כיצד להשיג כתובת IP גרמנית 2020: זיוף דרכם אל היימת

אם נפגעת מהודעת שגיאה באופן מקוון בזמן שיצאת מגרמניה ועליך לגשת לאתר שם, קרוב לוודאי שנתקלת בגיאוגרף. זה יכול להיות מתסכל כשאינך יכול לגשת לתוכן שאתה רגיל אליו, אבל יש פיתרון פשוט. כל שעליך לעשות הוא לשנות את כתובת ה- IP שלך. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד לקבל כתובת IP גרמנית.


אתרים ושירותים מקוונים יכולים לדעת היכן אתה נמצא רק לפי כתובת ה- IP שלך. זה יכול להוביל למניעתך גישה לתכנים המוגבלים למדינה מסוימת אם אתה מחוץ לה. עם זאת, תוכל לראות אותה לאחר שתשנה את כתובת ה- IP שלך לאותה מדינה.

יתכן שתרצה להדביק ערוץ חדשות מקומי או זרם משירותים כמו ARD Mediathek או ProSieben Video. אולי תרצה לצפות בגרסה הגרמנית של נטפליקס. יהיה אשר יהיה, תזדקק לכתובת IP גרמנית כדי לעשות זאת.

החסימה מתרחשת מכיוון ששירות הסטרימינג זקוק לרישיון לכל מופע מהארץ בה הוא יוצג. חלקם עשויים שלא להתאים למדינות מסוימות בגלל השפה או קהל היעד שלהם. נטפליקס נמצאת בהרבה מדינות, אך הספרייה שלה שונה בגלל החוקים הללו. אנשים רבים רוצים נטפליקס בארה”ב מכיוון שיש בה את המגוון הרב ביותר.

קרא עוד על כך בקטע שלנו על איסור ה- VPN של נטפליקס. אם Netflix הוא מה שאתה מחפש, עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix לקבלת הצעות נוספות.

יתכן שתצטרך לגשת לחשבונות הפיננסיים שלך. נניח שאתה צריך להיכנס לחשבון הבנק שלך, אך לא משנה כמה תנסה אתה לא יכול לגשת אליו. כמה שזה מעצבן, רוב השירותים הפיננסיים אינם מאפשרים כניסות ממדינה אחרת כאמצעי אבטחה. פשוט שנה את כתובת ה- IP שלך ותהיה בסדר.

כיצד להשיג כתובת IP גרמנית

אתה יכול ללכת בדרך הקלה ולהשתמש בפרוקסי כדי לקבל כתובת IP גרמנית (מדריך ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו כולל כמה הצעות). עם זאת לא היינו ממליצים כי הם לא אמינים. הם לא תמיד עובדים ואין ביטחון כולל, מה שמותיר אותך פתוח להתקפות. בנוסף, כתובת ה- IP שלך חשופה וניתן לעקוב אחריך דברים. קרא השוואה ב- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה להבנה טובה יותר.

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית מכיוון שהם עמוסי אבטחה ומעריכים את פרטיותך. הם גם יגנו על כתובת ה- IP שלך. אתה יכול להסתכל על מיטב ה- VPN הטובים ביותר שלנו, אך תצטרך לוודא כי זו שאתה רוצה היא בחירה טובה עבור גרמניה.

בתור התחלה, זה חייב להיות שרתים בגרמניה. אם זה לא, אתה עדיין תקוע. אם אתה רוצה להיכנס לנטפליקס, היה מודע לכך שהיא נהדרת באיתור VPNs, כך שתרצה לוודא שאתה בוחר אחד שיכול לעקוף את המערכת שלו. עיין בקטע שלנו בשגיאת ה- Proxy של נטפליקס לקבלת פרטים נוספים.

CyberGhost

CyberGhost הוא ספק מעולה שיש לו שרתים רבים, כולל 575 עצומים בגרמניה, לכן לא אמורה להיות לכם בעיה לקבל כתובת IP גרמנית. יש לו אבטחה ופרטיות טובים, כך שאתה יודע שאתה מוגן. המהירויות שלה הגונות, יש לה רוחב פס בלתי מוגבל והיא יכולה לגשת לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

ניתן להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. CyberGhost הרוויחה את המקום הראשון ב- VPNs הטובים ביותר שלנו עבור מספר מכשירים מכיוון שהיא מאפשרת לך לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזה יותר ממה שמתחרות שלה מאפשרות. אתה יכול להשתמש בניסיון שבעה ימים כדי לראות איך הוא נראה, ואם אתה עדיין לא בטוח אחרי זה, יש ערבות להחזר כספי.

קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף על השירות.

NordVPN

NordVPN גם מסוגל להשיג לך כתובת IP גרמנית בגלל אלפי השרתים שלה, כאשר 257 מהם נמצאים בגרמניה. זה גם אחד הטובים ביותר לביטחון ופרטיות. המהירויות שלו טובות ואין מגבלות רוחב פס. בנוסף, זה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס, ללא כל בעיה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו במערכות ההפעלה העיקריות ולחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. עם תקופת ההחזר של 30 יום, יהיה לך מספיק זמן לראות אם אתה אוהב את זה. אתה יכול גם לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כדי לקבל מבט טוב יותר על השירות.

אסטריל

אסטריל היא עוד בחירה הגונה. רשת השרתים אינה גדולה כמו זו של מתחרותיה, אך יש לה שישה שרתים בגרמניה, כולל מינכן, הנאו אם מיין, פרנקפורט, דיסלדורף, פרנקפורט אם קלן. האבטחה שלו תשמור עלייך מוגן ויש לה פרוטוקולים רבים לבחירה, כולל שניים שהם בלעדיים לחברה.

אסטריל-סליידר 1

אסטריל-סליידר 2

אסטריל-סליידר 3

אסטריל-סליידר 4

קודם

הבא

תוכל להיכנס לשירותי סטרימינג ויש להם מהירויות טובות ללא מכסי רוחב פס. היא תואמת את מערכות ההפעלה הפופולריות ביותר ותאפשר לך חיבור של עד חמישה מכשירים בו זמנית. ניתן להשתמש בניסיון בן שבעה ימים לשימושכם ותוכלו לקרוא את סקירת Astrill שלנו לפרטים נוספים.

הסכנות בשימוש בכתובת IP גרמנית

אתה יכול להשתמש בכתובת IP גרמנית בלי לדאוג, אך עליך לזכור קצת מידע על המדינה.

אם אתה מפרסם באופן קבוע באופן מקוון, עליך לדעת שקטגוריות דיבור מסוימות אינן חוקיות. זה כולל השמצה של דתות ודיבורים על הקמת ארגון טרור, כמו גם אחרים המפורטים בחוק הפלילי הגרמני.

כלל נאמני שנאה בשם NetzDG נכנס לתוקף מאז אוקטובר 2017. הוא דורש מענקיות המדיה החברתית להסיר חומר לא חוקי המוצב בפלטפורמות שלהם. אם לא, הם מסתכנים בקנס. למרות שזה לא משפיע על המשתמשים הרבה, היו חששות שהכלל יגביל את חופש הביטוי.

כמו ברוב המדינות, סיעת חומר המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית בגרמניה ויכולה לגרום לקנס או לכלא. יכולות להיות משרדי עורכי דין ששוטרים טורנטים פופולריים לכתובות IP גרמניות בתקווה לתפוס מישהו. קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לגרמניה לקבלת מידע נוסף.

WiFi ציבורי הופך להיות פופולרי יותר, כך שיותר אנשים נמצאים בסיכון לחוות פשע ברשת. לעולם לא תוכלו לדעת כמה נקודות אבטחה אלה מאובטחות, לכן כדאי להשתמש ב- VPN כשאתם מתחברים כדי להגן על עצמכם. עם זאת, אנטי-וירוס הגון טוב גם להגנה.

מחשבות אחרונות

כעת עליכם לדעת כיצד לקבל כתובת IP גרמנית בקלות ובבטיחות. השימוש ב- VPN הוא ללא ספק הדרך הטובה ביותר מכיוון שתגנו על ידי האבטחה ותישארו אנונימיים.

שלוש הבחירות שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אבל CyberGhost היא הבחירה הטובה ביותר עבור גרמניה מכיוון שיש בה 575 שרתים, הרבה יותר מכל ספק אחר בו הסתכלנו. אתה יכול להשתמש בניסיון שבעה ימים כדי לראות איך אתה אוהב את זה. אם אתה עדיין לא בטוח אחרי זה, יש גם ערבות להחזר כספי.

אם יש לך טיפים להשגת כתובת IP גרמנית, הפוך אותם בקטע התגובות למטה. זה יהיה נהדר לשמוע אותם. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map