אבירה נגד ביטדפנדר: קרב אנטי-וירוס צמוד בשנת 2020

Bitdefender ו- Avira הן שתי האפשרויות העיקריות שלנו לאנטי-וירוס, ועד כמה שהסקירות שלנו עובדות, הם מהבחירות הטובות ביותר בתחום תוכנת האנטי-וירוס הקיימות כיום. הם הגיעו לציונים המובילים כמעט בכל קטגוריה, מה שמקשה על המשתמשים לבחור ביניהם. כדי לעזור לך, אנו בודקים את ביטדפנדר ואווירה כדי לראות מי יוצא בראש.

לפני שתמשיך הלאה, ייתכן שיהיה כדאי לבחון את סקירת Bitdefender הנבדקת שלנו ואת סקירת Avira. זה ייתן לך מושג ברור יותר על כל אנטי-וירוס, ויאפשר לך לחקור את היתרונות והחסרונות שלהם לפני שאתה עובר דרך Bitdefender לעומת Avira ראש בראש..

הגדרת קטטה: ביטדפנדר נגד אבירה

בדיקות ההשוואה שלנו יהיו מעט שונות מביקורות האנטי-וירוס האישיות שלנו. נשווה את שני האנטי-וירוסים באותן חמש קטגוריות כמו הביקורות הנפרדות שלנו, נתחיל עם תכונות לפני שנמשיך לתמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכת לקוחות..

אם אתה זקוק לתשובה מהירה, אנו נספק סיכום קצר ונחליט על הזוכה בסוף כל קטגוריה. כל קטגוריה מקבלת נקודה, והראשון שמרוויח שלוש נקודות או יותר הוא האלוף הכללי.

1

תכונות

בחירת אנטי-וירוס שתגן רק מפני וירוסים זה בסדר, אך וירוסים אינם האיומים הסייבר היחידים שיש שם. אנטי-וירוס עם עצמות חשופות לא יגן עליך מפני דיוג, וגם לא יבטיח את כל הרשת שלך מפני ניסיונות פריצה.

זו הסיבה שחשוב לבדוק את התכונות שמציעות ביטפנדר וגם אבירה ללקוחות, וזה מה שאנחנו הולכים לעשות בסיבוב זה.

אנטי-וירוס Bitdefender

Bitdefender הוא אחד האנטי-וירוסים האהובים עלינו וכיום הוא ההמלצה המובילה שלנו. זוהי אחת מאפשרויות תוכנת האנטי-וירוס המאובטחות ביותר למשתמשים שם, בין השאר בזכות מגוון התכונות שהיא מציעה.

Bitdefender-Features

Bitdefender הוא בבסיסו אנטי-וירוס מוביל עם הגנה נרחבת מפני תוכנות זדוניות ותוכנות רנסום. זה יגן עליך מפני התוכנה הזדונית החדשה והמפורטת ביותר, הודות ל”הגנת האיום המתקדמת “שלה המנטרת וחוסמת פעילות חשודה.

עם זאת, הגנה מפני תוכנות זדוניות אינה הטריק היחיד של שרוול Bitdefender. זה מגיע כחבילת אבטחה רחבה, עם הגנת מיקרופון ומצלמת רשת, יחד עם הגנה נגד מעקב ותוספות סינון אינטרנט כוללות..

אתה יכול גם לנצל סורק WiFi כדי לחפש ברשת את כל הפגיעויות הברורות שתוכל לתקן. יש גם סורק למחשב האישי שמחפש תוכנה לא בטוחה.

אם אתה חושש מגניבת זהות, Bitdefender כולל דפדפן ארגזי חול כך שתוכל לגלוש בבטחה ברשת. Bitdefender Safepay פועל מבודד לחלוטין: זהו דפדפן נפרד עם מקלדת וירטואלית שעוקף את כל keyloggers פוטנציאליים המאחסנים את הסיסמאות שלך.. 

Safepay הוא אידיאלי אם ברצונך להיכנס בבטחה לבנק שלך או אם אתה קונה ברשת. Bitdefender משלב את Safepay עם שירות VPN בחינם, אם כי יש לו מגבלה של 200MB. מכיוון שלא מדובר ב- VPN מלא – ו- VPNs אינם המוקד של Bitdefender – הוא לא ישווה טוב עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר..

במקום זאת, כובע הנתונים הופך אותו להתאמה טובה מול שירותי VPN בחינם. אם אתה זקוק להגנה טובה יותר על VPN, ExpressVPN תהיה אלטרנטיבה חזקה (עיין בסקירת ExpressVPN שלנו). 

מנהל הסיסמאות הכלול של Bitdefender משתלב היטב עם Safepay. שוב, כמו ה- VPN של Bitdefender, זו אפשרות טובה לכלול, אך זה לא יתאים למנהל סיסמאות מהשורה הראשונה כמו דשליין (עיין בסקירת דשליין שלנו).

Bitdefender מנסה להיות חבילת האבטחה היחידה שתזדקק לה. תכונות נוספות, כמו הצפנת קבצים והגנה נגד גניבה, הן תוספות טובות. כאחת האפשרויות המובילות ברשימת האנטי-וירוסים הטובים ביותר לאנדרואיד, Bitdefender היא אפשרות טובה למשתמשי אנדרואיד, אך היא תומכת גם ב- Mac ו- iOS..

אבירה

כמו Bitdefender, Avira אינה רק אנטי-וירוס בסיסי. היא משתמשת במבחר המלא של מוצרי האבטחה המוצעים, ובמקרים רבים, מצרפת אותם לצד חלק ממוצריה החינמיים או הפרימיים.

תכונות אבירה

Avira Prime, פיתרון ה- “הכל-אחד”, נמצא בראש הערימה עבור לקוחות פוטנציאליים של Avira, ונותן גישה מלאה למוצרי הפרימיום שלה. אנטי-וירוס פרו ומוצרי Avira אחרים מציעים גם גישה לכלים של אבירא, אך חלקם עשויים להיות הגרסאות המוגבלות יותר..

Avira Prime משלבת בין מוצרים אחרים של Avira, אך אנטי-וירוס Pro היא ההצעה העיקרית שלה. Antivirus Pro הוא ההגנה בזמן אמת של Avira מפני תוכנות זדוניות, ומדורג היטב כנגד ההגנה של Bitdefender עצמו. 

אבירא מציעה גם כלי לניקוי מערכות להפחתת כל היעילות במערכת וסורק תוכנה לזיהוי תוכנה מיושנת (ולכן מסוכנת) ולעדכן אותן..

Avira מציעה גם הגנה ביטחונית לקניות המקוונות שלך. אישור הפרטיות של Avira יגביל מאות הגדרות פרטיות נסתרות שונות כדי להגביל את המעקב המקוון שלך. אתה יכול גם לנסות VPN של פנטום, שמנויי Avira Prime משתמשים בהם ללא הגבלה.

Phantom VPN Pro טוב יותר מההצעה המכילה את ביטפנדר, אך היא עדיין לא נמצאת באותה ליגה עם חלופות VPN המובילות, כמו NordVPN (עיין בסקירת NordVPN שלנו).

יש גם מנהל סיסמאות הדומה להצעה של Bitdefender עצמו, כמו גם אבטחה למכשירים ניידים של אנדרואיד ו- iOS כדי לחסום אתרים ומתקשרים זדוניים מסוימים..

Avira עשויה לצפות שתשלמו מעט יותר עבור חלק מהתכונות המתקדמות יותר, אך רבות מתכונות ה”פרמיום “, כמו Phantom VPN, מוצעות בחינם, אך עם מגבלות. פירוש הדבר שאתה יכול להריץ ניסויים רבים מתכונות אבירה שאתה סקרן עליהם מבלי שתצטרך לשלם מראש.

מחשבות סביב סיבוב אחד

זו תמיד תהיה השוואה קשה בין ביטפנדר לאווירה. הם מלאים בתכונות מתקדמות ההופכות את שתיהן לסוויטות אבטחה תחרותיות, עם ההגנה העליונה מפני אנטי-וירוס במרכז. אין הרבה מה להפריד בין השניים כאן, ולהפוך את הסיבוב הזה לתיקו.

סיבוב: תכונות אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו אבירה
לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender

2

מחיר

אם החלטת לשלם עבור אנטי-וירוס, עליך לוודא שאתה מקבל מחיר הוגן עבור התכונות והאיכות שלו.

שניהם של Bitdefender ואווירה מציעים מוצרים בחינם, אך חבילות ה”פרמיום “מעניינות אותנו, לכן דילגנו בעיקר על הדיון החינמי של Bitdefender לעומת Avira בחינם. עם זאת, נשווה את חבילות התמחור אותן מציעות חברות אלה.

ביטפנדר

לקוחות חדשים הולכים להפיק תועלת מרבית מתוכניות המחירים של ביטדפנדר. ישנן הנחות גדולות – עד כ- 50 אחוז – על תוכניות המכסות שלושה מכשירים.

ישנן ארבע תוכניות עבור לקוחות, והמחיר שתשלם יהיה תלוי במספר המכשירים שאתה מחפש לכסות, כמו גם באורך הכיסוי שלך, עד שלוש שנים.

בקצה התחתון נמצא Bitdefender Antivirus Plus. חסרים לו כמה מתכונות הפרימיום המוצעות ביותר בחבילות המתקדמות, כמו מצלמת רשת והגנה מפני גניבות. זה גם לא זמין ב- Mac, מכיוון שזו חבילה בלבד של Windows.

עבור חברים חדשים, אנטי-וירוס פלוס זמין בסביבות 40 $ לשנה לשלושה מכשירים, או 59.99 $ לשנה, אם לא חלה הנחת הלקוחות החדשה.

המבחר כמעט מלא של תכונות פרימיום זמין גם ב- Bitdefender Internet Security, הרמה הבאה של אנטי-וירוס פלוס. יש לזה הנחה נהדרת עבור לקוחות חדשים, ומחירם 44.99 $ לשנה לכיסוי של שלושה מכשירים, שעולה עד 79.99 $ לשנה ללא ההנחה.

משתמשי מק, אנדרואיד ו- iOS יצטרכו לשדרג למנוי Bitdefender Total Security במקום זאת. Bitdefender היא אחת הבחירות שלנו כאנטי-וירוס הטוב ביותר עבור Mac, כך שאם אתה משתמש ב- Mac, בהחלט כדאי לשקול את התוספת של 5 $ לשנה עבור Total Security לעומת Internet Security, אם אתה לקוח חדש.

מרבית החבילות מציעות כיסוי בין מכשיר אחד לעשרה, אך Total Security מוגבלת יותר, עם תוכניות המכסות חמישה או 10 מכשירים, במקום זאת. אם אתה מגן על משפחה גדולה עם מספר גדול של מכשירים, תצטרך את חבילת המשפחה Bitdefender.

החבילה המשפחתית מכסה 15 מכשירים ומגיעה עם הנחה גדולה ללקוחות חדשים: 59.99 $ לשנה בשנה הראשונה, ואז 119.99 $ לשנה לאחר מכן.

אבירה

לאווירה שיטת תמחור דומה ל- Bitdefender, כאשר לקוחות יכולים לבחור את מספר המכשירים לכיסוי, בין אחד לחמישה, או כיסוי מכשיר ללא הגבלה באמצעות מנוי Avira Prime..

אתה יכול לשלם מדי חודש או לחסוך כסף על ידי תשלום עבור כיסוי בין שנה לשלוש שנים. אין הנחות נדיבות עבור לקוחות חדשים, אך המחירים דומים לתמחור הלא מופחת של ביטדנדר, עם תנודות מסוימות.

Bitdefender אינו מספק מנוי חודשי, ולכן טוב לראות את אבירה מציעה זאת. Avira Antivirus Pro, תוכנית Avira הזולה ביותר, היא 57.99 דולר לשנה, המכסה שלושה מכשירים. 

התוכנית הזולה ביותר של אבירא עולה 20 דולר יותר מ- Bitdefender Antivirus Pro, אם יש לך מחיר קידום לקוח חדש של Bitdefender. עם זאת, התוכנית Avira Antivirus Pro זולה בשני דולרים מהמחיר הלא-פרסומי של ביטפנדר.

Avira Internet Security Suite אינו דומה ל- Bitdefender Internet Security. זה מגיע עם עוד כמה תכונות פרימיום נוספות – כולל Avira Password Manager Pro ו- Software Updater Pro – ועולה בערך 70 $ לשנה.. 

זה בערך $ 10 יותר זול מאשר אבטחת האינטרנט של Bitdefender אם אין לך הנחה למשתמש חדש, או כ- $ 26 יותר יקר אם יש לך כזה.

Avira Prime היא חבילת Avira האולטימטיבית, עם כל תכונות הפרימיום הכלולות, והיא תואמת היטב את Bitdefender Total Security ואת חבילת ה- Bitdefender Family.

האפשרות Avira Prime המכסה חמישה מכשירים במחיר של 99.99 דולר לשנה היא 10 דולר יותר מ- Total Security המופרז של Bitdefender, או 55 $ יקר יותר מה- Total Security המוזל.. 

הערך הטוב יותר הוא Avira Prime עם כיסוי מכשיר ללא הגבלה במחיר של 129.99 דולר לשנה. זה 10 $ לשנה יותר מחבילת ה- Bitdefender המשפחתית הבלתי מנוחה, אבל אבירה מציעה מכשירים ללא הגבלה, במקום 15 המכשירים של Bitdefender..

אבירה מתומחרת במיוחד עבור הכיסוי והתכונות, וחבילות חודשיות הופכות אותה לאופציה משתלמת יותר עבור הלקוחות. רק AVG מציע תוכנית חודשית עם סט תכונות ומוניטין דומה (ראה סקירת AVG שלנו).

שתי מחשבות עגולות

שוב, עם ערכות תכונות טובות ותמחור תחרותי, גם לאווירה וגם לביטפנדר יש משהו לכולם. התוכניות החודשיות של אבירה הופכות אותה לאופציה משתלמת יותר, אך ביטפנדר מנצלת זאת עם הנחות משמעותיות עבור לקוחות חדשים. עם תוכניות התמחור המוזלות, ביטפנדר מכה את אבירה לזכייה כוללת בתמחור.

סבב: נקודת מחיר לאנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אבירה
לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender

3

ידידותיות למשתמש

לקוחות אנטי-וירוס זקוקים להגנה רבה, אך הם צריכים להיות מסוגלים להבין ולהשתמש בתוכנה שרכשו. ידידותיות למשתמש חשובה; אם אינך יכול לנווט באנטי-וירוס שלך במשבר, אתה נתקל בבעיה.

נבדוק אם Bitdefender או Avira ידידותיים למשתמש יותר בסבב ההשוואה הזה. נתחיל בתהליך ההתקנה לפני שנבדוק את הלקוחות של שתי התוכנות.

ביטפנדר

תהליך ההתקנה של Bitdefender הוא די פשוט ומהיר, אם כי לא המהיר ביותר, כפי שתראה סקירת Webroot SecureAnywhere.

עם חיבור אינטרנט טוב, אתה יכול להוריד ולהתקין Bitdefender בסביבות 10-15 דקות. יש לו קובץ התקנה גדול (500MB בערך), אך חלק ניכר מהתקנה הוא אוטומטי ודורש מעט אינטראקציה של משתמשים.

Bitdefender-client

לקוח Bitdefender מתחיל באזור מרכז מחוונים מרכזי. כאן ניתן לגשת במהירות לתכונות Bitdefender נפוצות, כמו סריקת אנטי-וירוס מהירה. אתה יכול להתאים אישית את לוח המחוונים שלך עם תכונות נפוצות, כמו Safepay, אם אתה מעדיף.

הגישה לתחומים אחרים, כמו תכונות הפרטיות שלך, קלה מהתפריט בצד השמאלי. Bitdefender מנסה להפוך את הדברים ככל האפשר, אך תראו תזכורות או אזהרות צצות מדי פעם בשורת המשימות. זה עשוי, למשל, לעודד אותך להשתמש בתכונות פרימיום כמו Safepay כשאתה מבקר באתר האינטרנט המקוון שלך.

ניתן להשתיק כל התראות או אזהרה מתוך אזור ההגדרות של Bitdefender, אליו תוכלו לגשת בקלות גם מהתפריט בצד שמאל. אם אתה צריך להשתיק או לשנות את ההגדרות שלך לסביבות מסוימות (למשל כשאתה עובד או משחק), אתה יכול להשתמש בפרופילים מותאמים אישית.

אזור ההגדרות מועיל, וכלול עצות שימושיות. אם אינך בטוח בשום דבר, לחץ על סמל סימן השאלה שנמצא מעל כל אזור.

לקוח Bitdefender מציע איזון טוב בין מתן אפשרות ללקוח להרבה אפשרויות להתאים אישית את התקנת ה- Bitdefender שלו תוך הקפדה על כך שהמתחילים לא יובלו..

אבירה

קובץ ההתקנה של Avira קטן מ- Bitdefender (177MB לעומת 500MB). המתקין הוא נוזלי ומעוצב היטב, אך יהיה עליכם לאשר מספר אפשרויות נוספות בהשוואה להתקנת Bitdefender..

Avira תתאים אישית ותגדיר את עצמה, בהתאם למנוי המוצר שיש לך. אם נרשמת לחבילת אבירה יקרה יותר, כמו אבטחת אינטרנט או פריים, יהיה לך אזור לוח מחוונים נפרד שיעניק לך גישה נוחה לכל מוצרי אבירא אחרים שלך..

avira-review-ממשק

לדוגמה, משתמשי Avira Prime יראו את Antivirus Pro כחלק מהמנוי שלהם, לצד רשימה של מוצרים אחרים כמו Phantom VPN Pro. אם נרשמת ל- Avira Antivirus Pro, תהיה לך גישה רק ללקוח האנטי-וירוס.

לקוח אבירה

קל להבין את לקוח Antivirus Pro באמצעות התפריט הצדדי הברור שלו. אזור “סטטוס” מציג את הסטטוס הנוכחי של ההגנה שלך, כולל תוכנות רנסומטיות והגנת רשת, עם אפשרות לסרוק במהירות את המחשב שלך.

ניתן לגשת לתכונות נוספות, כמו חומת אש הרשת שלך, מהתפריט המשני תחת “מודולים”. חלקים אלה מגיעים עם טיפים מועילים כדי להסביר את המטרה של כל תכונה.

אבירה לא מעמיסה עליך יתר על המידה עם תכונות או הגדרות מיותרות. בדומה ל- Bitdefender, ממשק פשוט מקבל עדיפות, אך אתה יכול להתאים אישית את האנטי-וירוס שלך על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית התחתונה..

אזור ההגדרות אינו הקל ביותר להבנה, אך הוא נרחב. ישנם קישורים למדריכי מידע להגדרות מסוימות, כמו “מהי ענן ההגנה?”. אתה יכול גם לרחף מעל ההגדרות ולראות הסבר בתיבה “תיאור” בתחתית.

המראה הנקי של אבירה מסתיר אנטי-וירוס עוצמתי מתחת וכמו Bitdefender, איך אתה משתמש בלקוח תלוי בך. רוב המשתמשים לא יצטרכו לעבור רחוק מעבר למצב “סריקה מהירה”, אך אם תצטרך לעשות זאת, תוכל להתאים אישית את ההגנה שלך בקלות.

שלוש מחשבות עגולות

כפי שניתן היה לצפות מהאנטי-וירוסים המובילים הללו, ידידותיות למשתמש חשובה בצורה יוצאת דופן, ואין הרבה מקום ביניהם. גם Bitdefender וגם Avira מציעים לקוחות קלים לשימוש, אך עם המון אפשרויות להגדרת הגדרות כיצד תרצו.

סבב: ידידותיות למשתמש אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו אבירה
לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender

4

הגנה

אתה לא קונה אנטי-וירוסים כמה שהם נראים. ההגנה היא הכל, ואם תוכנת האנטי-וירוס שלך אינה עומדת במשימה, אתה נמצא בסיכון.

אנו נשתמש בדוחות העצמאיים משלוש מעבדות בדיקות אבטחה כדי להשוות בין ההגנה המוצעת הן מ- Bitdefender והן מ- Avira בסבב זה..

ביטפנדר

ביטדפנדר הצליח היטב בבדיקות ההגנה של AV-Test ממאי-יוני 2019. למרות שהציונים צנחו מעט מהבדיקות הקודמות שלה, הוא עדיין הצליח, עם ציון כולל של 5.5 מתוך מקסימום 6. 

Bitdefender-AVTest-June19

נרשמה ירידה דומה בציוני אחוזי הביצועים של ביטדפנדר, אך הציון הכללי נותר 6 מתוך 6. 

בציון AV Comparatives בפברואר-מאי 2019, ביטפנדר הצליחה בצורה מצוינת. מתוך 752 דגימות, 751 אותרו ונחסמו, עם שיעור הצלחה כולל של 99.9 אחוזים. בדיקות הביצועים של AV Comparatives הלכו גם הן עבור Bitdefender, וזכו בפרס Advanced + השווה ביותר של AV Comparatives.

זה מציב את Bitdefender באותה קטגוריה כמו ESET NOD32 (ראה השוואה של Bitdefender לעומת ESET NOD32 וסקירת ESET NOD32 שלנו).

ב- MRG Effitas, Bitdefender כבש היטב בבדיקת הספקטרום המלא שלו ב -2009. מגודל מדגם של 398, Bitdefender הוא בעל אחוזי הצלחה של 100 אחוז, ומרוויח אותו בציון ‘מוסמך’ ברמה הגבוהה ביותר של MRG Effitas, התואם את קספרסקי (עיין בסקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו).

אבירה

במבחן AV-Test במאי-יוני 2019 לאווירה, ציוני ההגנה תואמים ביעילות את ציון ההגנה של Bitdefender, עם ציון ההגנה הכולל של 5.5 מתוך 10. ציוני הביצועים היו גם 5.5 מתוך 6, שהיה מעט נמוך יותר מציון Bitdefender של 6.

אבירה-AVTest-יוני19

לעומת זאת, הבדיקות של AV-Comparatives עבור Avira מפברואר-מאי 2019 היו טובות יותר מביטפנדר. מתוך 752 הדגימות, כל 752 נחסמו, ציון שרק קספרסקי אנטי-ווירוס הצליח להתאים.

ציוני הביצועים היו מעט גרועים יותר עבור אבירה במבחני AV-Comparatives באפריל 2019. מבין 14 אנטי-וירוסים, אבירה קלעה 13 מתוך 14 עבור ההשפעה הכוללת. רק Windows Defender של מיקרוסופט עשה את המצב הגרוע יותר (עיין בהשוואה שלנו בין ביטאפנדר לעומת Windows Defender). זה זכה בפרס “מתקדם” בינוני, בסך הכל.

בדיקות הספקטרום המלא של MRG Effitas החל ברבעון השני של 2019 הראו ציון כמעט מושלם עבור Avira. מתוך 398 דגימות 397 נחסמו, מה שהעניק שיעור הצלחה כולל של 99.74 אחוזים. זה עדיין היה מספיק טוב בשביל MRG Effitas להעניק לאווירה את הציון “מוסמך” ברמה 1 כדי להתאים ל- Bitdefender.

סיבוב ארבע מחשבות

ציוני ההגנה של Bitdefender ואווירה היו שניהם גבוהים במיוחד ודומים מאוד. לכל אחד מהם היו ציוני הפספוס אחד או שניים בלבד, מה שהקשה על הצבת המנצח בשני הצדדים. הסיבוב הזה הוא תיקו, בסך הכל.

סיבוב: הגנה אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו אבירה
לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender

5

תמיכה

אם אתה משלם עבור ההגנה מפני אנטי-וירוס, עליך לצפות לתמיכת לקוחות באיכות גבוהה. אנו נוודא כי ביטדפנדר ואווירה יציעו לך את הרמה הנכונה של תמיכת לקוחות בסבב זה.

ביטפנדר

כפי שציפית מעסק בינלאומי כמו Bitdefender, יש הרבה אפשרויות תמיכה ברחבי העולם ללקוחות. ראשית, ישנם 16 קווי טלפון אזוריים זמינים ללקוחות כמעט בכל יבשת.

Bitdefender-Site-Support

אם התמיכה הטלפונית אינה מיועדת לך, אתה יכול לדבר עם צוות התמיכה באמצעות צ’אט חי במקום זאת, או שאתה יכול להגיש שאילתות תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני. תמיכה זמינה 24/7 ללקוחות.

ניתן לענות על בעיות נפוצות של לקוחות באמצעות מדריכים מבסיס הידע. המדריכים פשוטים אך מגיעים עם הוראות שימושיות, תמונות וסרטונים שיעזרו להנחות את הלקוחות בבעיותיהם.

תוכלו גם לנצל את התמיכה החינמית המוצעת באמצעות פורום התמיכה, שם לקוחות וצוות אחרים יענו על שאלותיכם.

אבירה

כפי שמסבירה סקירת Avira המקורית, הרפיון האמיתי של אבירה היה חוסר העקביות בתמיכת הלקוחות שלה. 

אבירה-תמיכה באתר

זה עושה הרבה דברים נכון, עם בסיס ידע נרחב וערוץ YouTube מועיל, עם מדריכי הוראות וטיפים בכמה שפות. בסיס הידע כולל שאלות נפוצות ומדריכים המסבירים כיצד להתמודד עם שגיאות או בעיות מסוימות.

קשה לבחון את בסיס הידע וגם את ערוץ היוטיוב ותצטרך לחפש בזהירות כדי למצוא את התוכן שאתה רוצה. בדומה ל- Bitdefender, יש גם פורום קהילתי שלקוחות שיפרסמו את כל השאלות שיש להם, כאשר צוות Avira ולקוחות אחרים יגיבו.

אם אתה זקוק לתמיכה ישירה, אתה יכול לנצל את התמיכה הטלפונית והדוא”ל במספר שפות. זה זמין רק עבור לקוחות “פרמיום”, ותצטרך תחילה להיכנס כדי לאמת זאת.

מחשבות סיבוב חמש

לאווירה תמיכת לקוחות טובה, עם מדריכים נרחבים ומגוון שיטות תמיכה. למרות ש- Avira טובה, Bitdefender טוב יותר, עם מדריכים ברורים, פורום פעיל יותר ומגוון רחב יותר של אפשרויות תמיכה טלפוניות ללקוחות..

סיבוב: נקודת תמיכה עבור אנטי-וירוס Bitdefender

לוגו אבירה
לוגו אנטי-וירוס של Bitdefender

6

מחשבות אחרונות

אנחנו אוהדים גדולים של ביטדפנדר וגם של אבירה ב- Cloudwards.net, וההשוואה הזו תמיד הייתה מתקשה להתקשר. אין כמעט שום דבר בין חברות האנטי-וירוס הללו כאשר אנו בוחנים את ידידותיות המשתמשים ואת איכות ההגנה הכללית.

Avira ו- Bitdefender הן נהדרות לשימוש, ותהיה לכם חוויה נהדרת, בין תוכנות האנטי-וירוס שתבחרו. עם זאת, ההנחות הנרחבות של Bitdefender ללקוחות חדשים ותמיכה טובה יותר בלקוחות דוחפות מעט את Bitdefender. 

לכן Bitdefender נותרה הבחירה המובילה שלנו והמנצחת הכללית שלנו בהשוואה זו.

הזוכה: ביטדפנדר

אבירה ו- Bitdefender הם שניהם מוצרים מהשורה הראשונה, אך אם אתם מחפשים אפשרות אחרת, תוכלו לבדוק את מאמרי האנטי-וירוס שלנו לקבלת השוואה, ביקורות וסיכומים אחרים. ספר לנו את המחשבות שלך למטה, ותודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me