מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר לשנת 2020: שומרי ראש-מציאה

כשמדובר באבטחה מקוונת, ישנם כמה כלים חיוניים יותר ממנהל סיסמאות. בנוסף למנהלי סיסמאות המקלים על חוויית הגלישה שלך בכך שהם מאפשרים לך להשתמש בסיסמאות ארוכות שנוצרו באופן אקראי, הם גם הופכים את חווית הגלישה לקלה יותר. עם מילוי אוטומטי, סינון ותמיכה בערכים מותאמים אישית, מנהלי סיסמאות הם חנות אחת לנתונים האישיים שלך. 


במדריך זה למנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר, אנו הולכים לעזור לך להניח את אחסון הסיסמאות בדפדפן שלך. יש לנו חמישה בחירות ממדריך ניהול הסיסמאות הטוב ביותר שלנו שיאבטח את הכניסות שלך עם ההצפנה הטובה ביותר ויציע כמה תכונות נוספות בתהליך. 

אם אתה רוצה לדלג על ההופלה, הירשם כמנוי ל- LastPass. למרות שזה לא מנהל סיסמאות מושלם, LastPass מציעה יותר מכל כלי אחר עם הגרסה החינמית שלו. עם זאת, יש כמה אלטרנטיבות ראויות, כולל ביטוורדן, שתוכלו לקרוא עליהן בהמשך.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר בחינם 2020

 1. מעבר אחרון
 2. ביטוורדן
 3. KeePass
 4. נורדפאס
 5. RememBear

1. LastPass

LastPass משמש כמנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר מסיבה אחת: סנכרון מרובה מכשירים. כפי שראינו עם אינספור כלים אחרים, כולל דשלאן, 1Password וסיסמא דביקה, סנכרון רב-מכשיר הוא תכונת המפתח השמורה לרמות פרימיום. עם זאת, עם LastPass אתה מקבל אותו בחינם. 

lastpass-slider1

למרות שזה לא מנהל הסיסמאות החינמי היחיד עם סנכרון רב מכשירים – נדבר על האחרים ברגע – LastPass הוא הטוב ביותר. זהו מוצר מסחרי, שמתאים לתכונות והשימושיות שאתה מצפה מכל כלי בתשלום. זה כולל מילוי אוטומטי מצוין, אתגר אבטחה וממשק דפדפן נפלא. זה גם מגיע עם מחולל סיסמאות הגון.

מילוי אוטומטי אחרון לעבור

LastPass נשמע גם כשמדובר באבטחה. למרות שהכלי סבל מפריצה בשנת 2015, מודל הידע האפס של נתוני המשתמשים של LastPass הגן. התוקפים המריאו עם מסדי נתונים מוצפנים, אך מכיוון ש LastPass לא שומר את סיסמת המאסטר שלך – המפתח המשמש לפענוח הנתונים – ההאקרים נותרו להם לא יותר מערימה של ג’יבריש. 

כמנהל סיסמאות פופולרי וחופשי, LastPass היה היעד של מחלוקת כלשהי מימי האק לשנת 2015. עם זאת, מהבדיקה שלנו, LastPass יכול ללכת על הבוהן עם כל מנהל סיסמאות אחר בכל הקשור לאבטחת הנתונים שלך..

משדרג ל- LastPass Premium

למרות שהתוכנית החינמית של LastPass הנהדרת, היא חסרה כמה תכונות בהשוואה לאופציה בתשלום. המנוי של 3 דולר לחודש מוסיף תמיכה טכנית בעדיפות ושיתוף אחד לרבים. התוכנית החינמית מוגבלת לשיתוף אחד לאחד, כלומר אתה יכול לשתף סיסמא רק עם משתמש אחר. 

חשוב מכך, Premium מגיע עם מילוי אוטומטי של יישומים. למרות של- LastPass אין יישום מקומי – הכלי שמור לדפדפן שלך – מנויים משלמים יכולים להוריד את LastPass ליישומים. כלי זה מאפשר לבצע מילוי אוטומטי של סיסמאות ליישומים מקומיים כמו שאתה יכול בדפדפן שלך. 

ל- LastPass יש כמה אפשרויות חברות אחרות, כולל תוכנית משפחתית הראויה למנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך משפחות. תוכל ללמוד עוד על אפשרויות אלה בסקירת LastPass המלאה שלנו. אם אתה מעדיף לבזבז זמן על זה באופן ידני, תוכל גם להירשם לחשבון. 

2. ביטוורדן

ביטוורדן הוא מנהל הסיסמאות היחיד שבדקנו שהתקרב לנתק את LastPass (קרא את הקטע שלנו Bitwarden vs Lastpass). זהו מנהל סיסמאות בחינם עם קוד פתוח וקל לשימוש להפליא. למרות שחסרות חלק מהנוחיות של מנהלי סיסמאות מסחריים יותר, ביטוורדן מביישת כלים אחרים של קוד פתוח. 

bitwarden-slider2

מבלי לבזבז כסף, Bitwarden מציעה אפשרויות סינכרון מרובות מכשירים, אחסון בלתי מוגבל ואימות דו-גורמי. יש גם תוכנית פרימיום, אם כי כפי שצייננו בסקירת Bitwarden שלנו, זה מרגיש כמו תוכנית “תומכים במפתחים” יותר מכל דבר אחר. 

עם זאת, תוכנית הפרימיום זולה במחיר של 10 $ לשנה, והיא מוסיפה תמיכת לקוחות בעדיפות, אחסון קבצים של 1 ג’יגה-בייט, אפשרויות 2FA נוספות ודוח בריאות בנושא סיסמאות.. 

ישנן תוכניות מרובות משתמשים, כולל תוכנית משפחתית ועסקית. Enterprise, שהיא התוכנית של ביטוורדן הממוקדת בעסקים, הפכה את רשימת מנהלי הסיסמאות הטובות ביותר עבור עסקים קטנים. זה יקר יותר ממנהלי סיסמאות עסקיים אחרים, כמו Zoho Vault, למרות שזה מגיע עם תכונות מתקדמות כמו שילוב של Active Directory. 

קוד פתוח באופן מפתיע

קשה ביותר להשתמש בכלים של קוד פתוח (נגיע לדוגמא אחת הבאה). למרבה המזל, זה לא המקרה עם ביטוורדן. זהו מנהל סיסמאות מאובטח, המתאים לביקורת ציבורית של Cure53, מודל ידע אפס וקוד מקור זמין לציבור ב- GitHub. למרות שזה נשמע כמו הסיפור המוכר של תוכנות קוד פתוח אחרות, ביטוורדן מרגיש כמו מוצר מסחרי. 

נושא bitwarden-new

הממשק נקי, כאשר Bitwarden מציע ממשק משתמש גמיש עם מספר נושאים. למרות שזה לא ניתן להתאמה אישית כמו 1Password, ביטוורדן מרגיש חזק יותר מכמה מנהלי סיסמאות אחרים בתשלום (קרא דוגמה את סקירת מנהל הסיסמאות של Steganos). אם אתה על הגדר, אין סיבה לא להוציא את ביטוורדן לנסיעת מבחן. 

3. KeePass

KeePass הוא הצד הגרוע יותר של מטבע הקוד הפתוח. למרות שזה חזק מבחינת תכונות, במיוחד עבור מנהל סיסמאות בחינם, KeePass עומדת מאחורי הקימור מבחינת השימושיות. ובכל זאת, כל עוד לא אכפת לך ללכלך את הידיים שלך, זה מציע הרבה פונקציונליות ללא מטבע, כולל סינכרון רב-מכשיר. 

להחליק מחוון 4

בניגוד לשני הערכים הקודמים שלנו, KeePass הוא בחינם, וחינם בלבד. אתה יכול לתמוך בצוות הפיתוח באמצעות תרומות באמצעות PayPal או העברה בנקאית, או להתחייב לתרומה חודשית באמצעות Flattr. עם זאת, אין אופציית פרימיום. אתה מקבל הכל עם התוכנית החינמית. 

“הכל”, במקרה זה, פירושו הכל. KeePass הוא מנהל סיסמאות גמיש ביותר, המציע אפשרויות בחירה מרובות בכל הנוגע לאופן אחסון הסיסמאות שלך, הן מבחינת מיקום והן מבחינת אבטחה. במובנים רבים, זה מרגיש כמו תוכנת הצפנה, המאפשרת לך להתאים אישית את האופן שבו אתה מאמת, מאבטח ומנהל את כניסותיך. 

שמירה-מסדי נתונים-הגדרות

יותר אפשרויות פירושן בדרך כלל שימושיות גרועה יותר, וזה למרבה הצער במקרה של KeePass. יישום שולחן העבודה הוא מטלה להתמצאות, עם ממשק משתמש מתוארך ושפע של אפשרויות. לטכנולוגיות לא אמור להיות קשה להתאמץ, אבל החדשים ככל הנראה ימצאו את האופציות של KeePass מכריע מדי.

4. NordPass

NordPass הוא מנהל סיסמאות של ענקית הרשת הפרטית הווירטואלית NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו). אף על פי שהאופציה בתשלום היא המקום בו נורדפאס באה לעצמה, הגרסה החינמית אינה גרועה. הוא כולל את כל תכונות הליבה של השירות, כולל מילוי אוטומטי ושמירה אוטומטית, אך רק למכשיר יחיד. 

nordpass-slider1

סינכרון רב-מכשיר ושיתוף סיסמאות אינם זמינים בגירסה החינמית, ולמרות שזה מאכזב, NordPass הוא עדיין אחד ממנהלי הסיסמאות החינמיים הטובים ביותר בסביבה. זה בנוי סביב קלות השימוש, ממש כמו NordLocker. הממשק מתייעל, כמו גם יישום הדפדפן, וההגדרה היא משב רוח בזכות תמיכת הייבוא ​​העצומה של NordPass. 

nordpass-review-import

בנוסף לסיסמאות, NordPass תומך בשטרות ואחסון כרטיסי אשראי, אך בשום דבר אחר. המנחת היא סינכרון רב-מכשיר. שדרוג ל- Premium הכרחי אם ברצונך לגשת להתחברות שלך בין מכשירים. 

למרבה המזל, מחיר הפרימיום אינו גבוה מדי. NordPass עולה פחות משלושה דולר לחודש אם אתה רוכש את משך הזמן הארוך ביותר, ומציע סינכרון עם עד שישה מכשירים ושיתוף סיסמאות. 

באשר לאבטחה, נורדפאס תקינה. הכל נעול מאחורי סיסמת המאסטר שלך, של- NordPass אין אפס ידע. במקום זאת, הצפנה מתרחשת באופן מקומי עם XChaCha20, כלומר NordPass לעולם לא רואה את הסיסמאות שלך בצורה מפוענחת.. 

זה גם לא צריך את המפתח הדרוש לפענוח הקבצים שלך, כך שאם האקר היה ממציא עם מסד הנתונים, אף אחד מהתחברות שלך לא היה נפגע.. 

תוכל ללמוד עוד על מבנה האבטחה של NordPass ותכונות אחרות בסקירת NordPass שלנו, או לתת לזה הצגה בעצמך. 

5. RememBear

סיום הרשימה שלנו הוא RememBear, מנהל סיסמאות נוסף שמופעל ב- VPN, כמו NordPass (קרא עוד את סקירת TunnelBear שלנו). זה מוגבל באותה צורה, מסתיר סנכרון רב מכשירים מאחורי קיר שכר יקר להפליא. עם זאת, RememBear מציע אחסון בלתי מוגבל למכשיר בודד, ומציב אותו לפני אפשרויות כמו McAfee True Key. 

יישום זיכרון

שימושיות היא שם המשחק כשמדובר ב- RememBear. בדומה ל- NordPass, הוא יכול לאחסן כניסות, פתקים ומידע על כרטיסי אשראי, כולם מקבלים קטע משלהם בתפריט השמאלי. התמצאות היישום היא פשוטה עם כמה אפשרויות למיון הרשומות וסרגל החיפוש. 

קיימת גם מערכת הישגים שמגמלת אותך על כך שאתה מנצל את הפונקציות השונות של RememBear. אלה כוללים התקנת תוסף הדפדפן, הוספת פתק מאובטח, הוספת כרטיס אשראי וציוץ בנושא RememBear. השלמת כל חמישה מההישגים תביא לך 6 $ הנחה לחברות פרימיום. 

הישגי זיכרון

למרבה הצער, תצטרך הנחה זו. RememBear הוא אחד ממנהלי הסיסמאות היקרים ביותר בסביבה, כאשר התוכנית החודשית נכנסת ל -6 דולר לחודש. עם זאת, לשדרוג ל- Premium יש הטבות, כולל סינכרון רב-מכשיר ושירות לקוחות עדיפות. אתה יכול לחסוך 50 אחוז על ידי בחירה במחזור חיוב שנתי. 

למרות של- RememBear יש כמה בעיות ברורות בהשוואה ל- LastPass ו- Bitwarden, עדיין מדובר במנהל סיסמאות חינמי מוסמך. תוכלו ללמוד עוד על זה בסקירת RememBear שלנו או להירשם לתוכנית בחינם לקחת אותה לסיבוב.

בחירת מיטב מנהלי הסיסמאות

לפני שנבחר לבחירה שלנו, אנו רוצים להציץ מאחורי הווילון כיצד יצרנו אותם. לניהול סיסמאות בחינם, מאפיין מפתח אחד עומד מעל השאר: סנכרון מרובה מכשירים. כלי ניהול הסיסמאות המציעים פונקציונליות זו בראש הרשימה (שלושת הבחירות הראשונות שלנו מראים כי). 

אבל יש בזה קצת יותר. ישנם מנהלי סיסמאות אשר מצוינים בכושר בתשלום נופלים כשמדובר בגרסתם החינמית. לדוגמה, Dashlane יכול להיות מנהל הסיסמאות הטוב ביותר בסביבה, אך התוכנית החינמית שלה מוגבלת ל -50 ערכים ואינה מגיעה לסינכרון רב-מכשיר.. 

מחוץ לפונקציונליות, הדאגה העיקרית שלנו בעת יצירת רשימה זו הייתה אבטחה. בהצעה למנהלי סיסמאות בחינם, מטרתנו היא לגרום לך, הקורא, לנטרל את מנהל הסיסמאות המובנה של הדפדפן שלך, שרובו מלא בפגיעויות אבטחה.. 

האפשרויות שלהלן פועלות עם מיטב ההצפנה ומודל ידע אפס, כלומר אפילו אם הסיסמאות שלך היו נגנבות, ההאקר לא היה מסוגל לפענח אותן..

כל השאר היה משני לפונקציונליות ואבטחה, למרות שעדיין שקלנו קלות שימוש, תכונות ושדרוגיות בעת הזמנת הרשימה. לא משנה באילו מהאפשרויות הבאות תבחרו, תוכלו לשמור על כניסותיכם מאובטחות, עם חלק מהכלים המאפשרים לכם לסנכרן בין מכשירים.  

האם בטוחים מנהלי סיסמאות בחינם? 

עליכם להקפיד לסמוך על כל פיסת תוכנה עם הסיסמאות שלכם, במיוחד אלה הטוענים כי עלותם אינה עולה. כאמור, שום דבר אינו בחינם באמת, אז אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שהוא כן. למרבה המזל, יש קומץ מנהלי סיסמאות בחינם אמינים, כולל LastPass, Bitwarden ו- KeePass. 

אם אתה מוצא מנהל סיסמאות הטוען שהוא חופשי שלא מוזכר במדריך זה, הקפד לשאול את עצמך איך הכלי הזה מרוויח כסף. ברוב המקרים, מוצעים מנהלי סיסמאות בחינם על בסיס ניסיון ומשמשים כפרסומת לתכנית בתשלום חזק יותר. ישנם חריגים עם כלים כמו KeePass, המקבלים תרומות. 

מעבר לזה, עדיף לא לסמוך על מנהל סיסמאות הנושא מוניקר “בחינם”. אם יש תוכנית חינמית ללא אפשרות לתרום או לשדרג, סביר להניח שהחברה שעומדת מאחוריה מוכרת את המידע שלך או סיסמת רפרוף למטרות רווח. עם זאת, לא להצטער. אם תישאר עם האפשרויות שלמעלה, אתה תהיה בסדר.

מחשבות אחרונות

כשמדובר במנהלי סיסמאות בחינם, קשה לנצח את LastPass. הוא מציע רוחב של תכונות מעולות, סנכרון רב-מכשיר, והכי חשוב – ממשק קל לשימוש. אם אתה מחפש ניהול סיסמאות מבוסס דפדפן מבלי לבזבז אגורה, אנו ממליצים על LastPass. 

עם זאת, ביטוורדן היא אלטרנטיבה מצוינת, מאבטחת את הסיסמאות שלך באמצעות הצפנה מהשורה הראשונה, הכל מפורט בקוד המקור. זה הכי קרוב שמצאנו ל- LastPass מבחינת השימושיות, התכונות והביטחון, מה שהופך אותה לאלטרנטיבה ראויה. 

מתחת לזה אתה מקריב באזור זה או אחר. KeePass, למשל, מציעה רשימת הגדרות ללא תחרות, אך סובלת מממשק מורכב ומתוארך. ל- RememBear ו- NordPass יש את הבעיה ההפוכה, הם מציעים ממשק משתמש יעיל אך חסרים תכונות קריטיות רבות. 

באיזה מנהל סיסמאות בחינם אתה משתמש, בכל זאת? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map