הרחבות מנהל הסיסמאות הטובות ביותר לשנת 2020

מנהל סיסמאות הוא אחד הכלים השימושיים ביותר לשיפור חוויית הגלישה שלך. לא זו בלבד שהיא מגבירה את האבטחה שלך על ידי עידוד סיסמאות ארוכות, מורכבות יותר – ובכך חזקות יותר, אלא שהיא גם חוסכת לך את הטרחה בזכרון אינספור החשבונות שיש לך בכל האתרים שבהם אתה תדיר.

עם זאת, הם במיטבם כשתוכלו להשתמש בהם ישירות בדפדפן. זה מביא נוחות רבה, אם כי במחיר ממשק המשתמש: כאשר תתבקש, הרחבות מנהל הסיסמאות הטובות ביותר ימלאו אוטומטית את פרטי כרטיסי האשראי ואת פרטי הכניסה, כל עוד סיסמת המאסטר שלך מאומתת..

למרות ששפע התכונות של דשלאן הופך אותו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר בסך הכל, רוב התכונות הללו אינן קיימות בתוסף הדפדפן, ומחייבות במקום זאת את אפליקציית שולחן העבודה. לכן, בהתבסס על ביצועי סיומת הדפדפן בלבד, LastPass ממוקמת במקום הראשון בגלל התוכנית החינמית המצוינת שלה וממשק הדפדפן הנהדר, שבו כל התכונות כלולות.

בחירת התוסף הטוב ביותר למנהל הסיסמאות

יש לזכור הרבה תכונות שונות כשאתה בוחר את תוסף הדפדפן הטוב ביותר לניהול הסיסמאות שלך, כגון ייבוא ​​סיסמאות, מילוי אוטומטי, שמישות ולבסוף תמחור. יתר על כן, חלק ממנהלי הסיסמאות מעלים חלקים מתכונותיהם לאפליקציות שולחן עבודה ייעודיות, אך עבור רשימה זו נתמקד לחלוטין בתוספי הדפדפן עצמם..

ייבוא ​​סיסמא

במקום לחייב אותך להזין ידנית את כל החשבונות והסיסמאות שלך, למנהל סיסמאות טוב צריך להיות תהליך ייבוא ​​יציב וקל לשימוש שלוקח את כל הסיסמאות שלך המאוחסנות בדפדפן ומוסיף אותן לתוסף.. 

לעתים קרובות זה יכול להוות בעיה אם אתה משתמש בדפדפנים מבוססי כרום, כמו ויוואלדי (קרא את סקירת Vivaldi שלנו), מכיוון שתוספי Chrome בדרך כלל אינם מסוגלים לייבא מכל מקור אחר מלבד Chrome עצמו (קרא את Google Chrome שלנו סקירה). חלק מהתוספים שבחרנו יעבדו גם על ספארי, אם כי הקילומטראז ‘שלך עשוי להשתנות.

מילוי אוטומטי

מילוי אוטומטי הוא מאפיין מכריע נוסף של מנהלי סיסמאות. אחרי הכל, אם התוסף לא מצליח למלא במדויק את שם המשתמש והסיסמה שלך, הוא לא יהיה מועיל במיוחד. לפיכך, מנהל סיסמאות אמור להיות מסוגל להקל בקלות על העובדה שיש טופס כניסה בדף בו אתה מבקר ולהזין בצורה חלקה את שם המשתמש והסיסמה שלך בשדות הנכונים..

שימושיות

כמו בכל התוכנות, השימושיות היא גורם קריטי נוסף. לוח הבקרה של התוסף צריך להיות בעל ממשק ברור שקל לניווט בו, וכן עדיף לתת לך גישה לכל תכונות היישום מבלי לעבור לאפליקציה לשולחן העבודה..

מחיר

לבסוף, התמחור משחק תפקיד גדול, כמו שהוא עושה כמעט כל דבר. לרוב מנהלי הסיסמאות יש תוכנית בחינם, אך מספר הפיצ’רים החינמיים שתהיה לך גישה אליהם ישתנה מאוד בהתאם לספק. לפיכך, נשקול כמה טוב כל תוכנית בחינם, אך גם כמה דפוק אתה מקבל אם תבחר לקבל מנוי בתשלום או גרסת פרימיום במקום.

הרחבות מנהל הסיסמאות הטובות ביותר

  1. מעבר אחרון
  2. דשלאן
  3. 1 סיסמא
  4. שומר
  5. RoboForm

מכיוון שרשימת מנהלי הסיסמאות הטובות ביותר שלנו כבר מדרגת את הספקים המובילים על סמך התכונות, הביצועים והתמחור שלהם, באופן כללי, רשימה זו תתמקד לחלוטין בתוספי הגלישה של כל ספק, ובמיוחד התוספים שלהם לפיירפוקס והתוספים של Chrome.. 

כל הבחירות שלנו זמינות הן ל- Chrome והן ל- Firefox, והתוספות של Chrome פועלות עם Chromium (קרא את סקירת ה- Chromium שלנו) ודפדפנים עיקריים מבוססי כרום, כמו ויוואלדי, אופרה ואמיצים..

1. LastPass

LastPass הוא בחירה מצוינת למעקב אחר החשבונות והסיסמאות שלך, והיא מובילה ברשימת מנהלי הסיסמאות הטובות ביותר בחינם. למרות שהיא לא ממש הצליחה להתמיד בדשלאן בדירוג הכללי שלנו, העובדה שהיא עושה את כל העבודה שלה ממש בתוסף הדפדפן נותנת לה יתרון כאן, כפי שהזכרנו בהקדמה.

אם אתה משתמש בכרום, פיירפוקס או אופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו), LastPass יכול לייבא אוטומטית את כל הסיסמאות שכבר שמרת בדפדפן שלך. למרבה הצער, זה לא נכון לגבי דפדפנים אחרים מבוססי כרום, כמו ויוואלדי ואמיצים (קרא את הסקירה האמיצה שלנו).

LastPass-Import

כשאתה פותח את התוסף עצמו, מוצגת לך הכספת שלך. כאן נשמרים כל הסיסמאות שלך כ”פריטים “שתוכל לארגן בתיקיות. אתה יכול גם להוסיף הערה לכל סיסמה (לדוגמה, כדי לעזור לך לזכור מה זה מיועד), כמו גם לבטל מילוי אוטומטי, לאפשר התחברות אוטומטית ולהפעיל בקשת סיסמת אב לצורך אבטחה נוספת..

הגדרות LastPass-Password

שימוש ב- LastPass ב- Chrome

הכספת עצמה נקיה ונוחה לשימוש, ולמרות שההגדרה עלולה לסבול מכאבים אם אתה מייבא מספר גדול של סיסמאות, לאחר שתארגן את הכל והכניסה לתיקיות, הכל קל מאוד לעקוב אחר של.

LastPass-Vault

בנוסף לאחסון הסיסמאות שלך, ניתן להשתמש ב- LastPass גם לאחסון פתקים ותכני טופס, כגון כתובות, כרטיסי תשלום וחשבונות בנק. אתה יכול גם להוסיף קובץ מצורף לפריטים אלה אם תרצה בכך. 

LastPass-Other-Items

פונקציונליות המילוי האוטומטי כלולה בתוסף LastPass ונראה כי הבדיקה שלנו עובדת בצורה טובה למדי בזיהוי שדות טופס ומילוי אותם במידע הנכון..

מחולל הסיסמאות המובנה הוא גם עזרה עצומה כשאתה נרשם לשירות חדש או משדרג את הסיסמה למשהו מאובטח יותר. אתה יכול להחליט את האורך המקסימלי של הסיסמה, בין אם לכלול מספרים, אותיות גדולות וסמלים או לא, כמו גם לדרוש את הסיסמה לקלה לקריאה או שקל לומר אותה.

גנרטור LastPass

תמחור אחרון

מבחינת התמחור, LastPass מצליחה מאוד. תמורת 24 $ לשנה, תקבל גישה לתמיכה עדיפות, גישה לחירום ושיתוף סיסמאות. תכונת השיתוף מאפשרת לך לשתף פריטים כמו פתקים, אך גם לאפשר לאנשים אחרים גישה לחשבונות שלך מבלי שתצטרך לומר להם בפועל את הסיסמה שלך. 

התוכנית החינמית המצוינת של LastPass הופכת אותה בקלות לתוסף הטוב ביותר של מנהל סיסמאות בחינם, כמו גם לתוסף מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Chrome ו- Firefox, באופן כללי. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על הבחירה מספר אחת שלנו, הקפד לקרוא את סקירת LastPass שלנו.

2. דשלאן

דשלאן הוא עוד מנהל סיסמאות מעולה והיה הבחירה שלנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר, באופן כללי. עם זאת, מכיוון שחלקים גדולים מהפונקציונליות שלה מסתמכים על אפליקציית שולחן העבודה המקורית, היא לא ממש מצליחה להשיג את אותה נקודה בדירוג זה של התוסף הטוב ביותר של מנהל הסיסמאות עבור Firefox ו- Chrome, במיוחד.

ממש כמו LastPass, הממשק הראשי של דשליין מורכב מהכספת שלך, שם אתה יכול להוסיף ולנהל את הסיסמאות שלך. למרות שהכספת מציגה ממשק נקי שקל לניווט, אם ברצונך להשתמש בתכונות מתקדמות יותר, כמו בדיקת חוזק הסיסמה שלך או ייבוא ​​הסיסמאות הקיימות שלך, תצטרך להוריד את אפליקציית שולחן העבודה..

דשלאן-קמרון

ייבוא ​​סיסמאות של גוגל כרום לדשבליין

יבוא אוטומטי פועל מ- Chrome, Firefox ו- Internet Explorer (קרא את סקירת Internet Explorer שלנו), כמו גם ממנהלי סיסמאות אחרים. עם זאת, אם אתה משתמש בדפדפן אחר, תצטרך לייצא ידנית את הסיסמאות שלך כקובץ CSV לפני הייבוא.

Dashlane-Import

מלבד סיסמאות, אתה יכול גם להשתמש בדשלאן לאחסון מאובטח של פתקים ופרטים אישיים שלך, כגון שמות, כתובות, מיילים, מספרי טלפון ועוד. יתר על כן, יש אזור נפרד לתשלומים בו אתה יכול לחסוך את כל כרטיסי הבנק שלך לגישה נוחה בכל פעם שאתה צריך לשלם עבור משהו.

מידע על דשליין-אישי

שיתוף ויצירת 

ניתן לשתף בצורה מאובטחת את כל הפריטים שלך, כולל הסיסמאות שלך, עם אנשים אחרים באמצעות תכונת שיתוף הסיסמאות, השולחת קישור לנמען. 

למרות ששיתוף הערות זה דבר נחמד, היתרון האמיתי של זה הוא היכולת לאפשר למישהו אחר להיכנס לאחד מחשבונותיך מבלי שתצטרך לתת לו את הסיסמה בפועל. בדומה ל- LastPass, Dashlane כוללת מילוי אוטומטי בהרחבה שלה, שעובדת היטב.

דשלאן-שתף

לבסוף, יש מחולל סיסמאות אליו תוכלו לגשת דרך הסמל בסרגל הכלים, שיכול ליצור סיסמה חזקה שאורכה עד 28 תווים. הגדרות הדור נותנות לך אפשרות לכלול אותיות, ספרות וסמלים, כמו גם אם ברצונך להימנע מתווים דו-משמעיים, למשל, אותיות קטנות או “אותיות קטנות”.

גנרטור דשלאן

משלם עבור דשלאן

מבחינת המחיר, Dashlane לא יוצא טוב כמו גם LastPass. על פי התוכנית החינמית, אתה מוגבל ל 50 סיסמאות בלבד, שאולי נשמעות כמו הרבה אבל זה גבול שתוכל למצוא את עצמך מכה די מהר. אתה מוגבל רק למכשיר אחד, בעוד שתוכנית Pro מאפשרת לך לסנכרן כמה שיותר סיסמאות שאתה רוצה במספר בלתי מוגבל של מכשירים..

כמו תמיד, הקפד לקרוא את סקירת הדשליין המלאה שלך אם אתה רוצה מידע נוסף על כל נקודות החוזק והחולשה שלה. לחלופין, תוכלו לבדוק את הקרב שלנו עם Dashlane מול LastPass כדי לראות כיצד שתי הספקיות המובילות משתוות כשמסתכלים על התמונה המלאה. 

3. סיסמא 1

אם אתה מוכן לשלם עבור מנהל הסיסמאות שלך, 1Password הוא אפשרות טובה עם סיומת דפדפן נהדרת. ניתן להגדיר קמרונות מרובים, וממשק ההרחבה הראשי מספק חווית משתמש נעימה. 1Password אפילו שולח לך “ערכת התנעה” שתעזור לך להתקין הכל.

1Password-StarterKits

בכניסה הראשונה שלך, תקבל לך מפתח סודי שתוכל להשתמש בו כדי לשחזר את הגישה לחשבונך או כדי להתחבר מדפדפן או מכשיר חדשים. מפתח זה לא נשמר בשום מקום, כך שתצטרך לרשום אותו או להוריד אותו כ- PDF, ש- 1 סיסמה מספקת בעזרה.

1 סיסמא - SecretKey

הקטגוריות של 1Password

כמו שאר הבחירות ברשימה זו, 1Password מאפשר לך לאחסן רק סיסמאות, אלא כל מיני תוכן בצורה. מה שמבדיל אותו הוא המגוון המגוון להפליא של קטגוריות המידע שאתה יכול לבחור לאחסן, כולל שטרות, כרטיסי אשראי, זהויות ואפילו דברים כמו דרכונים ורישיונות נהיגה. ניתן למלא את כל המידע הזה באופן אוטומטי לטפסים, ולהפוך הרשמות והתחברות לרוח.

1 ייבוא ​​סיסמא

אתה יכול לייבא אוטומטית את הסיסמאות המאוחסנות שלך מ- Chrome (אך לא מאף אחד מהדפדפנים שמקורם כרום או פיירפוקס), וכן מ- LastPass, Dashlane ו- RoboForm. מכל מקור אחר, תצטרך לייצא תחילה ידנית את הסיסמאות שלך ולייבא ישירות את קובץ ה- CSV.

1 ייבוא ​​סיסמא

מחולל השמירה והסיסמה של Password 1

התכונה “מגדל שמירה” יכולה לומר לך אם הכניסה שלך בסיכון על ידי ניתוח הסיסמאות שלך לגבי חולשות או כפילויות, וכן הפניה מקוונת של אתרי האינטרנט שלך עם בסיס נתונים של הפרות נתונים ופגיעויות כניסה..

1 מגדל סיסמא - מגדל שמירה

יש מחולל סיסמאות מובנה שמאפשר לך לבחור משלושה סוגים של סיסמאות: אקראי (שהוא הכי מאובטח), בלתי נשכח (המורכב ממילים בפועל המופרדות על ידי מקפים) ו- PIN (מספרים בלבד).

מחולל סיסמאות 1

כפי שהזכרנו בקצרה בתחילת פרק זה, ל- 1Password אין תוכנית בחינם, ומנוי יביא אותך פשוט ביישן של $ 36 לשנה או $ 60 לשנה עבור התוכנית המשפחתית, המאפשרת לך לשתף את חשבונך עם עד חמש אנשים. אתה יכול גם להוסיף אנשים נוספים לתכנית המשפחתית תמורת 12 דולר לשנה.

אם אתה מעוניין כיצד הוא מתפקד מעבר להרחבת הדפדפן שלו, הקפד לקרוא את סקירת מילות המפתח המלאה של 1Pass או את השוואה בין Dashlane לעומת 1Password כדי לראות כיצד הוא משתווה לבחירה המובילה הכללית שלנו..

4. שומר

Keeper הוא בחירה מצוינת נוספת לניהול הסיסמאות שלך. למרות שאינך יכול לאחסן עם Keeper מידע רב ככל שתוכל עם כמה מהבחירות האחרות שלנו, אתה עדיין יכול להשתמש בו כדי לעקוב אחר הסיסמאות, כרטיסי התשלום, הכתובות ומספרי הטלפון שלך, אותם ניתן לארגן בצורה מסודרת לתיקיות ו נכנס אוטומטית כשאתה צריך למלא טופס. 

יתר על כן, כשאתה נכנס בפעם הראשונה או יוצר סיסמא חדשה, Keeper יוסיף אותה אוטומטית לכספת.

שומר קמרון

הכספת עצמה קלה לשימוש וגם תהליך ההתקנה פשוט. ניתן לייבא סיסמאות מכרום, פיירפוקס, Internet Explorer, מיקרוסופט אדג ‘(קרא את סקירת Edge שלנו) ומאופרה, כמו גם ממון מנהלי סיסמאות שונים. זה הרבה אפשרויות ומציב את תהליך הייבוא ​​של Keeper הרבה לפני כל האחרים ברשימה זו.

יבוא שומר

אפשרויות האבטחה המתקדמות של Keeper

Keeper Security הוא נהדר, והתוסף מציע כמה אפשרויות מתקדמות אם ברצונך לעבור את הקילומטר הנוסף כדי לשמור על חשבונותיך. אתה יכול להפעיל אימות של שני גורמים, והגדרת ההרס העצמי מוחקת אוטומטית את כל הנתונים השמורים שלך לאחר חמישה ניסיונות כניסה נכשלים..

שומר-אבטחה-הגדרות

התוכנית החינמית מאפשרת לך לאחסן מספר בלתי מוגבל של סיסמאות אך מגביל אותך למכשיר אחד. אם אתה זקוק לגישה למכשירים נוספים, תוכנית Pro תריץ לך 29.99 דולר לשנה. 

לחלופין, אתה יכול להשיג את Keeper MaxBundle, שעולה 59.97 דולר לשנה וכולל את כל התוכניות Pro בנוסף גישה ל- Keeper Messenger (אפליקציית העברת הודעות מאובטחת), אחסון קבצים מאובטח ולבסוף, Keeper BreachWatch.

שובר BreachWatch וביקורת אבטחה

BreachWatch היא תכונה הסורקת את כל האתרים והכניסות ששמרת ובודקת אם הם נחשפו על ידי הפרת נתונים מאז ששנית לאחרונה את הסיסמה. אם כן, Keeper מאפשרת לך לדעת ולעודד אותך לשנות את הסיסמאות המדוברות.

שעון שוער

למרות ש- BreachWatch שומר עליך מפני איומים חיצוניים, תכונת ביקורת האבטחה מגנה עליך מפני עצמך. במילים פשוטות, זה בודק אם אחת מהסיסמאות שלך יכולה להיחשב כחלשה, האם זה נובע מאורך קצר, היעדר סמלים או מספרים או בגלל שאתה משתמש בסיסמאות כפולות למספר כניסות..

שומר-אבטחה-ביקורת

ישנו גם מחולל סיסמאות כשאתה יוצר כניסה חדשה בכספת, אם כי זה קצת יותר בסיסי מכמה מהאפשרויות האחרות ברשימה זו. באפשרותך להגדיר את אורך הסיסמה בין שמונה ל 51 תווים, בנוסף להחליט אם לכלול תווים, מספרים או סמלים.

שומר-גנרטור

כמו תמיד, סקירת Keeper המלא שלנו תעניק לך מושג טוב עוד יותר למה לצפות מהשירות, ותקרא את היצירה שלנו בנושא Dashlane לעומת Keeper כדי לראות כיצד השניים משווים.

5. RoboForm

סיום החמישייה הראשונה שלנו הוא RoboForm. אף כי אפשרות הגונה נוספת עבור Firefox ו- Chrome, החולשה הגדולה ביותר של RoboForm מבחינת סיומת הדפדפן שלה היא היעדר תכונת ייבוא ​​סיסמה. ניתן לייבא סימניות (אשר RoboForm יכול גם לאחסן) אך לא סיסמאות.

Roboform-Bookmark-Import

ממשק קל לסובב את הראש, ואת כל הפריטים המאוחסנים שלך ניתן לארגן לתיקיות בודדות כדי לתת לך סקירה ברורה יותר. 

הוספת סיסמאות ל- RoboForm

לרוע המזל, הוספת כניסה מעט מסורבלת, מכיוון שאינך יכול לעשות זאת ידנית. במקום זאת, עליך להיכנס לחשבונך (לאחר היציאה הראשונה, אם כבר נכנסת) ולתת ל- RoboForm לאתר את זה לפני שניתן להוסיף את ההתחברות..

Roboform-Vault

בנוסף לסיסמאות וסימניות, באפשרותך גם להשתמש ב- RoboForm כדי לעקוב אחר הערות וזהות. זהויות אלו יכולות להחזיק כל מיני נתונים, כולל הכתובת הרגילה, מספרי הטלפון והשמות שלך, אך גם חשבונות בנק, דרכונים וכרטיסים, כמו גם שדות מותאמים אישית שתוכל להגדיר בעצמך. 

מילוי אוטומטי ויצירת סיסמא עם RoboForm

כמו כל הבחירות שלנו, RoboForm ממלא בצורה מסייעת טפסים עם כל הנתונים הללו בכל פעם שתצטרך.

Roboform-זהות

יש מחולל סיסמאות שיעזור לך ליצור סיסמאות חזקות, עם הגדרות לכלול תווים דומים, הפיכת הסיסמה להקסדצימאלית וקביעת אם אתה רוצה אותיות גדולות, מספרים או סמלים בסיסמה שלך שנוצרה..

גנרטור רובופורם

כשמדובר בתמחור ותוכניות, הגרסה החינמית של RoboForm היא איתנה. זה מאפשר לך לאחסן מספר בלתי מוגבל של סיסמאות וזהויות, לשתף את פרטי הכניסה שלך עם אנשים אחרים ולבדוק את הסיסמאות שלך.

אם ברצונך להשתמש במנהל הסיסמאות במספר מכשירים ולסנכרן ביניהם, תצטרך להשיג RoboForm Everywhere תמורת 23.88 דולר לשנה, מה שמאפשר לך גם גישה לתמיכה עדיפות, אימות דו-גורמי, שיתוף קבצים מאובטח, גישה לחירום ו גיבוי ענן. אם אינך בטוח אם זה שווה לך, גש לסקירת RoboForm שלנו כדי לגלות.

ציון לשבח: מנהל סיסמאות פיירפוקס

אם פיירפוקס הוא הדפדפן שבחרת ואתה מחפש מנהל סיסמאות בסיסי ללא תוספות, מנהל הניהול הסיסמא המובנה – בשם Lockwise – שווה לשקול אותו. למרות שמנהל הסיסמאות של Firefox חסר כמה מהתכונות המתקדמות יותר שהמבחר הראשי שלנו יכול להציע, הוא עדיין עושה עבודה טובה באחסון והגנה על הסיסמאות שלך..

Firefox-Lockwise

אתה יכול לייבא את כל הסיסמאות הקיימות שלך מ- Chrome, Chromium, Internet Explorer ו- Microsoft Edge ולסנכרן בין כל המכשירים שלך. אין תכונות נוספות, אך Firefox Lockwise הוא יותר ממספיק אם כל מה שאתה רוצה זה משהו לשמור על הסיסמאות שלך ולמלא אותן אוטומטית, כך שלא תצטרך לזכור אותן.

ייבוא ​​Firefox

יש גם מחולל סיסמאות, אף שהוא יכול להיות קצת קשה למצוא. בכל פעם שנרשמים לשירות חדש, תוכלו ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שדה הסיסמה ולבחור “השתמש בסיסמה שנוצרה בצורה מאובטחת.” 

מחולל פיירפוקס

זכור להגדיר סיסמת אב, עם זאת, מכיוון שיש לעשות זאת ידנית, ובלי אחת, כל הסיסמאות שלך נגישות בפשוט-טקסט לכל מי שיש לו גישה פיזית למכשיר שלך..

מנעול חכם של גוגל מול מנהל סיסמאות

אם Chrome הוא דפדפן האינטרנט הראשי שלך, אתה עלול להתפתות פשוט להשתמש במנהל הסיסמאות המובנה של גוגל – או “נעילה חכמה”, כינויו – כדי לאחסן את הסיסמאות שלך ב- Google. אנו אנו ממליצים על כך, אם לא סתם העובדה שהפקדת כל הסיסמאות שלך לגוגל – חברה הידועה לשמצה בגין התעלמות מפרטיות המשתמשים שלה – היא רעיון רע להפליא.

גוגל-סמארטלוק

למרות שמנהל הסיסמאות של Chrome אכן מספק תכונת בדיקת סיסמאות, אין דרך ליצור סיסמאות מאובטחות ואקראיות, מה שמותיר על המשתמש ליצור אותן, מה שברוב המקרים יביא לסיסמאות שאינן חזקות ככל שיכלו להיות.

מחשבות אחרונות

הנה לכם, הרשימה שלנו עם הרחבות מנהל הסיסמאות הטובות ביותר בשוק. למרות ש- Dashlane היא בחירה מצוינת בסך הכל, אם אתה מעוניין במיוחד בתוספי הדפדפן, LastPass הוא האפשרות הטובה יותר, במיוחד בהתחשב בתוכנית החינמית המצוינת שלה על גבי כל התכונות הכלולות כאן בדפדפן שלך..

אם אתה שמח לשלם עבור שירות, גם אתה לא ממש יכול להשתבש עם 1Password (קרא את הקטע 1Password לעומת LastPass), ואילו Keeper ו- RoboForm הם גם אפשרויות נהדרות, למרות כמה פגמים, אם אתה רוצה בחינם מנהל סיסמאות. 

למרות שיש הרבה אפשרויות אחרות בחוץ שיעשו את העבודה בצורה בסדר גמור – כמו סיומת מנהל הסיסמאות של Avast, סיומת Zoho Vault Chrome או סיומת מנהל הסיסמאות של Webroot – הן לא בדיוק הגיעו לרשימה זו.

מה אתה חושב על רשימת התוספים של מנהל הסיסמאות שלנו? האם השארנו את החביב עליכם? האם אתה לא אוהב אחד מהבחירות המובילות שלנו? ספרו לנו בתגובות למטה. התבונן במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו גם ליצירה עסקית קטנה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me