Bitdefender נגד נוירון אנטי-וירוס: ניפוץ וירוסים בשנת 2020

אנחנו המעריצים הגדולים של Bitdefender כאן ב- Cloudwards.net. זה דורג במקום הראשון כאשר התבוננו בתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר בשוק. Bitdefender פשוט גילה שם אנטי-וירוס גדול בהשוואה שלנו ל- Bitdefender לעומת Kaspersky Anti-Virus. במאמר זה אנו משווים את זה ל- Norton Antivirus, אחת הדוגמאות הוותיקות ביותר לתוכנת אנטי-וירוס סביב.


אנו מצפים משניהם להצליח, אך נראה כיצד Norton Antivirus משתווה ל- Bitdefender בחמישה סבבים. אנו הולכים להשוות בין התכונות, ענקיות האנטי-וירוס, חבילות תמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכת לקוחות לפני שנכריז על הזוכה שלנו.

לפני שתקרא את ההשוואה הזו של Bitdefender לעומת נורטון אנטי-וירוס, עיין בסקירת אנטי-וירוס ה- Bitdefender שלנו ובדיקת ה- Norton Antivirus שלנו כדי לקבל תמונה מלאה של כל תוכנה..

הגדרת קרב: ביטדפנדר נגד אנטי-וירוס נורטון

Bitdefender היא האנטי-וירוס המובילה שלנו, בעוד שנורטון הופכת את רשימת הקצרים של תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר שלנו. אתה תהיה בטוח עם שניהם, אך ההשוואה הזו נועדה לעזור לך להחליט בעצמך. בואו נעבור ראשית על כללי הקרקע.

כאמור, אנו בוחנים חמש קטגוריות, מתכונות לתמיכה בלקוחות. בכל סיבוב זוכה מנצח, והראשון לשלוש נקודות זוכה בהשוואה בסך הכל. 

אנו ממליצים לקרוא את החלקים בשלמותם כדי לקבל מבט מלא על עמדותינו. במקרים מסוימים, הבחירה הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בנסיבותיך.

1

תכונות

תעשיית האנטי-וירוס השתנתה מאז שיצאו Norton Antivirus ו- Bitdefender. האתגר של מפתחי תוכנת אנטי-וירוס הוא להקדים את המשחק, עם תכונות ושיטות חדשות לתפיסה, ומניעה של תוכנות זדוניות ופשעי אינטרנט אחרים.. 

בואו נסתכל אילו תכונות מציעות ביטדפנדר ונורטון אנטי-וירוס ללקוחות שלהם.

ביטפנדר

אתה לא מתכוון לקבל הרבה מ- Bitdefender בלי לשלם עבור החבילה היקרה ביותר שלה. למרבה המזל, ניסיון של 30 יום אמור לתת לך מספיק זמן לקבוע איזו חבילה מתאימה לך.

Bitdefender-Features

תקבל את ההגנה המרבית באמצעות Bitdefender Total Security. זהו מבצע של כל אחד, עם כיסוי למכשירים מרובים. Bitdefender מדורג מאוד ברשימת האנטי-וירוסים הטובים ביותר לאנדרואיד, אך הוא מגן היטב גם על מכשירי iOS ו- macOS..

אנו מכירים היטב את הסכנות הטמונות ב- WiFi ציבורי, וזו הסיבה שביטפנדר מציע שירות רשת וירטואלית פרטית מוגבלת עם מגבלת 200MB ליום. זה לא פיתרון ברמה העליונה, כך שאם VPN זה מה שאתה מחפש, הסתכל במקום זאת ב- ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

אם אתה חושש מגלישה בטוחה, Bitdefender Safepay מספק ארגז חול מאובטח לביקורי האינטרנט הרגישים שלך, כגון בנקאות מקוונת או קניות. תקבל הודעה בכל פעם שאתה מבקר בדף שלדעת ביטדנדר יכול לסכן אותך אם אתה לא משתמש ב- Safepay. 

כלול גם מנהל סיסמאות שמשתלב עם הדפדפן הרגיל שלך ו- Safepay. זוהי הצעה טובה, אבל אולי תרצו לבדוק את רשימת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עם משהו עם תכונות נוספות, כמו LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו).

אתה מקבל גם הגנה על תוכנות כופר באמצעות כל חבילות Bitdefender, למעט זו החינמית, כמו גם חומת אש ברשת. Bitdefender Total Security מציע כמעט יותר מדי תכונות שצריך להזכיר, החל מגריסת קבצים מאובטחת וכלה בהגנה על מצלמת רשת.

בסך הכל Bitdefender מציע את מירב התכונות מתוך האפשרויות ברשימת ביקורות האנטי-וירוס שלנו. זה יכול להיות קשה להבין אילו תכונות זמינות עבור חבילה מסוימת, אבל חוץ מזה, אין לנו מעט להתלונן עליהם.

אנטיוירוס נורטון

ישנן ארבע חבילות נורטון עיקריות. כמו Bitdefender, ישנן כמה תכונות ליבה בכל אחת מהן, אך פחות תכונות בסופו של דבר ברשימה. 

נורטון-לקוח-אבטחה

כל חבילה מגיעה עם מערך מלא של הגנה מפני תוכנות זדוניות, כולל הגנות מפני תוכנות ריגול ותוכנות ריגול, וכן אחסון בענן לגיבויים. אתה מקבל גם חומת אש ברשת ומנהל סיסמאות.

מנהל הסיסמאות לא יכול לעמוד בהצעה מלאה כמו Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו), אך הוא עושה את העבודה עבור משתמש מזדמן..

מנויי חבילות Norton 360 זוכים לגישה ל- Norton Secure VPN לגלישה מאובטחת (קרא את סקירת ה- Norton Secure VPN שלנו). זה חסר בסוג של תכונות VPN שאתה יכול לראות ברשימת הקיצור הטובה ביותר ל- VPN עבור Windows, אבל זה תוספת נחמדה. אתה מקבל גם הגנה מצלמת רשת.

אם תרצה תכונות נוספות, תצטרך לשדרג לאחת החבילות היקרות יותר. לדוגמה, אתה משיג תכונות של בקרת הורים כדי לסייע בהגנה על ילדיך, בעזרת כלים לפיקוח על תנועה באינטרנט והורדות אפליקציות.

חלוקת הפיצ’רים על גבי חבילות נורטון משוקללת לכאלה היקרות יותר כפי שניתן לצפות, אך די במנויים אנטי-וירוס פלוס ו- 360 סטנדרטיים כדי שיהיה שימושי..

מחשבות סביב סיבוב אחד

יש הרבה קווי דמיון בין Norton Antivirus ל- Bitdefender. Norton Antivirus מציעה המון תוספות לחבילות שלה, אך רבות מהן, כמו VPN ו- LifeLock זהות, כוללות תוכניות ומורכבות נוספות..

כשמדובר בתכונות אבטחה, Norton Antivirus הוא בסיסי יותר. לרוב הפיצ’רים, כגון מנהל הסיסמאות והגנת מצלמת רשת, מותאמים Bitdefender, שמציע גם תכונות ליבה נוספות.

Bitdefender מנצח בסיבוב הזה, אך Norton Antivirus עושה טוב כדי להציע תוספות אבטחה, כגון הגנת זהות, ש- Bitdefender לא עושה זאת.

Round: תכונות נקודה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו אבטחה של נורטון

2

מחיר

דיברנו על תוכניות המנויים המוצעות. שתי ספקיות האנטי-וירוס מציעות חבילות בסיסיות לחיבור המשתמשים שלהם לפני שמציעות אותן למשהו עם תכונות נוספות.

בואו נראה מה אתה מקבל עבור הכסף שלך באמצעות מנוי נורטון אנטי-וירוס או ביטדנדר.

ביטפנדר

ישנן ארבע חבילות זמינות מ- Bitdefender, אך תצטרך להוציא יותר כסף אם אתה מחפש תמיכה במספר מכשירים. החדשות הטובות הן שיש הנחות גדולות למשתמשים חדשים.

החבילה הזולה ביותר, אנטי-וירוס פלוס, נע סביב 30 $ לשנה, עם תמיכה בעד שלושה מחשבי Windows במחיר מוזל. מספר מחשבים ניידים גבוה יותר או נמוך יותר פירושו לחייב את המחיר המלא. זה יוצא דופן אך מקובל אם יש לך רק כמה מחשבי Windows.

חבילה זו של אמצע השכבה, אבטחת אינטרנט, מוגבלת גם ל- Windows והיא כוללת הנחה דומה של שלושה מכשירים. אתה מקבל גם תכונות כגון סורק WiFi, בקרת הורים וחומת אש ברשת.

משתמשי ניידים ו- macOS יצטרכו להשקיע ב- Total Security, החבילה היקרה ביותר של Bitdefender. Bitdefender הוא עדיין האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו ל- Mac בזכות ההגנה. התעריף המוזל זמין רק עבור Total Security ברשמי המכשיר שלו לשלושה מכשירים.

אתה יכול גם להגן על המשפחה שלך באמצעות התוכנית המשפחתית Bitdefender, התומכת ב -15 מכשירים. שלא כמו ההנחות האחרות, ההנחה של 54 אחוזים חלה על כל 15 המכשירים בכל התוכניות השנתיות, החל מ- 54.99 דולר לשנה ל- 174.99 דולר לשלושה.

למנויים וחידושים לראשונה כאחד יש משהו חיובי שאפשר לצפות אליו ממנוי Bitdefender. כדי להפיק את המרב מתמיכה מרובה במכשירים, תצטרך לשלם עבור אבטחה מוחלטת או התוכנית המשפחתית, אך אנטי-וירוס פלוס ואבטחת אינטרנט הן אפשרויות תקציב טובות.. 

אתה יכול להירשם לכל חבילת Bitdefender עד שלוש שנים עם הנחות כבדות. לא משנה מה החבילה שתרצה לנסות, עליך לנצל תחילה את תקופת הניסיון הכוללת של 30 יום של ביטדפנדר.

אנטיוירוס נורטון

יש הנחות למנויים הראשונים של נורטון אנטי-וירוס, אך הם אינם נדיבים כמו אלו המוצעים על ידי Bitdefender..

התוכנית הבסיסית ביותר של נורטון אנטי-וירוס, המכונה גם אנטי-וירוס פלוס, היא סביב 60 $ לשנה. יש 20 אחוז הנחה למנויים בפעם הראשונה, מה שמקטין את העלות לכ- $ 50. זוהי חבילה של עצמות חשופות.

אתה מוגבל למחשב אחד או ל- Mac, עם הגנה רגילה מפני תוכנות זדוניות, חומת אש ברשת, מנהל הסיסמאות ואחסון ענן של 2 ג’יגה-בתים. כמעט 60 $ להגנה על מכשיר יחיד הוא בעל ערך גרוע בהשוואה ל- Bitdefender או לספק אחר, כגון Avast (קרא את סקירת Avast Pro שלנו).

לשתי התוכניות הבאות של נורטון אנטי-וירוס, 360 Standard ו- 360 Deluxe, יש יותר בשר על עצמותיהם. במחיר מוזל של $ 49.99 ו- $ 59.99 לשנה, אתה מקבל את מרבית התכונות של נורטון שהיית מצפה, כולל הגנת מצלמת רשת וגישה ל- VPN כלול.

בדומה לאנטי-וירוס פלוס, גם 360 סטנדרט מגן על מכשיר אחד בלבד, אך הוא מאפשר גם לך להגן על מכשיר נייד. תצטרך 360 Deluxe אם תרצה להגן על מכשירים מרובים. הוא תומך בעד חמישה, כולל מחשבים אישיים, מחשבים ניידים ומכשירים ניידים. זה גם מגדיל את אחסון הענן שלך ל- 50GB.

אחת התוכניות היקרות ביותר, Norton 360 עם LifeLock Select, מוסיפה הגנת גניבת זהות ועד 100 ג’יגה-בייט של אחסון גיבוי בענן, יחד עם כל התכונות שתקבלו עם 360 Deluxe.

תצטרך לשלם 299.99 דולר לשנה עבור Norton 360 באמצעות LifeLock Unlimited Plus כדי לקבל תמיכה ללא הגבלה והרמה הגבוהה ביותר של הגנת גניבת זהות. אתה יכול לקבל הגנה דומה ללא הגבלה על מכשירים בפחות ממחצית המחיר באמצעות Avira Prime (קרא את סקירת Avira שלנו).

מחירי המבצע עבור Norton Antivirus הם בסדר, אך תצטרך לשלם עבור אחת החבילות הגבוהות יותר בכדי לקבל את התמורה הטובה ביותר.

שתי מחשבות עגולות

אם תמורה לכסף היא הדבר החשוב ביותר עבורך, תבחר Bitdefender על פני Norton Antivirus. שתי החברות גורמות לך לשלם תוספת עבור מכשירים ניידים ומכשירים מרובים, אך תהיה לך גישה לתכונות נוספות בפחות כסף באמצעות Bitdefender. 

סבב: נקודת מחיר לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו אבטחה של נורטון

3

ידידותיות למשתמש

סוג האנטי-וירוס הטוב ביותר הוא מסוג זה שאינו מפריע או מאט את המחשב שלך ואינו קשה לשימוש. זו הסיבה שאנו בוחנים מקרוב האם אנטי-וירוס הוא ידידותי למשתמש.

בסיבוב זה, אנו הולכים להעריך את ידידותיות המשתמש של ביטדפנדר ושל נורטון אנטי-וירוס כדי להחליט מה הכי טוב.

ביטפנדר 

התקנת Bitdefender אינה מכאיבה, עם כמה צעדים והרבה הסברים שניתנים בדרך. הלקוח נקי, פשוט ויעיל בכדי להסביר למשתמשים את עיקר התכונות שלו. לוח המחוונים מציע את מרבית ההגדרות והתכונות, מסריקות מהירות וכלה בפתיחת Safepay, כ”פעולות מהירות “לגישה אליך..

אם יש בעיה, Bitdefender יודיע לך באמצעות חלונות קופצים והתראות על הצדדי. הוא מציע מידע על מה שאתה צריך לעשות ותיקונים בלחיצה אחת.

רוב המשתמשים לא יצטרכו לעבור ממרכז השליטה בפעולות מהירות, אך תוכלו לגשת להגדרות ולתכונות אחרות מהתפריט הצדדי כדי להגדיר את תצורת המיקרו של Bitdefender..

בסך הכל Bitdefender מציע פשטות למשתמשים מזדמנים והגדרות מתקדמות יותר עבור המקצוענים. זהו אחד מלקוחות האנטי-וירוס הטובים ביותר שראינו ומעריך מאוד את ידידותיות למשתמש.

אנטיוירוס נורטון

גם נורטון לא מקשה על השימוש בהם. ההתקנה מתבצעת באופן שווה ל- Bitdefender. זה חלקלק, מבצע את רוב הפעולות עבורך, אך תצטרך לרשום חשבון.

Norton-Client-Performance

לקוח למראה נקי נותן למשתמשים אפשרות לבחור בין כרטיסיות, עם אזורים לסריקה, תצורה, ביצועים ותכונות אחרות כמו מנהל הסיסמאות ותוספי הבטיחות שלך. התוספים לא גדולים – הם איטיים ומגושמים, בלשון המעטה – אך הם נותרים מושבתים כברירת מחדל.

נגיעה נחמדה היא ניטור השימוש במעבד של Norton Antivirus בלשונית “ביצועים”. מבחינה היסטורית, נורטון אנטי-וירוס נתפס כגזין משאבים, ותכונה זו הולכת בדרך כלשהי להפיכת המוניטין הזה.

בסך הכל, נורטון קל לשימוש, פשוט להתקנה ואין לו השפעה עצומה על השימוש במערכת שלך.

שלוש מחשבות עגולות

Norton Antivirus ו- Bitdefender הם שני המותגים המזוהים ביותר בשוק. הם כבר זמן רב מכדי לא לדעת ששוק היעד שלהם מצפה לפשטות ויעילות.

שתיהן מציעות את זה, אך Bitdefender מקל הרבה יותר על ניהול תכונות אישיות. זה תיקו בסיבוב הזה. לא מספיק ביניהם לקרוא לזה בשני הכיוונים.

סבב: ידידותיות למשתמש אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו אבטחה של נורטון

4

הגנה

אין טעם להתקין תוכנת אנטי-וירוס אם היא לא יכולה להגן עליך. כדי להיות בטוחים שאתה מקבל את ההגנה הטובה ביותר, נבדוק עד כמה ביצועים של ביטדפנדר ונורטון אנטי-וירוס כנגד האיומים הגרועים ביותר משלוש מעבדות בדיקה.

ביטפנדר

בבדיקת AV, Bitdefender קלע 99.3 אחוזים בחודשים מרץ ואפריל 2019 במבחן של הגנות התוכנה הזדונית שלו, שהייתה טבילה קלה מהציונים הקודמים, אך עדיין הספיקה בכדי לזכות ב -6 מתוך 6 מושלמים.

מבחינת הביצועים, Bitdefender קלע טוב יותר, עם האטה של ​​14 אחוזים בלבד לעומת הממוצע של 19 אחוזים. בסך הכל, מבחן AV העניק ל- Bitdefender ציון מושלם נוסף, שמתאים היטב לציפיות שלנו. Bitdefender אינו חזיר משאב.

היו תוצאות דומות בבדיקת AV-Comparatives. אף על פי שהיו שתי חיוביות שגויות שנרשמו בין פברואר למאי 2019, ביטפנדר חסם 751 איומים בגין 99.9 אחוז הגנה. AV-Comparatives העניקה ל- Bitdefender את הדירוג הגבוה ביותר + מתקדם לביצועים במהלך בדיקותיו באפריל 2019.

המעבדה השלישית לבדיקת Bitdefender, MRG Effitas, העניקה לתוכנת האנטי-וירוס דירוג מוסמך ברמה 1 בבדיקת Q1 2019 שלה. היה לו שיעור מעבר של 100 אחוזים בבדיקות ספקטרום מלא מגודל מדגם של 339, כלומר הוא תפס כל איום ללא חיובי שווא.

אנטיוירוס נורטון

בדיקות AV-Test במרץ ואפריל 2019 הראו ציון הגנה זהה של 99.3 אחוזים מפני איומי תוכנות זדוניות עבור נורטון אנטי-וירוס. זה גם תאם לציון הביצועים של Bitdefender, אך הוא הוכיח איטי יותר בבדיקה. למרות שציון הביצועים ירד, ההגנה מפני תוכנות זדוניות הייתה קרובה למושלמת.

נורטון-AVTest

את אותה תמונה לא ניתן לראות בבדיקת ההגנה של AV-Comparatives מפברואר עד מאי 2019. היא דיווחה על 21 חיובי שווא משמעותיים, אך היא חסמה באופן אוטומטי 99.6 אחוז מהאיומים. כמות החיוביות השגויות הביאה לדירוג מתקדם עבור Norton Antivirus באופן כללי.

ב- MRG Effitas, Norton Antivirus (המדורג כסימנטק) קיבל אישור תואם ברמה 1 במבחני Q1 2019. בדיקות הספקטרום המלא שלה היו טובות יותר מזו של Bitdefender, כאשר מאה אחוז מהאיומים התגלו ונחסמו אוטומטית. בכל קטגוריית בדיקות, Norton Antivirus קלע 100 אחוז.

סיבוב ארבע מחשבות

אין הרבה בין שני תחנות כוח אנטי-וירוס אלה. מספר החיוביות השקריות שנרשמו על ידי AV-Comparatives לגבי נוירון אנטי-וירוס הוא דאגה, אך נראה כי מדובר במוקדם יותר מאשר בנורמה..

עם זאת, עם ציונים תואמים או מעט נמוכים יותר לאורך כל הלוח עבור נורטון אנטי-וירוס, זה Bitdefender שמעביר אותו לתפקיד. עם זאת, זה גילוח קרוב. כל אנטי-וירוס שתבחר, אתה תהיה מוגן היטב.

סיבוב: נקודת הגנה לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו אבטחה של נורטון

5

תמיכה

אם אתה מתמודד עם איום תוכנות זדוניות שאתה לא יכול לפתור, אתה תצפה לחזור על עצת המומחים שניתנה לך. לשם כך, נבדוק את התמיכה שתקבלו מ- Bitdefender או מ- Norton Antivirus בסבב זה..

ביטפנדר

ל- Bitdefender כל מסלול יצירת קשר שאנו אוהבים לראות. אם אתה מעדיף לדבר באמצעות הבעיות שלך, אתה יכול לדבר עם תמיכת הלקוחות בטלפון ב -16 מדינות. 

יש גם צ’אט חי, דוא”ל, פורום ובסיס ידע המכיל מדריכי הוראות ושאלות. הפורום פעיל ומאויש על ידי סוכני התמיכה הטכנולוגית של Bitdefender ולקוחות המשתתפים.

תוכלו לצפות לתגובות במהירות, לעיתים קרובות תוך מספר שעות. פוסטים בפורום מופרדים לפי מוצר וזמינים בשפות שונות. התמיכה של Bitdefender זמינה גם היא 24/7 ללקוחות.

אנטיוירוס נורטון

סימנטק, שבבעלותה נורטון אנטי-וירוס, מציעה תמיכה טלפונית וצ’אט חי ללקוחות, ובדומה ל- Bitdefender, היא גם מספקת פורום תמיכה, מדריכי הדרכה בנושא וידיאו ובסיס ידע..

Norton-Site-Support

בסיס הידע Norton Antivirus מסודר ומחולק לקטגוריות למוצרים שונים. אתה יכול לחפש סוגיות או שאלות ספציפיות, ואם אתה לא מוצא את מה שאתה מחפש, אתה יכול לעבור לאפיקי עזרה אחרים מתחתית כל עמוד..

המאמרים מפורטות, עם שלבים שקל לבצע אותם לפתרון בעיות או ביצוע פעולות, כגון גיבוי הקבצים שלך או שינוי המנוי שלך.

הפורום אינו הקל ביותר לניווט, אך הוא מצויד בארכיון ארוך של פוסטים שתוכלו לחפש בו אם בסיס הידע אינו מציע לכם הרבה. אם נכשל בכך, התמיכה הטלפונית והצ’אט החי בצ’אט של נורטון צריכה להיות נמל השיחה הראשון שלך.

מחשבות סיבוב חמש

תמיכת הלקוחות של Bitdefender ו- Norton Antivirus היא מצוינת. שתיהן מציעות אפשרויות תמיכה רבות.

ל- Bitdefender יש אתר נקי ופשוט בהרבה, ומסיבה זו הוא מנצח. הפורום מודרני יותר וקל יותר לחיפוש, ומידע הידע יסודי וברור.

סיבוב: נקודת תמיכה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender
לוגו אבטחה של נורטון

6

מחשבות אחרונות

יש הרבה קווי דמיון בין ביטדפנדר לנוירון אנטי-וירוס, אך ברור מההשוואה שלנו כי ביטדפנדר היא הבחירה הטובה ביותר עבור צרכנים..

הזוכה: ביטפנדר

זה לא אומר שיש משהו שגוי במפורש עם נורטון אנטי-וירוס. יש לו אילן יוחסין ארוך בעולם האנטי-וירוס, וכפי שעולה מציוני ההגנה שלנו, הוא עושה עבודה טובה בהגנה על הערכה שלך. 

אבל מבחינת הערך, Bitdefender מציע יותר מכה לדולר שלך. אתה מקבל יותר תכונות במחיר זול יותר. אם אתה רוצה להסתכל בכמה מההשוואות האחרות שלנו, בקר בארכיון האנטי-וירוס שלנו.

האם היית בוחר Bitdefender על פני נורטון אנטי-וירוס או יבחר בחירה אחרת? השאירו לנו את מחשבותיכם בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map