99 כלי פרטיות חינם שישמרו על עצמך באופן מקוון בשנת 2020

פרטיות היא אחת הדאגות העיקריות שלנו כאן ב- Cloudwards.net. אנו מציעים גם את הכלים הטובים ביותר לתחזוקה, ורבים מהם מגיעים עם תג מחיר. אמנם אנו עושים כמיטב יכולתנו להזכיר כלים חינמיים, אך רבות מהאפשרויות עפות מתחת לרדאר.


זו הסיבה שהרכבנו מדריך הכולל 99 כלים חינמיים לשמירה על פרטיותכם. למרות שרובם יש כמה חסרונות, האפשרויות שמצאנו ישמרו על האנונימיות שלכם בשולחן העבודה ובאתר מקוון.

למרות שבדקנו את רוב הכלים ברשימה, לא בדקנו את כולם. אנו נוביל את כל החלקים עם ההמלצות המובילות שלנו, ואז, ככל שהרשימה תימשך, נתחיל בכלים שקראנו עליהם באופן מקוון שאמורים להיות בטוחים. אם אתה רוצה להיות זהיר, דבק בעשר ההמלצות הראשונות שלנו בכל חלק.

Contents

VPNs

כלי פרטיות בחינם

רשת פרטית וירטואלית מאבטחת את חיבור האינטרנט שלך באמצעות הצפנה בדרגה צבאית ואמצעי אבטחה אחרים של VPN, ומגנה עליך מפני ספק שירותי אינטרנט או חטטנות ממשלתיות. ספקי ה- VPN הטובים ביותר מגיעים עם מדיניות ללא כניסה, כלומר התנועה שלך אינה ניתנת למעקב. אין ספק, זהו קו ההגנה הראשון בהגנה על פרטיותך המקוונת.

אבל ישנו נתק מעניין. כפי שאתה יכול לראות במדריך ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו, אפשרויות רבות טעונות בכלים של תוכנות זדוניות ואיסוף נתונים. מצד שני, הספק המוביל בביקורות ה- VPN שלנו, ExpressVPN, הוא מעל 10 $ לחודש. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו כדי לראות מדוע זה שווה את זה.

זהו האזור החשוב ביותר והקשה ביותר לניווט. שלפנו את מיטב שירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שלנו בכדי ליצור רשימה מקיפה של אפשרויות לסעיף זה. יש חיסרון עם כל אחד, כצפוי לשירות בחינם, אבל עדיף שיהיה מוגן מאשר לא, גם אם זה בא עם מגבלות.

עם זאת, יש לזכור אפשרויות תקציב בשוק כמו גישה לאינטרנט פרטי. תוכל ללמוד על שירות זה בסקירת PIA שלנו.

1. VyprVPN

VyprVPN, שהוא אחד ה- VPN הטובים ביותר לסין, מציע שימוש אחד בחינם. אתה יכול להשתמש בעד 1GB של נתונים עם שני חיבורים בו זמנית. מלבד זאת, השירות מוצג במלואו באמצעות VyprDNS, ארבע אפשרויות פרוטוקול ו- Cyphr, אפליקציית ההודעות המוצפנות בחינם של VyprVPN. למרות שיש לה רשת מוגבלת, היא מספקת ערך מצוין כשאתה משדרג.

כלי הפרטיות הטובים ביותר

תוכל ללמוד עוד בסקירת VyprVPN שלנו.

2. רישום רוח

Windscribe הוא שירות VPN חדש יותר הכולל תמחור ושימושיות מעולים. יש לו גם אחת התוכניות החינמיות הנדיבות ביותר שראינו, ומציעה 10GB של נתונים בחודש ללא עלות. בנוסף, אתה יכול להגדיל את כובע רוחב הפס על ידי שימוש בכוח המחשוב הנוסף שלך כדי לפתור חיפזורים או להפנות חברים להירשם לחשבון שלהם.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

בסופו של דבר, קל להרוויח נתונים מאובטחים של 20 ג’יגה-בתים ומעלה בחודש. תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת בסקירת Windscribe שלנו.

3. TunnelBear

TunnelBear היה ה- VPN החינמי דה-פקטו במשך השנים האחרונות, אך חדשים כמו Windscribe גרמו לו לאבד את הברק. עם זאת, אתה יכול לקבל 500MB של נתונים מוצפנים בחודש בחינם. הוסף לזה ממשק משתמש מעולה והצפנה מוצקה ו- TunnelBear הוא עדיין מתמודד.

תוכל ללמוד על היתרונות והחסרונות שלה בסקירת TunnelBear המלאה שלנו.

4. מהירות

נראה כי Speedify האמריקאית מאפילה על התחרות בתכנית חופשית נדיבה. אתה יכול להשתמש עד 5GB של נתונים דרך מנהרת VPN לחודש מבלי לבזבז אגורה. בעוד המהירות היא תת-חלקית ובחירת השרת מוגבלת, Speedify עדיין מציעה ערך נהדר.

להאיץ את התוכנית החינמית

תוכל ללמוד עוד בסקירת Speedify שלנו.

5. הסתר

Hide.me אולי ידוע בעיקר בזכות התוכנית החינמית שלה, המציעה למשתמשים 2GB של נתונים מוצפנים בחודש. אמנם נתיב השדרוג הוא יקר, אך תוכנית הביניים, פלוס, מציעה ערך רב עם רוחב פס מוגבל. Hide.me אינה האפשרות הטובה ביותר שקיימת שם, אך היא מספקת תמיכה, מהירות ואבטחה מצוינים במכשירים.

תוכל ללמוד עוד בסקירת Hide.me שלנו.

6. ProtonVPN

ProtonVPN מתמודד עם המודל החינמי בצורה שונה. במקום להגביל את רוחב הפס שלך, זה מגביל את המהירות שלך. אף על פי כן, זה יכול לשמור על הגנה מקוונת. אתה יכול להתחבר לשלושה שרתים באמצעות מכשיר יחיד ובעוד המהירות שלך מוגבלת, אתה עדיין מקבל את מרבית חווית ה- VPN.

VPN בחינם - -

קרא עוד בסקירת ProtonVPN שלנו.

7. VPN אלקטרוני

כמו ProtonVPN, ה- VPN האלקטרוני מגביל את המהירות במקום רוחב הפס. אתה עדיין מקבל את לקוח VPN, חוסם מודעות ומדיניות ללא כניסה, אך אתה מוגבל למיקום שרת בודד ו -3 מגה-ביט לשנייה עבור מהירויות העלאה והורדה. אף על פי כן, בגלישה בסיסית המהירות מספקת. בנוסף, המחירים כל כך נמוכים עד ששדרוג לתכנית בתשלום ללא הגבלה הגיוני לחלוטין.

e-VPN-Slider1

e-VPN-Slider2

e-VPN-Slider3

e-VPN-Slider4

e-VPN-Slider5

קודם

הבא

קרא עוד בסקירת ה- VPN האלקטרוני המלא שלנו.

8. מגן נקודה חמה

Hotspot Shield יושב באזור אפור מכיוון שהשירות לא רע, אך מדיניות הפרטיות עניינית. אם לא אכפת לך מפרסום ממוקד, זו עדיין אפשרות נהדרת בחינם. זהו אחד ה- VPN המהירים ביותר בשוק ותוכלו לקבל 750MB נתונים בחודש מבלי לבזבז אגורה.

מגן נקודה חמה

תוכל ללמוד עוד על נקודות החוזק שלה ועל חששות הפרטיות שלנו בסקירת מגן נקודה חמה.

9. CyberGhost

CyberGhost נהגה להציע תוכנית בחינם, אך כבר לפני מספר חודשים היא הפסיקה אותה. עם זאת, עדיין קיימת אפשרות בחינם. השירות מציע סיומת פרוקסי לדפדפן שלו, שתאפשר לך לגשת לתוכן נעול אזור כאילו אתה מחובר ל- VPN.

משפט CyberGhost

אולם פירוש הדבר שהחיבור שלך לא מוצפן. אתה יכול ללמוד עוד על ההבדלים בין VPN ומוצרי פרוקסי במדריך שלנו ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת Tor ולמד על CyberGhost בסקירת CyberGhost שלנו..

10. VPN של אבירה פנטום

Avira היא ספקית אנטי-וירוס שעשתה הפעלה קרובה ברשימת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר שלנו. גם ה- VPN שלה, הכלול כחלק מחבילת אנטי-וירוס, טוב. אתה יכול להשתמש ב 500MB של נתונים בחודש, עם מרבית התכונות של החבילה המלאה.

התכונות היחידות שחסרות לכם הן תמיכה טכנית ומכשף הורג, ששניהם כלולים לצד רוחב פס בלתי מוגבל כשאתם משדרגים.

11. PacketiX

PacketiX היא “סביבה מקוונת אקדמית ללא כוונת רווח המיועדת ל- PacketiX VPN.” זהו כלי מתוארך ומורכב, אך עדיין ניתן להתאמה אישית רבה. אמנם זה מכוון לסטודנטים שצריכים לקחת חלק בשנניגנים ברשת, אך הוא זמין לכל אחד אחר.

12. TorVPN

TorVPN הוא לא האפשרות הטובה ביותר ל- VPN בהצלחה, אבל יש גרסה חינמית שתוכל לנצל אותה. הוא מציע למשתמשים 1GB של נתונים בחודש עם פרוטוקול OpenVPN, אשר אמור להספיק כדי להגן על מכשיר Windows, macOS או iOS שלך..

13. SecurityKiss

SecurityKiss הוא VPN ממוקד אבטחה שאינו דורש אפילו רישום. ישנן תוכניות מרובות בתשלום, כל אחת במחיר סביר, אך האפשרות החינמית היא אטרקטיבית ביותר. השירות נותן לך 300MB של נתונים ליום ואת הבחירה בארבעה שרתים. אתה חסר גישה לזרם ופרוטוקולים מתקדמים, אך תמיכה מלאה בפלטפורמה עדיין קיימת.

14. Spotflux

Spotflux נראה רישומי, אך דוחות משתמשים טוענים שזה בסדר להשתמש אם אתה בסדר עם מודעות. היא מממנת את השירות החינמי שלה באמצעות פרסומות ומגבלות מהירות. אף על פי כן, זה בחינם ואין כובע רוחב פס חודשי.

15. VPNBook

VPNBook מנוהל על תרומות ונבנה סביב OpenVPN. קשה להתקין אותו כי תצטרך להוריד את לקוח OpenVPN ולהשתמש באחד מקבצי התצורה הרבים של VPNBook. עם זאת, האפשרויות אינן גרועות, מכיוון שתצורות מסוימות מותאמות לגלישה מהירה באינטרנט ואחרות מיועדות לחיבורים בין עמיתים לעמית..

מנהלי סיסמאות

מנהלי סיסמאות הם אנטיתזה של VPNs. אמנם הם גם מגדילים את הפרטיות והביטחון שלך באופן מקוון, אך יש ים של אפשרויות בחינם שהם מצוינים. ברוב המקרים תוגבל במספר הערכים, אך המחיר הנמוך של מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר פירושו בדרך כלל שדרוג יכול להיות מוצדק.

שלא כמו החלק הקודם, כמה מהאפשרויות הטובות ביותר הן בחינם.

16. דשלאן

Dashlane הוא הבחירה שלנו כמנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Mac ומנהל הסיסמאות הטוב ביותר, התקופה. תג המחיר גבוה מהמרבית, אך הוא מציע תוכנית בחינם המאפשרת לך לאחסן עד 50 סיסמאות במכשיר יחיד. עם הגבול הגבוה, הדבר היחיד שאתה מפסיד הוא סינכרון מרובה מכשירים.

לוח המחוונים

לוח מחוונים זהות

הגדרות מידע אישי

מחליף סיסמאות

מחולל סיסמאות

קודם

הבא

אם ברצונך לסנכרן ריבוי מכשירים, או לכל אחד מהתכונות המעולות האחרות של דשלאן, הקפד לקרוא את סקירת Dashlane שלנו.

17. סיסמא דביקה

למרות שיש לו ממשק מתוארך, סיסמא דביקה היא עדיין אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות. זה ייחודי בכך שהוא נותן לך את האפשרות לאחסן סיסמאות בענן או באופן מקומי, בחירה ש- Password Depot אינה מאפשרת לך (קרא את סקירת ה- Depot Depot שלנו).

ממשק סיסמא דביק

סיסמא דביקה זהות חדשה - -

תזכיר מאובטח עם סיסמה דביקה -

לוח מחוונים לאבטחת סיסמאות דביק

מחולל סיסמאות דביק

קודם

הבא

התוכנית החינמית מצוינת גם היא ומאפשרת לך אחסון ללא סיסמה ללא הגבלה במכשיר יחיד. שדרוג לפרימיום זול, עם זאת, ואתה תומך בקמע של סיסמת Sticky, הכנרית. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת הדוא”ל שלנו בנושא סיסמאות.

18. זוהו קמרון

הכספת של Zoho, כמו כל המוצרים של Zoho, מכוונת לעסקים. ובכל זאת, קיימת תוכנית חינמית המיועדת ליחידים המאפשרת לאחסן מספר בלתי מוגבל של סיסמאות במכשיר יחיד. התעריף החודשי הנמוך שלה בתוכניות בתשלום זיכה אותו במקום במדריכי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו עבור מדריך משפחות, אז קחו בחשבון אם אתם זקוקים למספר משתמשים.

Zoho-Vault-Slider1
© Cloudwards.net

Zoho-Vault-Slider2
© Cloudwards.net

Zoho-Vault-Slider3
© Cloudwards.net

Zoho-Vault-Slider4
© Cloudwards.net

Zoho-Vault-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

תוכל ללמוד עוד על התוכנית החינמית ועל ההצעות המתקדמות יותר בתשלום בסקירת Zoho Vault.

19. טשטש אבין

Abine Blur הוא אולי מנהל הסיסמאות הממוקד ביותר בנושא פרטיות בשוק. אתה מקבל סנכרון מלא מרובה מכשירים ואחסון סיסמאות למשתמש יחיד בחינם. בנוסף, Abine Blur כולל מיסוך דוא”ל, המאפשר לך לשלוח דוא”ל מכתובת לא מזוהה, וחוסם עוקבים..

לוח המחוונים לטשטש

לטשטש הגדרות חשבון