Bitdefender נגד McAfee Antivirus: Greenhorn נלחם ותיק בשנת 2020

יש הרבה תוכנות אנטי-וירוס בחינם טובות, אך ההגנה, התכונות והתמיכה הטובות ביותר זמינות עבור מי שמשלם. מציאת תוכנת האנטי-וירוס המתאימה יכולה להיות קשה, במיוחד עם שמות גדולים, כמו Bitdefender ו- McAfee Antivirus, השולטים בשוק..


כדי לעזור לך למצוא את ההגנה הנכונה, אנו בודקים את Bitdefender ו- McAfee כדי לראות איזו תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר מבין השניים. אנחנו המעריצים הגדולים של Bitdefender כאן ב- Cloudwards.net, אבל מקאפי נמצא במשחק האנטי-וירוס כבר 30 שנה, כך שיש לו מוניטין גדול לשמור עליו. יהיה עליכם להמשיך לקרוא אם זה מתפקד כמו גם ביטדפנדר.

כדאי יהיה להסתכל הן בסקירת Bitdefender שלנו והן בסקירת McAfee Antivirus, לפני שתקרא או אחרי שתקרא את ההשוואה הזו של Bitdefender לעומת McAfee Antivirus, בכדי לתת לך מושג ברור יותר מה היתרונות והחסרונות של שתי התוכנות..

הגדרת קטטה: ביטדפנדר מול אנטי-וירוס מקאפי

כדי לתת למקאפי וגם לביטפנדר הזדמנות נאה, אנו בודקים את שניהם בחמישה סיבובים. נתחיל בבחינת תכונות ותמחור, לפני שנעריך כיצד להשתמש בשתיהן ידידותיות למשתמש, ונסיים את ההשוואה שלנו עם מבט על איכות ההגנה ותמיכת הלקוחות..

נסיים כל קטע על ידי הכרזת על מנצח, שיזכה בנקודה. הראשון לשלוש נקודות ומעלה יוכרז כמנצח הכללי. בחלק מהמחשבות הסופיות שלנו, נסביר מדוע הגענו גם למסקנה זו.

אם אינך מסכים עם דבר שציינו, השאר תגובה בסוף המאמר כדי להתחיל דיון.

1

תכונות

הגנה על הציוד שלך מפני פשעי רשת היא עסק במשרה מלאה עבור מפתחי אנטי-וירוס. אם הם לא משקיעים בתכונות הגנה חדשות וטובות יותר, אינך מקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך.

בואו נראה כיצד Bitdefender ו- McAfee משווים כאשר אנו מסתכלים על התכונות ששתי החברות מציעות.

ביטפנדר

מבנה המוצר של Bitdefender עשוי להיות מעט מוזר (או מיותר) במבט ראשון, אבל תנקה מעט יותר לעומק ותראה שהוא מציע יותר תכונות מאשר לרוב. 

הגנה על הציוד שלך באמצעות “הגנה על תוכנות רנסומיות רב שכבות” מגיעה כסטנדרט, עם תכונות נוספות כמו רטוש קבצים, הגנה מפני דיוג והגנת מעקב אחר פרטיות המוצעות להמתקת העסקה..

Bitdefender-Features

יש לך גישה גם לכלי ניתוח רשת, חומת אש ברשת, חסימת מצלמות רשת ומיקרופון ותוספי דפדפן נוספים שיגנו עליך.

Bitdefender תופס דברים כדי לעזור לך לשמור על ביטחון באינטרנט באמצעות Safepay, דפדפן מבודד עם מקלדת וירטואלית כדי לאפשר לך גישה מאובטחת לאתרי האינטרנט הפרטיים ביותר שלך, כמו פרופילי הבנק או המדיה החברתית שלך..

שלב את Safepay עם Bitdefender VPN ותישאר מאובטח, אפילו ברשתות Wi-Fi פתוחות. החיסרון הקטין אחד הוא כ- 200MB ליום נתונים, מגבלה שתוכל לראות בכמה משירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר, ולא מוצר פרימיום. מוטב יהיה לך לשלב Bitdefender עם שירות כמו ExpressVPN, במקום זאת (עיין בסקירת ExpressVPN שלנו).

תכונות פרטיות עולות בראש הבמה והמרכז עם מנהל סיסמאות המרחיב את השימושיות של Safepay, למרות שאתה חופשי להשתמש בו עם דפדפנים אחרים. זו הצעה מוגבלת והיא לא תתמודד עם מנהל סיסמאות מלא, כמו דשליין, כפי שתראה מהסקירה שלנו בנושא דשליין..

כלי הצפנת קבצים, כמו גם סורק פגיעות, מנסים לבנות הגנה נוספת. ישנם גם כלים למניעת גניבה ומהירות אופטימיזציה זמינים בתוכניות ה Bitdefender היקרות ביותר.

McAfee Antivirus

המיקוד של McAfee הוא בשם חבילת האבטחה העיקרית שלו, Total Protection. הוא מציע הגנה מפני תוכנות זדוניות וספאם, תוך ניצול “ניתוח האיומים מבוסס הענן” של McAfee כדי להתעדכן באיומים האחרונים..

מקאפי-תכונות

עם זאת, כמו Bitdefender, יש סימן מובהק לכך שמקאפי מנסה להיות כל הסיבוב, עם תכונות מחוץ להגנת התוכנה הזדונית שלה. תקן בכל חבילות McAfee הם כלי אבטחת רשת, כולל חומת אש ומנהל רשת.

כמו כן, כלולים גם רטוש קבצים, הרחבות דפדפן וסורק פגיעויות שיעזרו לך לדחוף אותך לשיטות אבטחת סייבר טובות יותר..

תמיכה בנייד וב- Mac זמינה כסטנדרט, עם כלי נגד גניבה ומיקום מרוחק וניגוב למכשירים הניידים שלך. מקאפי כוללת גם כלים שיעזרו לכם לבצע הצמדת מצלמות מרחוק לתפיסת גנבים, אם כי זה מוגבל לאנדרואיד.

עם זאת, תכונות פרימיום קיימות במוצרי McAfee. תצטרך לשלם מעט תוספת כסף עבור חוסם דוא”ל נגד דואר זבל, כמו גם בקרות הורים על מנת לנעול מכשירים עבור משתמשי אינטרנט צעירים יותר.. 

מנויי McAfee בחבילות אבטחת אינטרנט, Total Security ו- LiveSafe מקבלים גם מנוי חינם ל- True Key, כלי ניהול הסיסמאות של McAfee. זה טוב יותר ממנהל הסיסמאות של Bitdefender, ויש לו ממשק שמשתמשי LastPass ימצאו מוכרים (ראה סקירת LastPass שלנו).

מחשבות סביב סיבוב אחד

McAfee עוקב אחר השוק בכך שהוא מציע מערך רחב יותר של תכונות שנועדו להפוך אותו לחבילת האבטחה העיקרית שתזדקק לה. עם זאת, Bitdefender תואם את הצעותיו ומציע יותר כסטנדרט.

Round: תכונות נקודה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו McAfee Total Protection

2

מחיר

אם הזדמנות חשובה לך – וזה בשבילנו – עליך לשקול את מחיר האנטי-וירוס שלך לפני שתתחייב לתכנית של שנה, שנתיים או שלוש.. 

בואו נסתכל מקרוב עד כמה הן ביטדפנדר והן מקאפי נוחים (או לא) על ידי השוואה בין תוכניות המחירים שלהם.

ביטפנדר

Bitdefender מציע ארבע תוכניות עיקריות. העלויות תלויות במספר המכשירים שאתה מחפש להגן עליהם, כמו גם באורך התוכנית, עד שלוש שנים בסך הכל..

לקוחות חדשים מסוגלים לנצל הנחות גדולות בתוכניות של שלושה מכשירים, בסביבות 50 אחוז. במקרים מסוימים, ההנחות הללו מקלות עליכם לבצע תוכנית לשלושה מכשירים מאשר תוכנית למכשירים בודדים.

תכונות Bitdefender מופצות בצורה די שווה, אך התוכנית הזולה ביותר המוצעת, Bitdefender Antivirus Plus, חסרה חלק מהתוספות, כמו הגנת מצלמות רשת ומיקרופונים, קידוד קבצים או בקרות הורים. זה מוגבל גם ל- Windows, וכך גם התוכנית הבאה שלהם, ביטדפנדר אבטחת אינטרנט. 

חבל שהחבילות הזולות יותר שלהן הן של Windows בלבד, במיוחד מכיוון ש Bitdefender הופך את האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו לרשימת המקצרים של מק.

גם אנטי-וירוס פלוס וגם אבטחת האינטרנט מציעים כיסוי עבור מכשיר אחד לעשרה במשך שנה עד שלוש. אם תצטרך לנצל את האנטי-וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד, תצטרך לשלם כ -5 $ נוספים עבור Bitdefender Total Security.

זה כולל את כל מה שהיית רואה בתכניות האחרות, בנוסף להגנה מפני גניבה, עם כיסוי לחמישה או עשרה מכשירים. 

אם הכיסוי ל -10 מכשירים לא מספיק, תוכלו להוציא את החבילה המשפחתית Bitdefender. זה מגיע עם 15 מכשירים ועולה בערך 20 $ לשנה נוספת בהשוואה למנוי Total Security.

McAfee Antivirus

מבין 30+ המוצרים שמקאפי מוכרת, רק חמישה קשורים באופן מזוהה לייצור אנטי-וירוס, ולא כולם מפרסמים באופן חזק באתר McAfee.

בתחתית הערימה, מוסתרת מן העין באתר McAfee, נמצא McAfee Antivirus. זה מוגבל למחשב יחיד במערכת Windows ומגיע עם הנחה של 5 דולר ללקוחות חדשים, במחיר של 34.99 דולר.

אם אתה מחפש תמיכה בנייד ומערכת Mac, אנטי-וירוס פלוס הוא המוצר הבא. הוא מציע כיסוי לעשרה מכשירים במחיר כפול מהמחיר, אך עדיין עם הנחה של 5 דולר.

המוצר העיקרי במערך מקאפי, לעומת זאת, הוא הגנה מוחלטת עם כיסוי למכשירים אחד, חמש ועשרה. בזכות ההנחות, Total Protection הוא רק 5 דולר יקר יותר מ- McAfee Antivirus למשך שנה אחת.

בכסף שלך אתה מקבל את כל מה שמקאפי מציע באמצעות אנטי-וירוס ואנטי-וירוס פלוס, תוך כדי קבלת בקרת הורים ותכונות אנטי-ספאם. אתה מקבל גם רישיון לחמישה מכשירים עבור מנהל הסיסמאות של True Key, כמו גם הגנה מפני גניבת תעודות זהות.

ערך פחות כסף עבור הכסף שלך הוא McAfee Internet Security, שהוא כפול ממחיר ההגנה הכולל המוזל, שעולה 84.99 דולר לשנה. זה ממוקם ממש מתחת להגנה מוחלטת בפירמידה של מוצרי אנטי-וירוס של McAfee, עם רישיון True Key בודד בלבד וללא גישה למנעול קבצים של McAfee, הגנת הכספת המוצפנת עבור הקבצים שלך. 

בחלקו העליון נמצא McAfee LifeSafe, המציע כיסוי מכשיר ללא הגבלה במחיר של 104.99 דולר לשנה. זה מגיע עם כל התכונות של Total Protection, תוך הוספת אחסון בענן. 

שתי מחשבות עגולות

מק’אפי מתכוון בבירור לדחוף את לקוחותיה לתוכניות היקרות יותר שלה, מכיוון שהוא מסתיר רבים מהחבילות הזולות יותר. תוכניות המחירים עבור McAfee ו- Bitdefender דומות במידה רבה, אך Bitdefender מציעה הנחות נדיבות יותר עבור לקוחות חדשים, מה שהופך את Bitdefender למנצח כאן.

סבב: נקודת מחיר לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו McAfee Total Protection

3

ידידותיות למשתמש

הלקוחות מצפים שתוכנת אנטי-וירוס תהיה קלה ככל האפשר לשימוש, במיוחד למתחילים. זו הסיבה שאנו נבדוק כמה ידידותיים למשתמש הן ביטדפנדר והן מקאפי, מהתקנה וכלה בשימוש כללי.

ביטפנדר

Bitdefender הופך את ההתקנה לתהליך פשוט וקל. תוך מספר דקות ההתקנה הושלמה, דבר המצריך מעט מאוד אינטראקציה בין משתמשים. התחל מחדש מאוחר יותר ותוצג בפני הלקוח הראשי.

Bitdefender-client

לקוח Bitdefender מבוסס על כמה קטעי מפתח, אך התחום הראשון שתראה הוא לוח המחוונים. כאן תוכלו למצוא גישה קלה לפונקציות נפוצות, כמו סריקה מהירה של המחשב האישי שלכם או הפעלת Bitdefender Safepay. 

אתה יכול להתאים אישית את האזור הזה כך שיתאים לצרכים שלך, אך סביר להניח שפעולות ברירת המחדל יהיו אלה שתרצה גישה קלה אליה. Bitdefender אוהב להציע לך טיפים מועילים, כמו המלצות למעבר ל- VPN שלה או להתריע בפניך על רשתות Wi-Fi פתוחות..

עם זאת, באפשרותך להשתיק את אלה באזור ההגדרות, שתוכל למצוא בתפריט השמאלי. כאן תוכל למצוא את עיקר האפשרויות האחרות שלך, המפורטות תחת “הגנה”, “פרטיות” ו”כלי עזר “. הכל מסודר בצורה ברורה ועקבית, עם טיפים מועילים המוצעים במידת הצורך.

אם אתה צריך להתאים אישית את Bitdefender, אתה יכול, הודות לפרופילים בודדים, שיכולים לעזור לך להשתיק את ההתראות שלך במהלך שעות העבודה, למשל.

אין הרבה תוכנות אנטי-וירוס שיכולות להתאים לפשטות של לקוח Bitdefender (סקירת Avira שלנו מצביעה על אחת המעטות שיכולות). עם תכונות שנקבעו בצורה ברורה והגדרות ניתנות להסבר בקלות, מדובר בלקוח שאפילו טירון למחשב יכול לנווט.

McAfee Antivirus

הורדת McAfee היא תהליך פשוט, אך התקנתו היא עניין אחר. ההתקנה במכונת הבדיקה שלנו התבררה כאיטית מאוד, תוך 20 עד 30 דקות מתחילתה ועד סופה.

מקאפי-התקנה

נראה שזו נעצרה בסוף תהליך ההתקנה במשך זמן רב לפני שבסופו של דבר הושלמה, והצריכה הפעלה מחדש בדרך. יתכן שזה היה אירוע מבודד במהלך הבדיקה שלנו, אך זו לא דרך נהדרת להתחיל. 

ברגע שאתה פועל, לקוח McAfee פשוט להסתכל עליו, אבל ניווט סביב זה יכול להיות מעט מבלבל.

מקאפי-לקוח

בחלקו העליון תראה קטעים לאבטחה, זהות, פרטיות ואזור החשבון שלך. פשוט מספיק וכדי להתחיל סריקת וירוסים טיפוסית אתה פשוט פנה אל “אבטחת מחשב” כדי להתחיל דברים.

עם זאת, מציאת רבות מהתכונות וההגדרות הרצויות לך, לחץ על סמל גלגל השיניים להגדרות באזור השמאלי העליון של הלקוח. זה לא המקום הברור ביותר למצוא את עיקר הפיצ’רים שלך, שציפית באזור המרכז לוח המחוונים הראשי “הביתי”.. 

אלמנטים מסוימים, כמו מנהל הסיסמאות שלך, אינם תלויים בלקוח הראשי. יהיה עליך לגשת אליהם בנפרד. 

תמצא גם שתוספי דפדפן מותקנים אוטומטית, אותם תבחין בפעם הבאה שתבצע חיפוש בגוגל. זה יכול להיות מרגיז, כפי שמצאנו בסקירה האחרונה שלנו, אך אתה חופשי לבטל את הסכמתך על ידי הסרת התוספים.

שלוש מחשבות עגולות

מק’אפי פשוט מספיק לשימוש, אך התקנה איטית והפריסה הלקויה של הלקוח מאפשרת זאת. לעומת זאת Bitdefender הוא פשוט, קל ומהיר לנווט ולהתקין, מה שהופך אותו למנצח קל כאן.

סיבוב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו McAfee Total Protection

4

הגנה

מותגים גדולים כמו Bitdefender ו- McAfee קיימים בגלל המוניטין שלהם, שנבנה במשך שנים רבות על ידי הצעת הגנה אנטי-וירוס איכותית..

כדי לוודא שגם ביטדפנדר וגם מקאפי נמצאים בראש המשחק שלהם, אנו מנתחים את דוחות המעבדה משלוש חברות אבטחה עצמאיות כדי לראות כמה טוב הם ביצעו בבדיקות בעולם האמיתי..

ביטפנדר

AV-TEST בדרך כלל נותן ניקוד גבוה עבור Bitdefender, אך נרשמה ירידה קלה בציוני ההגנה הכללית שלה במהלך בדיקותיהם במאי-יוני 2019, המראים כי מאה אחוז מהאיומים נחסמו בחודש מאי, אך רק 98.8 אחוזים ביוני. משמעות הדבר היא כי בסך הכל, ציון ההגנה של ביטדפנדר ירד ל -5.5 מתוך 6.

Bitdefender-AVTest-June19

באופן דומה, ביטדפנדר ראתה ירידה קלה בניקוד האחוזים הכללי לביצועים, אך הצליחה לשמור על 6 מתוך 6 הציון. בהשוואה ל- AV Comparatives, Bitdefender קלע מאוד טוב, עם אחוז הצלחה של 99.9 אחוזים להגנה: רק פספוס אחד עם 751 הצלחות.

זה, כמו גם ציוני ביצועים גבוהים באפריל 2019, הביאו לכך שביטפנדר קיבל את פרס Advanced + – הפרס הגבוה ביותר שמציעה AV Comparatives – הן להגנה והן לביצועים.

מהמעבדה הסופית שלנו, MRG-Effitas ביצעה בדיקת ספקטרום מלא ברבעון הראשון של 2019. Bitdefender הצליח כשקיבל את המלצתם “מוסמכת” ברמה 1, עם ציון הצלחה כולל של 100 אחוזים עם 339 דגימות.

פרס “מוסמך” ברמה 1 זה הציב אותו באותה ליגה כמו שחקנים גדולים אחרים, כמו Trend Micro Antivirus + (עיין בסקירת Trend Micro Antivirus + שלנו).

McAfee Antivirus

מקאפי השיג ציון נמוך יותר מ- AV-TEST לעומת ביטדפנדר במבחן שלהם במאי-יוני 2019, כשהוא קולע 5 מתוך 6. מאי רשם אחוזי הצלחה של 99.3 אחוזים, ואילו יוני רשם 97 אחוזים. עם זאת, ציוני הביצועים היו טובים יותר והתאמו ל -6 מתוך 6 של Bitdefender.

מקאפי-התקנה

בבדיקות ההגנה של AV-Comparatives בעולם האמיתי מפברואר-מאי 2019, עם גודל מדגם של 752, McAfee היה מעט גרוע יותר מ- Bitdefender. הוא חסם 746 דגימות, אך החמיץ שש, עם שיעור הצלחה כולל של 99.2 אחוזים, התואם לציון של Avast (ראו סקירת Avast Pro שלנו).

לבסוף, בבדיקת הספקטרום המלא של MRG-Effitas ברבעון הראשון של 2019, McAfee לא הצליח לעמוד בדרישות כדי להיות מאושרים באותה פרס ברמה 1 כמו Bitdefender.. 

הציונים היו הגרועים ביותר מבין 11 תוכנות האנטי-וירוס שנבדקו. עם 339 דגימות ששימשו, 0.88 אחוזים הוחמצו לחלוטין, אפילו לאחר 24 שעות, ו -2.65 אחוזים נוספים דרשו ניסיון נוסף תוך 24 שעות להתגלות.

סיבוב ארבע מחשבות

ל- McAfee יש שם ומוניטין גדולים, אך הציונים משקפים החמצות של הזדמנויות, כאשר דגימות זדוניות פוגעות במבחנים מכל מעבדה. Bitdefender הצליח טוב יותר, עם ציונים גבוהים בדרך כלל ורק כמה טיפות קלות. זה ניצחון קל עבור Bitdefender כאן.

סבב: נקודת הגנה לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו McAfee Total Protection

5

תמיכה

תמיכת לקוחות נהדרת היא חיונית לכל עסק מצליח, וספקי אנטי-וירוס אינם שונים. אנו נסתכל על התמיכה שמק’אפי וביטדפנדר מציעים ללקוחות בסיבוב האחרון הזה.

ביטפנדר

תמיכת לקוחות מ- Bitdefender מתפשטת על שיטות מרובות. אם אתה רוצה לדבר דרך בעיה בטלפון, אתה יכול לדבר עם החברה באמצעות אחד מ -16 קווי תמיכה ברחבי העולם.

Bitdefender-Site-Support

ניתן ליצור קשר עם Bitdefender באמצעות צ’אט חי או באמצעות מערכת כרטוס הדוא”ל, עם התמיכה המוצעת 24/7. אתה יכול גם לפתור בעיות קלות על ידי התבוננות בבסיס הידע ובשאלות הנפוצות שמציע Bitdefender. 

זה כולל מדריכי הוראות והוראות וידיאו ללקוחות לעבוד עליהם. משתמשים יכולים גם לנצל את הפורום הקהילתי, בו משתמשים באנגלית ולא-אנגלית יכולים לשאול שאלות ולשוחח על בעיות עם משתמשים אחרים וצוות תמיכה..

McAfee Antivirus

McAfee מציע תהליכים דומים לתמיכה בלקוחות. קווי תמיכה טלפוניים מקומיים קיימים בעשרות מדינות, אם כי חלקם חוזרים למוקדי טלפונים גדולים יותר (כמו אפגניסטן, עם מספר קוד חיוג +1 עבור ארה”ב)..

תמיכה זמנית בצ’אט חי זמינה גם היא, אך אם אתה נתקל בבעיות טכניות, אתה יכול להשתמש בכלי לפתרון הבעיות הזמין באתר McAfee כדי לנסות ולתקן אוטומטית כל בעיה טכנית..

אם נכשל בכך, יש בסיס ידע כבד עם טקסטים שמדריכים לעקוב אחריו. הניווט יכול להיות מעט קשה, אך קיימת אפשרות חיפוש. אם אתה נאבק, אתה יכול לדבר עם צ’אט צ’אט של AI לקבלת הדרכה.

יש גם מערכת תמיכה בצ’אט בשידור חי, הזמינה 24/7. אתה לא צריך לחכות זמן רב – רק כמה דקות בבדיקות שלנו – כדי לדבר עם סוכן תמיכה. בדומה ל- Bitdefender, גם McAfee מציע פורום קהילתי שיעבד בעיות עם משתמשים אחרים וצוות תמיכה.

כמוצא אחרון, אתה יכול גם לשלם תוספת תשלום עבור McAfee TechMaster. זהו שירות תמיכה מרחוק, בו צוות McAfee יכול להתקין ולפתור בעיות במחשב שלך עבורך – בתשלום נוסף.

מחשבות סיבוב חמש

כפי שהייתם מצפים ממותגים גדולים, Bitdefender ו- McAfee מציעים כל שדרת שירות תמיכה שתוכלו לדמיין. McAfee מציעה מעט תוספת, עם זאת, עם תמיכה מרחוק נוספת, צ’אט צ’אט AI ותוכנת פתרון בעיות כדי לפתור בעיות נפוצות עבורך..

סבב: נקודת תמיכה להגנה מוחלטת של מקאפי

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו McAfee Total Protection

6

מחשבות אחרונות

ל- McAfee יש שם ומוניטין גדולים, אך התוצאות שראינו מראות שההגנה שאתה מקבל אינה עומדת בזה. לעומת זאת, Bitdefender עומד בהמלצותינו, ומגיע לציונים כמעט מושלמים במבחני מעבדה.

ל- McAfee יש הרבה אפשרויות תמיכה ללקוחות, אך ביטדפנדר ניצחה אותו בכל סיבוב אחר. אפילו במחיר, תגלה כי Bitdefender מציע ערך טוב יותר לכסף שלך, עם יותר תכונות ולקוח פשוט יותר לשימוש והנחות גדולות יותר עבור לקוחות חדשים..

הזוכה: ביטדפנדר

אנו עדיין נותנים ל- Bitdefender את האגודלים שלנו כבחירה האנטי-וירוס המובילה שלנו, אך תסתכל על כמה מאמרים אנטי-וירוסיים נוספים כדי להשוות את זה למותגים גדולים אחרים, כמו AVG.

האם אתה מעריץ של מקאפי, או שאתה מעדיף להשתמש ב- Bitdefender? תן לנו לדעת איזה מהם אתה מאמין הכי טוב בסעיף התגובות שלנו למטה. שוב תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map