ההגנה הטובה ביותר נגד גניבת זהות חינם לשנת 2020

הגנה מפני גניבת זהות היא עסק גדול – פשוט הסתכל במדריך הטוב ביותר להגנה מפני גניבת זהות שלנו – אך למרות זאת, ישנם הרבה צעדים שתוכלו לבצע בעצמכם, בחינם. למרות ששירותי הגנת גניבת זהות בחינם לא יביאו אותך לתכנית בתשלום, ישנן אפשרויות זמינות. 


במדריך זה להגנה הטובה ביותר על גניבת זהות, אנו נדרוש חמש אפשרויות אשר ישמרו על זהותך מבלי לפגוע בהיבטים אחרים של אבטחה מקוונת. אחרי הכל, אסור להקל ראש באמון בחברה עם מספר הביטוח הלאומי ופרטי חשבון הבנק שלך. 

האפשרויות שלהלן יגנו עליכם בחינם, אך לרוב מגיעות עם פרסומות לשדרוג או תנאים אחרים לשירות. עם זאת, לא תצטרכו לשלם אגורה בכדי לשמור על בטיחות. המשך לקרוא כדי לגלות את הבחירות הטובות ביותר להגנה על זהות שלך, כמו גם כמה אפשרויות להתמודד עם הבעיה בעצמך.

בחירת ההגנה הטובה ביותר נגד גניבת זהות

בחירה בהגנה מפני גניבת זהות חופשית זה כמו לנסות לחצות שדה מוקשים. כל שירות הטוען לחינם בזמן שמבקש מידע רגיש כמו מספר תעודת הזהות שלך חשוד. חקרנו כל שירות שנתקלנו בו מספר פעמים בכדי להבטיח שלא יתקיימו שום עסק מצחיק עם הנתונים שלכם. 

עם זאת, אם אתה מוטרד מהבטיחות של הנתונים שלך, עדיף שתעבור עם שירות בתשלום. כפי שאתה יכול לראות בסקירת IdentityForce שלנו, התשלום מביא עימו יתרונות מסוימים, כולל כיסוי רב יותר, משאבי למידה טובים יותר וניטור חזק יותר. עם זאת, אם אתה מחזיק במזומן, יש דרכים לקבל הגנה בחינם. 

למרבה הצער, זה לא פשוט כמו למצוא שירות בחינם וללכת איתו. כפי שנראה בקרוב, רוב האפשרויות צריכות לכלול כוכבית. הם חופשיים מבחינה טכנית, אך יתכן שהם לא מציעים הגנה מלאה או שהם עשויים לדרוש מכם כבר להיות מנוי אחר. 

במהלך החיפוש שלנו, נאלצנו גם לחקור מהי הגנת גניבת זהות. זה מונח רחב, וכשחיפשנו שירותים בחינם היינו צריכים להיות יצירתיים. לצורך מדריך זה לא מצאנו בהכרח ספקים המציעים הגנה מקיפה. אחרי הכל, יש הרבה מה לבקש משירות בחינם. 

במקום זאת, חיפשנו שירותים שיכולים להציע לפחות חלק אחד של הגנה מפני גניבת זהות, כמו פיקוח על אשראי או שחזור זהות. יש כמה שמכסים את כל הבסיסים, אבל רובם לא. אם זה מה שאתה מחפש ואתה מוכן לשלם עבור ההגנה שלך, הקפד לקרוא את סקירת משמר הזהויות שלנו.

ההגנה הטובה ביותר נגד גניבת זהות: AAA ProtectMyID חיוני

ProtectMyID של AAA הוא שירות הגנה מפני גניבת זהות בתשלום, אין דרך לעקוף אותו. למרות שהוא לא יקר כמו LifeLock (קרא עוד על סקירת LifeLock שלנו), ProtectMyID מרוויח לפחות 11 $ לחודש לכיסוי מלא. עם זאת, אם אתה כבר חבר ב- AAA, אתה יכול לקבל הגנה בסיסית באמצעות התוכנית “החיונית” בחינם.

הטוב ביותר חופשי-זהות-גניבה-הגנה-aaa-חיוני

התוכנית “החיונית” אינה חבילת ההגנה המלאה, אך היא עדיין מתאימה לחבילה בחינם. זה כולל מעקב אשראי באמצעות Experian, דוח אשראי בעת ההרשמה, תמיכה ברזולוציית הונאה וביטוח גניבת זהות בסך 10,000 דולר. 

זה כלום לעומת הכיסוי של 1,000,000 $ המוצעים על ידי ID Watchdog, אבל במחיר הנמוך בחינם, קשה להתלונן (קרא את סקירת כלב השמירה של ID). מחוץ לזה התוכנית עקרה. “חיוני” כולל הגנה על ארנק אבוד, אבל זה קשור לזה. אף על פי כן, למעקב אחר האשראי וקבלת דוח מלא, ProtectMyID “חיוני” איננה אפשרות רעה אם אתה כבר חבר ב- AAA..

סיבות אחרות שאנו אוהבים AAA ProtectMyID חיוני

אם תחליט שאתה אוהב את ההגנה מפני גניבת זהות של AAA ProtectMyID, אתה יכול לשדרג ל”דו-לוקס “או” פלטינה. ” תוכנית “דלוקס” מרחיבה את ניטור האשראי כך שיכלול את Equifax ו- TransUnion, והיא מגיעה עם Experian VantageScore, לאתחל. בנוסף, הביטוח מוגדר ל -1,000,000 דולר וכלול ניטור רשת כהה. 

תמורת 11 דולר לחודש, “דלוקס” הוא עסקה טובה. אתה יכול לקבל הגנה מפני גניבת זהות זולה יותר – קרא דוגמא את סקירת ההגנה מפני גניבת זהות של ADT – אך לא עם התכונות שמציעה AAA. אם אתה מגן על משפחה, תוכל להוסיף עד 10 ילדים לחשבונך תמורת 3.95 דולר לחודש כל אחד. 

בראש הטווח נמצא “פלטינה”, שהם רק 5 דולר יותר מ”דו-לוקס “. עם זאת, הוא מוסיף רק כמה תכונות נוספות. ניטור אשראי מורחב כדי להציע התראות על שימוש, המדיה החברתית שלך מנוטרת ו- AAA תצפה בשירותי הלוואת יום המשכורת וברשימות עברייני מין למידע שלך.. 

ללא קשר לתוכנית שתבחר, חברי AAA Premier יקבלו הנחה על “דלוקס” ו”פלטינה “. אם אתה כבר חבר ב- AAA, אין שום נזק לנסות את השירות החינמי. אם תרצו, שדרוג שווה בהחלט את המחיר.

זהות אמיתית

TrueIdentity הוא שירות שמציעה TransUnion, אחת משלוש לשכות האשראי הגדולות. באופן לא מפתיע, ההגנה מתייחסת רק לדו”ח TransUnion שלך, כך שאם אתה מחפש לעקוב אחר הניקוד שלך עם Equifax ו- Experian, אין לך מזל. אף על פי כן, דיווח TransUnion הוא בדרך כלל שירות בתשלום (קרא דוגמא לכך לסקירת myFICO שלנו).

הטוב ביותר חופשי-זהות-גניבה-הגנה-אמיתות

עם זאת, קוראים ל- TrueIdentity לשירות הגנה מפני גניבת זהות. TrueIdentity לא מציע סריקה עמוקה. במקום זאת, הוא מתמקד אך ורק בדוח ה- TransUnion שלך, ומפקח עליו אחר כל שינוי קריטי בציון שלך. עם זאת, מציעים לך רענונים ללא הגבלה בציון שלך. 

היבט ההגנה נכנס לתמונה עם מנעול אשראי בלחיצה אחת, המאפשר לך לנעול את האשראי שלך בלחיצה אחת או בהקשה אחת. כמובן, זה חל רק על דוח ה- TransUnion שלך, אבל זה עדיף על כלום. האתר גם אומר שתוכלו לקבל ביטוח של עד 25,000 $, אך בבחינת תנאי השירות, אין אזכור לכך. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים אמת

שום דבר בחיים אינו באמת חופשי, לכן זה אמור להפתיע מעט כי TrueIdentity מרוויח איפשהו בשרשרת. במקרה זה, TransUnion עושה רווחים מהנתונים שלך. מדיניות הפרטיות אומרת כי “… על מנת לקבל את החברות בחינם, עליך להסכים לקבל הצעות ממוקדות.”

זה אירוני, בהתחשב בחלק גדול מההגנה מפני גניבת זהות, מבטל את ההצעה של הצעות שיווק. אף על פי כן, קבצנים אינם יכולים לבחור. למרות ש TrueIdentity מייצר רווחים מהנתונים שלך, הם מציעים הגנה מפני גניבת זהות ועד 25,000 דולר בביטוח בתמורה. 

אם תחליט שאתה זקוק לכיסוי רב יותר או שאתה רוצה לפקח על Equifax בנוסף ל- TransUnion, TrueIdentity מציעה גם Credit Lock Plus. זה יקר במחיר של 24.95 $ לחודש, אבל זה מכוסה בסכום של 1,000,000 $ ויכולת לנעול את האשראי שלך בלשכות מרובות..

אשראי סומסום

אשראי סומסום, שנוסד בשנת 2010, הוא אחד משירותי ניטור האשראי הוותיקים ביותר ברחבי העולם. אולם הוא מציע גם הגנה מפני גניבת זהות בחינם. החברות החינמית היא, באופן לא מפתיע, מגביל, ומציעה ציוני אשראי חודשיים מטעם TransUnion ומעקב אחר הלשכה היחידה. עם זאת, זה מגיע גם עם $ 50,000 ביטוח גניבת זהות. 

הכי טוב-זהות-גניבה-הגנה-אשראי-שומשום

הכיסוי הגבוה יותר, בהשוואה לבחירות האחרות שלנו, בלט כדגל אדום. עם זאת, בעיון במדיניות הפרטיות אין שום דבר זדוני שקורה. אשראי סומסום יכול ולאסוף מידע מצטבר שישלח לשותפי שיווק, אך הוא מבהיר כי מעולם לא שותף מידע המאפשר זיהוי אישי..

נראה כי מדיניות הפרטיות ותנאי השירות חלים על שירותי החינם והפרמיום, מכיוון שאין כל אזכור להבדל בין השניים. למרות שסביר להניח ש- Credit Sesame מרוויח כסף במכירת מידע כללי, התוכנית החינמית נראית כמו פרסומת לשירותי הפרימיום שלה, יותר מכל דבר אחר. 

למרות שאיננו אידיאלי, אנו יכולים לעמוד מאחורי זה, במיוחד עם כמה קרדיט שומשום מציע. אתה מוגבל לניטור אשראי בלבד, אך עם הכיסוי בסך 50,000 $ מוכן, קשה להתלונן. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים שומשום

אשראי סומסום מחלק את החבילות בתשלום שלה לשלושה שכבות. אם אתה נוטה לשדרג לתכנית פרמיה – ככל הנראה המטרה של קרדיט סומסום – עם התוכנית “המתקדמת” תקבל גישה לציוני אשראי יומיים ודוחות אשראי חודשיים מכל שלושת הלשכות, ועם “המקצוען” תכנן שתקבל גם סיוע בפתרון הונאה 24/7. 

עם זאת, רק התוכנית היקרה ביותר מציעה הגנה על גניבת זהות מלאה. התוכנית “פלטינה” מגיעה עם ניטור רשת כהה, רשומות ציבוריות וביטוח לאומי, אם כי במחיר גבוה למדי. 

למרות שאנחנו אוהבים את התוכנית החינמית של Credit Sesame, אפשרות “פלטינה” בתשלום היא יקרה מדי במחיר של 20 דולר לחודש. אם אתה מעוניין בחבילה בתשלום, הקפד לקרוא את סקירת EverSafe שלנו.

קרדיט קרדיט

אשראי קרמה הוא כלי פופולרי נוסף לבדיקת אשראי. זה בחינם, מאפשר לך לבדוק ציונים מ- Equifax ו- TransUnion ככל שאתה רוצה. עם זאת, זה לא טכנית שירות הגנה מפני גניבות זהות. 

הטוב ביותר חופשי-זהות-גניבה-הגנה-אשראי-קארמה

במקום זאת, זהו כלי לניטור אשראי וכלי פיקוח על אשראי בלבד. עם זאת, בחינם, זהו צעד ראשון טוב בהגנה על זהותך. אשראי קארמה מספק דוחות מפורטים משניים משלושת הלשכות הגדולות, ומאפשרים לכם להתעדכן לגבי ההשפעה על ציון האשראי שלכם. אם מופיע משהו, אתה יכול להתחיל את תהליך השיקום מייד. 

למי שמחפש להגן על זהותם בחינם, קרדיט קרמה הוא אחד הדרכים היעילות ביותר. למרות שהיא לא תפקח על האשראי שלך עבורך – או באינטרנט האפל, לצורך העניין – היא מפרסמת את דוח האשראי שלך באופן קל לעיכול. יתרה מזאת, קרדיט קרמה מספק הצעות לשיפור האשראי שלך. 

אם הזהות שלך נגנבת, קרדיט קרמה עדיין יכול לעזור. ממרכז השליטה שלך תוכל להציג הפרות נתונים אחרונות ולהפעיל הגנה על אשראי. המאפיינים האחרונים יינעלו את האשראי שלך באמצעות Equifax ו- TransUnion, כלומר איש אינו יכול לפתוח חשבון באמצעות שמך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים קרדיט קרדיט

ככלי הצלחה פיננסי, קרדיט קרמה חורג מניטור אשראי פשוט. באמצעות הדוח שלך, אשראי קרמה מאפשר לך לדפדף בהזדמנויות להלוואות, הלוואות אוטומטיות וכרטיסי אשראי. למרות שהיא אינה מבטיחה אישור, קרדיט קרמה מציע המלצות על סמך הציון שלך, השימוש באשראי והיסטוריית האשראי שלך. 

יתר על כן, יש המון משאבים להבנת הכספים שלך ברמה עמוקה יותר. אשראי קרמה מספק מחשבונים להלוואות, סימולטור ניקוד אשראי וחיפוש כסף שלא הוגש על ידי בעלות. כל הכלים הללו נגישים בקלות ממרכז השליטה שלך וכמובן מוצעים בחינם. 

עם זאת, “חינם” הוא הגבול עבור קרדיט קרמה. שלא כמו הגנה מפני גניבת זהות אמיתית, קרדיט קרמה אינו מציע שום פיקוח או סריקה מתקדמים. תצטרך לעשות את כל עבודות הרגליים ואין מסלול שדרוג.

עושה זאת בעצמך מול נציבות הסחר הפדרלית

אתה תמיד יכול להגן על זהותך גם בעצמך. למרות שגישת עשה זאת בעצמך דורשת חריצות ועבודה, ניתן לעשות זאת. שירות ניטור אשראי, כמו קרדיט קרמה, הוא צעד ראשון טוב. עם זאת, ישנם אמצעי אבטחה אחרים שעליכם לנקוט בהם. 

ראשית, וודא שלכל אחד מהחשבונות המקוונים שלך יש סיסמא אקראית וייחודית. אתה יכול להשתמש בכלי מחולל הסיסמאות שלנו כדי ליצור אחד ממנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו לאחסון. הספק המוביל ביותר שלנו הוא Dashlane, מה שבמקרה הופך את הרשימה שלנו למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר בחינם (קרא את סקירת Dashlane שלנו). 

סיסמאות הן בדרך כלל המפתח לגניבת זהות בעידן המודרני. ברגע שלתוקף יש אחת מהסיסמאות שלך, החשבונות המקוונים והמידע האישי שלך יכולים להיפתח כמו סליל. למרבה המזל, כשמשתמשים בסיסמאות ייחודיות ואקראיות, הסיכוי שזה יקרה הוא קלוש. 

מחוץ להגדרת סיסמאות חזקות, אתה יכול גם להגן על זהותך עם הגנה מפני תוכנות זדוניות. תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו תעזור לכם להגן עליכם באופן מקומי, אך ישנם מגוון כלים חינמיים בהם תוכלו להשתמש. קרא את 99 הכלים שלנו להגנה על מדריך הפרטיות שלך כדי ללמוד על אלה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים לעשות זאת בעצמכם

לרוע המזל, גם אם תנקוט בכל הצעדים הנכונים, גניבת זהות עדיין יכולה להתרחש. למרות שזה לא סביר, זה אפשרי. עם זאת, אם אתה בארה”ב, ישנם צעדים שתוכל לנקוט כדי לבלום את הדימום. לנציבות הסחר הפדראלית (FTC) יש אתר בו תוכלו להשתמש כדי לדווח על גניבת זהות. לאחר תשובה על מספר שאלות, ה- FTC יעזור לכם להרכיב תוכנית הבראה. 

בנוסף למתן תוכניות התאוששות, ה- FTC מחזיק גם עמוד המלצות לאבטחת זהותך. למרות שהתהליך אינו חלק כמו בשירותי הגנת גניבת זהות בתשלום, FTC מספקת משאבים יקרי ערך וחופש לקורבנות גניבת זהות..

מהי הגנת גניבת זהות?

הגנה מפני גניבת זהות היא מונח מעט מעורפל, והיינו צריכים למתוח את ההגדרה לצורכי מדריך זה. אולם באופן כללי, הגנת גניבת זהות מורכבת מאשראי, רשת כהה, ביטוח לאומי ומעקב בנקאי, כמו גם ביטוח גניבת זהות כלשהי. עם זאת, הגנת גניבת זהות יכולה להיות בעלת הגדרה רחבה יותר. 

בקיצור, הגנת גניבת זהות היא כל דבר שעוזר לך להיות מודע למישהו המשתמש במידע האישי שלך. שירותים בתשלום וחינם הם אמצעים מגיבים, המספקים לך את הכלים לזיהוי תגובת זהות ולהגיב עליה. רבים מהצעדים הפרואקטיביים שאתה יכול לנקוט נגד גניבת זהות הם בחינם לחלוטין. 

הדרך הטובה ביותר לחשוב על הגנה מפני גניבת זהות היא כמו ביטוח. זה מכסה אותך, מונונטרית ואחרת, במקרה שגנבת הזהות שלך. עם זאת, זו לא מערכת חסינת טפשות. אתה יכול להפחית את הסיכוי שלך לגניבת זהות, אך אין כלי קסם שיכול להגן עליך על עצירה מלאה. 

האם אני זקוק להגנה מפני גניבת זהות??

הגנה מפני גניבת זהות, ברוב המקרים, שווה את זה. למרות שיש המון צעדים שתוכלו לבצע בעצמכם, יש לרכוש פתרונות הונאה וביטוח. ישנן אפשרויות בחינם המספקות הצצה לזה. עם זאת, אם אתה מחפש להגן על זהותך, שלם עבור שירות אם הדבר הטוב ביותר שלך. 

כאמור, אתה יכול לפקח על חשבונך ללא תשלום על האשראי, חשבון הבנק שלך ואפילו על האינטרנט האפל. אבל זה לא קל. ביטוח ויישום הונאה הם היבטים גדולים בהגנה על גניבת זהות. עם זאת, לא ניתן להעריך את החשיבות של מיקום מרכזי למעקב שלך. 

בסך הכל, הגנה מפני גניבת זהות היא דבר שאסור לך להזדקק אליו, אך אתה תשמח שהוא יהיה אם תעשה זאת. אנו ממליצים למצוא שירות שיכול להתאים בקלות לתקציב שלך, מכיוון שהמטרה היא להמשיך לשלם מבלי שייגנבו זהותך.

מחשבות אחרונות

אם אתה מנסה לחסוך כסף, הדרך הטובה ביותר להגנה על גניבת זהות היא לעשות זאת בעצמך. עם זאת, אנו אוהבים את “חיוני” ProtectMyID עבור חברי AAA, וגם שומשום אשראי אינו רע. עם זאת, הם אינם מקיפים כמו שירותים בתשלום ויכולים להעמיד את המידע האישי שלך בכריית נתונים. 

איך אתה מגן על זהותך? האם אתה הולך עם אפשרות בחינם או בתשלום? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map