כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהישאר בטוח באינטרנט בשנת 2020

אנו חיים בעידן מדינת המעקב, וזה גם לא סתם המדידה. ממשלות ותאגידים הולכים יד ביד בדרך לטוטליטריות בדרך נעילה עם מגפונים. למרות שיש המון דרכים לשנות זאת, במאמר זה, נדבר על איך להימנע מכך על ידי הצגתך כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך.

הנימוק שמאחורי זה פשוט: אם הם לא יודעים מי אתה או מאיפה אתה, אף אחד לא יכול לבוא אחריך. הסתרת כתובת ה- IP שלך הופכת אותך להרבה יותר מאובטח, ואנו ממליצים עליה כאחד הצעדים החשובים ביותר שתוכל לנקוט במדריך הפרטיות המקוון שלנו..

כבונוס, למודעות יהיה קשה יותר לעקוב אחריכם, אם כי השימוש באחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר הוא עדיין רעיון טוב, ותוכלו לגשת בקלות רבה יותר לתוכן חסום גיאוגרפי ברחבי העולם. אנו מדברים על כך יותר במאמר שלנו על מעבר על איסור ה- VPN של נטפליקס.

כיצד אוכל להסתיר את כתובת ה- IP שלי?

לפני שנדון כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך, בוא נדבר על מה שאתה עושה. ראשית, אתה לא באמת מסתיר את הכתובת שלך באותה מידה שאתה מחליף אותה עם כתובת אחרת. אי-אפשרות השלמת ה- IP או הסרת ה- IP שלך. בלעדיו לא יכולת לבקר באתרים ואפילו לא לגשת לרשת מקומית. אם אינך בטוח מה כל המשמעות של זה, קרא את המדריך שלנו כיצד פועלות רשומות DNS.

כדי להחליף את כתובת ה- IP שלך, עליך לשלוח אותה לשרת אחר. בדרך כלל אתה ניגש לאינטרנט על ידי שליחת איתות לספק שירותי האינטרנט שלך ומשם הוא הולך לאן שאתה רוצה שהוא ילך. כשאתה מנסה להסתיר את נוכחותך, אתה צריך לשלוח אותו לשרת שני אחרי ספק האינטרנט שלך כדי לעטות אותו עם כתובת ה- IP של אותו שרת.

לדוגמה, נניח שאתה בלוס אנג’לס. בדרך כלל אתה שולח את חיבור האינטרנט שלך לעולם באמצעות מרכז נתונים, למשל, בורבנק, קליפורניה, אבל אתה רוצה לשמור את מה שאתה עושה בסוד מהספק האינטרנט שלך, ובהרחבה, סוכנות הביטחון הלאומית האמריקאית ותוכנית ה- PRISM שלה. לשם כך, עליך להתחבר לשרת של צד שלישי לאחר השרת שלך מבוסס Burbank.

ברגע שתעשה זאת, עולם של הזדמנויות נפתח עבורך. אין כלל האומר שאתה צריך לבחור שרת בקליפורניה או אפילו בארה”ב. לדוגמה, אתה יכול לגשת להצעות נטפליקס במדינות אחרות או לעשות בנקאות בחו”ל. האפשרויות הן אינסופיות כמעט, אך שימו לב שככל ששרת רחוק יותר כך החיבור שלכם יאט.

על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך, אתה פשוט לא תתרחק מעיניים חטטניות, אתה גם תפתח את עצמך לעולם של בידור. אתה יכול להשיג כתובת IP אוסטרית ולצפות שם בטלוויזיה ציבורית, או להתחבר לבריטניה ולצפות בכל עונות השנה רופא ש ב- BBC.

ישנן שתי דרכים קלות להגיע לאמצעי הבטיחות הנוסף הזה והבידור הנוסף, כמו גם כמה מורכבות יותר. נעבור עליהם בזה אחר זה, מתחילים עם פרוקסי.

הסתר כתובת IP באמצעות דפדפן פרוקסי

הדרך הפשוטה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בפרוקסי, או, אם להיות נכונים יותר מבחינה טכנית, בדפדפן פרוקסי. ברוב המקרים אתה נכנס לאתר השירות, הזן את כתובת האינטרנט שאליה תרצה ללכת והפרוקסי proxy “ישתלט” על הדפדפן שלך בחלון מיוחד ויעביר אותך לכל מקום שאתה רוצה להגיע אליו. זה כזה פשוט.

היידם-פרוקסי

עם זאת, הפשטות שלו מגיעה עם כמה חסרונות, בעיקר הבטחון. אנו מדברים על כך באריכות במאמר שלנו ששוקל את היתרונות והחסרונות של VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, אך הגרסא הקצרה היא שפרוקסי פרנסיס הם חסרי ביטחון מטבעם. הקשר שלך מועבר מחדש, אבל זהו. כל מי שיש לו מחשבה לראות מה אתה עושה.

אפילו הטובים החינמיים הטובים ביותר סובלים מפגם זה, וזו הסיבה שב- Cloudwards.net אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית במקום זאת.

הסתר כתובת IP באמצעות VPN

VPN הוא צעד למעלה מפרוקסי בכך שהוא מנתב מחדש את התנועה שלך ומצפין אותה באותו זמן, וזה הרבה יותר טוב מחיבור רגיל. אנו מסבירים זאת בפירוט במדריך האבטחה שלנו ל- VPN, אך התוצאה היא ש- VPN הוא תקן הזהב להסתרת כתובת ה- IP שלך. אם אתה משתמש בזה טוב, הוא אפילו יכול לעבור על חומת האש הגדולה ואיסור ה- VPN הרוסי בקלות.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

VPNs טובים בהרבה ממעשי פרוקסי בחיפוש חסימה גיאוגרפית בעבר, וזו סיבה נוספת להעדיף אותם על פני אחיהם הפחות טובים. עם זאת, יש גם שני חסרונות.

ראשית, VPNs בדרך כלל קשים יותר לשימוש מאשר פרוקסי עבודה, המחייבים התקנה ואינטראקציה בלקוח. זה לא חבל, אבל כשאתה גולש בביקורות ה- VPN שלנו, ייתכן שתרצה לשים לב במיוחד לקטע “קלות השימוש” שלנו..

החיסרון האחר הוא מהותי יותר, כלומר המחיר. VPNs טובים עולים כסף, ובחירות VPN הטובות ביותר שלנו יחזירו לך 30 עד 100 דולר לשנה. ישנם VPNs בחינם, אך כפי שאתה יכול לקרוא במאמר ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו, הם לעתים קרובות מחסלים גרסאות של האפשרות בתשלום. לעתים קרובות הם יכילו כמה אתה יכול להשתמש בהם בחודש או יגביל אותך לכמה שרתים, בדרך כלל איטי יותר.

אף על פי שלעולם לא קל להיפרד מכסף, VPNs הם הדרך הטובה ביותר להשקיע בבטיחות שלך ובאנונימיות באופן מקוון, עם הבונוס שמאפשר לך להזרים לתוכן הלב.

הסתר כתובת IP עם Tor

טור

אפשרות שלישית כשרוצים להסתיר כתובת IP היא להשתמש ב- Tor. אם היית בסביבה זמן מה, אתה בטח מכיר את זה כ- TOR, שכן השם היה במקור ראשי תיבות של “נתב הבצל”. Tor היא, בעצם, רשת דפדפני קוד פתוח המשתמשת בשרתים שהוקמו על ידי מתנדבים כדי לגשת לאינטרנט מבלי להשאיר עקבות.

במקום לשלוח את החיבור מהבית שלך לשרת האינטרנט שלך, אתה במקום מוקפץ סביב כמה צמתים, נקודות בהן האינטרנט יוצא אל העולם הרחב. זה לא דומה לסצנות המטופשות האלה בתכניות טלוויזיה בהן הם הולכים אחרי פושעי רשת והחוקרים צריכים לעקוב אחר הרעים דרך כמה קשרים.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות רציניים בשימוש ב- Tor שמונעים מאיתנו להמליץ ​​עליו לרוב המשתמשים. הודות לאופי המבוזר והמקור הפתוח שלה, היא הפכה במהרה לדרך הסטנדרטית לגשת לאתרי אינטרנט כהים כמו דרך המשי וצפיפות אחרות של אי שוויון בו פשעי הסייבר משגשגים.

מכיוון שכך רשויות אכיפת החוק מעוניינות לעקוב אחר התנועה שעשויה לעבור דרך צומת טור, כך שאתה רק מחליק אחד מלהופיע ב- FBI או ברדאר של אירופול. זה המקביל לסייבר של מעבר 30 מעל המהירות המותרת על הכביש מול תחנת המשטרה המקומית שלך.

נוסף על כך, מרבית האתרים מסרבים לתעבורה שמגיעה דרך חיבור Tor מכיוון שהם רוצים להימנע מקושרים לאינטרנט האפל. אם האינטרנט המיינסטרימי הוא חנות משקאות חריפים, משתמשי טור הם המוזרים הבלתי-רחוצים המסתובבים מחוץ לדלתות.

דרכים אחרות להסתרת כתובת ה- IP שלך

ישנן דרכים אחרות להסתיר את כתובת ה- IP שלך מלבד VPN, פרוקסי פרקס וטור, אך לעיתים קרובות הן לא מעשיות, לא יעילות, דו משמעיות מוסרית או שילוב של שלוש.

אחת הדרכים להסתיר את כתובת ה- IP שלך היא לגשת לאינטרנט באמצעות הנתונים הסלולריים של הטלפון החכם שלך. אתה יכול אפילו לקשור את המחשב אליו. זו לא דרך טובה להישאר מוסתרת באינטרנט, מכיוון שכרטיס ה- SIM שלך בדרך כלל מקושר לשם ולכתובת שלך. בנוסף, ניתן לעקוב אחר רוב משתמשי הסמארטפונים והספקים תמיד שמחים לשתף פעולה עם החוק.

אפשרות נוספת היא להשתמש בחיבור ה- WiFi של מישהו אחר, אבל זו דרך מטופלת לטפל בחברך. בעידן זה של מצלמות אבטחה, ללכת לבית קפה להיכנס אינו בטוח גם כמו שהיית רוצה שיהיה. זו רק דרך נוספת להזמין צרות, במיוחד אם אתה עושה משהו לא חוקי כמו סיבוב באירופה או בארה”ב או מדבר את דעתך ברוסיה או סין.

מחשבות אחרונות

אם אתה מתכוון להסתיר את כתובת ה- IP שלך, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN לשם כך. אף על פי שפרוקסי חינם הם ללא תשלום, הם אינם יעילים ומציעים בשום מקום אבטחה של VPN. באשר לטור ושיטות אחרות, הם מעט יעילים וכנראה שיש להם יותר בעיות ממה שהם שווים. אם אתה זקוק להמלצה מהירה, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו.

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך? האם פספסנו דרכים אמינות לעשות זאת? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה. הישאר בטוח שם בחוץ.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me