מנהל הסיסמאות הטוב ביותר 2020

מנהלי סיסמאות הם כלים חיוניים בעת הגנה על עצמך מפני פשעי רשת. יישומי תוכנה פשוטים אלה פועלים על ידי אחסון הכניסות שלך במסד נתונים מוצפן ולאחר מכן באמצעות מסד נתונים זה כדי לסנכרן את הסיסמאות שלך בין מכשירים. מנהלי סיסמאות הם בסיסיים בהנחה, אך אין זה אומר שאין הבדלים ביניהם.


במדריך זה אנו גוזרים מהניסיון שלנו לבחון יותר מ- 20 מנהלי סיסמאות כדי להכריז כמנהל הסיסמאות הטוב ביותר. יש לנו 10 בחירות העומדות מעל השאר, שכל אחת מהן תשמור על הסיסמאות שלך. 

נדבר מעט על הסיבה שאנחנו אוהבים כל אפשרות, אך אם אחת מהן מעלה את העניין שלך, אנו ממליצים לקרוא את הביקורת המלאה שלנו. בנוסף, אנו עומדים לענות על כמה שאלות וחששות נפוצים לגבי מנהלי סיסמאות בסוף מדריך זה. 

להלן תוכלו למצוא את עשרת המנהלים המובילים שלנו בנושא סיסמאות. האם אתה רוצה להסתכל על הרשימה המלאה? כיסינו ממש להלן.

מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר לשנת 2020

 1. 1 סיסמא – קל לשימוש, מאובטח וזול
 2. דשלאן – יקר, אך עמוס בתכונות
 3. ביטוורדן – אלטרנטיבה זולה, קוד פתוח
 4. קמרון זוהו – מושלם לעסקים קטנים
 5. שומר – ניהול סיסמאות, העברת הודעות מוצפנות ועוד
 6. RoboForm – ממולא עד תום עם הגדרות
 7. מעבר אחרון – חינם וקל לשימוש
 8. סיסמא דביקה – תאריך, אך עמוס בתכונות
 9. OneLogin – SSO מאובטח ו- MFA עבור ארגונים
 10. נורדפאס – מנהל סיסמאות פשוט וזול

1. מנהל הסיסמאות הטוב ביותר: 1 סיסמה 

1 סיסמה-לוגו

בשנה שעברה, הכתרנו את דשליין כאלוף שלנו, אך מאז הושבתה על ידי 1Password (קרא עוד יותר על ההשוואה שלנו עם Dashlane לעומת 1Password). 1Password עושה הכל נכון במחיר הוגן, ומציע מודל אבטחה ייחודי לסיסמאות ושלל תכונות בעלות סבירה של 3 $ לחודש.. 

מחוץ לתוכנית האישית שלה, 1Password מציעה גם תוכנית משפחתית מצוינת, שזכתה במקום הראשון במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו למדריך משפחות.. 

התוכנית המשפחתית בולטת במיוחד בגלל קלות השימוש החריגה של 1Password. ממשק המשתמש ותוסף הדפדפן פועלים בד בבד, ומאפשרים לך להתמודד במהירות עם מה שאתה צריך, בין אם השימוש בסיסמה באתר או מילוי טופס של הכתובת שלך.

לניהול בסיסמאות ומתקדם בסיסי, זה לא משתפר בהרבה מ- 1Password. ובכל זאת, יש לה נקודת תורפה אחת. למרות שאינו יקר, 1Password אינו מציע תוכנית בחינם. אנו מבינים להזמין סיסמאות ללא הגבלה לאפשרות בתשלום, אך גרסה מוגבלת בחינם עם שטח אחסון ל- 50 סיסמאות או כך, תהיה נחמדה. 

למרבה המזל, זה מתקזז על ידי המשפט המצוין של 1Password. תוכלו להתחיל להשתמש ב- 1Password בחינם באמצעות תקופת הניסיון של 30 יום. זו אינה ערובה להחזר כספי של 30 יום, שים לב – 1Password מציע החזרים בנסיבות ספציפיות בלבד – אלא חודש שירות מלא בחינם. תוכל ללמוד עוד על זה ועל התכונות האחרות של 1Password בסקירת 1Password שלנו.

2. ראנר-אפ: דשליין

לוגו של dashlane

יתכן ש- 1 סיסמה ביטאה את דשליין כמנהל הסיסמאות הטוב ביותר לשנת 2020, אך זה לא הופך את דשליין למרשים פחות. Dashlane הוא מנהל הסיסמאות עבור מי שרוצה הכל. למרות שזה יקר יותר מ- 1Password – ושאר השוק, לצורך העניין – הוא מגיע עם מספיק טובים כדי להצדיק את המחיר. 

החלף הסיסמאות האוטומטי לרשת הפרטית הווירטואלית וכלה בהגנת גניבת זהות, Dashlane הוא הרבה יותר מסתם מנהל סיסמאות. זוהי חבילת אבטחה מלאה המוקדשת להגנה על חשבונותיך המקוונים, פרטיות וזהותך. דשליין כוללת את כל המנויים במנוי בודד, למעט אנטי-וירוס מאובטח. 

עם זאת, מנוי זה יאמץ את כרטיס האשראי שלך. מנוי הבסיס של דשלאן מגלגל 60 דולר לשנה, ואילו החבילה הכל כלול – שמוסיפה בין היתר הגנת גניבת זהות – עולה פי שניים. החסד החוסך הוא שדשליין מציעה תוכנית בחינם, אם כי היא מוגבלת ל 50 סיסמאות. 

התכונות של דשלאן הן הסיבה העיקרית לשלם יותר, אך גם ניהול סיסמאות הליבה מצוין. Dashlane קל לשימוש ונוזל על פני דפדפנים מרובים ומשתלב בצורה חלקה עם הרגלי הגלישה שלך. תוכל ללמוד עוד על החוויה שלנו איתו בסקירת המלאה שלנו בנושא דשלאן.

3. מנהל סיסמאות הקוד הפתוח הטוב ביותר: Bitwarden

לוגו bitwarden

סיום השלוש המובילה שלנו הוא Bitwarden, מנהל הסיסמאות הראשון והקודקוד במלוא קוד המקור ברשימה זו. למרות שקיימות אפשרויות קוד פתוח אחרות – קרא את סקירת KeePass שלהן אחת – אף אחת מהן לא מתקרבת לשום מקום ליד ביטוורדן. למרות שהוא חופשי לשימוש לחלוטין, ביטוורדן מרגיש כמו מוצר מסחרי. 

נתחיל במה שאתה מקבל. בחינם, Bitwarden כולל אחסון לסיסמאות ללא הגבלה, סנכרון מרובה מכשירים ושיתוף מוגבלת של סיסמאות. יש גם תוכנית בתשלום, שמניבה רק 10 $ לשנה והיא מוסיפה כמה תכונות נוספות. משתמשים משלמים מקבלים שיתוף סיסמאות ללא הגבלה, אחסון קבצים מוצפן של 1 ג’יגה-בייט, אפשרויות אימות דו-גורמיות נוספות ושירות לקוחות עדיפות.

שירות חינמי מקביל לקורס עם כלי קוד פתוח, בדרך כלל מכיוון שאתה מקריב את נוחות היצור של מוצרים עם שאיפות מסחריות. אבל זה לא המקרה עם ביטוורדן. זה קל לשימוש באופן מזעזע, ואם הצוות היה מבקש כמה דולרים בחודש על זה, לא היינו נוהגים לשים עין. 

בהשוואה למנהל סיסמאות בתשלום, ההבדל הגדול ביותר הוא שלביטוורדן אין תכונות (קרא את ההשוואה שלנו בין Bitwarden לעומת LastPass כדי לראות זאת בפעולה). עדיין, לניהול בסיסמאות בסיסיות, Bitwarden היא האפשרות הטובה ביותר. תוכלו ללמוד יותר על כך בסקירת Bitwarden שלנו.

4. מנהל הסיסמאות הטוב ביותר לעסקים קטנים: Zoho Vault

לוגו zoho

Vault Zoho הוא המסע הראשון שלנו אל העולם הרחב של מנהלי סיסמאות עסקיות. למרות שזוהו מציעה גרסת Vault בחינם לשימוש אישי, הכלי מתמקד כולו בעסקים. המיקוד הזה משתלם גם כאשר Vault מרוויח דירוג גבוה במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו עבור מדריך לעסקים קטנים. 

עסקים קטנים הם המוקד כאן. רוב התוכנות הממוקדות בעסק הן יקרות, ומתאימות לתכונות שרק תלבושות גדולות צריכות. Zoho פונה לשוק באופן שונה, ומציעה מספר רב של שירות כדי לספק כל תקציב. 

התוכניות נעות בין רגיל, שמריץ פחות מ- $ 1 למשתמש, ועד Enterprise, שמריץ יותר מ- $ 6 למשתמש. כמובן שהתכונות נבדלות זו מזו בין התוכניות הללו, אך כל עוד אינך זקוק לדברים כמו כניסה יחידה (SSO) והודעות על אירועי סיסמא, תוכל להסתדר בפחות. 

רק מכיוון שזוהו הכספת זולה יותר ממנהלי סיסמאות עסקיות אחרות, אין פירושה שהיא נתמכת פחות. Zoho מציעה משאבי תמיכה מצוינים, עם הכל, החל ממדריכי ההובלה למשתמשים חדשים וכלה בהדגמות מודרכות ומודעות. טוב גם משאבי התמיכה האלה נמצאים בסביבה; לכספת כמה אפשרויות מתקדמות למדי בנושא ניהול משתמשים וסיסמאות.

עם זאת, בגלל האפשרויות המתקדמות הללו, הכספת עלולה להפוך מהממת במהירות למשתמשים אישיים. אנו שמחים לראות את כל ההגדרות לעסקים, אם כי אנו ממליצים על התוכנית האישית החינמית של Vault. תוכל ללמוד עוד על החוויה שלנו איתו בסקירת Zoho Vault.

5. שומר

שומר-לוגו

למרות שמדורג במקום החמישי, Keeper אינו תלוש במנהל סיסמאות. הכלי עצמו מעולה, עם ממשק מעוצב להפליא וקל לשימוש, כמו גם שלל תכונות ייחודיות. עם זאת, רוחב השירותים של Keeper גורם לתהליך ההרשמה להרגיש פחות זורם מהאפשרויות האחרות שלנו. 

זה בגלל התוספות השונות של Keeper. מנהל הסיסמאות הבסיסי, Keeper, הוא ליבת חבילת האבטחה שלך, אך אתה יכול לבנות אותה עם דברים כמו KeeperChat ו- BreachWatch. תוספות אלה עולות תוספת, ולמרות שמחיר הבסיס של Keeper נמוך מספיק – בסביבות $ 2.50 לחודש – המחיר מסתכם במהירות עם כל התוספות. 

ובכל זאת, Keeper אף פעם לא מגיע למחירי דשלאן. מתוך התוספות של Keeper, KeeperChat היא האהובה עלינו. זהו יישום העברת הודעות מוצפנת מקצה לקצה עם מספיק תכונות בכדי לגרום למסנג’ר של פייסבוק להראות כמו משחק ילדים. בנוסף להצפנת מעבר, KeeperChat כוללת גם גלריית מדיה פרטית, הודעות על השמדה עצמית מתוזמנות וחזרת הודעות..

BreachWatch הוא פחות מרשים, פשוט סורק את הרשת האפלה אחר כל הרשומות שנפגעו התואמות את המידע שלך (הבחירות שלנו להגנה מפני גניבת זהות מיטבית עושות עבודה טובה יותר) ובכל זאת, החבילה המלאה עולה פחות מ- 5 $ לחודש, שבהשוואה לאופציות כמו דשלאן, זה לא כל כך נורא. תוכל ללמוד כיצד להתחיל בסקירת Keeper שלנו.

6. RoboForm

roboform-logo

על פני השטח, RoboForm אינו מנהל סיסמאות מרשים במיוחד, עם ממשק מתוארך משהו ולא יותר מאבטחה רגילה. עם זאת, זה זול ומתאים להרבה הגדרות המאפשרות לך להתאים אישית את חוויית ניהול הסיסמאות שלך. אף על פי שזה לא הכלי הטוב ביותר לכולם, יש כאלה שיחשבו הכרחית. 

החל מהמחיר, RoboForm מריץ 24 דולר לשנה, מה שהופך אותו לאחד ממנהלי הסיסמאות הזולים ביותר בסביבה. אתה יכול לחסוך אפילו יותר על ידי הרשמה למשך זמן רב יותר; RoboForm מציעה אורך של שנה, שלוש וחמש. 

יתרה מזאת, RoboForm כוללת תוכנית בחינם, האורזת אגרוף עם אחסון סיסמאות ללא הגבלה ותמיכה עבור אנדרואיד ו- iOS. עם זאת, זה לא כולל סינכרון מרובה מכשירים. 

למרבה המזל, למשתמשים בחינם יש עדיין גישה לאפשרויות הרבות של RoboForm. זה כולל ניהול מקומי בלבד אם אתה חושש מסנכרון בענן, מילוי אוטומטי ביישומי Windows ועוד. משתמשים חינמיים משתמשים בעיקרם ב- RoboForm 7 ללא סנכרון רב-מכשיר, ואילו למשתמשים המשלמים יש גישה לתכונות של RoboForm 8. 

יש כמה דברים טובים בגרסה האחרונה, והחשוב שבהם הוא שיתוף מאובטח באמצעות סיסמאות (ניתן לשתף גם תיקיות שלמות). בסך הכל, RoboForm צפופה באפשרויות ההתאמה האישית, אשר עבור חלקן נהדרת. עם זאת, עבור אחרים זה יוכיח יותר מדי. אתה יכול לגלות אם זה הכלי המתאים לך על ידי קריאת סקירת RoboForm המלאה שלנו.

7. מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר: LastPass

לוגו אחרון

LastPass עשוי להיות מנהל הסיסמאות הפופולרי ביותר שם, עם יותר מ- 16 מיליון מנויים, לפני שנתיים. קל לראות גם מדוע. LastPass הוא בקלות מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר שסביב, ומציע סיסמאות ללא הגבלה וסנכרון רב מכשירים מבלי לבזבז אגורה. 

התוכנית החינמית מוגבלת בכמה אופנים – לדוגמה, אתה יכול לשתף רשומות רק עם משתמש אחר יחיד – אך לרוב, זו חוויית LastPass המלאה. כתוצאה מכך, המנוי ל- Premium $ 3 לחודש אינו מרגיש פרמיום במיוחד. זה מוסיף תכונות כמו שיתוף אחד לרבים ותמיכה בעדיפות, אך תכונות אלה אינן מצדיקות את העלות הנוספת. 

למרות שסנכרון רב-מכשיר הוא תכונת המפתח שהופכת את LastPass למרשימה כל כך בקצה החופשי של הדברים, היא לא הייתה הופכת את העשירייה הראשונה שלנו אם היא הייתה קשה לשימוש. כאחד ממנהלי הסיסמאות הפופולאריים ביותר בסביבה, זה צריך להפתיע מעט כי LastPass קל לשימוש, החל מתוסף הדפדפן וכלה בממשק המשתמש המלא.. 

יתר על כן, LastPass מבוסס אך ורק בדפדפן שלך. אמנם המשמעות היא שגישה לא מקוונת אינה אפשרית, אך פירוש הדבר שתוכל לראות את הסיסמאות שלך בכל מקום. גם אם אתה נמצא במחשב שאינו שלך, אתה יכול להתחבר ולגשת לסיסמאות שלך ללא צורך בהתקנת יישום. תוכל ללמוד עוד על אופן הפעולה של LastPass בפועל בסקירת LastPass שלנו. 

8. סיסמא דביקה

לוגו דביק-סיסמא

סיסמה דביקה היא הפייבוריטית כאן ב- Cloudwards.net, ואם זה לא היה עבור היישום המיושן בשפע, היא הייתה ממוקמת בסמוך לראש הרשימה שלנו. אולם כל עוד אתה יכול לעבור את העיצוב, תמצא מנהל סיסמאות מעולה. לסיסמא הדביקה יש אבטחה מעולה, הרבה תכונות ומחיר נמוך לאתחול. 

יש גרסה חינמית, הכוללת אחסון בלתי מוגבל וגישה מלאה לתוספי הדפדפן. בנוסף, Sticky Password מציע מנוי בתשלום בסך 30 $ לשנה, מה שמוסיף סינכרון רב-מכשיר וגיבוי בענן, בין שאר התכונות. כל זה תקני לכלים אחרים, אך Sticky Password ממשיך צעד נוסף קדימה, ומציע גישה לכל החיים לכלי עבודה בתשלום קבוע של 199 $.. 

מנוי לכל החיים אינו מוגבל בשום דרך – בניגוד לאפשרות “אורך החיים” של PureVPN – והוא מציע את כל העדכונים העתידיים בחינם. עם זאת, סביר להניח שתצטרך להמתין עד שכל אחד מהעדכונים האלה יעביר את ממשק המשתמש לכיוון מודרני. במהלך השנים האחרונות שמר הסיסמא Sticky על אותו יישום Windows שנראה כאילו הוא נקרע היישר מעידן ויסטה. 

קלות השימוש איננה בעיה – לעקוף את הסיסמה הדביקה זה די פשוט – אך אנו מצפים ליותר כאשר אפשרויות כמו 1Password ו- Dashlane מונחות על השולחן. עדיין, סיסמא דביקה היא בחירה איתנה עבור מי שיכול להסתכל מעבר לרגישויות המתוארכות שלה. אתה יכול לקרוא על החוויה שלנו איתו בסקירת הסיסמה הדביקה שלנו. 

9. OneLogin

לוגו כניסה אחת

OneLogin אינו מנהל סיסמאות כשלעצמו, אלא שירות כניסה יחיד (SSO) ושירות אימות רב גורמים (MFA) לעסקים. במקום להזין סיסמאות ולהביא אותן למילוי אוטומטי כשאתה נוחת באתר אינטרנט, OneLogin מנהל אישורים לשירותים נתמכים ומאפשר לך לחלק את האישורים האלה בין הצוות שלך.. 

זה נשמע דומה לניהול סיסמאות, ולמרות שזה לא ממש מתאים להגדרתנו “מנהל סיסמאות.” עם זאת, בגישה שונה זו, OneLogin מסוגלת להציע מגוון גדול יותר של תכונות למנהלים. אתה יכול להפוך תהליכי משתמש לאוטומטיים, לבחור למי יש גישה למה (ברמת קבוצה או משתמש) ולהציג יומני שימוש. 

OneLogin יוצא משל עצמו עם MFA. שלא כמו אימות דו-גורמי רגיל, MFA משתמשת במגוון גורמים כדי לקבוע אם ניסיון התחברות הוא חוקי או לא. עבור OneLogin זה מגיע בצורה של אימות Vigilance AI ו- SmartFactor. בין השניים, OneLogin משתמש בדברים כמו השעה ביום, כתובת IP ורשת כדי לקבוע אם ניסיון כניסה אמיתי. 

כלים אלה לומדים בהתבסס על השימוש בעסק שלך בהם, כמו גם על כללי האבטחה המותאמים אישית שלך, כך שתוכל תמיד להתאים את ה- AI אם הוא חוסם יותר מדי או מעט מדי. OneLogin אולי לא מיועד למשתמשים בודדים, אך זהו כלי מצוין לעסקים, במיוחד לאלה שצריכים לנהל עשרות משתמשים. תוכל ללמוד עוד כיצד להתחיל בעבודה בסקירת OneLogin שלנו.

10. נורדפאס

nordpass-logo

NordPass מגיע מ- Tefincom, אותה חברה שמאחורי NordVPN וה- NordLocker שפורסם לאחרונה (קרא את סקירת NordVPN שלנו ואת סקירת NordLocker). זה לא מנהל הסיסמאות היחיד שמופעל ב- VPN, כאשר TunnelBear עוקב אחריו עם מנהל הסיסמאות של RememBear. ובכל זאת, זה הכי טוב. 

זו טענה יחסית, בהתחשב בכך ש- NordPass לא מתקרב לגבהים של 1Password או Dashlane, אבל זה כלי איתן בפני עצמו. זה בעיקר בגלל שזה זול. חברת NordPass מריגה רק 2.49 דולר לחודש, שהם בערך 30 $ לשנה. יש גם תוכנית חינמית הכוללת אחסון בלתי מוגבל, אם כי אין בה סינכרון מרובה מכשירים. 

הנושא הגדול ביותר של NordPass הוא היעדר תכונות. היישום המקומי תומך בייבוא ​​סיסמאות, ותוסף הדפדפן יכול להציע סיסמא חזקה עם מחולל הסיסמאות שלו, אך זה לא מספיק, בהתחשב בנוף הנוכחי של מנהל הסיסמאות.. 

עם זאת, NordPass מאובטח וקל לשימוש, לאתחול. בהחלט קיימות אפשרויות טובות יותר, במיוחד אם אתה משלם. עם זאת, אם אתה מגלה ש- NordPass רודף איתך, אין סיבה שלא להשתמש בזה. תוכלו לקרוא על החוויה המלאה שלנו איתו בסקירת NordPass שלנו.

בחירת מנהלי הסיסמאות הטובות ביותר

יש לקחת בחשבון רבות בבחירת מנהל סיסמאות, למרות הכלים עצמם פשוטים למדי להבנה. עם זאת, מעל לכל השאר האבטחה. כשמדובר בזה, שום כמות של תכונות או עיצוב ממשק משתמש חכם לא יכולים לחסוך כלי שלא יכול לשמור על כניסותיך מאובטחות. כאן התחלנו. 

כאשר אנו שופטים את האבטחה, אנו מחפשים שני דברים: מודל של ידע אפס והצפנה מהשורה הראשונה. אנו ניכנס לראשון בקטע מאוחר יותר. האחרון מגיע בצורת AES-256. כמו כן, קריטי שמנהל הסיסמאות מצפין את הנתונים שלך בזמן שהם במנוחה כמו גם במעבר. 

למרבה המזל, רשימת מנהלי הסיסמאות שעומדים בתנאי אבטחה מוצקים היא ארוכה (עבור לדמות, זהו כלי אבטחת סייבר). מעבר לכך, מחיר ותכונות חשובים. אנו מקבצים את השניים יחד מכיוון שלעתים קרובות יש פיתרון ביניהם. לדוגמה, ל- Dashlane יש יותר תכונות מכל מנהל סיסמאות אחר. זה גם יקר יותר מכל מנהל סיסמאות אחר.

dashlane-review-password-health

זה מצמצם את הרשימה, אך הדירוגים שלנו מקבלים עור וגידים כשקלות השימוש מוכנסת לשאלה. בבחינת מנהל סיסמאות אנו רוכשים מנוי ומורידים את היישום, ממש כמו מישהו אחר. בדרך זו אנו יכולים לקבל מושג כיצד פועלת היישום עצמו, כמו גם על תהליך ההרשמה. 

יש גם כמה חששות שונים ומגוונים, כמו תמיכה בפלטפורמה. אנו מחפשים Windows, macOS, Android, iOS, ואם אפשר, תמיכה בלינוקס. 

מהו מנהל סיסמאות?

מנהל סיסמאות הוא כלי שנועד, טוב, לנהל את הסיסמאות שלך. עם המספר המכריע של חשבונות מקוונים שרוב האנשים מנהלים, קשה – אם לא בלתי אפשרי – להשתמש בשיטות האבטחה הטובות ביותר בעת הגדרת הסיסמה שלך. רוב האנשים משתמשים באותה סיסמה בין חשבונות, וסיסמה זו בדרך כלל חלשה עצמה. 

מילוי dashlane-review-aut

המטרה של מנהל סיסמאות היא כפולה: הפוך את חווית הגלישה שלך לקלה ובטוחה יותר. החל מהראשון, מנהלי סיסמאות יכולים למלא אוטומטית את פרטי הכניסה שלך כשאתה נוחת באתר. פירוש הדבר שאינך צריך להישאר מחובר לאתרים המשומשים ביותר שלך, וכי אתה יכול להיכנס במהירות לאתרים המשמשים לעתים נדירות. 

עם זאת, אבטחה היא המטרה העיקרית של מנהל סיסמאות. על ידי אחסון הכניסות שלך, מנהל סיסמאות מאפשר לך להשתמש בסיסמאות ארוכות שנוצרו באופן אקראי בכל חשבונותיך. 

מכיוון שאינך צריך לזכור סיסמאות אלה, אתה יכול להשתמש בחשבון אחר עבור כל אחד מהחשבונות המקוונים שלך. המשמעות היא שגם אם אחד החשבונות שלך נפרץ, האחרים שלך עדיין בטוחים.

כיצד עובד מנהל סיסמאות?

למרות שמנהלי סיסמאות ספציפיים שונים זה מזה ביחס לתפקודם, העיקרון הכללי זהה. מנהל סיסמאות שומר את הכניסות שלך במסד נתונים מוצפן בענן. הדרך היחידה לפענח בסיס נתונים זה היא באמצעות סיסמת אב, שמנהל הסיסמאות בדרך כלל לא רואה ולא מאחסן. 

הכספת האחרונה

כאשר מסד הנתונים שלך לא נעול, מנהל הסיסמאות רשאי אז להפעיל פקודה הממלאת אוטומטית כניסות בכל פעם שהוא מגלה את השדה הראוי. בנוסף למילוי אוטומטי, מרבית מנהלי הסיסמאות יכולים גם ללכוד כניסות כשאתה נרשם לאתר חדש ומייצר סיסמאות מאובטחות. 

מחוץ למילוי נתונים והצעת אחסון מוצפן, מנהלי סיסמאות מועילים גם לסנכרון מרובה מכשירים. מכיוון שמסד הנתונים המוצפן שלך מאוחסן בענן, כל המכשירים שלך יכולים להוריד נתונים אלה ולהשתמש בהם, כל עוד אתה מזין את סיסמת האב שלך. 

בפועל זה אומר שתהיה לך גישה לכל התחברות שלך בכל המכשירים שלך ותוכל להזין אותם ללא יותר מקליק. 

כמה בטוחים מנהלי סיסמאות?

מכיוון שרוב מנהלי הסיסמאות מבוססים בענן – קרא את סקירת מנהל הסיסמאות של Steganos לקבלת מידע שאינו – אבטחה היא חשש קריטי. למרות שיש לנו שאלות בנוגע לאבטחת מנהלי סיסמאות מסוימים, כל האפשרויות המפורטות לעיל ישמרו על כניסתכם.

אתגר אחרון-ביקורת-אבטחה

זה הודות למודל ידע אפס שרוב מנהלי הסיסמאות משתמשים בו. בקיצור, לרוב משתמשים במודל אבטחה זה על ידי שירותים מבוססי ענן כסוג של הגנת ספק. הרעיון הוא שלספק השירות אין גישה למידע קריטי הנדרש כדי לבטל את נעילת חשבונך, ובשל כך הוא לא יכול לראות את הנתונים שלך בפורמט טקסט רגיל.. 

עבור מנהלי סיסמאות, זו סיסמת האב שלך. כמעט בכל המקרים, רק אתה יודע את סיסמת האב שלך, כלומר השירות שאתה משתמש בו לא יכול לפענח את הסיסמאות שלך. כתוצאה מכך, פירוש הדבר גם שהאקרים לא יכולים לפענח את הסיסמאות שלך במקרה והשירות בו אתה משתמש סובל מהפרת נתונים.. 

במילים פשוטות, למנהל הסיסמאות אין כלים לפענח את הסיסמאות שלך, ובגלל זה, גם תוקפים פוטנציאליים לא יעשו זאת. בשילוב עם הצפנה מהשורה הראשונה, מודל של ידע אפס הופך את התוקף כמעט בלתי אפשרי לפגוע בכניסה שלך. כמעט כל מנהלי הסיסמאות הנחשבים בטוחים לשימוש, ועשרת המובילים שלנו הם בהחלט בטוחים.

כמה בטוח מנהל הסיסמאות של גוגל? 

אין דרך לתיעוד טכני המתאר את ארכיטקטורת האבטחה של מנהל הסיסמאות של גוגל. אנו פשוט לא יודעים אם זה בטוח לשימוש ברמה הטכנית, ולכן במקום לנסות לגנות אותו בחזית ההיא, אנו מציעים כמה סיבות לכך שאופציה של צד שלישי עשויה להיות בטוחה יותר. 

הדאגה סביב מנהל הסיסמאות של גוגל מסתכמת בעובדה שהוא קשור לחשבון Google שלך. אם מישהו יקבל גישה לחשבון Google שלך, תהיה לו גישה לכל הסיסמאות שלך. למרות שזה נכון לכל מנהל סיסמאות, חשבון Google שלך ​​עשוי להיות רגיש יותר. 

אם אתה משתמש ב- Google Chrome, חשבון Google שלך ​​מחובר אוטומטית ל- Chrome כך שתוכל להציג את הסימניות וההיסטוריה שלך, לא משנה באיזה מכשיר אתה נמצא. המשמעות היא גם שהסיסמאות שלך כבר לא נעולות. אם מישהו יכול לגשת לדפדפן שלך, הוא יכול לגשת לסיסמאות שלך. 

לעומת זאת, למנהלי סיסמאות יש לעיתים קרובות תכונות פסק זמן אוטומטיות שיחתמו אותך מחשבונך לאחר כשעה. במקרה כזה, תוקף לא יוכל לראות את הסיסמאות שלך, גם אם יש לו גישה לדפדפן שלך. 

מחוץ לאבטחה, ישנם כמה חסרונות אחרים במנהל הסיסמאות של גוגל. זה עובד רק עם Chrome, כך שהמילוי האוטומטי המקומי אינו אפשרי והשימוש בדפדפנים אינו בא בחשבון. בנוסף, אתה יכול לאחסן סיסמאות, כרטיסי אשראי וכתובות רק ב- Chrome. הערות מאובטחות וכדומה הן תכונות עבור מנהלי סיסמאות של צד שלישי. 

מהו מנהל הסיסמאות הקל ביותר לשימוש? 

קמרונות 1 סיסמאות

1Password הוא מנהל הסיסמאות הקל ביותר לשימוש. למרות שאפשרויות כמו LastPass ו- Dashlane נותנות ל- 1Password ריצה לכספם, לא בדקנו כלי נוזל יותר מהשירות המדורג שלנו. הסיבה לכך היא ש- 1Password נוקטת בגישה מעט שונה, ולמרות שזה אולי לא נראה כמו הרבה, זה משנה את העולם. 

ההבדל העיקרי הוא ש- 1Password תומך במספר בלתי מוגבל של קמרונות. לרוב מנהלי הסיסמאות, כולל 1Password, יש צורה כלשהי של ארגון, אך אף אחד מהם לא מאפשר לך לארגן את הערכים בכספות נפרדות. 

זה, יחד עם תמיכה בכניסות מותאמות אישית ותוספי הדפדפן המצוינים שלו, הופכים את 1Password למנהל הסיסמאות הקל ביותר לשימוש.

מהו מנהל הסיסמאות הבטוח ביותר?

לוח מחוונים של סקירה-זהות-זהות

למרות ש- 1Password הוא יותר מסוגל לשמור על אבטחת הכניסה שלך, אנו הולכים להנהן לדשליין בכל מה שקשור לשמירה על הסיסמאות שלך. הכל נעול מאחורי סיסמת המאסטר שלך, כמובן, אבל יש המון טק מעניין שמתרחש מאחורי הקלעים עם דשלאן. 

כשאתה מוסיף מכשיר לחשבונך, Dashlane תייצר מפתח התקן. זה, יחד עם סיסמת המאסטר שלך, נדרש כדי לבטל את נעילת הכספת. המפתח נוצר באמצעות מאפייני חומרה ותוכנה של המכונה שלך, יחד עם 38 תווים אקראיים, מה שהופך אותו למיוחד במכשיר הספציפי בו אתה משתמש. 

מודל זה קיים כך ש- Dashlane יכולה לבצע נגזרת של שני סודות. כדי לבטל את נעילת חשבונך, רוב הכלים מפיקים מפתח מסיסמת האב שלך ומשתמשים בזה כדי לאמת אותך. עם זאת, עם Dashlane, מפתח נגזר ממפתח המכשיר שלך וסיסמת המאסטר שלך, שהיא מטבעה בטוחה יותר. 

ל- 1Password יש מודל מפתח סודי שני, אף כי דשלאן משתמש בפונקציית נגזרת מקשים מודרנית יותר. המפתח שלך נוצר באמצעות Argon2d ומלח של 32 בתים, שהוא הטוב ביותר ברגע זה.

מחשבות אחרונות

עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה לבחור בכלי לניהול סיסמאות שלא רק ישמור על כניסת התחברות שלך, אלא גם יהפוך את חווית הגלישה שלך למהנה יותר. מבחינתנו, השירות המוביל הוא ללא ספק 1-סיסמה, אם כי יש לו תחרות קשה בדמות ביטוורדן ודשליין..  

1Password הוא המאוזן ביותר מבין השלושה, עם תג מחיר סביר ורשימת תכונות נדיבה. ל- Bitwarden יש פחות תכונות, אם כי הן בחינם, או אם אתה משלם, זול מאוד, בעוד שלדשלאן יש יותר תכונות אך דורשת תשלום גבוה יותר. 

למרבה המזל, אתה יכול לנסות את שלושתם. 1Password מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום, ביטוורדן חופשי לחלוטין ולדשלאן יש תוכנית בחינם המוגבלת ל 50 כניסות.. 

האם אתה מסכים ש- 1Password היא האפשרות הטובה ביותר? האם היית משנה משהו בדירוג שלנו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

1 לוגו סיסמא

סקירת מילות מפתח

החל מ- 299 $ לחודש
כל התוכניות

בקר ב- 1Password

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map