כיצד להשיג כתובת IP אוסטרית בשנת 2020 לצפייה בטלוויזיה ציבורית

אם אתם נוסעים או שעברתם דירה, סביר להניח שלא תוכלו לגשת לכל מה שהייתם רגילים אליהם ברשת. אולי תקבל הודעת שגיאה או שהתוכן שונה. הסיבה לכך היא שתוכן מסוים מוגבל למדינות מסוימות והדרך היחידה להציג אותו היא על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP אוסטרית.


חשוב על כתובת ה- IP שלך כעל תג זהות. הוא ייחודי למכשיר שלך ואומר לאתרים שאתה מבקר באיזו מדינה אתה נמצא. אם תוכן מוגבל למדינה, תוכל לגשת אליו רק אם אתה נמצא שם. שינוי כתובת ה- IP שלך יראה כאילו אתה שם ויאפשר לך להציג את התוכן.

ישנן סיבות לכך שתפיק תועלת מכך. אולי אתה חסר את מגוון התוכניות המסופקות על ידי ORF או שאתה רוצה לגשת לגרסה האוסטרית של נטפליקס.

ההגבלות שעומדות בפניך מכונות חסימות גיאוגרפיים. שדרנים זקוקים לרישיון לכל מופע בו הם מתכוונים לשדר בכל מדינה בה הם רוצים להראות אותה. לא קיימת אפשרות שכל מופע ישודר בכל מדינה בגלל הבדלי שפה ותרבות. זו הסיבה שהספרייה של נטפליקס משתנה כל כך ברחבי העולם. קרא את הקטע שלנו בנושא איסור נטפליקס לעוד.

אם Netflix הוא מה שאתה מחפש, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות נוספות.

ישנן סיבות נוספות להשיג גם כתובת IP אוסטרית. לדוגמה, בנקים מסוימים אינם מאפשרים לך להתחבר מחוץ למדינה. מגבלות אלה קיימות כדי לסייע בהפסקת הונאה. לאחר שתשנה את כתובת ה- IP שלך, תוכל להתחבר כרגיל.

כיצד להשיג כתובת IP אוסטרית

אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך באמצעות שרת proxy – קרא את מדריך ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו לקבלת מספר אפשרויות – אך הם לא אמינים. אין להם גם תכונות אבטחה כדי לשמור על בטיחותך. עיין בהשוואה ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה למידע נוסף.

אנו ממליצים להשתמש במקום זאת ברשת פרטית וירטואלית. זה לא רק ישנה את כתובת ה- IP שלך, אלא גם ישמור על בטיחותך עם פרוטוקולי VPN המציעים הצפנה ברמה גבוהה. לרוב יש מדיניות ללא יומנים, מה שאומר שהם לא ירשמו את הפעילויות המקוונות שלך.

רוב הספקים ברשימת ה- VPN הטובים ביותר שלנו הם בחירה טובה, אך חלקם מתאימים יותר לאוסטריה מאשר לאחרים.

תצטרך ל- VPN שיהיו שרתים באוסטריה, אחרת אתה תקוע באותו מצב. אם אתה רוצה להזרים, וודא ש- VPN יכול להיכנס לשירותים שאתה רוצה גם. ל- Netflix מערכת גילוי VPN ברמה עולמית שרוב השירותים אינם יכולים לעקוף. עיין בקטע שלנו בשגיאת ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה מצוינת להשגת כתובת IP אוסטרית מכיוון שיש בה 69 שרתים, וזה יותר מכל ספק בו הסתכלנו. יש לו אבטחה טובה ומכבדת את פרטיותך באמצעות מדיניות ללא יומני. תפיק תועלת מרוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות הגון ויכולת להשתמש בשירותי סטרימינג, כמו Netflix, גם.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה אותו במקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור חלקים רבים של מכשירים. אתה יכול לבדוק את השירות בניסיון שבעה ימים שלו. אם אתה זקוק ליותר זמן, יש גם ערבות להחזר כספי. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למראה טוב יותר.

NordVPN

בחירה טובה נוספת להשגת כתובת IP אוסטרית היא NordVPN מכיוון שיש לה רשת שרת ענקית הכוללת 35 שרתים באוסטריה. האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר והיא לא שומרת יומן של הפעילויות המקוונות שלך. יש לו מהירויות טובות ואין מגבלות רוחב פס. בנוסף, זה נכנס לנטפליקס ולרוב שירותי הסטרימינג האחרים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS עם עד שישה מכשירים המחוברים בו זמנית. יש תקופת החזר של 30 יום, כך שתקבל מספיק זמן להחליט אם אתה אוהב את זה. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

HideMyAss

אתה יכול גם להשתמש ב- HideMyAss כדי לקבל כתובת IP אוסטרית. רשת השרתים שלה מסיבית, המכסה 190 מדינות, ויש לה שבעה שרתים באוסטריה. יש לו אבטחה ומדיניות פרטיות טובה, אך הוא שומר על יומני חיבור וניתוק למשך 30 יום. המהירויות שלו מתאימות לרוב הפעילויות ויש רוחב פס בלתי מוגבל. בנוסף, הוא יכול לגשת לרוב שירותי הסטרימינג.

HidemyAss-דף הבית -2019

ניתן להשתמש ב- HMA בחלונות, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בפעם אחת. יש ניסיון של שבעה ימים שאתה יכול להשתמש בו כדי לראות אם אתה אוהב את זה, בתוספת ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. לסקירת HideMyAss שלנו מידע נוסף על השירות.

הסכנות בשימוש בכתובת IP אוסטרית

למרות שזה לא מסוכן להשתמש בכתובת IP אוסטרית, ישנם דברים שכדאי לזכור. מעקב ממשלתי, דיבור חופשי ופרטיות המשתמשים משתנים ממדינה למדינה.

ממשלת אוסטריה מסוגלת לבצע מעקב. הוא מסוגל לעקוב אחר תקשורת באינטרנט, גם אם הם מוצפנים. זה כולל אפליקציות כמו WhatsApp ו- Skype (קרא את המדריך שלנו כיצד לגבות ולשחזר את היסטוריית הצ’אט של WhatsApp).

חוקי ההשמצה של אוסטריה הם המחמירים ביותר באיחוד, כאשר החוק העונשין מפשע את העלבת המדינה ושליטיה. עיתונאים נמצאים בסיכון הגבוה ביותר, אך עדיין עליכם להיזהר. אם אתה עיתונאי, קרא את מדריך הפרטיות המקוון שלנו לעיתונאים.

לא משנה היכן אתה נמצא, אתה נמצא בסיכון לפשעי רשת. יש המון נקודות חמות WiFi ציבוריות, אך אינך יכול לדעת עד כמה הן מאובטחות. אתה נמצא בסיכון להיפרץ, לקבל וירוסים או לקבל תוכנות זדוניות בעת השימוש בכזה, לכן כדאי להתקין אנטי-וירוס הגון יחד עם ה- VPN. המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו כולל המלצות.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעזרנו לך להשיג כתובת IP אוסטרית. עליך להשתמש ב- VPN כדי להשיג כזו מכיוון שאתה מוגן על ידי אבטחה טובה והפעילויות שלך יישמרו בסוד.

כל ההמלצות שלנו יעבדו, אבל CyberGhost היא הבחירה הטובה ביותר מכיוון שיש לה 69 שרתים במדינה. אתה יכול להשתמש בניסיון בן שבעה ימים כדי לראות אם אתה אוהב את זה, ויש אחריות של 30 יום הכסף בחזרה אם אתה זקוק ליותר זמן. אם אתה רוצה לראות אלטרנטיבות, הקפד לעיין בביקורות ה- VPN שלנו.

אם יש לך טיפים או ניסיון לקבל כתובת IP אוסטרית, ספר לנו בקטע התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map