ExpressVPN לעומת אסטריל: שני מגישי פרצוף מתייפחים ב2020

ExpressVPN נמצא במסלול ניצחון ארוך במשחקי ההתאמה שלנו ראש בראש, ויש לכך סיבות טובות. אם אתה קורא את סקירת ExpressVPN שלנו, אתה תראה שהיא מציעה חוויה ידידותית למשתמש שקל לכל אחד להרים ולהשתמש בה אך עדיין אורזת בטונות רבות של תכונות. זהו ה- VPN האהוב עלינו והוכיח את עצמו ראוי לתפקיד הזה.


אסטריל, לעומת זאת, מכוונת בדרך כלל למי שרוצה VPN עם פונקציונליות מירבית. זה עולה במחיר מבחינת מחיר וקלות השימוש, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Astrill שלנו. 

במאמר זה, אנו הולכים להתאים ביניהם ולראות איזה מהם מביא ציון טוב יותר בסך הכל, אם כי נקדיש תשומת לב רבה לקטגוריות ספציפיות גם עבור אנשים ספציפיים..

הגדרת קרב: ExpressVPN נגד אסטריל

כמו בכל תחרות, יש לקבוע כללים כדי שהמתחרים יוכלו לעסוק זה בזה במגרש ברמה. שילבנו כמה מהקטעים המופיעים במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו בכדי להבטיח שכל נקודה נושאת בערך אותו משקל. זה לקח את מספר הסיבובים מתשע לחמישה.

חמשת הסבבים שנבחן הם תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. בכל סיבוב, נספק סקירה של מה שאנחנו מחפשים, נצלול לביצועים של כל ספק בתחום זה, להסיק מסקנה ולהקצות נקודות.

1

תכונות

כשמדובר בתכונות VPN, ישנם כאלה שחיוניים ואחרים שהם יותר דובדבן מלמעלה. אלה שאנו רואים כחובה עבור VPNs טובים הם מתג להרוג והיכולת להתחבר אוטומטית.

שתי התכונות הללו הן קריטיות לאבטחה, וכל VPN יהיה פחות מאובטח בלעדיהן. פרט לאלה, תכונות כמו מנהור מפוצל ורשתות מהימנות נחמד לראות, מה שמעניק למשתמשים שליטה רבה על האופן ומתי ה- VPN מתחבר.

לבסוף, VPNs רבים מציעים הגדרות החוסמות דליפות DNS ומאפשרות לך לבחור מבין מספר פרוטוקולים. אנו נבחן את הדברים ביתר פירוט בקטע “אבטחה ופרטיות”.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא עשיר בתכונות ויכול להיות קשה לנצח בקטגוריה זו, אך כפי שראינו בהתאמת ה- ExpressVPN לעומת CyberGhost שלנו, אפשר לאתגר את המלך המכהן. ExpressVPN מסתיר את עומק התכונות שלו היטב מאחורי ממשק פשוט.

זה מציע ללקוחות להרבה מכשירים. כל הפלטפורמות העיקריות מכוסות, כולל חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד, כמו גם יישומים לדברים כמו פלייסטיישן ותיבות Roku, מה שמקל על ההגנה על כל המכשירים בבית שלך.. 

מבחן expressvpn-review-speed-speed

כשמדובר בלקוח שולחן העבודה, יש הגדרות להפעלת הלקוח באופן אוטומטי כאשר המחשב שלך מתחיל ומתחבר ללא קלט משתמש. יש גם מתג להרוג, כמו גם אפשרות למנהור מפוצל וקל לשימוש לשימוש המאפשרת לבחור אילו תוכנות המשתמשות בחיבור VPN ואילו משתמשים בחיבור לא מוגן.. 

ExpressVPN מאפשר למשתמשים גם לבחור מבין מספר פרוטוקולים, בהם נבחן יותר בסעיף “אבטחה ופרטיות”. לבסוף, היא מאפשרת למשתמשים לגשת לשרתי ה- DNS שלה, שהיא תכונה נחמדה שאנו נעסוק בה גם בפירוט רב יותר.

אסטריל

למרות שאסטריל לא מכסה מכשירים רבים כמו ExpressVPN, היא עושה עבודה מכובדת. הוא מציע ללקוחות אנדרואיד, iOS, macOS, Windows, Linux ונתבים. עם זאת, למרות שאולי היא לא מציעה ללקוחות מכשירים כמו פלייסטיישן ומכונות סטרימינג, היא אכן מציעה למשתמשים דרך להגן על מכשירים אלה באמצעות תכונת השיתוף של VPN שלה..

שיתוף VPN מאפשר לאסטריל לאפשר לכל המכשירים ברשת להשתמש בחיבור ה- VPN המאובטח של המחשב. יש לכך חסרונות וזה לא טוב כמו שיש יישומים ייעודיים במכשירים האלה, אבל זה מציע למשתמשים דרך טובה לשמור על כל המכשירים שלהם מאובטחים.

שיתוף Astrill-VPN

Astrill מעניקה למשתמשים גם תכונה טובה של מנהור מפוצל המאפשרת לך לסנן אילו תוכנות משתמשות בחיבור VPN ואתרי אינטרנט ספציפיים. בנוסף, אסטריל מציעה רמות התאמה אישית מרשימות במתג ה- kill, ומאפשרות לך להפעיל תוכניות מסוימות אך להרוג אחרות אם חיבור ה- VPN אבד..

בדומה ל- ExpressVPN, Astrill נותנת למשתמשים אפשרות לבחור בפרוטוקולים, אך היא גם מאפשרת לבחור מבין מספר אפשרויות הצפנה. בנוסף, אתה יכול להשתמש בשרתי ה- DNS של Astrill או להגדיר DNS משלך. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

Astrill אינה מציעה לקוחות ייעודיים עבור מכשירים רבים כמו ExpressVPN, אך היא נותנת למשתמשים אפשרויות כיצד לשמור על מכשירים אלה. למרות של- ExpressVPN יש אסטריל מכה בהקשר זה, כמעט כל השאר מתנדנד לטובתה של אסטריל.

יש לו את אותן תכונות כמו ExpressVPN, כמו מנהור מפוצל ושרתי DNS פרטיים, אך מעניק למשתמש שליטה רבה יותר על אופן התצורה שלהם. לא זו בלבד שהיא מאפשרת למשתמשים לסנן לפי תוכנית עבור המנהור המפוצל שלה, אלא שהיא גם מאפשרת להם לסנן את החיבור שלהם לפי אתר אליו הם הולכים.

בנוסף, היא מציעה שרתי DNS פרטיים משלה ומאפשרת למשתמשים להגדיר את ה- DNS בו הם רוצים להשתמש. בסך הכל הוא מציע התאמה אישית רבה יותר לגבי אופן פעולתו של ה- VPN, תוך שהוא מקבל את היתרון בסיבוב הראשון על פני ExpressVPN. 

סיבוב: תכונות נקודה לאסטריל

לוגו ExpressVPN
לוגו אסטריל

2

מחיר

אף אחד לא רוצה לשלם יותר מדי עבור כל דבר וזה כולל VPN. לכן אנו מכסים את התמחור של כל VPN. בחלק זה אנו בודקים איזה סוג ניסיון בחינם מציע כל VPN, אם בכלל, וכן את תקופות ההחזר שלהם ואילו אמצעי תשלום הם מקבלים.

ExpressVPN 

ExpressVPN הוא מהספקים היקרים ביותר בשוק, כפי שניתן לראות במאגר המשחקים VyprVPN לעומת ExpressVPN שלנו. התמחור החודשי שלו הוא תלול אך לא בהכרח במחיר מופקע של מה שאתה מקבל.

ההרשמה לתקופה הארוכה ביותר, 15 חודשים, מקבלת הנחה של 50 אחוז בהשוואה לחודשית, ואילו לטווח של שישה חודשים מציעים כמה דולרים. ל- ExpressVPN יש אחריות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, אך היא אינה מציעה תוכנית או ניסיון ללא תשלום. 

היא מקבלת אפשרויות תשלום רבות, כולל כרטיסי אשראי, PayPal ו- bitcoin. האחרון הוא אופציה נהדרת למי שרוצה למקסם את האנונימיות המקוונת שלו מכיוון ש- cryptocurrency לא משאיר למעשה שום מסלול נייר. ExpressVPN מקבל גם כמעט תריסר שיטות תשלום אחרות כולל Sofort, Mint ו- UnionPay, וזה הרבה יותר מ- IPVanish (קרא את היצירה שלנו ExpressVPN לעומת IPVanish).

במחיר, ExpressVPN מעניק לך חמישה חיבורים עם רוחב פס בלתי מוגבל, והוא אינו מציע דרך להגדיל את המספר הזה מבלי להקים חשבון שני. 

אסטריל

באופן מפתיע, לאסטריל יש מחירים גבוהים אפילו יותר מ- ExpressVPN. התוכנית לחודש היא אחת היקרות ביותר בשוק, וכמו ב- ExpressVPN, ההרשמה לטווח הארוך ביותר, 12 חודשים במקרה זה, מביאה לך ירידה של 50 אחוז במחיר. יש גם תוכנית לחצי שנה שמציעה הנחה קלה על התעריף החודשי. 

Astrill מציעה גם כמה תוספות ושדרוגים אחרים, כולל תוכנית VIP שלכאורה מספקת מהירויות מהירות יותר ומקנה לחיבור שלך עדיפות ראשונה על שרתי ה- VPN. זה כמעט מכפיל את עלות התוכנית החודשית.

יש גם אפשרות לקבל כתובת IP פרטית, ותוכל לקנות נתב מוגדר מראש שיגן על כל המכשירים הביתיים שלך בקלות. בניגוד ל- ExpressVPN, Astrill לא מגביל את החיבורים שלך, ובנוסף מאפשר לך להשתמש במכשירים רבים ככל שתרצה, זה נותן לך רוחב פס בלתי מוגבל.

הוא מציע למשתמשים ניסיון חינם למשך שבוע, וזה נחמד לקבל תחושה של השירות לפני שהם משלמים, אבל זה לא נדיב כמו להציע תוכנית VPN בחינם. תקופת הניסיון בחינם היא הסיכוי היחיד שתקבל את עצמך. כל המכירות הן סופיות.

אסטריל מכסה את אמצעי התשלום העיקריים, כולל כרטיסי אשראי, PayPal ו- bitcoin. בדומה ל- ExpressVPN, הוא גם מקבל שיטות כמו UnionPay ו- Alipay.

שתי מחשבות עגולות

למרות שאסטריל אכן מציעה תקופת ניסיון בחינם לשבוע, עדיף לראות ערבות להחזר כספי כמו מדיניות 30 יום של ExpressVPN. שתי הספקיות מקבלות ביטקוין, וזה נהדר עבור מודע האבטחה.

בסופו של דבר, אף שאף אחד מהספקים אינו זול כמו, למשל, NordVPN, עליו תוכלו לקרוא בסקירת NordVPN שלנו, אסטריל מעניקה את תמחוריה לקצה. המחירים הגבוהים שכבר מחמירים עוד יותר עם תוספות, מה שהופך אותו לאחד ה- VPN היקרים ביותר בשוק, מה שאומר שנקודה זו עוברת ל- ExpressVPN (קרא את ההשוואה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN).

סבב: נקודת מחיר עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו אסטריל

3

קלות שימוש

נראה שלכל VPN יש את עצמו כיצד להציע תוכנה מושכת ויזואלית וקלה לשימוש תוך שמירה על תכונות. בסיבוב זה, נראה כיצד כל אחד מהמתחרים שלנו מתקרב לבעיה.

נעריך כיצד נראה כל לקוח וכמה קל להשתמש בו. אנו נבקר בקצרה בכל אתר אינטרנט כדי לוודא שקל להגיע למקום שאתה צריך להיות באתר. הספק שמציע חווית משתמש טובה יותר בסך הכל יזכה בנקודה לסיבוב זה. 

ExpressVPN

ExpressVPN עושה עבודה מצוינת באיזון תכונות עם לקוח נקי ומראה מלוטש. כשאתה פותח את האפליקציה מוצג בפניך מסך מינימליסטי עם כפתור הפעלה גדול במרכז המחבר ומנתק את ה- VPN.

expressvpn-review-server-navigation

למטה זה טקסט שמציין אם אתה מחובר ומתחתיו תיבה שמציגה לאן תעבור מנהרה. רשימת השרת מסודרת וקל לגלוש בה. יש פונקציית חיפוש לרשימת השרתים, כמו גם אפשרות למיין לפי יבשת, וזה שימושי. 

החלק הזה של הלקוח הוא כל מה שרוב האנשים יזדקקו לו ומציג את החלקים החיוניים ביותר ב- VPN באופן יעיל. על ידי לחיצה על שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה של המסך, תוכלו לפתוח את התפריטים, שגם הם ערוכים היטב.

קל לניווט בתפריטי ההגדרות והניסוח נותן תיאור ברור של כל הגדרה שמבצעת. באשר לאתר, זה לפי פורמט סטנדרטי לאתרי VPN. ישנם מספר כפתורים אדומים המסייעים לך להתחיל בעבודה עם הרכישה והגדרת חשבון היא קלה.

אסטריל

לאתר של אסטריל יש פריסה כוללת דומה לזו של ExpressVPN. האלמנטים המושכים את העין ביותר באתר הם כפתורים שלוקחים אותך להגדרת ניסיון חינם. קל למצוא היכן להגדיר חשבון בתשלום לאחר סיום תקופת הניסיון וההורדות קלות להגיע אליו.

ברגע שהלקוח מוגדר במחשב שלך, הדבר הראשון שתשים לב הוא כמה הוא קטן. זה בערך שליש מגודל לקוח ExpressVPN והוא כולל פריסה ומראה פחות מעודנים.

אסטריל-ממשק

בחלקו העליון מתג מיתוג ענק שלוקח כמחצית מהחלון הקטן ומאפשר לך לחבר או לנתק את ה- VPN. למטה זה תפריט נפתח שמציג את המדינה שנבחרה ומאפשר לך לבחור לאן תרצה להתחבר. יש גם גרף המציג את מהירויות חיבור ה- VPN שלך במסך הראשון.

אמנם קיימת פונקציית חיפוש עבור רשימת השרתים, אך Astrill אינה מסודרת לגלישה כמו של ExpressVPN ובסופו של דבר היא חשה בצפיפות בגלל הגודל הקטן של הלקוח. בצד ימין למעלה, יש תפריט נפתח לבחירת הפרוטוקול שלך, ומשמאל למעלה סמל בן שלוש שורות שפותח את התפריטים.

תפריטי ההגדרות באסטריל אינם ערוכים בצורה כה אלגנטית כמו ב- ExpressVPN, ולמצוא את מה שאתה מחפש בהם יכול להיות עניין של ניסוי וטעייה עד שתקדיש היכן הכל לזכרון..

למרות שאסטריל אורזת המון תכונות חזקות, היא עושה זאת במחיר של עלות. זה מתומחר כ- VPN למשתמשים כוח שרוצים שליטה פרטנית על אופן ההתנהלות של VPN שלהם, גם אם זה מאפשר חווית משתמש פחות נעימה.

שלוש מחשבות עגולות

ל- ExpressVPN לקוח מאוד מלוטש שנראה נחמד ומתפקד באותה מידה. זה יוצר איזון נהדר בין הצעת VPN של אש ושכחה למי שפשוט רוצה להגדיר דברים ומתן למשתמשים בכוח אפשרויות תצורה רבות.

אסטריל, לעומת זאת, מציעה חוויה עשירה מאוד בתכונות שמכוונת למי שרוצה להפיק את המרב מ- VPN שלהם. הממשק קטן יותר והתפריטים עמוסים יותר. חסר לו הרבה לק שיש ל- ExpressVPN, כלומר הנקודה כאן עוברת ל- ExpressVPN.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו אסטריל

4

מהירות

כמו עם כל הסעיפים במשחקים שלנו, המהירות היא אבן יסוד בכל VPN טוב. ללא מהירויות הגון, VPNs ירגישו איטיות ולא מגיבות, ואילו VPN עם מהירויות טובות יהפכו את הגלישה והזרם באינטרנט לקל ומהנה.. 

כדי לשמור על הוגנות, הגדרנו כל אחד מ- VPN שאנו מסתכלים עליו להשתמש באותו פרוטוקול, OpenVPN, ובאותה הצפנה, AES 256-bit. בדקנו את אותם חמשת המיקומים ואז השווינו בין המהירויות שראינו על הנייר. 

ExpressVPN 

ExpressVPN הוא ה- VPN העקבי ביותר שבדקנו כשמדובר במהירויות ממיקום אחד למשנהו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9161.8310.22
מיקום חכם – קנזס סיטי44105.497.94
טורונטו3590.577.89
אמסטרדם145103.124.48
סינגפור24485.472.98
יפן163100.824.84

זמן הפינג גדל משרת אחד לשני, אך זה בלתי נמנע. החביון מעולם לא היה מספיק גבוה בכדי להיות רע למרחקים שזכו לכיסוי. לעיתים קרובות לוקח ExpressVPN זמן ליצור את החיבור שלו, לעיתים 10 שניות ומעלה. 

ברגע שהחיבור נוצר, הוא עובד טוב. היו פעמים רבות שה- VPN שלנו היה פעיל ואפילו לא שמנו לב כי אתרים ואפילו סרטונים נטענים ללא עיכובים בולטים..

בבדיקה שערכנו, כל שרת היה מהיר באופן אמין והציע ביצועים נאים. מעולם לא היה לנו אתר לוקח זמן רב לטעון או היה לנו חוצץ וידאו, אפילו ברזולוציות גבוהות. ExpressVPN מדרג באופן שגרתי לראש רשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, ולא בכדי. 

אסטריל

אסטריל מבסס את הקשר שלה במהירות והם מעולם לא נתנו לנו סוגיות מבחינת אמינות. זמני הפינג היו גם נמוכים, והעניקו לו פוטנציאל מוצק כ- VPN למשחקים.

עם זאת, הביצועים ממקום למקום היו רעועים. השרתים הברזילאים והיפנים חזרו במהירויות איטיות בהרבה מכמה מיקומים שלרוב זוכים לתשומת לב רבה יותר, כמו ארה”ב ובריטניה.

מיקום: Ping (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
לא מוגן984.4311.50
לוס אנג’לס, קליפורניה6565.9510.30
הממלכה המאוחדת11373.307.70
רוסיה16192.106.91
יפן30597.442.83
איראן50637.421.49

בסך הכל, מהירויות ההורדה וההעלאה המתמשכות היו יציבות, אך השרתים האיטיים מאבדים את Astrill נקודות גדולות בכל מה שקשור למהירויות אמינות. עם זאת, הגלישה הייתה יציבה, ורק חצי שניה נוספת של פיגור ניכרה בשרתים האיטיים יותר.. 

סרטונים נטענו היטב, וברגע שהסרטון התחיל לפעול, מעולם לא הייתה בעיה עם חציצה, אפילו בזמן שזרם במהירות 1080p ו 60 פריימים בשנייה.. 

סיבוב ארבע מחשבות

למרות שאסטריל יכולה ליצור חיבור יציב במהירות ויש לה זמני פינג נמוכים, היא אינה עקבית משרת לשרת כמו ExpressVPN. ל- ExpressVPN יש זמני פינג דומים אך ספורט מהירויות מהירות ואמינות יותר בכל מיקומי העולם. 

בנוסף, כשמדובר בגלישה, היתרון של הפינג לא הורגש באסטריל. למעשה, היה איטי יותר לטעון דפי אינטרנט וסרטונים. בגלל זה ExpressVPN לוקח את הנקודה למהירות. 

סיבוב: נקודת מהירות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו אסטריל

5

בטיחות ופרטיות

לבסוף, נבחן את הסיבה העיקרית שרבים מקבלים VPN: אבטחה ופרטיות. אנו ננתח את האבטחה המוצעת על ידי כל VPN על ידי בדיקה אילו פרוטוקולים וסוגי הצפנה זמינים, כמו גם בדיקת דליפות DNS.. 

נעבור על כל מדיניות פרטיות עם מסרק בעל שיניים דקה כדי לראות איזה מידע ה- VPNs אוספים.

ExpressVPN 

ExpressVPN מאפשר למשתמשים לבחור מבין מספר פרוטוקולים נפוצים הכוללים OpenVPN, L2TP ו- PPTP. מבין אלה, מי שאנחנו מחפשים וממליץ להשתמש בו הוא OpenVPN מכיוון שזה פרוטוקול קוד פתוח מאובטח שמציע ביצועים מוצקים.. 

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על פרוטוקולים, בדוק את פירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו. 

באשר להצפנה, ExpressVPN לא נותן לך אפשרויות, אלא נועל את המשתמשים ב- AES-256. כמעט בלתי אפשרי להתנתק אפילו עם מחשב-על. השילוב של OpenVPN ו- AES 256-bit הוא תרחיש המקרה הטוב ביותר לאבטחה. 

לא הצלחנו למצוא דליפות DNS בחיבור של ExpressVPN, מה שמעיד עוד יותר על האופי המאובטח של הפרוטוקול וההצפנה. 

באשר למדיניות הפרטיות, ל- ExpressVPN יש את הטובים בשוק. למרות שזה לא הכי תמציתי או קל לפרש שראינו, הוא מציע רמת הגנה טובה למשתמשים. ExpressVPN לא אוסף מידע לגבי השימוש ב- VPN שלו, כולל שאילתות DNS, היסטוריית גלישה או תוכן נתונים.

נוסף על כך, זה מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, שיש להם כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם, מה שמבטיח עוד יותר את פרטיות המשתמשים. 

אסטריל

Astrill מציעה טונות של אפשרויות לפרוטוקולים והצפנה, החל מסטנדרטים כמו OpenVPN לאפשרויות מותאמות אישית, כולל StealthVPN ו- OpenWeb. אם כי נחמד שיש אפשרויות מיוחדות, כפי שציינו, OpenVPN ו- AES 256-bit הם מה שאנחנו מחפשים, ואסטריל מציעה להם.

גילינו שאסטריל הייתה חפה מדליפות DNS וסוגים אחרים של דליפות נתונים. 

בכל הנוגע למדיניות הפרטיות, אסטריל מתחילה להיפטר. למרות שהוא לא שומר מידע מזהה לגבי השימוש ב- VPN שלו, הוא שומר יומני טווח קצר הכוללים לא מעט מידע.

המידע שנרשם מורכב מנתוני 20 החיבורים האחרונים, כולל הארץ המחוברת, משך החיבור והמכשיר בו נעשה שימוש. מידע זה משמש לשירות ה- VPN ומבטיח שדברים פועלים היטב, וקשה היה לקשור אותו בחזרה למשתמש, אך עדיין מדובר במידע שנרשם ומוחזק, גם אם רק לזמן קצר.

מחשבות סיבוב חמש

שני ה- VPNs מציעים אפשרויות בכל הנוגע לפרוטוקולים, כולל מה שאנחנו רואים בתקן הזהב, שהוא OpenVPN בשילוב עם קידוד AES 256 סיביות. שני הספקים היו גם נקיים מדליפות DNS ו- IP במהלך הבדיקה שלנו.

עם זאת, ExpressVPN מציע הרבה יותר אנונימיות ופרטיות במדיניות הפרטיות שלה מאשר אסטריל. אסטריל רושמת כמות משמעותית של נתונים על חיבורי משתמשים כאשר ה- VPN שלה נמצא בשימוש, מה שמאבד אותו בסיבוב האחרון ומעביר את הנקודה ל- ExpressVPN.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור ExpressVPN

לוגו ExpressVPN
לוגו אסטריל

6

מחשבות אחרונות

אם כי אסטריל הצליחה לעלות ליתרון מוקדם עם נקודתה מקטע “תכונות”, אך בסופו של דבר היא הייתה הנקודה היחידה שלה, כשהציון הסופי נח בארבע לאחת לטובת ExpressVPN.

הזוכה: ExpressVPN

ExpressVPN מציע תכונות סולידיות, למרות שזה לא ממש תואם את חוויית משתמש הכוח שאסטריל מציעה. זה מצטיין בעיצוב ידידותי למשתמש שלו, תמחור הוגן יחסית, מהירויות אמינות ופרטיות וביטחון מעולים.

אם יש לך ניסיון עם ExpressVPN או Astrill, נשמח לשמוע איך זה משתווה לשלנו בהערות שלהלן. התבונן גם בקטע ExpressVPN לעומת PIA שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map