Dashlane VS 1 סיסמא: מי ינצח בקרב זה ב 2020?

כשמדובר בניהול הסיסמאות שלך, זה לא משתפר בהרבה מ- Dashlane ו- 1Password. שני מנהלי הסיסמאות מדורגים בין האפשרויות הגדולות ביותר שקיימות שם, מתאימות לסינכרון רב-מכשיר, אבטחה מעולה ותמיכה בסיסמאות, כרטיסי אשראי ועוד. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות, אחד מהם ישרת אותך היטב. 


אנו כאן כדי לזרוק כל מנהל סיסמאות תחת מיקרוסקופ. בהשוואה זו של Dashlane לעומת 1Password, אנו נבדוק את הפרטים המפרידים בין שירותים מעולים אלה. מתכונות ועד אבטחה לתמחור, אנו הולכים להיכנס למטורלל, כך שתדעו שהוא מנהל הסיסמאות הטוב יותר עבורך.. 

בכנות, אתה יכול ללכת עם דשלאן לעומת 1 פססווארד ולהיות בסדר, אם כי ישנם הבדלים ביניהם, אותם אנו נחקור במהלך כל המאמר הזה. אנו ממליצים לקרוא גם את סקירת Dashlane וסקירת 1Password כדי לקבל מושג טוב יותר על ביצועיהם מול שאר שוק מנהלי הסיסמאות..

הגדרת קטטה: דשליין מול 1 פסח

1 Password ו- Dashlane הם שני מנהלי הסיסמאות המובילים שבהם השתמשנו. האמת, אתה יכול לבחור בעיוורון אחת מהן ותהיה לך חוויה נהדרת. מטרת ההשוואה בין Dashlane לעומת 1Password היא לא להכריז על אפשרות זו כאופציה הטובה ביותר בהחלט, אלא להיכנס לפרטים כדי לראות איזה כלי יוצא למעלה.. 

שני המתחרים שלנו ישליכו את זה לאורך סדרה של סיבובים, שכל אחד מהם שווה נקודה. במהלך מדריך זה של Dashlane לעומת 1Password, אנו נזרוק כל אחד לטבעת, ונשווה בין האבטחה, התמחור שלהם, קלות השימוש, התכונות ועוד. כל שירות שייצא עם יותר נקודות בסופו של דבר יהיה המנצח שלנו. 

כאמור, אנחנו הולכים להיכנס לעשבים כאן, במיוחד כשמדובר בביטחון. למרות ש- Dashlane ו- 1Password נמצאים בראש משחק ניהול הסיסמאות, ישנם כמה הבדלים עיקריים בין שני השירותים. בעזרת מדריך Dashlane לעומת 1Password, אתה אמור להיות מסוגל לקבל החלטה מושכלת לגבי האפשרות הטובה ביותר עבורך.

1

אבטחה

יש הרבה מה לנתח עם דשליין ו- 1Password בכל הנוגע לאבטחה. לתשובה הקצרה שניהם מציעים אבטחה מעולה, משתלבים עם מודל של ידע אפס והצפנת AES-256 מהשורה הראשונה. אם אתה רוצה לדלג על הפרטים הטכניים, דע שאתה תהיה מוגן לא משנה עם מי אתה הולך. 

הצפנה ואימות

אנו כאן כדי לפצל שערות, אז בואו נתחיל בראש. מבחינה הצפנה, שני השירותים הם קוליים. 

Dashlane משתמש ב- AES-256 כדי לאבטח את תוכן הכספת שלך. המפתח עבור צופן זה נוצר באמצעות סיסמת המאסטר שלך, שדשליין לעולם לא רואה. במקום זאת, Dashlane משתמש בחשיש ה- Argon2d, בתוספת מלח של 32 בתים, כדי לאמת את חשבונך כשאתה מתחבר (קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף על תהליך זה).

יש עוד קצת כניסה לחשבון עם דשליין שאליו נגיע עוד דקה. ל- 1Password תהליך דומה, באמצעות AES-256 לצורך קידוד וחשיפת סיסמת המאסטר שלך לאימות. הוא משתמש באלגוריתם חשיש מעט יותר מתואר ופונקציית נגזרת המפתח – PBKDF2-HMAC-SHA256 – אך ב 100,000 סיבובים, הוא עדיין בטוח מספיק. 

רוב מנהלי הסיסמאות עוצרים שם, אך דשלאן ו- 1Password הולכים צעד אחד קדימה. דשליין משתמש במפתח התקן כדי לאמת מכשירים חדשים, הדרושים כדי לגשת לכספת שלך. מפתח זה מבוסס על מאפייני החומרה והתוכנה של המכשיר שלך ו- 38 תווים אקראיים, שנוצרו באמצעות הפונקציה OpenSSL RAND_byte.

1Password משתמשת גם בגזירת מפתחות דו-סודית. בכל פעם שאתה מוריד את האפליקציה, 1Password מייצר מפתח סודי של 128 סיביות, המבוסס שוב על מאפייני חומרה ותוכנה. מפתח ההתקן, סיסמת המאסטר שלך ומלח אקראי משמשים יחד לאימות חשבונך.

אימות דו-גורמי

שני המתחרים שלנו מגיעים עם אפשרויות מרובות עבור 2FA, כולל תמיכה באפליקציות 2FA הטובות ביותר שלנו. החל מ- Dashlane, הגורם השני שלך יכול להיות קוד QR או מפתח בן שש ספרות. קודי QR נתמכים באמצעות אפליקציות כמו המאמת של LastPass ו- Google Authenticator. הקוד מבוסס זמן ומשתנה כל 30 שניות. 

במקרה שלא תוכלו לגשת לגורם השני שלכם, לדשלאן יש כמה אפשרויות התאוששות. הראשון הוא מספר טלפון גיבוי, שיאפשר לך לאמת עם מכשיר חדש ולהשבית את 2FA. בנוסף, אתה יכול לציין קודים סטטיים שיעקפו את 2FA למקרה שתצטרך לגשת לחשבונך. כמו סיסמת הראשי שלך, דשליין לא שומר את הקודים האלה. 

ל- 1Password תמיכה דומה באמצעות אפליקציות כמו Authy ו- Microsoft Authenticator, אם כי מרחיק לכת בכל הקשור לעסקים. למנויים לארגונים יש גישה לאינטגרציה של Duo, המספקת אימות עסקי רב גורמים עסקי. לרוע המזל, ל- 1Password אין כמה כספות להיכשל אם אתה מאבד את הגורם השני שלך. 

השניים תואמים באופן שווה, כאשר ל- 1Password אפשרויות נוספות לעסקים ודשלאן מציעה יותר עבור אנשים פרטיים. בנוסף לתוכנה 2FA, Dashlane ו- 1Password תומכים במפתחות חומרה של U2F כמו YubiKey.

כלי קוד פתוח

כדאי לציין כי 1Password בנוי כולו על תוכנת קוד פתוח. למרות היותו מנהל סיסמאות מסחרי, ל- 1Password אין שום בעיה להשאיר את קוד המקור שלה להמונים. למרות ש- Dashlane עושה שימוש בתוכנת קוד פתוח כלשהו, ​​היא לא הופכת את פורמט הקובץ לזמין לכולם. 

לתוכנת קוד פתוח פשוט יש יותר גלגלי עיניים, מה שמוביל לרוב לקוד מקור טוב יותר ומסייע לביקורות אבטחה. מחוץ לאבטחה, הגישה הפתוחה של 1Password פירושה שהכספת המוצפנת שלך לעולם לא תתיישן. כל אחד יכול להשתמש בקוד המקור כדי לקרוא את פורמט הקובץ של 1Password. 

לשים את זה ביחד

קשה לבחור את המנצח בסיבוב הזה. Dashlane מציעה פונקציית נגזרת מפתח מודרנית יותר, אך שני הכלים עובדים על עיקרון של אימות מכשירים ומשתמשים. מצד שני, 1Password בנוי על תקני קוד פתוח, ואילו דשלאן שומר על הכל קרוב לחזה. 

בהתחשב בפונקציית הגזירה המפתח המודרנית יותר של דשלאן והגנה על גניבת זהות, אנו הולכים להעניק לו את הזכייה בסיבוב הזה. עם זאת, שני הכלים מציעים אבטחה יוצאת דופן, כך שאתה תהיה מאובטח ולא משנה באיזה מנהל סיסמאות תבחר. 

סיבוב: נקודת אבטחה לדשליין

2

תמחור

דשלאן הוא אחד ממנהלי הסיסמאות היקרים ביותר שקיימים שם, כאשר תוכנית הפרימיום שלה מגיעה לכ -5 דולר לחודש. עם זאת, תוכנית הפרימיום מעניקה לך תכונות כמו ניטור אינטרנט כהה, אחסון קבצים מאובטח ורשת פרטית וירטואלית. עם זאת, האחרון הוא פחות מאפיין ויותר מטרד לעומת מיטב הבחירות של ה- VPN שלנו.

1Password סביר יותר במחיר של $ 3 לחודש, אך חסר את התכונות הנוספות של דשלאן. עם זאת, תוכנית הבסיס מציעה 1GB של אחסון מסמכים מוצפן ואחסון בלתי מוגבל לסיסמאות. קיימים גם תכונות כמו מצב נסיעה ושחזור פריטים שאליהם נגיע בסבב “התכונות” שלמטה. 

אין להכחיש ש- 1Password זול יותר, ומציע את רוב מה שדשליין עושה תמורת 2 דולר פחות בחודש. ובכל זאת, שניהם נמצאים בקצה היקר של הדברים. Keeper ו- RoboForm מציעים שניהם תעריפים חודשיים זולים יותר תוך הוספת כמה מאפיינים ייחודיים משלהם (קרא את סקירת Keeper שלנו ואת סקירת RoboForm, כמו גם את השוואה בין Dashlane לעומת Keeper). 

לדשלאן יש תוכנית פרימיום יותר אפילו מתוכנית הפרימיום שלה, לעומת זאת, בצורה של פרימיום פלוס. (על מה יחשבו בהמשך?) בהיותו פחות מנהל סיסמאות ויותר שירות הגנה מפני גניבת זהות, Premium Plus מוסיף ניטור אשראי וביטוח גניבת זהות של 1,000,000 $ בסביבות 10 $ לחודש.. 

בלי קשר, אתה יכול לנסות את Dashlane או 1Password לפני שאתה קונה, אם כי התהליך עבור כל אחד מהם שונה. דשלאן מציעה התחייבות להחזר כספי של 30 יום בנוסף לתכנית בחינם (עוד על האחרונה בעוד דקה). לעומת זאת, 1 סיסמה אינה מציעה החזרים, אך קיימת תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום למשתמשים חדשים. 

תכניות משפחתיות

מנהלי סיסמאות רבים מציעים תוכניות משפחתיות שיכולות להכיל חמישה משתמשים בערך (קרא דוגמה את סקירת LastPass שלנו). במחיר זהה למנוי פרימיום עם דשלאן, 1Password מציעה תוכנית משפחתית התומכת בחמישה משתמשים. כל משתמש מקבל תכונות של מנוי אישי, כולל אחסון מסמכים של 1 ג’יגה-בתים. קרא את הקטע 1Password לעומת LastPass שלנו.

זו הסיבה ש- 1Password דורג במקום הראשון במדריך מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו למשפחות. למרות שהתוכנית מתחילה בחמישה משתמשים, אתה יכול להוסיף עוד במחיר של $ 1 למשתמש, בתוספת חמישה תעודות מוגבלות לאורחים. 

בגלל הגישה הרב-כספתית של 1Password – אליה נגיע בעוד דקה – המשפחה שלך יכולה לפלח את החשבונות שלהם תוך שמירה על הכל בתחום אחד. הרכז המרכזי הזה בכל הכספות שלך מאפשר לך גם לשחזר חשבונות של בן משפחה אחר. 

לדשלאן, לעומת זאת, אין תוכנית משפחתית. בטח, יש תוכנית עסקית שתוכל להשתמש בה עם קומץ משתמשים, אך שום דבר שממוקד במיוחד למשפחות. זה, בשילוב עם המחיר הגבוה של דשלאן, דוחף את 1Password ליתרון בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת תמחור ל- 1Password

3

תוכנית חופשית

למרות ש- 1Password ו- Dashlane פספסו את הסימן במדריך הטוב ביותר למנהלי הסיסמאות החינמיים שלנו – לאחר שנפגעו על ידי אפשרויות כמו LastPass ו- Bitwarden (קרא את סקירת Bitwarden שלנו) – יש זוכה ברור למדור זה. כדי להפוך את זה פשוט, ל- 1Password אין תוכנית חינמית ודשליין כן. 

עם זאת, לדשליין אין תוכנית נהדרת בחינם. אתה מוגבל ל 50 ערכים ואין לך גישה לסנכרון מרובה מכשירים. למרות שזה לא מוגבל כמו Kaspersky Password Manager או McAfee True Key, שמכניסים ערכים בגיל 15, Dashlane לא מציעה הרבה למשתמשים בחינם (קרא את סקירת מנהל הסיסמאות של Kaspersky ובדיקת McAfee True Key). 

ובכל זאת, זה משהו. אפשרויות אחרות, כמו KeePass, מציעות יותר מקום בחינם, אך לדשליין עדיין יש את היתרון בכל הנוגע לשימושיות ותכונות. קרא את היצירה שלנו מ- KeePass לעומת LastPass.

אפילו עם התוכנית החינמית, דשלאן עדיין נותנת לך טעימה מחברות הפרימיום שלה. אתה יכול להתחיל עם חינם ולשדרג מאוחר יותר או לנסות פרימיום או פרימיום פלוס. כל עוד אתה עובר לחינם בעוד 30 יום, תקבל את הכסף שלך בחזרה. 

סיבוב: נקודת תוכנית חופשית לדשליין

4

קלות שימוש

ל- 1Password ו- Dashlane חווית משתמש יציבה, אם כי 1Password גמיש יותר. בנוסף לאפליקציות הסלולריות, ל- 1Password יש תוסף לדפדפן, יישום שולחן עבודה וממשק דפדפן. ניתנת לך הבחירה באופן שאתה רוצה לגשת לסיסמאות שלך, לא משנה באיזה מכשיר אתה נמצא. 

עם זאת, זה עובד באופן שונה ממנהלי סיסמאות אחרים. במקום לתת לך קמרון אחד לאחסון כל הסיסמאות שלך, 1Password מאפשר לך להיות כמה קמרונות שאתה רוצה. בתוך כל קמרון תוכלו לארגן את הרשומות באמצעות תגיות. אם אתה מייבא סיסמאות מיישום אחר, 1Password ינסה כמיטב יכולתו להקצות תגיות לערכים שלך.

קמרונות 1 סיסמאות

למרות ש- 1Password הוא טכני מנהל סיסמאות, הוא מסוגל הרבה יותר מאשר לאחסן את פרטי הכניסה שלך. יש לו מגוון רחב של תמיכה בסוגי כניסה אחרים, כולל דרכונים, תוכניות תגמולים, מידע על שרתים ועוד. יתר על כן, ערכים ניתנים להתאמה אישית, ומאפשרים להוסיף או להסיר שדות רבים ככל שתרצו.

1 סיסמה-ביקורת-תוספת

Dashlane אינו גמיש יותר, מה שמביא לחוויה יעילה יותר. סוגי הכניסה השונים שלך ערוכים בתפריט בצד שמאל, ללא תמיכה בסוגי כניסה מותאמים אישית. אתה יכול לארגן את הסיסמאות שלך לקטגוריות, שמסופקות על ידי דשליין, אך לא הרבה מעבר לזה.

dashlane-review-application

האמת, שני הכלים קלים מאוד לשימוש. עם זאת, יש שני צדדים למטבע הזה. לדשליין אין כל כך הרבה אפשרויות. עם זאת, מה שחסר בפונקציונליות, זה מפצה את הנגישות. יש לו פריסה מסורתית יותר המציעה את כל המידע שרוב המשתמשים זקוקים לו. 

dashlane-review-edit-entry

עם זאת, 1Password הוא חזק יותר, הישג מרשים יותר בהתחשב בעובדה שהיישום נגיש. סבב Dashlane לעומת 1Password יכול ללכת לכל כיוון. עם זאת, לדשלאן יש גישה יעילה יותר, אז אנחנו הולכים להעניק לו את הזכייה בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש לדשליין

5

סיומת דפדפן

Dashlane ו- 1Password מציעים שניהם סיומת לדפדפן, המשמשת את מטרתה למילוי אוטומטי וגישה מהירה לסיסמאות שלך. עם זאת, 1Password מציע תוסף הפועל ללא תלות בכל יישום אחר. תוסף 1Password X מאפשר לך לגשת להתחברות שלך מכל Chrome, Firefox ודפדפנים אחרים. 

1Password כבר תומך ב- iOS, Android, macOS ו- Windows. עם זאת, עם 1Password X, הוא תומך גם ב- Linux ו- ChromeOS. עם זאת, לדשלאן יש ממשק דפדפן בו תוכלו להשתמש עם התוסף. עם זאת, באמצעות 1Password, אתה זקוק רק לתוסף כדי להציג, לערוך ולמחוק את הרשומות שלך. 

לשני הכלים יש הרחבות דפדפן מוצקות, אך הגמישות של 1Password בגירסה העצמאית דוחפת אותו קדימה לסיבוב זה.

סיבוב: נקודת הרחבת דפדפן עבור 1Password

6

תכונות

חלק מהסיבה שדשליין ו- 1Password הם כל כך גבוהים הם התכונות שלהם. החל מ- Dashlane, הוא עבר מעבר לניהול סיסמאות פשוט עם גרסה שש, והוסיף VPN, הגנה מפני גניבת זהות ופיקוח באינטרנט כהה. היסודות הם גם חשבונות הכוללים אחסון ושיתוף ללא הגבלה, וכן סינכרון רב-מכשיר. 

למרות שתכונות ההגנה מפני גניבות זהות הן, למען האמת, פשוט בסדר, לדשלאן יש הרבה כלים לניהול הסיסמאות שלך. כמו הרבה מנהלי סיסמאות אחרים, זה כולל לוח מחוונים לזהות. שם תוכל להציג סיסמאות חלשות, פגומות ושימוש חוזר. מעבר לכך, דשלאן משתמש גם במרחב כדי להודיע ​​לך על הפרות נתונים אחרונות. 

dashlane-review-password-health

עם זאת, התכונה הייחודית ביותר של דשלאן היא מחליף הסיסמאות האוטומטי. בשילוב עם מחולל הסיסמאות המצוין של דשליין, אתה יכול להשתמש בכלי כדי לעדכן אוטומטית סיסמאות בחשבונות שלך. דשליין תומכת במגוון רחב של אתרים, כולל Reddit ו- Citrix. 

למרות שמאפיין נהדר שיש בו, מחליף הסיסמאות האוטומטי אינו כלי קסם. עבור האתרים שדשליין תומכת בה, זה מצוין, אם כי חסרים המון אתרים.

מחליף dashlane-review-password

ל- 1Password חוויה ממוקדת יותר. הוא חסר הגנה מפני גניבת זהות וניטור רשת כהה, אם כי עדיין מדובר באחסון ללא הגבלה וסנכרון מרובה מכשירים. 

בדומה ל Dashlane, הוא מציע לוח מחוונים של אבטחה בצורה של מגדל השמירה 1Password. מגדל השמירה חורג משירותי ניתוחי אבטחה אחרים, ומפנה את הרשומות שלך ל- haveibeenpwned.com כדי לבדוק אם חשבונות כלשהם שלך נפגעו.. 

1 מגדל שמירה-סיסמה

למרות חסר מחליף סיסמאות, 1Password מציע סיבוב ייחודי במודל מנהל הסיסמאות. המנוי שלך כולל מצב נסיעות, שמגן על המידע האישי שלך תוך כדי נסיעה. כאשר הדבר פעיל, מצב הנסיעה יאחסן את כל המידע האישי במכשיר הנייד בכספת שלך, ימחק את כל מה שמאוחסן באופן מקומי. 

כמובן שהוא מאוחסן בענן, וברגע שתכבה את מצב הנסיעה, הנתונים שלך יסונכרנו עם בסיס הנתונים בענן. עם זאת, אם הטלפון שלך יוחרם או יאבד במהלך נסיעה, האדם שמגלה אותו לא יוכל לחפור מידע במכשיר שלך. אפילו עם המפתחות הדרושים, הנתונים האישיים שלך פשוט אינם שם. 

למרות של- Dashlane יש יותר תכונות, ל- 1Password יש רשימה ממוקדת יותר. ה- VPN והגנה מפני גניבת זהות עם דשלאן הן תוספות מבורכות, אם כי גרסאות גרועות יותר של חלקי תוכנה אחרים. מכיוון ש- 1Password ממקד את הפלטפורמה שלו, התכונות מרגישות טוב יותר למנהל סיסמאות. 

סיבוב: תכונות נקודה עבור 1Password

ז

אפליקציות סלולריות

Dashlane ו- 1Password עמדו בראש רשימתנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור iOS, ותפסו את המושב הראשון והשני. למרות ש- 1 Password יצאה מלמעלה, זה היה בשולי דבר כזה שיכול היה לכבוש את החלל. שתיהן מספקות חוויה ניידת מצוינת, לא משנה אם אתם באנדרואיד או iOS.

החל מ- 1Password, אתה יכול לראות את כל המידע שאתה יכול בגירסת שולחן העבודה, רק במכשיר הנייד שלך. קיימים תכונות כמו מגדל שמירה, כמו גם תמיכה בכספות מרובות, מילוי אוטומטי ודפדפן 1Password. זה אפילו תומך בהודעות ואימות באמצעות Apple Watch אם ברצונך להשתמש בו עבור 2FA. 

1Password-iOS

Dashlane היא אפליקציה סלולרית חזקה באופן דומה, עם תמיכה בכניסה ביומטרית ו- 2FA. זה כולל לוח מחוונים לזהות, שבו אתה יכול לבדוק את התכונות להגנה מפני גניבות זהות של דשלאן. שם תוכלו למצוא התראות על המידע שלכם באינטרנט האפל, בריאות הסיסמה הכוללת שלכם וכל הפרות נתונים רלוונטיות אחרונות. 

Dashlane-iOS

בנוסף, Dashlane מגיע עם תכונות ספציפיות לנייד כמו אחסון אנשי קשר, אם כי אתה תמיד יכול לאחסן אנשי קשר ב- 1Password באמצעות סוגי כניסה מותאמים אישית. עם זאת, ל- 1Password יתרון אחד ייחודי: מצב נסיעה. 

אף על פי שמדובר בתכונה נהדרת בפני עצמה, מצב נסיעה רלוונטי במיוחד למכשירים ניידים, ומציע הגנה שאין כמוהו על ידי מנהלי סיסמאות אחרים. אתה יכול להסיר במהירות את כל המידע האישי שלך מהמכשיר הנייד שלך, לאחסן אותו בכספת 1Password שלך. ברגע שהחוף צלול, אתה יכול לשחזר הכל באמצעות ברז. 

עבור נתונים רגישים בדרכים, התכונה הזו עצומה. מצב הנסיעה הוא כמובן נהדר לנסיעה, אך יש בו גם יישומים אחרים. נניח, למשל, אתה הולך להופעה או יוצא לטיול קמפינג, כששניהם באים לאבד את הטלפון שלך. אתה יכול להסיר את כל הנתונים האישיים ולאחסן אותם בכספת שלך למקרה שהמכשיר הנייד שלך ייעלם, כך שהמידע שלך לא ייפגע. 

סבב: הצבע על אפליקציות סלולריות עבור 1Password

8

תוכניות עסקיות

למרות שמפעלים גדולים יותר יציעו עם מנהל סיסמאות עסקיות כמו Zoho Vault או OneLogin (קרא את סקירת OneLogin שלנו ואת סקירת Zoho Vault), Dashlane ו- 1Password יש תוכניות עסקיות קטנות. למעשה, שניהם הרוויחו מקום במנהל הסיסמאות המוביל שלנו עבור מדריך לעסקים קטנים. 

לדשליין גישה פשוטה לתמחור עסקי. יש תוכנית אחת שעולה 4 דולר למשתמש בחודש. עם זאת, זה מעבר לתשעה לחמש. Dashlane כולל משהו הנקרא Smart Spaces עבור כל משתמש. זה מאפשר להם מרחב עסקי ומרחב אישי במקום לשמור את הכל בכספת משותפת יחידה.

אין מספר משתמשים מינימלי, למרות ש- Dashlane מציעה מנהל חשבונות ייעודי ליותר מ- 50. בנוסף לכל התכונות של תוכנית Premium, למשתמשים עסקיים יש גישה למסוף הניהול לניהול מדיניות משתמשים ואבטחה, כמו גם כלים לביצוע הקצאת משתמשים ושיתוף קבוצתי. 

1 סיסמה מסבכת את הדברים קצת יותר. במקום להתמקד אך ורק בעסקים קטנים יותר, הוא מציע מספר רב של שירות ארגוני. תוכנית הצוותים היא ההשוואה הישירה ביותר לתוכנית העסקית של דשלאן. במחיר של 4 דולר למשתמש לחודש, כל משתמש מקבל אחסון של מסמכים בנפח של 1 ג’יגה-בתים, אינטגרציה של Duo עבור MFA כלל עסקים וכספות משותפות ללא הגבלה.

העסק הוא כפול מהמחיר, במחיר של 8 $ למשתמש לחודש, אם כי יש לו מספיק תכונות כדי להצדיק את העלות הנוספת. 

עם תמיכה בהקצאת Active Directory, קבוצות מותאמות אישית, דוחות שימוש ותפקידים מותאמים אישית, 1Password Business עשוי להיות מנהל הסיסמאות העסקיות הגמיש ביותר בסביבה. כל משתמש בחשבונך זוכה לתוכנית משפחתית בחינם, כמו גם לאחסון מסמכים של 5 ג’יגה-בתים. 

למרות יקר, 1Password Business מלא בפיצ’רים. עם זאת, המחיר יכול בקלות להיות מהמם כשספירת המשתמשים גדלה, מה שהופך את התוכנית לעסקים קטנים יותר הזקוקים להרבה תכונות. מי שמחפש מאות חשבונות מתאים יותר לתוכנית ארגונית. 

פתרונות בהתאמה אישית אלה יקרים, כולל כל התכונות של 1Password Business, כמו גם מנהל חשבון ייעודי, מהנדס סיפון והדרכת התקנות בהתאמה אישית. עם זאת עבור עסקים גדולים, התכונות אינן תואמות. 

לעסקים קטנים, 1Password ו- Dashlane הולכים על אצבעות כף הרגל, כששניהם מציעים תוכניות מוכשרות לצוותים עם פחות ממאה משתמשים. עם זאת, ל- 1Password תכונות רבות יותר ליישומים ארגוניים אמיתיים, כולל שילוב ספריות ושליטה גרגרית על משתמשים וכספות. די בתכונות הנוספות הללו כדי לדחוף אותה להוביל בסיבוב זה.

סבב: נקודת תוכניות עסק עבור סיסמת 1

9

תמיכה

Dashlane ו- 1Password תואמים באופן שווה מבחינת התמיכה, כלומר שניהם מצוינים. 1Password מציעה מסלולי תמיכה דרך הטוויטר שלה, דוא”ל ליצירת קשר ופורומי הקהילה. אם אתה מעוניין יותר לפתור בעיות בעצמך, יש גם בסיס ידע זמין.

1 סיסמא-ביקורת-דף קשר

עבור דשליין האופציות דומות. יש בסיס ידע וכתובת דוא”ל, אם כי אין פורומים קהילתיים. במקום זאת, הוא מציע צ’אט חי במהלך שבוע העבודה בשעות 9 בערב עד 18:00. EST באנגלית, כמו גם תמיכה צרפתית וגרמנית באמצעות דואר אלקטרוני. למרבה הצער, אף אחת מאופציות אנשי הקשר אינה פועלת מסביב לשעון.

בסיס דשלאן-ביקורת-ידע

אפשרויות הקשר של דשלאן הן איתנות, אך בסיס הידע שלה בולט ביותר. מאמרים מעמיקים מאוד ומכסים פלטפורמות שונות עם צילומי מסך וקטעים מרובים. אם יש לך שאלה, ל- Dashlane יש כנראה תשובה בבסיס הידע שלה. 

הפורומים של 1Password מרשימים יותר. למרות שהקהילה פעילה שם, גם נציגי התמיכה ב- 1Password הם. תוך כדי בדיקת השירות ראינו כל הזמן פתילים חדשים עם תשובות לאחר מספר דקות בלבד, לא משנה מה השעה ביום. בסיס הידע נהדר, גם עם המון נושאים והדרכות וידאו, אבל הפורומים בולטים ביותר. 

פורומים לבחינת סיסמאות

לדשליין אפשרויות נוספות ליצירת קשר, למרות שהצ’אט החי מוגבל לשעות עבודה. 1Password, לעומת זאת, יש פורום פעיל במיוחד ואותו כמות פירוט בבסיס הידע שלו. למרבה הצער, סבב זה קרוב מדי להתקשר, אז אנחנו הולכים להעניק נקודה לשניהם. 

סיבוב: תמיכה אין מנצח ברור, נקודות לכולם

10

מחשבות אחרונות

מתוך תשעת המחזורים שלנו בהשוואה בין דשלאן מול 1 פאסוורד, 1 פסווארד יצאה עם שש נקודות ודשליין עם ארבע, כאשר הסיבוב האחרון כמובן הסתיים בתיקו. למרות שזו מסקנה מוחלטת בסולם הנקודות, יש בסיפור הזה יותר מאשר לוח התוצאות.

הזוכה: 1 סיסמא

חשוב לזכור שבנקודות מרובות במהלך ההשוואה בין Dashlane לעומת 1Password, ביצענו שיחות על סמך העדפה (הסבבים “קלות שימוש” ו”פונקציות “הם דוגמאות מושלמות). סבבים רבים היו יכולים לעבור לשני הכיוונים, לכן אנו קוראים לך לקרוא את הביקורות המלאות שלנו אם אתה רוצה להסתכל יותר מעמיק על כל אחד מהכלים האלה. 

עם זאת, 1Password הוא המנצח שלנו. האם אתה מסכים שזה צריך להיות? למה או למה לא? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map