כיצד להשיג כתובת IP בהונג קונג בשנת 2020: הכבלים קאולון

בחיפוש באתרי האינטרנט הפופולריים ביותר בהונג קונג, אין הרבה הבדל בינם לבין כל חלק אחר בעולם החופשי. יוטיוב, גוגל ופייסבוק חולשים על המשבצות המובילות, כאשר פלטפורמות כמו אינסטגרם וויקיפדיה נופלות זמן קצר אחריה. החריגים היחידים הם כמה אתרי הימורים, שרובם בסינית.


יתכן שלא תזדקק לכתובת IP של הונג קונג כדי לגשת לאתרים אלה, אך סביר להניח שתרצה כתובת כזו אם תניח כסף. במדריך זה בנושא קבלת כתובת IP בהונג קונג, אנו הולכים לשקול את היתרונות והחסרונות של שיטות שונות, תוך מתן מספר טיפים כיצד לשמור על ביטחון מקוון.

לא משנה מדוע תרצו כתובת IP בהונג קונג, הפיתרון הטוב ביותר הוא רשת פרטית וירטואלית. במהלך המדריך, נסביר מדוע VPNs כל כך חשובים ונמליץ על כמה מהאפשרויות המועדפות עלינו, וכולן תוכלו למצוא במדריך שלנו על ה- VPN הטוב ביותר לסין..

כיצד להשיג כתובת IP בהונג קונג

רכישת כתובת IP ממדינה אחרת היא קלה, גם אם השיטות לעשות כן אינן שוות. הפיתרון הפשוט והמשתלם ביותר הוא להשתמש בפרוקסי בחינם, אשר ינהור את התנועה שלך דרך שרת אחר לפני שתשלח אותו לרשת הפתוחה (קרא את המדריך הטוב ביותר עבור פרוקסי לקבלת המלצות). כתובת ה- IP המקורית שלך תוחלף בשרת ה- proxy כדי שהיא תיראה כאילו אתה נמצא במיקום זה.

למרבה הצער, זה לא פשוט כמו למצוא שרת פרוקסי בהונג קונג ולהריץ איתו. פרוקסי פשוט משמשים, כמו גם, פרוקסי. הם לא עושים שום קשר לחיבור שלך מלבד העברתו דרך השרת. בגלל זה, כל אחד יכול להתחקות אחר הקשר שלך אליך.

מעקב אחר מסלול, כפי שהוא מכונה, מאפשר לכל אחד לעקוב אחר הזרם חזרה לשרת ה- proxy ובסופו של דבר בחזרה אליך. בנוסף, יש מקוונות זדוניות רבות ברשת המשמשות רק עכביש לפשעי רשת.

כאן נכנסים VPNs. אתה יכול לקרוא את מדריך ה- VPN שלנו כדי להגיע למהירותם במה שהם עושים, אך בקיצור, VPNs עובדים בדיוק כמו פרוקסי. ההבדל היחיד הוא שהחיבור הראשוני שלך מוצפן, כלומר אתה יכול לחדור דרך שרת ה- VPN, אך snooper לא יכול להביט לאחור.

אם אתה סקרן לגבי ההבדלים בין פרוקסי פרוטוקול ל- VPN, הקפד לקרוא את מדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור. תיאור ההצפנה שלנו אמור להועיל גם להבנה כיצד החיבור שלך מאובטח.

מחוץ להבטיח שאיש לא יוכל להתחקות אחר הקשר שלך אליך, VPNs מאפשרים לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים. למרות שמערכות גילוי פרוקסי מסוימות לא יאספו פרוקסי בחינם, רובן יעשו זאת. חלקם עשויים גם לזהות VPN, אך העובדה שהחיבור הראשוני שלך מאובטח הופכת את זה הרבה פחות סביר.

למרבה המזל, יש הרבה VPNs לבחירה. יש לנו כ -50 חלקים בביקורות ה- VPN שלנו, אך למטרת מדריך זה, אנו הולכים לתת לך שלוש אפשרויות מתוך האוסף המוצלח ביותר של VPN שלנו. לאפשרויות שלהלן גישה לא רק להונג קונג, אלא גם מספקות את הטוב ביותר באבטחת VPN ומהירות.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בסביבה. לא רק שזה ה- VPN המהיר ביותר, הוא גם אחד הבטוחים ביותר. עם גישה למגוון רחב של פרוטוקולי VPN, ממשק אינטואיטיבי ומדיניות קפדנית ללא רישום, זה מוכיח שאתה לא צריך תואר במדעי המחשב כדי להישאר מאובטח.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

הוא מציע חמישה מיקומים בהונג קונג, לכל אחד מהם שרתים מרובים. מחוץ לארה”ב, בריטניה ואוסטרליה הוא בדרך כלל מציע רק מיקום אחד או מעטים במדינה מסוימת. מכיוון שיש חמש בהונג קונג, כתובת IP תמיד תהיה זמינה, גם אם מרכז נתונים יירד. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף או נסה זאת בעצמך עם אחריות ההחזר הכספית שלך למשך 30 יום.

NordVPN

ל- NordVPN יש המון על זה, כולל רשת שרתים מאסיבית, רשימה ארוכה של תכונות וממשק אטרקטיבי. יש לזה בעיות במהירות המונעות ממנה להיות הבחירה המובילה שלנו, אך בסך הכל, היא עדיין אחת הספקיות הטובות ביותר. בהונג קונג היא מציעה 58 שרתים ובניגוד ל- ExpressVPN, אתה יכול לבחור את השרת הספציפי שאתה רוצה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

למרבה הצער, היא אינה מציעה את כל שרתי המומחיות שלה בהונג קונג. אתה יכול לטשטש את המנות שלך ולאבטח את ההתבגרות שלך, אך אפשרויות ה- VPN הכפול ואפשרויות הכתובת IP המוקדמות אינן זמינות. אם אתה רוצה לדעת יותר על שרתי המומחיות הללו, קרא את סקירת NordVPN שלנו. אתה יכול גם לקחת את ה- VPN לסיבוב בעצמך עם הערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

CyberGhost

הממשק החדש והחלקלק של CyberGhost הפך אותו למועדף כאן ב- Cloudwards.net. למרות שתמיד היינו אוהדי השירות, העדכונים דוחפים את המעטפה עוד יותר. כעת יש לו ממשק יוצא דופן אך אינטואיטיבי, מגוון רחב של תכונות ומחיר נמוך, לאתחל. זה אולי לא מהיר כמו ExpressVPN או NordVPN, אבל העלות הנמוכה ותכונת הפיצ’רים הופכות אותו לבחירה סולידית.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

בין 3,718 שרתי CyberGhost הם 24 המוקדשים להונג קונג. עם זאת, אינך יכול לבחור את השרת שאתה רוצה עם NordVPN. במקום זאת, CyberGhost מקצה לך שרת בעת מנהור במדינה מסוימת, אשר, למרבה המזל, פירושו שלא תצטרך לצוד שרתים. למידע נוסף בסקירת CyberGhost שלנו, או נסה זאת בעצמך עם אחריות ההחזר הכספי שלך למשך 45 יום.

הסכנות בשימוש בכתובת IP בהונג קונג

הונג קונג מבצעת ניטור אינטרנטי, אך לרוב, העיתונות וחוות הדעת המפורסמות ברשת אינן מצנזרות על ידי הממשלה. על פי מגילת הזכויות בהונג קונג, לאזרחים יש חופש ביטוי וביטוי וכמו בארה”ב זה נכון עד קצה האף..

עם זאת, יש מעקב מסוים אחר האינטרנט, ויש פעילים דמוקרטיים הטוענים כי הממשלה עוקבת מקרוב אחר פעילות הדוא”ל והאינטרנט. אף על פי כן, כל האתרים מותרים ללא קשר להשקפה הפוליטית. כמו בחלק גדול מהעולם החופשי, אינך צריך רישיון לפרסום אתר.

בגלל זה, אין סיכון רב בשימוש בכתובת IP של הונג קונג, אלא אם כן אתה משתמש בה להפצת תוכן המוגן בזכויות יוצרים או פוסט פורנוגרפיית ילדים. ישנם גם חוקים נגד פרסום כל דבר מגונה באופן מקוון, הכולל פורנו ותקשורת המכילה אלימות קיצונית.

אף על פי שהונג קונג מעוניינת לרוב בכל הקשור לאינטרנט, התנועה שלך עדיין מנוטרת, וזה דבר שאתה צריך לזכור. VPNs מבטיחים שלא ניתן לעקוב אחר התעבורה שלך, לכן בעת ​​מנהרה להונג קונג, חשוב להשתמש ב- VPN מאובטח ולא בפרוקסי חינם..

מחשבות אחרונות

למרבה המזל, קבלת כתובת IP בהונג קונג אינה קשה מדי. רוב ה- VPNs מציעים מיקומים בהונג קונג, וכל עוד אתה משתמש באחד מהבחירות המובילות שלנו, החיבור שלך יהיה מאובטח. הקפד להשתמש ב- VPN ולא בפרוקסי.

למרות האינטרנט החינמי של הונג קונג בדרך כלל, פיקוח ממשלתי מסוים עדיין מתרחש. באיזה VPN אתה משתמש עבור כתובת IP בהונג קונג? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map