהו שמוגבל למדינה מסוימת, לא תוכל להציג אותו אלא אם אתה שם. כאן נכנס לשנות את כתובת ה- IP שלך.

אם אתה צריך להתחבר לחשבונות הפיננסיים או העסקיים שלך, ייתכן שתישלל ממך גישה. זה לא אידיאלי, אבל הסיבה לכך היא ביטחון. זה מפחית את הסיכון להונאה וסכנות אחרות. אם אתה מוצא את עצמך במצב זה, תוכל להתחבר כרגיל ברגע שתשנה את כתובת ה- IP שלך.

אולי אתה רק רוצה לצפות בטלוויזיה מקומית, כמו למשל Cosmote TV או ערוץ חדשות. אולי אתה מפספס את התוכנית המועדפת עליך בגרסה היוונית של נטפליקס. יהיה אשר יהיה, תזדקק לכתובת IP יוונית כדי לגשת אליהם.

אף על פי שחסימת geoblock מעצבנת, יש סיבה לכך. יש לקבל רישיון לתוכניות בכל מדינה בה הם יוצגו. היכן שההצגה זמינה תלויה בהיבטים כמו שפתה וכמה ביקוש יש לה. הספרייה של נטפליקס שונה בכל מדינה, כאשר בארה”ב יש את הגדול ביותר. קרא עוד על זה בקטע שלנו על איסור נטפליקס.

מאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס כולל המלצות ייעודיות לפלטפורמה.

כיצד להשיג כתובת IP יוונית

ישנן כמה דרכים להשיג את כתובת ה- IP הרצויה. הראשונה היא להשתמש בפרוקסי (קרא את מדריך הפרוקסי הטוב ביותר שלנו לקבלת המלצות). זו כנראה הדרך הקלה ביותר, אבל זו לא הדרך הטובה ביותר. אם אתה משתמש באחד כזה, אתה לא יישאר מוגן מכיוון שהם לא מציעים אבטחה. גם כתובת ה- IP שלך תיחשף, כך שניתן יהיה לאתר אותה אחריך. אם הפרוקסי אפילו עובד. קרא עוד את ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור.

רשת פרטית וירטואלית היא הדרך האמינה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך. הם כוללים אבטחה טובה, וודא שאתה מוסתר מפני סנופים ושומר על סוד פעילויותיך. ישנן הרבה אפשרויות נהדרות בביקורות VPN הטובות ביותר שלנו, אך חלקן טובות יותר מאחרות ביוון.

חשוב לוודא שלספק יש שרתים ביוון. בלעדיהם אתה תקוע באותה תנוחה. אם הזרמה מופיעה ברשימת המטלות שלך, אתה צריך אחד שיכול להיכנס לשירותים שאתה רוצה. לנטפליקס גלאי VPN מסובך שרק VPN מעטים יכולים לעבור. עיין במאמר שלנו בנושא שגיאת ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה לקבלת כתובת IP יוונית. יש לו שרתים רבים ברחבי העולם, 12 מהם ביוון. הביטחון שלה טוב ויש לה מדיניות מוצקה ללא כריתת עצים. יש לו מהירויות מהירות עם רוחב פס בלתי מוגבל. אם אתה רוצה להזרים, לא תהיה לך בעיה להיכנס לשירותים שאתה רוצה, כולל Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

ניתן להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ותוכלו לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית. למעשה, זה הגיע למקום השני במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים. יש משפט שבעה ימים שאתה יכול להשתמש בו, כמו גם ערבות להחזר כספי. עיין בסקירת CyberGhost המלאה שלנו לקבלת פרטים נוספים.

NordVPN

אנו ממליצים גם על NordVPN לקבלת כתובת IP יוונית מכיוון שיש בה שישה שרתים. האבטחה שלה היא בין הטובות ביותר ותוכלו לכסות על ידי מדיניות אי-יומני קפדנית. יש לו מהירויות הגון עם רוחב פס בלתי מוגבל, והוא יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

הלקוחות קלים לשימוש וזמינים עבור מערכות ההפעלה הפופולריות ביותר. זה יאפשר לך לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. יש לו חלון להחזר של 30 יום, כך שתוכלו להבין אם זה מתאים לכם. סקירת NordVPN שלנו מפרטת יותר על השירות.

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה טובה נוספת. יש לה רשת שרתים גדולה הכוללת שרתים ביוון. האבטחה שלו מצוינת והפרטיות שלך מכובדת. בנוסף, מכיוון שזה ה- VPN המהיר ביותר, יש רוחב פס בלתי מוגבל ונכנס לשירותי סטרימינג, הוא זכה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סטרימינג.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה עובד על כל מערכות ההפעלה העיקריות והלקוחות קלים מאוד לשימוש, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת אם אין לך ניסיון רב בשימוש ב- VPN. עם הערבות להחזר הכסף שלך למשך 30 יום, אין לך מה להפסיד. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למראה טוב יותר.

הסכנות בשימוש בכתובת IP יוונית

מדינות רבות מפעילות מעקב ויש להן חוקי פרטיות פולשניים. אמנם אין סיכון רב בשימוש בכתובת IP יוונית, אך כדאי לפרט מידע על המדינה לפני שתעשה זאת.

החוקה של יוון קובעת חופש דיבור, אך חוקים אחרים מאפשרים העמדה לדין בגין אפליה, שנאה ואלימות כלפי אנשים מגזע מסוים או ממוצא אתני מסוים..

כל דבר שנחשב כעלבון לנשיא או לדת יכול לגרום לעונש פלילי. ניתן להעניש השמצה בעונש מאסר וקנס תחת חוק העונשין, אז היזהר מה אתה מפרסם ברשת. ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליוון כולל מידע נוסף על המדינה.

תקשורת מקוונת אינה מוגנת ביוון, כלומר הרשויות יכולות להעמיד אותן תחת החוק כחוק. כנראה שלא תבינו שזה קורה, אך תוסתרו ממנו אם תשתמשו ב- VPN. בנוסף, חיבורי WiFi ציבוריים אינם מאובטחים, כך שתוכל בסופו של דבר להיות קורבן לפשעי רשת ללא אבטחה טובה ואחד האנטי-וירוסים הטובים ביותר שלנו..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל וכעת תדע כיצד לקבל כתובת IP יוונית. VPN הוא הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת מכיוון שהוא יספק אבטחה ופרטיות טובים.

כל הבחירות שלנו יקבלו את מה שאתה צריך, אבל ל- CyberGhost יש את היקף עם 12 שרתים ביוון. אתה יכול לנסות את זה עם ניסיון שבעה ימים שזמין, ואם אתה זקוק לזמן רב יותר, יש אחריות להחזר הכסף של 45 יום.

אם ברצונך לקבל קלט כיצד להשיג כתובת IP יוונית, יידע אותנו בפרק התגובות למטה. אנו פתוחים להצעות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map