פרוקסי חינם הטוב ביותר לשנת 2020: מחדש את התנועה שלך, הדרך הקלה

הדרך הקלה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך כאשר אתה רוצה, למשל, לעקוף חסימות גיאוגרפיים, היא להשתמש בפרוקסי. פרוקסי מסווה את כתובת ה- IP שלך, את הספרות שאומרות לאינטרנט מאיפה אתה, משלו ומטפטף את השרת המקבל לחשוב שאתה במקום אחר. במאמר זה, אנו נעזור לך לזייף את המיקום שלך באמצעות הפרוקסי חינם הטובים ביותר שיכולנו למצוא.


עם זאת, שים לב שאמרנו שהדרך הקלה ביותר להסתיר את ה- IP שלך, לא את הטובה ביותר. כפי שאנו מסבירים במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור, proxies הם מטבעם לא בטוחים ואין להשתמש בהם לכל דבר פרט לזייף של המיקום שלך, דבר שתרצה לעשות כאשר, למשל, אתה מנסה לבטל את חסימת YouTube בזמן בבית הספר או ביטול החסימה של Youku מחוץ לסין.

אם אתה מנסה לעשות משהו מהותי יותר, כמו, למשל, לפרוץ מהחומת האש הגדולה או להתחמק מעקב, להשתמש בפרוקסי כדי להסתיר את מה שאתה עושה זה כמו לבנות שריון גוף מנייר. זה יבוזבז מאמץ והתוצאות יהיו כואבות.

VPN לעומת פרוקסי

כפי שאנו מראים ב- VPN הטוב ביותר שלנו לרוסיה ובכתבי ה- VPN הטובים ביותר עבור איראן, אם לומר רק שתיים, חלק מהמדינות לא מאמינות כי לאזרחיהן יש את הזכות לעשות כל מה שבא להן באינטרנט ופיתחו טכנאות להטלת פרוקסי שתאפשר תחשוף אותך בעוד אלפיות השנייה. במקרים אלה, עליך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית ולא בפרוקסי.

כפי שאנו מסבירים בקטע אבטחת ה- VPN שלנו, VPN אינו סתם מזויף כתובת IP, הוא למעשה מפנה מחדש את התנועה שלך דרך מנהרה מאובטחת – חיבור מוצפן – ואל שרת קנייני בבעלות הספק. זו דרך הרבה יותר בטוחה לעשות דברים שבעצם יסתירו אותך מעיניים סקרניות.

חיסרון נוסף הוא ש- VPNs יכולים לעשות דבר נוסף שאותם פרוקסי יכול לא: להכניס אתרים לזרם כמו נטפליקס. כפי שאנו מסבירים בקטע שלנו על איסור ה- VPN של נטפליקס, השירות הקשה על זיוף המיקום שלך כדי להגיע לגרסה אחרת של מדינה אחרת. מעטים אנשי VPN שיכולים להיכנס, קל וחומר פרוקסי, אשר כמעט תמיד יגרמו לשגיאת פרוקסי.

בחירת ה- Proxy החינמי הטוב ביותר

זה לא אומר שקרובים אינם מועילים. הם מושלמים לגישה לאתרים כמו YouTube בזמן הלימודים או בעבודה, ובדרך כלל הם גם יבטלו את החסימה של אינסטגרם. עדיף לחשוב עליהם כאל אחים קטנים יותר וחלשים יותר של VPNs. הם לא טובים עם ההרמה הכבדה, אבל מסתדרים עם דברים קטנים יותר.

אתה יכול להשתמש באחד משירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שלנו במקום זאת, אך למוצבים יש את החלק הפנימי שלעולם אין כובעי רוחב פס או להפחית את המהירות שלך יותר מדי. בנוסף, רוב ה- VPN החינמי המפורסם בחנויות גוגל ואפל הם בסך הכל מהודרים. עם זאת, אם תחליט ללכת עם VPN בחינם באמצעות פרוקסי בחינם, קרא את הרשימה שלנו או שתוכל בסופו של דבר עם שירות הונאה כמו VPN של Hola שעתיד לשעבד את המכשירים שלך לבוטנט.

אזהרות חריפות בצד, צוות Cloudwards.net מתעמק בעולם הפרוקסי ובחר בשירותים הבאים להנאתכם. ביססנו את הבחירה שלנו על קלות השימוש ומהירות החיבור מכיוון שטענות על אבטחה וכדומה אינן אלא אוויר חם. ללא שום כוונה נוספת, בואו נתחיל.

מיטב הפרוקסי בחינם

בדקנו 15 פרוקסי-כוח, על סמך המלצות של קוראים וכמה חיפושים שקולים בגוגל. הצלחנו להשליך מייד חמישה נציגים בגלל אתרי אינטרנט מקולקלים או הוראות לא מובנות, והשאירו לנו 10 מתמודדים. פרוקסיז נפגעים ומפספסים, לכן אנו ממליצים רק על חמשת הרשומות הראשונות.

שרת ה- Proxy החינמי הטוב ביותר: HideMyAss

רבים מהנושאים שאותם הצלחנו לבדוק הם בבעלות שירותי VPN, ככל הנראה פיגי-גיבוי ברשת הקיימת. הטוב ביותר במגרש הוא ה- Proxy של HideMyAss, שהוא מהיר ופשוט לשימוש. היא מציעה מספר שרתים ואפשרויות אבטחה, וניתן לגשת אליהם בקלות ובנעימות. זה פועל גם במהירות הבזק, דבר נדיר בקרב הפרוקסי.

פרוקסי HideMyAss

לאחר חיבורו, לחצן “נסה VPN בחינם” בסרגל הכתובות הוא די בולט, אבל זה המחיר בחינם. צחקוק קל אחר נוסף נדרש להסכים למדיניות הפרטיות של HideMyAss, שאינה חמה מדי. קרא את סקירת HideMyAss המלאה שלנו לפרטים בנושא.

Hide.me Proxy

ה- proxy של Hide.me הוא גם הרחבה של שירות ה- VPN של החברה, שלא התרשמנו ממנו כשכתבנו את סקירת Hide.me שלנו. עם זאת, התוכנית החינמית שלה דורגה במקום השלישי בין ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו, כך שיש מסירות מסוימת לספק שירות חינם הגון לצרכנים ללא הכנסה פנויה..

היידם-פרוקסי

הקדשה זו מופיעה גם בפרוקסי. זה מהטובים שבהם נתקלנו במהלך החיפוש שלנו, עם הרבה אפשרויות אבטחה שימושיות ואפילו בחירת שרתים. זו רק שלוש מדינות, אבל לפחות אתה יודע לאן אתה מתחבר. זה גם מהיר וקל לשימוש, אבל העובדה שאתה צריך להזין כתובת URL שלמה מרחיקה את החוויה.

4 Proxy

ל- 4everproxy יש את המצגת החלקה ביותר של הרשימה. האתר נטען במהירות ומאפשר לבחור את מיקומי השרת וכתובת ה- IP, כלומר הוא כנראה מנתב את החיבור פעמיים. למרות שיש לנו ספק לגבי כמה טוב זה עובד, זה עבד במקומות מסוימים. קיבלנו דף Google ספרדי ומציע יוטיוב אמריקאי בעת השימוש בשרתים תואמים.

4 פרוקסי-פרוקסי

זה גם מהיר, ולעתים אפילו טעינה מהירה יותר מהמצלבים של Hide.me או HideMyAss. עם זאת, המהירות שלה לא הייתה עקבית, ולא תמיד הגענו לגירסת האתר שבחרנו. עם זאת, בסך הכל אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מ- 4everproxy.

זנד 2

האתר של Zend2 הוא בסיסי, ומציע רק שורת כתובת והסבר מהיר מתחתיו. אנחנו לא נרגשים מדי שזה מעמיד VPN ו- proxies בשווי שוויון, אבל זה סיכום הגון.

Zend2-proxy

כשבדקנו את Zend2, לא כל אתרי האינטרנט עבדו ובנינו אוסף קטן של הודעות מתנצלות. עם זאת, כשזה אכן עבד, זה היה הפרוקסי המהיר ביותר ברשימה, אז אולי כדאי לבדוק אותו במקרים מסוימים.

ProxFree

ProxFree הוא פרוקסי נחמד מכיוון שהוא נותן לך הרבה יותר אפשרויות מהתחרות שלו. לדוגמה, אתה יכול לבחור מבין 11 מיקומי שרת ואותו מספר כתובות IP. מתחת לסרגל הכתובות באתר, אתה מקבל גם מספר מצבים שיעזרו להאיץ את חווית הגלישה שלך באינטרנט או לייעל אותה בדרך אחרת.

פרוקסי-פרוקסי

בהתחשב בזה יכולנו לטעון את יוטיוב בלי טרחה, אבל התעצבנו שעלינו לחזור לדף הבית בכל פעם שרצינו לגלוש לאתר חדש. עם זאת, דבר אחד לא מצא חן בעיננו שהיה לנו 404 כשניסינו לגשת לדף התנאים וההגבלות של ProxFree.

מי פרוקסי

Whoer הוא שירות VPN חדש שנראה שהוא מציע את ה- proxy שלו כבונוס, אך הגרסה החינמית נותנת לך גישה לשרת אחד בלבד והיא נמצאת בהולנד. תשלום עבור פרוקסי הוא מטופש מכיוון שאתה יכול להשיג VPN עבור אותו הכסף, אז אנו מדרגים את Whoer נמוך כאן, אלא אם כן אתה זקוק לכתובת IP הולנדית.

מי-פרוקסי

כמו ברוב השירותים בדירוג זה, השימוש ב- Who הוא תרגיל בסבלנות. אתרי אינטרנט דורשים לנצח לטעון, ולכן השימוש ב- YouTube אינו פעיל. דרך נוספת שבה Whoer מעלה את ספקותינו היא באמצעות עבודה רק כתוסף לדפדפן, מה שמקל על החברה לנהוג בחוסר תום לב ולהעלות את הנתונים שלך. לא מצאנו שום עדות לכך, אבל זה משהו שצריך לזכור.

ProxySite.com

ProxySite.com נראה טוב כשניגשים אליו לראשונה. זה שייך לאותה שורת כתובת שרוב המקורבים עושים, אך בפורמט גדול יותר ויש לו כפתור מתג שרת ברור. זה מתגאה ב -25 שרתים הפזורים בארה”ב ובאיחוד האירופי, וזה נחמד, אבל זה היה משופר אם היינו יודעים היכן באזורים המסיביים ההם נמצאים.

פרוקסיסיט-פרוקסי

עם זאת, כשאתה משתמש ב- ProxySite.com אתה נמצא בהמתנה ממש ארוכה. ניסינו כמה מהקישורים המהירים בסרגל הכתובות, אך אף אחד מהם לא נטען. בדיוק יש לנו את הסרגל בראש, שיש בו כמה אפשרויות אבטחה ומודעה עבור NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו), מראה את האמונה ש- ProxySite.com מכניס שירות משלה, ומסך אפור שלא הלך לשום מקום.

היידסטר פרוקסי

הידסטר מציעה שירותי VPN ושירותי פרוקסי, אך לאחר שבילינו כמה דקות עם זה, ויתרנו על הסלידה. כל אתר שהוזן בסרגל החיפוש לקח לנצח לטעון, כאשר יוטיוב לא נטען כלל, אפילו לאחר שהעניק לו מספר דקות.

היידסטר-פרוקסי

חוויה זו גרמה לנו לחשוש לבחון את ה- VPN של הידר מכיוון שהחיים קשים מספיק מבלי לבדוק תוכנות משנה. עם זאת, בסופו של דבר זה יופיע בביקורות ה- VPN שלנו – אנחנו מסיימים השלמה כאן ב- Cloudwards.net – פשוט לא בקרוב.

KProxy

KProxy נראה נחמד בהתחלה. פריסת האתר ברורה והיא טוענת אתרים במהירות. עם זאת, מבט שני מראה שיש בעיות. למרות שיש 10 שרתים זמינים, זה לא מציין את המיקומים שלהם. זה אומר שאין לך מושג מאיפה אתה גולש, וזה מעצבן במקרה הטוב ומסוכן במקרה הרע.

Kproxy-proxy

אלה עשויים להיות חטאים נסלחים עבור חלקם, אך אנו חריגים מהטענה של KProxy כי השירות שלה טוב יותר מזה של VPN מכיוון שהפרוטוקולים הללו “קלים לחסימה ואיטיות”. זה לא נכון ודרך משעממת לאנשים עדרי לקנות את התוכניות בתשלום של KProxy.

אנונימוס

Anonymouse הוא שירות מעניין בכך שהוא מסביר מה הוא עושה ומדוע כדאי להשתמש בו בצורה, בואו נקרא לזה באופן ייחודי. אנו ניתן לדף האינטרנט לדבר בעד עצמו בתמונת המסך שלהלן.

פרוקסי אנונימי

למרות שזו דרך צמצום להסביר איך זה עובד, אנו מניחים שזה יעשה. מה שלא יעשה זה שהשירות אינו תומך ב- HTTPS, שהוא חיוני בעידן זה של פשעי רשת. כשאתה סוף סוף מקבל אתר שיוכל לעבוד בלעדיו, הוא איטי לעזאזל, לכן אנחנו לא ממליצים להשתמש בו. אנו מניחים שהשימוש ב” yahoo.com “כדוגמה היה נתינה שאנונימוז אינה מזמינה את הזמנים.

מחשבות אחרונות

בעוד שגורמי פרוקסי אסור שזו צריכה להיות הדרך להגן על עצמך באופן מקוון, הם מהווים דרך נוחה לעקוף חסימות פשוטות, כמו אלה שהוצבו על ידי מנהלי בתי הספר וכדומה. עם זאת, כפי שתוכלו לראות לעיל, מרבית האקססוריז פשוט נוראיים. אם הם אפילו עובדים, הם אטים כמו מולסה ואין שום התחייבות שהחיבור שלך יתקלקל.

מה אתה חושב על פרוקסי? האם התגעגענו למשהו במהלך הבדיקות שלנו? האם אתה מסכים איתנו ש- VPNs הם אפשרות טובה בהרבה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map