שמונת חוסמי המודעות הטובים ביותר שפועלים עם Chrome, Safari, Firefox בשנת 2020

ככל שהאינטרנט התמסחר יותר ויותר, הפרסום הפך לעובדה של החיים המקוונים. החל בקושי מורגש עד פולשני ומפריע למטה ימינה, מודעות יכולות לנקז במהירות את כל ההנאות שאתה יוצא מאתר אינטרנט. למרבה הצער, פרסומת מקוונת כאן כדי להישאר, אז הרכבנו את הרשימה הזו עם שמונת חוסמי המודעות הטובים ביותר בכדי לעזור לכם לגרש אותם בעצמכם.


הבחירה מספר אחת שלנו (בסך הכל וגם באנדרואיד) – AdGuard – מופעלת על שולחן העבודה שלך וחוסמת מודעות בכל היישומים שלך. עליכם לשלם כדי להשתמש בזה, אולם בעוד ששתי הערכים הבאים ברשימה שלנו – uBlock Origin ו- AdBlock – הן תוספות דפדפן בחינם והן הבחירות שלנו לחוסם המודעות הטוב ביותר עבור Firefox ו- Google Chrome, בהתאמה.

בסופו של דבר הם R.O.B.E.R.T של Windscribe ו- Cybersec של NordVPN, שתיהן אפשרויות נהדרות אם גם אתם מחפשים VPN. לבסוף, AdLock – אפשרות נוספת לחסימת מודעות בכל המכשירים – מעלה את החלק האחורי יחד עם חוסמי המודעות המובנים עבור אופרה, פיירפוקס וספארי..

רשימת חוסמי המודעות המובילים של שנת 2019

 1. AdGuard – חוסם המודעות הטוב ביותר עבור אנדרואיד
 2. מקור uBlock – חוסם המודעות הטוב ביותר עבור Firefox
 3. AdBlock – חוסם המודעות הטוב ביותר עבור Chrome
 4. CyberSec מבית NordVPN
 5. R.O.B.E.R.T מ- Windscribe
 6. דפדפן Firefox
 7. AdLock
 8. דפדפן האופרה

1. AdGuard

אם אתה מוכן להקדיש מעט מזומנים כדי לשפר את החוויה המקוונת שלך, AdGuard הוא הדבר הטוב ביותר שלך בבחירת חוסם מודעות. בשונה מרוב השירותים הדומים, AdGuard אינה הרחבה לחסום מודעות אלא אפליקציה לשולחן העבודה.

במקום פשוט לחסום את המודעות באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, זה חוסם אותן בכל המערכת שלך, בין אם הן בדפדפן שלך, בסקייפ, בלקוח הטורנט שלך או בכל דבר אחר.

AdGuard-Main-Panel

השכיחות הזו מבדילה אותה מרישומים אחרים ברשימה זו ומהווה בונוס עצום, במיוחד אם אתה משתמש בהרבה תוכנות שמסתמכות על פרסומות, מכיוון שלעתים קרובות זה יכול להיות הרבה יותר מעצבן (וקשה יותר להיפטר ממנו) מאשר אתר אינטרנט מסורתי. פרסום. זה גם קל מאוד להתאים ולהתאים את ההגדרות שלך ב- AdGuard, שכן כל העסק ארוז בממשק מסודר ומסודר..

התגנבות של AdGuard

יתר על כן, AdGuard עף לחלוטין מתחת לרדאר. לאחר בדיקות מקיפות יכולנו לבקר בכל מיני אתרי אינטרנט האוסרים על חוסמי מודעות, כאשר אף אחד מהם לא היה החכם שביקרנו באתרי האינטרנט שלהם מבלי להתמודד עם המודעות שלהם.. 

אם לדפדפן שלך אין הגלישה בטוחה כברירת מחדל, אתה יכול לגרום ל- AdGuard לבצע את ההרמה הכבדה ולחסום אתרים שידועים כמכילים תוכנות זדוניות או דיוג..

יש כמה הגנות על פרטיות הכלולות ב- AdGuard תחת השם המכונה “מצב התגנבות”. אתה יכול להסתיר איזה מונח חיפוש הביא אותך לאתר, להסוות באיזה דפדפן אתה משתמש מגוגל עצמה ואפילו לחסום פרמטרים למעקב אחר כתובות אתרים.

AdGuard- פרטיות

אתה יכול גם להגדיר טיימר למחיקה של עוגיות צד שלישי וגם של צד ראשון, כמו גם חסימת WebRTC, התראות, אתרים הגישה למיקום שלך, Flash ו- Java. לבסוף, ניתן לבטל את הפניות ל- HTTP, ו- AdGuard יכול גם להסוות את כתובת ה- IP ואת סוכן המשתמש שלך.

מבחינת התמחור, ככל הנראה AdGuard לא ישבור את הבנק, מכיוון שמנוי לשנה ירוץ לך 2.49 דולר לחודש. יש לך תקופת ניסיון של 14 יום לבחון אותה ולהחליט אם אתה אוהב אותה, וגם אם בסופו של דבר תשלם עבור מנוי, תוכל לקבל החזר מלא תוך 60 יום מרגע הרכישה. הרישיון מכסה שלושה מכשירים נפרדים, ויש גם אפשרות לשלם אגרה חד פעמית של 59.99 $.

2. uBlock מקור

אם אינך מעוניין לחסום מודעות בכל מערכת, אלא רק רוצה חווית גלישה נקייה, uBlock Origin הוא הבחירה עבורך. 

שלא כמו AdGuard, uBlock קיים אך ורק כתוסף לדפדפן ובכך מתפקד רק עבור מודעות המוצגות באתרים בפועל דרך דפדפן האינטרנט שלך. עם זאת, הוא מבצע ביצועים טובים במשימה זו, ומזכה אותה במקום ברשימה שלנו עם הרחבות האבטחה הטובות ביותר לדפדפן.

uBlock-Main-Panel

uBlock מציגה רשימת פילטרים מרשימה, ומתוך כל חוסם מודעות שבדקנו היא זיהתה את המספר הגדול ביותר של מודעות ועוקבים בהפרש גדול למדי, ואף הצליחה להשיג את האפשרויות בתשלום ברשימה זו. זה גם מצליח לעקוף איסורים על חסימת מודעות, מה שאומר שלא תצטרך להשבית אותו באופן שגרתי כדי לבקר באתר האינטרנט החביב על המודעות שלך..

uBlock-Filter-Lists

uBlock הוא גם קל להפליא ומשתמש בהרבה פחות ממשאבי המערכת שלך מאשר תוספי Chrome אחרים החוסמים מודעות. לרוע המזל, עיצוב לוח המחוונים גורם לו להרגיש כאילו הוא ישר משנות התשעים, אבל אם אתה מסוגל להתעלם ממשק המשתמש המגונה והמכוער, יש מספר עצום של הגדרות והגנות נוספות אתה יכול לצבוט.

uBlock-פרטיות

בצד הפרטיות של הדברים, אתה יכול להשבית את WebRTC, למנוע ממנו לדלוף את כתובת ה- IP שלך, כמו גם לכבות הפניות HTTP, דוחות CSP ובקשות לבחירה מראש. ישנו גם תפריט רשימות פילטרים שנותן סקירה כללית של כל מסנני המודעות השונים שתוכלו להפעיל.

3. AdBlock

לצד uBlock, AdBlock היא הענק האחר בעולם חסימת המודעות. השם קצת מבלבל, שכן אין להתבלבל בו עם AdBlock Pro או AdBlock Plus, שהם תוספים נפרדים לחלוטין שלא קשורים זה לזה..

AdBlock-Main-Panel

AdBlock זמין כהרחבה הן לפיירפוקס והן לגוגל כרום (וכך לרוב הדפדפנים מבוססי הכרום, כמו ויוואלדי או אמיצים), ולרוב, מתפקד באותה צורה בשני הדפדפנים. אף על פי שהוא אינו חוסם מודעות ובקשות מעקב רבות ככל שעושה uBlock, הוא מכיל ממשק הרבה יותר נקי וקל להבנה.

ב- Chrome זה מגיע גם עם האפשרות לחסום מודעות בחוות החיים של Twitch, וזה דבר שרוב חוסמי המודעות אינם מסוגלים לעשות. אתה יכול גם להגדיר רשימת לבן של ערוצי YouTube כדי להבטיח שיוצרי התוכן המועדפים עליך עדיין מרוויחים קצת מהצפיות שלך. בדומה דומה, אתה יכול לאפשר “מודעות מקובלות”, המאפשרות לעבור מודעות לא פולשניות מסוימות.

הגדרות AdBlock

AdBlock מציע גם כמה הגנות פרטיות קלות באמצעות EasyPrivacy, שבמילים פשוטות חוסם אתרים מאתרים היכן אתה נמצא פיזית, מאיזה אתר הגעת וכתובת ה- IP שלך. למרבה הצער, הוא משתמש במעט יותר זיכרון RAM ממה ש- uBlock עושה, אך אם אתה משתמש ב- Google Chrome, ככל הנראה צריכת RAM אינה גבוהה מדי ברשימת החששות שלך..

4. CyberSec מ- NordVPN

CyberSec הוא חוסם מודעות שמופיע כלול ב- NordVPN, ואם ברצונך לקבל סקירה מלאה של התכונות שלו, אז עבור לסקירת NordVPN שלנו. זהו גם אחד הבחירות המובילות שלנו עבור ספק ה- VPN הטוב ביותר, ולכן בהחלט כדאי לקחת בחשבון אם אתה מחפש רשת פרטית וירטואלית..

הגדרות CyberSec

NordVPN לא מציע נתונים סטטיסטיים לגבי כמה CyberSec חוסם עבורך, מה שמקשה להשיג תוצאות אמפיריות על הביצועים שלה. בלי קשר, נראה היה שהיא עושה מספיק טוב בחסימת מודעות, מכיוון שלא יכולנו לראות שום דבר במהלך הבדיקה שלנו. CyberSec מצליחה להסתיר את עצמה, כלומר לא תתבקש “להשבית את חוסם המודעות שלך” כשאתה מבקר באתרים מסוימים..

NordVpn-Connected

בעיה אחת עם CyberSec (המשותף על ידי R.O.B.E.R.T, הרשומה הבאה שלנו) היא שאתה צריך להיות מחובר לשרת VPN כדי שהוא יעבוד. אם אתה מעדיף להיות מחובר ללא הרף ל- VPN, זו אינה בעיה, אך רוב המשתמשים עדיין ירצו לחסום מודעות כאשר הם עוברים את החיבור הרגיל שלהם, אשר ידרוש הרחבה נפרדת.

5. R.O.B.E.R.T מ- Windscribe

Windscribe היא ספקית VPN שמעל את רשימת שירותי ה- VPN הטובים ביותר בחינם. אם ברצונך ללמוד על השירות בכללותו, תוכל לעבור לבדיקת Windscribe שלנו, אך כאן נבדוק אך ורק את מערכת חסימת המודעות המובנית שמגיעה עם השירות בשם R.O.B.E.R.T.

מכיוון ש- Windscribe לא מעלה נתונים סטטיסטיים – בדומה ל- CyberSec של NordVPN – קשה לומר עד כמה יעיל R.O.B.E.R.T לחסום מודעות, אך בבדיקות שלנו נראה היה שהוא די טוב. 

Windscribe-AdBlocker-זוהה

לרוע המזל, היא לא מצליחה להסתיר את פעילותה מאתרים המחפשים אותה, מה שאומר שחלק ניכר מכלי חדשות, למשל, יחסום אתכם לקרוא את התוכן שלהם מבלי לבטל תחילה את Windscribe.

הגדרות חוסם-חלון-חלון

מלבד מודעות, R.O.B.E.R.T חוסם גם עוקבים, אלמנטים של מדיה חברתית ותוכנות זדוניות. זה גם מספק כמה הגנות על פרטיות על ידי חסימת WebRTC, דליפות מיקום ומידע על אזור זמן, כמו גם מאפשר לך לרענן באופן שגרתי את סוכן המשתמש שלך כדי להסתיר את זהותך.

6. דפדפן Firefox

כשמסתכלים על הגדרות Firefox, לא תוכלו לראות את הביטוי “חוסם מודעות”, אך בכל זאת יש כניסה מובנית בדפדפן. במקום לקרוא למערכת שלה חוסם מודעות, כשלעצמה, Firefox בוחרת במונח “הגנת מעקב”. 

למרות שהוא לא חוסם בקשות רבות כמו חוסם מודעות ייעודי, הוא עדיין עושה עבודה די הגונה וגם מצליח להסתיר את עצמו מסקריפטים לזיהוי חסימת מודעות.

הגדרות מעקב אחר Firefox

אם אתה מחפש מידע נוסף על הדפדפן, עיין בסקירת Firefox שלנו לקבלת הסקירה המלאה.

7. AdLock

AdLock הוא חוסם מודעות אחר בכל מכשירים בעומק הבחירה מספר אחת שלנו, AdGuard. לרוע המזל, למרות ש- AdLock ביצעה עבודה הגונה בחסימת מודעות, היא איתרה וחסמה הרבה פחות בקשות מאשר AdGuard. 

AdLock-Main-Panel

זה גם לא מעט יקר יותר, עם רישיון לשנה שמספק תג מחיר של $ 36, המכסה שישה מכשירים נפרדים. ניתנת לך גם האפשרות לשלם 90 דולר עבור אותו רישיון, אך הפעם לכל החיים.

הגדרות AdLock

יש משפט בן שבועיים שיאפשר לך להחליט אם אתה אוהב את השירות והתחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום, למקרה שהוא לא יעמוד בציפיות שלך. אין שום דבר בדרך להגנות פרטיות מתקדמות יותר, כמו חסימת WebRTC או הגנת IP, וזו סיבה נוספת לכך ש- AdLock כל כך רחוק ברשימה, בהשוואה למתחרותיה..

8. דפדפן האופרה

חוסם המודעות המובנה של אופרה הוא הגון על חסימת מודעות, אך קשה לדעת בדיוק כיצד הוא מתיישר מול הבחירות האחרות שלנו, מכיוון שהדפדפן אינו מספק נתונים סטטיסטיים לגבי מספר המודעות שהוא הצליח לחסום. למרות שזה נראה היה מספיק טוב – לא ראינו הרבה מודעות בזמן שהן מוצגות – לאופרה יש בעיה גדולה עם מיסוך חוסם המודעות שלה מאתרים.

Opera-Adblock-Settings

ככל שיכולנו לדעת, כמעט כל אתר שמעסיק איתור חסימת מודעות הרים את העובדה שחסמנו מודעות עם אופרה, שנעלתה אותנו מדפי אינטרנט רבים ושונים. זו בעיה עצומה עבור חוסם מודעות והסיבה העיקרית לכך שאופרה כל הדרך לעבר התחתית של רשימה זו.

אופרה-AdBlocker זוהה

אופרה גם לא חוסמת מודעות בפייסבוק, מה שגורם לנו לחשוב שהיא עשתה עסקה כלשהי עם הפלטפורמה להצגת המודעות שלה, שהיא לא בדיוק מראה טוב לתכונה של חסימת מודעות. למידע נוסף על הדפדפן בכללותו, הקפד לקרוא את סקירת האופרה שלנו.

אופרה-פייסבוק

חוסם המודעות הטוב ביותר בחינם: מקור uBlock

כבר כיסנו את uBlock Origin לעומק בהמשך המאמר הזה, כך שלא נטרח לחזור על עצמנו כאן. די אם נאמר, uBlock הוא חוסם מודעות מהשורה הראשונה, והעובדה שהוא לגמרי בחינם זה רק הדובדבן בעוגה. אם לשלם כסף כדי לחסום מודעות זה משהו שאתה לא מוכן לעשות, uBlock הוא האפשרות הטובה ביותר שלך.

אפשרות נוספת שתרצה לבדוק היא AdBlocker Ultimate, שמגיעה גם כ- Firefox וגם כשלוחה של Chrome.

חוסמי המודעות הגרועים ביותר

מחוץ לבחירות המפורטות לעיל, ישנם אפילו יותר “חוסמי מודעות” בחוץ שהם מעט יותר מאשר הונאות. אלה מריצים את הסולם מלהיות ממש גרוע בחסימת מודעות להיות סכימות לאיסוף נתונים שאינן מנסות אפילו להגן עליך כראוי.

חלק מהשירותים הללו, כמו AdBlock Pro ו- uBlock Plus, מתחפשים בכוונה באמצעות שמות הדומים לחוסמי מודעות חוקיים, בתקווה לבלבל את המשתמשים בהורדת התוכנה שלהם במקום זאת. אחרים, כמו חוסם חלונות קופצים חכמים, Webutation או HD עבור YouTube, אינם מגניבים אך עדיין אינם שווים את זמנכם או את שטח הדיסק.

שירות אחד – AdBlock Plus – הוא לרוב אפשרות מקובלת לחלוטין לחסימת מודעות, עם הערת אזהרה משמעותית אחת: דרוש כסף מחברות כדי לאפשר את המודעות שלהם. לרוב זה לא יורגש, כך שאם אתה באמת אוהב את AdBlock Plus, אתה יכול להמשיך להשתמש בו, אבל התנהגות מסוג זה היא לכל הפחות ניגוד אינטרסים משמעותי, אם לא הונאה גבולית..

בחירת חוסמי המודעות הטובים ביותר

הקריטריון החשוב ביותר בעת ההחלטה מהם חוסמי המודעות הטובים ביותר הוא, כמובן, עד כמה הם יעילים לחסימת מודעות. זה כולל משחק כחוסם מודעות YouTube, אך גם השבתת סוגים אחרים של מודעות וידאו, מודעות באנר מעצבנות, בקשות מעקב וכל פרסומת אחרת שתוכלו לחשוב עליהן.

מעבר לפונקציונליות הבסיסית של חסימת מודעות, בדקנו גם כמה הגנה נוספת הוצעה על ידי כל שירות. זה בעיקר מסתובב בחסימת עוקבים שונים ומציעה הגנת פרטיות מוגברת. 

חלקם של חוסמי מודעות מבצעים גם עסקאות עם אתרים ספציפיים כדי לאפשר הצגת מודעות בדומיינים שלהם, המהווה ניגוד אינטרסים עצום ויכול להפוך את החוסם מהר יותר חסר תועלת..

לבסוף, מכיוון שמודעות הן מרכיב כל כך חשוב בעסקים מקוונים, רבים נקטו אמצעים לגלות מתי משתמשים חוסמים את המודעות שלהם ובהמשך מגבילים את הגישה לתוכן. חוסם מודעות שיכול לעקוף את ההגבלות הללו הוא מיד הרבה יותר אטרקטיבי מאלו שלא יכולות.

האם למעשה חוסמי מודעות עובדים?

לרוב כן. חוסמי מודעות פועלים על ידי סריקת הסקריפטים הפועלים באתר ומפנים אותם לרשימה של סקריפטים ידועים. אם משהו תואם, מנע את הטעינה של הסקריפט, וכתוצאה מכך המודעה לא מוצגת. למרות שבדרך כלל לא ניתן לחסום ממש את כל המודעות, חוסמי המודעות הטובים ביותר קרובים למדי.

האם חוסמי מודעות אינם חוקיים?

חוסמי מודעות הם חוקיים לחלוטין, ולעולם לא תמצאו את עצמכם בבעיות משפטיות כלשהן להתקנת אחת ולהשתמש בהן בזמן הגלישה באינטרנט. למרות שבוודאי תוכל לטעון מקרה שהוא מהווה גניבה (ואנחנו בטוחים שיש כמה עורכי דין בחוץ שניסו) איש מעולם לא התמודד עם השלכות משפטיות על השימוש בחוסם מודעות.

עם זאת, אמנם לא תבצע פשעים על ידי התקנת חוסם מודעות וגלישה באינטרנט, אך יש לזכור כי כל אתר שתבקר בבסיס המודל העסקי שלו סביב מודעות לא יראה הכנסות מהביקור שלך. לפיכך, אם אתה מעריץ גדול של אתר ספציפי ואתה רוצה לעשות את שלך כדי לוודא שהוא ימשיך לפעול, שקול לרשימת ההיתרים שלו.

מחשבות אחרונות

בסופו של יום, יש המון אפשרויות לבחירתך בכל הנוגע לחסימת מודעות. אם אתה מוכן לשלם סכום נמוך, AdGuard הוא בקלות האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שאתה מקבל כיסוי בכל המכשירים וביצועים מצוינים. 

מצד שני, uBlock Origin ו- AdBlock שניהם לגמרי בחינם ונהדרים לחסימת מודעות בדפדפן שלך, כך שאם זה המקום שבו הצרכים שלך נמצאים, תוכל באותה מידה ללכת עם אחת מהאפשרויות הללו שלא תעלה לך אגורה.

מה אתה חושב על הבחירה שלנו בחוסמי מודעות? האם חוויתם חוויות גרועות עם מישהו מהם, או שהתגעגענו לבחירה האהובה עליכם? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map