ספארי לעומת כרום: קופרטינו נגד הר נוף בשנת 2020

על פי נתונים סטטיסטיים של שימוש, ספארי וכרום הם שני דפדפני האינטרנט הפופולריים ביותר בעולם. למרות ש- Chrome שולט במספרים בשולחן העבודה, שני הדפדפנים הם צוואר וצוואר בכל הנוגע למשתמשים במובייל. בקרב כרום זה מול ספארי, אנו נגלה אם ספארי הרוויחה את מספר המשתמשים שלה או אם זו פשוט תוצאה של התקנה מראש בכל מכשירי אפל..


במאמר זה נתמקד ספציפית במה שמפריד בין שני הדפדפנים, כך שאם אינך מעוניין לפספס פרטים שאינם רלוונטיים להשוואה זו, הקפד לקרוא את סקירת Chrome וסקירת הספארי לתמונה המלאה. 

מכיוון שהוא הדפדפן הפופולרי ביותר בסביבה, Chrome הציג גם בכמה מקרבות הדפדפן שלנו, כולל Firefox לעומת Chrome ואופרה מול Chrome.

הגדרת קרב: ספארי מול כרום

כמו תמיד, הקרב יהיה מורכב מחמישה סיבובים, כאשר כל אחד מהם מתמקד בחלק מכריע מחוויית הגלישה. לפי הסדר, מדובר בסביבות, קלות שימוש, ביצועים, אבטחה ופרטיות. הדפדפן שזכה בשלושה מחזורים ומעלה יוכרז כמנצח, אך אנו נמשיך עד הסוף גם אם ישיג ניצחון מוקדם, כפי שראינו בקרב Edge vs. Chrome שלנו.

1

תכונות

ראשית, מדובר בתכונות. באופן כללי, סבב זה מקיף את כל מה שהדפדפן מאפשר לך לעשות, החל בהתאמה אישית של המראה והתחושה שלו, לספריות הרחבה שלו, סנכרון בין מכשירים ותכונות קלות, כגון רשימות קריאה, כלי המרת PDF וכן הלאה..

ספארי

מחוץ לפונקציונליות הבסיסית, אין הרבה מה לומר על ספארי בכל הקשור לתכונות. עבור דפדפנים רבים, כמו פיירפוקס (קרא את סקירת Firefox שלנו) או אופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו), זה לא נושא גדול, מכיוון שהם משלימים ספריות סיומות גדולות (במקרה של פיירפוקס) או מסוגלות ליצור שימוש בתוספי Chrome (במקרה של אופרה).

ספארי-הרחבות

למרבה הצער, אין לספארי זה ליפול. למרות שיש כמה תוספים בחנות האפליקציות, הבחירה מוגבלת להפליא, במיוחד בהשוואה לדפדפנים פופולריים אחרים. בעיה זו מחמירה על ידי פילוסופיית העיצוב של אפל, המגבילה את בקרת המשתמשים, מכיוון שיש מעט מאוד דרך להתאמה אישית.

גם הסנכרון בין מכשירי הספארי אינו גדול. במקום לעשות זאת ישירות דרך הדפדפן, הנתונים שלך מסונכרנים באמצעות iCloud (לסימניות והיסטוריית גלישה) ובמחזיק מפתחות (לסיסמאות). אמנם פיצול זה ככה הוא בסדר, אבל זה הופך את התהליך ליותר מבלבל, וגם לא היכולת לסנכרן דברים כמו הגדרות ופתוחות כרטיסיות אינה נהדרת, או.

פיצ’ר שימושי לשולחן העבודה שעבור ספארי ראוי לאשראי כלשהו הוא היכולת לחקות מכשירי iOS. זה נהדר אם אתה צריך לבדוק אתר אינטרנט או שירות, או אם ברצונך לגשת למשהו שמיועד לנייד בעת ההפעלה שלך ב- Mac.

ספארי מתרחקת מעט יותר במובייל, מכיוון שהיא אחד הדפדפנים הבודדים שכולל תמיכה בהרחבות iOS ותוספות. דפדפנים רבים אחרים פשוט לא טורחים בכך, מכיוון שהדרישות לפיתוח תוספים לפלטפורמה לעיתים קרובות מחמירות מכדי שיהיה שווה את המאמץ.

ספארי-חוסמי תוכן

יש גם רשימת קריאה שמאפשרת לך לקבל גישה לא מקוונת לדפי אינטרנט, כמו גם כלי המרת PDF מוכשר להפליא בו תוכל להשתמש כדי להפוך כל דף אינטרנט למסמך PDF. אתה יכול גם לבקש את גרסת שולחן העבודה של אתר אינטרנט, אך המצב אינו מתמשך, ולכן אתה נאלץ להפעיל זאת מחדש עבור כל דף אינטרנט נפרד..

רשימת ספארי-קריאה

כרום

למרות של- Chrome לא כוללים הרבה תכונות מה- go-go, ספריית התוספים המסיבית שלה הופכת את זה לסלחני בהרבה. 

למעשה, אפשר לטעון שהתכונות הדלילות של כרום הן החלטה עיצובית מכוונת לטובת עיצוב נקי ובלתי מחודד, ובכל זאת מאפשרות למשתמשים לבחור ולבחור בין שלל תכונות שונות בצורת הרחבות..

ניתן לסנכרן כמעט כל חלק מחוויית הגלישה בין מכשירים, כולל היסטוריה, הגדרות, תוכן מילוי אוטומטי, כרטיסיות פתוחות ועוד. התהליך הוא גם מהיר וקל להתקנה, והדפדפן מסתנכרן אוטומטית עם פרופיל Google שלך ​​ברגע שאתה נכנס למכשיר חדש..

Chrome-ManageSync

Chrome גם משולב היטב בשירותים השונים של גוגל. Google Translate – ניתן לטעון שתוכנת התרגום החינמית הטובה ביותר – מובנית, וכך גם אפליקציות ל- Google Docs ו- Drive, כמו גם ל- Gmail.

Chrome-GoogleTranslate

בנייד, יש מעט מאוד מה לומר, מכיוון שאין הרבה תכונות מחוץ ליסודות הבסיסיים. ל- Chrome יש גם רשימת קריאה שמאפשרת לך גישה לא מקוונת לדפי אינטרנט שאתה שומר שם, כמו גם מצב שולחן עבודה שנשאר מתמשך, וחוסך לך את הבעיה להפעיל אותו מחדש בכל פעם שאתה פותח דף אינטרנט חדש..

Chrome-DesktopMode

מחשבות סביב סיבוב אחד

ממש מחוץ לשער, Chrome שולט, מכה את Safari בקלות על תכונות בשל ספריית התוספים המסיבית שלה וסנכרון חזק בין מכשירים. 

אף ששני הדפדפנים לא מגיעים עם הרבה פונקציונליות מובנית או התאמה אישית, זו בעיה הרבה יותר גדולה עבור ספארי מאשר Chrome, שכן האחרון יכול לסמוך על אלפי הרחבות המאפשרים למשתמשים לשנות באופן דרמטי את חווית הגלישה שלהם..

סיבוב: תכונות נקודה עבור Google Chrome

לוגו ספארי
לוגו Google Chrome

2

קלות שימוש

עכשיו לאחר שסקרנו תכונות, הגיע הזמן לבדוק את קלות השימוש. זו ללא ספק הקטגוריה הסובייקטיבית ביותר והיא מתמקדת כמה קל ונעים הדפדפן מרגיש לשימוש. תכנון ממשק הוא כמובן חשוב כאן, אך הנוחות חשובה גם היא. משמעות הדבר היא שדברים כמו ניהול כרטיסיות, פריסה ותכונות איכות חיים מינוריות ממלאים גם הם תפקיד גדול.

ספארי

החל מהטובה, ניהול הכרטיסיות של ספארי הוא סולידי. במקום למזער כרטיסיות עד כדי אי-קריאות, ספארי מיישמת גלילה אופקית ברגע שמגיעים למספר מסוים של כרטיסיות. יתר על כן, הדפדפן מגיע עם סקירה כללית, המציגה את הלשוניות שלך עם סמלים גדולים, מה שמקל עליהם לזהות ולהבדיל זה מזה..

ספארי-כרטיסיית סקירה כללית

למרבה הצער, הדפדפן גם מרגיש די מגושם. זה עמוס באנימציות נוצצות אך מיותרות ומסורבלות אפילו עבור הפעולות הפשוטות ביותר. יתר על כן, סרגל הלשוניות מוסתר לחלוטין כאשר רק כרטיסיה אחת פתוחה. זה מבלבל שלא לצורך, מכיוון שאתה אף פעם לא בטוח אם השבת את סרגל הלשוניות במקרה.  

הממשק לא מרגיש נהדר לשימוש בנייד. במקום תפריט כרטיסיות מסורתי יותר, ספארי מנסה לגרום ללשוניות להראות כמו חפיסת קלפים. 

למרות שזה כנראה נשמע כמו רעיון עיצוב חכם על הנייר, בפועל זה אומר שכאשר גולשים במהירות דרך הכרטיסיות הפתוחות שלך, אתה יכול לראות רק את החלק העליון של כל עמוד, ומקשה הרבה יותר על הבחנה ביניהם..

תפריט ספארי-נייד-כרטיסיות

ההגדרות ממוקמות גם מחוץ לדפדפן. זהו תקן מכוון שאפל מנסה לעודד את כל האפליקציות להשתמש בהן, אך בדרך כלל מתעלמים מדפדפנים אחרים ששומרים על רוב ההגדרות שלהם בתוך האפליקציה עצמה, שלדעתנו גישה טובה בהרבה..

הגדרות ספארי-נייד

כרום

בגלל הדומיננטיות בשוק של כרום, ממשק המשתמש שלה מרגיש כעת מסורתי מאוד. עם זאת, זה לא דבר רע, מכיוון שזה בעיקר תוצאה של דפדפנים אחרים העומדים בתקן של Chrome ולא בעיצוב עצלני.. 

ההגדרה והגלישה עם Chrome הם פשוטים ככל שיהיו, ובשל הסתמכותה על תוספות של צד שלישי, הדפדפן מציג פריסה לא מסודרת שקל לנווט בה..

Chrome-BasicUI

תכונה נוחות פנטסטית אחת בולטת בכרום היא היכולת לבצע חיפוש גוגל באופן מיידי בכל תמונה שהיא. אתה פשוט צריך ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התמונה כדי לפתוח את תפריט ההקשר, שם תהיה לך אפשרות לבצע חיפוש תמונות הפוך. זה מאפשר לך למצוא תמונות דומות או את המקור המקורי של התמונה.

חיפוש-הפוך-תמונות של Chrome

שתי מחשבות עגולות

למרות שבסיבוב זה בהחלט לא היה כל כך קל לטעום את Chrome כמו הקודם בתכונות, זה עדיין היה ניצחון קל יחסית עבור גוגל. 

למרות ניהול הלשוניות המעולה של ספארי עקב גלילה אופקית ותפריט סקירה כללית שימושי על מק, העיצוב המגושם שלו בשולחן העבודה וגם בנייד מהווה ניגודיות מוחלטת ל- Chrome, שבמובנים רבים קבע את הסטנדרט התעשייתי עבור ממשקי משתמש בדפדפן.

סבב: נקודת קלות שימוש עבור Google Chrome

לוגו ספארי
לוגו Google Chrome

3

ביצועים

עם ציון שניים עד לאפס לטובת כרום, הרשת הדפדפנית של גוגל נמצאת כבר על סף הניצחון. עם זאת, אם קראת את הביקורת שלנו, אתה יודע שהקריטריון הבא שלנו – ביצועים – הוא משהו מהשקית המעורבת עבור Chrome. 

כאן נתמקד במהירות, בצריכת משאבים ובעומס רוחב הפס כדי לקבוע איזה דפדפן ראוי לזכות בסיבוב הזה.

ספארי

אפשר שביצועים הם הכוח הגדול ביותר של ספארי. גרסת ה- Mac של הדפדפן היא מהירה, אם כי לא המהירה ביותר, מכיוון שדפדפנים כמו פיירפוקס וויוואלדי (קרא את סקירת ויוואלדי שלנו) עולים על זה.. 

עם זאת, ב- iOS, ספארי הוא בקלות הדפדפן המהיר ביותר שבדקנו, מה שככל הנראה קשור מאוד לדפדפן שמפותחת על ידי אפל עצמה ובכך מותאם בצורה מושלמת לפלטפורמה..

ספארי משתמש גם במעט זיכרון RAM בהשוואה לדפדפנים אחרים, במיוחד כאלה המבוססים על Chromium (קרא את סקירת ה- Chromium שלנו), המהווה בונוס עצום למכשירים ישנים יותר או למשתמשים שאוהבים לשמור על הרבה כרטיסיות בו זמנית..

כרום

Chrome מצליח גם כשמדובר בביצועים. בשולחן העבודה זה אחד הדפדפנים המהירים ביותר שקיימים, ורק ויוולדי מהיר יותר באופן משמעותי. כך גם בנייד, שם הוא גם משיג מהירות טובה מאוד, אם כי לא טובה כמו ספארי.

למרבה הצער, השימוש ב- RAM הוא גם מאוד גבוה, וזו בעיה ש- Chrome – כמו גם דפדפנים אחרים המבוססים על כרום – ידוע לשמצה..

שלוש מחשבות עגולות

גם Chrome וגם ספארי הם דפדפנים מהירים מאוד. Chrome הוא המהיר מבין השניים בשולחן העבודה, ואילו ספארי משיג מהירויות גבוהות יותר ב- iOS. 

לפיכך, סבב זה מסתכם בצריכת משאבים, שם ספארי היא בקלות המנצחת, ולעתים קרובות עושה שימוש בכמחצית מה- RAM ש- Chrome עושה כדי להשיג את אותן תוצאות. מסיבה זו סופרי סופית נקודה, ובכך מבטיחה שהקרב הזה עוד לא נגמר.

סיבוב: נקודת ביצועים לספארי

לוגו ספארי
לוגו Google Chrome

4

אבטחה

כעת, לאחר שספארי נמנעה מנוקאאוט מוקדם על ידי ניצחון בביצועים, Chrome מקבל הזדמנות נוספת להשיג ניצחון כשאנחנו עוברים לאבטחת הדפדפנים. 

אבטחה היא היבט שאינו מתעלם אך חשוב במיוחד להפליא של דפדפני האינטרנט, ואנחנו נקדיש תשומת לב מיוחדת לדברים כמו גלישה בטוחה בבסיסי נתונים, חסימת תוכן, עדכון תדר ואזהרות לחיבורים לא מאובטחים..

ספארי

כמו דפדפנים רבים אחרים, ספארי משתמשת במאגר הגלישה הבטוחה של גוגל כדי להגן על המשתמשים שלה מפני אתרים המכילים תוכנות זדוניות או דיוג. זו משימה שמסד הנתונים עושה זאת היטב, אם כי היא שולחת כמויות משמעותיות של מידע על הגלישה שלך לגוגל, המהווה חשש פרטיות רציני.

ככל הנראה, תדירות העדכון היא אחד ההיבטים החשובים ביותר באבטחת הדפדפן, שכן פושעי סייבר נמצאים כל הזמן במצוד אחר ניצול חולשות חדשות בקוד. בגלל זה, דפדפני האינטרנט צריכים באופן אידיאלי לקבל עדכון אבטחה כל שבועיים-שלושה, לפחות, אך למרבה הצער, ספארי לא נופלת מכך.

הגרסאות הגדולות של ספארי קשורות לעדכונים למערכת ההפעלה הבסיסית של OS X, שהיא גישה דומה ל- Edge של מיקרוסופט (קרא את סקירת Edge שלנו). זו לא תהיה בעיה אם זה לא בגלל העובדה שגם תיקוני אבטחה קלים הם מעטים ורחוקים, בדרך כלל מגיעים פעם בחודשיים.

מבחינת חסימת תוכן, ספארי הוא הגון אך לא נהדר. חלונות קופצים חסומים כברירת מחדל, ותוכלו לאפשר גם חסימת JavaScript. עם זאת, כדי לחסום מודעות תצטרך להוריד תוסף, והבחירה בחוסמי מודעות מוגבלת הרבה יותר עבור ספארי מאשר עבור דפדפנים אחרים בגלל ספריית התוספות הקטנטנה שלה..

הגדרות ספארי-אבטחה

יתר על כן, האזהרה היחידה שמצביעה על התחברות באמצעות חיבור לא מאובטח היא היעדר מנעול ירוק. זו דרך איומה להזהיר משתמשים שהם פגיעים, מכיוון שקל מאוד להחמיץ את העובדה שהמנעול לא נמצא, אפילו אם אתה נמרץ.

ספארי-HTTPS-מנעול

מסיבה זו, אתה יכול בקלות למצוא את עצמך במצב בו נתוני הגלישה שלך יכולים להרים ולתמרן על ידי גורמים חיצוניים, מבלי שאתה מודע אפילו לסיכון.

כרום

Chrome הוא אחד מדפדפני האינטרנט המאובטחים ביותר בסביבה, וזה לא צריך להפתיע שהדפדפן משתמש גם בגלישה בטוחה של Google כדי לחסום אתרים מוצלים או זדוניים. כפי שסקנו לעיל, זוהי בחירה איתנה לביטחון, אך היא כוללת חלק משלה בדאגות הפרטיות.

עם זאת, תדירות העדכון של כרום הוא בין הטובים ביותר, מכיוון שהדפדפן בדרך כלל מקבל עדכון אבטחה תוך יום-יומיים מתגלה חולשה, כמו גם תיקון כללי יותר כל שבועיים-שלושה, וזה מצוין.

חלונות קופצים חסומים כברירת מחדל, אך עדיין תרצה להוריד את אחד החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו, מכיוון שאלו הם הרבה יותר מוכשרים מאפשרות ברירת המחדל של Chrome. חסימת מודעות תחייב הורדת תוסף, אך הספרייה המסיבית של Chrome פירושה שיש לך המון אפשרויות לבחירה בנושא זה.

חלונות קופצים

לבסוף, Chrome גם מבהיר למשתמשים בבירור כשהם מבקרים באתר שמשתמש בחיבור HTTP לא מאובטח, ומציג אזהרה הכוללת גם סמל וגם את הטקסט “לא מאובטח”, ומקשה על החמצה..

Chrome-HTTPS אזהרה

סיבוב ארבע מחשבות

למרות שיש כמה קווי דמיון בין שני הדפדפנים בנושא אבטחה, בסופו של דבר ספארי לא היה סיכוי אמיתי לזכות בסיבוב הזה. 

למרות השימוש באותו בסיס נתונים של גלישה בטוחה ומאפשר למשתמשים לחסום גם קופצים וגם ג’אווה סקריפט, המבחר הקטן של ספארי חוסמי מודעות, תדירות עדכון הקרחונים שלו והתראה HTTP איומה נותן לכרום יתרון משמעותי. שני הדפדפנים משתמשים גם בתעודות מערכת כדי להגן על הסיסמאות שלך, אך עדיין תרצה להשתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו..

סבב: נקודת אבטחה עבור Google Chrome

לוגו ספארי
לוגו Google Chrome

5

פרטיות

מאז שכרום קלע את הנקודה השלישית בסיבוב האחרון, הוא כבר הבטיח את הניצחון הכללי בקרב זה. עם זאת, עדיין נמשיך לסיבוב הסיום שלנו כדי לראות כיצד הדפדפנים משתווים ביחס לפרטיות, שהיא קטגוריה ש- Chrome טרם זכה בה באף אחת מההשוואות שלה.. 

דברים חשובים שכדאי לזכור בסבב זה הם מדיניות איסוף נתונים, הרקורד של כל חברה ובקרת פרטיות.

ספארי

למרות שספארי מאפשרת לך לחסום קובצי Cookie ומעקב, הכל או לא כלום. באופן אידיאלי, המשתמשים צריכים להיות מסוגלים לבחור ולבחור איזה סוג של עוגיות הם רוצים לאפשר, מכיוון שסוגים מסוימים הרבה פחות זדוניים מאחרים.

הגדרות ספארי-פרטיות

באופן מפתיע, לאפל למעשה יש רקורד נקי למדי בנושא הפרטיות בהשוואה לענקיות טק אחרות. שערוריות פרטיות משמעותיות הן מעטות ורחוקות עבור החברה, והיא אף רשמה לעצמה איזשהו עיתונות חיובית בנושא כאשר היא סירבה לשתף פעולה עם הרשויות כדי לפתוח נעילת מכשירים מוצפנים.. 

יתכן מאוד שזה היה פשוט פעלול יחסי ציבור, מכיוון שיש הוכחות לכך שהחברה משתפת פעולה עם תוכנית ה- PRISM של NSAs..

מצד שני, מדיניות הפרטיות שלה אינה גדולה. בדומה לחברות טק אחרות עם מגוון גדול של מוצרים, המדיניות אינה ספציפית לכל פיסת תוכנה אחת. הגישה הכללית הזו פירושה שקשה למדי להבחין במדויק מה חל על ספארי עצמה ומה חל על שאר חבילת התוכנה של אפל..

עם זאת, המדיניות מבהירה שאפל יכולה לאסוף כל מיני מידע על אנשים המשתמשים במוצריה, כולל שמות, כתובות IP, מיקומים פיזיים ועוד. 

היא גם שומרת לעצמה את הזכות לשתף מידע זה ממגוון טעמים מעורפלים שניתן בקלות ליישם כמעט בכל תרחיש. שאילתות חיפוש נאספות גם על ידי אפל, אך החברה טוענת כי אלה אינן קשורות למשתמשים ספציפיים.

כרום

מעטות מהחברות משתגעות מפרטיות כמו גוגל. מכיוון שהחברה מבססת את מרבית הכנסותיה ומודל העסקים שלה על הפצת מודעות, איסוף ושימוש בנתוני הגלישה שלך הוא חלק מכריע בפעילותה.. 

למרות שגוגל טוענת שהיא לא מוכרת על הסף מידע זה, היא מודה בגלוי שהיא נהגה ליצור פרופילי פרסום למשתמשים שלה על מנת להציג להם מודעות רלוונטיות יותר..

גוגל גם לא אמינה להפליא בנושא זה, וכל מה שכתוב עליו צריך לקחת עם גרגר גדול של מלח. הסיבה לכך היא שהוכחו כי הם לא היו כנים פעמים רבות לאורך השנים, למשל כאשר המשיכה לאסוף נתוני מיקום על משתמשים שהביעו את הסכמתם, או באותה תקופה שבה השתמשה במכוניות התצוגה ברחוב שלה כדי לרחרח רשתות WiFi לא מוגנות.

החברה הייתה מעורבת גם בתוכנית ה- PRISM של NSA, כלומר גוגל שמחה יותר מכירתך לרשויות כשנשאלה. מדיניות הפרטיות שלה מעורפלת ומעורבת וכמעט בלתי אפשרי לדעת אילו חלקים ממנה חלים על Chrome באופן ספציפי ולא על הצעות התוכנה האחרות של החברה..

כברירת מחדל, מספר תכונות של Google הפוגעות בפרטיות, כמו חיזוי חיפוש והצעות URL. אתה תמיד יכול לכבות את אלה, אבל קשה לומר אם זה אכן עוזר כי אי אפשר לקחת את גוגל במילה שלה. למרות ש- Chrome אכן מציע כמה בקרות פרטיות, הם אינם גמישים ככל שיהיו.

בקרות של Chrome-Privacy

למרות שגוגל אכן מציעה למשתמשים דרך למחוק את מה שיש לחברה עליהם – וזה דבר שאתה יכול לעשות על ידי ביצוע המדריך שלנו כיצד למחוק את ההיסטוריה שלך בגוגל – שוב, קשה לסמוך לחלוטין עד כמה זה אפקטיבי.

שירותי Chrome-GoogleServices

מחשבות סיבוב חמש

בסופו של יום, אף דפדפן אינו מהווה אפשרות נהדרת לפרטיות. שניהם מופעלים על ידי ענקיות טק שעבדו עם הרשויות כאשר הם חושבים שאיש לא מסתכל, ומדיניות הפרטיות שלהם בהתאמה מעורפלת באותה מידה. 

ללא קשר לאילו מדפדפנים אלו אתם משתמשים, עמדותיהם בנושא פרטיות פירושו שתעיינו במדריך הגלישה האנונימי שלנו..

עם זאת, בהתחשב בכך שכל זרם ההכנסות של גוגל מסתמך על מודעות, נתוני המשתמש שלך הם בעלי ערך רב לחברה זו מאשר לאפל. זה, בשילוב עם הניגודיות הברורה בין שערוריות הפרטיות הרבות של גוגל לרקורד הנקי להפליא של אפל, פירושו שספארי מביאה הביתה את נקודת הפרטיות, ומביאה את הציון ל -3-2..

סבב: נקודת פרטיות לספארי

לוגו ספארי
לוגו Google Chrome

6

מחשבות אחרונות

עם זה, הקרב שלנו מסתיים. Chrome התחיל התחלה נהדרת בכך שהכה בקלות את ספארי בשתי התכונות וקלות השימוש, אך לאחר מכן איבד קצת תנופה כשספארי חטף את הזכייה בביצועים בגלל צריכת המשאבים הנמוכה להפליא.. 

זה לא הספיק כדי להציל את ספארי, מכיוון שהביטחון הנורא של הדפדפן היה המסמר האחרון בארון הקבורה, למרות שניהל ניצחון בסיבוב האחרון שלנו בנושא פרטיות.

הזוכה: כרום

מה אתם חושבים על כרום וספארי? האם אתה מסכים שהדפדפן של אפל מרגיש מגושם ומעוצב יתר, או שאתה חובב הממשק שלו? לחלופין, האם אתה מודאג יותר מביצועים ופרטיות מאשר אתה עם תכונות ואבטחה, ובכך אתה מעדיף את ספארי? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map