גיבוי שרת Windows הטוב ביותר 2020

לכן, הוטל עליכם לבצע גיבוי של שרת Windows. כמנהל שרת, אתה יודע כמה אפשרויות ובחירות עמדתם בפניך בעת קביעת התצורה והפריסה של השרת שלך ועכשיו אתה עומד בפני הר אפשרויות דומה בכל הקשור לגיבוי.


עברנו הרבה מעבר לימים שבהם גיבוי שרת פירושו בדרך כלל ליצור לוח זמנים לסיבוב קלטות אחסון מגנטיות. בעוד אלה עדיין קיימים (מסיבה מוזרה כלשהי), ההתפתחות של פתרונות אחסון לא יקרים, וירטואליזציה ומחשוב ענן שינו באופן דרסטי את עסק ניהול השרת והגיבוי..

לצד המגוון המוגבר של אפשרויות שרת ואחסון, פתרונות גיבוי לעסקים התרבו והתפתחו גם הם כדי לתמוך בנוף השרת המשתנה. היום אנו נבדוק את האפשרויות הזמינות לגיבוי השרת ונבדוק את הפתרונות הטובים ביותר לגיבוי שרת Windows של 2017.

מדוע גיבוי השרת שלך?

בעבר שנים מעולם לא הייתי צריך לבזבז זמן בשכנוע מנהלי שרתים לגיבוי השרתים שלהם. אמנם צרכנים לא תמיד מבינים את האיום האמיתי של אובדן נתונים, אך לכל מנהל שרתים ששווה את המלח שלו היה תמיד פיתרון גיבוי כלשהו. שמתי לב שזה השתנה מעט עם עליית מחשוב ענן.

כאשר שרת יכול להסתחרר מייד מהאוויר בסביבת וירטואלית של אמזון EC2, Rackspace או Microsoft Azure, דיברתי עם אנשים שאינם רואים גיבוי נחוץ. למרות שכל ספק מחשוב ענן מכובד צריך להיות בעל תוכנית גיבוי ויתירות איתנה מאוד, אפילו אם ספק יכול לבטל לחלוטין את האיום של כשל בחומרה שלא מבטל את הסיכוי שלך לנתונים או לאובדן פונקציות..

על פי דוח משנת 2013 של חברת התוכנה סימנטק, 47 אחוזים מהעסקים ו -37 אחוז מהעסקים הקטנים-בינוניים איבדו נתונים בענן. מה שמדהים יותר, המחקר מצא כי 66 אחוז מהארגונים שחוו אובדן ראו פעולות התאוששות נכשלות. אפילו עם האיום המופחת של כשל בחומרה, פרודוקטיביות ואובדן נתונים עדיין יכולים להתרחש כתוצאה מהתקלות בתוכנה, וירוסים, התקפות זדוניות ושגיאת משתמשים רגילה..

מה הופך את גיבוי השרת שונה?

גיבוי שרת כרוך בהרבה יותר שיקול ותכנון מאשר מחשב אישי רגיל. עבור משתמש ביתי, גיבוי נתונים בכל צורה שהיא בדרך כלל מרגיש מספיק. אפילו אם שחזור לוקח שבועות או שתוכנה זקוקה להתקנה מחודשת, נראה שרוב הצרכנים שמחים להחזיר את הנתונים שלהם בסופו של דבר. לגיבוי שרתים עסקיים יש סיבוכים והשלכות הרבה יותר גדולים.

שרת אחד יכול לספק פונקצית משימה הכרחית לחברה שלמה. חברת לוגיסטיקה עשויה להיות תלויה לחלוטין בשרת Exchange לצורך קבלת אימייל ופרטי קשר. לחברת הנדסה עשויים להיות קבצי פרויקטים ורישיונות תוכנה מאסיביים בשרת מרכזי. שרת של חברה קמעונאית עשוי להכיל את כל תוכנות ניהול המלאי והמשאבים.

בעוד שהפרטים השונים משתנים מאוד בין ארגונים שונים, קיים פוטנציאל ממשי לנתונים, הכנסות או פריון אבודים כמעט בכל סביבה. בנוסף, ציר הזמן ועלות העבודה של שרת מלא בונים מחדש לעתים קרובות בלונים למספר ימים או שבועות ללא הפיתרון הנכון. גיבוי אמין שלוקח זמן רב לשחזר יביא אותך למושב החם אם החברה תתחיל להפסיד אלפי דולרים ביום.

פיתרון הגיבוי הנכון לשרת שלך חייב לא רק להבטיח אבטחת מידע, אלא לאפשר לך לשחזר פונקציונליות שרת מלאה בתוך חלון זמן המוכתב על ידי צרכי הארגון שלך..

בחירת גיבוי שרת מתאים לסביבתך

כשאני מעריך תוכנת גיבוי צרכנית, בדרך כלל אני שוקל את האלמנטים הבאים:

 • תכונות
 • קלות שימוש
 • ביצועים
 • תמיכה
 • תמחור

עם זאת, הערכת תוכנת גיבוי שרתים דורשת גישה אחרת.

מדידת קלות השימוש מציגה בעיה בתוכנה המיועדת לסביבות שרת מורכבות. בצד הצרכני של הדברים, משתמשי הבית בדרך כלל מחפשים משהו כמעט אטום או “להגדיר את זה ולשכוח את זה”.

מנהלי שרתים, לעומת זאת, נותנים ערך רב יותר ליכולות מתקדמות, שליטה גרגרית ופונקציות דיווח מפורטות. בעוד שמאפיינים אלה מטבעם מוסיפים למורכבות של פיסת תוכנה, לעולם לא תבחר לחסל אותם לשם הפשטות.

המטרה היא לא לפשט מעבר לתועלת, אלא להציג מגוון רב של תכונות בצורה הגיונית ומהורהרת. כתוצאה מכך קלות השימוש נוטה להיות מדד פחות משמעותי.

באופן דומה מדידת הביצועים מציבה גם אתגרים. תכונות כמו הצפנה תלויות בעיקר בכוח ה- CPU וביצועי האחסון של המחשב המארח. פיסת תוכנה שפועלת בצורה לא טובה על מעבד בינוני שמצפין ומעלה לענן עשויה לפעול בצורה פנטסטית על מעבד שרתים רב עוצמה עם מדיה מקומית של מצב מוצק. בשל המגוון העצום של תצורות שרת ואחסון, בדיקת ביצועי גיבוי שרתים באמת מחייבת בדיקה בסביבתך.

מכיוון שלביצועים וקלות השימוש יש כל כך הרבה סובייקטיביות, הגיוני להעריך תחילה תוכנת גיבוי שרת על ידי השוואה בין תכונות. כפי שנראה בקרוב, ההבדלים העצומים בסביבות השרת משקפים בגישות השונות מאוד לגיבוי. על מנת להחליט איזה מוצר מתאים לכם, זה עוזר להבנה ברורה של הצרכים הספציפיים שלכם. להלן כמה שאלות לשאול את עצמך:

סוג השרת

לשרתי אחסון פשוטים יש צרכים שונים מבקרי תחום שיש להם צרכים שונים מאשר שרתי SQL, Exchange או שרתי מסד נתונים אחרים.

נפח אחסון

כמה נתונים, בג’יגה-בייט או בטרה-בייט, אתה צריך לגבות? זה יכול להשפיע מאוד על עלויות עם כל פתרון ענן שמתומחר לכל GB.

סובלנות לשבת

אף על פי שאיש אינו רוצה ששרת יירד, מצבים מסוימים מאפשרים לשחזר מספר ימים בעוד שאחרים זקוקים לפיתרון כמעט מיידי או אפילו מיותר לחלוטין..

תקציב

למוצרים מסוימים עלויות חד פעמיות בעוד פתרונות ענן אחרים דורשים תשלומים חודשיים תמידית. החליט איזה דגם המתאים ביותר לצרכים שלך.

כעת נצלול פנימה ונראה מה יש לתוכנות הגיבוי של השרת האלה להציע.

גיבוי CloudBerry

גיבוי CloudBerry ממעבדת CloudBerry הוא מוצר ייחודי ומסקרן. מרבית פתרונות הגיבוי לשרת מציעים תוכנה בלבד, מה שמאפשר לך להבין את מיקום האחסון האישי שלך, או לעודד אותך להירשם לשירות האחסון בענן הביתי שלהם תמורת תשלום חודשי..

כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ה CloudBerry שלנו, השירות תומך בגיבויים מקומיים, אך התכונה הייחודית ביותר שלו היא היכולת לקשר לספקי צד ג ‘כמו אמזון S3 או Glacier, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, Rackspace, Backblaze B2 ועוד רבים.

במקום לדחוף אחסון ענן משלהם, CloudBerry נותן למנהלי שרת את היכולת להגביר את הכוח של ספק האחסון שלהם לפי בחירתם. כעת תוכלו להפוך פיתרון לא יקר כמו אמזון קרחון לשירות גיבוי פונקציונלי לחלוטין במקום דלי אחסון פשוט. גם גיבוי פשוט ישיר מענן לענן הוא תכונה נהדרת אם אתה משתמש ביותר משירות אחסון בענן אחד.

גיבוי CloudBerry הוא גם מוצר גיבוי חזק מאוד בפני עצמו. המהדורה של Windows Server מאפשרת גיבויים מבוססי תמונה ברמת חסימת המאפשרת לך לצלם תמונות מלאות של השרת שלך תוך שינוי של בלוקים הנתונים האישיים שהשתנו מאז הגיבוי הקודם..

תמונות ברמת חסימת בשילוב עם דחיסת נתונים פועלות יחד לשיפור משמעותי של מהירות הגיבוי והפחתת שטח האחסון אשר שניהם קריטיים בעת עבודה עם אחסון בענן שמטען על ידי הגיגה-בייט המאוחסן או מועבר.

אמנם אתה יכול לבחור כל ספק אחסון נתמך, אם תבחר באמזון EC2 או ב- Microsoft Azure, CloudBerry יכול להשתמש מייד בכל תמונת גיבוי כדי ליצור מכונה וירטואלית בענן. שחזור Hyper-V ו- VMware כלול גם. וירטואליזציה מיידית זו מוכיחה מאוד חשיבות כאשר השבתה היא קריטית.

למרות שביצועים עשויים לא להתאים לשרת מקומי, היכולת לסבול התרסקות מוחלטת ולבצע עותק הפועל תוך דקות ספורות עלולה להוריד לחץ רב מהכתפיים כשאתה אחראי על זמן הפעילות.

התמחור משתנה תלוי אם אתה זקוק לתמיכה בסיסית בשרת או בבסיס נתונים, בעוד המהדורה של Ultimate כוללת את כל התכונות. כל הגרסאות הן רכישות חד פעמיות לכל מחשב ומחיר סביר מאוד, אך כמובן שאינן כוללות עלויות אחסון בענן של צד שלישי..

תשומת לב: הנתונים הפנימיים בטבלה “130” פגומים!

מעבדת CloudBerry מציעה תמיכה טלפונית, כמו גם דוא”ל ועזרה מבוססת כרטיסים.

עם יותר מדי מאפיינים שצריך להזכיר כאן, התשלום הגדול ביותר הוא ש- CloudBerry Backup הוא מוצר גיבוי מלא ומלא עוצמה. התמיכה העצומה בענפי אחסון ענן של צד שלישי הופכת אותה למיוחדת באמת בין מתחרותיה.

גיבוי Acronis 12

Acronis מציעה חבילה מלאה של תוכנת ניהול גיבוי ואחסון עם פתרונות החל משימוש צרכני ועד ניהול ארגוני מלא. באמצעות דחיפה אחרונה לעבר פתרונות אחסון ענן משלהם, Acronis יכולה לספק לך פתרון אחסון, גיבוי ושחזור אסון מלא.

Acronis Backup 12 הוא פיתרון גיבוי מלא התומך ב -16 פלטפורמות הכוללות Microsoft Exchange, SQL, Microsoft Azure, Amazon EC2 כמו גם מכשירי אנדרואיד ו- iOS. Acronis הוסיפה לאחרונה תמיכה בגיבויים של Office 365 באמצעות רישיון נוסף.

תמיכה רחבה זו, במיוחד במכשירים ניידים, היא אחת התכונות הייחודיות ביותר של Acronis. למרות שגיבוי מכשירים ניידים דורש מנוי Acronis Cloud, Acronis הוא המוצר הראשון שראיתי שמשלב גיבוי מכשירי אנדרואיד ו- iOS שנשמע כמו תכונה פנטסטית עם כוח העבודה הנייד והולך של היום..

בנוסף, Acronis מדגישה מאוד את מהירות ההתאוששות שלהם, וטוענת למטרת זמן התאוששות (RTO) של 15 שניות או פחות. ניתן להשיג את ה- RTO בן 15 השניות על ידי הרכבה מיידית של תמונת גיבוי באמצעות אמולציה של אחסון וירטואלי מבלי להזיז נתונים.

Acronis מציעה קונסולה מקומית מבוססת אינטרנט או קונסולה מבוססת ענן הנגישה מכל מכשיר. קונסולת ענן זו זמינה רק עם רישיונות מנוי.

תמחור של גיבוי Acronis משתנה בהתאם למכשיר והרישיונות זמינים כרישיון תמידי חד פעמי או כמנוי של 1-3 שנים. כל רכישת רישיון כוללת 1 TB של אחסון ענן של Acronis למשך שנה שבה יחול תמחור סטנדרטי. כיום אנו בודקים רק את הגיבוי של Windows Server, אך חשוב לציין כי גיבויים של תחנות עבודה ו- Office 365 נתמכים אך דורשים רישיון נפרד.

רישיון תמידימנוי לשנה אחתמנוי לשנתייםמנוי לשלוש שנים
שרת חלונות999 דולר41.58 דולר לחודש33.29 דולר לחודש27.75 לחודש
שרת וירטואלי1199 דולר49.92 דולר לחודש37.46 $ לחודש33.31 לחודש

יש לציין כי לאחר שמילאתם את ה- 1TB הראשוני, תוכלו לקנות שטח אחסון נוסף במחיר של 30 עד 250 דולר לחודש..

עם רישיון תמידי, Acronis מציעה רק שדרוגי מוצרים בחינם למשך שנה. עליכם לשלם דמי תחזוקה של תוכנה עבור תמיכה ושדרוגים נוספים, או פשוט לחכות ולשלם מחיר מלא אם תחליטו לשדרג לגרסה חדשה יותר. באופן אישי, אני לא אוהב לשלם דמי “תחזוקה” של תוכנה, אך נראה כי זו הבחירה של הרבה חברות תוכנה.

בכל הנוגע לתמיכה, Acronis מציעה תמיכה בדוא”ל והן בטלפון, אם כי זמני התגובה בדוא”ל יכולים לנוע עד יום שלם..

בסך הכל, Acronis הוא מוצר רב עוצמה עם כמה תכונות ייחודיות, אך העלות הגבוהה יותר, דמי תחזוקת התוכנה ואפשרויות התמיכה המוגבלות יגרמו לי לחפש במקום אחר במקום הראשון. אפשרות ענן Acronis משפרת את ההנפקה עם היכולת לפיתרון של כל אחד, ובעוד שדמי האחסון אינם הזולים ביותר, הם אינם סבירים.

Storagecraft שרת SPX שרת

Storagecraft ShadowProtect הוא פיתרון גיבוי מקומי מהיר, אמין וגמיש לשרתי Windows אך חסר לו חלק משילובי הענן צופים פני עתיד של מוצרים אחרים בפלח..

עם SPX, יש לך את האפשרות לאתחל כל תמונת גיבוי כ- VM ישירות מדפדפן שרשרת התמונות של StorageCraft. StorageCraft מספקת גם את מה שהם מכנים ImageManager המאפשרת לך לאמת, לאחד ולשכפל תמונות גיבוי בקלות. למרות שכולן תכונות נהדרות, הן לא בהכרח ייחודיות בימינו.

StorageCraft מציעה שירות גיבוי CloudCraft Cloud ממותג, אך נראה קצת מוזר לשמור עליו כמוצר נפרד לחלוטין. כמו שמספר מהפתרונות בסקירה זו מציעים תמיכה בגיבוי מקורי בענן או לפחות אפשרויות תוספות לענן, ShadowProtect SPX בהחלט יהנה משילוב ענן הדוק יותר..

בנימה חיובית, StorageCraft SPX מאפשר לך לבצע גיבוי של Windows Server, SQL, Exchange, Sharepoint ויישומים קריטיים אחרים מבלי שתידרש רישוי נפרד או נוסף. SPX נמכר כרכישת רישיון מראש ב -1,095 דולר עם תחזוקה כוללת לשנה אחת ותחזוקת תוכנה מורחבת עולה 219 דולר לשנה.

אמנם רק תמיכה בסיסית כלולה, אך ברשותך האפשרות לשדרג לתמיכה פרימיום תמורת 164.25 $ לשנה. תמיכה פרמימית מספקת תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה בנושאי חירום, ותמיכה מקוונת 24 שעות בבעיות בדרגת חומרה גבוהה, בינונית ונמוכה.

בנוסף, ללקוחות הפרימיום ניתן מיקום עדיפות בתורי תמיכה בשעות עסקים רגילות. אמנם אתה עשוי להעריך את אפשרות התמיכה הפרמימית, אולם עמלה זו בשילוב עם דמי התחזוקה השנתית של התוכנה מציבה את StorageCraft מעט בצד הגבוה כשאתה שוקל עלויות שוטפות.

מערכת הגיבוי של וריטאס

ל- Veritas Backup Exec יש היסטוריה ארוכה ומורכבת של מיזוגים, רכישות ושינוי שם שנמשכים כל הדרך חזרה לשנת 1982. לאחרונה, בשנת 2016, סימנטק חילקה את חברת Veritas Technologies לחברה עצמאית חדשה ושינתה את המיתוג מ- Symantec Backup Exec ל- Veritas. ביצוע גיבוי.

היסטוריה מורכבת בצד, לכל מוצר תוכנה עם למעלה משלושים שנה בעסק יש ברור כוח כוח להישאר. Backup Exec בנוי לסביבות שרת מורכבות עם שילוב של פורמטים, מערכות הפעלה ומדיה. אמנם תוכל לקרוא ל- Backup Exec עוצמה וגמישה, אך לעולם לא תוכל לטעות בכך שהוא מוצר פשוט. מדריך למשתמש העדכני ביותר מכיל למעלה מ- 1,300 עמודים!

כשמדובר בתכונות, קשה לדמיין ש- Backup Exec אינו עושה. הדמיה, דיפרנציאל, מצטבר, דיסק, קלטת, ענן, פיזי, וירטואלי, מסדי נתונים, כפילויות והצפנה הם באמת רק ההתחלה. Backup Exec, שנבנה לארגון, כולל קונסולת ניהול עוצמתית, דיווח מרכזי, איזון עומסים וכישלון לבקרה מרכזית על שרתי Backup Exec מרובים, התקנים ומערכות מדיה..

Exec גיבוי רישוי הוא בהחלט לא דבר פשוט. אמנם הוא מכיל מספר תכונות “ליבה”, אך פריטים רבים כמו סוכני שולחן עבודה בודדים, כפילויות כפולות, תמיכה במסד נתונים ועוד נחשבים לתוספות או לרכיבים אופציונליים. התמחור אינו מתגלה באתר ומחייב הצעת מחיר ספציפית המותאמת לסביבת השרת הייחודית שלך, אך בטוח להניח ש- Backup Exec תהיה האופציה היקרה ביותר שהערכתנו כיום. הצלחתי למצוא רישיון שרת מקומי בודד מאתר צד שלישי המופיע במחיר של $ 959.

אמנם מערך הפיצ’רים המרחיב הזה בהחלט מרשים, אך זו גם החולשה הגדולה ביותר של Backup Exec. ארגונים גדולים עם מחלקות IT מאוישות לחלוטין יעריכו בהחלט את היכולת להתאים תכנית גיבוי כוללת ומנוהלת באופן ארגוני. עסקים קטנים יותר עם צרכים פשוטים יותר עשויים למצוא את ה- Backup Exec מסובך מדי, יקר ובלתי מתוחכם לצרכיהם..

דאטו סיריס 3

Datto מייצג סוג אחר של פיתרון מאשר התוכנות האחרות שאנו מעריכים כיום. במקום מוצר תוכנה, Datto Siris הוא שורה של התקני חומרה עם תוכנת גיבוי משובצת. Siris מתפקד כגיבוי מקומי עם שילוב הדוק לענן האחסון של Datto, כך שהגיבויים המקומיים יסונכרנו אוטומטית לפי הסכימה שתיצור..

גישה היברידית-ענן זו טומנת בחובה כמה יתרונות וחסרונות מוגדרים. במקום לבנות פיתרון חומרה מקומי משלך, לרכוש תוכנה, לרכוש אחסון בענן וליצור ערכת גיבוי בהתאמה אישית כדי להבטיח כיסוי מלא, Datto Siris מאפשר לך לבדוק את כל אותן תיבות באמצעות מכשיר יחיד..

מכשיר Siris תומך ביצירת מכונות ווירטואליות מיידיות מתמונות גיבוי ושירות הענן Datto מאפשר ליצור VMs בענן. פיתרון שלם זה מאפשר לך אפשרויות התאוששות כמעט מיידיות ללא קשר לתרחיש האסון. אם שרת נכשל ואין לך חיבור לאינטרנט, גיבוי של ענן בלבד לא יעזור.

אם אסון טבע מוחק את כל החומרה שלך, גיבוי מקומי בלבד אינו מועיל. Datto מספקת לך פתרונות לכל תרחיש והיא יכולה אפילו לשלוח סריס חלופי טעון מראש בתמונות הגיבוי שלך. Datto Siris 3 יכול להגן על שרתים פיזיים, וירטואליים ועננים על ידי תפקוד כמכשיר פיזי, תוכנה ווירטואלי.

אפילו עם פיתרון כה רב תכליתי, כמה חולשות הן בלתי נמנעות. יש לרכוש התקני Siris מלפנים, ובעוד מגוון גדול של אפשרויות זמינות, יתכן כי אפשרויות החומרה שלך אינן גמישות כמו פיתרון שנבנה בהתאמה אישית. בנוסף, שילוב ענן מוגבל לשירות Datto הביתי. למרות שתכונת התכונה והאינטגרציה מרשימות, הדבר אכן נועל אותך בשירות ותמחור של דאטו.

למרות שדאטו יכול לגבות את SQL ו- Exchange, הוא ממנף את מנוע ה- VSS של מיקרוסופט ונראה שדורש יותר תצורה מכמה מתחרים. שחזור תיבות דואר ושידור ברמת ההודעות אפשרי, אך רק עם רכישת רישיון תוכנה נפרד. בעיקרון, אתה יכול לגרום לזה לעבוד, אבל אתה צריך לקפוץ דרך כמה חישוקים.

דאטו עובד בעיקר באמצעות תוכנית שותפים עם ספקי IT של צד שלישי. כתוצאה מכך, אין עלות קבועה זמינה ותמחור ותמחור התמיכה ישתנו בין ספקים שונים. זה יכול להיות מתסכל אם אתה מעדיף לרכוש ולהשתמש במכשירים ישירות מבלי לערב צד שלישי. אחד Datto Siris מאפשר רשיון ללא הגבלה על שרתים ושולחן עבודה שיכול להוות יתרון אם יש לכם מספר גדול של מכונות לכיסוי..

Macrium Reflect 7

Macrium Reflect Server ו- Server Plus הם כלי גיבוי שרתים פשוטים ומקומיים עם כמה שיבוטים מעניינים ומדמיינים אפשרויות שלא כלולות בתוכנת גיבוי אחרת. למרות שמאקריום בודק את מרבית התיבות בכל מה שקשור לתכונות גיבוי מקומיות, היעדר אפשרויות שילוב ענן וירטואליזציה יכולות להיות בעייתיות עבור חלק.

לכל מוצרי Macrium, מהדורת הבית, תחנת העבודה, השרת והשרת פלוס, יש את אותן תכונות גיבוי ראשוניות. ההבדלים היחידים בין הגרסאות פשוטים למדי. מהדורת השרת תומכת בשרתי Windows ואילו גרסת Server Plus מאפשרת תמיכה בגיבוי SQL ו- Exchange של Microsoft באמצעות שחזור גרגירי.

מקריום תומך בתמונות דיפרנציאליות ומצטברות, דחיסת גיבוי ושחזור ברמת הפריט. בעוד שמקריום אמור לכסות כל תרחיש גיבוי מקומי, תכונות הבולטות קשורות יותר לתמיכה נוספת בהדמיה.

לכל הגרסאות יש תמיכה לשיבוט דיסק ישיר. Macrium כולל גם תמיכה ב- WinPE (סביבת ההתקנה של Windows) ויכולת להוסיף מנהלי התקנים ל- PE. שחזור הדלתא המהיר של מקריום מאפשר לך לשחזר תמונות במהירות על ידי ביצוע השינוי הדרוש במקום לפרוס תמונה מלאה.

אמנם התכונות של מקריום מאפשרות שחזור מהיר, אך אין לה את היכולת לשחזר תמונות גיבוי באופן מיידי למחשב וירטואלי. אם זמן ההשבתה הוא קריטי בסביבתך, שחזור מהיר אולי נשמע טוב, אך וירטואליזציה מיידית היא כנראה הרבה יותר טובה.

התמחור הוא לכל שרת ופועל באמצע החבילה:

השתקף בשרת (1-9 רישיונות) 275 $ לשרת
השתקף בשרת (רישיון של 10+)247.50 דולר לשרת
השתקף Server Plus (רישיונות 1-9)599 $ לשרת
השתקף בשרת פלוס (רישיון של 10+)539.10 $ לשרת

מקריום כולל תמיכה של שנה אחת סטנדרטית הכוללת שדרוגים לגרסאות חדשות, תמיכה בגישה מרחוק וחלון תגובה טיפוסי של 24 שעות. תמיכה פרמימית זמינה תמורת 30 דולר לשנה, המשדרגת אותך לכיסוי 24/7, חלון תגובה טיפוסי של 12 שעות, תמיכה טלפונית ומנהל תיקים ייעודי. למרות שזה יהיה נחמד לכלול תמיכה טלפונית, זה נראה כמו רמת שירות הוגנת תמורת 30 דולר בלבד.

סיכום

בחירת תוכנת הגיבוי הטובה ביותר לשרת אינה משימה פשוטה. מכיוון שלסביבות שרת יכולות להיות מגוונות אדירות, ספקי תוכנה שונים נוקטים לעתים קרובות בגישה שונה מאוד למשימת הגיבוי. ככל שעובר הזמן והתוכנה מתבגרת, ראיתי תכונות מתקדמות יותר הכלולות במוצרים הרבה פחות יקרים.

משהו כמו וירטואליזציה מיידית היה פעם תכונה נדירה, אבל עכשיו מרגיש כמו ציפייה מכל מוצר. בעוד שתכונות הגיבוי העיקריות תואמות בצורה שווה יותר, חברות תוכנה הסתכלו על שילוב ענן ותכונות ניהול משופרות כדי להבדיל את המוצר שלהן.

שני מוצרים בלטו בעיניי ביותר בסקירה זו. עבור מנהלי שרתים עם סביבות גדולות ומורכבות, Veritas Backup Exec מציעה ללא ספק את המוצר המתקדם ביותר, המגוון ביותר, עם אפשרויות הניהול המרכזיות הטובות ביותר. אמנם זה יתורגם לעלויות גבוהות יותר, אולם עסק גדול יכול להצדיק את ההוצאות הנוספות עם יעילות תפעולית מוגברת.

בעוד ש- Backup Exec עשוי להכיל כמה תכונות עוצמתיות ברמת הארגון, CloudBerry בולט בבירור כערך המגוון והכי טוב של החבורה. מבלי להקריב תכונות, CloudBerry מציע פיתרון שרת Windows ברמה העליונה במחיר של $ 120- $ 300 בזמן שהמתחרים גובים 300- $ 1000 או אפילו יותר..

חלק מהמתחרים הללו, Macrium ו- ShadowProtect, אינם מציעים שילוב ענן קל. אחרים כמו Acronis ו- Datto מספקים תמיכה בענן אך רק באמצעות ההצעה הביתית שלהם שיכולה להיות יקרה.

CloudBerry הוא הפיתרון היחיד התומך בספריה מסיבית של ספקי ענן של צד שלישי. זה מאפשר לך לא רק להשתמש בספקים המועדפים עליך אלא גם לאפשר גיבויים גמישים, מגוונים וישירים של ענן לענן להגנה מרבית..

לא לעיתים קרובות בביקורות שלי המוצר הכי יקר מספק מערך תכונות ייחודי באמת שבולט כל כך בבהירות מהמתחרים. עם תכונות גיבוי עוצמתיות, מחיר נמוך באופן מפתיע וכמובן התמיכה הטובה ביותר בענן המקומי, בהחלט כדאי שתעניק גיבוי CloudBerry לנסיעת מבחן היום.

האם השתמשת במוצרים בהשוואה זו? האם השארתי את המועדף עליך מהרשימה? קפוץ לשיחה בקטע התגובות למטה והקפד לבדוק את הביקורות האחרות שלנו היום.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map