מנהל הסיסמאות הטוב ביותר למשפחות 2020

עם האיום המתמיד, העומד על פשעי רשת, קשה לשמור על עצמך – הרבה פחות המשפחה שלך – מוגן באופן מקוון. אחד הצעדים הקלים ביותר שתוכלו לנקוט בכדי לסייע לביטחון המקוון שלכם הוא להשתמש במנהל סיסמאות. כלים אלה לא רק הופכים את חשבונותיך המקוונים לבטוחים יותר, אלא גם מקלים על חוויית הגלישה. 


בעזרת המדריך הטוב ביותר שלנו למנהלי סיסמאות, ריכזנו חמש אפשרויות להציג בפניך את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר למשפחות. נדבר קצת על כל אחד ומדוע זו אפשרות נהדרת למשפחות ובחירה נהדרת בכלל. עם זאת, אם מישהו מצביע על ההתעניינות שלך, הקפד לקרוא את הסקירה המתאימה לו. 

אם אתה רק רוצה תשובה ישר, 1Password הוא מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור משפחות. ישנן אלטרנטיבות מצוינות בדמות Keeper, RoboForm, Bitwarden ו- LastPass, אך קשה לנצח את רשימת התכונות של 1Password למשפחות. אם אינך בטוח, 1Password מציע תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום, אין צורך בכרטיס אשראי. 

לפני שנכנס לבחירה שלנו, בואו נדבר קצת על איך בחרנו בבחירות שלנו, כמו גם מה הופך פתרונות אחסון מסוימים לסיסמאות מתאימים למשפחות.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר למשפחות

 1. 1 סיסמא
 2. ביטוורדן
 3. שומר
 4. מעבר אחרון
 5. RoboForm

1. סיסמא

1Password משמש כמנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור משפחות בגלל מדרגיותו והגמישות שלו. התוכנית המשפחתית הבסיסית מגלגלת 4.99 דולר לחודש כאשר היא מחויבת מדי שנה, עם תמיכה בעד חמישה בני משפחה. עם זאת, בניגוד לתוכניות דומות עם שירותים, כגון LastPass, אתה יכול להוסיף משתמשים נוספים לחשבונך. 

ערכת סטארט-סטארט-סטארט-אפ

בני משפחה מיותרים עולים $ 1 למשתמש, ומאפשרים לך להרחיב את התוכנית שלך כך שתכסה כמה שיותר אנשים שאתה צריך. יתר על כן, 1Password מציעה חמישה חשבונות אורחים עם המנוי שלך. 

אתה יכול לתת חשבונות אורח אלה למשתמשים אחרים על מנת לשתף איתם כניסות. באופן זה, הנמען יכול לקבל את פרטי ההתחברות ולהשתמש בהם מבלי לשלם עבור מנוי 1Password משלו.

למרות ש- 1Password אינו מנהל הסיסמאות המשפחתי הזול ביותר, הוא רחוק מלהיות יקר, בהתחשב בתכונות שהוא מציע. אתה יכול להכיל מידע על כרטיסי אשראי, תגיות וכספות ללא הגבלה, לכל אחד מהם סיסמאות משלהם. מנהל המערכת בחשבון יכול לנהל את כל הכספות הללו בבת אחת, ולבחור לאילו בני משפחה יש גישה למה. 

קמרונות 1 סיסמאות

התוכנית המשפחתית כוללת גם את כל התכונות של מנוי 1Password סטנדרטי. זה כולל אפליקציות ל- Windows, macOS, iOS, Android, Linux ו- Chrome OS, כמו גם תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Brave (קרא את הסקירה האמיצה שלנו). 

כל בן משפחה מקבל גם 1GB של אחסון מסמכים מוצפן ושנה של שחזור פריט עבור רשומות שנמחקו. 

סיבות אחרות שאנו אוהבים 1 סיסמה

1 Password עומדת מעל החפיסה בזכות התוכנית המשפחתית המצוינת שלה, אך גם בגלל השימושיות יוצאת הדופן שלה. האפליקציה תומכת באינספור סוגי כניסה, תומכת בכל דבר, החל מסיסמאות ועד רישיונות תוכנה. יתר על כן, אתה יכול להתאים אישית כל שדה עבור ערך מסוים, ומאפשר לך להרחיב או לצמצם את הכלי לשדות שאתה צריך. 

1 כניסה לתוספת

גם האבטחה שלו מהשורה הראשונה. 1Password מתחרה אפילו בדשלאן, ומשתמשת במודל של שני מפתח סודי, כלומר תזדקק לסיסמת האב שלך כמו גם למפתח שני כדי לבטל את נעילת חשבונך. מפתח שני זה נוצר באמצעות מאפייני המכשיר שלך ומוצפן לצד תכני הכספת שלך.

בפועל זה אומר שאפילו אם מישהו היה לומד את סיסמת המאסטר שלך, הוא לא יוכל לגשת לחשבונך. המפתח השני עובד כמעין אימות דו-גורמי; הגורם השני שלך פשוט קורה ברקע. 

נוסף על כך, ישנן אפשרויות אימות של שני גורמים, כולל תמיכה באפליקציות 2FA הטובות ביותר בסביבה. 2FA מוסיפה שלב שני לפתיחת נעילת הנתונים הרגישים שלך, בין אם זה קוד מבוסס זמן באמצעות דפדפן האינטרנט הנייד שלך או קוד QR שנשלח לדוא”ל שלך.. 

ל- 1Password אין אפשרויות אימות מרובות גורמים הממוקדות בעסק של OneLogin, אך לשימוש אישי, האפשרויות נהדרות (קרא את סקירת OneLogin שלנו). תוכל ללמוד עוד על כך בסקירת 1Password שלנו או להתחיל ניסיון בחינם כדי לראות איך אתה אוהב את השירות. 

2. ביטוורדן

ביטוורדן הוא מנהל סיסמאות בחינם עם קוד פתוח הידוע בעיקר בגלל התוכנית האישית שלו. עם זאת, יש לה תוכנית משפחתית מאוד לא יקרה, גם כן. תמורת 1 דולר בלבד לחודש, Bitwarden מציעה ניהול סיסמאות עבור עד חמישה משתמשים, וכן פריטים ואוספים משותפים בלתי מוגבלים בין אותם משתמשים..

bitwarden-slider1

התוכנית אינה חזקה כמו התוכנית המשפחתית של 1Password, אך בחמישית מהמחיר, קשה להתלונן. בנוסף למה שמקבלים בגירסה החינמית, משפחות Bitwarden כוללות דוחות בריאות של קמרון, 1GB של אחסון קבצים מוצפן ואפשרות לארח את הסיסמאות שלך. כמו התוכנית החינמית, אתה תמיד יכול להשתמש בענן של Bitwarden גם לסנכרון מרובה מכשירים.

אירוח עצמי הוא אפשרות נהדרת למשפחות, במיוחד אם כבר יש לך הגדרת אחסון המחוברת לרשת. למרות שתצטרך קצת ידע בסיסי ברשת והיכרות עם שורת הפקודה, Bitwarden הופך את אירוח ערימת התשתית לפשוט דרך Docker. בעזרת כמה הנחיות פשוטות, באפשרותך להגדיר שרת סיסמאות משלך. 

הדרכה של bitwarden-host-host

בהשוואה ל- Password 1, ביטוורדן עדיף למי שלא אכפת לו ללכלך את הידיים. למרות שהיישום קל להפליא לשימוש, מי שאוהב להתעסק יקבל תגמול על המאמצים שלו. ביטוורדן מעניק לך שליטה מלאה על אופן אחסון, ניהול ואבטחת הסיסמאות שלך. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את ביטוורדן

תוכנת קוד פתוח מקבלת ראפ גרוע בגלל שהיא קשה לשימוש ומסיבה טובה (קרא את סקירת KeePass למידע נוסף בנושא זה). למרבה המזל, ביטוורדן לא מנציח את הרעיון הזה. זה פשוט לשימוש לשימוש, עם יישומים מקומיים עבור macOS, Windows ו- Linux, כמו גם ממשק אינטרנט ותוספי דפדפן. 

הורדות bitwarden

גם האבטחה של ביטוורדן מהשורה הראשונה. הוא משתמש במודל של ידע אפס – כלומר Bitwarden לעולם לא רואה את סיסמת המאסטר שלך – יחד עם קידוד AES-256. יתרה מזאת, ביטוורדן ביקשה מ- Cure53 לבקר את שירותו. באוקטובר 2018, חברת אבטחת סייבר גרמנית זו מצאה כמה פגיעויות קטנות, אך ציינה שהתוצאות “חיוביות מאוד.”

זה לא גמיש כמו 1Password בכל הקשור לערכים, אבל ביטוורדן עדיין יכולה להחזיק פתקים, סיסמאות ומידע על כרטיסי אשראי. למרות שזה חסר בכמה תחומים, קשה להתלונן לנוכח מידת ביטרדן לא יקרה. בשילוב עם הממשק הראשון של המשתמש ואבטחה מעולה, אין שום סיבה לא לתת לו צילום. 

תוכל ללמוד עוד בסקירת Bitwarden שלנו, או להירשם לחשבון בחינם כדי לראות איך אתה אוהב את זה. 

3. שומר

Keeper הוא מנהל סיסמאות טוב בהרבה מבעבר, עם ממשק מעודכן, רשימת תכונות מורחבת ותכנית משפחתית מעולה. תמורת 4.99 דולר לחודש, תקבל חמש קמרונות פרטיים, סך הכל 10GB של אחסון קבצים מוצפן, שיתוף סיסמאות ללא הגבלה ואחסון סיסמאות ללא הגבלה (קרא את היצירה שלנו מ- Dashlane לעומת Keeper כדי לראות כיצד זה משתווה לשירות יקר יותר)

שומר המחוון 1

בקיצור, זה בערך כמו 1Password. Keeper מגיע משל עצמו עם הרחבות. למרות שהם מנהלים אגורה יפה, ל- Keeper מגוון שירותים נוספים שתוכלו לצרף למנוי שלכם. אלה כוללים ניטור רשת כהה, אחסון רב יותר לענן המוצפן שלך ו- KeeperChat. 

KeeperChat יקר כמו מנוי משפחתי (אתה יכול לקנות שניהם במחיר של $ 9.99 לחודש). עם זאת, זה עובד כתוספת מושלמת לניהול הסיסמאות של Keeper. KeeperChat היא אפליקציית העברת הודעות מוצפנת מקצה לקצה, המציעה חזרה של הודעות, גלריות מדיה פרטיות ועוד. בעזרתו, כל אחד מבני משפחתך יכול לתקשר בערוץ מאובטח. 

עם זאת, הוספת כל המוצרכים האלה היא יקרה, וזו הסיבה ששומרון מגיע למקום השלישי. ובכל זאת, אם יש לך החלפה לחלוף, Keeper הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר בסביבה. התכונות מצוינות, האבטחה נשמעת והשימושיות מתחרות על הצד הטוב ביותר. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים שומר

Keeper היה בעבר עם יישום אינטרנט קשה לשימוש, למרות החיצוניות האטרקטיבית שלו. למרבה המזל, צוות הפיתוח פתר את כל צרות השימושיות שחווינו בגירסתו הקודמת. Keeper משמש כעת שמחה לשימוש, וכל זאת תוך שמירה על אחת מתכונות הליבה שלו על כנה: רשומות מותאמות אישית. 

ביקורת שומר-ביקורת אבטחה

כברירת מחדל, Keeper תומך במידע על כרטיסי אשראי, סיסמאות וכתובות. עם זאת, בדומה ל- 1Password, Keeper תומך בשדות מותאמים אישית, המאפשרים לך להפוך ערך לכל דבר שתרצה. לאחר שתסיים, תוכלו לצבוע את הרשומות שלכם, לארגן אותן לפי שם או תאריך, ליצור קיצור דרך ולשנות את הפריסה שלהן. 

Keeper מראה שפשטות היא המפתח בכל הקשור לניהול סיסמאות. תוכלו ללמוד עוד על הממשק של Keeper, כמו גם על התכונות האחרות שלו, בסקירת Keeper שלנו. אם אתה מעדיף לתת לזה צילום בעצמך, Keeper מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום. 

4. LastPass

LastPass מדורגת ראשונה במדריך הטוב ביותר למנהלי סיסמאות בחינם, בגב התוכנית האישית המצוינת ללא עלות. למרות ש LastPass ידועה בעיקר בזכות התוכנית החינמית שלה, היא מציעה גם תוכנית משפחתית איתנה. במחיר של 4 דולר לחודש, LastPass Families מגנה על שישה משתמשים, עם כל התכונות של מנוי רגיל. 

lastpass-slider1

תכונות פרימיום – כמו שיתוף אחד לרבים, גישה לחירום ואימות רב גורמים – זמינות עבור כל משתמש בחשבונך. תוכנית המשפחות כוללת כמה תכונות ייחודיות משלה. 

יש לוח מחוונים משפחתי מרכזי בו תוכל להוסיף, להסיר ולנהל משתמשים, כמו גם תיקיות משותפות ללא הגבלה, ומאפשרים לך להעביר בקלות כניסות לבני המשפחה שלך.. 

יתר על כן, LastPass מת לשימוש פשוט. האפליקציה מבוססת כולה בדפדפן שלך, ומאפשרת לך לגשת לנתוני הכספת שלך לא משנה באיזה מכשיר אתה נמצא. שם תוכל לנהל את הרשומות שלך, להגדיר את המאמת של LastPass ולקחת את אתגר האבטחה של LastPass, שם הניקודים שלך נקבעים מול שאר הקהילה על סמך עד כמה הם מאובטחים.. 

אתגר אחרון-ביקורת-אבטחה

אולם LastPass מדורגת במקום הרביעי מסיבה כלשהי. הייתה זו הפרת נתונים בשנת 2015, אז האקרים גנבו מאגרי נתונים של נתוני משתמשים. התוקפים לא הסתדרו עם מידע שימושי – כל נתוני הכספת הוצפנו – אך האירוע עדיין מדאיג. למרבה המזל, חמש שנים לאחר ההפרה, לא נגרם חשבון משתמש בודד כתוצאה מכך. 

למרות שמפחיד, ההפרה האומללה של LastPass לא אומרת שהיא פחות בטוחה מהאפשרויות האחרות ברשימה שלנו. כמו הבחירות האחרות שלנו, LastPass משתמש במודל של ידע אפס ובצפנת AES-256, שזה כמעט בלתי אפשרי לפיצוח. אם כבר, ההפרה מראה למעשה עד כמה מודל האבטחה של LastPass מאובטח. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים LastPass

התוכנית החינמית של LastPass עומדת מעל המגרש (קרא את היצירה שלנו מ- KeePass לעומת LastPass), אך ישנם כמה יתרונות בלמנוי למנוי בתשלום. תכונה אחת הניתנת בתשלום היא LastPass עבור יישומים. כלי מקומי זה מאפשר לך לבצע מילוי אוטומטי של הדפדפן המצויין של LastPass ולהשתמש בו ביישומים מקומיים. אין עוד העתקה והדבקה של סיסמאות מהדפדפן שלך. 

אפילו אם אתה משלם, לתוכנית החינמית של LastPass יש כמה יתרונות. מכיוון שכל אחד יכול להירשם לחשבון, אתה יכול לשתף סיסמאות בקלות עם משתמשים מחוץ למשפחתך. אם אתה רוצה, נניח, לשתף את סיסמת Netflix שלך עם מישהו, כל מה שהם צריכים לעשות זה ליצור חשבון LastPass בחינם.. 

למרות ש LastPass אינו מציע תכונות רבות כמו 1Password או Bitwarden (קרא את הקטע שלנו Bitwarden vs LastPass), אך זה קרוב לזה ובמחיר נמוך. תוכל ללמוד עוד על LastPass וכיצד הוא מתפקד בעולם האמיתי בסקירת LastPass המלאה שלנו. 

5. RoboForm

לעתים קרובות, RoboForm נופל מעט ממדריך במדריכים שלנו. זהו מנהל סיסמאות לא רע – רחוק מכך, למעשה – אבל הוא לא ממש פוגע בסימן באותה דרך כמו 1Password, Dashlane או Bitwarden. עם זאת, למשפחות זה מאיר. בפחות מ- $ 4 לחודש, RoboForm מציע הגנה באמצעות סיסמה עבור עד חמישה משתמשים. 

עורך roboform-column

המחיר מצוין, בהתחשב בעובדה שרובורם מציעה חמישה רישיונות Everywhere במחיר של שניים. למרות שהתכנית חסרה חלק מתכונות הניהול המרכזיות של 1Password, עדיין תוכלו לשתף רשומות בקלות בין משתמשים בחשבונכם. לכל אחד מבני המשפחה היתרונות של מנוי לכל מקום, כולל גיבוי בענן וסנכרון רב-מכשיר. 

 

עם זאת, ברור כי RoboForm אינו מיועד במיוחד למשפחות. היעדר ניהול מרכזי פירושו שאין שום סוג של יומן פעילויות או שיתוף כספות שלם. שליחת רשומה או תיקיה למשתמש בחשבונך היא פשוטה, אך מתן גישה מלאה לכספת אינו אפשרי. 

יש גם כמה בעיות בשימושיות. אמנם RoboForm אינו מטבעו קשה לשימוש, אך ממשק המשתמש מתוארך בולט בהשוואה לערכים האחרים שלנו. RoboForm מציג ערכים בהיררכיה של סייר Windows. לא קשה להתמצא, אך מנהלי סיסמאות אחרים מטפלים בארגון הרשומות בחסד רב יותר. 

עורך roboform

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את RoboForm

ממשק המשתמש המשנה של RoboForm מורכב מהגמישות המדהימה שלו. אפילו יותר מאשר Bitwarden, אתה יכול להתאים אישית את RoboForm בכל דרך שתרצה. זה כולל מקשי מקשים מותאמים אישית לפונקציות שונות בזמן שהיישום ממוזער, כמו גם החלטה כיצד מטפלים במילוי אוטומטי ואיך סרגל החיפוש מתפקד ביישומים.. 

הגדרות roboform

אפשרויות אלה אינן נחוצות, בטח, אך עבור אלה שאוהבים להתעסק, הם מהווים תוספת מבורכת. יתר על כן, RoboForm זול. במחיר של 4 דולר בלבד לחודש לחמישה חשבונות, קל לבדוק את צרות השימושיות של RoboForm, במיוחד עם כמה יש לה להציע בדרך להתאמה אישית.. 

תוכל ללמוד עוד על החוויה שלנו עם RoboForm בסקירת RoboForm שלנו. לחלופין, אתה יכול להירשם ל- RoboForm משפחות, המציעה מדיניות החזר של 30 יום. 

בחירת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר למשפחות

בבחירת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר למשפחות, תוכנית רב-משתמשים היא כמובן חיונית. לפי ההגדרה שלנו, תוכנית מרובת משתמשים היא כל מנוי שיש לו את היתרונות של תוכנית אישית אך מגיע גם עם יכולות שיתוף פשוטות. ככה, תוכלו להחליף רשומות בקלות עם בני משפחה אחרים. 

בנוסף, חיפשנו מנהלי סיסמאות המציעים אזור מרכזי לניהול כל המשתמשים בחשבונך. למרות שלא התחלנו לנהל את המשתמשים בצורה כה עמוקה כמו שעשינו במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך לעסקים קטנים, קצת בקרה בסיסית על הרשאות ובעלות על ערכים נחמד לראות. 

בהתחשב בתוכנית מרובת משתמשים, חיפשנו מנהלי סיסמאות המציעים הנחה משמעותית לרכישת תוכנית מרובת משתמשים על פני מספר רישיונות אישיים. באותה דרך שקלנו גם מדרגיות למשפחות גדולות, אם כי קשה להגיע לפתרונות סיסמא ממוקדים משפחתיים.. 

במחיר, ביצענו עבור פחות מחמישה דולר עבור חמישה משתמשים לפחות. עם זאת, יש לנו ערך אחד שהוא מעבר לזה, אם תבחר לקנות כמה תוספות. אף על פי כן, אם התקציב שלך צפוף, ישנם מנהלי סיסמאות כמו ביטוורדן שיכולים להגן על כל המשפחה שלך סביב דולר בכל חודש.. 

שימושיות ותכונות

מנהל סיסמאות אינו טוב אם המשפחה שלך לא משתמשת בו. בגלל זה, התמקדנו בכלים שמציעים שימושיות מצוינת. ככה, אם יש לך כמה בני משפחה על הגדר באשר לאימוץ המערכת החדשה, המעבר יהיה קל. באופן אידיאלי, מנהל סיסמאות הופך את חווית הגלישה לקלה יותר ולא קשה יותר. 

השימושיות היא המפתח, אך כך גם התכונות. דברים כמו מצב הנסיעות של 1Password ואפליקציית ההודעות המוצפנת של Keeper ירו אותם לראש הדירוג, בעוד אפשרויות כמו RoboForm יושבות בקרבת התחתית. עם זאת, התכונות שיחקו בעיקר בדירוג רשימה זו, לא בשאלה אם מנהל סיסמאות הרוויח מקום במקום. 

למרות שהרישומים שלנו מדורגים באופן שנראה לנו הכי טוב, כל אחת מחמש האפשרויות תשרת את המשפחה שלך היטב. 1Password היא המלצתנו לרוב האנשים, אך אפשרויות אחרות, כמו Bitwarden ו- RoboForm, עשויות להתאים לך בהתאם לתקציב ולתכונות הדרושות.. 

הערה על אבטחה

ברור כי האבטחה היא בעלת חשיבות עליונה בבחירת הכלי לניהול סיסמאות. ערכנו כל אחת מהאפשרויות, שפכנו תיעוד טכני, שיחות עם נציגי תמיכה ובדיקות פנימיות משלנו בכדי להבטיח שהנתונים שלכם ישמרו. אתה יכול לקרוא את השוואת דשלאן לעומת 1-סיסמא שלנו להצצה לעומק אנו עומדים על ביטחון. 

למרות שהזכרנו פה ושם אבטחה עבור כל אחת מהבחירות שלנו, אינכם צריכים להקדיש לכך תשומת לב רבה בעת בחירתכם. לחמשת האפשרויות שלנו יש אבטחה מעולה, המבטיחים שהנתונים הרגישים שלך נשמרים. 

מחשבות אחרונות

כשמדובר במנהלי סיסמאות למשפחות, 1Password נמצא בראש. למרות שזה יקר בסביבות 5 $ לחודש, 1Password מגיע עם שורה ארוכה של תכונות, כולל 1 Password X ומעברי אורחים מוגבלים. יתר על כן, זה אחד ממנהלי הסיסמאות המאובטחים ביותר שיש עם המודל הייחודי של שני המפתח הסודי. 

אם אתם מחפשים לחסוך כמה עצמות, Bitwarden היא אלטרנטיבה מצוינת, המציעה את מרבית הפונקציונליות של 1Password בחמישית מהמחיר. שומר הוא גם בחירה סולידית, אם כי הוא מתחיל להאיר רק אם אתה מוכן לקנות תוספות למנוי שלך. 

באיזה מנהל סיסמאות אתה משתמש למשפחה שלך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map