הדפדפן הטוב ביותר לאנדרואיד בשנת 2020: גלישה בדרכים

מכיוון שהאינטרנט העולמי התגנב לכל היבט של החברה, דפדפני האינטרנט הפכו לחלק גדול מחיי היומיום של מרבית האנשים. לרוע המזל מקובל שהם יהיו מצוינים בפלטפורמה אחת, אך הרבה פחות מכך בפלטפורמה אחרת. אם אתה משתמש באנדרואיד שמחפש דרך חדשה לגלוש באינטרנט דרך הטלפון שלך, רשימה זו של מיטב הדפדפנים לאנדרואיד תעזור לך למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלך..


כדי לשפוט מה הדפדפן הטוב ביותר עבור אנדרואיד, נבחן, לרוב, את הקריטריונים הסטנדרטיים שלנו לביקורות דפדפנים, אך נתמקד כולו בגרסאות האנדרואיד. הקריטריונים הם תכונות, קלות שימוש, ביצועים, אבטחה ופרטיות, וכולם מהווים היבטים חשובים.

למרות שאנו חושבים שוויבלדי הוא הדפדפן הטוב ביותר באופן כללי, גרסת האנדרואיד שלו עדיין נמצאת בשלב הבטא המוקדם, וככזו, משאירה קצת לרצוי. מסיבה זו, אפשרויות פורטל אינטרנט אחרות עם נוכחות מבוססת יותר על הפלטפורמה דוחקות אותה מהרשימה הזו.

במקום זאת, פאפין הוא המנצח, שכן הגישה הייחודית של ‘סטרימינג’ פירושה שהיא מציעה אבטחה, פרטיות וביצועים מעולים בסמארטפונים אנדרואיד, תוך שהיא מצליחה לספק שלל תכונות מינוריות שימושיות. למעשה, האבטחה של פאפין כל כך טובה, עד כי קראנו לה דפדפן האינטרנט המאובטח ביותר בשוק, מה שעזר לו לעלות לראש ההשוואה הזו..

הדפדפן הטוב ביותר לאנדרואיד 2020

מה הופך דפדפן לטוב ביותר עבור אנדרואיד?

מלבד הקריטריונים הרגילים שלנו, מה עליכם לזכור כשאתם קובעים מי הוא הדפדפן הטוב ביותר עבור אנדרואיד? ברור שהיא צריכה להציע גרסה לפלטפורמת אנדרואיד, כך שתפסל את הסוגיות של ספארי (קרא את סקירת הספארי שלנו) ו- Internet Explorer (קרא את סקירת Internet Explorer שלנו).

גם ביצועי הדפדפנים באנדרואיד חשובים, כמו גם סנכרון בין מכשירים. אם הוא זמין בפלטפורמות שאינן אנדרואיד, אנו רוצים לראות תהליך סנכרון יציב המאפשר למשתמשים להעביר את כל חלקי חווית האינטרנט שלהם בין המכשירים שלהם, כולל היסטוריה, הגדרות, סימניות, כרטיסיות פתוחות ועוד.

לבסוף, למרות שתוספים ותוספים נפוצים לדפדפני האינטרנט בשולחן העבודה, הם נדירים יותר באופן משמעותי באנדרואיד. דפדפנים מסוימים כן מציעים אותם, כך שזה יכול להיות עוד בונוס עצום.

הדפדפן הטוב ביותר לאנדרואיד: פאפין

פאפין הוא דפדפן מצוין באנדרואיד, בחלקו הגדול בגלל האופן בו פאפין “זורם” את כל תעבורת האינטרנט שלך דרך השרתים שלה. זה לא רק זה נהדר עבור אבטחה ופרטיות, זה גם מביא לביצועים מעולים. למעשה, פאפין מהיר יותר מכל דפדפן שבדקנו באנדרואיד, וזו תוצאה של אתרי אינטרנט המופשטים מהתפוצצות מיותרת לפני שהוא מגיע אליך.

מלבד מהירות רבה, זה גם חוסך לך נתח רוחב פס טוב, מכיוון שלעתים אתרים מופחתים לשברים בגודל האמיתי שלהם לפני שהם מוצגים על המסך שלך. 

חיסכון בנתונים

כפי שהזכרנו בקצרה, זה גם מביא לאבטחה ופרטיות מצוינות מכיוון שאתרים לא יוכלו לעקוב אחרכם רחוק יותר משרתי פאפין, ותוכנות זדוניות המוטמעות באתרים לעולם לא יגיעו למכשיר שלכם.. 

המשמעות היא שמרבית הקריטריונים הרגילים לאבטחה אינם רלוונטיים, מכיוון שאין צורך בחסימת סקריפט או במאגר גלישה בטוח כדי להגן עליך מפני פושעי רשת..

גם ניהול כרטיסיות מצוין. בחלקו העליון של המסך יש סרגל טאבים, בנוסף לתפריט הנייד המסורתי יותר. ברגע שאתה פותח מספיק כרטיסיות, הם הופכים לגלילה, וזה למעשה הכרח במסך נייד קטן. הכרטיסייה הפעילה כרגע מוגדלת, מה שמקל על האיתור. תפריט הכרטיסיות עצמו מאפשר לך להתאים את גודל התצוגה המקדימה, וזה נגיעה נחמדה.

תפריט תפוח-פאבים

Puffin מאפשר למשתמשים לשמור קבצים ישירות לענן, כאשר Dropbox, Google Drive ו- OneDrive זמינים כאפשרויות. אם אתה מעוניין להשתמש באחד משירותי הענן האלה, הקפד לבדוק את ההשוואה בין Dropbox לעומת Google Drive לעומת OneDrive, וכן את סקירת Dropbox, סקירת Google Drive וסקירת OneDrive. 

אף אחד מהם לא בחר בשירות אחסון הענן הטוב ביותר, אך זהו כבוד שנערך על ידי Sync.com (קרא את סקירת Sync.com שלנו).

פאפין שמור עד ענן

יתר על כן, פאפין הוא בחירה מצוינת עבור אלה שרוצים לשחק משחקי דפדפן במכשיר האנדרואיד שלהם, שכן הוא מגיע עם משחק מקוון וירטואלי מובנה, כמו גם תמיכה במקלדת ובעכבר..

פאפין-גייפאד

יש פונקציית תיאטרון שהופכת נגני פלאש למסך מלא, אך למרבה הצער תמיכה בפלאש זמינה רק במהלך “היום” אלא אם תבצע רכישה חד פעמית של Puffin Pro במחיר של 4.99 דולר.. 

מגבלה נוספת של הגרסה החינמית היא שאין כלול חוסם מודעות, ומכיוון שפפין אינו תומך בתוספים, קניית גרסת ה”פרו “היא הדרך היחידה לחסוך מעצמך מפרסום מקוון מעצבן..

למרות שאין הרבה התאמה אישית זמינה, אתה יכול לעבור בין נושא מואר לעיצוב כהה. למרבה הצער, אתה מוגבל בבחירה באותה מידה כשמדובר במנועי חיפוש המוגדרים כברירת מחדל, עם ארבע אפשרויות זמינות בלבד: Google, Bing, Naver ו- Yandex.

מנועי חיפוש עם פאפין

מלבד המגבלות של גרסתו החינמית, הבעיה העיקרית היחידה עם פאפין היא היעדרו המוחלט של סנכרון בין מכשירים. עם זאת – כפי שנגיע בסעיף הבא – דפדפן שולחן העבודה של פאפין בכל מקרה בינוני, כך שהוא לא הפסד גדול ככל שיכול להיות. 

האזהרה לחיבורי HTTP לא מאובטחים אינה קיימת, אך הדבר חשוב פחות עבור פאפין מאשר לגבי דפדפנים אחרים מכיוון שאתה ממילא מוגן דרך השרתים שלו..

סיבות אחרות שאנו אוהבים פאפין

למרות שפאפין באנדרואיד הוא דפדפן מצוין, לא ניתן לומר את אותו הדבר בגירסת שולחן העבודה שלו. כדי להשתמש אפילו בפאפין ב- Windows או Mac, עליכם להירשם כמנוי, שינעל לכם 12 $ לשנה או 2 $ לחודש. זהו מודל מונטיזציה יוצא דופן ביותר עבור דפדפן אינטרנט, ולשלם כסף עבור משהו שתוכלו להשיג בחינם הוא לעתים רחוקות אפשרות פופולרית..

עם זאת, פאפין שומר על האבטחה והפרטיות המצוינות שלו בשולחן העבודה, אך לרוע המזל לא את המהירות שלו. למרות שהביצוע בצד השרת מביא למהירויות גבוהות יותר באנדרואיד, מסיבה כלשהי התוצאה היא הפוכה בשולחן העבודה, שם פאפין סובל מזמני תגובה מהירים, פיגורים ואיטיים. אם ברצונך ללמוד עוד, עיין בסקירת הנפח שלנו.

אמיץ

אמיץ הוא בחירה מצוינת נוספת אם אתה מחפש את דפדפן האנדרואיד הטוב ביותר. אף על פי שהביצועים, האבטחה והפרטיות המצוינים של פאפין שומרים על אמיץ מהמקום הראשון, הוא בהחלט לא רחוק מאחור, שכן המהירות של אמיץ היא מעולה, פשוט לא ממש מהירה כמו פאפין.

אמיץ מגיע עם תכונת סינכרון המאפשרת לך לסנכרן את הסימניות שלך בין מכשירים. הדבר נעשה ללא צורך בחשבון – כאשר הדפדפן בוחר במקום זאת קודי אימות חד פעמיים – וזה מצוין לפרטיות, מכיוון שהנתונים המסונכרנים אינם קשורים לזהותך. אולם למרבה הצער זה מוגבל לסימניות בלבד, שהוא פחות מהאידיאלי.

אמיץ-סנכרון

יש חוסם מודעות מובנה, שמגיע עם תכונה “חסימת מודעות אזורית”. אם מסיבה כלשהי אתה רוצה לראות עדיין מודעות מסוימות – אולי כדי לתמוך באתר המועדף עליך – אך אתה עדיין לא מרגיש בנוח עם הפרופיל שלך על סמך המיקום הפיזי שלך, אפשרות זו מאפשרת לך לעשות בדיוק את זה, מכיוון שיוגשו לך מודעות לא מקומי לחלק שלך בעולם.

אמיץ-אדבלוקר

תפריט ה”מגן “שימושי בפינה השמאלית העליונה של המסך מאפשר לראות כמה נחסם באתר הנוכחי, כולל מודעות, סקריפטים וטביעות אצבע. תוכל גם להתאים כאן הגדרות אבטחה, כגון הפעלה וכיבוי של חוסם המודעות וכן הפעלת חסימת סקריפט והגנה על טביעות אצבע..

מגן אמיץ

כמו פאפין, אמיץ באנדרואיד מגביל אותך לרשימה של מנועי חיפוש שנקבעו כברירת מחדל. הבחירה קצת יותר טובה, עם זאת, והיא מורכבת מגוגל, בינג, קוואנט, יאנדקס, דף התחל, DuckDuckGo ו- DuckDuckGo Lite. למרות שאנחנו מעדיפים שנוכל להוסיף כל מנוע חיפוש, אפשרויות אלה ככל הנראה מספיקות לרוב המוחלט של המשתמשים.

מנועי חיפוש אמיצים

מנהל הסימניות של אמיץ מצוין בהשוואה לדפדפני מובייל אחרים. הסיסמאות שלך מוגנות עם אישורי המערכת, וזה טוב, אך עדיין אנו ממליצים מאוד להוריד אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו להגנה נוספת..

סיסמאות אמיצות

לאמיצים יש גם סרגל לשוניות הניתן לגלילה לרוחב המסך – בנוסף לתפריט ייעודי, כמובן – מה שהופך את ניהול הלשוניות לבריזה. על ידי לחיצה ממושכת על הכפתור לתפריט הכרטיסיות, ניתנת לך האפשרות לסגור באופן מיידי את כל הלשוניות הפתוחות. 

אמיץ-טאבי-בר

דמיון נוסף לבחירה מספר אחת שלנו הוא הכללת HTTPS בכל מקום, אך אזהרת HTTP של אמיץ טובה יותר מזו של פאפין.

אזהרת אמיץ-HTTP

להתאמה אישית, יש נושא קליל ואפלולי, אך לא הרבה אחר. אתה יכול גם להגדיר את הדפדפן לאפשר הפעלת וידיאו ברקע, המאפשר לך לעבור לכרטיסייה או אפליקציה אחרת מבלי לעצור את הסרטון בו אתה צופה. למבט מלא יותר על אמיץ וכל גרסאותיו, קרא את הסקירה האמיצה שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אמיצים

בניגוד לפאפין, אמיץ הוא דפדפן מצוין בכל הפלטפורמות הזמינות שלו. כל התכונות שהוזכרו לעיל כלולות גם בגירסת שולחן העבודה, שיש לה גם אפשרות לחסום תוכן מדיה חברתית משובץ, כמו קטעי תגובה או כפתורי “אהבתי”..

אמיץ-בלוק-חברתית

מכיוון שאמיצים מבוססים על Chromium (קרא את סקירת ה- Chromium שלנו), הוא תואם לרוב התוספים של Chrome, מה שמגדיל באופן אקספוננציאלי את מספר התכונות הזמינות.

יש גם תמיכה מובנית לטור בגירסת שולחן העבודה של אמיץ, וזה משהו שמעט דפדפנים מחוץ לטור עצמו טורחים איתו (קרא את סקירת דפדפני Tor). אם אינך מכיר את טור, עיין במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור עבור קורס קריסה על הטכנולוגיה והאם הוא טוב כמו רשת פרטית וירטואלית או לא..

טנטה

טנטה הוא דפדפן חדשני ומעניין עבור אנדרואיד המתמקד בעיקר באבטחה ופרטיות. VPN בחינם כלול ללא כל מהירות או כובעי נתונים, וזה דבר שבדרך כלל צריך לשלם קצת כסף עבורו. 

עם זאת, אינך יכול לבחור בעצמך את המיקום הווירטואלי שלך – כאשר הדפדפן כברירת מחדל ל”מיקום האופטימלי “- אלא אם תירשם לגרסת ה”פרו” תמורת $ 7 לחודש או $ 60 לשנה. זה קצת יקר לתוכנית VPN שמכסה מכשיר אחד בלבד, כך שאם אתה מחפש אפשרות טובה יותר, בדוק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד שלנו..

טנטה-VPN

כרטיסיות מקובצות ל”אזורים “, ותוכל להתאים רבות מהגדרות הדפדפן על בסיס אזור לאזור, כמו העדפות VPN שלך, באיזה DNS להשתמש וכדומה. אין סנכרון בין מכשירים מכל סוג שהוא, אבל זה לא מפתיע במיוחד, מכיוון שטנטה זמינה כרגע רק באנדרואיד.

אזורי טנטה

טנטה מעניקה לך גישה גם לפונקציית “כספת המדיה” שלה, המאפשרת להצפין ולשתף קבצים תוך ארגון שלהם לפי סוגי קבצים, כגון שמע, וידאו, תמונות וכן הלאה..

טנטה-מדיה-כספת

טנטה מציעה גם אמצעי אבטחה שונים שנועדו להגן עליך אם מישהו יקבל גישה פיזית למכשיר שלך. הדפדפן כולו מוצפן, כך שתצטרך להיות גישה שורשית למכשיר כדי אפילו לראות את התיקיה, וגם אז הקבצים יהיו חסרי תועלת לכל מי שאין לו את ה- PIN שלך.. 

אתה יכול גם להפעיל הגדרת “דפדפן מסכות”, שמשבית צילומי מסך ומספקת הגנה נוספת מפני התקפות פיזיות.

טנטה-מסיכה-דפדפן

תכונות האבטחה לא נגמרות שם, שכן חוסם מודעות כלול בדפדפן, כמו גם HTTPS בכל מקום, שמאלץ אותו להשתמש בחיבורי HTTPS בכל הזדמנות אפשרית.. 

טנטה-אבטחה-תוספות

כשאתה מוצא את עצמך בחיבור HTTP – מה שיכול לקרות אם האתר אינו תומך ב- HTTPS בכלל – קיימת אזהרה שמוודאת אותך לפגיעות. טנטה אינה משתמשת במאגר גלישה בטוח, וזו החלטה הנובעת ככל הנראה מההתמקדות בפרטיות.

Tenta-HTTP- אזהרה

למרות החולשה הגדולה ביותר של טנטה – והסיבה שהיא מספר שלוש ברשימה זו – המהירות הבינונית שלה. למרות שהוא רחוק מדפדפן האנדרואיד האיטי ביותר, כל אפשרות אחרת ברשימה זו מהירה יותר. יתר על כן, טנטה משתמשת בלא מעט זיכרון RAM, דבר שלרוב אינו מהווה דאגה למשתמשי אנדרואיד.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות טנטה

טנטה זמינה רק באנדרואיד, כך שאין עוד מה לומר על הדפדפן שכבר לא כיסינו. לדברי המפתחים, גרסאות לפלטפורמות אחרות בעיצומן, כך שנקווה שזה ישתנה בעתיד הקרוב. למידע מעמיק יותר, אנו ממליצים לקרוא את סקירת הטנטה המלאה שלנו.

פיירפוקס

פיירפוקס קיימת תקופה ארוכה, ובעשורים שקיימה, מוזילה – החברה שמפתחת את פיירפוקס – לא רק שמרה על הדפדפן רלוונטי, אלא גם מהטובים בשוק, כפי שמעידים סקירת Firefox שלנו.. 

קל להתקין את הסנכרון בין מכשירים שונים, והוא מסנכרן את כל מה שאתה צריך, כולל ההגדרות, ההיסטוריה, הסימניות ואפילו כרטיסיות פתוחות כרגע..

Firefox-Sync

אף על פי שפיירפוקס הוא דפדפן מהיר מאוד גם בשולחן העבודה וגם ב- iOS, המהירות שלו באנדרואיד חסרה בהשוואה לערכים האחרים ברשימה זו, כאשר רק טנטה ביצעה גרוע יותר. זה לא אומר שהמהירות שלה גרועה, אבל זה מספיק כדי להנחית את Firefox במקום הרביעי, במקום גבוה יותר בדירוג.

כוחו הגדול ביותר של הדפדפן, באופן כללי, הוא ללא ספק פרטיות, שהיא במידה רבה חייבת למוזילה להיות עמותה ללא סיבה אמיתית לאסוף ולמכור את המידע של המשתמשים שלה. קל להבין את מדיניות איסוף הנתונים ואומרת את כל הדברים הנכונים, ונראה כי דוח הרווחים השנתי של מוזילה מאשר את הצהרותיו.

Firefox גם מציגה אזהרה כשאתה מחובר לא מאובטח. בשולחן העבודה אנו מעדיפים כאשר האזהרות הללו מוצגות עם סמל וגם עם טקסט כלשהו, ​​אך המסכים הקטנים יותר בדרך כלל של מכשירי אנדרואיד פירושם שלא כדאי לפלטפורמה זו. הגלישה הבטוחה של Google, המגנה עליך מפני תוכנות זדוניות ותוכניות דיוג, מופעלת כברירת מחדל.

Firefox-HTTP אזהרה

באנדרואיד התכונה הבולטת ביותר של פיירפוקס היא קיומן של תוספות. רוב הדפדפנים לא טורחים להציע כאלה למכשירים ניידים, אך Firefox הוא היוצא מן הכלל. למרות שבוודאי שאין מספר עצום מהם לבחור, יש כמה תוספות אבטחה שימושיות זמינות, כגון חוסמי מודעות, חוסמי סקריפט ואחרים..

Firefox-Addons

בניגוד לערכים הקודמים ברשימה זו, Firefox ב- Android מאפשר לך להוסיף כל ספק חיפוש שאתה רוצה, מוויקיפדיה ל- YouTube לכל דבר אחר. יש גם אפשרות להשבית תמונות בחיבור לנייד, וזה שימושי להפליא למשתמשים בתוכנית נתונים מוגבלת.

מנועי חיפוש של Firefox

אתה יכול גם לחסום כרטיסיות מהשמעה אוטומטית של וידאו או אודיו, וזו דרך נהדרת להימנע מאתרים מעצבנים שמפיצים מודעות לפני שאתה אפילו מסתכל עליהם. למרבה הצער, אין הרבה תכונות מינוריות הכלולות בדפדפן, אבל אתה יכול לפחות להמיר דפי אינטרנט למסמכי PDF, ויש מצב קריאה בסיסי כלול.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את פיירפוקס

פיירפוקס הוא דפדפן מצוין בכל הפלטפורמות, והוא אחד הבחירות המובילות שלנו באופן כללי, כפי שתוכלו לקרוא ברשימת דפדפני האינטרנט הטובים ביותר שלנו. למרות שבחירת התוספות באנדרואיד מוגבלת, לא ניתן לומר את אותו הדבר לגבי שולחן העבודה, שם יש אלפי אפשרויות לבחירה, המציעות כל מיני פונקציונליות נוספת.

כרום

כרום מגיע ארוז מראש עם רוב מכשירי האנדרואיד בימינו, שללא ספק עזר לו להפוך לדפדפן הפופולרי ביותר בפלטפורמה, ללא ספק. עם זאת, בקרוב זה ישתנה עבור משתמשים באירופה, עקב פסק דין של בית המשפט. עם זאת, Chrome הוא בחירה מצוינת עבור דפדפן אנדרואיד, גם אם הוא לא הטוב ביותר.

ממשק המשתמש נקי וקל להתרגל אליו, ו- Google Translate – אפשר לטעון שתוכנת התרגום החינמית הטובה ביותר – נאפה ישירות לדפדפן. זה שימושי במיוחד אם אתה מבלה הרבה זמן במדינות זרות, מכיוון שמיקומך בדרך כלל יביא אתרים ברירת מחדל לשפה המקומית.

Chrome-Google-Translate

הסנכרון בין מכשירים שונים של Chrome מאפשר לך לסנכרן כל היבט של חוויית הגלישה וקל להתקנה, שכן כל שנדרש ממנו הוא להיכנס באמצעות חשבון Google שלך. אם אתה מעוניין לספק לגוגל מידע נוסף אודותיך מכפי שהיה לך, תוכל גם לעשות זאת באופן ידני על ידי ביצוע המדריך שלנו כיצד לגבות את Google Chrome.

Chrome-Sync

למרות שספריית התוספים של Chrome לשולחן העבודה ענקית, לרוע המזל אין תמיכה בתוספים בגירסת אנדרואיד. בהתחשב בכך שגוגל מפתחת את מערכת ההפעלה אנדרואיד, זה קצת מאכזב, מכיוון שדפדפנים אחרים כמו Firefox הוכיחו שאפשר.

כרום הוא גם אחד מהדפדפנים המהירים ביותר שתוכלו למצוא באנדרואיד, אך עדיין מעט איטי יותר מאשר פפין וגם אמיץ. יש גם “מצב לייט”, שכאשר זה מופעל, מפזר נתונים מיותרים מאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר כדי לחסוך לך רוחב פס.

שמירת נתונים ב- Chrome

הדפדפן מגיע עם סרגל טאבים שבניגוד לגרסת שולחן העבודה שלו, מאפשר למעשה גלילה אופקית. זה הופך את הקלדת הלשונית הספציפית להרבה יותר קלה, וזה משהו של תעלומה מדוע זה לא הועבר לשולחן העבודה.

סרגל הכרטיסיות Chrome

מבחינת אבטחה, אתה מוזהר כאשר אתה מתחבר לחיבור HTTP לא מאובטח, והגלישה הבטוחה של Google מופעלת כברירת מחדל להגן עליך מפני אתרים זדוניים. יש אפשרות לחסימת JavaScript, אך למרבה הצער אין חסימת מודעות. זה לא מפתיע במיוחד, מכיוון שגוגל מעוניינת להבטיח שמשתמשיה יקבלו מודעות.

אזהרת Chrome-HTTP

Chrome מאפשר לך לבחור בין ארבעה דפדפני חיפוש ברירת מחדל: Google, Yahoo, Bing ו- DuckDuckGo. למרות שבחירה זו אינה רעה, אנו מעדיפים מאוד להוסיף את כל מנוע החיפוש (כמו שאנו יכולים לעשות עם פיירפוקס) או לכל הפחות שיהיו לנו אפשרויות נוספות.

מנועי חיפוש של Chrome

החולשה הגדולה ביותר של כרום היא הפרטיות. מכיוון שגוגל מרוויחה את כל הכסף שלה על ידי הצגת מודעות, היא אוספת כל מידע שהיא יכולה למשתמשים שלה לפני שהיא משתמשת בו כדי לייעל את הפרסומות שלה. מדיניות הפרטיות מודה על הסף, אם כי לטענתה החברה מעולם לא מוכרת את המידע ישירות לחברות אחרות.

גוגל אכן מציעה למשתמשים דרך למחוק את המידע המאוחסן אודותיהם, שתוכל לעשות על ידי ביצוע המדריך שלנו כיצד למחוק את היסטוריית Google שלך. עם זאת, בהתחשב באינספור השערוריות של החברה הכרוכה בפרטיות, קשה באמת לסמוך שהדבר מוחק לצמיתות כל דבר.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את כרום

בשולחן העבודה, Chrome מכיל ספריית תוספים מאסיבית עם אלפים על אלפי אפליקציות שמעניקים לך גישה לכל מיני פיצ’רים. אם אפשר לעשות משהו בדפדפן, ככל הנראה קיימת סיומת Chrome המאפשרת לך לעשות זאת. 

אנו גם אוהדים של ממשק המשתמש הפשוט והאינטואיטיבי של Chrome, כמו גם את השילוב הסולידי שלו עם שירותי גוגל אחרים, כגון Google Translate. למידע כללי יותר, עיין בסקירת Google Chrome שלנו.

התייחסות מכובדת

למרות שחמשת הדפדפנים המופיעים למעלה הם הבחירות האהובות עלינו עבור אנדרואיד, ישנם זוג שבקושי לא עשו את הרשימה.

ויוואלדי

ויוואלדי הוא הדפדפן המועדף עלינו, ולמרות שהוא מבטיח המון הבטחה, גרסת האנדרואיד שלו עדיין חסרה במובנים מסוימים, במיוחד ביצועים. ויוולדי עבור אנדרואיד שוחרר רק לאחרונה כגרסת בטא, כך שהוא בטוח ישתפר ויהיה יותר קו עם גרסת שולחן העבודה המצוינת בזמן. קרא את סקירת ויוואלדי שלנו למידע נוסף.

אופרה

אופרה היא אפשרות הגונה נוספת לגלישה באנדרואיד. זה מגיע עם VPN מובנה, חסימת מודעות ופונקציית שמירת נתונים, כמו גם שלל תכונות קלות, כגון התראות חדשות, ארנק קריפטו ועוד. לקבלת פירוט יסודי של כל נקודות החוזק שלו, קרא את סקירת האופרה שלנו.

ממשק האופרה

עם זאת, עמדתה של אופרה בנושא פרטיות המשתמשים היא נוראית, מכיוון שהיא שומרת לעצמה את הזכות לאסוף ולשתף את המידע שלך. יתר על כן, ה- VPN אינו מועיל אם ברצונך לעקוף חסימה גיאוגרפית, מכיוון שאתה יכול לבחור רק בין אירופה, אסיה ויבשת עבור המיקום הווירטואלי שלך.. 

לפיכך, אם אתה רוצה לעקוף מגבלות על חסימת גיאוגרפיה, עליך לשקול במקום זאת את אחת מהבחירות הטובות ביותר ל- VPN.

מחשבות אחרונות

בחירת דפדפן שעובדת היטב עם כל המכשירים שלך היא משימה מורכבת ומתסכלת. למרות שכל הדפדפנים שלמעלה מצוינים באנדרואיד, חלקם מאכזבים בפלטפורמות אחרות כמו Windows. 

בסופו של דבר, ההחלטה מי מבין הדפדפנים הללו המתאימים לך ביותר מסתכמת בצרכים ובהעדפות שלך, אך אינך יכול להשתבש רחוק מכל אחת מחמשת הבחירות שלנו. באיזה דפדפן אתה משתמש באנדרואיד? האם זו אחת מחמש הבחירות שלנו, או שאתה מרגיש שהיא הושארה לא הוגן מהרשימה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map