תוכנת ההצפנה הטובה ביותר של 2020: Boxcryptor, NordLocker ועוד

כשמדובר בהגנה על הנתונים שלך מפני פשעי רשת, קשה להכות תוכנת הצפנה. למרות שעליך להשתמש באנטי-וירוס מאובטח, מנהל סיסמאות ו- VPN, הדרך הטובה ביותר להגן על הקבצים שלך היא להצפין אותם ישירות. במדריך זה, אנו הולכים לפרט את תוכנת ההצפנה הטובה ביותר כדי שתוכל לשמור על אבטחת הנתונים שלך. 


יש לנו שש אפשרויות, חלקן בחינם ואחרות בתשלום. בלי קשר, כל אחת מביאה את הטשטוש הייחודי שלה לשולחן, בין אם מדובר בתכונות, שמישות או אבטחה. אנו נספק סקירה קצרה של כל פיסת תוכנה, כך שאם ברצונך ללמוד עוד, הקפד לקרוא את הביקורת הייעודית שלנו. 

אם אתה רוצה לדלג על ההופלה, הירשם לקבלת חשבון ב- Boxcryptor. למרות שתצטרך לשלם עבור תוכנית פרימיום כדי לקבל את כל מה שיש ל- Boxcryptor להציע, המחיר שווה את זה. מהשימושיות לתכונות ועד אבטחה, Boxcryptor מקבל הכל נכון, כך שאם אתה רוצה פיסת תוכנה מהירה, זה זה בשבילך. 

תוכנת ההצפנה הטובה ביותר

 1. Boxcryptor
 2. Cryptomator
 3. נורדלוקר
 4. AxCrypt
 5. BitLocker
 6. VeraCrypt

1. Boxcryptor

בשוק המלא בתוכנות הצפנה קוד פתוח, Boxcryptor נוקטת גישה מסחרית יותר. למרות שהוא לא גמיש לאגוזים טכניים, Boxcryptor מפצה את זה עם מערכת סגורה וצפופה-תכונה הפועלת בכל נסיבות. התמחור נכון גם עם תוכנית נדיבה בחינם ושיעורים נמוכים לעסקים. 

boxcryptor-slider1

מה שהכי בולט הוא הנגישות של Boxcryptor. זה לוקח מה שהוא בדרך כלל פיסת תוכנה טכנית והופך אותו לנגיש. כשאתה מתקין את האפליקציה, הוא ימצא מייד את תיקיות האחסון בענן המותקנות במערכת שלך ויוסיף אותן כמיקומים. משם, זה פשוט עניין של גרירת קבצים ותיקיות למיקום הנכון; הם יוצפנו אוטומטית. 

boxcryptor-account-link

שיתוף הוא בריזה כאשר Boxcryptor תומך ביותר מ- 30 שירותי אחסון בענן, אך אתה יכול גם לשתף קבצים מוצפנים ישירות. משתמש הקצה, כמובן, יזדקק לחשבון Boxcryptor כדי לגשת לנתונים המוצפנים. עם זאת, זה לגמרי בחינם לעשות זאת. מכיוון Boxcryptor תומך בתוכנית מוגבלת בחינם, שיתוף נתונים אישיים בצורה מאובטחת אינו מהווה בעיה. 

Boxcryptor מתקתק את כל התיבות שהוא צריך בתמחור סביר, אבטחה מעולה ותמיכה נפלאה בפלטפורמה. תוכל לקרוא את סקירת ה- Boxcryptor המלאה שלנו כדי ללמוד עוד או להוציא את התוכנית החינמית לסיבוב כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

2. קריפטומטור

Cryptomator הוא אחד ממזלגות TrueCrypt רבים המופיעים בין החלופות הטובות ביותר של TrueCrypt. למרות שחסר בתכונות בהשוואה ל- Boxcryptor, Cryptomator מפצה על זה בשימושיות מצוינת ובאבטחה איתנה. אם אתה מחפש כלי הצפנה בחינם, Cryptomator הוא בשבילך. 

תיקיית cryptomator-review-encrypted

שלא כמו Boxcryptor, Cryptomator הוא בחינם לחלוטין. אתה יכול לתרום כדי להשתמש בתוכנה, אם תבחר, אך היא לא נדרשת. בהתחשב כמה קל להשתמש ב- Crytomator, העובדה שהיא בחינם היא מזעזעת. עם זאת, היעדר תג מחיר מגיע עם כמה אזהרות, כלומר כשמדובר בתכונות. 

Cryptomator אינה תוכנת ההצפנה הטובה ביותר בגלל חוסר האינטגרציה שלה עם שירותי צד ג ‘. אתה יכול לשמור את הקבצים שלך באמצעות כל שירות בענן, אך במקום לייצר קמרון מוצפן אחד, Cryptomator יוצר היררכיית תיקיות. זה יכול להפוך גרירת קבצים לתיקיה המתאימה מעט מגושמת. 

עם זאת, Cryptomator הוא בחינם, למרות העובדה שזה מרגיש כמו חתיכת תוכנה בתשלום. אתה חסר הצפנת דיסק מלא, אך ככל שקשור להצפנת קבצים בחינם, Cryptomator קשה לנצח. תוכל לקרוא את סקירת ה- Cryptomator המלאה שלנו בכדי ללמוד עוד, או להוריד ולתת לו צילום בעצמך.

3. NordLocker

NordLocker הוא האחרון מ- Tefincom, חברת הטכנולוגיות הענקית שעומדת מאחורי NordVPN ו- NordPass. אף על פי ש- NordLocker אינו עשיר בתכונות כמו עמיתו הרשת הווירטואלית הפרטית, הוא עדיין כלי להצפנת קבצים סביר. 

nordlocker-review-windows

זה הופך את הרשימה שלנו בגלל קלות השימוש בה. NordLocker כולל ממשק של סייר Windows, המציג את הקבצים והתיקיות המוצפנים שלך. שלא כמו Cryptomator, אתה מתבקש ליצור לוקרים, המאוחסנים כקבצים בודדים במחשב שלך. למרות שהם נראים כמו קובץ יחיד בצורה מוצפנת, הארונית שלך יכולה להיות בעלת היררכיה מלאה של התיקיות.

nordlocker-review-create-locker

נתונים מאובטחים אינם בעיה עבור NordLocker, עם סיומת קבצים ללא הגבלה ותמיכה בגודל. עם זאת, בשביל הפריבילגיה של אותה תמיכה בלתי מוגבלת, תצטרך לשלם אגורה יפה. אף על פי שהיא מציעה תוכנית מוגבלת בחינם, NordLocker היא אחת היצירות היקרות ביותר של תוכנת ההצפנה הקיימת, ונכנסת לכמעט 10 דולר לחודש. 

התוכנית החינמית דומה יותר גם לתקופת ניסיון, כאשר NordLocker מגביל את הנתונים שלך ל- 5GB בלבד. אף על פי כן, התוכנה ניצבת מעל למתחרותיה עם ממשק אינטואיטיבי להפליא. תוכל לקרוא את סקירת NordLocker שלנו כדי ללמוד עוד על כך או להוריד את התוכנית החינמית כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

4. AxCrypt

AxCrypt, שיצא במקור בשנת 2001, הוא אחד הקטעים העתיקים ביותר של תוכנת ההצפנה הקיימת. זהו כלי איתן, עם אפשרויות אבטחה ופרטיות מרובות. עם זאת, תצטרך להיכנס לתעלות כדי שיהיה יעיל ככל האפשר. הגדרות ברירת המחדל עם התקנת AxCrypt מותירות חלק מהקבצים שלך פגיעים. 

axcrypt-review-תיקייה-מיקומים

זה בא כיצד AxCrypt מטפל בתיקיות משנה. כברירת מחדל, AxCrypt לא מצפין תיקיות משנה בתיקיה מוצפנת. פירוש הדבר שתוכל לגרור כמה תיקיות מתחת לתיקיית אב והם לא יוצפנו. למרבה המזל, אתה יכול להפעיל את האפשרות “כלול תיקיות משנה” כדי לעקוף בעיה זו. 

אחרת, AxCrypt הוא נהדר. ישנן תוכניות חינמיות ופרמיות זמינות, אם כי אנו ממליצים על הגירסה בתשלום. זה נותן לך את האפשרות בין קידוד AES 128 או 256 סיביות, בעוד שהתוכנית החינמית כוללת רק את הקודם. עדיין, הוא משתמש בהצפנת AES, כך שהקבצים שלך מאובטחים. 

axcrypt-review-windows

AxCrypt נופל בכמה אזורים עיקריים, ומציב אותו למטה ברשימה שלנו. למרות זאת, זו בחירה הגונה בתוכנת הצפנה. התוכנית החינמית נדיבה, למרות שהיא פחות בטוחה, ואפשרויות השיתוף מצוינות. אתה יכול ללמוד עוד על אלה שבסקירת AxCrypt שלנו, או להוריד את תקופת הניסיון בחינם כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

5. BitLocker

אם אתה מחפש פיסת הצפנה קלה לשימוש, זה לא יהיה נוח יותר מ- BitLocker. אם אינך מודע, BitLocker הוא כלי ההצפנה המצורף לכל גרסאות Windows. למרות שזה לא כל כך נהדר בכל הנוגע להצפנת קבצים, ל- BitLocker יש את היכולת להצפין אמצעי אחסון שלם. 

מנעולן חלונות

בגלל זה, לא נתייחס אליו כאל תוכנת הצפנת קבצים, כמו שאר האפשרויות ברשימה זו. למרות שהקבצים שלך מוצפנים טכנית, BitLocker לא מטפל בהם ברמת קובץ או תיקיה. במקום זאת, זהו כלי הצפנת דיסק שיכול להגן על כונן קשיח שלם או על נפח מסוים בכונן הקשיח. 

עם זאת, אסור להשתמש רק ב- BitLocker ללא דאגה. מכיוון שהוא לא רק מצפין קבצים, BitLocker חשוף להתקפות אתחול קר, כאשר הדיסק המוצפן מאתחל ממדיה נשלפת. יתר על כן, מפתחות BitLocker מאוחסנים בזיכרון המערכת, החושף אותם להתקפות נוספות. 

למרות שאתה צריך להיות מודע לבעיות אבטחה אלה, הם לא צריכים לפנות אותך מ- BitLocker. מכיוון שהוא ממוקד באופן מקומי, התוקף יצטרך לקבל גישה למחשב שלך כדי לבטל את ההצפנה. BitLocker הוא עדיין כלי מצוין עבור משתמשי Windows Pro ו- Enterprise הזקוקים להצפנת דיסק שלם.

6. VeraCrypt

VeraCrypt הוא אחד המזלגות הפופולריים ביותר של TrueCrypt, המבוסס על קוד המקור של TrueCrypt לאחר הפסקתו בשנת 2014. למרות הקושי לשימוש, VeraCrypt ניתנת להתאמה אישית רבה, מה שהופך אותו לתוכנת ההצפנה הטובה ביותר לטכנולוגיות..

veracrypt-review-drive- רכוב

לפני שניגשים לתכונות, נציין ש- VeraCrypt היא פיסת תוכנה להצפנה בחינם. חסרים בו כמה מתכונות איכות החיים שנראו עם Boxcryptor ו- NordLocker, אך במחיר הנמוך בחינם, קשה להתלונן. אתה יכול לתרום לפרויקט, אם תרצה, שהולך ישירות לצוות הפיתוח הקטן. 

בשונה מהכלים המוזכרים לעיל, VeraCrypt מספק קידוד קבצים וכן קידוד שלם של דיסק ומערכת. עם זאת, הכל מטופל על ידי אמצעי אחסון על ידי Windows. עליך ליצור אמצעי אחסון ולציין את גודלו לפני אחסון קבצים שם. לא משנה כמה נתונים מאוחסנים בנפח, הם יופיעו כגודל שציינת בעת הגדרת התוכנה. 

ישנן כמה תכונות ייחודיות גם כשמדובר בהכחשות סבירה. אתה יכול להסתיר אמצעי אחסון בתוך אמצעי אחסון, אם תבחר, ואפילו מערכת הפעלה בתוך מערכת הפעלה. 

המשמעות היא שגם אם מישהו מאיים עליך באופן אישי, אתה יכול לאתחל למערכת הפעלה או נפח מזויפים במקום זה האמיתי שלך. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת VeraCrypt המלאה שלנו. 

מהי תוכנת הצפנה?

תוכנת הצפנה היא בדיוק איך שזה נשמע: תוכנה המאפשרת לך להצפין את הקבצים והתיקיות שלך. ישנם סוגים שונים של תוכנות הצפנה. הנפוצה ביותר היא תוכנת הצפנת קבצים, שכפי שהשם מרמז, מאפשרת להצפין קבצים ותיקיות. 

הדבר החשוב לציין כאן הוא באיזו רמה ההצפנה מתרחשת. Windows, או כל מערכת הפעלה בה אתה משתמש, עדיין יכולים לטפל בקובץ או בתיקיה המוצפנים כאילו היה קובץ אחר. כלי הצפנה אלה הם המעשיים ביותר לשיתוף נתונים, מכיוון שאינך צריך להצפין דיסק שלם כדי לשתף כמה קבצים. 

אם אתה רוצה להצפין רק קובץ בודד, תצטרך להשתמש בתוכנת הצפנת קבצים. לעומת זאת, הצפנת הכונן דומה לגיבוי מקוון. במקום לטפל בקבצים ותיקיות, תוכנת הצפנת דיסק יכולה לאבטח כונן קשיח שלם או נפח. 

תוכנת הצפנת אמצעי אחסון היא מה שתצטרך להקפיד על נתוני ישיבה, או נתונים שאינך זקוק לגישה עקבית. זה מבטיח כי הכונן כולו וההיררכיה שלו יהיו מאובטחים, כך שלא ניתן יהיה לקרוא קריאה של דברים כמו מבנה תיקיות ושמות קבצים עד לפענוח הנתונים..

בחירת תוכנת ההצפנה הטובה ביותר

בחירת תוכנת ההצפנה הטובה ביותר החלה עם אבטחה. הליבה צריכה להיות הצפנת AES של 256 סיביות, מכיוון שתוכנה המשתמשת בכל דבר פחות לא שווה לבזבז עליה זמן. אצלנו הדאגה אינה קשורה להצפנה מקומית, אלא לאופן אימות חשבונך וכיצד סינכרון הקבצים המוצפנים שלך בין מכשירים. 

רוב תוכנות ההצפנה מאובטחות, ואם תציית לאחת מהאפשרויות שלעיל, יהיה לך בסדר. תוכנה המאפשרת לך להשתמש בענן ולשתף קבצים מהווה סיכון גדול יותר, אם כי אתה מעביר באופן פעיל את הקבצים המוצפנים דרך האינטרנט. על מנת שהמקבל יפענח את הקובץ, הוא זקוק למפתח, שמועבר גם יחד עם הקובץ. 

מחוץ לביטחון, השימושיות היא חשש מרכזי. תוכנת הצפנת קבצים יכולה להיות מרתיעה, ולכן תהליך קידוד יעיל הוא חיוני. אחרי הכל, ההגנה על הנתונים שלך לא אמורה להיות קשה.

לבסוף שקלנו מחיר. Windows כוללת את כלי הצפנת BitLocker החינמי שלה, ויש המון כלים להצפנת צד ג ‘בחינם. אנו לא נגד תוכנת הצפנה שגובה תשלום. עם זאת, אם היא בוחרת לעשות זאת, יש להצדיק את העמלה באמצעות תכונות נוספות, שילוב עמוק יותר וממשק שמיש מאוד..

כיצד להצפין את הקבצים שלך

הצפנה ספציפית של הקבצים שלך דורשת תוכנת הצפנת קבצים. כאמור, מדובר בתוכנה שמטפלת בקבצים ותיקיות ולא בדיסק או כונן שלם. התהליך משתנה מעט על פני חלקי תוכנה שונים. עם זאת, ב- Windows, אתה יכול בדרך כלל לטפל בדברים באמצעות סייר Windows. 

ישנם כמה דברים שתרצה לשים לב אליהם, עם זאת, במיוחד כשמדובר בתיקיות מוצפנות. רק מכיוון שתיקיה מוצפנת לא אומרת בהכרח גם תיקיות הכלולות בתוכה. רוב התוכנות המודרניות מטפלות בבעיות בתיקיות משנה, אך יש לזכור זאת כאשר מנסים לאבטח את הקבצים שלך. 

ייתכן שגם הצפנת קבצים אינה תוצר לוואי של הצפנת תיקיות, לכן בדוק בתיקיה המוצפנת כדי לוודא שהנתונים שלך מאובטחים. במקרה הטוב, התוכנה בה אתה משתמש תיצור קובץ יחיד שמכיל נתונים עבור הקבצים, התיקיות ומבנה התיקיות שלך שתוכל להתקין באמצעות התוכנה..

מחשבות אחרונות

יש הרבה אפשרויות בכל מה שקשור לתוכנת הצפנה, לא משנה אם ברצונך לעבור קוד פתוח או להישאר עם Windows BitLocker. עם זאת, כל עוד אתה הולך עם אחת מההצעות שלנו לעיל, תהיה בטוח. עם זאת, אנו ממליצים על Boxcryptor ביותר, לא רק מכיוון שהוא קל לשימוש, אלא שהוא גם עשיר בתכונות. 

מה אתה חושב, בכל זאת? האם יש פיסת תוכנה שפספסנו? עם איזו אפשרות אתה הולך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map