ExpressVPN VS NordVPN: שני טיטאנים זורקים בשנת 2020

ExpressVPN ו- NordVPN הם שני VPNs הידועים ביותר בשוק. בין אם ראית מודעות עבורם ב- YouTube ובין אם חבר הזכיר אותן, רוב הסיכויים ששמעת לפחות על אחד הטיטנים האלה בענף. 


אמנם ביצענו ביקורת ייעודית של ExpressVPN כמו גם סקירה של NordVPN, אך אנו חשים שלא די רק להסתכל על כל VPN בבועה משלו. אז החלטנו שהגיע הזמן לשים את שני הראש בראש במפגן של ExpressVPN לעומת NordVPN כדי לראות איזה מהם לוקח את הכתר ל- VPN הטוב ביותר..

הגדרת קטטה: NordVPN לעומת ExpressVPN

כדי להבטיח שההתאמה של NordVPN לעומת ExpressVPN שלנו תהיה הוגנת, פיתחנו מערך כללים פשוט. חילקנו את הדברים לתשעה סבבים כשכל חלק מתמקד בפן חיוני של ביצועי ה- VPN. 

בכל סיבוב נעסוק בביצועים של כל אחד מ- VPN בתחום זה ונשווה לביצועים של כל אחד מהם. אנו נסיים כל סיבוב על ידי הכרזת על מנצח, ושה- VPN יקבל נקודה. 

אפשר – ואפילו סביר להניח – עם שני המתמודדים הבכירים האלה – להיות סיבוב קשור. אם זה קורה, לשני ה- VPN נותנים נקודה. ה- VPN עם הכי הרבה נקודות בסיום הוא המנצח, ובמקרה זה אלוף האלופות.

1

מהירות

בפעם האחרונה שעשינו מאמר ExpressVPN לעומת NordVPN, הסבב הזה היה מאוד ברור: ExpressVPN היה מהירויות טובות יותר מאשר NordVPN בכל מקום. למעשה, אם תבדוק את אוסף ה- VPN המהיר ביותר שלנו, אנו מכניסים את NordVPN ל”הזכרות הבלתי עבירות “בשלב מסוים מכיוון שהיא פיתחה מוניטין של כך שהיא לא עקבית במבחני המהירות שלנו. 

עם זאת, נראה כי במהלך מספר חודשים, NordVPN השתפר בהתמדה. במבחני המהירות שלנו למאמר זה, NordVPN הצליחה לסחור מכות עם ExpressVPN ממיקום למיקום.

מהירויות NordVPN

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן4292.67343.85
ארה”ב.11238.98288.49
בריטניה81183.2567.81
הונג קונג212157.84174.16
ישראל142161.87113.61

החל משרתי ארה”ב המקומיים, NordVPN היה זמן פינג נמוך יותר ומהירויות גבוהות יותר הן להורדה והן להעלאה. למעבר לבריטניה, ל- NordVPN יש עדיין יתרון בכל מה שקשור לפינג, אבל ExpressVPN מנצח במהירות ההורדה וההעלאה.. 

מהירויות ExpressVPN

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן4292.67343.85
ארה”ב.21173.35189.19
בריטניה93205.52275.18
הונג קונג217125.19126.88
ישראל13972.8633.58

NordVPN מהירה יותר בהונג קונג על פני כל הסיבוב, ובעוד ExpressVPN מצליח להשיג פינג נמוך יותר בישראל, NordVPN מקבל מהירויות טובות בהרבה. עם זאת, למרות שהתקדמו על הנייר, ישנם עדיין כמה נושאים שעומדים בפני NordVPN בכל מה שקשור למהירות. 

בתור התחלה, NordVPN לוקח לא מעט זמן להתחבר. ExpressVPN יכול להשיג חיבור יציב שיימשך כחמש עד שבע שניות, והחיבור מרגיש יציב מייד. NordVPN יכול לקחת בין 10 ל -15 שניות כדי להתחבר, ואפילו אחרי שהתוכנה אומרת שהיא מחוברת, זה עדיין יכול לקחת כמה שניות נוספות כדי להתחיל בפועל. 

לוקח קצת יותר זמן לחיבור לשרת זה דבר אחד, אבל הבעיה האמיתית עם NordVPN היא שמהירויות הנייר אינן משקפות לחלוטין את אופן הביצועים בפועל.. 

למרות ש- NordVPN בהחלט השתפרה ממה שהייתה פעם והיא VPN מהירה מכובדת, נראה שיש לה עדיין את הבעיות היציבות והאמינות הדומות שדיברנו עליה במאמר ה- VPN המהיר ביותר..

NordVPN לפעמים מתפקד ללא דופי ומרגיש מהיר מאוד ומענה. עם זאת, בפעמים אחרות הדברים מאטים את זחילתם, ואפילו אתרים פשוטים מבוססי טקסט יכולים לקחת 30 שניות באופן אקראי לטעון אותם. 

לעומת זאת, ExpressVPN אמין מאוד. קל להשאיר את ExpressVPN ללא כוונה מחובר במשך ימים רצופים ולעולם לא להבין זאת – עשינו זאת בעבר. 

מסיבה זו אנו נותנים את הסבב הזה ל- ExpressVPN. למרות ש- NordVPN הציג ביצועים טובים יותר על הנייר, הוא עדיין מוטרד בגלל סוגיית חוסר העקביות ויאבד לפתע את הכף בצעדו בזמנים אקראיים ולא נוחים. לאלו המחפשים VPN מהיר ואמין ללא תג מחיר גבוה של ExpressVPN (שנמצא בהמשך) בדוק את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט (קרא גם את השוואת ExpressVPN לעומת PIA).

סיבוב: נקודת מהירות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

2

סטרימינג

ExpressVPN ו- NordVPN הם מהטובים ביותר בכל מה שקשור לביצועי סטרימינג. גם ExpressVPN וגם NordVPN תומכים בזרם בכל השרתים, במקום לדרוש שרתי סטרימינג ייעודיים. 

אתה יכול להתחבר לכל שרת, ונטפליקס, הולו ואמזון פריים וידיאו כולם יעבדו בסדר, לא משנה באיזה VPN אתה משתמש. למעשה, NordVPN ו- ExpressVPN מופיעים שניהם ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix ו- VPN הטוב ביותר עבור רשימות הולו.. 

עם זאת, עדיין יש כאן מנצח ברור. ExpressVPN נטען בסרטונים באופן מיידי ומרגיש מאוד מגיב כשקרצוף בסרטון. משום מה, NordVPN נאבקה בעת טעינת סטרימינג וידאו בכל אתר שניסינו.

זה מחזק את מה שאמרנו בסיבוב האחרון. למרות הביצועים המצוינים שלו בבדיקת המהירות שלנו, NordVPN גמגם מאוד כשניסינו סטרימינג וידאו, לא משנה באיזה שרת היינו או באיזה אתר הזרמנו. 

אפילו אתרים כמו YouTube ו- Twitch, שאינם משתמשים בחסימה גיאוגרפית, הציגו ביצועים גרועים מאוד. ב- NordVPN, טוויץ ‘נטען במהירות 360p. זה היה ניגוד גמור ל- ExpressVPN, שהעמיס מייד את טוויץ ‘ברזולוציית 1080p ו -60 fps. 

למרות שהוא מסוגל לגשת לתוכן, NordVPN נטען באיכות כה גבוהה וקצב פריימים שאנחנו נותנים את סבב הזרימה ל- ExpressVPN. 

ExpressVPN יכול להימנע מחסימה גיאוגרפית בקלות ובאותו זמן לטעון כמעט מיידית ב- Full HD בכל פעם. לא פלא שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג.

סיבוב: נקודת הזרמה עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

3

בטיחות ופרטיות

NordVPN ו- ExpressVPN זהים כמעט בכל הקשור לאבטחה. שני ה- VPNs משתמשים ב- OpenVPN כפרוטוקול המשודך להצפנת AES-256. ל- ExpressVPN יש גם IKEv2 ו- L2TP, והיא אף מאפשרת למשתמשים לשנות את קובצי התצורה של OpenVPN כדי לחייג בהיבטים מסוימים של הפרוטוקול, אך זה קצת מעבר למה שרוב המשתמשים מוכנים לדבוק בהם. 

אפשרויות expressvpn-review-protocol

NordVPN מציע את IKEv2 כפרוטוקול, אבל זה משהו שלא מותקן עם הלקוח ויש להגדיר אותו באופן ידני. אם אתה רוצה אפשרויות נוספות בכל הנוגע לפרוטוקול והצפנה, הקפד לבדוק את סקירת VyprVPN שלנו. הוא מציע מספר פרוטוקולים, כולל הפרוטוקול “זיקית” הקניינית. 

גם ל- ExpressVPN וגם ל- NordVPN יש מתג להרוג פונקציונלי לחלוטין, ומעולם לא הצלחנו לזהות שום סוג של כתובת IP או דליפות DNS במהלך בדיקת אף VPN. כאילו הסבב הזה כבר לא היה מספיק קרוב, לשני ה- VPN יש גם מדיניות פרטיות דומה למדי ואף אחד מהם לא גילה מעולם מידע על משתמשים. 

nordvpn-review-killswitch

איש מהם לא רושם את כתובת ה- IP שלך, ושני ספקי ה- VPN אוספים רק כמות מינימלית מוחלטת של מידע, כגון כתובת אימייל ואמצעי תשלום.. 

NordVPN אכן ספג פריצה לפני זמן מה, אך כפי שתיאר במאמר זה, נראה שהוא התמודד עם הפגיעות במהירות וביעילות..

אנו יכולים לומר בבטחה כי תהיו חופשיים לגלוש בצורה מאובטחת באינטרנט, לא משנה באיזה מ- VPN אלה תבחרו, ומסיבה זו אנו מכריזים על סיבוב זה. עיין במאמר שלנו על VPNs המאובטחים ביותר לקבלת מידע נוסף על זה.

סבב: אבטחה ופרטיות אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

4

מפחיד

כדי לבדוק את הביצועים הסוערים של כל ספק VPN, אנו מורידים קובץ וידאו בנפח 1.4 ג’יגה-בייט, שהוא בערך הגודל שאפשר לצפות לו שפרק של תוכנית טלוויזיה בת 30 דקות. ExpressVPN הצליח להתקדם במהירות בהורדת הבדיקה שלנו ובילה חלק ניכר מזמן ההורדה בסביבות 7.5MB / s.

ההורדה של ExpressVPN המשיכה לזרז את הסימן של שתי דקות וחצי והגיעה למהירויות של 13MB / s בסוף ההורדה. ההורדה כולה ארכה שלוש דקות ו -15 שניות בלבד, והיא הסתיימה בזמן שנראה כאילו יש עוד במכל. יש פוטנציאל ש- ExpressVPN יכול היה להגיע למהירויות גבוהות יותר בהורדה גדולה יותר.

NordVPN התחיל קצת לאט יותר מ- ExpressVPN, אך הוא המשיך לטפס בעקביות למשך ההורדה. תוך שתיים וחצי דקות ההורדה הגיעה במהירות של 17 מגהבייט לשעה וההורדה הסתיימה תוך שלוש דקות וחמש שניות. 

החלק המוזר הוא שלתוצאות שקיבלנו לא השתמשנו בשרתי P2P הייעודיים שמציעה NordVPN, פשוט השתמשנו בשרתים ארה”ב רגילים. שרתי ה- P2P היו הרבה יותר איטיים וההורדה ארכה כשש דקות תוך שימוש בהם.

שלא כמו בסבב “הסטרימינג”, כאן ראינו ש- NordVPN עושה שימוש בפועל במהירות הגבוהה ביותר שראינו על הנייר … כל עוד אתה משתמש בשרתים שאינם P2P. זהו ההורדה המהירה ביותר של קובץ סיקור שראינו עד כה ומשמעותה ש- NordVPN זוכה בסיבוב הראשון שלה עד כה, מה שמוסיף את נקודה זו כ- VPN הטוב ביותר לטורנינג.

סיבוב: נקודת טרנינג ל- NordVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

5

מיקומי שרת

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור אלה שרוצים כמה שיותר אפשרויות מיקום. זה מאפשר למשתמשים להתחבר לשרתים ב 95 מדינות, כולל כמה נדירים למדי כמו קניה ולאוס. תפוצת השרתים רבה וכוללת מספר אפשרויות במזרח התיכון ובאפריקה, כך שתוכלו לקבל שרת קרוב יחסית, לא משנה היכן אתם נמצאים.

expressvpn-review-server-מיקומים

ל- NordVPN יש למעשה מספר גדול יותר של שרתים מאשר ExpressVPN, עם כ -4,500 שרתים ל- ExpressVPN בערך 2,000, אך הפיזור אינו מרשים כל כך. ל- NordVPN שרתים רק 62 מדינות.

nordvpn-review-marker-selection

לשני הספקים יש רשתות מכובדות, אך ה- VPN עם הכי הרבה מיקומים הוא למעשה אף אחד מהמתחרים במדף העליון הזה, אלא HideMyAss. אם אתה קורא את סקירת HideMyAss שלנו, אתה תראה שיש לה רשת שרתים עם 290 מיקומי לסתות ב -190 מדינות.

HideMyAss לא מתחרה היום נגד שני אלה. ל- ExpressVPN יש יותר מיקומים זמינים והוא המנצח בסיבוב זה. 

סבב: נקודת מיקומי שרת עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

6

חיבורים סימולטניים

מרבית שירותי ה- VPN מגבילים את המשתמשים למספר מסוים של חיבורים בו זמנית ממספר סיבות. אלה יכולים לנוע בין מניעת עומס יתר על שרתים, ופשוט להקשות על אנשים לשתף חשבונות.

אם יש לך הרבה מכשירים בבית שאתה רוצה להגן עליהם, חשוב לוודא שתוכל לכסות את כולם, באופן אידיאלי באמצעות מנוי VPN יחיד. כשמדובר ב- NordVPN ו- ExpressVPN, זה קרוב, אבל NordVPN מנצל את היתרון.

NordVPN מאפשר למשתמשים לחבר עד שישה מכשירים בבת אחת, ואילו ExpressVPN מאפשר רק חמישה חיבורים בו זמנית, מה שהופך את NordVPN למנצח הברור. אם יש לך טונות של מכשירים שברצונך להגן ואינך רוצה להטריד עם חשבונות מרובים, עיין בסקירת Windscribe שלנו. Windscribe מאפשרת מספר בלתי מוגבל של חיבורים בו זמנית לכל חשבון. 

סיבוב: נקודת חיבורים סימולטניים עבור NordVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

ז

תמחור

החל מהתכניות לטווח הקצר ביותר והעבודה, NordVPN וגם ExpressVPN מציעים אפשרות הרשמה של חודש לחודש. המחיר של NordVPN עבור אפשרות זו הוא כ -1 $ לחודש פחות ממחיר ה- ExpressVPN. בשלב הבא, ExpressVPN מציעה תוכנית לחצי שנה, שהיא כמה דולרים פחות בחודש מאשר התוכנית החודשית של NordVPN או ExpressVPN. 

עם התקדמותם אף יותר, לשני שירותי ה- VPN יש תכנית לשנה, כאשר התוכנית השנתית של NordVPN היא טכנית ומגיעה לה מעט פחות משל ExpressVPN. עם זאת, ExpressVPN למעשה כולל שלושה חודשים נוספים בחינם באמצעות תוכנית זו, שמביאה את העלות לחודש ממש מתחת לתכנית של NordVPN.

כאן מסתיימות האפשרויות של ExpressVPN, אך NordVPN ממשיכה להמשיך. ל- NordVPN יש גם תוכנית לשנתיים ואפילו אפשרות להירשם לשלוש שנים. התוכניות לשנתיים וגם לשלוש שנים גוברות על כל מחיר שיש ל- ExpressVPN להציע, כאשר האופציה לשלוש שנים היא אחת התוכניות המתומחרות ביותר שיש שם (בדוק את ההשוואות שלנו ExpressVPN לעומת CyberGhost ו- NordVPN לעומת CyberGhost, ובדוק את ההשוואות שלנו סקירת CyberGhost שלנו לבחינת המתחרה הגדולה ביותר של NordVPN לתוכניות VPN לטווח הארוך במחיר סביר.)

לשני שירותי ה- VPN יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, ושניהם מקבלים לא רק כרטיסי אשראי וחיוב אלא גם ביטקוין. לרוע המזל, לאף אחד משירותי ה- VPN אין ניסיון בחינם, לכן אם אתה מחפש VPN בחינם, הקפד לקרוא את המאמר הטוב ביותר בחינם ב- VPN.. 

NordVPN מציע תמחור טוב יותר בטווח הקצר עם התמחור החודשי שלה, בעוד ExpressVPN עושה יתרון קל בתכניות השנתיות. איפה ש- NordVPN באמת זורחת, אך היא בטווח הארוך עם התוכנית השלוש-שנתית שלה שמייצרת את אחד הערכים הטובים ביותר שראינו. מסיבה זו אנו נותנים את הסבב הזה ל- NordVPN. 

סבב: נקודת תמחור עבור NordVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

8

ידידותיות למשתמש

ממשקי המשתמש של ExpressVPN ו- NordVPN הם במובנים רבים ניגודים קוטביים, אך שניהם עובדים היטב. עיצוב התוכנה של ExpressVPN משתמש במערך נקי מאוד עם עומס חזותי מינימלי, המאפשר גודל חלון קטן יותר. לחלון הקומפקטי הזה יש כפתור חיבור גדול באמצע עם תפריט שרת מתחתיו וזוג מיקומים אחרונים בתחתית. 

השקת expressvpn-review

לעומת זאת, ל- NordVPN יש חלון שגודל פי ארבעה מגודל ExpressVPN. הסיבה לכך ש- NordVPN זקוק לכל שטח המסך הזה הוא שהממשק כולל מפת עולם גדולה. 

במפה זו בועות קטנות בכל מיקום שיש בו שרת, שתוכלו ללחוץ עליו כדי להתחבר למיקום זה. משמאל למפה רשימה של מיקומים זמינים, למקרה שהמפה אינה השיטה המועדפת עליך לגלישה במיקומים. 

nordvpn-review-server-navigation

מעבר להגדרות, ל- NordVPN יש יתרון קל. הפריסה של ההגדרות מעט טובה יותר, אך חשוב מכך, NordVPN נותן הסבר כלשהו בתפריט מה עושה כל הגדרה. זה מקל, אפילו למי שאינו בקיא בשימוש ב- VPN, להגדיר את ההגדרות לטעמם.. 

nordvpn- סקירת הגדרות

בסופו של דבר, שני VPNs אלה ידידותיים מאוד למשתמש. זה באמת מסתכם בשאלה אם אתה מעריך שיש תוכנה קומפקטית שמשאירה את מרבית המסך שלך, או שיש לך מפה נחמדה לראות את כל המיקומים הזמינים. מסיבה זו הסיבוב הזה מסתיים בתיקו. 

סבב: ידידותיות למשתמש אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

9

תכונות

בתור התחלה, ExpressVPN וגם NordVPN כוללים את כל התכונות הבסיסיות שאנו מצפים מכל ה VPNs הגונים לכסות. לשתי האפשרויות יש מתג להרוג פונקציונלי כמו גם דרך להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. שני הספקים מציעים גם תמיכה ללקוחות בצ’אט בשידור חי 24/7. 

באשר לפעמונים ושריקות נוספות, לכל VPN יש תכונה נוספת בולטת. עבור NordVPN, זה “CyberSec.” זהו חוסם מודעות שעוזר גם לשמור על בטיחותך מפני תוכנות זדוניות, דיוג ואיומים מקוונים אחרים. זה עושה זאת פשוט על ידי חסימת האתרים המשרתים תוכן מסוג זה. 

התכונה הנוספת הגדולה של ExpressVPN היא מנהור מפוצל. זוהי תכונה שימושית להפליא המאפשרת לך לבחור על בסיס יישום אילו תוכנות מחשב משתמשות בחיבור המאובטח של VPN ואילו תוכנות משתמשות בחיבור האינטרנט הרגיל שלך..

expressvpn- סקירת הגדרות

פירוש הדבר שאתה יכול להוריד קובץ סיקור דרך חיבור VPN תוך כדי משחק במשחק האינטרנט הרגיל שלך. זוהי תכונה נהדרת שקשה למצוא, והביצוע של ExpressVPN של תכונה זו הוא אחד הטובים ביותר הזמינים בזכות הפשטות הישירה בכל הקשור להגדרת אותה.

נחמד שיש חוסם של NordVPN, אבל יש אינספור אפשרויות אחרות בכל הנוגע לחוסמי מודעות, ואנשים רבים כבר משתמשים בנפרד אחד מ- VPN שלהם. מנהרה מפוצלת היא תכונה שהיא בעלת ערך וקשה למצוא אותה, כלומר ExpressVPN לוקח את הסיבוב האחרון.

סיבוב: נקודת תכונות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN

10

מחשבות אחרונות

כצפוי, הרבה מהמחזורים במשחק הזה של ExpressVPN לעומת NordVPN הסתיימו בתיקו. שני ה- VPN הללו מצוינים ובראש הענף (קראו את הקטע שלנו NordVPN לעומת IPVanish), אך ExpressVPN הצליחה להשיג את הזכייה במאגר זה בנקודה אחת בזכות תכונת המנהור המפוצל שלה. האמינות העילאית של ExpressVPN הייתה גם גורם מכריע בכדי לדחוף אותה קדימה בכמה סבבים. 

הזוכה: ExpressVPN

אם היה לך ניסיון עם NordVPN או ExpressVPN, אנו תמיד מעוניינים לשמוע על כך בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map