Avast VPN לעומת ExpressVPN: כיצד מדד SecureLine בשנת 2020?

כיום אנו מסתכלים על שני ספקי VPN שהם שניהם שמות משק בית, לפחות בעולם אבטחת הסייבר, אך מסיבות שונות מאוד. ExpressVPN הוא אחד – אם לא הטוב ביותר – VPN הקיים כיום. הוא מתגאה בטונות של תכונות, במהירויות מצוינות ובאבטחה מהשורה הראשונה, עליהם תוכלו לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו. 

Avast, לעומת זאת, מחזיקה בנתח שוק גדול של תוכנות נגד תוכנות זדוניות. אתה יכול לקרוא על תוכנה זו נגד תוכנות זדוניות בסקירת Avast Pro שלנו, אך היום אנו בוחנים את הניסיון של Avast להשתמש ב- VPN עם SecureLine VPN. 

בסקירת ה- Avast SecureLine VPN שלנו, לא התרשמנו יותר מדי מהביצועים הכוללים שלה, אך גילינו שהיא מאוד ידידותית למשתמש ובעלת מהירויות מצוינות. החלטנו שיהיה מעניין להציב את שתי הענקים הללו זה מול זה ב- Avast SecureLine VPN לעומת ExpressVPN.

הגדרת קרב: Avast VPN לעומת ExpressVPN

כדי להיות תחרות הוגנת, חייבים להיות כללים. פיתחנו פנים מול-תשעה סיבובים עבור ה- VPN האלה להתחרות בהם. הסבבים כוללים דברים כמו מהירות, אבטחה, ידידותיות למשתמש וביצועי סטרימינג.. 

משוקלל כל אחת מהקטגוריות הללו באופן שווה מכיוון שכל אחת מהן היא היבט קריטי שאנשים מחפשים בעת בחירת VPN. בכל סיבוב, אנו מסתכלים על איך הספקים משווים זה לזה, ואז בוחרים מנצח. המנצח של כל סיבוב מונה לו נקודה וזה עם הכי הרבה נקודות בסיום מוכרז כאלוף.

1

מהירות

בדקנו כל VPN באותו חמשת המקומות ברחבי העולם כדי להשוות ביניהם. בנוסף, ערכנו מדידה בסיסית של מהירויות האינטרנט שלנו ללא VPN כלשהו בכדי לראות כמה אובדן ביצועים גרם לכל VPN..

מהירויות VPN של Avast

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (בריטניה)13194.3012.24
גרמניה49191.789.74
רוסיה11439.396.03
ברזיל22841.301.12
ארה”ב.8575.042.62
דרום קוריאה47218.943.07

מהירויות ExpressVPN

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9161.8310.22
מיקום חכם – קנזס סיטי44105.497.94
טורונטו3590.577.89
אמסטרדם145103.124.48
סינגפור24485.472.98
יפן163100.824.84

ExpressVPN ו- Avast SecureLine VPN ביצעו ביצועים מרשימים, כאשר כל אחת מהן מכה מסחר במיקומים מסוימים עם זמן פינג ומהירויות הורדה. ראינו את ExpressVPN מכה את Avast SecureLine בזמני פינג בשלושה מיקומים, בעוד ש- VPN של Avast הקדימה בשני מיקומים..

באשר למהירויות ההורדה, Avast SecureLine VPN הצליחה להשיג רוחב פס גדול יותר בשלושה מתוך חמישה מיקומים, מה שהיה די מפתיע בהתחשב בכך ש- ExpressVPN הצליחה בצורה יוצאת דופן בעבר, כפי שאתה יכול לראות בסבב ה- VPN המהיר ביותר שלנו.. 

עם זאת, ExpressVPN גבר על Avast במהירויות העלאה בכל מיקום. מה שכן, עם זאת, שהחוויה בפועל של השימוש ב- ExpressVPN הרגישה הרבה יותר מגיבה. 

Avast SecureLine VPN יכול לעיתים קרובות לקחת שניים או שלוש שניות עד שהדפים יתחילו לטעון, אך לאחר מכן נראה היה שהוא עושה שימוש טוב במהירות שלו. לעומת זאת, ExpressVPN נטען מהר מאוד, לא משנה באיזה שרת השתמשנו. 

בגלל האופי הלוך ושוב של המהירויות שראינו בבדיקה, ההבדל בעולם האמיתי הוא הגורם המכריע וזוכה ב- ExpressVPN בסיבוב זה.

סיבוב: נקודת מהירות עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

2

סטרימינג

התחלנו את בדיקות הסטרימינג שלנו באתר הכי לא סלחני בכל הקשור להכחשת משתמשי VPN: BBC iPlayer. ExpressVPN הצליח לחתוך בקלות את המצור של ה- BBC, וכך גם Avast SecureLine VPN כשהשתמשנו בשרת הסטרימינג הייעודי בבריטניה..

Avast-SecureLineVPN-Streaming-BBCI Player

למרות של- ExpressVPN אין שרתים ייעודיים לסטרימינג, נראה היה כי כל השרתים שלהם מבצעים ביצועים טובים למשימה זו ללא שינויים מיוחדים כלשהם. 

ל- SecureLine VPN אמנם יש שרתי סטרימינג ייעודיים ועשו את דרכם לתוכן ה- iPlayer של ה- BBC, אך אם אתם חושבים שתוכלו להשתמש ב- Avast SecureLine VPN עבור Netflix, ייתכן שתצטרכו לשקול מחדש. ניתנה לנו הודעת שגיאה על ידי Netflix כשניסינו לגשת אליה משרת הזרמת ארה”ב.

זה הופך את הסיבוב הזה לניצחון ברור של ExpressVPN, מכיוון שהוא הצליח לעבור לכל אתר סטרימינג שניסינו, אפילו בלי שרתי סטרימינג ייעודיים. זה אמור להפתיע כמעט אף אחד מכיוון ש- ExpressVPN הרוויחה את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לכתיבת סטרימינג לפני כמה זמן..

סיבוב: נקודת הזרמה עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

3

בטיחות ופרטיות

Avast SecureLine VPN אינו מציע למשתמשים אפשרות בחירה בכל הנוגע לפרוטוקולים והצפנה. במקום זאת, הוא נועל את משתמשי Windows בקידוד AES-256 ובפרוטוקול OpenVPN. אם תבדוק את מאמר האבטחה שלנו ב- VPN, אתה תראה שהשילוב הזה הוא מהשורה הראשונה וישמור עליך על ביטחון ושלם בזמן שאתה מקוון. 

משתמשי אפל שרוצים להשתמש ב- VPN של Avast יינעלו בפרוטוקול IKEv2 שמשמש מכיוון שהוא משחק יפה עם מערכות ההפעלה של אפל יותר מאשר OpenVPN. הוא גם מציע ביצועים ויציבות אמינים יותר, תוך מתן הגנה מוצקה למשתמשים. 

ExpressVPN מציע גם למשתמשים את הסטנדרט המוזהב של OpenVPN עם AES-256, כמו גם מספר אפשרויות פרוטוקול אחרות, כמו L2TP ו- PPTP, שלמעשה לא היינו ממליצים לאף אחד להשתמש בהן, אבל נחמד שיש את האפשרות. תוסף ExpressVPN לדפדפנים מוסיף גם כמה שכבות אבטחה נוספות, כגון מניעת מיקום גיאוגרפי של HTML5.

אפשרויות expressvpn-review-protocol

היכן שהדברים באמת מתפרקים עבור Avast SecureLine VPN הוא כשמדובר בפרטיות המשתמשים. לאווסט יש מדיניות פרטיות מורכבת, שמתוודה ש- Avast VPN אכן מנהלת יומנים. 

לא רק זה, אלא שחיפוש בהיסטוריה של החברה מראה כי רישום החוק של Avast VPN שימש על ידי אכיפת החוק כדי להתאים כתובת דוא”ל ל- IP לאיתור מישהו.. 

 

מדיניות הפרטיות של ExpressVPN היא הרבה יותר תמציתית ושקופה יותר, ו- ExpressVPN מעולם לא העבירה מידע לרשויות ממשלתיות מכיוון שאין לה כתובות IP או כל דבר שיעזור למעשה בחקירה. זה מחוזק עוד יותר מהעובדה שאזלו של איי הבתולה הבריטיים, שיש להם דיני פרטיות יוצאי דופן.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

4

מפחיד

הסעיף הקודם קשור קשר הדוק לסוגיית הסחף. גם ExpressVPN וגם Avast Secure VPN מאפשרים סיבוב על הפלטפורמות שלהם. למעשה, Avast SecureLine VPN אפילו מרחיק לכת ומציע שרתי P2P ייעודיים, ש- ExpressVPN לא עושה. 

Avast-SecureLineVPN-שרתי לקוח

כמו שדיברנו עם סטרימינג, עם זאת, שרתים ייעודיים למשהו לא תמיד אומר ביצועים טובים יותר או אבטחה מעולה. גם ExpressVPN וגם Avast SecureLine VPN ישמרו על החיבור שלך מאובטח ופרטי בזמן שאתה מסתובב, ושניהם מציעים גם מהירויות סולידיות בעת ההורדה..

עם זאת, מה שחשוב באמת הוא ש- ExpressVPN אינו מסוגל למעשה לספק מידע אודותיך לרשויות (במיוחד אם אתה משלם עם ביטקוין, עליו נדון בקרוב), בעוד ש- Avast VPN מנהלת יומני כתובות IP ומסרה אותם לרשויות.

לכן, אם תהיתם אם ה- Avast VPN טוב לסיבוב, התשובה הקצרה היא לא. בניגוד נוסף לחוסר הפרטיות הזה של Avast VPN, ל- ExpressVPN יש גם את היתרון של מנהור מפוצל, ומאפשר לכם לבחור אילו יישומים המשתמשים בחיבור VPN ואילו משתמשים באינטרנט הרגיל.. 

expressvpn- סקירת הגדרות

המשמעות היא שאתה יכול לסובב משהו עם חיבור VPN מאובטח ובו זמנית להוריד קבצים אחרים פחות רגישים או פשוט לגלוש באינטרנט בחיבור מלא ולא מוגן מוגן.. 

סיבוב: נקודת טרנינג עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

5

מיקומי שרת

ל- Avast SecureLine VPN יש 55 שרתים ב -34 מדינות שונות. ההתפשטות הכוללת של השרתים מכובדת, כאשר כמה מיקומים שקשה למצוא בהם זוכים לתשומת לב נחוצה, כמו ניו זילנד וברזיל, אך לרוב המדינות יש רק שרת יחיד. זה יכול לגרום לבעיות ברוחב הפס ויכול להוביל לביצועים איטי יותר בשעות השימוש השיא. 

לעומת זאת, ל- ExpressVPN יש יותר מ -2,000 שרתים ב -94 מדינות. זהו אחד מספירת השרתים הבהירים ביותר בשוק כיום ונותן לרשת ExpressVPN את התשתית הדרושה לטיפול בעומסי רוחב פס אדירים מסביב לשעון.

expressvpn-review-server-מיקומים

ה- VPN היחיד שמנצח את מספר המיקומים הזה הוא HideMyAss, עליו תוכלו לקרוא בסקירת HideMyAss שלנו. היא מציעה למשתמשים גישה וירטואלית למיקומי 290 שרתים ב -190 מדינות. מה שמעניין בזה הוא ש- HideMyAss הוא בעצם בבעלות Avast, מה שגורם לנו לתהות מדוע ספירת השרתים של SecureLine VPN נראית כה חלשה. 

סבב: נקודת מיקומי שרת עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

6

חיבורים סימולטניים

נתחיל בבחינת החיבורים בו זמנית עם ExpressVPN, מכיוון שזה מקל על הדברים. ExpressVPN למעשה מציע תוכנית אחת עם מספר מסגרות זמן, עליהן נדבר ביתר פירוט בסעיף הבא, אך כל האפשרויות הללו מאפשרות חמישה חיבורים בו זמנית..

Avast SecureLine VPN הוא לא כל כך פשוט. יש לו תוכניות רבות הזמינות במסגרות זמן שונות, כאשר רוב התוכניות הללו מכסות רק מכשיר יחיד. עם זאת, קיימת תוכנית Avast מרובת מכשירים המאפשרת למשתמשים להגן על עד חמישה מכשירים. 

מחירים של Avast-SecureLineVPN

מכיוון ששתי הספקים מציעים תוכנית עם חמישה קשרים, הסיבוב הזה פשוט מסתיים בתיקו. אם אתה מישהו עם הרבה מכשירים שצריכים להגן, אנו ממליצים לך לבדוק את CyberGhost בסקירה הייעודית שלנו בנושא CyberGhost, או בהתאמת ExpressVPN לעומת CyberGhost שלנו..

סיבוב: חיבורים סימולטניים אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

ז

תמחור

ExpressVPN היא אחת האפשרויות היקרות יותר כשמדובר ב- VPN. אם תבדוק כמה מאמרי התאמה אחרים שלנו, כגון ExpressVPN לעומת IPVanish, תגלה ש ExpressVPN הפסיד בסיבוב הזה מספר פעמים בעבר. 

כפי שכבר הזכרנו, ExpressVPN מציעה תוכנית אחת בשלוש תקופות: חודש, שישה חודשים ו -15 חודשים, שהיא טכנית מנוי לשנה עם שלושה חודשים חופשיים שנזרקים. תוכנית זו דומה בתמחור לתוכנית הרבים של Avast SecureLine VPN תכנית.

עם זאת, מחיר ה- Avast VPN כולל גם אפשרויות רבות של מכשירים בודדים המציעות ערך נהדר למי שמעוניין להגן רק על מכשיר אחד. מדובר בעסקה נהדרת במיוחד עבור אלו שרק רוצים להשיג VPN לטלפון שלהם, מכיוון שתוכנית טלפון חד-שנתית נכנסת ל 20 $ דלים לשנה. 

בניגוד ל- ExpressVPN, Avast VPN מציע תקופת ניסיון בחינם המאפשרת למשתמשים שבעה ימים לנסות את ה- VPN מבלי למסור מידע כלשהו. זה לא ממש נדיב כמו התוכנית החינמית של ProtonVPN, עליה תוכלו לקרוא בסקירת ProtonVPN שלנו, אך זו דרך נהדרת לנסות VPN בכל זאת. 

בנוסף לתקופת הניסיון בחינם, ניתן גם לבטל את Avast VPN ולקבל החזר כספי אם תעשה זאת תוך 30 יום מרגע ההרשמה, אך אפשרות זו זמינה גם עם ExpressVPN. באשר לאפשרויות תשלום, Avast מקבלת כרטיסי אשראי או חיוב ו- PayPal בלבד, ואילו ExpressVPN מקבלת את אלה כמו גם ביטקוין וכשריסר אחרים.. 

קשה לומר מי מאלה טוב יותר מבחינת התמחור. Avast VPN מציע תקופת ניסיון בחינם, אך ExpressVPN מקבלת ביטקוין ומספר אמצעי תשלום אחרים שאווסט לא עושה. Avast מציע טונות של תוכניות שיכולות לחסוך למשתמשים במכשירים בודדים כסף, אך התוכנית מרובת המכשירים הופכת את התמחור להשוואה. 

בסופו של דבר, איזה מדגמי התמחור האלה עדיף עבורך יהיה תלוי באדם, כלומר אנו קוראים לסיבוב הזה עניבה. 

סיבוב: תמחור אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

8

ידידותיות למשתמש

במבט ראשון, שני ה- VPNs מציעים חווית משתמש איתנה. הלקוח של Avast VPN די ריק, אך זה מאפשר למצוא את מה שאתה מחפש. לעומת זאת, ExpressVPN קורה הרבה יותר, במיוחד בתפריט ההגדרות. עם זאת, הוא מצליח לשמור על דברים מאורגנים היטב בממשק, מה שמקל על השימוש באותה מידה כמו ממשק Avast הפשוט יותר.

השקת expressvpn-review

לאחר השימוש בכל תוכנה במשך זמן מה, מצאנו מוזרות אחת עם הלקוח של Avast. בכל פעם שניסינו ללחוץ ולגרור אותו מסביב, החלון לא היה נע בצורה חלקה עם העכבר שלנו. במקום זאת, הוא גמגם סביב המסך.

באופן טבעי, זה היה קצת ענייני, וחשבנו שאולי משהו לא בסדר במחשב שלנו, אבל כל חלון אחר עדיין עבד כשצילמנו אותם. 

Avast-SecureLineVPN-Client-מנותק

היה גם עיכוב בין הזזת העכבר לבין חלון VPN של Avast. עיכוב זה אי אפשר היה למקם את החלון לאן שרצינו שהוא יעבור כי גם כשהפסקנו להזיז את העכבר, החלון ימשיך לנסוע לרגע לפני שהוא גם עצר. 

זה הוביל לרעה בממשק ידידותי למשתמש אחרת, והיעדר בעיות כאלה עם ExpressVPN פירושו שאנחנו נותנים את הסיבוב הזה ל- ExpressVPN. 

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

9

תכונות

יש כמה תכונות בסיסיות שאנחנו תמיד מחפשים ומצפים לראות בכל VPN. תכונות חיוניות אלה כוללות איזושהי יכולת חיבור אוטומטי ומתג להרוג. לשתי התכונות הללו יש השפעה עמוקה על אבטחת השירות, כך שאם שאף אחד מאלו לא יפגע ב- VPN באופן משמעותי. 

Avast-SecureLineVPN-Splash לקוח

לשני הספקים קיימות תכונות אלה, אך ExpressVPN מספק ביצוע כולל טוב יותר. לדוגמה, Avast SecureLine VPN כבה את מתג ההשמדה כברירת מחדל, שלעולם לא אנו ממליצים עליו, בעוד ש- ExpressVPN פועל מההתחלה. 

מכיוון ששני ה- VPN מציעים את התכונות הקריטיות ביותר, בדקנו אילו תכונות נוספות כלולות כדי לקבוע איזה VPN עדיף. עם זאת, כפי שראינו פעמים רבות בעבר – למשל במאמר ExpressVPN לעומת TunnelBear שלנו – קשה מאוד לנצח את ExpressVPN כשמדובר בתכונות.

ל- ExpressVPN יש מנהרות מפוצלות, שהיא תכונה מגוונת להפליא שקשה למצוא אותה באופן מפתיע, כאשר דוגמא נוספת נוספת נמצאת בסקירת StrongVPN שלנו. 

מנהור מפוצל מאפשר למשתמשים לבחור אילו תוכניות המשתמשות בחיבורים המוגנים של ה- VPN ואילו מהן משתמשות בחיבור האינטרנט הלא מוגן המהיר והפתוח יותר. יתר על כן, ExpressVPN מציע תכונה טובה לבדיקת מהירות.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

נוסף על כך, כפי שהזכרנו בסעיף “אבטחה”, ExpressVPN מציע ארבע אפשרויות פרוטוקול ואילו Avast מציע אחת בלבד. גם באווסט חסר מנהור מפוצל. עם אפשרויות מתג ההריגה וההתחברות האוטומטיות יותר, כמו גם מנהרות מפוצלים ואפשרויות אבטחה מגוונות יותר, ExpressVPN הוא מבטל את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת תכונות עבור ExpressVPN

לוגו VPN של Avast SecureLine
לוגו ExpressVPN

10

מחשבות אחרונות

בסופו של דבר, ExpressVPN ניצחה כמעט בכל סיבוב. לא יכולנו להשתמש ב- Avast VPN עבור Netflix, ואילו ExpressVPN לא התקשו בזה. התקשינו בממשק של אווסט לנוע בדרכים משונות כשניסינו למקם אותו מחדש, וגילינו שאווסט עוקב אחר מידע המשתמשים ואף העביר אותו לרשויות..

הזוכה: ExpressVPN

ל- ExpressVPN אין אף אחד מהנושאים הללו, ובנוסף, הוא מציע תכונות רבות בהרבה מאשר Avast SecureLine VPN. ההחלטה ברורה: ExpressVPN היא האפשרות הטובה יותר כאן. אם היה לך ניסיון עם אחד מהספקים האלה, הודע לנו על כך בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me