מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS 2020: אבטחה בדרכים

למרות שאפל כוללת כלי ניהול סיסמאות iCloud Keychain משלה עם מכשירי iOS, ישנם יתרונות רבים לשדרוג לשירות צד שלישי. בנוסף לזכות בתכונות מורחבות ובאבטחה טובה יותר, מנהלי סיסמאות ייעודיים מגיעים עם יכולת התאמה אישית נהדרת, ומאפשרים לך לבחור כיצד ואיפה תאחסן את הסיסמאות שלך.. 


מתוך המדריך הטוב ביותר למנהלי סיסמאות, ריכזנו רשימה של חמשת מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר עבור iOS. נדבר קצת על כל אחד ומדוע זו בחירה מצוינת עבור iOS, וגם מדוע זו בחירה נהדרת באופן כללי. 

עם זאת, הדרך המהירה ביותר לאבטח את סיסמאות iOS שלך היא באמצעות 1Password. למרות שיש לנו אפשרויות אחרות שמתחרות בזה בדרך זו או אחרת, 1Password עולה באופן עקבי בכל הקשור לתכונות, מחיר, אבטחה וידידותיות למשתמש. אתה יכול לקבל ניסיון של 30 יום כדי לראות איך אתה אוהב את זה, אם כי יש אפשרויות כמו Dashlane שמציעות תוכנית מוגבלת בחינם, וכן.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS

 1. 1 סיסמא
 2. דשלאן
 3. ביטוורדן
 4. מעבר אחרון
 5. שומר

1. סיסמא

1Password-iOS

1 סיסמה היא ההמלצה שלנו כאשר מישהו שואל על הכסף הטוב ביותר שמנהל הסיסמאות יכול לקנות. זה מתאים באופן מושלם גם ל- iOS, עם ממשק ללא שטויות, מילוי אוטומטי מעולה ושורה ארוכה של תכונות. גם המחיר די זול, אם כי 1Password אינו מציע גרסה בחינם. 

חשבון אישי נע סביב 3 דולר לחודש ומגיע עם אחסון ללא הגבלה וסנכרון מרובה מכשירים. ב- iOS, למשתמשים האישיים יש גישה לתכונות אחרות של 1Password, כולל מגדל השמירה 1Password. תכונה זו מאפשרת לך לראות סיסמאות ישנות, בשימוש חוזר וחלש במהירות בכל חשבונותיך. 

1Password משתלב גם עם Apple Watch, כך שתוכלו לראות במהירות מידע מהקמרונות שלכם. זה כולל סיסמאות חד פעמיות לאימות דו-גורמי, מספרי כרטיסי אשראי, פרטי חשבון בנק ותעודות WiFi. כל עוד יש לך Apple Watch, אתה יכול לשלוף מידע זה מבלי שתצטרך לשלוף את הטלפון שלך. 

כשיוצאים לך את האייפון או האייפד שלך, החוויה מעולה. הגרסה האחרונה של 1Password נבנתה מהיסוד ל- iOS 12, והיא מציעה תמיכה מלאה לאימות ביומטרי באמצעות סריקת זיהוי פנים וסריקת טביעות אצבע, וכן מילוי אוטומטי חלק בערכים. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות עשיר ומאובטח ב- iOS במערכת iOS, הוא לא ישתפר בהרבה מ- 1Password..

סיבות אחרות שאנו אוהבים 1 סיסמה

חוויית iOS של 1Password עשויה להיות מצוינת, אך היא לא הופכת לראש הרשימה הזו אם היא לא הייתה מאובטחת מעולה. כמו מנהלי סיסמאות אחרים, 1Password דורש סיסמת אב שיש לה אפס ידע. עם זאת, זה גם דורש מפתח סודי המבוסס על המכשיר שלך. 

דגם זה עם שני סודות מפתח אומר שאפילו אם למישהו יש את סיסמת האב שלך, הוא זקוק גם לגישה לאחד המכשירים המורשים שלך שבהם אתה משתמש כדי לבטל את נעילת חשבונך. מפתח ההתקן נוצר מגובה במפרטי חומרה ותוכנה והוא מאוחסן בפורמט מוצפן באופן מקומי במכשיר שלך. 

מחוץ לאבטחה, ל- 1Password שורה ארוכה של תכונות ייחודיות. האהוב עלינו הוא מצב נסיעה, המאפשר לך להסיר את כל הנתונים מהמכשיר הנייד שלך בזמן שאתה נוסע ולאחסן אותם בכספת שלך. אם אתה, למשל, מאבד את הטלפון שלך, הנתונים האישיים שלך אינם בסיכון. כמובן, ברגע שאתה מגיע ליעד שלך, הנתונים שלך נמצאים במרחק נגיעה אחת בלבד.

עם המנוי שלך, יש לך גישה גם ל- 1Password X, הגרסה הבלעדית של 1Password. אם אתה מעוניין, 1Password מציע תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום למשתמשים חדשים. אתה תמיד יכול לקרוא את סקירת 1Password שלנו כדי ללמוד עוד. 

2. דשלאן

Dashlane נסחרת ללא הפסקה מכות עם 1Password כשמדובר במנהל הסיסמאות הטוב ביותר בסביבה (אתה יכול לראות עד כמה השניים מתאימים זה לזה בהשוואה שלנו בין Dashlane לעומת 1Password). בלי קשר למקום הראשון, דבר אחד ברור: Dashlane עשוי להיות מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS.

אנו מדורגים אותו רק במקום השני בגלל מחירו. Dashlane יקר יותר בחודש ב- $ 2 מ- 1Password. עם זאת, זה מצדיק את העלות הגבוהה יותר עם רשימה מורחבת של תכונות, כולל רשת פרטית וירטואלית וניטור רשת כהה, שתי תכונות ש- 1Password לא מציעה. 

במחיר, המנות הטובות הנוספות מצוינות, במיוחד בהתחשב בכך שאתה יכול לגשת אליהם במכשיר ה- iOS שלך. Dashlane מציג דוחות אינטרנט כהים דרך לוח המחוונים לזהות, המציג גם הפרות נתונים אחרונות ואת בריאות הסיסמה הכוללת שלך. אם תרשמו למנוי Premium Plus Plus של 10 חודשים לחודש, תוכלו גם לעקוב אחר האשראי שלכם בדף זה. 

במובנים רבים, דשלאן הוא כמו משולבת הגנה מפני גניבת זהות / מנהל סיסמאות, ולשם כך העלות הנוספת היא יותר ממוצדקת. עם קלות שימוש מעולה, תכונות נרחבות ומילוי אוטומטי חלק ב- iOS, Dashlane היא בחירה מצוינת. עם זאת, אתה יכול לשמור כמה עצמות באמצעות 1Password.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את דשליין

בדומה ל- 1Password, דשלאן משתמש במודל אבטחה ייחודי, כזה שבאמת דורש פטנט אמריקאי משלו. במחקר שנערך על ידי MIT ב -2016 על ידי MIT, הגיע למסקנה כי דשלאן כמעט בלתי ניתן לניתוק, תוך שימוש במודל של שני סודות-מפתח באותה צורה כמו 1Password. שוב, דרוש מפתח התקן וסיסמתך כדי לבטל את נעילת חשבונך. 

האבטחה היא מצוינת, אבל רשימת המנות הטובות של דשלאן היא שמוכרת את הסחרחורת. אתה יכול להגן על עצמך באופן מקוון במספר דרכים באמצעות מנוי יחיד, כאשר Dashlane מציע ניהול סיסמאות, הגנת גניבת זהות ו- VPN. השניים האחרונים אינם טובים כמו ההגנה הכי טובה שלנו נגד גניבת זהות ותמונות VPN הטובות ביותר, אבל כתוספות ארוכות, הם נחמדים לראות. 

זה לא לדבר על השיפורים באיכות Dashlane. לדוגמה, הוא כולל מחליף סיסמאות אוטומטי, אשר יעדכן את כניסותיך באתרים בלחיצה אחת. למרות שחלק מהאתרים הקריטיים חסרים מהרשימה הנתמכת, Dashlane תומך בנתח שירותים טוב שתתקלו בו, כולל Reddit. 

בסך הכל, דשליין מתמקדת יותר בתכונות ומגיעה עם מחיר שתואם. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות בסיסי, Dashlane הוא כלי יציב, אם כי הוא באמת מגיע לשלו כשאתה משתמש בתוספות. תוכל ללמוד עוד על אלו שבסקירת דשליין שלנו או להירשם לחשבון בחינם כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

3. ביטוורדן

bitwarden-mobile

ביטוורדן הוא מנהל סיסמאות בחינם עם קוד פתוח, שאין לו עסק טוב כמוהו. למרות שזו אינה האפשרות החינמית היחידה ב- iOS, Bitwarden לא נחתך מאותו בד כמו כלים אחרים של קוד פתוח (קרא את סקירת KeePass שלנו כדי לראות למה אנחנו מתכוונים). למרות שהוצע ללא תשלום, ביטוורדן מרגיש כמו מוצר מסחרי ממומש לחלוטין. 

אפליקציית iOS נקייה וקלה לעמידה והיא מגיעה עם כל התכונות של גרסת שולחן העבודה. יתר על כן, Bitwarden כולל אחסון ללא הגבלה וסנכרון רב מכשירים, כלומר אתה יכול לייבא את הסיסמאות שלך עם גרסת שולחן העבודה ולגשת אליהם מהמכשיר הנייד שלך.. 

כמו 1Password ו- Dashlane, מילוי אוטומטי הוא רוח עם Bitwarden, כל עוד המכשיר שלך תומך ב- iOS 12. מחוץ לקופסה Bitwarden כבר עובד עם ספארי וכרום, לא משנה באיזה אתר אתה נמצא. עבור אפליקציות מקומיות, המילוי האוטומטי של Bitwarden עובד גם עם מאות שירותים נתמכים. 

אתה מקבל הרבה בחינם, אבל עדיין יש כמה מגבלות שאותן ביטוורדן מטיל. לדוגמה, משתמשים בחינם יכולים לשתף סיסמאות רק עם עד שני משתמשים אחרים. עם זאת, ביטוורדן מציעה מנוי פרמיה במחיר של 10 $ בלבד למשתמש הכולל אחסון קבצים מוצפן, אפשרויות 2FA נוספות ושירות לקוחות עדיפות..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את ביטוורדן

אופי הקוד הפתוח של ביטוורדן מגיע עם רשימת יתרונות, שהמעניינים שבהם הם אירוח עצמי. למרות שסנכרון רב-מכשיר דרך הענן של Bitwarden כלול בחינם, אתה יכול להשתמש גם בשרת הסיסמאות שלך. ערימת תשתיות השרת של Bitwarden זמינה באופן ציבורי לשימוש עם Docker.

באמצעות שרת משלך, אתה יכול לסנכרן את הסיסמאות שלך בין מכשירים מבלי לדאוג לבעיות אבטחה שעלולות להופיע בעת סנכרון עם צד שלישי. תזדקק למידע בסיסי ברשת, אך כל עוד נוח לך להדביק כמה הנחיות בשורת פקודה, לא קשה לעשות זאת. 

רק בגלל ש ביטוורדן הוא בחינם זה לא אומר שזה טרוש מבחינת האבטחה. עם קוד מבוקר באופן ציבורי ותוכנית השגת באגים, Bitwarden הוא אחד ממנהלי הסיסמאות המאובטחים ביותר בסביבה. כמו שני הבחירות הראשונות שלנו, הוא עושה שימוש בקידוד AES-256 מקצה לקצה, עליו תוכלו ללמוד בתיאור ההצפנה שלנו.. 

לביטוורדן אולי אין הפעמונים והשריקות של 1Password ו- Dashlane, אבל במחיר הנמוך של חינם, קשה להתלונן. תוכל ללמוד עוד בסקירת Bitwarden שלנו או להירשם לחשבון כדי לראות כיצד אתה מתייחס אליו.

4. LastPass

LastPass-iOS

LastPass עקף את ביטוורדן במדריך הטוב ביותר שלנו לניהול סיסמאות, בעיקר בגב התכונות שלו. זהו מנהל סיסמאות מצוין בחינם, והחוויה הזו מתורגמת היטב ל- iOS. LastPass עוסק בקלילות השימוש, תוך שיקוף חלק של חוויית הדפדפן במכשיר הנייד שלך. 

באמצעות אפליקציית iOS תוכלו להציג, לערוך ולהוסיף ערכים. גם רשימת הערכים הנתמכים ארוכה. LastPass תומך ביסודות כמו הסיסמאות וכרטיסי האשראי שלך, כמו גם פרטי דרכון, פרטי בנק ועוד. כל אחת מהערכים הללו תומכת בהערות וקבצים מצורפים לקבצים, אותם תוכלו ליצור או להעלות באמצעות אפליקציית iOS. 

גם שילוב ה- iOS 12 שלה מעולה. LastPass תומך במגעי ID ו- Face ID לצורך אימות, ואף משתלב עם Apple Watch. למרות שהאינטגרציה אינה רחבה כמו 1Password, אתה יכול להשתמש ב- LastPass Authenticator עם Apple Watch שלך, שהפך את רשימת היישומים הטובים ביותר ל- 2FA. קרא את הקטע 1Password לעומת LastPass שלנו.

ובכל זאת, אנו דורגים את LastPass הרביעי בגלל הפרת הנתונים שספגה בשנת 2015. למרות שלא נגרמו כל חשבונות משתמש, התוקפים עדיין הסתפקו במאגר מידע מלא מוצפן. ההפרה לא אמורה להפחיד אותך – אם בכלל, היא מראה עד כמה LastPass מאובטח – אבל זה עדיין מה שיש לקחת בחשבון. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים LastPass

LastPass מסמר את חווית המשתמש הרבה יותר ממנהלי סיסמאות אחרים. זהו כלי מבוסס דפדפן, כלומר אין יישום מקומי להתעסק איתו בשולחן העבודה. זה מגיע עם כמה יתרונות, והחשוב שבהם הוא גישה בפלטפורמות. לא משנה באיזה מערכת הפעלה המחשב שלך, אתה יכול לגשת לכניסה שלך כל עוד הדפדפן זמין. 

LastPass הוא גם בחינם, מה שהופך אותו למכור קל עבור מי שנמצא על הגדר סביב מנהל סיסמאות. התוכנית החינמית מעולה, עמוסה בסנכרון רב-מכשיר ואחסון סיסמאות ללא הגבלה. מנהלי סיסמאות רבים מדלגים על סינכרון מרובה מכשירים בתוכניות החינמיות שלהם (קרא דוגמה לכך את סקירת RememBear שלנו), מה שהופך את LastPass לאטרקטיבי יותר (קרא את ההשוואה שלנו KeePass לעומת LastPass). 

כתוצאה מכך, מנוי פרימיום לא נראה שווה את זה. התשלום מעניק לך כמה תכונות נוספות, אך רוב פונקציונליות הליבה כלולה בתוכנית החינמית. עם זאת, LastPass מציעה מנויים עסקיים מצוינים, וזו הסיבה שזכתה בראשי הנהלה במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך עסקים קטנים.. 

LastPass הוא מנהל סיסמאות סולידי עם תוכנית אישית נדיבה להפליא. עם זאת, זה לא מרגיש חזק כמו Password או Dashlane בסוף התשלום של הדברים. אתה יכול לקרוא עליו יותר בסקירת LastPass שלנו או ליצור חשבון משלך כדי לקחת אותו לסיבוב. 

5. שומר

שומר-iOS

סיום הרשימה שלנו הוא Keeper, שמדורג במקום החמישי בעיקר בגלל מחירו. למרות שזה יקר בסביבות 5 $ לחודש עבור החבילה המלאה, Keeper כוללת הרבה פונקציונליות וממשק יפה ב- iOS. זה יכול להתאמה אישית מאוד ומאפשר לך לאחסן כמעט כל סוג כניסה שאתה רוצה. 

מחוץ לתיבה, Keeper תומך בסיסמאות, כרטיסי אשראי וזהויות, אם כי אתה יכול להרחיב את הרשימה בשדות מותאמים אישית. למרות של Keeper אין סוגי כניסה מותאמים אישית באותו אופן כמו 1Password, אתה יכול לבנות את התבניות המסופקות בשדות מותאמים אישית. בנוסף לאלו, תוכלו לצרף קבצים ולהוסיף הערות לרשומות שלכם.

כמו הערכים האחרים שלנו, Keeper תומך ב- 2FA באמצעות Apple Watch, אך ניתן גם לאמת בדרכים אחרות. באמצעות ה- DNA של Keeper, אתה יכול להשתמש במכשירי האינטרנט-של-דברים (IoT) שלך, כמו Alexa של אמזון, כדי לאמת את זהותך. עם זה, אינך צריך להזין גורם שני בכל פעם שאתה מתחבר, וכל זאת תוך קבלת היתרונות האבטחה של 2FA. 

למרות שהשומר יקר אם אתה רוכש את כל התוספים שלו, מנהל הסיסמאות עצמו זול במחיר של $ 30 לשנה. עם זאת, אנו עדיין ממליצים ללכת עם ה- Max Bundle. במחיר זהה לזה של דשליין לחודש, הוא כולל ניטור אינטרנט כהה, אחסון ללא סיסמא ללא הגבלה ואפליקציית KeeperChat (קרא את השוואה שלנו בין Dashlane לעומת Keeper). 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים שומר

אם כבר מדברים על כך, KeeperChat היא סיבה עיקרית להחזיק את Keeper כמנהל הסיסמאות שלך. זו אפליקציית העברת הודעות מוצפנת מקצה לקצה, ומבטיחה שההודעות שלך יישארו בינך לבין מי שאתה שולח אליו. זה כולל שלל תכונות שגם לאפליקציית הטקסטים הרגילה שלך אין.

אלה כוללים ביטול הודעה, הרס עצמי של הודעות, גלריית מדיה פרטית ו 20GB של אחסון קבצים מוצפן. כפי שקורה בכל אפליקציית העברת הודעות מוצפנת, גם אתה וגם הנמען תזדקק ל- KeeperChat כדי שזה יעבוד.. 

למרות שזה יכול להוות טרחה למשתמשים אישיים, KeeperChat עובדת טוב עם משפחות, וזו הסיבה לכך שקיפר הרוויח מקום במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך משפחות. 

מחוץ לחוויית iOS, ל- Keeper חווית דפדפן נהדרת (היא הפכה את רשימת התוספים הטובים ביותר למנהל הסיסמאות שלנו, למעשה). בעזרתו תוכלו למלא אוטומטית שדות סיסמאות, לכבוש אוטומטית כניסות חדשות ולנהל את הערכים הנוכחיים שלכם. כמובן שהתוסף מסתנכרן עם המכשירים הניידים שלך כך שתוכל להתחבר לכניסה שלך. 

מממשק המשתמש המצוין שלה לרוחב הפיצ’רים שלו, Keeper עושה המון נכון, במיוחד אם תוכלו להחליף את החשבון עבור ה- Max Bundle שלו. תוכל ללמוד עוד על זה בסקירת Keeper שלנו או להירשם למשפט של 30 יום כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

בחירת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS

למרות שיש המון מנהלי סיסמאות iOS זמינים, זה לא פשוט כמו לבחור אחד באופן אקראי ולקרוא לזה ביום. למרות שהייתה בסביבה לא מעט שנים, אפל החלה רק לתמוך במנהלי סיסמאות של צד שלישי בשנת 2018 עם יציאת iOS 12. עם עדכון התוכנה החדש iOS תומך במילוי אוטומטי ממנהלי סיסמאות שאינם של Apple.. 

כאן התחלנו כשיצרנו את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור רשימת iOS. כמובן שכל מנהל סיסמאות איכותי צריך להיות טוב, לא משנה באיזה פלטפורמה אתה נמצא. 

עם זאת, הקפדנו מקרוב על מנהלי סיסמאות שמשתלבים במערכת האקולוגית של אפל, כולל תמיכה במילוי אוטומטי עם iOS 12 ו- 13, כמו גם שילוב עם מוצרי Apple אחרים, כמו Apple Watch. 

שמנו לב גם לחוויה הניידת הכללית. לדוגמה, KeePass הוא מנהל סיסמאות מוצק בשולחן העבודה, למרות שהוא מעט מגושם לשימוש. זה זמין ב- iOS, אך רק כנמל לא רשמי. בהתחשב בעובדה שממוקדת iOS נוחה לשימוש, חוויות סלולריות מגושמות לא בדיוק מתאימות לפלטפורמה. 

חוויית המובייל כוללת את אפליקציית מנהל הסיסמאות עצמה, אך גם כיצד הכלי מתפקד כשאתה משתמש באייפון או באייפד שלך. לשם כך שקלנו אימות ביומטרי עם מזהה פנים ומזהה מגע, כמו גם תמיכה במילוי אוטומטי של יישומים מחוץ לדפדפן.. 

פירוק האבטחה

מנהלי סיסמאות אינם טובים אם הם לא יכולים, ובכן, לשמור על הסיסמאות שלך מאובטחות. כשיצרנו את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור רשימת iOS, בחרנו בכל אפשרות עבור קידוד AES-256 ומודל ידע אפס. עם שני הגרר הללו, הכניסה שלך לא תהיה בסכנה, אפילו אם מנהל הסיסמאות סובל מהפרת נתונים. 

כמו אפל, אנו הולכים לתת לאבטחה לעבוד בקסם שלה ברקע. כל האפשרויות שלהלן ישמרו על כניסות האבטחה שלכם, לכן אל תדאגו. עם זאת, אנו מתמקדים יותר בחוויית המשתמש, במחיר ובתכונות במדריך זה. אם אתה מעוניין באבטחה, הקפד לקרוא את הביקורת המקבילה שלנו עבור כל רשומה.

האם מנהל הסיסמאות של אפל בטוח?

מחזיק המפתחות iCloud האישי של Apple הוא מנהל סיסמאות איתן, טוב בהרבה מהאפשרות המובנית של Chrome. נבנה סביב שירות iCloud המאובטח של אפל – עליו תוכלו ללמוד בסקירת iCloud Drive שלנו – מחזיק מפתחות מציע דרך נוחה וחינמית לאחסון סיסמאות תוך כדי תנועה. עם זאת, זה עובד טוב רק אם אתה חלק ממערכת האקולוגית של אפל. 

כמו מוצרים אחרים של אפל, Keychain לא משחק יפה עם חלקי תוכנה אחרים. זה עובד עם מכשירי iOS וספארי, אבל זה קשור לזה. אין הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox או Microsoft Edge. אתה גם לא יכול להשתמש במחזיק מפתחות ב- Windows, ולהשאיר את מי שאוהב מערכות הפעלה מרובות באבק. 

עדיין, מחזיק מפתחות מאובטח, הרבה יותר ממנהלי סיסמאות מקובצים אחרים. כל עוד אתה משתמש בתוכנת אפל בלעדית, זהו פיתרון משובח בכל הקשור לשמירה על כניסתך. עם זאת, חסרים קומץ תכונות הכוללות אפשרויות אחרות. 

לדוגמה, אין מחולל סיסמאות, אם כי Keychain יציע סיסמאות חזקות בעת ההרשמה לחשבון. באופן דומה, מחזיק מפתחות חסר כל פונקציונליות שיתוף ואינו מאפשר לך לערוך בהרחבה ערכים.

בפועל מחזיק מפתחות עובד כמו מנהל סיסמאות בדפדפן. למרות שהוא בטוח יותר ממקביליו, הוא חסר את הפונקציונליות ללכת מכף רגל ועד ראש עם כלים כמו 1Password ו- Dashlane. אם אתה מחפש כמה מנות נוספות, העלות הכרוכה במנהל סיסמאות של צד שלישי שווה את זה.

מחשבות אחרונות

1Password הוא מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS, אם כי זה עוקב מקרוב אחר דשליין. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות בתשלום, קשה להשתבש עם זה. עם זאת, 1Password היא האפשרות הזולה יותר, וזו הסיבה שהיא לוקחת את העוגה כשמדובר בניהול סיסמאות iOS. 

ביטוורדן היא אלטרנטיבה איתנה עבור לקוחות ממוקדים בתקציב, כמו גם LastPass. עם זאת, אף אחת מהאפשרויות האלו לא הגיעה לסימן מבחינת תכונות או אבטחה, כמו 1Password או Dashlane כן. השומר מתקרב, ובמחיר קצת יותר זול, לאתחל. 

באיזה מנהל סיסמאות אתה משתמש במכשיר ה- iOS שלך? למה בחרת בזה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת את המדריך שלנו על מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map