דשלאן מול שומר: טוס בראש בראש בשנת 2020

כשמדובר בניהול הסיסמאות שלך, קשה לעמוד בראש Keeper ו- Dashlane. שני הכלים הם בראש משחק ניהול הסיסמאות, עם אבטחה מעולה ושלל תכונות ייחודיות. בהשוואה זו של דשליין מול קיפר, אנו הולכים לזרוק את שניהם לזירה לראות מה יוצא למעלה. 


הודינו לשנינו במדריך הטוב ביותר למנהל הסיסמאות שלנו, והפכו את השוואה זו בין Keeper לעומת Dashlane מזמן. במהלך אלפי המילים הבאות, נשווה בין שני הכלים לנקודה, המכסים תכונות, תמחור, אבטחה, ידידותיות למשתמש ועוד, הכל לפני שנכריז על זוכה.. 

התשובה הארוכה היא, ובכן, ארוכה, אז המשך לקרוא אם אתה רוצה לראות עד כמה השניים מתאימים לאחידות. לתשובה הקצרה, Dashlane היא האפשרות הטובה יותר, אם כי רק מעט. אם זה מצביע על תחומי העניין שלך, אתה תמיד יכול להירשם לחשבון עם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. 

לפני שאתה נכנס לזה, הקפד לקרוא את סקירת Keeper וסקירת Dashlane אם ברצונך לקבל מידע נוסף על אחת מהאפשרויות.

הגדרת קטטה: דשליין מול שומר

כמו בכל ההשוואה בינינו, Keeper ו- Dashlane ישליכו את זה על פני שורה של סיבובים, שכל אחד מהם שווה נקודה. מי שמתחרה שייצא עם יותר נקודות בסופו של דבר יהיה המנצח שלנו. עם זאת, יש איזה חדר להתנודד, במיוחד כשמדובר באפשרויות כמו Keeper ו- Dashlane. 

שני הכלים הם מנהלי סיסמאות מצוינים, ומשאירים סבבים רבים עד העדפה אישית. למרות שננסה להיות אובייקטיביים ככל האפשר, ישנם היבטים מסוימים של השירות האחד שאתה עשוי להעדיף על פני השני. 

בגלל זה, אנו ממליצים לקרוא את כל הסיבובים ולא רק לרפרף על הזוכים. אנו הולכים להעניק נקודות על סמך מה שאנחנו חושבים שהכי חשוב בכל סיבוב (בגלל זה אנחנו בסך הכל כאן). עם זאת, תוכלו לבחור בעיוורון אחד מהם ולצאת עם מנהל סיסמאות מעולה.

1

אבטחה

Dashlane ו- Keeper ישמרו שניהם על סיסמאותיך, בשונה מ- LogMeOnce, שאפילו לא מציין את גודל המפתח להצפנתו (קרא את סקירת LogMeOnce שלנו). למרות ששניהם מתאימים להצפנת AES-256 ומודל אבטחת ידע אפס, יש זוכה ברור לסיבוב זה. 

החל מ- Keeper, הסיסמאות שלך מוגנות על הצד הטוב ביותר: AES-256 (קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף בנושא זה). הסיסמאות שלך נעולות מאחורי סיסמת אב, שאותה Keeper מעולם לא רואה ולא מאחסנת. על מנת לאמת את חשבונך, הוא משתמש ב- 100,000 איטרציות של PBKDF2 כדי ליצור מפתח, אותו הוא מקשר לסיסמת האב שלך.. 

ביקורת שומר-ביקורת אבטחה

להלכה, פירוש הדבר כי Keeper לא יכול לשחזר את חשבונך אם תשכח את סיסמת האב שלך. עם זאת, יש דרך לעקיפת הבעיה. כשאתה נרשם, Keeper גם מייצר מפתח נתונים המבוסס על שאלת אבטחה ותשובה. שוב, רק המפתח מאוחסן, לא השאלה או התשובה שלך. אם תאבד גישה לחשבונך, תוכל להשתמש בשאלה זו כדי לשחזר אותה. 

אף על פי שמדובר בהתייחסות מעניינת להתאוששות בחשבון, שאלות אבטחה בדרך כלל חלשות, כפי שאנו מציינים בששת הטיפים שלנו למניעת מדריך לגניבת זהות. למרבה המזל, אתה יכול לעקוף את הבעיה על ידי הפעלת אימות דו-גורמי בחשבונך. בחזית זו, ל- Keeper שפע אפשרויות, כולל תמיכה באפליקציות 2FA הטובות ביותר. יתר על כן, עליך להזין קוד אימות לפני שאתה עונה על שאלת האבטחה, להוסיף שכבה נוספת של אבטחה לשחזור החשבון. 

האבטחה הקניינית של דשלאן

דשלאן הולך צעד אחד קדימה. הוא משתמש במודל מפתח בעל שני סודות, כלומר אתה זקוק לסיסמת האב שלך ומפתח התקן ייחודי כדי לבטל את נעילת חשבונך. מפתח התקן זה נוצר בהתבסס על מפרטי חומרה ותוכנה בעת הורדת Dashlane, והוא מאוחסן באופן מקומי בפורמט מוצפן.. 

לוח מחוונים של סקירה-זהות-זהות

מודל אבטחה זה דומה ל- 1Password, ומוסיף צורה של אימות דו-גורמי שקורה ברקע (קרא את סקירת 1Password שלנו). בניגוד ל- 1Password, לעומת זאת, Dashlane עושה שימוש באלגוריתם ה- Hashing Argon2d המודרני יותר, כפי שניתן לראות בהשוואה שלנו ל- Dashlane לעומת 1Password.. 

למרות ש Dashlane ו- Keeper שניהם אפשרויות מאובטחות לאחסון הסיסמאות שלך, Dashlane מערימה את הסיפון יותר לטובתך. האבטחה המקוונת היא על כל הסיכויים, ובחזית הזו, דשלאן יוצא בראש. 

סיבוב: נקודת אבטחה לדשליין

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

2

תמחור

Keeper הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הזולים ביותר הקיימים, ומציע תוכנית אישית בפחות מ- $ 3 לחודש. למרות שיקר יותר מ- RoboForm (קרא את סקירת RoboForm שלנו), Keeper מעט זול יותר מרוב האפשרויות האחרות, כולל LastPass ו- 1Password. עם זאת, יהיה עליכם לשלם כפל מהמחיר האישי כדי לקבל את החוויה המלאה. 

למרות שתוכניות אישיות מציעות ניהול סיסמאות ללא הגבלה, Keeper מציעה Max Bundle הכולל את מנהל הסיסמאות ו- KeeperChat. מכה את מנהל הסיסמאות הרגיל, Max Bundle של Keeper כולל ניטור אינטרנט כהה ואחסון קבצים מאובטח, ומצדיק את תג המחיר של 5 דולר לחודש.. 

למרבה הצער, 5 דולר לחודש הוא המקום בו מתחיל דשליין. תוכנית הבסיס שלה יקרה, אם כי עמוסה בהרבה תכונות. במחיר אתה מקבל ניהול סיסמאות ללא הגבלה, ניטור אינטרנט כהה ורשת פרטית וירטואלית. עם זאת, הפיצ’ר האחרון אינו מהווה סיכוי נגד בחירות ה- VPN הטובות ביותר שלנו. 

דשלאן מציעה גם את מנוי ה- Premium Plus שלה במחיר כפול, הדומה יותר להגנת גניבת זהות מאשר למנהל סיסמאות. אתה מקבל את כל התכונות של תכנית הפרימיום, עם תוספת של ניטור אשראי וביטוח גניבת זהות 1,000,000 $. למרות שהטובים נחמדים לראות, לעומת מנהלי סיסמאות אחרים, המחיר פשוט גבוה מדי. 

ל- Dashlane ו- Keeper יש תכונות דומות ברמת ה -5 דולר שלהם, אם כי Keeper מציעה נקודת כניסה זולה יותר למי שפשוט מחפש מנהל סיסמאות. למרות שאנחנו הולכים לתת את הסיבוב הזה לשומר, אין שום סיכון לנסות את שניהם. Dashlane ו- Keeper מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום. 

סיבוב: נקודת תמחור לשומר

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

3

תכניות משפחתיות

שומר הינהן בראש מנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו במדריך למשפחות, הוחל רק על ידי Bitwarden ו- 1Password (קרא את סקירת Bitwarden שלנו). רבים מהתכונות הזמינות ב- Max Bundle של Keeper הגיוניות יותר בהקשר של משפחה. למרבה המזל, יש גרסה מרובת משתמשים של צרור מקס. 

שיתוף שומרים

התוכנית המשפחתית הבסיסית כוללת חמש קמרונות מוצפנים במחיר של 4.99 דולר לחודש, כמו גם אחסון קבצים מוצפן של 10 ג’יגה-בייט ושיתוף בלתי מוגבל של סיסמאות. תמורת כפליים מהמחיר, אתה יכול, שוב, לשדרג לחבילה המקסימלית. במחיר של 9.99 דולר לחודש לחמישה חשבונות, מקס Bundle המשפחתי לא רע, במיוחד בהתחשב בכך שהוא כולל את KeeperChat.

לדשליין אין שום דבר בדרך לתכנית משפחתית. למרות שהיא מציעה תוכניות מרובות משתמשים לעסקים קטנים – היא הפכה את הרשימה למנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך עסקים קטנים, למעשה – אין שום דבר שממוקד לחמישה משתמשים או פחות. בגלל זה, Keeper מנצחת את הסיבוב השני שלה. 

סבב: נקודת התוכניות המשפחתיות לשומר

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

4

תוכנית חופשית

Dashlane החמיץ מקום במדריך הטוב ביותר למנהלי סיסמאות בחינם שלנו, הוחלף על ידי אפשרויות כמו LastPass, KeePass ו- RememBear. לרוע המזל, זה מגביל את הרשומות שלך, כמו שעושה McAfee True Key, ומאפשר לך לאחסן רק 50 סיסמאות בחשבון החינמי שלך. ובכל זאת, אם אתה מחפש לנהל כמה כניסות בחינם, Dashlane מספק אפשרות זו. 

dashlane-review-application

זה יותר ממה שקיפר יכול לומר, שמציע תוכנית בחינם, אם כי עם מילוי אוטומטי מוגבל למכשירים ניידים וללא סינכרון רב-מכשיר. למרות ש- Dashlane Free מרגיש יותר כמו “Dashlane Lite”, זו עדיין אפשרות למי שרוצה לנסות את השירות לאורך זמן רב. 

עם זאת, התוכנית החינמית של דשלאן אינה מהווה פיתרון אידיאלי. אתה מקבל 50 רשומות, אבל אלה מתמלאות במהירות. בנוסף, היא אינה מציעה סנכרון רב-מכשיר בתוכנית החינמית שלה, ואף אחת מהתכונות של פרימיום, כמו ניטור אינטרנט כהה. זו אפשרות נחמדה להסתובב, אבל אף אחד מהמתחרים שלנו לא מתבלט יותר מדי בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת תוכנית חופשית לדשליין

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

5

קלות שימוש

Keeper שימש כמטרה לשימוש, אך מאז הפך להיות מנהל סיסמאות נעים לשימוש. מחוץ לקופסה, Keeper תומך בשלושה סוגים של ערכים: סיסמאות, זהויות וכרטיסי אשראי. עם זאת, זה גם מאפשר לך להוסיף כמה שדות מותאמים אישית לאותם סוגי ערכים, להפוך אותם לכל מה שתרצה. 

עריכת-סיסמא-ניהול-רשומה

Dashlane נוקטת בגישה אחרת ומציעה כמה סוגים נוספים של כניסה אך לא מאפשרת ערכים מותאמים אישית. עם זאת, יש לו עוד כמה אפשרויות כיצד למלא אוטומטית את הכניסות שלך. 

dashlane-review-edit-entry

כשמדובר על קלות השימוש, קשה לבסס את דשליין מול השומר. שתיהן מציעות חווית משתמש נפלאה, עם שפע אפשרויות סינון, ייבוא ​​ללא שטויות ותמיכה במספר סוגי כניסה. עם זאת, לדשלאן יש יתרון כשמדובר בתוסף הדפדפן שלה, שמתפקד כמו גרסה מיניאטורית של האפליקציה המלאה.. 

מילוי dashlane-review-aut

Dashlane הרוויחה מקום במדריך שלנו לתוספי מנהל הסיסמאות הטוב ביותר בגב אפשרויות מילוי האוטומטי שלה. עם התוסף, אתה יכול לבחור אם הוא ממלא ערכים בעמוד יחיד או באתר אינטרנט שלם. בנוסף, אתה יכול להציג במהירות את תוכן הכספת שלך מהסיומת. 

ההרחבה של Keeper מצוינת גם היא, אם כי היא לא מספקת אפשרויות רבות כמו דשליין. קשה להעניק נקודה לסיבוב זה, שכן גם דשלאן וגם שומר מציעים חווית משתמש מעולה. עם זאת, בהתבסס על אפשרויות המילוי האוטומטי, אנו הולכים לתת את הנקודה לדשליין.

סיבוב: נקודת קלות שימוש לדשליין

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

6

תכונות

מרבית מנהלי הסיסמאות קלילים מבחינת התכונות, ומציעים רק כמה אפשרויות אימות דו-גורמיות, ואם יש לך מזל, שיתוף סיסמאות. למרבה המזל, זה לא המקרה אצל המתחרים שלנו. שומר ודשלאן שניהם מלאים עד אפס מקום עם ממתקים, אם כי תצטרך לשלם מחיר פרמיום כדי לגשת אליהם. 

החל מ- Dashlane, מנוי הבסיס מגיע עם VPN מוגבל, ניטור אינטרנט אפל וכמובן ניהול סיסמאות. עם זאת, התכונה הייחודית ביותר שלה היא מחליף הסיסמאות האוטומטי. בעזרתו תוכלו לעדכן את כניסותיכם באתרים מרובים בלחיצה אחת. 

מחליף dashlane-review-password

לשומר אין דבר כזה אבל כולל כמה תוספות מעניינות משלו. והכי חשוב, הוא מציע את KeeperChat. יישום העברת הודעות זה מציע הצפנה מקצה לקצה, כלומר איש אינו יכול ליירט את ההודעות שלך. בנוסף, KeeperChat מציעה חזרה של הודעות, הודעות הרס עצמי וגלריית מדיה פרטית.

תצטרך לשלם עבור ה- Max Bundle כדי לגשת ל- KeeperChat, וזה הגיוני. מה שלא הגיוני זה BreachWatch. תכונה זו עוקבת אחר הפרות נתונים כדי להתריע בפניכם על איומים על חשבונכם. למרבה הצער זה לא נכלל בתוכנית הבסיס. דשלאן, לעומת זאת, כוללת מעקב אחר הפרות נתונים בתוכנית הפרימיום שלה. 

אבל השוער לא יוצא לסיבוב הזה. Keeper מציעה מילוי אוטומטי מקומי, שהוא תכונה שמנהלי הסיסמאות מדלגים עליהם, כולל Dashlane. באפשרותך לציין מקשי מקשים ביישום שימלאו אוטומטית את שם המשתמש והסיסמה שלך ביישומים מקומיים, תוך שיקוף לחוויית הדפדפן. 

שומר-ביקורת-שומר-מילוי

למרות של- Dashlane יש יותר תכונות, Keeper הן שימושיות יותר. תצטרך לקנות מגזין מקסימום כדי לגשת לכל דבר, אך בהתחשב בעובדה שזה עולה זהה למינוי הבסיס של דשלאן, זה לא מכירה קשה. במילים פשוטות, Keeper מציע יותר עבור פחות, ומרוויח ממנו את הזכייה בסיבוב הזה. 

סיבוב: תכונות נקודה לשומר

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

ז

תמיכה

מנהלי סיסמאות הם כלים פשוטים, ומכיוון שכך, לעתים קרובות משתמשים בתמיכה על הצורב. עם זאת, כמו בסבב הקודם, דשלאן ושומר מציעים תמיכה טובה יותר מרובם. לשניהם אפשרויות יצירת קשר מרובות, כמו גם משאבי עזרה עצמית, כלומר תמיד תוכל למצוא תשובה לכל שאלה שיש לך. 

Keeper תומך 24/7 באמצעות צ’אט חי ומייל, אם כי עליך להשתמש בשאלה האחרונה בכל שאלה טכנית. למרות שחזרות הצ’אט החי מועילות ומבקשות בתגובותיהם, לרוב הם פשוט העתיקו מידע מבסיס הידע של Keeper כששאלנו על היבטים טכניים של השירות. 

מרכז שומר-תמיכה

באופן דומה, לדשלאן יש גם תמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני בשידור חי, אך לא מסביב לשעון. צ’אט חי מוגבל לשעות עבודה במהלך שבוע העבודה, אם כי תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7. עם זאת, דשלאן מציעה תמיכה בדוא”ל באנגלית, צרפתית וגרמנית, ומספקת אפשרויות נוספות ללקוחות בינלאומיים. 

בסיס דשלאן-ביקורת-ידע

עם זאת, לעיתים קרובות לא תצטרך להשתמש באפשרויות ליצירת קשר. לשני המתחרים שלנו יש בסיסי ידע צפופים, כאשר Keeper מציע גם הדרכות וידאו וסמינרים מקוונים תומכים. דשלאן מעמיק מעט במאמרי תמיכה, אולם לעיתים קרובות עובר על 1,000 מילים כדי להסביר נושאים מורכבים. 

בכנות, סיבוב דשליין מול שומר זה קרוב מכדי להתקשר. שניהם נמצאים בראש המשחק שלהם כשמדובר בשירות לקוחות, עם משאבי עזרה עצמית מפתיעים באופן מפתיע. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, יהיו לכם הרבה משאבי תמיכה. 

סיבוב: תמיכה אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו של דשלאן
לוגו של שומר

8

מחשבות אחרונות

מתוך שבע המחזורים שלנו, כל אחד מהמתחרים שלנו יצא עם ארבע נקודות, כאשר הסיבוב האחרון הסתיים בתיקו. Keeper ו- Dashlane הם מנהלי סיסמאות מעולים, עם אבטחה מהשורה הראשונה, ממשקי משתמש מעולים והרבה תכונות. כשזה נוגע לזה, בחירה באחת מתבססת על התקציב שלך. 

דשליין יקרה יותר, אם כי היא מגיעה עם מודל אבטחה טוב יותר. לשומר, לעומת זאת, יש כמה תכונות שימושיות יותר, אך הוא אינו נוזל כמו דשליין. עבור הכסף שלנו, דשלאן הוא המנצח, אבל זה יכול בקלות ללכת לכל כיוון. 

הזוכה: דשלאן

מה אתה חושב, בכל זאת? האם אתה מסכים שדשליין הוא המנצח בהשוואה זו בין דשליין מול שומר, או שמא Keeper הוא אפשרות טובה יותר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map