ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר 2020: ProtonMail לעומת Tutanota לעומת Hushmail

ישנן דרכים מהירות וקלות לתקשר עם מישהו באופן מקוון, כמו מסר מיידי, וידאו צ’אט או מדיה חברתית. למרות ששיטות אלה טובות יותר להתווכח, העולם עדיין שולח למעלה מ -280 מיליון דוא”ל ליום. לפי שעה לפחות, ברור שהדוא”ל כאן כדי להישאר. עם זאת, אבטחה היא בעיה וזו הסיבה שנדבר כאן על ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר.


הבעיה בדוא”ל היא פשוטה. פרוטוקולים מתוארכים חשופים לפושעי רשת שיכולים להשתמש בחשבונך כדי לשלוח דואר זבל, לפרוץ לחשבונות מקוונים אחרים או למחוק נתונים חשובים. אפילו מפרסמים, סוכנויות ממשלתיות וספקי דוא”ל מעוניינים בהתכתבות שלך.

אם הפגיעויות בדוא”ל הבחינו בך, שקול לעבור לספק דוא”ל חדש. אנו נבחן חמישה המציעים אבטחה רבה יותר באפשרויות המיינסטרים. עבור כל שירות, נסכם את אפשרויות האבטחה שלו, ניצור חשבון, תכונות תיבת דואר ותווי תמחור.

אל תשכח לעיין במדריך הפרטיות המקוון שלנו לקבלת דרכים לשמירה על הנתונים שלך. לקבלת אמצעי בטיחות נוספים, עיין ב 99 הכלים שלנו לשמירה על פרטיותך. לבסוף, עיין במדריך שלנו לאבטחת דוא”ל לקבלת עצות נוספות.

1. ProtonMail

קל להירשם ל- ProtonMail, מגיע עם רמת הגנה גבוהה ומציע גמישות עם תוכניות התשלומים הרבות שלו. הדובדבן מלמעלה הוא הממשק הפשוט והעם זאת מודרני שלו שמקל על הניווט בתיבת הדואר ועיון בהודעות.

השירות מצפין הודעות בכל עת. אם הודעה נמצאת בשרתים של ProtonMail, היא מוצפנת. אם שני חשבונות ProtonMail שולחים ומקבלים הודעות אחד לשני, הם מוצפנים. משתמשים יכולים לשלוח הודעות מאובטחות לכתובות דוא”ל חיצוניות באמצעות מפתח הצפנה. הנמען משתמש בסיסמת השולח כדי לגשת להודעה.

ProtonMail משתמש ב- AES, RSA ו- OpenPGP כדי להצפין הודעות. הוא מודה שאפילו זה לא יכול לגשת להודעות של משתמש. עם זאת, זו חרב פיפיות מכיוון שהיא גם לא יכולה לאחזר את הנתונים האבודים של המשתמש. מה שמקריב באפשרויות התאוששות, הרווח הפרטיות וההגנה.

יצירת חשבון זה תהליך ללא כאבים. לשם כך כל שעליך לספק הוא שם משתמש וסיסמא. ניתנת לך האפשרות להוסיף דוא”ל לשחזור במקרה שגם תשכח את הסיסמה שלך.

Image-1 – ProtonMail-setup-copy

ניווט בתיבת הדואר דומה ל- Gmail, Outlook ו- Yahoo. ProtonMail מציע תכונות מהדק כגון מסננים מותאמים אישית, שבע תיקיות ברירת מחדל ותוויות לארגון. יש לו מקשי מקשים למי שרוצה להסתובב בתיבת הדואר הנכנס באמצעות המקלדת במקום העכבר.

קיצורי מקשים ל- Image-2-ProtonMail

שולח דוא”ל עם ProtonMail

Image-3-ProtonMail-טיוטה

כדי להצפין הודעות למשתמשים שאינם ProtonMail, עליכם ללחוץ על סמל נעילה בתחתית הודעת דוא”ל שנוסחה, ליצור סיסמה ולבחור “הגדר.”

Image-4-ProtonMail-הצפנת הודעות

לצד סמל המנעול יש שעון חול. כאשר השולחים מאפשרים זאת הם מחליטים על זמן תפוגה. הדוא”ל והקבצים המצורפים שלו יימחקו אוטומטית בשעה שנבחרה. בדומה ל- Gmail, ProtonMail תומך בגדלי קבצים מצורפים של עד 25MB.

Image-5-ProtonMail-Expiration-time

תמחור ProtonMail

ProtonMail מציעה גרסה חינמית. זוהי אפשרות מוגבלת עם אחסון של 500MB ו -150 אימיילים ליום, אך שום דבר אינו מכבד את האבטחה החופשית. התוכנית הראשונה בתשלום, פלוס, מציעה שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט, 1,000 מיילים ליום וחמש כתובות דוא”ל נוספות במחיר של 5 דולר לחודש.

הבא, Professional, מספק כמות אחסון זהה, אך מעניקה הודעות ללא הגבלה, תחומים מותאמים אישית ותכונות תיבת דואר נוספות במחיר של 8 $ לחודש למשתמש. התוכנית העליונה, Visionary, מגדילה את האחסון ל -20 ג’יגה-בייט ומציעה 50 כתובות דוא”ל תמורת 30 דולר לחודש.

הצוות שעומד מאחורי ProtonMail מציע גם שירותי VPN. עיין בביקורת ProtonVPN שלנו למידע נוסף.

תוכנית: FreePlusProfessionalVisionary
מחיר:חינם5 דולר לחודש8 דולר לחודש30 דולר לחודש
אחסון:500 מגה בייט5 ג’יגה-בתים5GB למשתמש20 ג’יגה
דוא”ל ליום:1501,000ללא הגבלהללא הגבלה

הירשם ל- ProtonMail

2. קולאב עכשיו

Kolab Now מציע דוא”ל, כמו גם כלי אחסון קבצים ושיתוף פעולה. נתוני המשתמשים בטוחים יותר מכיוון שהם מאוחסנים בשרתים בשוויץ. התוכנה עשויה להפיק תועלת מהצפנת הודעות, שאינה זמינה בדואר האינטרנט שלה.

האתר שלה אומר כי הוא לא ימסור את המידע האישי של המשתמשים והוא מקדם שקיפות על ידי הפיכת התוכנה לקוד פתוח. הוא משתמש בסודיות קדימה מושלמת כשכבת אבטחה נוספת במקרה שמפתח פרטי נפגע. למידע נוסף על PFS, עיין בסקירה הכללית שלנו על מתחרות Dropbox.

יצירת חשבון דורשת סדרת שלבים. הראשון מבקש מידע בסיסי: שם פרטי ושם משפחה, מדינה, שם משתמש וסיסמא. השנייה מציעה תכונות מותאמות אישית שתוכלו לבחור בהן, כמו אימות דו-גורמי בכניסה, כמות שטח האחסון, סנכרון נייד ותוכנית תשלום..

Image-21-Kolab-Now-Account- פרטים

התוכניות מגיעות בשלושה טעמים: שנתי, רבעוני או חודשי. ככל שההתחייבות ארוכה יותר, כך החיסכון גדול יותר.

Image-22-Kolab-Now-Options

שיתוף קולאב עכשיו

השירות מעודד שיתוף. בין שני חשבונות של Kolab Now, משתמשים יכולים לשתף תיקיות דוא”ל, קבוצות אנשי קשר, לוחות שנה ועוד.

Image-23-Kolab-Now-Mailbox

זה מועיל למשתמשים שרוצים חבילת משרדים שמשולבת עם הדוא”ל שלהם, וחוסך להם את כאב הראש של מעבר בין אפליקציות בודדות. יחד עם זאת, אין זה מתחרה עם Dropbox Paper או Google Docs.

תמונה -24-קולאב-עכשיו-טיוטה

תכונת התיוג היא אחת מהשימושיות יותר לארגון. אתה יכול ליצור תגים עם קידוד צבע המשמשים כקטגוריות למיון פריטים. כל פריט, בין אם זה הודעת דוא”ל, אירוע לוח שנה או פתק, יכול להציג תג אחד או יותר.

Image-25-Kolab-Now-Settings

תמחור קולאב עכשיו

באופן קפדני, Kolab Now אינו מציע ניסיון חינם, אך משתמשים יכולים לבקש החזר כספי במהלך 30 הימים הראשונים. מנוי להרשמה הוא 4.50 דולר לחודש. משתמשים שמתחייבים לשלושה חודשים יקבלו הנחה של אחוז אחד, ואילו מי שהולך על השנה יקבל 3 אחוז הנחה. הוא מקבל PayPal, ביטקוין, כרטיסי אשראי והעברות בנקאיות ישירות.

תכנית: חודשי רבעוני שנתי
מחיר:4.50 $ חודשיבערך 12.15 דולר לרבעוןכ 37.80 $ בשנה

3. CounterMail

כמו ProtonMail, Countermail מציע רמת אבטחה ראויה. על ידי הפעלת שרתי אינטרנט חסרי פשר בשבדיה, כתובת ה- IP של המשתמש נוטה פחות לדלוף. הממשק אינו מושך עין, אבל זה פחות חשוב מאבטחה.

CounterMail מציע אמצעי אבטחה רבים יותר מהשרתים הלא שגרתיים שלה. הוא משתמש באלגוריתמי הצפנה, כגון OpenPGP, AES ו- RSA, בכדי לשמור על אבטחת תקשורת הדואר האלקטרוני. אחת התכונות המצננות יותר היא מפתח USB אופציונלי שתוכלו להזמין ולדרוש בכל פעם (ובכל מקום) שתתחברו. זה אימות דו-גורמי וזה יעזור לכם לשמור על בטוח אפילו יותר..

ההרשמה היא פשוטה. לוקח מספר שניות ליצור חשבון לפני שתשיג גישה לתיבת הדואר. כל מה שנדרש הוא שם משתמש וסיסמא.

הגדרת Image-6 – Countermail

מראה תיבת הדואר פשוט. ישנן שלוש תצורות בהגדרות המשנות את סדר הצגת חלונות.

Image-7 - תיבת דואר

מאפיין בולט נוסף הוא Safebox. שם תוכלו לסמן אתרים, לציין את תעודות הכניסה שלהם ופרסם הערות. יהיה עליכם להזין סיסמה בכל פעם שתגיעו לשטח אחסון אישי זה.

Image-8 – Countermail-Safebox

הגדרות אבטחת דואר זבל

יש שלוש אפשרויות אבטחה מתחת לסמל הנעילה בראש חלון טיוטת הדוא”ל שנקרא “הצפנה”. הראשון חותם באופן דיגיטלי על הדוא”ל, כך שאין ספק שההודעה היא ממך. השנייה מצפינה את ההודעה שנעבור לפסקה הבאה. השלישי מעניק הרשאה להשתמש במפתח הציבורי שאינו CounterMail שלך.

טיוטת תמונה -9-סידורים

הודעות שנשלחות בין שני חשבונות CounterMail מוצפנות אוטומטית. אימיילים חיצוניים אינם מצפינים אלא אם כתובת היעד משתמשת ב- OpenPGP. עדיין יש להם חתימה דיגיטלית ומסתירים את כתובת ה- IP שלך. הודעות מאפשרות קבצים מצורפים של 32MB ומטה.  

Image-10-Countermail-Encrypt-הודעות

תמחור נגד דואר

גרסת ניסיון תקפה למשך שבעה ימים והיא מאפשרת לך לשלוח בדוא”ל כתובות CounterMail אחרות. התוכניות מבוססות המנויים של CounterMail מציעות הנחות להתחייבויות ארוכות יותר. מדובר באחסון של 29 דולר עבור אחסון בנפח של 1 ג’יגה-בתים ושישה חודשים של גישה. מעבר לכך, תוכניות מעלות את האחסון ל -2 ג’יגה-בתים למשך 12 ו -24 חודשים ועולות 49 ו -79 דולר בהתאמה. משתמשים יכולים לקנות שטח אחסון נוסף בתשלום חד פעמי.

CounterMail מקבלת כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות ו- bitcoin.

תוכנית: 6 חודשים 12 חודשים24 חודשים
מחיר:29 $49 $79 דולר
אחסון:1000 מגה בייט2000 מגה בייט2000 מגה בייט

4. טוטוטה

על פי אתר האינטרנט שלה, Tutanota פירושו “הודעה מאובטחת” בלטינית. השרתים שלה שוכנים בגרמניה וחלים תחת חוקי פרטיות מחמירים. הגנה משפטית זו היא חסם חיצוני המונע אפילו מתותנוטה לגשת לדוא”ל שלך, אם כי הוא יכול לראות את השולח, הנמען והתאריכים..  

זה מצפין מיילים ואנשי קשר המאוחסנים בחשבון עם AES ו- RSA. התכתבות בין שני משתמשי Tutanota מצפינה אוטומטית. משתמשים יכולים להצפין דוא”ל חיצוני, אך זה עובד אחרת. נמענים חיצוניים מקבלים קישור דוא”ל המחייב פתיחת סיסמה. הזנת הסיסמה מאפשרת להם לקרוא את הדוא”ל ולהשיב באמצעות הודעה מוצפנת.

תהליך ההתקנה לוקח זמן בגלל הסיסמה. עליו להכיל מספר מינימלי של תווים ולהגיע לחוזק מספיק לפני שתותנוטה מאפשרת לך להמשיך.

הגדרת Image-11-Tutanota

בסוף ההתקנה הוא מספק קוד שחזור, וזו הדרך היחידה לשחזר חשבון אם תשכח את הסיסמה.

התאוששות Image-12-Tutanota

לתיבת הדואר מראה נקי ומינימלי. תיקיות יושבות בסרגל הצד שמתחבא אוטומטית – לחיצה על חץ צד מושכת אותו מההתבודדות וחזרה לקדמת הבמה. משתמשים מחברים דוא”ל על ידי לחיצה על כפתור עגול גדול בפינה השמאלית התחתונה של חלון הדפדפן.

Image-13-Tutanota-Mailbox

הודעות אימייל בתיקיות האשפה ונשלחות הספאם יימחקו אוטומטית לאחר 30 יום.

אפשרויות אבטחה של טוטאנוטה

קיימת אפשרות לאימות הדו-גורמים בהגדרות.

Image-14-Tutanota-הגדרות

יש אפשרות להצפנה למשתמשים ליצור סיסמא להודעות שלהם. זה מופיע כסמל הנושא מנעול אדום ברגע שמשתמשים מזינים את כתובת הדוא”ל החיצונית של הנמען. מטר מתחת לשדה מציג את חוזק הסיסמה. לאחר שהשולח יסיים את הסיסמה, הוא צריך לשלוח אותה לנמען. אימיילים יכולים לתמוך בקבצים מצורפים של עד 25MB.

Image-15-Tutanota-Encrypt-הודעות

תמחור תותנוטה

הגרסה החינמית של Tutanota מצטיינת ומספקת שטח אחסון של עד 1 ג’יגה-בתים.

התוכנית הזולה ביותר בתשלום היא פרימיום, המציעה חמש כתובות דוא”ל, כללי תיבת הדואר הנכנס ותמיכה בפתרון תקלות בכ -2 דולר לחודש. גרסת ה- Pro היא כ- $ 7 לחודש והיא מעניקה לך נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט, עד 20 כתובות דוא”ל ואפשרויות התאמה אישית לתצוגת דף האינטרנט. טוטאנוטה אפילו מציע הנחות במדינות מסוימות.

תוכנית: FreePremiumPro
מחיר:חינםכ 2 $ לחודשבערך 7 דולר לחודש
אחסון:1GB1GB10 ג’יגה-בתים
כינוי דוא”ל:1520

5. Hushmail

Hushmail מציע הודעות מוצפנות ולא מוצפנות. זה גמיש בעת שליחת כתובות חיצוניות בדוא”ל, אך גם אינו מיישם את האבטחה המחמירה שרבים עשויים לקוות לה. הוא אכן מביא רישומים של כתובת ה- IP שלך ושל נתונים מסוימים, אך הוא נמצא באתר האינטרנט שלו על מה שהוא עוקב אחר.

Hushmail משתמש ב- OpenPGP כדי להצפין דוא”ל והמפתחות עצמם. משתמשים יכולים לשלוח ולקבל דוא”ל מוצפן לכתובות חיצוניות כל עוד הם משתמשים ב- OpenPGP. השירות סורק הודעות אחר וירוסים אך אינו יכול למנוע מהם להדביק מחשבים.

החלק הראשון של ההתקנה מבקש שם משתמש וביטוי סיסמה, אשר Hushmail מציע לארוך חמש מילים או יותר. במציאות, זה דורש שמונה תווים בלבד ולא מחויב לבודק כוח.

Image-16-Hushmail-חשבון

משתמשים זקוקים לטלפון נייד עם העברת הודעות טקסט כדי ליצור חשבון. אם משתמשים מאבדים את ביטוי הסיסמה שלהם, הם לא יכולים לשחזר אותו עבור חשבונות אישיים. חשבונות מבוטלים אוטומטית לאחר שלושה שבועות אם משתמשים לא מצליחים להתחבר.

Image-17-Hushmail-הפעלת חשבון

שולח הודעות עם הושמעיל

ממשק תיבת הדואר פשוט ואלגנטי. כברירת מחדל, תכונות האבטחה כבויות, כך שמשתמשים יצטרכו להיכנס להעדפות כדי להפעיל אותן. יש אפשרות להגדיר חתימה דיגיטלית בתחתית ההודעות היוצאות. אם משתמשים רוצים להגן על חשבונם, הם יכולים לאפשר הגדרת אימות דו-שלבי.

Image-19-Hushmail-Mailbox

שליחת דוא”ל מוצפן היא קלה כמו סימון תיבה בהודעה שנוסחה. בפעם הראשונה שכתובות חיצוניות מקבלות הודעה מוצפנת, עליהן לענות על שאלת אבטחה שנוצרה על ידי שולח. לאחר מכן הם יוכלו לגשת להודעות עוקבות באמצעות ביטוי סיסמה שהם יוצרים באתר של Hushmail.

אין בודק איות. על קובץ מצורף אינדיבידואלי להיות 20MB או פחות.

Image-20-Hushmail-טיוטה

תמחור הושמעיל

ניסיון חינם מציע שירות פרימיום של Hushmail למשך 14 יום עם אחסון של 25MB. עלות של 50 דולר לשנה לגישה לשירותיה דרך האינטרנט, הנייד והשולחן העבודה. שטח האחסון גדל ל -10 ג’יגה-בתים, אין מודעות וחשבונות לא יושבתו במהלך מתיחות של חוסר פעילות.

תוכנית: פרימיום
מחיר:50 דולר לשנה
אחסון:25 מגה בייט

מחשבות אחרונות

האינטרנט הוא מקום מפחיד. אף ששום ספק דוא”ל אינו מוגן במאה אחוז מפני איומים, אלה שלמעלה מציעים רמת אבטחה שחסרה מאוד בשירותי המיינסטרים. בין אם אתה מחפש ספק מאובטח יותר אחר הודעות דוא”ל עבודה רגישות או מתוך הרשעה אישית, קשה להשתבש עם מישהו מהם.

מעל הדואר באינטרנט כמעט כל השירותים שהצענו מציעים גרסאות ניידות עבור iOS או Android. היחיד שאין לו אפליקציה לנייד הוא Hushmail, אבל יש “פריצות” שיכולות להפנות את הדפדפן שלך לשרת שלו כדי לגשת לדוא”ל..

אם אף אחד מהחמישה לעיל לא יכה בדמיונך, יש לנו מתמודד שישי. כחלק משירותי ה- VPN שלה, TorGuard מציעה חשבונות דוא”ל מאובטחים. למידע נוסף על שירות זה ממוקד אבטחה, קרא את סקירת TorGuard שלנו.

באיזה ספק דוא”ל אתה מרגיש בטוח שאתה משתמש? האם יש פספוסים? ספרו לנו בתגובות, ותודה שקראו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map