Bitdefender לעומת Webroot: השורש את האנטי-וירוס הטוב ביותר של 2020

זהותך נמצאת בסכנה מתמדת אם אתה משתמש במחשב ללא האנטי-ווירוס המתאים. עברייני סייבר יכולים לגנוב את זהותך, לקחת את התיקים שלך ולפגוע בבריאות הכלכלית שלך. לכן תוכנות כמו Bitdefender ו- Webroot מוצעות למכירה, מוכנות להגן עליך מפני האיומים המיידיים ביותר בנושא אבטחת סייבר.

אנו מעמידים את מבחן Bitdefender ו- Webroot במאבק ראש בראש כדי לגלות האם Bitdefender עדיין ראוי להמלצתנו כתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, או שמא Webroot עומדת להפיל אותה מהכן. עיין במבט ארוך במיוחד מה שיש לנו לומר על השיטות הלא שגרתיות של Webroot לפני שתקבל החלטות.

לפני שנתחיל את דרגת ה- Bitdefender לעומת Webroot, אל תשכח לבדוק את סקירת ה- Bitdefender האישית שלנו ואת סקירת Webroot לקבלת פירוט מלא של נקודות החוזק והחולשה של כל תוכנת האנטי-וירוס..

הגדרת קטטה: ביטדפנדר מול וובוט

אנו נבדוק את Bitdefender ו- Webroot בחמישה סבבים כדי לעזור לך להשוות בין השניים – בוחנים את התכונות שלהם, תמחור, ידידותיות למשתמש הכוללת, סטנדרט הגנה ואיכות תמיכת לקוחות – לפני שנתן את הסיכום וההכרעה הסופיים שלנו..

לכל אחד מחמשת הסיבובים הללו יהיה זוכה אינדיבידואלי, שיזכה בנקודה. התוכנה הראשונה שתקבל שלוש נקודות או יותר תהיה הזוכה, עם סיכום קצר שיסביר מדוע.

אתה יכול לדלג על הסיכויים, אך תקבל הבנה טובה יותר על ידי קריאה מלאה של כל סיבוב. אם יש לך נקודת מבט שונה משלנו, שחרר את מחשבותיך בקטע התגובות.

1

תכונות

מפתחי אנטי-וירוס פועלים ללא לאות בכדי להכות את פשעי האינטרנט, אך לא לכל אנטי-וירוס יש עומק זהה של תכונות. אם האנטי-וירוס שלך מוכן לאיומים אלה או לא, תלוי אם הוא מקדים את המשחק עם פיתוח תכונות חדש. עם זאת, אנו נבחן לעומק את התכונות של Bitdefender וגם של Webroot.

ביטפנדר

יש סיבה ש- Bitdefender היא אחת האפשרויות הבטוחות ביותר שלנו לתוכנת אנטי-וירוס. יש לו תכונות לכיסוי כל מספר של איומי סייבר פוטנציאליים, אך תצטרך לשלם פרמיה כדי לגשת לחלק מהם.

Bitdefender-Features

Bitdefender מגיע עם אחת המערכות המקיפות ביותר של תכונות ההגנה שראינו, משהו שנדבר עליו יותר במקטע ההגנה שלנו. כסטנדרט, Bitdefender מגיע עם הגנה מפני תוכנות זדוניות שיכולות לחפש ולעצור את התוכנה הזדונית המשוכללת ביותר כיום בטבע.

בנוסף, Bitfender מגבה את מילות המפתח שלה, כמו “הגנה על נתונים בזמן אמת”, עם כלי אבטחה WiFi, חומת אש להפסקת איומים נכנסים, כלי פרטיות של הדפדפן וכן הגנה לחסימת הגישה למיקרופון ולמצלמת האינטרנט שלך..

Bitdefender לא עוצר שם. זה מגיע גם עם תוספות נוספות (לא חובה) לדפדפן שלך לחסימת אתרים זדוניים. יש לו גם Safepay, דפדפן ארגזי חול שמבודד את עצמו באמצעות מקלדת וירטואלית כדי לעזור לחסום כל מי שמפקח עליך בזמן שאתה קונה באינטרנט או ניגש לבנק שלך..

בשילוב עם VPN עם מגבלה יומית של 200MB, אתה יכול לגשת בבטחה לחשבונות הרגישים ביותר שלך ב- WiFi פתוח, תוך צמצום הסכנות של רשתות WiFi ציבוריות. עם זאת, ניתן למצות את מגבלת הנתונים של 200MB די מהר תחת שימוש כבד יותר, כך שאתה לא יכול להתייחס ל- Bitdefender כתחליף מלא של NordVPN (עיין בסקירת NordVPN שלנו).

כדי לשפר עוד יותר את הבטיחות שלך, Bitdefender מגיע גם עם מנהל סיסמאות וכלי קבצים מאובטחים כדי להצפין, להגן או לגרוס את הקבצים הרגישים ביותר שלך (תלוי בצרכים שלך).  

כל התכונות הללו מגיעות כסטנדרט בכל החבילות של Bitdefender, אך חלקן חלונות בלבד. חשוב גם לציין כי הגנה למק או להתקנים ניידים כמו אנדרואיד דורשת מנוי יקר יותר.

Bitdefender משווקת חבילות כמו “Total Security”, וברור מדוע. הוא מנסה להיות הכלי היחיד שאתה צריך כדי להגן על כל המכשירים שלך, בין אם זה טלפון Windows, Mac או Android. עם תכונות כה נרחבות, זה עושה זאת עבודה די טובה.

וובוט

Webroot נקטה גישה חדשנית בשיטות ההגנה הכוללות שלה. במקום להסתמך על ולהשתמש במשאבי המערכת שלך, Webroot SecureAnywhere מבוסס על זיהוי והגנה בענן.

תכונות Webroot

פירוש הדבר שהתקנת Webroot שלך קטנה בהרבה, תוך ניצול Webroot בענן, עם כל משאבי המחשוב והמידע שיש לרשותו. הוא מגלה ומעבד איומים חדשים ואז מעביר מידע זה למשתמשים אחרים כמעט באופן מיידי, מה שמקטין במידה רבה את ההשפעה על המחשב האישי שלך.

Webroot משתמשת בכך כדי ליצור את “הגנת האיומים המתקדמת” הרגילה שהיא מציעה בכל חבילות התוכנה שלה עבור משתמשי Windows ו- Mac. זה מגיע עם אנטי דיוג ואנטי-תוכנות זדוניות, לצד חומת אש ברשת וניטור WiFi, כמו גם הגנה למצלמת האינטרנט שלך.

תכונות מסוימות עולות במיוחד, כמו מנהל הסיסמאות של Webroot ותמיכה במובייל. זה לא תחליף לדשליין (עיין בסקירת דשליין שלנו), אבל אם אין לך לאן לאחסן את הסיסמאות שלך, זה בהחלט יקל על הדברים.. 

תמיכה במכשירים ניידים ל- iOS ולאנדרואיד היא עוד תכונה מובחרת, אך תקבלו גם שטח אחסון בענן נוסף של 25 ג’יגה-בייט כדי להמתיק את העסקה.

מחשבות סביב סיבוב אחד

עם דרישות מערכת מינימליות כאלה וטביעת רגל נמוכה, Webroot היא אפשרות נהדרת למחשבים אישיים ו- Mac ישנים והיא כוללת כמה תכונות פרימיום, כמו מנהל סיסמאות והגנה על מצלמת רשת..

Bitdefender מציע את אותן התכונות ואז תוספות בחלקן העליון, כולל גריסת קבצים ואנטי גניבה, בין היתר, מה שהופך את זה לטובה יותר מבין השניים כאן.

Round: תכונות נקודה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו של Webroot SecureAnywhere

2

מחיר

ללא תוכניות מחירים נוחים, חברות תוכנת אנטי-וירוס מובחרות לא היו קיימות זמן רב מאוד. גם Bitdefender וגם Webroot מציעים תוכניות מחירים בהיקף הזזה, עם תכונות נוספות שעולות לך במיוחד.

יכול להיות רק מנצח יחיד במלחמה על עלות, אז בואו נשווה את תוכניות התמחור ששתי החברות מציעות.

ביטפנדר

ל- Bitdefender ארבע תוכניות תמחור, כאשר לכל אחת מהן מספר גדל והולך של תכונות זמינות. העלות של תוכניות אלה משתנה, תלוי בסוג המכשיר שאתה מחפש להגן עליו. ישנם גם אורכי תכנית משתנים, בין שנה לשלוש שנים.

Bitdefender מתייחס היטב ללקוחות חדשים, עם כ- 40-50 אחוז הנחות בתכניות תמחור של שלושה מכשירים. בזכות ההנחות הללו, זה מסתדר בזול יותר עבור לקוחות חדשים בתוכניות מסוימות, כמו תוכנית הביטחון הבינ”ל בטווח הבינוני, לקחת כיסוי לשלושה מכשירים מאשר כיסוי למכשיר אחד בלבד..

אנטי-וירוס פלוס היא חבילת Bitdefender הזולה ביותר המוצעת. עם זאת, תוכנית זו בלבד של Windows היא די בסיסית. זה מוגבל ל- Windows, חסר הגנה מפני מצלמות רשת ו- Safepay (יחד עם כמה תכונות פרימיום אחרות), אך מגיע עם הכיסוי המלא נגד תוכנות זדוניות. זה מגיע עם כיסוי לעשרה מכשירים, אך רק 10 מכשירי Windows.

אבטחת אינטרנט מיועדת גם למשתמשי Windows, אך היא מספקת את המערך המלא של תכונות Bitdefender, למעט נגד גניבה. זה גם מציע כיסוי לעשרה מכשירים, יחד עם תוכניות של מכשיר אחד, שלושה וחמישה. 

תמורת 5 עד 10 דולר נוספים (תלוי אם בחרתם כיסוי לחמישה או 10 מכשירים), תוכלו לקבל תמיכה באנדרואיד וב- Mac עם Bitdefender Total Security, יחד עם מערך התכונות המלא של Bitdefender. התמיכה של Bitdefender אנדרואיד נחשבת היטב, וזו הסיבה שאנו ממליצים עליה על האנטי-וירוס הטוב ביותר עבור רשימת הקצרים של אנדרואיד.

בחלקו העליון של הערימה נמצאת Family Pack, התוכנית של Bitdefender למשפחות עם כיסוי ל -15 מכשירים. זוהי המהדורה “הכל חוץ מכיור המטבח”, עם כיסוי מכשיר מקסימאלי, תמיכה מלאה במובייל וב- Mac וכל התכונות תמורת 20 דולר נוספים לשנה.

וובוט

Webroot מציעה חמש תוכניות אנטי-וירוס של Webroot, אך חלקן מכוונות ספציפית לקהלי נישה, כמו גיימרים. כפי שניתן לצפות מהשם, SecureAnywhere AntiVirus היא התוכנית הבסיסית עבור הצרכנים. 

ההנחות של לקוחות חדשים הם סבירים, אך עבור לקוחות קיימים, AntiVirus עולה בערך 10 דולר פחות בשנה לעומת חבילת ה- Bitdefender Antivirus Plus. הוא תומך ב- Windows ו- Mac, ובמקביל מציע גם הגנה על זהות, אנטי פישינג וחומת אש ברשת כסטנדרט.

Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus הוא שכבת התוכנית הבאה, הוספת תמיכה לנייד ומנהל סיסמאות תמורת 10 דולר נוספים לשנה, לעומת SecureAnywhere AntiVirus, כמו גם תמיכה בשלושה או חמישה מכשירים למשך שנה עד שלוש..

אבטחת אינטרנט פלוס זהה למחיר זהה ל- Bitdefender אבטחת אינטרנט, אך היא האפשרות הטובה יותר למשתמשים ניידים ו- Mac, אם כי עם פחות תכונות אחרות. בסמוך לראש העץ נמצא Internet Security Complete, כ -10 דולר לשנה זול יותר מ- Bitdefender Total Security.

הוא מגיע עם כלי מיטוב מערכות (בדומה לכלים כמו CCleaner), אחסון וכיסוי של 25 ג’יגה-בתים לחמישה מכשירים, שכמו שאר התוכניות, זול יותר בעשרה דולר לשנה מתוכנית Bitdefender המקבילה.. 

חבילת משפחה שלמה עם אבטחת אינטרנט, עם כיסוי של 10 מכשירים, היא התוכנית היחידה היקרה יותר מ- Bitdefender בשנה: 30 $ לשנה יקרה יותר מחבילת Family Bitdefender..

בין החבילות הללו יש אי-זוגיות בצורה של אנטי-וירוס עבור גיימרים למחשבים אישיים. תוכנית נישה זו היא, כפי שתוכלו לאסוף מהשם עצמו, ממוקדת לגיימרים של מחשבים אישיים, ומציעה להם כיסוי ללא שקט ופיגוע עם תכונות אחרות בשווה לתכנית AntiVirus. למרות זאת הכיסוי מכסה מכשיר אחד בלבד.

שתי מחשבות עגולות

Bitdefender עושה זאת בכדי להפיץ את עלות התוכניות שלה, ומספק הנחות גדולות של לקוחות חדשים וסולם להחלפה של תכונות. וובוט מציע תוכניות דומות, אך בעלות נמוכה יותר (למעט התוכנית למשפחות), כך שבסופו של דבר היא מנצחת בסיבוב הזה.

סבב: נקודת מחיר עבור Webroot SecureAnywhere

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו של Webroot SecureAnywhere

3

ידידותיות למשתמש

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להיות קלה להתקנה, שימוש וניווט סביב. אם תוכנת אנטי-וירוס אינה ידידותית למשתמש, אתה עלול למצוא את עצמך מבולבל בגלל מה לעשות כשמשבר פוגע. אתה יכול למצוא דוגמה טובה לאנטי-וירוס שקשה להשתמש בו בסקירת אנטי-וירוס BullGuard שלנו.

אנו עומדים לגלות אם Bitdefender ו- Webroot זהים במבחן הכולל הזה של ידידותיות למשתמש.

ביטפנדר

Bitdefender הוא התקנה קלה עם מספר הנחיות למשתמש, ותהיה בתוך 10 דקות.

Bitdefender-client

השימוש ב- Bitdefender אינו קשה, כאשר לקוח בנוי סביב לוח מחוונים שנועד להקל על איתור הפעולות הסבירות ביותר שלך. סריקת וירוסים, VPN ו- SafePay הם כולם “פעולות מהירות” ש- Bitdefender מספקת לך באופן אוטומטי, אך אתה יכול להתאים את לוח המחוונים לדרישותיך שלך..

עם זאת, לרוב Bitdefender לא צריך להפריע לך. לעיתים תקבלו עדכון או המלצה – לדוגמה, כאשר Bitdefender חושב שעליכם להשתמש ב- Safepay.

אם ברצונך לשנות את הגדרת Bitdefender שלך, אתה יכול לגשת להגדרות שלך או לתכונות מתקדמות אחרות שהיא מציעה מהתפריט הצדדי. אתה יכול גם להשתיק או להתאים אישית את חוויית ה- Bitdefender שלך עם פרופילי משתמש. ייתכן שתשתמש בפרופיל כזה כדי לנעול את חומת האש שלך ברשת פתוחה, למשל.

הלקוח של Bitdefender הוא אחד הידידותיים למשתמשים שראינו, בשווה לשמות גדולים אחרים, כמו AVG, כפי שמציין סקירת AVG שלנו. למתחילים לא תובס, בעוד שמשתמשים מתקדמים יעריכו את רמת ההתאמה האישית הזמינה.

וובוט

Bitdefender מהיר להתקנה, אך Webroot מהיר יותר, עם מתקין בגודל 5MB בלבד. למעשה, התקנו אותו וסרקנו תוך שתי דקות. השלב הנוסף היחיד למשתמשים הוא להכניס את מפתח המנוי שלהם, שמספק Bitdefender בעת ההרשמה.

סריקת Webroot-Client

כדי לוודא שהמחשב שלך עומד על שריטות, Webroot SecureAnywhere יפעיל סריקה ראשונית של המחשב שלך ויתמודד עם כל האיומים הקיימים בעת ההתקנה. לא רק שזה יעיל, הוא מהיר – זה חייב להיות אחת הסריקות המהירות והקלות ביותר שראינו.

ברגע שאתה פועל, הלקוח פשוט, ומתמקד בפן הסריקה של התוכנה. יש לך גם סרגל צד עם גישה נוחה להגדרות שלך, לתכונות פרימיום, כמו מנהל הסיסמאות שלך, כמו גם קישור מועיל לדפי התמיכה של Webroot..

אזור ההגדרות הוא יסודי, עם הרבה אפשרויות התאמה אישית עבור משתמשי חשמל. ניתן להתאים אישית את עוצמת סריקת האנטי-וירוס, למשל, כמו גם לאפשר סריקות מתוזמנות.

אם אינך בטוח לגבי שום דבר, לחיצה על “למידע נוסף” תחת כל אפשרות תפנה אותך למדריכים מועילים. לדוגמה, לחיצה על זה תחת הקטע “הגנה על זהות” פותחת מדריך שמסביר את ההגנה על הזהות שהיא מציעה.

בכל הקשור לידידותיות למשתמשים, Webroot מציעה משהו לכולם. אתה יכול להתאים אישית את ההגנה שלך עם הרבה הגדרות. עם זאת, אם אתה מעדיף להשאיר דברים כמו שהם, Webroot מוכן לצאת מההתחלה.

שלוש מחשבות עגולות

שתי תוכנות האנטי-וירוס נראות כדי לתת את האיזון הנכון למתחילים ומשתמשי כוח בכל הקשור לידידותיות למשתמש, אם כי הממשק של ביטדפנדר מעט יותר מודרני. עם זאת, אין הרבה ביניהם, מה שהופך את הסיבוב הזה לתיקו כולל.

סבב: ידידותיות למשתמש אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו של Webroot SecureAnywhere

4

הגנה

ממשק יפה לאנטי-וירוס הוא חסר טעם אם הוא אינו מגן עליך כאשר התוכנה הזדונית מתחילה להופיע. עם זאת, אנו משתמשים בדוחות של שלוש מעבדות אבטחה עצמאיות בכדי לראות עד כמה ביטדפנדר וובוט יגנו עליך בעולם האמיתי..

ביטפנדר

ציוני Bitdefender ירדו בציון AV-TEST בציון מאי-יוני 2019, וטבלו ל -97.1 אחוזים בציוני ההגנה שלו מבדיקות שנערכו בתחילת השנה. בסך הכל, Bitdefender קלע 5.5 מתוך 6, ירידה חריגה עבור ספק זה מהשורה הראשונה.

Bitdefender-AVTest-June19

אחוזי הביצועים של Bitdefender ירדו גם הם מעט, אם כי הציון הכולל לביצועים נותר הגבוה ביותר על 6 מתוך 6. הדברים היו מעט טובים יותר עבור Bitdefender במהלך הבדיקות של AV Comparatives בפברואר-מאי 2019, עם 751 איומים חסומים ו -99.9 אחוזים שיעור הצלחה.

פירוש הדבר ש- Bitdefender הרוויח את דירוג ה- Advanced + השוואה של AV Comparatives להגנה, כמו גם עבור הביצועים – הגבוה ביותר שהוצע. 

תוצאות טובות באותה מידה ניתן למצוא בדוח בדיקת הספקטרום המלא של MFG-Effitas Q1 2019. הוא זכה בפרס “מוסמך” ברמה הגבוהה ביותר 1, והתאים לשמות גדולים כמו קספרסקי (עיין בסקירת קספרסקי שלנו).

וובוט

לפני שנתחיל, חשוב להבהיר כי Webroot מטפל בבדיקות אנטי-וירוס בצורה מעט שונה מתוכנות אנטי-וירוס אחרות. היא תפעיל תוכנה זדונית בארגז חול כדי לבדוק ולנתח את התנהגותה לפני שתדווח על המידע.

המשמעות היא שהשיטות בהן נעשה שימוש במעבדות הרגילות שלנו אינן אידיאליות, וזו גם הסיבה שמעבדות כמו AV-Comparatives לא בדקו את Webroot במערכת Windows מאז 2012. רוב המעבדות מצפות שתוכנת אנטי-וירוס תיפסק מייד כדי להתמודד עם איומים – דבר ש- Webroot לא עושה.

Webroot-AVTest-June2019

זו הסיבה ש- Webroot הציג ביצועים גרועים בבדיקות AV-TEST במאי-יוני 2019. היא קיבלה ציון של 2 מתוך 6 להגנה כוללת, עם ציונים של 81.1 אחוזים בחודש מאי ונמוך באופן מזעזע של 66.5 אחוזים ביוני..

ציוני הביצועים היו גבוהים יותר, ב -5.5 מתוך 6, אך ציוני ההגנה הכלליים הנמוכים משקפים את הגישה הפרואקטיבית שנפגעה קשה כאן ומבקעת אותה בצורה גרועה.

מעל ל- MRG-Effitas, מבחן הספקטרום המלא האחרון שערך ב- Webroot היה ברבעון השלישי של 2018. שוב, הציונים היו כאן מאוד גרועים. היא קיבלה אישור ברמה 2 נמוכה יותר, כאשר 26.75 אחוז מדגימות תוכנות זדוניות שלא אותרו בתחילה מגודל מדגם של 329, ו -0.3 אחוזים החמיצו לחלוטין. 

עם זאת, כולם התגלו תוך 24 שעות, וגיבו את גישת “המתנה ותראה” שאותם מעדיף וובוט להשתמש בבקרה שלה..

לשם השוואה, ברבעון השלישי של 2018 2018 ביטדפנדר חסם 100 אחוז מכל האיומים בסיבוב הראשון של בדיקות MFG-Effitas, כאשר 99.7 אחוזים נחסמו אוטומטית.

סיבוב ארבע מחשבות

בהתחשב בדרך החריגה של ווברוט, מדובר בסיבוב קשה לניתוח. גישת ארגז החול לבדיקות מראה כי עם עיכובים שנבנו, Webroot תעקוב ותתמודד עם רוב האיומים העומדים בפניו, תוך שימוש בפחות משאבים..

אולם בכל הקשור לטכנולוגיות, ביטפנדר זוכה בסיבוב זה. זה עדיין שחקן מצטיין, בשיטות מנוסות.

סיבוב: נקודת הגנה לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו של Webroot SecureAnywhere

5

תמיכה

אם יש בעיה, תצטרך החלטות במהירות. כדי לוודא שתקבל את התמיכה הנכונה במקרה חירום, אנו בודקים את איכות תמיכת הלקוחות הן מ Webroot והן מ- Bitdefender..

ביטפנדר

Bitdefender היא חברה עולמית עם אפשרויות תמיכה בינלאומיות עבור לקוחותיה. קיימים 16 קווי טלפון לשאילתות התמיכה שלך, אשר מבוססים במדינות שונות ביבשות שונות.

Bitdefender-Site-Support

אם זה לא מעניין אותך, תוכל ליצור קשר דרך כרטיסי תמיכה בשידור חי, באמצעות דואר אלקטרוני או דרך מערכת הצ’אט החיה של Bitdefender..

עם זאת, יש תמיכה 24 שעות ביממה, אם אתה נתקל בקשיים כלשהם. אם הבעיה שלך קטנה, אתה עשוי לגלות שלבסיס הידע של Bitdefender יש את התשובה, עם מדריכים וסרטונים הבוחנים כיצד להתקין ולהגדיר את התוכנה..

אם תרצה לשמוע ממשתמשים אחרים של Bitdefender, הפורום של הקהילה יתגלה כיעיל. אתה יכול לשאול שאלות, כמו גם לחפש שאילתות תמיכה מצד הצוות ולקוחות מועילים אחרים באנגלית ובשפות אחרות.

וובוט

Webroot מציעה כרטוס תמיכה ותמיכה בצ’אט חי, אך חשוב להזכיר שהצ’אט החי מיועד רק לחקירה לפני מכירות. אינך יכול לשאול על בעיות עד לאחר הרכישה, ואינך יכול לחפש תשובות לשאילתות תמיכה.

תמיכה באתר Webroot

אם אתה זקוק לתשובה תוך שעות פעילות, תוכל להתקשר ל Webroot כדי לדבר עם סוכן תמיכה. יש לה מרכזים באירלנד, ארה”ב ואוסטרליה. כשלא, תוכלו לשאול שאלות בפורום הקהילה או לחפש בו תשובות קיימות.

יש גם בסיס ידע עם שילוב של שאלות נפוצות, שתוכלו לחפש בהן. לא נראה שיש מספר עצום של משאבים, עם זאת, בפורום יש הרבה יותר תוכן.

מחשבות סיבוב חמש

Webroot לא עושה עבודה גרועה עם אפשרויות התמיכה שלה, אבל בסיס הידע מרגיש כמו מחשבה שלאחר מכן. Bitdefender תואם את הצעותיו של Webroot ועוד, במיוחד עם תמיכה טכנית בצ’אט חי.

סיבוב: נקודת תמיכה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו של Webroot SecureAnywhere

6

מחשבות אחרונות

Webroot הוא שחקן מעניין בשוק האנטי-וירוס. זה מהיר וקל לשימוש, עם תוכניות מחירים שמנסות בבירור לחסוך את ביטדפנדר משל עצמם. מבחינה טכנית, Bitdefender הוא הביצוע הטוב יותר, אך לשיטות החריגות של Webroot יש הרבה חיוביות. 

גישת ה”מתנה ותראה “שלה – ניתוח תוכנות זדוניות שהיא רואה בטבע – בהחלט רואה תוצאות (כפי שמראים בדיקות 24 שעות ביממה של MFG-Effitas). עם זאת, Bitdefender עובד באותה מידה בשיטות טיפוסיות ומציע הרבה יותר תכונות.

מנצח: ביטפנדר

Bitdefender היא עדיין ההמלצה שלנו בתור האנטי-וירוס הטוב ביותר שיש, אבל אתה יכול לבדוק מקרוב את מאמרי האנטי-וירוס האחרים שלנו בכדי לעזור לך להחליט אם זו האפשרות המתאימה לך..

מהן החוויות שלך מ- Webroot SecureAnywhere? תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות, ותודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me