כיצד לבצע גיבוי ושחזור של סימניות פיירפוקס בשנת 2020

גיבוי הסימניות שלך הוא מאפיין מכריע ברוב דפדפני האינטרנט, ופיירפוקס אינו יוצא מן הכלל. בין אם אתה עובר לדפדפן חדש, מגדיר את Firefox במכשיר חדש או פשוט שומר על רשימת האתרים המועדפים עליך, לדעת כיצד לגבות ולשחזר את סימניות פיירפוקס זה שימושי להפליא.


למרבה המזל, Firefox מספקת מספר דרכים שונות לעשות זאת, מגיבוי בקובץ JSON ספציפי ל- Firefox לייבוא ​​וייצוא בפורמט HTML הקריא לכל דפדפני האינטרנט. אם אינך משתמש כבר בדפדפן, הקפד לקרוא את סקירת Firefox שלנו כדי לגלות אם זה מתאים לך.

אם אתה משתמש ב- Chrome (קרא את הסקירה שלנו ב- Google Chrome) או באופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו), אתה יכול גם לבדוק את הקרבות אופרה לעומת פיירפוקס ופיירפוקס לעומת כרום כדי לראות כיצד Firefox משתווה לדפדפן הנוכחי שלך..

כיצד לגבות סימניות של Firefox

אם כל מה שאתה מחפש לעשות הוא ליצור גיבוי של סימניות פיירפוקס שלך כך שיהיו בטוחים במקרה של התרסקות מכשיר, תוכל ליצור ארכיון JSON שתוכל לייבא אותו בחזרה לפיירפוקס במועד מאוחר יותר..

זכור כי אם נרשמת לחשבון פיירפוקס, הדפדפן יסנכרן אוטומטית את הסימניות שלך כך שניתן יהיה לייבא אותן אוטומטית במכשיר חדש או בהתקנה חדשה. עם זאת, מדריך זה יתמקד כיצד לבצע משימה ידנית.

ספריית Firefox

התחל בהפעלת הדפדפן ולחץ על Ctrl + Shift + B. זה יביא את קטע הסימניות בספריה, שם תוכל לבחור “יבוא & גיבוי בסרגל הכלים העליון. ואז המשך לבחור היכן ברצונך לשמור את קובץ JSON, וזהו.

Firefox-Backup-Dialog

שים לב שזה לא בהכרח מספיק כדי להגן על הסימניות שלך, שכן כל מה שעשית זה ליצור קובץ מקומי שיכלול אותם, הפגיע באותה מידה לפגיעות או לאובדן נתונים כמו קבצי Firefox עצמם. כדי להבטיח שמוגנים כראוי, תצטרך לשמור את קובץ JSON לאחסון ענן כלשהו או לגיבוי מקוון..

ארכיון JSON

אם אין לך כבר שירות לאחסון ענן או פיתרון גיבוי מקוון, עליך לבחון קבלת שירות בהקדם האפשרי. זה יאפשר לך לגבות בצורה מאובטחת לא רק את סימניות פיירפוקס שלך, אלא גם את כל הקבצים האחרים שתצטרך לשחזר במקרה של התרסקות..

אם אינך צריך לגבות את כל המערכת שלך, עיין ברשימה שלנו עם ספקי אחסון הענן הטובים ביותר או דלג ישר לסקירת Sync.com שלנו, שהיא הבחירה המובילה שלנו..

מצד שני, אם תרצה משהו שמגבה אוטומטית את כל המערכת שלך לענן, מה שאתה רוצה זה שירות גיבוי מקוון. תוכלו לקרוא את סקירת IDrive שלנו, שהיא הספק המועדף עלינו, או לבדוק את הרשימה המלאה של מיטב שירותי גיבוי הענן בכדי לקבל תמונה מלאה של התחום..

כיצד לגבות סימניות של Firefox

 1. הפעל את Firefox
 2. לחץ על Ctrl + Shift + B
 3. לחץ על “יבוא & גיבוי בסרגל הכלים
 4. בחר “סימניות גיבוי”
 5. בחר את מיקום השמירה עבור קובץ JSON

ייצוא סימניות של Firefox

למרות שגיבוי הסימניות שלך על ידי ביצוע הצעדים שלעיל יאפשר לך לשחזר את Firefox בעתיד, זה לא יעזור לך אם תרצה לייצא סימניות של Firefox לדפדפן אינטרנט נפרד לחלוטין. עם זאת, אם אתה מייצא סימניות מפיירפוקס, אתה יכול לייבא סימניות מפיירפוקס ל- Chrome או לכל דפדפן אחר.

ארכיב HTML

לשם כך תצטרך לייצא את הסימניות שלך כקובץ HTML. התהליך כמעט זהה לביצוע גיבוי, כאשר אתה מתחיל בהפעלת Firefox ולחץ על Ctrl + Shift + B, ואחריו לחץ על “יבוא” & גיבוי בסרגל הכלים העליון. אז אתה צריך לבחור “לייצא סימניות ל- HTML” לפני שאתה בוחר את מיקום שמירת הקובץ.

Firefox-Export-Dialogue

שוב, הקפידו לאבטח כראוי קובץ זה על ידי שמירתו בענן (לדוגמה, עם OneDrive או Dropbox) או הפעלת שירות הגיבוי שלכם לאחר שתסיים את הייצוא..

כיצד לייצא סימניות של Firefox

 1. הפעל את Firefox
 2. לחץ על Ctrl + Shift + B
 3. לחץ על “יבוא & גיבוי בסרגל הכלים
 4. בחר “ייצא סימניות ל- HTML”
 5. בחר במיקום שמור עבור קובץ ה- HTML

כיצד לשחזר את סימניות פיירפוקס

לאחר שגיבית את הסימניות של Firefox כקובץ JSON, אתה יכול להשתמש בזה כדי לשחזר את הסימניות שלך ב- Firefox בקלות, בין אם זה בגלל שאתה רוצה להתקין מחדש את Firefox או להגדיר את הדפדפן במכשיר חדש.. 

בדומה לגיבוי, זה דבר שפיירפוקס עושה באופן אוטומטי אם נכנסת לחשבונך, אך ההוראות שלהלן יאפשרו לך לעשות זאת באופן ידני..

Firefox-Sync

בדיוק כמו ההוראות הקודמות, השלבים פשוטים. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את Firefox ולחץ על Ctrl + Shift + B כדי להעלות את ספריית הסימניות. מכאן, לחץ על “יבוא & גיבוי “ובחר” שחזור. “

Firefox-Restore-Dropdown

עכשיו אתה יכול לבחור גיבוי מהרשימה שנוצרה באופן אוטומטי על ידי Firefox או לחץ על “בחר קובץ …” כדי לבחור ידנית אחת. זה יביא דו שיח קבצים בו תוכלו לבחור את קובץ JSON שיצרתם בגיבוי, voila, כל הסימניות שלכם ישוחזרו כעת ל- Firefox.

Firefox-Restore-File-Dialogue

כיצד לשחזר את סימניות פיירפוקס

 1. הפעל את Firefox
 2. לחץ על Ctrl + Shift + B
 3. לחץ על “יבוא & גיבוי בסרגל הכלים
 4. בחר “שחזור”
 5. בחר גיבוי מהרשימה או לחץ על “בחר קובץ …” ובחר את קובץ הגיבוי הספציפי ממנו ברצונך לשחזר

ייבא את סימניות פיירפוקס שלך

שלא כמו אפשרות השחזור, הייבוא ​​מאפשר לך לקבל את כל הסימניות מכל מקור, כל עוד הם מיוצאים לקובץ HTML לפני כן. זה מאפשר לך, למשל, לשחזר את הסימניות של Chrome לפיירפוקס אם אתה עובר מדפדפן לדפדפן אחר.

כדי לייבא סימניות של פיירפוקס, כל שעליך לעשות הוא שוב להפעיל את הדפדפן, לחץ על Ctrl + Shift + B ובחר “יבוא” & גיבוי בסרגל הכלים. כעת לחץ על “ייבא סימניות מ- HTML” ובחר את קובץ ה- HTML הרלוונטי בדיאלוג שהצגת לפניו.

כיצד לייבא סימניות לפיירפוקס מארכיון HTML.

 1. הפעל את Firefox
 2. לחץ על Ctrl + Shift + B
 3. לחץ על “יבוא & גיבוי בסרגל הכלים
 4. בחר “ייבא סימניות מ- HTML”
 5. בחר בקובץ ה- HTML ממנו ברצונך לייבא

מחשבות אחרונות

יש לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על גיבוי, שחזור, יבוא ויצוא של סימניות פיירפוקס שלך. חמושים בידע זה, תוכלו לוודא שלעולם לא תאבדו גישה לרשימת הסימניות שלכם, ותוכלו גם להגדיר דפדפנים או מכשירים חדשים עם מספר לחיצות פשוטות..

מה אתה חושב על המדריך שלנו כיצד לגבות ולשחזר סימניות פיירפוקס? האם הבנת כיצד לעשות זאת, או שעדיין יש חלק מהתהליך שאתה לא ברור עליו? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map