כיצד להשיג כתובת IP טורקית בשנת 2020: להסתנן לאיסטנבול

אם עקרתם מטורקיה או נוסעים, אתם עשויים לגלות שאינכם יכולים לגשת לתוכן המקוון אליו אתם רגילים. אתרים ושירותים מקוונים מסוימים מוגבלים למדינות מסוימות. אם אתה לא במדינה זו, תקבל את הודעת השגיאה שלך. אתה יכול לעבור את זה בקלות על ידי קבלת כתובת IP טורקית, עם זאת.


כתובת ה- IP שלך היא כמו תג זיהוי וירטואלי, ומספרת לאתרי האינטרנט ולשירותים המקוונים שאתה מבקר איפה שאתה נמצא. במקרים מסוימים התוכן פשוט משתנה כך שיתאים למדינה בה אתה נמצא. לדוגמה, השפה עשויה להשתנות. במקרים אחרים, זה חסום מהצפייה בכל מדינה אחרת. זה נקרא חסימה גיאוגרפית.

לדוגמה, ענקית הסטרימינג נטפליקס זמינה ברוב המדינות, אך הספריה בכל אחת משתנה. מופעים מסוימים זמינים רק במדינה אחת או שתיים, כך שתוכלו להציג אותן רק אם אתם נמצאים במקומות האלה, כפי שתוכלו לקרוא בקטע שלנו באיסור ה- VPN של נטפליקס.. 

במקרים מסוימים אשם בהגבלות הרישיון. סיבות אחרות קשורות לשפה והתרבות של המופע. כך או כך, אם ברצונך לגשת לגרסה הטורקית של נטפליקס, תצטרך כתובת IP טורקית. אם נטפליקס זה מה שאתה רוצה, הסתכל גם במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס.

אולי אתה מפספס את ההופעות הטורקיות האהובות עליך, כמו Cukur, או שאתה רוצה לגלוש ב- PuhuTV או BluTV. לאחר שתשנה את כתובת ה- IP שלך לטורקיה, תוכל לצפות בהן.

סיבה נוספת לכך שייתכן שתזדקק לכתובת IP טורקית היא כניסה לחשבון הבנק שלך באופן מקוון. הרבה בנקים או שירותים פיננסיים אחרים אינם מאפשרים ללקוחות להיכנס מכל מקום אחר חוץ ממדינת מולדתם. זה כאב, אבל זו תכונת אבטחה שעוזרת להילחם בהונאה. שנה את כתובת ה- IP שלך ותקבל גישה.

כיצד להשיג כתובת IP טורקית

שינוי כתובת ה- IP שלך הוא פשוט. ישנן כמה דרכים שתוכלו לעשות זאת. דרך אחת היא עם פרוקסי, אך איננו ממליצים על כך. פרוקסי פרובוקציות לא תמיד עובדות, ואפילו הפרוקסי חינם הטובים ביותר לא מספקים ביטחון כמעט עד לא כדי להגן עליך מפני פשעי רשת. בנוסף, כתובת ה- IP שלך אינה מוסתרת, כך שניתן לאתר אותה אחריך. תוכל ללמוד עוד על ידי קריאת מדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור.

דרך נוספת להשיג כתובת IP טורקית, והדרך בה אנו ממליצים היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. הם עמוסים בתכונות, כגון אבטחה, ויסתיר את ה- VPN שלך מפני סנופרים. כבונוס, לרוב שירותי ה- VPN יש מדיניות פרטיות שבה הם אומרים שהם לא מנהלים יומנים. פירוש הדבר כי אין רשומה של הפעילות המקוונת שלך.

אתה יכול פשוט לבחור VPN מתוך ביקורות VPN שלנו, אבל אתה צריך לוודא שאתה בוחר אחד שמתאים לטורקיה. אם אין לו שרתים במדינה, לא תוכל לקבל כתובת IP טורקית. 

אם זה נטפליקס שאחריו, תצטרך לבדוק אם הספק יכול לעקוף את מערכת גילוי ה- VPN החכמה. רק מעטים מסוגלים לעשות זאת בצורה אמינה. היצירה שלנו על שגיאת ה- Proxy של נטפליקס נכנסת לפרטים נוספים.

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה טובה לקבלת כתובת IP טורקית. יש לה רשת שרתים ענקית וזה כולל נוכחות בטורקיה. אתה תהיה מוגן על ידי האבטחה המצוינת שלו והפעילות המקוונת שלך תישמר בסוד בגלל מדיניות ללא היומנים שלה. אם תרצו להזרים, תשמחו לשמוע שרוחב הפס והמהירות הבלתי מוגבלים שלו הופכים אותו ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אתה יכול להתקין את הלקוחות הידידותיים למשתמש ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה ניתן להפליא, אבל זו גם בחירה נהדרת למתחילים כי זה בעצם עובד מחוץ לקופסה. יש ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, כלומר שתוכל לנסות זאת קודם. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

NordVPN

בחירה טובה נוספת לקבלת כתובת IP בטורקיה היא NordVPN. יש לה יותר מ -5,000 שרתים ברחבי העולם ו -18 נמצאים בטורקיה. יש לו כמה מהביטחון הטוב ביותר בשוק ומדיניות ללא כניסה. המהירויות שלו טובות, אבל זה יכול להאט בעת ההתחברות לשרתים מרוחקים. אין כובעי רוחב פס וזה נהדר להיכנס לשירותי סטרימינג. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ישנם לקוחות קלים לשימוש ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לנסות לפני שאתה קונה גם עם תקופת ההחזר של 30 יום. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

TorGuard

TorGuard היא בחירה הגונה נוספת לזיוף המיקום שלך בתור טורקיה. יש לה רשת של יותר מ -3,000 שרתים, כולל כמה מהם בטורקיה. יש לו אבטחה טובה שניתן להתאים אישית ומדיניות ללא יומני קפדנית. זה מהיר, אבל זה יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים או אם האבטחה שהוא מגדיר גבוהה יותר.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

יש לו רוחב פס בלתי מוגבל, אך הוא אינו יכול להיכנס לנטפליקס אלא אם כן אתה קונה כתובת IP ייעודית. בעיקרון הם נמכרים לפי מדינה ותוכלו לגשת לשירותי הסטרימינג הרצויים באמצעות אחד מהם. 

אתה יכול להשתמש ב- TorGuard בחלונות, macOS, Android ו- iOS. זה קל לשימוש, אך ההתקנה הניידת עלולה לסבול מכאבים. יש לו ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב את זה. עיין בסקירת TorGuard שלנו לקבלת מידע נוסף על הספק.

הסכנות בשימוש בכתובת IP טורקית

אין סכנה רק לשנות את כתובת ה- IP שלך, אבל יש דברים שכדאי לדעת לפני שתתחבר לשרת טורקי. החוקים של כל מדינה שונים, ומה שעשוי להיות בסדר במדינה הנוכחית שלך יכול להנחית אותך בערמה של צרות באחר. 

ממשלות רבות עוסקות במעקב מקוון וטורקיה אינה יוצאת דופן. מאז ניסיון ההפיכה ב -2016, אלפי חשבונות המדיה החברתית מנוטרים. הודעות דוא”ל שהודלפו חשפו כי המינהל הכללי לביטחון שילם 600,000 דולר לחברת תוכנת המעקב Hacking Team. 

הרשויות יכולות לגשת לנתוני תקשורת גם ללא צו בית משפט, כפי שאתה יכול לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור טורקיה. אתרי טורנט עשויים להיחסם, אך חוק זכויות היוצרים מכוון יותר לאלה החולקים תוכן המוגן בזכויות יוצרים. בנוסף, הממשלה אסרה על כמה VPN ואתרים רבים חסומים.

ניתן להעניש קטגוריות דיבור מסוימות, כגון השמצה, בקנסות, מאסר או שניהם, לכן עליכם להיזהר במה שאתם מפרסמים ברשת. 

פשע ברשת הוא סיכון נוסף שכדאי לקחת בחשבון. לא משנה היכן אתם נמצאים, לעולם אינכם יודעים אילו סכנות אורבות ב- WiFi ציבורי. האקרים, תוכנות כופר וסכנות אחרות יכולות לחכות שהמשתמש הבא שלא יהיה מאובטח יפסיק הלאה. הדיווחים מראים כי סכנות סייבר עדיין מתרחשות. הדבר הטוב ביותר הוא לוודא שאתה מאובטח עם VPN ואנטי-וירוס.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך להבין כיצד לקבל כתובת IP טורקית בבטחה. הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות VPN כי זה יגן עליך ויסתיר את זהותך האמיתית. 

כל ההמלצות שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אבל ExpressVPN היא האפשרות הטובה ביותר בגלל תכונות האבטחה, הפרטיות והזרם הגדולות שלה. בנוסף, עם אחריות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אין לך מה להפסיד. 

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP טורקית, ספר לנו עליה בסעיף התגובות. נשמח לשמוע על זה. עיין בספריית ה- VPN שלנו למאמרים אחרים שעשויים לעניין אותך גם. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map