תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר 2020

ברוך הבא למדריך Cloudwards.net לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר. אנו נלך לך דרך קרם היבול שמצאנו במהלך ביקורות האנטי-וירוס שלנו, וכן נודיע לך על מה אנטי-וירוס עושה כדי להגן עליך ועל אמצעי הזהירות שתוכל לנקוט מחוץ לסריקה רגילה..


נשווה בין תוכניות אנטי-וירוס לאורך חמישה סבבים: תכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, הגנה ותמיכה. שלוש תוכניות ידורגו עבור כל אחת, ובסוף אנו נכריז על הזוכה הכללי.

לפני שנכנס לסיבובים, אנו נגדיר מה זה אנטי-וירוס לשנת 2020, נעבור על סוגי תוכנות זדוניות בסיסיות וכיצד לזהות אם הם נמצאים במחשב שלך, ומשקללים את היתרונות והחסרונות של תוכניות אנטי-וירוס בחינם – –.

עוד על:

 • תוכנת אנטי-וירוס מאובטחת ביותר 2020
 • תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר לשנת 2020
 • האנטי-וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד 2020

Contents

הגדרת אנטי-וירוס בשנת 2020

רוב האנשים שבילו זמן במחשב יכולים לספק הגדרה בסיסית לאנטי-וירוס. במילים פשוטות, זה מגן על המחשב שלך מפני וירוסים. אמנם זה עדיין נכון, אנטי-וירוסים כפי שאנו מכירים אותם כיום מתוארים טוב יותר כ- antimalware.

תוכנה זדונית היא מונח מטריה לתוכנה זדונית. וירוסים ברשימה, אבל

 תוכניות גדלו עם השנים כדי להכיל מערך איומים מגוון יותר, שלא כולם חיים בשולחן העבודה.

תוכנות אנטי-וירוס רבות מגיעות כעת כחלונות אבטחה מובחרים, כולל הגנה למספר מכונות, מערכות הפעלה ומכשירים ניידים. אמצעי אבטחה מוגברים כמו הגנה מפני גניבת זהות והצפנת קבצים הם דבר שבשגרה.

ממשק פנדה אבטחה

אנטי-וירוסים אינם מגיבים כמו פעם. הם מחפשים תוכנה זדונית לפני שהיא יכולה להדביק את המחשב שלך. אחת הדרכים האופייניות לכך היא באמצעות ניטור התנהגות ולמידת מכונה.

מיטיבי האנטי-וירוס הטובים ביותר יכולים לזהות איומים שלא ידועים על ידי למידת התנהגות של תוכנות זדוניות שכבר נתקלו בהם והפעלתם על תוכנה חדשה. זה מאפשר להם לאתר ולהסיר תוכנות זדוניות חדשות מהמחשב שלך, גם אם מסד הנתונים של תוכנות זדוניות ידועות אינו כולל אותה.

לימוד זה נמשך לדפדפן שלך, שם יש אוצר של תוכנות זדוניות שרק מחכה שתוריד אותו. הדפדפנים השתפרו יותר עם אבטחה מובנית, במיוחד גוגל כרום, אך אנטי-וירוס ייעודי יכול למחוק התקפות שאולי לא יזהו..

לפני שנמשיך לרשימה שלנו, נגדיר את התוכנה הזדונית הנפוצה שאתה עלול להיתקל בהן וכיצד ניתן לדעת אם כבר נדבקת.

סוגי תוכנות זדוניות והתקפות

תוכנות זדוניות-וירוס

ישנן צורות רבות של תוכנות זדוניות ואנחנו לא יכולות לכסות כל אחת כאן. מתכנתים ערמומיים כותבים תוכנות זדוניות חדשות לניצולים חדשים מדי יום. ובכל זאת, ישנם ארכיטיפים רחבים שעליכם להיות מודעים אליהם.

תוכנות פרסום

תוכנות פרסום הן אחד הסוגים הנפוצים ביותר של תוכנות זדוניות, והיא בנויה לרוץ מתחת לרדאר של מי שלא מחפש אותה. ברוב המקרים, מנוע החיפוש שלך ישונה, מודעות נוספות יופיעו באתרים שבהם אתה מבקר ובמקרים מסוימים יהיו מודעות בשולחן העבודה שלך..

בדרך כלל אתה מקבל תוכנות פרסום כתוספת עם תוכנה חופשית. משתמשים רבים לוחצים על מתקינים ללא מחשבה שנייה וככה זה מתגנב. וודאו שאתם ערניים להתקנות ובטלו את הסימון בתיבות שמבקשות להתקין תוכנה נוספת..

הדבר המסובך הוא שזה לא חוקי או תמיד זדוני. במקרים רבים המשתמש פונה לדפדפן “מאובטח” שנועד להביא דולרי מודעות עבור מי שכתב את התוכנה. גם אם קשה להסיר את התוכנה, היא לא מנסה לגנוב ממך שום דבר. הדבר החשוב ביותר להגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות מסוג זה הוא לשים לב למתקינים.

בוטים ובוטנים

בוטים הם זדוניים. הם נועדו לחדור למחשב שלך, ולאפשר להאקר לבצע פעולות במחשב שלך מרחוק. בוטים יכולים להחליף את עצמם כמו תולעים ולהפיץ אותם למכונות אחרות כמו וירוסים.

זה לא כמו המטריקס, שם האקר מביא שורת פקודה ושולח לך הודעה. אם למחשב שלך יש בוט, סביר להניח שזה חלק ממכונות עבדים, מכונות עבדים הנפוצות ביותר להתקפות DDoS.

כל הבוטים בבוטנט קוראים למכונות המארחות לבצע פעולה בבת אחת, בדרך כלל כדי לקרוס שרת אינטרנט ולהוריד אתר. מה שמפחיד בבוטנות הוא שאתה עשוי להיות חלק מאחת ללא שום אינדיקציה משמעותית, במיוחד אם השתמשת בשירות לא נכון כמו VP VPN של Hola.

קיילוגר

תוכנת keyloggers שמסבירה את עצמה, אבל מגעילה, מאחסנת את כל הקשות המקשים שנעשו במחשב המארח. מרבית האנטי-וירוסים יכולים לאתר קוג-לוגרים בתור תהליך פעיל, אך ישנן דרכים אחרות להגן על עצמך.

אתה יכול להשתמש במקלדת על המסך בעת הזנת נתונים רגישים, אך אנו ממליצים להשתמש במנהל סיסמאות מהרשימה הטובה ביותר של מנהל הסיסמאות שלנו. לא רק שלא תיגע במקלדת שלך, אלא תחסוך זמן בכניסה לאתרים.

כופרה

Ransomware מצפין נתונים במחשבים שלך ומחזיק אותם כבן ערובה עד שאתה משלם כופר. המסמכים, המדיה שלך ועוד יהיו מעורבבים עד שתשיג את המזומנים להחזרתם.

שלא כמו תוכנות זדוניות אחרות, תדע אם זה במחשב שלך. התוקף יודיע לך בהוראות כיצד לשלוח תשלום ולבטל את נעילת הנתונים שלך. בדרך כלל תצטרך לשלם באמצעות cryptocurrency כדי שהתוקף יוכל להישאר בעילום שם.

תוכנות כופר אחרות הן ערמומיות יותר. תוכנות צלקת, למשל, יתייצבו כאנטי-וירוס בטענה שהיא גילתה אין ספור בעיות במחשב שלך. וירוסים עם מסך נעילה יטענו אתר מזויף, לרוב ממשלה מדומה או סוכנות כרטיסי אשראי, וידרשו תשלום לפני שתוכלו להיכנס למחשב שלכם..

לא משנה באיזו צורה היא נכנסת, אל תשלמו את הכופר. האדם כבר יצא מגדרו כדי לדפוק את המחשב שלך, כך שהוא כנראה לא יחזיר את הקבצים. הדרך הטובה ביותר להסיר תוכנת ransomware היא לחזור לנקודת שחזור מערכת ב- Windows ולהריץ סריקת UEFI.

אתה יכול גם לעקוף את כל הנושא ולעצב את הכונן הקשיח שלך, אך עליך לגבות אותו לשם כך. עיין בסקירה הכללית שלנו אודות אחסון הענן הטוב ביותר וספקי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר כדי להבין כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

רוטקיט

ערכת שורש דומה לבוט, אך בניגוד לבוטנט, מעוניינת יותר להדביק מכונה יחידה. מערכת כלי התוכנה מעניקה למשתמש לא מורשה גישה למחשב המרוחק, ומאפשרת להם לבצע קבצים ולשנות את תצורות המערכת..

מכיוון שערכות השורש כל כך מושבות עמוק, הן מתקשות לאתר ולהסיר אותן. עם זאת לוקח זמן להגיע לרמת גישה כזו, כך שרוב האנטי-וירוסים צריכים לאתר ולהסיר ערכות שורש כאשר הם מקבלים הרשאות משתמש..

במקרה שיש לך כבר ערכת שורש והיא אינה ניתנת להסרה באמצעות סריקת שולחן עבודה, האפשרות הטובה ביותר היא להריץ סריקת UEFI כדי לרוקן אותה לפני שמערכת ההפעלה שלך נטענת..

תוכנות ריגול

תוכנות ריגול מסובכות מכיוון שהיא אינה חוקית או זדונית. זו תוכנה שנועדה לרגל אחריך, לאסוף נתונים על אפשרויות הגלישה שלך, החלטות רכישה ועוד. ברוב המקרים זו דרך למכור מידע למשווקים. דוגמה אחרונה, Red Shell, עברה משחקי מחשב רבים וגרמה למחלוקת בקהילת המשחקים.

תוכנות ריגול כאלה מכניסים מפתחי תוכנה בכוונה, אך זה לא תמיד המקרה. לפעמים זו דרך ללכוד את המסך שלך, להקליט נתוני כניסה רגישים או לרגל מצלמות אינטרנט אחר מציצים של Toms.

למרבה המזל, קל לזהות ולהסיר אותם. אנטי-וירוסים מודרניים רבים כוללים גם הגנה על מצלמת רשת וחוסמת את הגישה לכל התוכניות אלא אם כן תאפשר זאת.

טרויאני

טרויאני-ווירוס

בדומה לסוס הטרויאני, סוג זה של תוכנות זדוניות מייצג את עצמו כמשהו מועיל, אך מכיל בתוכו עומס זדוני. טרויאני בלבד אינו תוכנה זדונית, אך כל מה שיש בתוכו.

זו אחת הדרכים הנפוצות להעביר תוכנות זדוניות למחשב. זה גם אחד המסוכנים מכיוון שהוא משמש למסירת keyloggers, תוכנות כופר, ערכות שורש ועוד. סוסים טרויאנים הם אחד הדברים הראשונים שאנטי-וירוסים מחפשים.

הדרך הטובה ביותר להימנע מטרויאני היא לא להוריד שום דבר מפוקפק. כדאי להיזהר מדברים כמו ממירי PDF בחינם ואנטי-וירוסים מזויפים, במיוחד. במקרים זדוניים יותר, הורדות מושכות כפול, התקנת סוס טרויאני ותוכנות פרסום במחשב שלך באותה הפעלה.

נגיף

אחד האיומים המוקדמים והחזקים ביותר במחשבים, נגיפים קיימים כבר זמן רב, לפחות מספיק זמן כדי למטבע את המונח “אנטי-וירוס.” הם נראים להתרבות במהירות האפשרית, ולהדביק את המכונה שלך וכל מי שאתה פונה אליהם.

ההיבט המפחיד ביותר בווירוסים הוא באיזו מהירות הם יכולים להתפשט ולגרום להרס. הם נהגים לגנוב או להשחית כמויות עצומות של נתונים, ולעיתים קרובות מאטים את המכונה שלך לזחילה על ידי אכילת משאבי מערכת.

למרבה המזל, נגיפים נפוצים פחות מבעבר, שכן אנטי-וירוסים הפכו מתוחכמים יותר. עם זאת, תוכנות זדוניות אחרות תפסו את מקומן, בעיקר, תוכנות רנסומטיות ובוטים.

דיוג

אמנם אין זה סוג של תוכנה זדונית, דיוג מהווה איום רב עוצמה על אבטחת הרשת. אתה מתקשר באמצעות דוא”ל, טלפון או טקסט על ידי מישהו המתחזה למוסד לגיטימי שמבקש ממך לספק מידע רגיש. בדרך כלל מדובר בבנק, חברת ביטוח או סוכנות כרטיסי אשראי.

המטרה היא לפתות משתמש ללחוץ על כתובת אתר נגועה, בדרך כלל פורטל תשלום מדומה, ולהזין מידע כמו שם משתמש וסיסמא. במהלך בדיקות האנטי-וירוס שלנו ראינו בנקים, פייפאל וסוכנויות ביטוח מחקות.

דפי אינטרנט של דיוג משתנים כל הזמן, לרוב נשארים ערים למשך יום ופחות, אוספים נתונים ומוצאים במצב לא מקוון. קו ההגנה הראשון הוא כיבוד תיקיית הספאם שלך ואי מחלקת מידע ללא אישורים. וודא שכאשר אתה מזין מידע רגיש, בדוק שוב את כתובת האתר שאתה נמצא בה.

כיצד לזהות תוכנות זדוניות

מרבית התוכנות הזדוניות נועדו לחיות ללא זיהוי במחשב שלך זמן רב ככל האפשר. ישנן תוכניות אחרות, כגון תוכנות רנסומטיות, שמודיעות את נוכחותן. מלבד אלה, תלוי בך לדעת אם יש לך תוכנה זדונית.

לאחר שתוריד אנטי-וירוס מהרשימה שלנו ותפעיל סריקה, תדע אם יש תוכנה זדונית במחשב שלך, אך יש סימנים שצריך להיזהר בהם לפני כן.

הראשון הוא ביצוע איטי. תוכנות זדוניות עוסקות משאבי מערכת במהירות, לעיתים קרובות מכיוון שהתוכנות נכתבות בחופזה ללא אופטימיזציה. אם המכונה שלך פועלת לאט מהרגיל, יתכן שיש לך תוכנה זדונית.

מעבד הצמד

ב- Windows אתה יכול להשתמש במנהל המשימות כדי לראות משימות פעילות ושימוש במשאבים. גלול ברשימה ובדוק אם ישנם תהליכים פעילים שיש להם שמות מוזרים או שלא נראה שהם קשורים ליישומים כלשהם. לא כדאי לסיים תהליכים אלה, מכיוון שאינך מסיר את התוכנה הזדונית ויכול להיות שזה קשור ליישום לגיטימי..

צורות אחרות של תוכנות זדוניות, כגון בוטים, עשויות לא להראות סימני הימצאותן במחשב שלך. בגלל זה, עדיף לבצע סריקה מלאה עם האנטי-וירוס שלך לעתים קרובות, גם אם לא תבחין בהאטות במערכת או בתהליכים פעילים מוזרים..

אנטי-וירוסים חינם: הטובים, הרעים & המכוער

בעוד שפתרונות בתשלום כמעט תמיד טובים יותר, קיימים אנטי-וירוסים בחינם. אנו חושבים שאסור להימנע מהגנה רק בגלל שהארנק שלך לא יכול לתמוך בתוכנית מלאה, אבל יש חסרונות בהנפקות בחינם.

בואו נתחיל עם הטוב. נקודת המכירה העיקרית לאנטי-וירוסים בחינם היא, ובכן, הם חופשיים. חברות כמו Avast, Malwarebytes, Avira ונורטון דחפו אנטי-וירוס בחינם להגנה. אתה מוריד מתקין וזהו, לא הוצא כסף.

ממשק Malwarebytes

עם זאת, כמו כל דבר שהוא בחינם, יש מגבלות. מה שאתה מקבל זה גרסה מופשטת של התוכנה בתשלום ופניות מתמיד לשדרוג. למשל, Avira Free מספקת סריקה לפי דרישה בלבד. חברות טוענות כי גרסאות בתשלום וגם בחינם מתעדכנות עם חתימות תוכנות זדוניות חדשות, אך לא תמיד הן נעשות באותו קצב.

ההבדל הוא קטן, אך אנטי-וירוסים בתשלום מציבים מספרי זיהוי גבוהים יותר מאשר עמיתיהם החופשיים. בהנחה ששני היישומים מתעדכנים באותה חתימות על תוכנות זדוניות, אנו יכולים לנחש כי עדכונים אלה מתפרסמים תחילה למשתמשים בתשלום ושניים – ללא תשלום..

הזמן הוא המהות של תוכניות אנטי-וירוס. מעשי אפס-יום הם התקפות המתבצעות באותו יום בו נודע המנצל. אלה עם אנטי-וירוסים בחינם חשופים יותר אליהם. מוצרים ששולמו משתמשים בדרך כלל בניטור התנהגות מתוחכם יותר לגילוי תוכנות זדוניות באפס יום, בעוד שחינם חופשיים מסתמכים על חתימות תוכנות זדוניות ידועות ושיטות איתור רודמנטוריות..

בין אם מדובר במערכת פיקוח על התנהגות מורכבת יותר או עדכון מהיר יותר של חתימות תוכנות זדוניות אינו רלוונטי. בממוצע, אנטי-וירוסים בחינם מתפקדים מעט גרועים יותר מאשר עמיתיהם בתשלום. עם זאת, זהו מרווח קטן שפתרונות בתשלום נאבקים לפעמים כדי להצדיק.

הפער מורכב בתכונות המתמקדות בשימושיות או בהגנה. ברשימה בדרך כלל אתה מקבל בקרת הורים, הגנה על תוכנות רנסומטיות ואפשרויות תמיכה כשאתה משדרג.

בקרת הורים סופית ביתית

התכונות עולות בקלות על המחיר. סריקת המחשב שלך אחר תוכנות זדוניות עלולה לנקות שאריות ממנה, אך הגנה מפני גניבת זהות, תוכנות כופר והתקפות ניידות הן תכונות שאתה מקבל עם אנטי-וירוסים בתשלום..

בקיצור, אנטי-וירוסים בתשלום טובים יותר מאלו בחינם. שיעורי הגילוי דומים, אך תכונות ההגנה הנוספות והתשתיות החזקות יותר הופכות את השדרוג למוצדק. ובכל זאת, הגנה חופשית היא טובה מכל הגנה, לכן הקפד לקרוא במדריך זה את ההמלצות שלנו על תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר..

סיבוב ראשון: תכונות

אנטי-וירוסים הם יותר מהגנה למחשב האישי שלך. קיימות תוכניות בסיסיות, אך מוצר ההידוק התפתח מכלי שירות לסוויטת אבטחה מובחרת. הסיבוב הראשון שלנו יסתכל על תכונות המשפרות את האבטחה ואת החוויה שלך מבלי לאגור משאבי מערכת או לנקב את ממשק המשתמש.

רשתות פרטיות וירטואליות וכלי ניהול סיסמאות לא יהיו בין הדברים שאנו שוקלים. כלים אלה הפכו לתוספות נפוצות לסוויטות אנטי-וירוס, אך הם ביצועים גרועים יותר ממבחר הבחירות והמנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו ב- VPN. אנו נעשה חריג אם ה- VPN הכלול או מנהל הסיסמאות הכלול יוכלו ללכת עד כף הרגל עם הבחירות המובילות שלנו בקטגוריות אלה..

במקום זאת, אנו בוחנים תכונות כמו מגרסת קבצים, בקרת הורים ודפדפן מאובטח. מרבית האנטי-וירוסים מאבטחים את הדפדפן הנוכחי שלך, אך אנו מחפשים יישום נוסף המגן על תשלומים מקוונים, חוסם מודעות ושומר על פינוי העוגיות..

מעבר לכך, התכונות הינן ספציפיות למוצר. Bitdefender Antivirus כולל פרופילים לכוונון סריקות, למשל, ו- AVG כולל ניסיון ללא תשלום של תוכנת TuneUp שלה בכדי לפנות את הפסולת במחשב שלך. תכונות כמו אלה עוזרות לגרום לאנטי-וירוסים מסוימים להתבלט מהאחרים וישמשו כפריצות דרך למוצרים עם ערכות תכונות דומות..

הנה הדברים שאנחנו מחפשים בסבב זה:

 • מגרסה קבצים
 • בקרת הורים
 • דפדפן מאובטח
 • תכונות נוספות

ממוצע

ל- AVG הצעה נדיבה בחינם עם הגנה בסיסית על תוכנות זדוניות, הגנה על תוכנות רנסומיות ועוד. התכונה המועדפת עלינו מהתוכנית החינמית היא הדפדפן המאובטח של AVG, ממשק כרום עם תוספים המותקנים מראש כמו חוסם מודעות, מנקה קובצי cookie ומנהל סיסמאות..

הדפדפן, זהה לדפדפן Avast Secure, בולט מאנטי-וירוסים אחרים. זהו ממשק מוכר שמגביר את המהירות שלך ושומר על הגנתך. כל עוד אתה יכול ללכת ללא אינטגרציה של גוגל, דפדפן מאובטח אינו אפשרות רעה.

אבטחת אינטרנט מוסיפה תכונות כמו חומת אש, הגנת מצלמות אינטרנט והצפנת קבצים. מחוץ למגרש, הצפנת הקבצים היא השימושית ביותר, והיא מספקת שכבה נוספת של אבטחה מפני תוכנות רנסומיות מגעילות.

הגדרות הגנת AVG

הסיבה ש- AVG נמצאת במקום הראשון בסבב זה היא חבילת ה- Ultimate שלה. זה אבטחת אינטרנט וכוונון AVG בשילוב. TuneUp הוא כלי ניקוי מעולה שיכול לנהל קבצים בכמויות גדולות להאט את ביצועי הכונן ולתקן יישומי רקע עם יישומי רקע. כשבדקנו את TuneUp, הוא פינה מעל 12 ג’יגה-בייט מהכוננים שלנו.

AVG עונה על הקריטריונים שלנו עם בקרת הורים, דפדפן מאובטח, מגרסת קבצים ותכונות נוספות כגון TuneUp. יש גם שורה של תכונות אחרות עליהן תוכלו לקרוא בסקירת ה- AVG המלאה שלנו.

ביטפנדר

אנטי-וירוס Bitdefender הוא אנטי-וירוס המבחן שלנו לתכונות. אם זה לא היה עבור AVG TuneUp, זה היה מקבל בקלות את המקום הראשון בסיבוב הזה. עם זאת, היא תצטרך להסתפק בשנייה. זה נשמע בעקבי AVG עם פרופילי ביצועים, בנקאות מקוונת בטוחה ו- Bitdefender Photon.

יש לו מערך מרשים של תכונות הגנה ומספק את קו הבסיס של בקרת ההורים, מגרסת קבצים ודפדפן מאובטח, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת Bitdefender שלנו. אתה מקבל הצפנת קבצים מלאה והגנה על תוכנות רנסומס, מוניטור איומי רשת, מסנן דיוג ואנטי גניבה, כלי המסייע לאתר את המכשיר שלך אם הוא אבוד או נגנב..

Bitdefender- פרופיל הגדרות

התכונה המועדפת עלינו היא פרופילי ביצועים, בלעדיים עבור Bitdefender. באפשרותך להגדיר פרופילים שייכנסו אוטומטית לפעולה כאשר פעולות מסוימות יבוצעו או יישומים יופעלו.

ביטאפנדר יגדיל את ההגנה היא אזורים, תדחיק את ההודעות או תעשה כל מה שאתה צריך על סמך מה שאתה עושה. לדוגמה, פרופיל עבודה עשוי להגביר את ההגנה מפני דוא”ל ורשת תוך דיכוי התראות סריקה.

דרך נוספת להגדיל את הביצועים היא באמצעות Bitdefender Photon, אשר יסרוק את תצורות החומרה והתוכנה שלך וייעל את הסריקות עבור אותה הגדרה. תוכלו לחסוך משאבים ולשפר את המהירות שלכם, כך שתוכלו להמשיך להשתמש במחשב שלכם בזמן סריקת Bitdefender.

קספרסקי

הרבה אנטי-וירוסים עשויים לקחת את המשבצת השלישית לסיבוב זה. ESET, פנדה אבטחה ונורטון היו מתמודדים, אך עלינו למסור אותה לקאספרסקי על התמקדות באיכות על כמות עם התכונות שלה..

זה כולל את כל מה שאנחנו מחפשים בסיבוב הזה: מגרסת קבצים, בקרת הורים ודפדפן מאובטח. 

תכונות בולטות אחרות כוללות הגנה על מצלמת רשת ומנקה פרטיות. זה יהיה לטאטא את המערכת שלך עבור כל נתונים מזהים ולנקות אותם. אמנם מנקה הפרטיות לא יחסוך לך מקום כמו AVG TuneUp, אך הוא יגן עליך מפני גניבת זהות. אתה יכול לקרוא את הטיפים שלנו למניעת גניבת זהות כדי ללמוד דרכים נוספות להגן על עצמך.

חוסם הגשמים של קספרסקי

אתה מקבל כסף בטוח, שזו דרך בטוחה להתמודד עם עסקאות מקוונות, אך קספרסקי מגן גם על הדפדפן הרגיל שלך. גלישה פרטית תחסום ניסיונות לאסוף נתונים מניתוח אתרים לרשתות חברתיות. תוכל לקרוא עוד על גלישה פרטית ועל התכונות האחרות של קספרסקי בסקירת אנטי-וירוס Kaspersky שלנו.

סיבוב שני: תמחור

כמו בכל המדריכים שלנו, בדקנו את המחיר ביחס לערך. לדוגמה, אנו מדרגים באופן עקבי את ExpressVPN בראש הקטגוריה שלו. זה יקר, אך מצדיק את מחירו באמצעות מערך תכונות חזק שאפשר לקרוא עליו בסקירת ExpressVPN שלנו.

שירות אינו טוב רק בגלל שהוא זול, לכן נסתכל על המחיר והתכונה שנקבעו זה בזה. לדוגמה, F-Secure יקר יותר מ- McAfee Total Protection, אך תוצאות המעבדה מדרגות אותו גבוה יותר מהמתחרה המוגן באדום שלו..

מחוץ לערך הכולל, אנו בוחנים את מערך התוכנית. זה כולל כמה מכשירים שיכולים להיות בתוכנית, באילו מערכות הפעלה היא תומכת וכו ‘. Kaspersky Internet Security, אנטי-וירוס שמביא תוצאות מעבדה מצוינות, מוגבל לחמישה מכשירים, מה שהופך אותו למכירה קשה למשפחות..

כאמור לעיל, אנטי-וירוסים בתשלום בדרך כלל טובים יותר מאשר עמיתיהם החופשיים. עדיין, יש יתרון למנחות בחינם. נשקול אם אנטי-וירוס מספק תוכנית חינמית כגורם קטן בעת ​​קביעת הדירוג שלנו.

הנה מה שאנחנו מחפשים בסיבוב הזה:

 • ערך
 • תמיכה במכשירים
 • תמיכה במערכת הפעלה
 • תוכנית חופשית

אווסט

Avast הוא האנטי-וירוס הטוב ביותר מונחי הערך. ההנפקה החינמית הנדיבה בולטת והעלות הנמוכה של Avast Pro היא כחצי ממחיר האנטי-וירוסים האחרים. בעוד שהתכונות קלילות, היא הצליחה להבדיל את עצמה בתוצאות מעבדה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Avast Pro שלנו.

זה אור על תכונות בהשוואה לחבילת אבטחה כמו Bitdefender, אבל, בפחות ממחצית העלות, אתה עדיין מקבל הרבה. Avast כוללת את הדפדפן המאובטח שלו, זהה לזה של ה- AVG Secure Browser. יש לו תוספים כמו חוסם מודעות, מנקה לעוגיות ועוד, אך חסר אינטגרציה של גוגל.

התכונה המועדפת עלינו ב- Avast Free ו- Pro היא מפקח Wi-Fi. היא תסרוק את כל המכשירים המחוברים לרשת שלך ותזהיר אותך מפני פגיעויות. זה שימושי במיוחד לגלישת WiFi ציבורי, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לזהות בעיות ברשת הביתית שלך.

הבעיה היחידה עם Avast היא שלא ניתן לערבב מערכות הפעלה. אפילו תוכניות מרובות מכשירים מוגבלות למחשב האישי. הצעות מק, אנדרואיד ו- iOS הינן חינמיות או זולות, אולם מקלות על הכאב של תוכנית Windows בלבד.

למרות הערך של Avast Pro, קיימות תכונות רבות נוספות המצדיקות שדרוג. Avast Ultimate, למשל, אין ערך רב לדולר כמו ההנפקות הזולות אבל מגיע עם Avast SecureLine, VPN טוב להפליא למוצר שכולל. תוכל לקרוא את סקירת Avast SecureLine שלנו כדי ללמוד עוד על כך.

מקאפי הגנה מוחלטת

McAfee השיג ציון “הגון” בסקירת McAfee Total Protection שלנו בגלל ביצועים גרועים בשולחן העבודה בגלל מטח של חלונות קופצים, אך אין אפשרות טובה יותר לספירת מכשירים גבוהה במחיר נמוך.

בפחות מ- 50 $ בשנה, אתה יכול להגן על עד 10 מכשירים באמצעות חבילת הפרימיום של McAfee. זה תומך ב- Windows, macOS, Android ו- iOS ותוכלו לסנכרן את כולם בממשק המשתמש. האנטי-וירוס מתאים ביותר למשפחה שצריכה להגן על מכונות מרובות ולנהל אותן באזור יחיד.

אתה מקבל גם הרבה תכונות. McAfee כולל True Key, תוכנת ניהול סיסמאות הגונה שאינה מצליחה להגיע לרמה של Dashlane (קרא את סקירת Dashlane שלנו). עם זאת, כתוכנה מצורפת, זה טוב. אתה מקבל חמישה רישיונות, שהם בעצמם יניבו 99.99 דולר בשנה.

גם תכונות כמו מגרסת קבצים ומנקה דפדפנים יתקבלו בברכה. McAfee Total Protection היא אפשרות טובה לכביש שאינה מצטיינת בשום תחום. אם אתה מחפש להגן על כמה שיותר מכשירים במחיר הנמוך ביותר, זו הבחירה הטובה ביותר.

סופוס בית

שלא כמו אנטי-ווירוסים רבים, לסופוס הום יש תמחור פשוט. יש גרסה חופשית ומשלמת, שתיהן עם ספירת מכשירים גבוהה בהתחשב בעלותן. התוכנית החינמית מגינה על שלושה מכשירים ושומרת על מגנים 10, שהם גניבה של 50 דולר בלבד.

אין לך תכונות רבות בתכנית החינמית. יש לך את האנטי-וירוס הבסיסי המגן מפני מערכת התקן הרגילה של תוכנות זדוניות, כולל תוכנות כופר, בקרות הורים וניהול מרחוק כדי לבדוק את כל המכשירים שלך..

פרימיום שווה את השדרוג, עם זאת, משולש את מספר המכשירים ושלל תכונות חדשות. אתה מקבל הגנה על מצלמות רשת ו- keylogger, הסרת תוכנות זדוניות מתקדמות והגנה בנקאית. בעשרה מכשירים, בקרות ההורים והניהול המרוחק מאירים עוד יותר.

יש לנו הסתייגויות בנוגע להגנה, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ביתנו של Sophos. עדיין, במחיר זה הערך המצוין. אתה מקבל תמיכה במכשירים רבים ושפע של תכונות בכמחצית העלות של חבילות דומות.

סיבוב שלישי: ידידותיות למשתמש

מרבית האנטי-וירוסים קלים לשימוש. ישנם יוצאים מן הכלל, אך בכל מקרה לא היה להם סיכוי להכין רשימה זו. אנו נשקול את השימושיות הכוללת, אך נעסוק יותר באפשרויות ובאופן הצגת האפשרויות הללו.

הליבה של כל אנטי-וירוס, סריקה, היא החשש הגדול ביותר. אנו מחפשים הרבה מצבי סריקה ודרך קלה להבין מהם. סריקות ממוקדות הן חובה ותכונות כגון סריקת ושחרור ושירותים של ESET יתקבלו בברכה.

לאחר פיגי-גב לסריקה, אנו בוחנים ביצועים, לפחות מהבדיקות המתקדמות שלנו. אנו עוקבים אחר השימוש במעבד במהלך סריקה, מכיוון שזו אחת הדרכים הבודדות לאמוד ביצועים מחוץ לאמירת אנטי-וירוס “איטית”. בדומה לציוני הגנה, אנו נשענים על המעבדות לבדיקת ביצועים, עליהן נתייחס בסבב הבא.

עם זאת, הביצועים מגיעים אל מחוץ לסריקה. לפנדה אבטחה, למשל, יש ממשק אטרקטיבי שמנסה יותר מדי לארוז תכונות. המס שלה על משאבי מערכת אפילו העלה את מכונת הבדיקה החזקה שלנו לסריקה במהלך השימוש, ומגיב על קלט המשתמש מעט לאחר שהיא הגיעה.

הנה הדברים שאנחנו מחפשים בסיבוב הזה:

 • אפשרויות סריקה
 • נגישות להגדרות
 • ביצועי סריקה
 • ביצוע סרק

ממוצע

בעוד הסבבים האחרים קרובים, זה לא. AVG ממוקמת במקום הראשון עם שלל אפשרויות ודרך פשוטה להבין את כולם. המתקין מתחיל את ההתאמה האישית, נותן לך את היכולת לבחור אילו רכיבי הגנה להתקין. אם הגנת מצלמת הרשת אינה מדאיגה אותך, למשל, אתה יכול להשמיט את התכונה הזו.

אנו מתרשמים במיוחד ממצבי הסריקה. יש לך שש קביעות מוגדרות מראש: סריקה בסיסית, סריקה עמוקה, סריקה ממוקדת, סריקת ביצועים, סריקת אתחול וסריקת USB. אנו אוהבים שהסריקה הממוקדת יכולה להיות מכוונת לקבצים ספציפיים וסריקות ביצועים יכולות להגביר את המהירות שלך באמצעות TuneUp. סריקות אתחול הן שימושיות גם כן, במיוחד אם תוכנות כופר רותמות אותך מהמחשב שלך.

מצבי סריקה של AVG

לכל סריקה, כמו גם לכל שאר הרכיבים, יש הגדרות משלה. אתה יכול לנהל את משך הזמן הקופץ, לקבוע כיצד AVG מזהה את סוגי הקבצים, להגדיר אזורי סריקה מותאמים אישית ועוד ועוד. עם זאת לא עליכם לשנות אף אחת מההגדרות הללו, וזה מה שהופך את AVG לחזק כל כך. זה נותן לך את האפשרויות האלה בלי לדחוף לשנות אותן.

AVG מסיים את הקריטריונים שלנו בביצועים מצוינים. שמנו לב, לכל היותר, לעלייה של 5 אחוזים בשימוש במעבד לעומת סרק בעת ביצוע סריקה עמוקה. ביצועי סרק היו טובים גם כן, כאשר הממשק רוכב לאורך.

ביטפנדר

Bitdefender זוכה במקום השני בסיבוב זה בגלל הממשק הניתן להתאמה אישית שלו. ישנם מודולים שתוכלו להגדיר כדי לבנות את העמוד הראשון של ממשק המשתמש בכל דרך שתרצו. Bitdefender מכנה אותם פעולות מהירות ואנחנו אוהבים שזה מאפשר לך להתאים את החוויה ללא שום שטח מבוזבז.

שאר ההגדרות שלך נמצאות בארבע הלשוניות שבתפריט השמאלי. Bitdefender משתמש בפריסת אריחים דומה לדף הבית ותוכלו ללחוץ על אחת מהאפשרויות כדי להעלות תפריט הגדרות מתקדם..

ממשק Bitdefender

אמנם לא עמוק כמו AVG, אך ל- Bitdefender יש כוח רב עטוף בממשק אינטואיטיבי. אין שום שאלה היכן נמצאת הגדרה או פיצ’ר מסוים, ואם אתה גמגם, רפרוף דרך ממשק האריחים הוא פשוט.

אתה מקבל גם פרופילים ו- Bitdefender Central, שהוא ממשק משתמש באינטרנט לניהול המכשירים שלך, הגדרת בקרות הורים וטיפול בחיוב שלך. הפרדת חלקים אלה עוזרת לשמור על הממשק העוסק בהגנה ועל הדפדפן עם כל השאר.

הביצועים טובים, אך לא מצוינים. יש ירידה קלה בעת ביצוע משימות, כמו למשל הפעלת אתר אינטרנט בזמן סריקה. עם זאת, בסך הכל הממשק מרושע ו- Bitdefender אינו מכניס יותר מדי משאבי מערכת.

ESET NOD32

ל- NOD32 יש ממשק פשוט מטעה. יש מסך ראשי המציג את מצב המחשב שלך ושש כרטיסיות משמאל לניווט. בניגוד לגישה הרחבה של Bitdefender לכרטיסיות, האפשרויות בממשק של ESET לוקחות אותך לתכונות ספציפיות כמו סריקה או עדכונים..

ההגדרות המתקדמות מוסתרות. אתה יכול להגיע אליהם על ידי מעבר ל”הגדרה “, ואז” הגדרה מתקדמת. ” שערי השיטפון נפתחים שם עם אפשרויות להגשת דגימות, לכוונון מנוע האיתור ולהגדרת הגנת רשת.

ממשק ESET NOD32

לא קשה למצוא את ההגדרות האלה, אך הן קבורות מספיק כדי שמשתמש רגיל לא יוכל למצוא אותן. כל מי שנוח להגדיר תוכנה כך שתתאים לצרכים שלו, ימצא שלל כלים, והכל מבלי להתפשר על שלמות הממשק..

מצבי הסריקה הם גם יציבים. יש סריקה מלאה, סריקת מדיה נשלפת, סריקה ממוקדת וסריקת UEFI. אתה יכול גם לגרור ולשחרר קבצים או תיקיות לממשק כדי להתחיל סריקה ממוקדת. למידע נוסף על הגדרות סריקה ומה עוד יש ל- ESET להציע, קרא את סקירת ESET NOD32 שלנו.

סיבוב רביעי: הגנה

אנטי-וירוסים נועדו להגן וככאלה, סבב זה הוא החשוב ביותר מבין החמישה. נשווה את הבדיקות המתקדמות שלנו לתוצאות מעבדה כדי לקבל סקירה כללית על האופן שבו אנטי-וירוס מגן עליך מפני הזרם המתמיד של איומים מקוונים..

אנו נבדוק קודם כל זיהוי והסרה של תוכנה באמצעות תוצאות הבדיקה. התרחיש כאן הוא שלמשתמש כבר יש תוכנות זדוניות והוא זקוק לאנטי-וירוס כדי למצוא ולהשמיד אותו. ברוב המקרים, יהיה זה תוכנה זדונית המהווה חלק ממסד הנתונים של האנטי-וירוס.

תוכנה זדונית באפס יום היא הדאגה הבאה. אנו נבדוק את ניטור ההתנהגות של האנטי-וירוס ועד כמה הוא מזהה תוכנות זדוניות, גם אם לא נוצרה חתימה עבורו. אנו נבחן גם תוצאות חיוביות שגויות, שהן תוצאה בלתי מכוונת מדי פעם של ניטור התנהגות.

מחוץ להסרת תוכנות זדוניות שכבר קיימות, אנו נחפש אמצעי אבטחה פרואקטיביים הכוללים תוכנות כופר, הגנות מצלמת רשת ודפדפנים. אנו נבדוק גם תוכניות דיוג ונבדוק את יכולתו של אנטי-וירוס לזהות אותן.

הנה מה שאנחנו מחפשים בסיבוב הזה:

 • זיהוי ותוכנה זדונית
 • הגנה מפני תוכנות זדוניות באפס יום
 • אבטחה יזומה
 • ביצועי דיוג

ביטפנדר

Bitdefender היה האנטי-וירוס המאובטח ביותר בבדיקות הידניות שלנו. כמו כן, יש המון הנהונים ממעבדות, ודירוג כאחת האפשרויות המובילות בקרב ספקי האנטי-וירוס. ניתוח AV-Test באפריל מצא שהוא יעיל במאה אחוז נגד תוכנות זדוניות בטבע ואפס יום, מה שמניב את הממוצע של 99.5 אחוזים בתעשייה.

זה היה גם אחד מארבעה אנטי-וירוסים בלבד להשיג אישור ברמה 1 של MRG Effitas. ניתוח הספקטרום המלא של Q1 2018 בדק 18 אנטי-וירוסים עם סוסים טרויאניים, תוכנות כופר, דלתות אחוריות, תוכנות זדוניות פיננסיות ועוד. פירוש ההסמכה ביטדפנדר הצליח במאת האחוזים לחסום את כל 337 הדגימות בתוצאות הבדיקה הללו.

אתר ביטפנדר חסום

בהתאם לקריטריונים שלנו, Bitdefender נוקט שורה של אמצעי הגנה פרואקטיביים. אתה מקבל הגנה על נתונים בזמן אמת, יחד עם ניטור איומי רשת, הצפנת קבצים להגנה מפני תוכנות כופר ונגד הונאה, מערכת סינון המיועדת להזהיר אותך על אתרים העשויים לגנוב את המידע שלך..

לבעיות עמוקות, כמו ערכות שורש, Bitdefender כולל מצב הצלה. שלא כמו סריקת UEFI רגילה, Bitdefender יזהה את ערכת השורש ויתחל מחדש את המחשב שלך למצב הצלה. שם, זה יכול להסיר כראוי את התוכנה הזדונית.

F-Secure

F-Secure ביצעה ביצועים טובים בבדיקות המתקדמות שלנו וקיבלה ציונים גבוהים ממעבדות. הגדרות התכונה של ארגון התקנים לבדיקת תקנים נגד תוכנות זדוניות בודקות אם קיימות אנטי-וירוס בשולחן העבודה ודגימות הלעג של Wicar נחסמו על ידי F-Secure. למרות שזה בתחילה נכשל בהורדת כונן, הוא הסיר את הקובץ מיד לאחר מכן.

מבחן AV מצא כי הוא יעיל במאה אחוז נגד תוכנות זדוניות בטבע והתקפות של אפס יום בניתוחי מאי ויוני, מעל הממוצע של 99.6 בתעשייה באותה תקופה. AV-Comparatives מצא גם שהוא יעיל במאה אחוז במהלך הבדיקות שלו, שאפילו Bitdefender לא הצליח להשיג.

אתר ה- F-Secure Antivirus חסום

באופן דומה, ניתוח הספקטרום המלא של MRG Effitas ברבעון הראשון לשנת 2018 העניק לו הסמכה ברמה 1, אם כי המבחן נערך עם F-Secure Business.

F-Secure תופס את המקום השני בגלל הביצועים התהומיים שלו בכל מה שקשור לחיוביות שגויות. AV-Comparatives, למרות שהיה עד לביצועים מצוינים, העניקו לה שני מתוך שלושה כוכבים מכיוון שהחזיר 30 חיוביות שגויות מתוך 216 הדגימות ששימשו בהערכה במרץ..

למרבה המזל, F-Secure לא מסלקת רק חיוביות כוזבות כמו שאר האנטי-וירוסים. כל עוד תוכלו להתמודד עם קלט משתמשים, F-Secure הוא בין האנטי-וירוסים הכי מאובטחים שיש בשוק. אתה יכול ללמוד עוד על זה בסקירת F-Secure Antivirus שלנו.

קספרסקי

קספרסקי היא מכירה קשה להגנה, במיוחד עבור קוראי ארה”ב. הבדיקה המעשית שלנו הראתה תוצאות טובות, אך לא מצוינות, וישנם חששות בנושא פרטיות עם ממשלת רוסיה. כפי שאמרנו תמיד בסקירות האנטי-וירוס שלנו, אנו מסתמכים על מעבדות למספרים מדויקים יותר ואין להכחיש את התוצאות שקאספרסקי משיגה.

AV-Test ו- AV-Comparatives טיפלו בה היטב. מבחן AV מצא כי חסימת מאה אחוז של תוכנות זדוניות נפוצות ואפס יום בהערכתו באפריל, שהעדיפה את הממוצע של 99.5 אחוזים באותה תקופה. AV-Comparatives קיבל מספרים דומים, כאשר קספרסקי רשם שיעור בלוק ממוצע של 99.7 אחוזים בין פברואר ליוני.

קספרסקי חסם את דף האינטרנט

קספרסקי קיבלה גם הסמכה ברמה 1 של MRG Effitas בניתוח הספקטרום המלא של ה- Q1 2018 ועבר את ההדמיה הקשה של MRG Effitas, מבחן ששני שלישים מהאנטי-וירוסים נכשלו..

אמצעי הגנה יזומים גם כן. קספרסקי כוללת מצב בנקאי בטוח להגנה על עסקאות מקוונות והצפנת קבצים מלאה. יש הסתייגות בנוגע לפרטיות, אך קספרסקי עמדה בעקביות בראש תוצאות המעבדה.

סיבוב חמישי: תמיכה

כל התוכנות זקוקות לתמיכה וזה התחום האחרון בו אנו בודקים כדי לדרג את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר.

ראשית, אנו נבדוק אפשרויות תמיכה ישירות וזמני תגובה. תמיכה בדוא”ל היא טובה, אך שיחות טלפון וצ’אט חי טובים יותר. כל אנטי-וירוס שמציע את שלושתם מקבל נקודות בונוס לסיבוב זה.

בשלב הבא אנו בודקים אם יש תמיכה בעצמך. לכל האנטי-וירוסים שבדקנו יש בסיס ידע בצורה כלשהי, אם כי חלקם טובים יותר מאחרים. הדרכות וידיאו ופורום קהילתי יכולות לגרום גם לאנטי-וירוס להתבלט.

לא סביר שתזדקק לתמיכה רבה, אבל אם כן, אנו לא רוצים שזה יוסיף עלבון לפציעה. אנו בודקים לאחרונה את השימושיות הכוללת של מערכת התמיכה, כולל ניווט בבסיס הידע ומציאת אפשרויות תמיכה ישירות.

הנה מה שאנחנו מחפשים בסיבוב הזה:

 • אפשרויות תמיכה ישירות מרובות
 • הדרכות וידאו
 • פורום קהילתי
 • תמיכה בשימושיות

ביטפנדר

בדומה לתכונות, Bitdefender הוא אמת המידה לתמיכה. אתה מקבל את כל מגוון האפשרויות ליצירת קשר ישירה, כולל דוא”ל, צ’אט חי וטלפון, כמו גם בסיס ידע, פורום קהילתי וסרטוני הדרכה רבים.

בסיס הידע הוא חזק, עם מאמרים המכסים כל מוצר שמציע ביטפנדר. לפעמים יהיה הדרכה לווידיאו נלווה, כמו למשל במאמרים שעוברים על ההתקנה. הנושאים הם טבעיים, אבל זה עדיין הכללה נחמדה למי שעלול להתקשות בהגדרת אנטי-וירוס.

הפורומים זמינים בחמש שפות: אנגלית, גרמנית, צרפתית, רומנית וספרדית. הפורום האנגלי פעיל ביותר, אך אנו אוהבים ש- Bitdefender פונה לקהל גדול יותר.

זה גם עוזר ליידע אותך על תוכנות זדוניות מקומיות אם אתה לא גר במדינה דוברת אנגלית. אם, למשל, אתה דובר אנגלית המתגורר בגרמניה, יתכן שיש תוכנות זדוניות שמתרכזות בהן שהפורום יכול לעזור לזהות.

תמיכה טלפונית זמינה גם במספר שפות. ישנם מספרי טלפון מקומיים עבור 16 מדינות ומוקד אנגלי 24/7, אם אתה נופל מחוץ לאזורים אלה.

מגמת מיקרו

ל- Trend Micro יש את מערכת התמיכה הקלה ביותר לשימוש שראינו עבור אנטי-וירוס. יש אזור יחיד לגלוש בבסיס הידע, לקבלת הורדות, צפייה במדריכים ולצפייה של הדרכות וידאו. כל נתיבי הקשר הישירים מכוסים גם באמצעות תמיכה בצ’אט חי, בטלפון ובדוא”ל.

בסיס הידע מחולק לפי מוצר, עם שאלות נפוצות קצרות בראש כך שתוכלו למצוא תשובות נפוצות. במקום דפי מאמרים נפרדים, Trend Micro מארגן את החלק הזה עם תשובות מתקפלות, מה שהופך סריקה מהירה לפשוטה בהרבה.

פורומי טרנד מיקרו

מדריכי מוצרים ומדריכי וידיאו מתמקדים פחות בפתרון תקלות ויותר בהתקנה ובשימוש של Trend Micro. אנו אוהבים את ההפרדה מכיוון שאתה יכול לסרוק את בסיס הידע אם אתה נתקל בבעיות או לקפוץ אל המדריכים אם אתה רוצה ללמוד עוד על תכונה מסוימת.

תכונת התמיכה המועדפת עלינו היא צ’אט חי. Trend Micro משתמש בפייסבוק עם נציג תמיכה ייעודי בשם ונסה. היא עונה על שאלות בימים שני עד שישי בין השעות 11-11 בערב. PST ובניגוד למערכות צ’אט חיות אחרות, אתה מדבר עם אדם אמיתי. קרא את סקירת Trend Micro Antivirus + שלנו למידע נוסף.

למקאפי יש תמיכה טובה, אך לא גדולה. זה לוקח במקום השלישי ברשימה שלנו בגלל בסיס הידע החזק והכלי לפתרון בעיות מועיל.

אתה יכול ליצור קשר עם McAfee דרך צ’אט חי או בטלפון. למרבה הצער, אין תמיכה בדוא”ל. עם זאת, שתי האפשרויות מסביב לשעון מספיקות. ל- McAfee יש גם עוזר וירטואלי, סוג של צ’אט חי, שמכוון אותך לעבר אפשרויות עשה זאת בעצמך לכל שאלה שיש לך.

מקאפי-וירטואלי-עוזר

בסיס הידע מצוין. למרות שמציאת המאמר שאתה זקוק לו יכולה להיות טרחה, ההוראות ברורות. ל- McAfee שורה ארוכה של נושאים, החל מהתקנת התוכנה לפתרון בעיות בה.

הפורומים זמינים אם אתה צריך להעמיק. הם חבורה של טכנאים שמדברים על אבטחה ופעילים ככל שמתקבל בכל פורום טק. ישנם חלקים לתמיכה בסיסית במוצרים, אך גם אזורים לדבר על חדשות אבטחה ותוכנות זדוניות אחרונות.

כלי לפתרון הבעיות יסייע בזיהוי בעיות בהתקנה שלך אם אתה נתקל בבעיות בממשק של McAfee. זוהי תוספת קטנה לתמיכה, אבל כזו שאין לאנטי-וירוסים אחרים.

תוכניות האנטי-וירוס הטובות ביותר

יש הרבה מקום בפסגה בכל הקשור לאנטי-וירוסים. הצעות פנטסטיות של קספרסקי, ווברוט, AVG ועוד מקשות על המשימה להצהיר כמנצח. עדיין, יש אנטי-וירוס שעשה את דרכו לארבעה סבבים במדריך זה, יותר מכל ספק אחר.

מהממשק הקל לשימוש ועד ציון ההגנה המעולה שלו, Bitdefender היא תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו. אנו אוהבים במיוחד את הפעולות המהירות שתוכל להגדיר בממשק המשתמש וב- Bitdefender Central, ממשק דפדפן לניהול כל המכשירים שלך..

תמחור Bitdefender העגול היחיד שלא הצליח להגיע אליו היה התמחור. זה לא ש- Bitdefender הוא יקר, אלא שמערך התוכניות שלו מבלבל. Bitdefender Antivirus Plus ואבטחת אינטרנט זמינים עבור התקן אחד לעשרה, אך שניהם Windows בלבד. בגלל זה, אתה נאלץ להשתמש בסך האבטחה הכולל היקר יותר אם אתה רוצה להגן על מערכות הפעלה מרובות.

עם זאת, השדרוג שווה את זה. Bitdefender מגדיר את אמות המידה שלנו לתכונות אנטי-וירוס, עם בקרות הורים, פרופילים לסריקות תלויות משאבים, דפדפן מאובטח ו- VPN מוגבל. בהתחשב בתכונות, טוטאל אבטחה שווה את זה, במיוחד כשאתה יכול להשיג את זה בזול יותר מהתחרות על ידי חתימה על תוכנית רב-שנתית.

האנטי-וירוס החינמי הטוב ביותר 

יש לנו שני בחירות עבור האנטי-וירוס החינמי הטוב ביותר שמגיע במקרה מאותה חברה. אווסט רכשה את AVG בשנת 2016 תמורת 1.3 מיליארד דולר. שני המוצרים חולקים את תשתית האבטחה Avast, אך נשארים עצמאיים מבחינת התכונות.

כל מי שניסה את שניהם יידע שזה לא לגמרי נכון. הממשקים הפכו דומים יותר בשנתיים האחרונות, כך שנאמר שיש מעט הבדל ביניהם.

אם היינו צריכים לבחור וזה באמת פיצול שערות, היינו בוחרים AVG כאנטי-וירוס החינמי הטוב ביותר. אנו אוהבים את אפשרויות ההתאמה האישית במהלך ההתקנה ואת ההגדרות שלה באופן כללי יותר. נקודת המכירה האמיתית היא ניסוי של 30 יום של AVG TuneUp שניקה מעל 12 ג’יגה-אשפה מהמחשב שלנו במהלך הבדיקה.

לוגו של AVG

כפי שאמרנו לעיל, אנטי-וירוסים בתשלום בטוחים יותר בממוצע לעומת עמיתיהם החופשיים. AVG ו- Avast נדיבים מההצעות שלהם, עד כדי כך ששדרוג לאחת מחבילות הפרימיום שלהם עולה במהירות על המחיר.

ההבדלים בין AVG לאווסט הם קטנים, לכן הקפד לנסות את שניהם כדי להרגיש תחושה שאיזו מתאים לך.

אפשרויות אחרות, כמו Bitdefender Free ו- Avira Free, הן הגונות, אך הן מספקות את אותו מספר תכונות כמו AVG או Avast. למרות שהם טובים יותר מבחינת ההגנה, הגרסאות בתשלום של Bitdefender ואווירה מאירות הרבה יותר מהגרסאות החינמיות. 

אנטי-וירוס האנדרואיד הטוב ביותר

המדריך שלנו התמקד באנטי-וירוסים בשולחן העבודה, אך אנו רוצים להנהן גם למכשירים ניידים. אנו אוהבים את Avast Mobile Security כאנטי-וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד, שהיא תוכנה חינמית שתומכת בעצמה עם מודעות לא פולשניות..

זה מעבר לסריקות באמצעות חוסם שיחות, חומת אש וכלי לשחזור מכשירים העוקב אחר היכן שהטלפון שלך נמצא אם הוא נגנב ונותן לך שליטה מרחוק על מחיקתו.

אם יש לך תוכנית Avast התומכת באנדרואיד, תבטל את הנעילה של תכונות פרימיום יחד עם הסרת המודעות. תכונה אחת היא נעילה בתוך האפליקציה שבה המכשיר שלך ידרוש קוד PIN לפני פתיחת אפליקציות. תוכנה זדונית לא תוכל לגשת ליישומים, כמו בנקאות סלולרית או PayPal, כאשר הדבר מופעל.

החיסרון היחיד הוא שמדובר באנדרואיד בלבד. עבור משתמשי iOS אנו ממליצים על Bitdefender Mobile Security, אפליקציה הזמינה ב- iOS וב- Android. זה משולם, אך חבילת Bitdefender פרמיום כוללת אותו במחיר.

מחשבות אחרונות

ישנן אפשרויות נהדרות רבות לאנטי-וירוסים. חלקם טובים מאחרים בתחומים מסוימים, כגון תכונות או הגנה, אך כל אחת מהאפשרויות המוצגות כאן תשרת אותך היטב.

Bitdefender נבדל זה מזה עם רשימת התכונות החזקה שלו, ציוני הגנה מעולים ותמיכה במספר מכשירים במערכות הפעלה שונות. ממשק המשתמש הוא בין הטובים שראינו, ונעזר בפעולות מהירות לניווט קל.

AVG מעניקה ל- Bitdefender לרוץ לכספם. בהתחשב בעלות הנמוכה של AVG ורשימת התכונות הגדולה שלה, זו גם אפשרות טובה. הממשק טוב יותר משל Bitdefender, לפחות בבדיקות שלנו, אך תוצאות ההגנה לא טובות.

בסך הכל, הרבה מכך מסתכם בהעדפה האישית, אז דאגו ליידע אותנו באנטי-וירוס האהוב עליכם בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם.

תוכנות אנטי-וירוס הטובות ביותר לשאלות נפוצות

מהו אנטי-וירוס Windows 10 הטוב ביותר?

Bitdefender היא תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר עבור Windows 10. עם שפע התכונות, ממשק קל לשימוש ותוצאות הגנה מעולות, זוהי הבחירה דה-פקטו לשמירה על אבטחת מחשב Windows שלך..

מהו אנטי-וירוס המק הטוב ביותר?

Bitdefender היא תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר עבור Mac. בדומה למקבילה המקבילה למחשבים, היישום macOS מביא הגנה מצוינת ורשימה רחבה של תכונות. עם זאת, אפליקציית ה- macOS מתהדרת בממשק קל לשימוש אפילו יותר שמשתלב בצורה מושלמת עם מערכת ההפעלה של אפל.

מהו האנטי-וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד?

Avast מספקת את ההגנה המקיפה ביותר על תוכנות זדוניות עבור אנדרואיד, כולל סורק, חוסם שיחות, חומת אש וכלי נגד גניבה. האפליקציה נתמכת על ידי מודעות, אך תוכלו לשדרג לתכנית בתשלום להסרתן.

מהי תוכנית האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר?

AVG היא תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר, בעיקר בזכות רשימת התכונות שלה. למרות שהוא אינו מתהדר באותן תוצאות הגנה כמו Bitdefender, הוא מציע תכונות שבדרך כלל מופיעות רק ביישומים בתשלום.

מהו האנטי-וירוס הטוב ביותר לאייפון?

Avira היא תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר לאייפון. הוא כולל תוצאות הגנה דומות ל- Bitdefender תוך כדי תוכנית חופשית נדיבה בהרבה. רבות מהתכונות שלה הן בחינם, אך ניתן לשדרג לתכנית בתשלום כדי לגשת לכולן.

האם אני זקוק לתוכנת אנטי-וירוס?

כמעט בכל המקרים, כן, אתה זקוק לתוכנת אנטי-וירוס. האיום של פשעי רשת מתפתח כל הזמן ואנטי-וירוס עובד שעות נוספות כדי להתרחק מהאיומים האלה, כך שלא תצטרך.

האם תוכנת אנטי-וירוס מסוכנת?

לעתים נדירות תוכנת אנטי-וירוס מסוכנת כל עוד אתה משתמש בשם מכובד. היו מקרים בהם תוכנת אנטי-וירוס דמוית למעשה מדביקה את המחשב שלך במקום להגן עליה, ולכן עדיף להיצמד לתוכנה מומלצת כמו Bitdefender..

מדוע תוכנת אנטי-וירוס גרועה?

ברוב המקרים, תוכנת אנטי-וירוס אינה רעה. עם זאת, כמה יישומים, כמו נורטון ומקאפי, פולשים מאוד בהיסטוריית הגלישה שלך. אנו ממליצים להתמיד בספק ידידותי לפרטיות כמו אנטי-וירוס Bitdefender.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map