תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר 2020

מחטיפת דפדפן לבוטנט, פשעי רשת נפוצים. כדי להילחם בזה, אתה זקוק לאנטי-וירוס מאובטח, שלרוב מגיע עם תג מחיר חסון. לכן הקמנו מדריך לתוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר בשוק.


יש יתרון לשדרוג, כולל תכונות ותשתית אבטחה מתוחכמת יותר, אבל, עבור מדריך זה, אנו מתמקדים בחמש האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו לקבל במחיר הנמוך בחינם. אנו נדבר על הכל, החל מתכונות להגנה, ולתת לך את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

עם זאת, הערכת תוכנת אנטי-וירוס בחינם שונה. תכונות הנפוצות עבור תוכנות בתשלום אינן צפויות והדרישות להתעקש לשדרג אינן רצויות. לפני שנכנס לרשימה שלנו, אנו הולכים להגדיר כיצד עשינו את הבחירות שלנו ולתת לך כמה מחשבות על שדרוג לעמיתים בתשלום.

עוד על:

 • תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר 2020
 • תוכנת אנטי-וירוס מאובטחת ביותר 2020
 • האנטי-וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד 2020

תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר בשנת 2020

בחירת תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר

ישנן אפשרויות אנטי-וירוס בחינם רבות, אך לא כולן יופיעו ברשימה שלנו. זה לא עניין של גודל רשימה או איכות כוללת, אלא של פונקציה. אנטי-וירוסים מסוימים, כמו Malwarebytes, אינם מגנים מפני איומים בזמן אמת. הם משמשים אך ורק כדי להסיר תוכנות זדוניות שכבר נמצאות במחשב שלך.

אפשרויות אלה נותרו מחוץ לרשימה זו. הקריטריון הראשון שלנו הוא שאנטי-וירוס סורק את המחשב שלך, אך מספק גם ניטור בזמן אמת. אבטחת סייבר עוסקת במניעה, והאפשרויות החינמיות הסורקות את המכונה שלך נופלות על החלק הקדמי.

ברור שאנו בוחנים מחיר. על האנטי-וירוס להיות בחינם, לא ניסיון או גירסה מוגבלת של התוכנה בתשלום. אנו בוחנים גם נתיבי שדרוג. זה צפוי כי תכונות מסוימות לא ייכללו בהנפקה בחינם, לכן אנו רוצים לראות דרך הגיונית לרכוש אותן.

תכונות חשובות, אך לא כמו תחומים אחרים. כל עוד אנטי-וירוס מספק הגנה בזמן אמת והסרת תוכנות זדוניות, אנו תוכן. תכונות נוספות, כמו הרשימה הארוכה של AVG, משיגות נקודות בונוס.

לבסוף, אנו בוחנים הגנה. אנו משתמשים במספרים מתוך ביקורות האנטי-וירוס שלנו לשם התייחסות לשם בחנו עמיתים מקבילים בתשלום. אנטי-וירוסים בחינם יעילים בממוצע בערך 1-2 אחוזים. אם קיימות תוצאות מעבדה עבור אנטי-וירוס בחינם, נרשום זאת.

חינם לעומת בתשלום

יש מקום לתוכנת אנטי-וירוס בחינם. הם מתפקדים מעט גרועים יותר מאשר עמיתיהם בתשלום ולעתים קרובות הם מגיעים עם מערך תכונות מוגבל, כך שהם הכי טובים כשמשתמשים בהם על בסיס ניסיון.

יש כמה סיבות מאחורי ההיגיון שלנו. הראשון הוא תוכנה זדונית באפס יום. אלה התקפות שמתרחשות באותו יום בו נודע על ניצול. מכיוון שהתוכנה הזדונית אינה נמצאת במאגר המידע של האנטי-וירוס, היא לא יכולה להפנות אותה כדי לדעת אם התוכנה מהווה איום או לא.

אנטי-וירוסים משתמשים במעקב אחר התנהגות כדי לטפל בבעיה. אם תוכנה פועלת כמו תוכנות זדוניות בהן נתקל האנטי-וירוס, היא תסמן אותה לבדיקה. לעיתים קרובות, מערכת הניטור החינמית אינה מתוחכמת ומותירה אותך חשוף להתקפות אפס יום.

באופן דומה, אתה מקבל חומת אש מגוונת, פחות אמצעי הגנה ורשימת בדיקות קצרה יותר במהלך סריקה. זה תלוי באנטי-וירוס וההבדל מהווה רק כמה אחוזי יעילות, אך הוא עדיין שם.

מחוץ לאבטחה טובה יותר, אנטי-וירוסים בתשלום מגיעים עם מערך גדול יותר של תכונות, בעיקר הבטחת התחזות והגנה מפני תוכנות כופר. אנטי-וירוסים מסוימים, כמו קספרסקי, דחפו גם הם להגנה טובה יותר של מצלמות הרשת. זו הייתה הבחירה הראשונה שלנו במדריך שלנו כיצד לאבטח את מצלמת האינטרנט שלך.

ציוני ההגנה הטובים יותר ורשימה גדולה יותר של אמצעי אבטחה יזומים יותר מצדיקים את המחיר. אם אתה משתמש אינטרנט מוסמך ועוקב באופן קבוע אחר מה שיש בכונן הקשיח שלך, אנטי-וירוס בחינם יגן עליך. עם זאת, אם תאחסן נתונים רגישים או תוריד כמה סרטים עם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב, שדרוג לאנטי-וירוס בתשלום שווה את זה.

1. AVG אנטי-וירוס חינם

AVG הוא הבחירה שלנו עבור אנטי-וירוס בחינם. זה לא עושה הכל באופן חריג, אבל הוא מכסה את כל הבסיסים באופן שמעטים אחרים עושים. אתה מקבל מערך הגנה מלא, כולל אפשרויות סריקה מרובות, הגנה בזמן אמת וסריקת ביצועים.

היסודות הם מגני קבצים והתנהגות של AVG. כל קובץ שנכנס לכונן הקשיח נסרק, בין אם הוא הורד מהאינטרנט או הועבר מכונן קשיח חיצוני. יישומים במחשב ובאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר מנוטרים על ידי מגן ההתנהגות לצורך פעילות זדונית.

ללא ממוצע

AVG כוללת גם מגן אינטרנט ודוא”ל. מגן האינטרנט מגן מפני הורדות והתקפות אינטרנט שאולי אינן דורשות קלט משתמש. לדוגמה, זה יחסום הורדת כונן זדונית שלא התחלת. מגן הדוא”ל פועל נגד דיוג, כמו גם תמונות וקבצים מצורפים לא בטוחים.

AVG מכנה “רכיבים” אלה ותוכל להתאים אישית כל אחד מהם. אתה יכול להפעיל או לכבות אותם ולהגדיר את אופן פעולתם במחשב שלך. לדוגמה, מגן הקבצים נותן לך אפשרויות מתי מתרחשת סריקה, כמה עמוק עליה לעבור ולפעולות מסוימות המתרחשות כשמופיעים תוכנות זדוניות..

גם מצבי הסריקה מרשימים. ל- AVG יש שש אפשרויות: סריקה בסיסית, סריקה עמוקה, סריקת USB, סריקת קבצים או תיקיות, סריקת ביצועים וסריקת זמן אתחול. אנו מתרשמים מהאפשרויות הללו על בסיס תשלום, הרבה פחות חינמיות.

יש גם תוצאות מעבדה טובות. מבחן AV צפה במאה אחוז סתימה של תוכנות זדוניות נפוצות ביום ואפס בהערכתו במאי. לעומת זאת, ל- AVG היו בעיות עם תוכנה זדונית באפס יום ביוני, אולם חסמו רק 98.3 אחוזים מהדגימות.

MRG Effitas מסכים עם הממצאים הללו, ומעניקה ל- AVG הסמכה ברמה 2 בניתוח הספקטרום המלא שלה ברבעון הראשון. כשעברנו את הנתונים בסקירת ה- AVG שלנו, גילינו שהם לא אפשרו תוכנות זדוניות, זה פשוט לקח זמן עד שנחסם.

מכיוון שמדובר באנטי-וירוס חופשי נהדר מסביב, אנו ממליצים על AVG. זה מגיע גם לתקופת ניסיון של 30 יום בחינם של אבטחת אינטרנט, שמגיעה עם הגנה מפני תוכנות כופר, ניצולי מצלמות רשת ועוד..

2. אנטי-וירוס Kaspersky Free

קספרסקי אינה מפרסמת את האנטי-וירוס החינמי שלה, אך היא זמינה להורדה עבור כל מי שמוכן להסתכל. יש בו מה שקאספרסקי מתאר כ”הגנה ליבה “, כלומר הוא חוסם אתרים חשודים ווירוסים נפוצים.

בעולם האמיתי, זה מתרגם לשימוש במאגר הענן של קספרסקי של תוכנות זדוניות לסריקת המחשב. זה גם מספק הגנה בזמן אמת, אך לא פיקוח על התנהגות. ברוב המקרים, זה מספיק.

ללא קספרסקי

הגרסה החינמית של תוכנת קספרסקי היא פשוטה. ישנם כפתורים לסריקה ועדכוני מסד נתונים על המסך הראשי. לחיצה על “כלים נוספים” בתחתית מגלה אפשרויות נוספות. אתה יכול להפעיל את המקלדת שעל המסך כדי להגן מפני מפתחי keylogger, להציג את הקבצים שלך בהסגר ולפקח על הנתונים הסטטיסטיים של קספרסקי מהתפריט..

תוכלו למצוא גם אפשרויות רבות אחרות, אך הן שמורות ללקוחות משלמים. בין התכונות הנעולות ניתן למנות את צג הרשת ודיסק הצלת Kaspersky, שזו דרך לנקות את המחשב שלך כאשר היא נגועה אנושות..

ההגדרות הן בהן קספרסקי מאיר בהנפקה החינמית. אתה מקבל שליטה על סריקות באמצעות אפשרויות מהירות, מלאות וממוקדות, כמו גם סריקות אוטומטיות למכשירים חיצוניים. ניתן גם לקבוע את התצורה של אזורי ההגנה השונים, כגון מסנן הדיוג.

קספרסקי קיבלה ציונים מצוינים מהמעבדות שאליהן אנו מתייחסים. היא קיבלה 18 נקודות מושלמות מ- AV-Test במהלך הערכתה ביוני בהגנה, ביצועים ושימושיות. זה ביצע טוב יותר מהממוצע בתעשייה במבחני ביצועים, כלומר הוא לא אמור להאט את המכונה שלך הרבה.

יש הרבה מה לאהוב בגרסה בתשלום של קספרסקי, כולל הגנה על מצלמות רשת וצג הרשת. עם זאת, התוכנית החינמית נהדרת למה שהיא, עם זאת. תוכל לקרוא את סקירת Kaspersky Anti-Virus שלנו בכדי ללמוד על שדרוג.

3. Bitdefender אנטי-וירוס בחינם

Bitdefender היא הבחירה הראשונה שלנו עבור תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר מסיבות רבות, כולל ממשק חלקלק שלה, ציוני הגנה מעולים וכללה מנהל סיסמאות, למרות שהיא לא ברמה של מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר..

הגרסה החינמית לא מקבלת זיכוי זה. זה נהדר, אבל לא ממש נהדר כמו המקבילה המשולמת. עם זאת, היא יכולה להשיג מקום מספר שלוש ברשימה שלנו לממשק משתמש פשוט לשימוש ואותו הגנה מעולה שהגרסה בתשלום מציעה.

ללא ביטפנדר

זה כולל סריקה והגנה בזמן אמת מפני תוכנות זדוניות הידועות במסד הנתונים של Bitdefender, כמו גם ניטור התנהגותי בהתבסס על מה שנתקל ב- Bitdefender. ההגנה הרחבה תגן מפני סכנות כמו תוכנות כופר, אך בגרסה החינמית אין תכונות שמכוונות לאיומים שונים.

בעיקר אתה מפספס את ההגנה על תוכנות רנסומיות רב שכבות. גרסאות בתשלום של Bitdefender מגן על תיקיות ספציפיות מפני גישה לאפליקציות לא ידועות. זה מגן מפני הצפנת הקבצים המגעילה שמטרתה להשיג רנסומוורי קריפטו.

עדיין, יש הרבה מה לאהוב. Bitdefender Free כולל הגנה נגד התחזות והונאה. הגנת הדיוג מפקחת על אתרים שאתה מבקר בהם ומזהירה אותך מפני תוכניות פוטנציאליות. נגד הונאה מגן עליך מפני ניסיונות דיוג שמטרתם להפנות אותך מאתר אינטרנט לגיטימי, הידוע כפארם.

עם זאת, הממשק של Bitdefender פשוט מדי, וזו הסיבה שהוא תופס מקום נמוך יותר ברשימה שלנו. אתה יכול לסרוק את כל המערכת שלך או לגרור ולשחרר קבצים כדי לסרוק אותם ספציפית. זו מערכת קלה שאנחנו יכולים להעריך, אבל אין כמעט את רמת השליטה שאתה מקבל עם קספרסקי או AVG.

יש לו ציוני הגנה מעולים, כפי שראינו בסקירת אנטי-וירוס Bitdefender שלנו. זה היה יעיל במאה אחוז נגד תוכנות זדוניות באפס יום ותוכנות זדוניות נפוצות בניתוח אפריל של AV-Test. הממוצע בענף באותה תקופה היה 99.5 אחוזים.

היא גם קיבלה הסמכה ברמה 1 של MRG Effitas בניתוח הספקטרום המלא של הרבעון הראשון לשנת 2018. מתוך 18 האנטי-וירוסים שנבדקו, רק ארבעה קיבלו אישור זה ברמה גבוהה, כלומר ביטדפנדר חסם את כל האיומים.

ל- Bitdefender Free יש כמה טעויות באופציות שלו, אך קשה להתלונן בלי לבזבז אגורה. עדיין יש לו הגנה מעולה ואבטחה יזומה, עם ממשק פשוט לשימוש, לאתחול. כדאי להוריד אותה ולראות אם שדרוג לחבילה, כמו Total Security, שווה לך את זה.

4. Windows Defender

משתמשי Windows הם במזל. מערכת ההפעלה הפופולרית מגיעה עם אחד האנטי-וירוסים החינמיים הטובים ביותר שהותקנו מראש. Windows Defender כולל סריקות מערכת מלאות, סריקות ממוקדות והגנה בזמן אמת בשולחן העבודה ובדפדפן שלך.

זה מגיע גם עם SmartScreen, כל עוד אתה משתמש ב- Microsoft Edge. מכאן מגיע ההגנה מבוססת הדפדפן. אם אתה משתמש במשהו אחר, אין לך מזל, אבל מצאנו ש- Chrome הוא הדפדפן המאובטח ביותר שקיים, בכל מקרה.

Windows-Defender

Defender משתמש בהגנה מבוססת ענן עבור המכשיר שלך. תוכנות זדוניות חדשות בהן היא נתקלת מועלות למסד הנתונים בענן, שאותו Windows מפנה לסריקתו. בסיס הנתונים מתעדכן כמעט בכל יום.

הגנה בזמן אמת עוקבת אחר התהליכים הפעילים שלך ומשתמשת בניטור התנהגות כדי לקבוע אם משהו זדוני. ניתן לכבות הגנה בזמן אמת, אך Defender יפעיל אותה שוב לאחר פרק זמן קצר.

אם אתה נתקל בתוכנה זדונית, אתה יכול להגדיר את Defender לדווח עליה למיקרוסופט. ניתן לכבות את ההגדרה, למרבה המזל, ותוכלו להגיש דוגמאות ידנית. דוגמאות מסוימות מכילות מידע אישי עליו יבקש ממך Defender לפני השליחה.

זה כולל גם הגנה על תוכנות ransomware. ההגדרה נקראת “גישה לתיקייה מבוקרת.” במקום להוסיף תיקיות לאנטי-וירוס להגנה, Defender חוסם אוטומטית כל דבר שנראה חשוד משינוי הקבצים שלך. עם זאת ניתן להוסיף חריגים.

גם הגנת ה- ransomware נראית טובה. המגן חסם את כל 29 הדגימות של MRG Effitas במהלך ניתוח הספקטרום המלא שלו ברבעון השני של שנת 2018. בסך הכל הוענק לה אישור ברמה 2, כלומר הוא חסם לפחות 98 אחוז מכל הדגימות.

היו לזה בעיות עם יישומים ותוכנות פרסום עם פוטנציאל לא רצוי, אולם חסרה אחת מ 20 הדגימות שנבדקו. קספרסקי, לעומת זאת, החמיץ תשעה מהמדגימות המזעזעות באותה בדיקה. עם זאת היו תוצאות טובות יותר בעבר.

בניגוד לשירותים רבים של מיקרוסופט, אינך נאלץ להשתמש ב- Defender. אם תתקין אנטי-וירוס אחר, הוא ישתלט וחלק מהתכונות של Defender לא יהיו זמינות. זה כולל את חומת האש של מיקרוסופט אם האנטי-וירוס שלך מגיע עם אחד.

התקנות בהן ברצונך להשתמש באנטי-וירוס שונה, אך עדיין ברצונך להשתמש בחומת האש של Windows, יכולות להיות קשות להגדרה.

כאנטי-וירוס הכלול ב- Windows, קשה לדפוק את Defender. זה מפתיע לטובת חסימת תוכנות זדוניות בזמן אמת ומגיע עם תכונות הגון, לאתחל. אמנם לא בסדר גודל של אנטי-וירוסים אחרים, אך זהו כלי נחמד אם אין לך דבר אחר.

5. Avast אנטי-וירוס חינם

אווסט רכשה את AVG בשנת 2016 בהיקף של 1.3 מיליארד דולר. הם חולקים את אותה תשתית אבטחה, אך שומרים על ממשקים ותכונות שונים. אנחנו אוהבים יותר את הממשק של AVG, אבל גם Avast מסתדרת הרבה. החבילה החינמית שלה כוללת ציוני הגנה מעולים ורשימה טובה של תכונות לאתחול.

ישנם ארבעה מצבי סריקה, עם אזור סריקה מותאם אישית להגדרת ההגדרות שלך. אתה מקבל סריקות מלאות, סריקות ממוקדות, סריקות בזמן אתחול וסריקות חכמות מועדפות. סריקה חכמה תטאטא את המחשב שלך בגלל תוכנות זדוניות, בעיות ביצועים, איומים אלחוטיים ועוד. זו חנות עצירה אחת לכוונון מחשב.

ללא אווסט

לכל אחת מהסריקות יש גם הגדרות משלה, כולל היוריסטיקות ואזורי סריקה. אתה יכול לקבוע את העדיפות של סריקות, כך שאווסט גם לא תאט את המכונה שלך. זה כולל מטמון מתמשך שיכול להאיץ את זמני הסריקה לאחר הסריקה הראשונית שלך, כך שאתה אמור לראות עליית ביצועים לאחר השימוש הראשון.

אם אתה משתמש בדפדפן Avast Secure הכלול, תוכל גם להשתמש במנהל הסיסמאות החינמי. זה לא טוב כמו Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו), אבל זה מנהל סיסמאות חזק להפליא בהתחשב בכך שהוא בחינם. זה יכול לאחסן סיסמאות, פתקים וכרטיסי אשראי, אך תצטרך לשדרג לגרסה בתשלום כדי לבטל את הנעילה של ניטור סיסמאות.

Avast כולל קטע ביצועים שיסרוק במחשב שלך קבצים שאינם זקוקים להם. זה לא טוב כמו AVG TuneUp, אבל השירות הזה עולה פרמיה חסכונית. שוב, כלול בחינם, נחמד לראות.

כל התכונות הללו מציגות את הערך של Avast. יש לו אפשרויות רבות לניקוי המחשב האישי שלך, גילוי תוכנות זדוניות ושמירה על בטיחותך במהלך השימוש באינטרנט. אנו אוהבים דפדפן מאובטח מסיבה זו. זהו דפדפן מבוסס כרום שכולל כברירת מחדל מנהל סיסמאות, חוסם מודעות ועוד.

עם זאת, יש תוצאות מעבדה סלעיות. מבחן AV הראה זאת ביעילות של 98.9 אחוזים נגד תוכנות זדוניות לאפס יום, מתחת לממוצע הענף של 99.5 אחוזים, אך היא הייתה יעילה ב 99.9 אחוזים לעומת מערך הייחוס של AV-Test.

MRG Effitas העניקה לה במפתיע הסמכה ברמה 1 במהלך ניתוח הספקטרום המלא שלה ברבעון השני. זה חסם את כל דגימות התוכנה הזדונית, אך הוא איפשר שמונה מתוך 20 דגימות ה- PUA ומודעות פרסום ש- MRG Effitas בדק. נראה כי כישלון לא הצטרף לאישור הסופי.

עם זאת, תוצאות המעבדה אינן נוראיות. לאווסט שורה ארוכה של תכונות שהופכות אותו ראוי להתחשבות. תוכל ללמוד עוד על הגרסה בתשלום בסקירת Avast Pro שלנו, או להירשם לעצמך באמצעות חשבון בחינם.

מחשבות אחרונות

אנטי-וירוסים בחינם הם בעלי מעניין בשוק. הם כלי טוב להגנה מפני איומים כלליים, אך אין להם את הכוח להגן מפני הכל. בעוד שאפשרויות כמו Avast ו- AVG כוללות תכונות מצוינות, אחרות כמו Kaspersky ו- Bitdefender מציעות הגנה טובה יותר.

למרבה המזל, כל האפשרויות הן בחינם, כך שתוכלו להוריד כל אחת ולמצוא את האחת שהכי אוהבת. הקפד להתקין רק אחד בכל פעם, מכיוון שווירוסים מרובים עלולים להוות בעיות תאימות חמורות.

באיזה אנטי-וירוס חינם אתה משתמש? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map