מנהל הסיסמאות הטוב ביותר לעסקים קטנים 2020

למרות שלעתים קרובות אבטחת העסק שלך יכולה להיות משימה מפחידה, אך ישנם מעט כלים קלים ליישום מאשר מנהל סיסמאות. שלא כמו רוב כלי האבטחה המקוונים, מנהלי סיסמאות עוזרים לשמור על חשבונותיך מאובטחים תוך הקלת השימוש בהם. במדריך זה למנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור עסקים קטנים, אנו הולכים להראות לכם את חמשת המובילים שלנו. 

שלפנו חמש אפשרויות ממדריך ניהול הסיסמאות הטוב ביותר שלנו, וכל אלה יכולות לעזור לאבטח סיסמאות בכל העסק שלך. אנו נספק סקירה קצרה של כל אחת מהן ומדוע זו אפשרות נהדרת לעסקים, אך הקפידו לקרוא את הסקירה המתאימה אם תרצו מידע נוסף. 

אם אתה רוצה את התשובה הקצרה, 1 סיסמה היא האפשרות הטובה ביותר, אחריה מקרוב דשלאן וזוהו קמרון. למרות יקר, 1Password מציע הרבה תכונות, כולל תוכנית משפחתית בחינם לכל אחד מהעובדים שלך (אחרי הכל, הם אוהבים משפחה).

בחירת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור עסקים קטנים

בחירת מנהל סיסמאות לעסק קטן מעורבת יותר מאשר בחירת תוכנית מרובת משתמשים מהמדף. למרות שקבוצות של 10 או פחות יכולות להסתדר עבור מעט מאוד עם תוכניות מרובות משתמשים לא מסחריות, מנהל סיסמאות עסקי ייעודי מגיע עם כמה הטבות. בפרט, ניתן להרחיב את מנהלי הסיסמאות העסקיות. 

בעת עריכת הרשימה שלנו, חיפשנו מנהלי סיסמאות שיכולים להתאים את קנה המידה כפי שעושה העסק שלך. זה בא בצורה של ניהול משתמשים, שיתוף קבוצתי ואינטגרציה עם שירותים כמו Duo ו- Active Directory. למרות שתכונות אלה אולי אינן רלוונטיות עבור צוותים קטנים, הן הופכות לחשובות במהירות כאשר ספירת המשתמשים גדלה. 

בנוסף, בדקנו את האבטחה. מודל של ידע אפס, הצפנה מהשורה הראשונה ושיתוף סיסמא מאובטח הם חיוניים. מעבר לכך, חיפשנו שירותים המציעים אימות רב-גורמי קונטקסטואלי, המספקים שכבת אבטחה נוספת אם עובד יאבד את סיסמת האב שלו..

מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר לעסקים קטנים 2020

  1. 1 סיסמא
  2. דשלאן
  3. קמרון זוהו
  4. ביטוורדן
  5. מעבר אחרון
  6. ציון לשבח: OneLogin

1. סיסמא

1Password מציעה את כל מה שחברה יכולה לרצות, עם רוחב של תכונות, שילוב פשוט וממשק קל לשימוש. הוא דורג במקום הראשון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך משפחות בגלל המסירות שלו לתוכניות מרובות משתמשים, וזה מביא לסוף העסקי של הדברים. 

1 כניסה לתוספת

קיימות שתי תוכניות עסקיות: צוותים ועסקים. תוכנית הצוותים טובה יותר עבור תלבושות קטנות, ומציעה את אותם תכונות כמו תוכנית אישית, כמו קמרונות משותפים ללא הגבלה ואימות דו-גורמי. זה גם כולל תכונות ספציפיות לעסקים, כולל שילוב Duo ופאנל מנהל. 

עבור צוותים של נניח פחות מ -20, תוכנית זו עובדת טוב. עם זאת, התוכנית העסקית היא המקום בו 1Password מאיר. 

בנוסף לתמיכה ב- VIP, עסקים מגיעים עם דוחות שימוש, תפקידים מותאמים אישית, יומן פעילות, בקרת גישה של כספת גרגירית, אספקה ​​עם Active Directory והרבה, הרבה יותר. 1Password אפילו מעניק לכל משתמש חשבון משפחות חינם, אשר בדרך כלל עולה 4.99 $ לבד. 

התכונות הנוספות מגיעות במחיר, עם זאת. ל- 1Password יש תוכניות עסקיות יקרות, כאשר צוותים נכנסים ל- $ 4 למשתמש לחודש, ועסק במחיר כפול מהמחיר.. 

העלות שווה את זה, בזכות רשימת התכונות והאינטגרציות הארוכות של 1Password. עם זאת, אין מבנה תמחור שכבתי, כלומר אתה תשלם אותו זהה למשתמש, לא משנה כמה גדול העסק שלך. 

אם אתה מחפש מאות חשבונות, התוכנית הארגונית – שכבת השירות המובילה של 1Password – היא כנראה הטובה ביותר עבורך. כאן, 1Password מקבל הזדמנות להגמיש את יכולותיו, ומציע מנהל חשבון ייעודי, הכשרה בהתקנה בהתאמה אישית ומהנדס המשולב. 

עם זאת, תוכנית Enterprise מוצעת באמצעות הצעת מחיר בלבד, ובהתחשב בכמות המנוי לעסק יקר, אתה יכול לצפות שזו תהיה אגורה יפה. 

1 סיסמא בפועל

בצד זה, 1Password משמש כמנהל הסיסמאות הטוב ביותר לעסקים קטנים בגלל פעולתו היומיומית. היישום פשוט מת לשימוש, ומאפשר לך ולמשתמשים שלך ליצור כמה קמרונות שרוצים. בתוך אותם קמרונות, אתה יכול להוסיף סיסמאות ולארגן אותן באמצעות תגים, עם שליטה מדויקת על מי יכול לגשת אל מה. 

קמרונות 1 סיסמאות

למרות שיש המון דברים טובים למנהלים להתמודד איתם, עובדים יכולים בקלות לרתום את כוחה של 1Password. לדוגמה, 1Password X מספק חוויית ניהול סיסמאות בלעדית בדפדפן, ומאפשרת לעובדים שלך לראות את הכניסות שלהם לא משנה באיזו מערכת הפעלה הם מפעילים.. 

יש קומץ תכונות שימושיות אחרות, כולל מגדל השמירה, המראה את האבטחה של חשבונות בכל העסק שלך. תוכל ללמוד עוד על תכונות אלה בסקירת 1Password שלנו או לתת לך תמונה עם ניסיון חינם למשך 30 יום.

2. דשלאן

Dashlane אינה ניתנת להרחבה כמו 1Password בכל הנוגע לעסקים גדולים יותר, עובדה שפעלה לרעתה בהשוואה בין Dashlane לעומת 1Password שלנו. עם זאת, לעסקים קטנים זה מצוין. עם תוכנית יחידה ותמחור קל להבנה, Dashlane מושלם לצוותים של פחות ממאה משתמשים. 

dashlane-slider1

התוכנית העסקית עוברת 4 דולר לחודש למשתמש ומחויבת בשנה. הוא כולל את כל התכונות של חברות Premium של דשלאן, כולל ניטור רשת כהה ותמיכה ב- U2F, אם כי לא מגיע לרשת הפרטית הווירטואלית שנראתה בגירסה האישית. אף על פי כן, המחיר המבוקש של דשלאן הוא פחות $ 1 למשתמש, מאשר אם כולם בחברתך קנו תוכנית אישית. 

עובדים לא יזדקקו למנהל סיסמאות אישי אצל דשלאן. זה כולל ניהול חלל חכם, המאפשר לכל משתמש לאחסן כניסות אישיות ועבודה הקשורות באותו חשבון. כניסות אלה מחולקות לתחומים שונים, כך שהעובדים שלך יכולים להישאר בטוחים בבית ובעבודה. 

dashlane-review-edit-entry

דשליין לא ממש עושה את הקיצוץ בכל מה שקשור לאינטגרציות עסקיות, וחסר תמיכה בדברים כמו משרד החוץ הכללי של החברה. עם זאת, עדיין מדובר במנהל סיסמאות עסקי מוסמך, עם תמיכה בשיתוף קבוצות, קונסולת מנהל מערכת ומנהל חשבון לתוכניות של יותר מ- 50 משתמשים.. 

אבטחת פטנט של דשלאן

מחוץ למחיר ותכונות, דשלאן עומדת מעל החבילה עם האבטחה המצוינת שלה. המבנה דורש למעשה פטנט אמריקאי משלו, וכש- MIT חפר דרכו בשנת 2016, הוא מצא כי כמעט ולא ניתן היה לפצח את האבטחה. הסיבה לכך היא ש- Dashlane משתמשת בסיסמת אב יחד עם מאפייני חומרה כדי לאמת את חשבונך. 

ל- Dashlane יש אפס ידע בסיסמת המאסטר שלך, וזה נכון לרוב מנהלי הסיסמאות. עם זאת, בעת הגדרת מכשיר חדש, הוא יוצר מפתח באמצעות 38 תווים אקראיים המבוססים על מפרט חומרה ותוכנה בפונקציית OpenSSL RAND_byte. מפתח התקן זה, יחד עם סיסמת האב שלך, נדרש לביטול נעילת חשבונך. 

יש עוד למבנה האבטחה שתוכלו ללמוד עליו בסקירת הדשליין המלאה שלנו. אם אתה מעדיף לבלות עם זה זמן פנוי, אתה יכול לנסות את התוכנית העסקית בחינם, אין צורך בכרטיס אשראי, או לדבר עם מישהו ב- Dashlane על איך מנוי יכול לעזור בפעולה שלך. 

3. זוהו קמרון

כסות Zoho, בשונה מדשליין ו- 1Password, מתמקדת אך ורק בעסקים. אמנם קיימת תוכנית אישית בחינם, אך הכספת ברורה מכוונת לפעולות מרובות משתמשים. התמקדות זו מביאה כמה יתרונות – בצורה של תג מחיר נמוך ושילובי צד שלישי מרובים – וכמה חסרונות מצערים. 

zoho-vault-slider2

במקום לנעול אחסון ותמיכה של מסמכים מאחורי שכבותיו השונות, Vault מפלגת את התוכניות שלה על בסיס הפלטפורמות בהן היא יכולה להשתלב. התוכנית היקרה ביותר, Enterprise, כוללת אינטגרציה מלאה עם Azure, Active Directory, Okta ועוד, כמו גם תמיכה בכניסה יחידה באמצעות שירותים כמו OneLogin (עוד על כך בהמשך). 

שילובי Zoho-Vault

מחוץ לאינטגרציות, Zoho כוללת גם שליטה מדויקת על משתמשים, לא משנה באיזו תוכנית תבחרו. למנהלי-על יש שליטה על כל עובד וכניסה המאוחסנים בחשבונך. עם רמת שליטה זו הם יכולים לקבוע מדיניות סיסמאות, לבטל ולהוסיף גישה לסיסמאות ותיקיות, להזמין משתמשים חדשים ולהעביר בעלות על סיסמאות.. 

לרוע המזל, Zoho Vault, כמנהל סיסמאות ממוקד ארגוני, ממוקדת בדרך זו מבחינת העיצוב. זה לא נגיש כמו Dashlane או 1Password מכיוון שיש לו אינסוף תפריטים ואפשרויות. למרות שאלו חיוניים למנהלי מערכת, רוב המשתמשים לא ישתמשו יותר מאשר בתוסף הדפדפן. 

המחיר של Zoho Vault

אף על פי שמנוי ארגוני עם Zoho הוא יקר, בעלות של יותר מ- 6 $ למשתמש לחודש, עסקים קטנים בתקציב יכולים להסתדר בפחות מ- $ 1 למשתמש. התוכנית הסטנדרטית של Zoho Vault מגיעה עם מרבית תכונות השירות, כולל בקרת ניהול משתמשים, גיבוי כספת ושילוב G Suite, תמורת 0.90 $ בלבד לעובד. 

ב- Standard חסרים כמה תכונות, כלומר היכולת לקבץ משתמשים וסיסמאות, אך עבור צוותים עם פחות מ -20 משתמשים, זה מספיק. תוכל ללמוד עוד על התמחור של Vault ותכונותיו בסקירת Zoho Vault שלנו או לתת לו הצגה בעצמך באמצעות ניסיון חינם. 

4. ביטוורדן

ביטוורדן ידוע בדרך כלל כמנהל סיסמאות בחינם עם קוד פתוח לשימוש אישי (הוא מדורג במקום הגבוה ביותר במדריך לניהול הסיסמאות החינמי הטוב ביותר שלנו, למעשה). עם זאת, היזמים שמאחורי ביטוורדן מרוויחים את מרב כספם מהרשמות מרובות משתמשים. אם כי אינו עשיר בתכונות כמו האופציות הקודמות שלנו מחוץ לקופסה, Bitwarden הוא מאוד גמיש. 

bitwarden-slider1

לעסקים, תכונה מרכזית של Bitwarden היא אירוח עצמי. ביטוורדן הופכת את כל קוד המקור שלה לזמין, ומאפשרת לכם לארח את מחסנית התשתית שלו ב- Linux, macOS או Windows. התהליך פשוט גם כן, הודות לתמיכה של Docker. למרות שתצטרך להבין את הרשת הבסיסית, אינך זקוק למנהל מערכת שיארח שרת Bitwarden. 

הדרכה של bitwarden-host-host

ביטוורדן מציעה שתי תוכניות בתשלום: צוותים ו- Enterprise. יש גם תוכנית בחינם, ולמרות שאתה יכול להשתמש בה טכנית על פני חשבונות, שיתוף הסיסמאות מוגבל לשני משתמשים. תוכנית הצוותים, במחיר של 5 דולר לחודש, תומכת במשתמשים בלתי מוגבלים, שיתוף ואוספים. מחיר הבסיס מכסה חמישה משתמשים, אך אתה יכול להוסיף יותר במחיר של $ 2 כל חודש. 

עם זאת, Enterprise מתאים יותר לרוב העסקים. הוא מריץ 3 דולר לכל משתמש בכל חודש אך מגיע עם הרבה תכונות נוספות. בנוסף לקבוצות משתמשים וסנכרון ספריות, Enterprise כולל יומני אירועים כך שתוכל לעקוב אחר כל אירועי הסיסמאות בחשבונך. יתר על כן, כל משתמש במנוי שלך מקבל חבר בחינם לפרמיום. 

ביטוורדן אינו זול ונגיש באופן מפתיע, אם כי הוא ישמש טוב יותר את מי שיש לו את הידע להשתמש בקוד המקור שלו. תוכל ללמוד עוד בסקירת Bitwarden שלנו או להתחיל ניסיון בחינם של צוותים או Enterprise כדי לראות איך אתה אוהב את זה. 

5. LastPass

ל- LastPass, כמו ביטוורדן, יש יכולת כמנהל סיסמאות אישי מצוין בחינם. יש לה גם מגוון פתרונות עסקיים, שכולם כוללים אותו ממשק פשוט מת ויכולות מילוי אוטומטי מעולות. 

lastpass-slider1

למרות ש LastPass מציע ארבעה מנויים ממוקדים עסקיים, רק שניים מהם מתייחסים לניהול סיסמאות: צוותים ו- Enterprise. הראשון מיועד לחמישה עד 50 משתמשים עם תכונות מוגבלות. אתה מקבל את כל התכונות של מנוי אישי, אך במחיר של 4 $ לחודש עבור כל משתמש המחיר גבוה. 

Enterprise הוא יקר, אם כי יש לו מספיק תכונות כדי להצדיק את הפרמיה בסך 2 $. Enterprise תואם לתמיכה של SSO, אינטגרציה של ספריות ודיווחי משתמשים מתקדמים, Enterprise מציעה את התכונות הדרושות לכל עסק צומח. זה גם לא מוגבל ל 50 משתמשים, כלומר אתה יכול להגדיל את המנוי שלך כמו שהעסק שלך עושה. 

מחיר מעבר אחרון-סקירה-עסק

LastPass מציעה גם אימות רב-גורמי לעסקים, לבד או כחלק ממנוי Enterprise. למרות שלכל התוכניות יש תמיכה של 2FA, ל- MFA יש ארכיטקטורה אדפטיבית המשתמשת בניתוח קונטקסטואלי לאימות משתמשים. מעבר לקודים סטנדרטיים מבוססי זמן, MFA של LastPass מוסיף שכבת אבטחה נוספת בכל פעם שמשתמש נכנס. 

עם זאת, LastPass הוא יקר, ומתאים את 1Password בקצה העליון של הדברים, תוך שהוא מציע פחות בדרך של תכונות (קרא את ההשוואה שלנו ל- 1Password לעומת LastPass). עם זאת, זהו כלי איתן לניהול סיסמאות לעסקים קטנים. תוכל ללמוד עוד בסקירת LastPass שלנו או לנסות מנוי עסקי כדי לראות כיצד אתה לוקח זאת.

ציון לשבח: OneLogin

OneLogin אינו למעשה מנהל סיסמאות, אך ראוי לציין אותו במדריך זה. זה שירות אימות כניסה ושירות אימות רב גורמים, הבנוי על שירות MFA שיש ל- LastPass (לשניים לא קשורים; ל- OneLogin יש רק תכונות נוספות). אסור להשתמש ב- OneLogin לבד, אלא בנוסף לכלי כמו Zoho Vault. 

במקום לאחסן סיסמאות ולמלא אותן באופן אוטומטי עבור מגוון אתרי אינטרנט, OneLogin פועל על ידי אימות משתמש פעם אחת וניהול האישורים של אותו משתמש בכל אפליקציות עסקיות מרובות. זה דומה למנהל סיסמאות, אך במקום להתחבר, האימות כבר מטופל על ידי OneLogin. 

onelogin-browser-interface

יתר על כן, OneLogin מציע MFA הקשר, המשתמשת במגוון גורמים כדי לקבוע אם משתמש יכול לבטל את נעילת החשבון שלו או לא. אימות SmartFactor, כפי שמכנה זאת OneLogin, משתמש ב- A Vigilance כדי לפקח על כל ניסיון התחברות. באמצעות למידת מכונה, שני הכלים מתרגלים להתנהגות רגילה של משתמשים בעסק שלך. 

אם יופיע משהו מוזר, מנהל המערכת יקבל הודעה על ציון סיכון המבוסס על גורמים, כולל כתובת ה- IP המקורית, השעה ביום וסוג הרשת. סוג זה של MFA שימושי לעסקים גדולים עם מגוון כניסות רגישות. אף על פי שזה לא מנהל סיסמאות מעולה, הוא תוספת חיונית לעסקים העוסקים בביטחון שלהם. 

מחשבות אחרונות

כשמדובר בהגנה על העובדים שלך, קשה לנצח את 1Password. למרות שהוא יקר, 1Password מציע כל כך הרבה דברים טובים שהמחיר מוצדק בקלות. עם זאת, אם העלות גבוהה מדי עבורך, יש כמה אלטרנטיבות בצורת זהו קמרון, דשלאן וביטוורדן. הם לא מציעים כל כך הרבה, אבל בשביל כמה שהם יקרים, קשה להתלונן. 

באיזה כלי סיסמא אתה משתמש עבור החברה שלך? למה בחרת את זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me