כיצד למחוק את פייסבוק לנצח בשנת 2020 (ואינסטגרם כשאנחנו בזה)

יש המון סיבות למחוק את חשבון הפייסבוק או האינסטגרם שלך. חששות בנושא פרטיות הם הסיבה הסבירה ביותר, אבל אולי הבנת שרק אחוז קטן מ- 500 החברים שלך הם אנשים שאתה מכיר. כך או כך, אף אחת מהפלטפורמות לא מקלה על כך, אז אנו הולכים להראות לכם כיצד למחוק את פייסבוק מחייכם לנצח.


אם זה נראה לכם דרסטי מדי, יש לנו גם מדריך לשינוי הגדרות הפרטיות של פייסבוק.

מדיה חברתית הפכה לחלק מחיי היומיום עבור רבים. אנשים מכוונים יותר לצלילי ההתראה שמגיעים מהטלפונים שלהם יותר מכל דבר אחר. חלקם חולקים את כל חייהם, ממה שאכלו לארוחת הבוקר ועד כמה כלבם נראה חמוד עם פילטר הסנאפצ’אט האחרון. יידוע אנשים על כל חלק מחיינו הפך להיות נורמלי.

בשנת 2018 העריכו כי עבור כל אדם בכדור הארץ נוצר 1.7MB נתונים בכל שנייה, והנתון הזה ממשיך לצמוח. השאלה היא מה קורה לזה.

אלא אם כן הסתתרת תחת סלע, ​​אתה יודע שפייסבוק הייתה בחדשות מכיוון שחברת השיווק קיימברידג ‘אנליטיקה כרתה את הנתונים של לפחות 50 מיליון מצביעים בארה”ב.. 

בנוסף, פייסבוק אוספת ומשתמשת בנתונים של אנשים במשך שנים, ואפליקציית המסנג’ר שלה נמצאה כביכול שיחות וטקסטים ממשתמשי טלפון אנדרואיד שהסכימו לשתף את רשימת אנשי הקשר שלהם. אין זה מפתיע ש- #deletefacebook הפך לטרנד. 

גם אינסטגרם אינה חפה מפשע, אך אין זה מפתיע בהתחשב בכך שפייסבוק קנתה אותה בשנת 2012. בגלל זה, שיטות איסוף הנתונים של שתי החברות אוחדו. לכלי “הורד את הנתונים שלך” של אינסטגרם, המאפשר למשתמשים להעתיק את המידע שלהם, היה תקלה ביטחונית בה הודלפו סיסמאות המשתמשים.

תהיה הסיבה אשר תהיה, לרצונך למחוק את חשבון הפייסבוק שלך או את חשבון האינסטגרם שלך, אינך רוצה לקפוץ דרך חישוקים כדי לעשות זאת. לרוע המזל, ענקי המדיה החברתית גורמים לך, בתקווה שלא תרצה את הטרחה ובסוף תישאר. אנו ננסה להקל עליך. 

עדיף לעשות זאת בדפדפן, במיוחד אם ברצונך להוריד קודם את הנתונים שלך. בנוסף, אינך יכול למחוק את חשבון האינסטגרם שלך דרך האפליקציה. ההוראות שלנו אחר שלב יעזרו לכם למחוק את חשבונותיכם לנצח. למדריכים מעמיקים יותר, גלול מטה.

מה צריך לזכור בעת מחיקת פייסבוק 

אתה חושב שלחיצה על כפתור “מחק” תנגב את חשבונך כאילו הוא לא היה קיים, אבל זה לא המקרה. כל מה שיצרת, כגון פרטי פרופיל, תמונות ופוסטים, יימחק, אך כל דבר שעליך לא בא ממך יישאר. 

נניח שחברך מפרסם תמונה מביכה שלך. ובכן, זה שם כדי להישאר בגלל שהם פרסמו את זה, לא את. כל דבר שאינו חלק מחשבונך לא יימחק. הודעות ששלחת לחברים עדיין יהיו גלויות גם אליהם.

בפייסבוק גם אומרים שקבצי יומן נשמרים לאחר שמחקת את חשבונך, אך אין שם שמופיע אליו. 

אם נרשמת לאפליקציות אחרות באמצעות חשבון הפייסבוק שלך, כגון Spotify או Pinterest, לא תוכל להתחבר אליהם ברגע שחשבונך יימחק. כדאי לך לסדר את זה לפני שתמשיך.

לבסוף, לא תוכל להפעיל מחדש את חשבונך לאחר שנמחק, שלא כמו כשהוא יושבת. 

השבתת חשבונך הופכת אותו ללא פעיל. הפרופיל שלך לא יהיה גלוי, אך התמונות, הסרטונים שלך ונתונים אחרים יישמרו. אתה עדיין יכול להשתמש ב- Messenger, אלא אם כן תבטל אותה בנפרד. כדי להפעיל מחדש את חשבונך, התחבר שוב לפייסבוק או השתמש בחשבונך כדי להיכנס לשירות אחר.

מחיקה לצמיתות של חשבונך פירושה כל התמונות והסרטונים שהעלית אי פעם, פוסטים שציינת וכל דבר אחר שעשית ייעלם לנצח. לא תוכל לאחזר אף אחד מהם או להשתמש ב- Messenger. בפייסבוק אומרים שזה יכול לקחת עד 90 יום כדי למחוק את הכל, אך עדיין זה אינו נגיש לאחרים במהלך התהליך.

עם זאת אל תיבהל מכיוון שפייסבוק מאפשרת לך להוריד עותק של המידע שלך. יש גם שקט נפשי שאם תצטער על ההחלטה שלך, אתה יכול לבטל את מחיקת חשבונך על ידי כניסה לחשבונך תוך 30 יום. לאחר מכן לא תוכל לגשת לחשבונך או לפתוח אותו מחדש, למרות שאולי לא השלים את התהליך.

כיצד למחוק לצמיתות את פייסבוק

אם אתה מוכן למחוק את פייסבוק מחייך, בצע את הצעדים שלהלן. אתה יכול למחוק את חשבון הפייסבוק שלך מהאפליקציה, אך המדריך שלנו נועד לעשות זאת בדפדפן במחשב, והכי טוב אם ברצונך להוריד את הנתונים שלך..

ראשית, פתח את פייסבוק והיכנס. לא משנה באיזה עמוד אתה נמצא מכיוון שלכולם יש חץ למטה בפינה השמאלית העליונה של שורת התפריטים. לחץ עליו כדי להציג תפריט נפתח. בחר “הגדרות” מתפריט זה.

כיצד למחוק הגדרות פייסבוק

לאחר מכן, לחץ על הכרטיסייה שעליה כתוב “המידע שלך בפייסבוק” בעמודה משמאל.

כיצד למחוק מידע על פייסבוק

כעת לחץ על הקטע האומר “מחק את חשבונך ואת המידע שלך.”

כיצד למחוק-פייסבוק-למחוק-חשבון

יופיע חלון חדש. פייסבוק מזהירה כי ברגע שתהליך המחיקה יתחיל, לא תוכל לאחזר את חשבונך או את המידע שלך. לאחר מכן זה נותן לך שתי אפשרויות: בטל את חשבונך במקום או הורד עותק של המידע שלך.

הקודם פירושו שלמעשה חשבונך יהיה רדום עד שתתחבר שוב. כדאי לעשות את זה האחרון אם עדיין לא עשית זאת. פייסבוק תיצור קובץ עם כל המידע שלך, כולל התמונות היקרות שהעלית. 

אם אתה מוכן למחוק את חשבונך, לחץ על “מחק חשבון”.

כיצד למחוק אפשרויות פייסבוק

פייסבוק תבקש ממך להזין את הסיסמה שלך מחדש. עשה זאת ולחץ על “המשך”.

כיצד למחוק-סיסמת פייסבוק

לאחר מכן, פייסבוק תתן לך אזהרה אחרונה אחת. אם אתה בטוח שברצונך למחוק את חשבונך, לחץ על “מחק חשבון”.

כיצד למחוק-פייסבוק אזהרה

כיצד למחוק את פייסבוק לנצח

 1. לחץ על החץ למטה בפינה השמאלית העליונה של כל דף פייסבוק ובחר “הגדרות”
 2. בחר “המידע שלך בפייסבוק” מהעמודה משמאל
 3. לחץ על “מחק את חשבונך ומידעך”
 4. לחץ על “מחק חשבון”
 5. הזן את הסיסמה שלך ולחץ על “המשך”
 6. לחץ על “מחק חשבון”

מה צריך לזכור בעת מחיקת אינסטגרם

כשאתה מוחק לצמיתות את חשבון האינסטגרם שלך, גם כל מה שנמצא עליו יימחק. כל התמונות, הסרטונים, התגובות ופעילויות אחרות יוסרו. גם ההודעות הישירות שלך יימחקו ואנשים אחרים כבר לא יוכלו לצפות בהם. 

לאחר שנמחק חשבון אינסטגרם שלך, אין דרך להפעיל אותו מחדש. אינסטגרם אומרת שגם אינך יכול להירשם עם אותו שם משתמש. אתה יכול להשבית את חשבונך באופן זמני במקום זאת, אבל זה לא מה המטרה כאן. 

ישנן דרכים אחרות לגיבוי תמונות אינסטגרם שלך, אך אינסטגרם מאפשרת לך לבקש בקשה להוריד את הנתונים שלך, אותם היא תשלח לך כקובץ באמצעות דואר אלקטרוני. זה יכול לארוך עד 48 שעות, אך קיבלנו דוא”ל תוך דקות כשבדקנו אותו. 

כיצד למחוק לצמיתות את אינסטגרם

אינך יכול למחוק את חשבון האינסטגרם שלך מהאפליקציה. זה צריך להיעשות בדפדפן. אם אתה מוכן לתלוש את חשבון האינסטגרם ההוא, עקוב אחר המדריך שלהלן. 

ראשית, לחץ כאן כדי לעבור לדף “מחק את חשבונך” והתחבר. לאחר שתעשה זאת, אינסטגרם תיתן לך אפשרות להשבית את חשבונך באופן זמני.. 

מכיוון שאתה רוצה למחוק אותו לצמיתות, הוא ישאל מדוע. בחר סיבה מהתפריט הנפתח. אם אתה רוצה להימנע ממידע אחר שצץ, בחר “משהו אחר.”

כיצד למחוק-אינסטגרם-למחוק-עמוד

תופיע תיבה חדשה בה אתה צריך להזין את הסיסמה שלך. עשה זאת ולחץ על הלחצן האדום “מחק לצמיתות את החשבון שלי”. 

כיצד למחוק-סיסמת אינסטגרם

לבסוף, יופיע חלון מוקפץ ושואל אם אתה בטוח שברצונך למחוק את חשבונך. אם כן, לחץ על “אישור.”

כיצד למחוק -אינסטגרם לאשר

כיצד למחוק את אינסטגרם לנצח

 1. עבור לדף “מחק את חשבונך” והיכנס
 2. בחר את הסיבה למחיקת חשבונך מהתיבה הנפתחת
 3. הזן שוב את הסיסמה שלך
 4. לחץ על הלחצן האדום “מחק לצמיתות את החשבון שלי”
 5. כששואל אם אתה בטוח, לחץ על “אישור”

מחשבות אחרונות

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להבין כיצד למחוק לצמיתות את חשבון הפייסבוק או האינסטגרם שלך. למרות שמדיה חברתית היא דרך נהדרת לשמור על קשר עם חברים ומשפחה רחוקים, זו גם דרך נהדרת עבור חברות לאסוף מידע אישי. אי קיום חשבון הוא הדרך היחידה לוודא שהמידע שלך מוגן בוודאות.

לפני שאתה מוחק את חשבונותיך, זכור לקבל עותק של המידע שלך כדי לאחזר את התמונות היקרות שלך. לפייסבוק תקופה של 30 יום בה תוכלו לבטל את המחיקה, אך אינסטגרם אינה כל כך מוודאת שיש לכם את המידע הרצוי לפני שתמשיכו..

אם יש משהו שפספסנו או שיש לך טיפים להכנה למחיקת חשבון מדיה חברתית, יידע אותנו בקטע התגובות. התבונן גם במאמרי האבטחה האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map