כיצד להשיג כתובת IP אירית בשנת 2020, כך שתוכלו לצפות בהורלין

אתם עשויים לחשוב שלהתחבר לאינטרנט פירושו שיש לכם גישה לכל דבר, אך זה לא המקרה. אם ניסית להגיע לתוכן אירי מחוץ למדינה, רוב הסיכויים שנתקלת בהודעת שגיאה. במאמר זה נראה לך כיצד להשיג כתובת IP באירלנד, כך שתוכל להציג את התוכן שאתה רוצה.

אתרים ושירותים מקוונים רבים מוגבלים למדינת המוצא שלהם, ולכן כל מי שנמצא מחוץ למדינה זו נחסם מנסה להציג אותם. כתובת ה- IP שלך מכילה מידע רב, כולל המיקום שלך. המשמעות היא שהדרך היחידה לקבל גישה לתוכן חסום גיאוגרפי היא לשנות את כתובת ה- IP שלך כזו במדינה הנתונה.

אם אתה גולה אירי או שאתה נוסע, יתכן כי חסרים לך מופעים מהבית. אולי תרצה לצפות בנגן RTE או TV3, אך תגלה שאתה לא יכול. אולי אתה חש געגועים הביתה ורוצה לשמוע את הצליל המוכר של אירית ב- TG4 או להתכוונן לכדורגל ההולך או הגאלי.

בזכות מגבלות הרישיון תוכל לגשת לערוצים אלה רק אם תעשה זאת באמצעות כתובת IP אירית. לדוגמה, נטפליקס זמינה באזורים רבים בעולם, אך כל ספרייה שונה. הרבה אנשים רוצים להיכנס לגרסת ארה”ב מכיוון שיש לה את הספרייה הגדולה ביותר. קרא את הקטע שלנו בנושא איסור נטפליקס למידע נוסף.

אם הכניסה לנטפליקס היא אחת הסיבות העיקריות שלך לקבלת כתובת IP אירית, תוכל להציץ ב- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות נוספות..

סיבה נוספת לכך שאולי תזדקק לכתובת IP אירית היא לגשת לחשבון הבנק שלך באופן מקוון. חלק מהבנקים מאפשרים למשתמשים רק להיכנס לחשבונות המקוונים שלהם מתוך הארץ.

כיצד להשיג כתובת IP אירית

ישנם מספר מסלולים שתוכלו לנקוט כדי לקבל כתובת IP אירית. השימוש בפרוקסי הוא הקל ביותר – אתה יכול למצוא את הבחירות המובילות שלנו במדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו – אבל הם יכולים להיות לא אמינים והם לא תמיד עובדים. בנוסף, הם ישאירו אותך פגיעים מכיוון שאין ביטחון כלול בהם. גם כתובת ה- IP האמיתית שלך תישאר ללא הגנה, כך שיהיה די קל לאתר אותה אליך. קרא את המאמר שלנו VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף.

האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. השימוש באחד מהם ישמור על עצמך מפני סכנות מקוונות ואנונימיות. לביקורות VPN הטובות ביותר שלנו יש אפשרויות טובות, אבל אתה צריך לוודא שאתה בוחר אחת שמתאימה לאירלנד. צריך שיהיו שם שרתים וככל שיש יותר טובים יותר. בלי אלה אתה עדיין תקוע.

אם ברצונך לגשת לנטפליקס, תזדקק ל- VPN שיכול לעבור את מערכת איתור ה- VPN המעודכנת שלה. יש רק מעטים שיכולים לעשות זאת, לכן בחר בחוכמה. קרא את המאמר שלנו בנושא שגיאת ה- Proxy של Netflix למידע נוסף.

NordVPN

אפשרות טובה לקבלת כתובת IP באירלנד היא NordVPN. יש לה רשת שרת ענקית, כולל 35 באירלנד. יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק והיא מכבדת את פרטיותך באמצעות מדיניות ללא יומני קפדנית. לא תהיה לך בעיה להיכנס לנטפליקס או לשירותי סטרימינג אחרים, המהירויות שלה הגונות ואין גבולות רוחב פס.

קודם

הבא

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש שלהם ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול להשתמש בו גם על עד שישה מכשירים בו זמנית. החזר של 30 יום כלול, כך שתוכל להיות בטוח שאתה אוהב אותו. אנו בטוחים שכן, אך קרא את סקירת NordVPN שלנו כדי לראות מדוע.

CyberGhost

CyberGhost היא אפשרות טובה נוספת. יש לה יותר מ -3,000 שרתים ברחבי העולם, ו 20 מהם נמצאים באירלנד. האבטחה שלו טובה ויש מדיניות מוצקה ללא יומני. יש לו מהירויות טובות ורוחב פס בלתי מוגבל וזה יכניס אותך לנטפליקס, כמו גם לשירותי סטרימינג אחרים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה תואם לרוב מערכות ההפעלה הגדולות ותוכל לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזו הסיבה שהיא אחת ה- VPN הטובות ביותר עבור מספר מכשירים. יש משפט שבעה ימים שאתה יכול להשתמש בו, כמו גם ערבות להחזר כספי. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת מידע נוסף על השירות.

גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנט היא גם בחירה מצוינת להשגת כתובת IP אירית. יש לו אבטחה טובה, אך תצטרך לשנות ידנית את הגדרת ההצפנה ל -256 סיביות מכיוון שהיא מוגדרת כ- 128 סיביות כברירת מחדל. זה לא מתעד את הפעילויות המקוונות שלך. בנוסף, יש לו רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות הגון, אם כי הוא יאט כשתגדיל את האבטחה.

קודם

הבא

יש לו שרתים רבים זמינים, עם 10 באירלנד. ניתן להשתמש בו במערכות הפעלה פופולריות ביותר, כמו גם בלינוקס. למעשה, זה נכנס לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת לינוקס. יש ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב את זה.

PIA מבוססת בארה”ב, שאינה נושא ענק, אך אם אתה עוסק בעסק מסוכן כלשהו, ​​אולי תרצה לבחור ספק אחר. אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו בנושא מעקב ממשלתי כדי לקבל מושג מדוע ובדיקת ה- PIA שלנו לקבלת תצוגה מפורטת יותר של החברה.

הסכנות בשימוש בכתובת IP אירית

אין שום בעיה עם כתובת IP אירית, אבל יש כמה דברים שכדאי לדעת שיעניקו לך סיבה נוספת לוודא שאתה מאובטח. מדינות מסוימות מעריכות פרטיות, כפי שתוכל לקרוא במדריך לחוקי הפרטיות שלנו. עם זאת, לאחרים יש פיקוח וחקיקה פולשניים.

באירלנד יש חוקים המאפשרים לרשויות ליירט את המיילים שלך ואמצעי תקשורת אחרים, שלדבריה הם נלחמים בפשע ולהגן על המדינה. בנוסף, שופט נדרש רק לאישור כאשר משתמשים במכשירי מעקב, כגון מצלמות. המשמעות היא שהרשויות יכולות לפקח על כמעט כל אחד ללא השלכות.

ישנן גם עדויות לכך שכוחות ההגנה האיריים שוחחו עם חברה בשם Hacking Team שמוכרת תוכנות ריגול לרשויות ברחבי העולם. הצבא הכחיש לרכוש את מוצריהם, אך יתכן שזה לא נכון. אתה יכול לקרוא עוד על המדינה במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאירלנד.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להשיג כתובת IP אירית. ללא קשר למה אתה צריך את זה, VPN הוא הדרך הטובה ביותר להשיג אותו. הם פשוטים, ובכל זאת תוכלו להיות מוגנים ויש לכם אפשרויות רבות אחרות לבחירה גם בהן.

כל ההמלצות שלנו יקבלו כתובת IP אירית, אך NordVPN היא הבחירה המובילה מכיוון שיש לה אבטחה רבה ותכניס אותך לשירותי סטרימינג רבים, כולל נטפליקס. תקופת ההחזר של 30 יום תיתן לך מספיק זמן לנסות את זה.

אם יש לך הצעות לקבלת כתובת IP אירית, הודע לנו בתגובות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me