כיצד להשיג כתובת IP סינית בשנת 2020: מאחורי חומת האש הגדולה

לא כל התוכן זמין בכל מדינה. הניסיון לצפות במה שהייתם רגילים בזמן טיול יכול להיות מתסכל. במקום זאת מופיעות הודעות שגיאה או גירסה אחרת של אתר מוצגת. הדרך היחידה לעקוף את ההגבלות היא לשנות את כתובת ה- IP שלך למדינה הנתונה. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד לקבל כתובת IP סינית.


כתובת ה- IP שלך מציגה אתרים שאתה מבקר בהם אתה נמצא. אם אתה רוצה להציג משהו שמוגבל למדינה מסוימת, אתה צריך להיות ממוקם שם כדי לעשות זאת. זה אלא אם תשנה את כתובת ה- IP שלך ותזייף את דרכך.

ההגבלות מכונות חסימות גיאוגרפיות. קח לדוגמה את נטפליקס. הספרייה שלה משתנה בהתאם לאיזו מדינה אתה נמצא. הסיבה לכך היא שיש צורך ברישיונות מבוססי מדינה כדי לשדר תכניות. בנוסף, מופעים מסוימים אינם מתאימים גלובלית בגלל הבדלי שפה או תרבות. אנו מסבירים ביתר פירוט בקטע שלנו על איסור נטפליקס.

כחלק מהמגבלות של סין, Netflix אינה זמינה, אך אתה יכול לקרוא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix אם אתה רוצה גישה. עם זאת, אולי אתה מעריץ של IQiyi, שזכה לכינוי Netflix של סין או שאתה רוצה לבטל את חסימת Youku ולצפות בסרטונים שם.

יש הרבה מדינות שמצנזרות את האינטרנט, אבל יש כל כך הרבה מגבלות בסין, שרבות היו תוהות מדוע תרצה להשיג שם IP. חומת האש הגדולה שלה חוסמת כל דבר, החל מפורנו לגוגל ומדיה חברתית. אפילו פו הדוב צונזר לאחר שהוחווה לסי ג’ינפינג.

זה בעצם אינטרנט משלו. ובכל זאת, למרות שחסימות אלה קיימות, יש תוכן שניתן להציג רק בסין.

סיבות נוספות לכך שאולי תזדקק לכתובת IP סינית כוללות גישה לחשבונות פיננסיים. בנקים רבים מאפשרים לך רק להתחבר לחשבונך מהמדינה הנכונה כאמצעי למאבק בהונאה. אפשרות נוספת היא שאתה צריך לשוחח עם חברים או משפחה דרך שירות ההודעות הסיני WeChat.

תהיה הסיבה אשר תהיה, אתה תצטרך לשנות את כתובת ה- IP שלך לסינית.

כיצד להשיג כתובת IP סינית

אתה יכול להשתמש בפרוקסי כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך. זו הדרך הקלה ביותר לעשות זאת, אך איננו ממליצים עליה, גם אם אתה משתמש בשרת ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו. אין מאפייני אבטחה כדי לשמור על בטיחותך וניתן לאתר את כתובת ה- IP שלך. השוואת ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור לעומת פרטים נוספים.

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. ככה, אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך ותיהיה מוגן על ידי האבטחה שלה. בנוסף, הפעילויות שלך יישארו פרטיות, כל עוד ל- VPN יש מדיניות ללא יומנים.

אתה יכול לבחור אחת מרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו, אך עליך לוודא שהיא מתאימה לסין. יהיה עליו להיות שרתים בסין, ואם אתה רוצה להזרים, יהיה עליו להיות מהירויות טובות ורוחב פס בלתי מוגבל.

עם זאת, VPNs רבים אינם מספיק טובים כדי לפרוץ את חומת האש הגדולה. ממשלת סין יכולה לאתר ולחסום חיבורי VPN. זה משחק של חתול ועכבר עבור הספקים, אשר כל הזמן צריכים להתאושש מחסימות. רק מעטים מוקדשים לשרת את השוק הסיני, וגם אז, לרובם אין שרתים שם.

אבטחה היא הגורם העיקרי בבחירת VPN לסין, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך הטוב ביותר שלנו ל- VPN לסין. ExpressVPN ו- NordVPN הם האפשרויות הטובות ביותר כשמדובר בסין מכיוון שיש להם אבטחה מצוינת והם מסוגלים ליירט את האינטרנט הסיני. עם זאת, אין שרתים שם, ולכן עדיין לא תוכל לגשת לתוכן המוגבל לסין.

TorGuard הוא שירות מאובטח נוסף לסין, אך הוא הסיר את השרתים משם. חסימות והגבלות VPN המתמשכות מקשות על ספקים להבטיח פרטיות של משתמשים. בנוסף, חברות VPN נדרשות להירשם עם המדינה הסינית ולעמוד בכללים שלה. אם הם לא עושים זאת, השירות נחסם.

מצאנו שירותים שיש להם שרתים בסין, אך עדיין ייתכן שיש לך בעיות כי הם לא הכי טובים. בנוסף, אם הם החליטו להירשם עם המדינה הסינית, הפרטיות שלכם נמצאת בסיכון.

PureVPN הוא דוגמה טובה. למרות שיש לה שרתים בסין, האבטחה והפרטיות שלה מוטלים בספק. קרא את סקירת PureVPN שלנו למידע נוסף על הסיבה שאיננו ממליצים עליה.

Ivacy

ניתן להשתמש ב- Ivacy לקבלת כתובת IP סינית. יש לו כמה מאות שרתים ברחבי העולם, כולל כמה בבייג’ינג ובשנגחאי. האבטחה שלו טובה ויש לה מדיניות ללא יומני. הנפילה הגדולה ביותר שלה היא במהירויות לא עקביות, אך היא נהנית מרוחב הפס הבלתי מוגבל. זה גם מסוגל להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג.

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

קודם

הבא

הממשק שלו אינו הטוב ביותר, אך ניתן להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. ניתן להשתמש בעד חמישה חיבורים בפעם אחת. אם אתה רוצה לנסות את זה, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום. בביקורת Ivacy שלנו יש מידע נוסף על השירות.

HideMyAss

HideMyAss תאפשר לך לקבל גם כתובת IP סינית. יש לה רשת שרתים מאסיבית המכסה 190 מדינות, עם ארבעה שרתים בבייג’ינג. האבטחה שלו טובה ומדיניות פרטיות קיימת. עם זאת, זה שומר על יומני חיבור וניתוק. עם זאת, יש מהירויות נאותות ורוחב פס בלתי מוגבל ותוכלו לגשת לשירותי סטרימינג.

HidemyAss-דף הבית -2019

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS עם עד חמישה מכשירים המחוברים בכל פעם. אתה יכול להשתמש בניסיון בן שבעה ימים כדי לבדוק אותו, ויש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. עיין בסקירת HideMyAss שלנו לקבלת פרטים נוספים.

VPNArea

השרתים של VPNArea מכסים 70 מדינות וזה כולל את סין. ה- VPN מציע אבטחה טובה ואינו שומר ביומנים. למרות שהם צריכים להיות בסדר, המהירויות שלה משתנות, אך אין מגבלות רוחב פס. הוא מסוגל להיכנס גם לשירותי סטרימינג.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

ישנם לקוחות קלים לשימוש ל- Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בכל פעם. אם אתה עושה את הצעדה, אתה מכוסה בערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, נותן לך המון זמן לנסות זאת. קרא את סקירת ה- VPNArea שלנו כדי לראות טוב יותר את השירות.

הסכנות בשימוש בכתובת IP סינית

אם אתה מתכוון להשתמש בכתובת IP סינית, עליך לוודא שאתה מאובטח מסיבות רבות. למרות שישנם מנגנונים אוטומטיים השולטים בצנזורה באופן מקוון, מיליוני צגים אנושיים משמשים גם כדי לנפות תוכן ולאכוף בלוקים..

מתנגדים ידועים נופלים בעונשים כבדים וניתן לכלא אזרחים על פעילותם המקוונת. ביקורת על מנהיגים ודיבור מקוון אחרים נענשת לעתים קרובות, וכתוצאה מכך צנזורה עצמית. גם פרסום תוכן אסור ניתן להעניש, כמו גם הפעלת חברה אזרחית או אתר לזכויות אדם.

קיים מעקב פולשני והמשטרה יכולה לקבל גישה לנתוני משתמשים כדי לעזור במעצרים והעמדה לדין. חוקי הפרטיות של סין הם מינימליים, ותקשורת האינטרנט והטלפון הנייד מנוטרים.

כמצב של כלי עקיפה, אלה שנמצאו מוכרים את הכלים ללא רישיון עומדים על קנסות. בשנת 2017 נענש וו שיאנג-יאנג על מכירת שירותי VPN. הוא קיבל עונש של למעלה מחמש שנות מאסר וקנס של 500,000 יואן (78,000 $).

בנוסף, אתה תמיד נמצא בסיכון לפשעי רשת, אך השימוש ב- WiFi ציבורי מביא אותך לסיכון גבוה יותר. אבטחה אינה בעדיפות גבוהה בנקודות חמות, לכן עליכם לנקוט צעדים כדי להגן על עצמכם. VPN יעזור, אך כדאי להתקין גם אנטי-וירוס הגון (קרא את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו).

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תבינו כיצד להשיג כתובת IP סינית ואת הסיבות שעליכם לעשות זאת בבטחה. כמו ברבים ממאמרי ה- VPN שלנו, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN להגנה הטובה ביותר.

Ivacy היא הבחירה המובילה ביותר לחיבור לשרת סיני. עם אחריות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אין לך מה להפסיד.

זכור, עם זאת, ל- VPN המציעים שימוש בשרתים סיניים יתכן כי אין להם את האבטחה הטובה ביותר. לשם כך, אנו ממליצים להשתמש ב- ExpressVPN, המכוסה גם על ידי אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP סינית, הוסף תגובה למטה כדי להודיע ​​לנו על כך. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map