קרב אפליקציות הפרודוקטיביות – Todoist vs. Wunderlist לעומת Any.Do

בעולם שבו אנו מוסחים בקלות על ידי נושא מגמה חדש בטוויטר או פילטר חדש בסנאפצ’אט, אנו זקוקים לאפליקציות פרודוקטיביות כדי להשאיר אותנו מוטיבציה ולעזור לנו לזכור את כל מה שאנחנו צריכים לעשות ביום..


כמובן שהיתה תקופה בה אנשים המשיכו יומנים ארוכים עבור רשימות מטלות יומיומיות או רשמו רשימות בלוח השנה שעל שולחנם, אך מכיוון שהעבודה עברה למחשבים זה כבר לא הגיוני לרשום רשימה על הנייר: הפרודוקטיביות שלנו תלויה על הסביבה ועל הקצב בו אנו מנהלים את המשימות שלנו.

כדי לעזור לך למצוא את היישומים הטובים ביותר לפרודוקטיביות באופן מקוון, אנו משווים בין שלושה מהיוצרים המוכשרים ביותר: Todoist, Wunderlist ו- Any.do.

בעוד שהקרב קרוב מאוד עד הסוף, המנצח הוא בבירור Wunderlist בזכות גרסת החינם העמוסה בתכונות שלו.

לא שלשני אין זכות: לטודואיסט יש אפליקציה סלולרית חלקה ואילו ל- Any.do יש ממשק אינטרנט מלוטש ותוסף דפדפן ייחודי. בסופו של דבר, אף אחד מהם לא יכול היה לתת לוונדרליסט מאבק אמיתי.

קריטריונים לבחירת אפליקציית הפרודוקטיביות הנכונה

עם כל כך הרבה יישומי פריון זמינים באינטרנט, זה יכול להיות קשה למצוא את האפליקציה הנכונה. מצד אחד הם נראים כל כך דומים עם רשימות ביקורת ותאריכי תאריך יעד, אך מצד שני, כולם שונים זה מזה זה מזה.

להלן כמה מהקריטריונים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתבחרו באפליקציית הפרודוקטיביות המתאימה:

ממשק

אם אתה מגלה שממשק נטול עומס גורם לך להתמקד טוב יותר ולהגדיל את הפרודוקטיביות שלך, בחר באפליקציה למראה נקי. בעוד של- Any.do יש את הממשק החלק ביותר בין כל האפליקציות, Wunderlist הוא באמת זה שמציג את כל המידע במסך בודד..

תמיכה בנייד

אתה לא שונא את זה כשאתה מכין רשימת מכולת ממצה בממשק האינטרנט של כלי הפרודוקטיביות רק כדי להבין שלכלי זה אין אפליקציה לנייד? אם אתה משתמש במספר מכשירים מדי יום, חשוב לבחור בכלי הפריון שהוא חוצה פלטפורמות כך שתוכל לגשת לנתונים שלך בכל מקום שאתה נמצא. למזלנו, לכל האפליקציות שאנחנו סוקרים במאמר זה יש אפליקציות סלולריות.

שיתוף

אם המטרה העיקרית שלך לבחירת אפליקציית פרודוקטיביות היא לשתף ולהקצות משימות למשתמשים אחרים, בחר שירות שמאפשר שיתוף ושיתוף פעולה בצורה חלקה. אם אתה מתכנן להשתמש רק בגרסה החינמית, וודא כי לאפליקציה אין מגבלות למספר המשתמשים המשותפים.

לדוגמה, Any.do מאפשר רק שיתוף משימות ורשימות בפרויקט אחד בכל פעם ול- Todoist יש מגבלה של 5 משתמשים.

שילוב לוח שנה

לאחר שניסינו את כל שלושת אפליקציות הפרודוקטיביות הללו, יש דבר אחד ברור לחלוטין – לאפליקציית פריון טובה צריכה להיות אינטגרציה של לוח שנה כדי ליצור באופן אוטומטי אירועים עבור מועדי התפקיד של כל משימה..

חלק מהיישומים הללו מספקים אינטגרציה חלקה עם לוח השנה של גוגל וחלקם עובדים היטב עם iCal, אך האפליקציה המתאימה לכם תלויה בלוח השנה בו אתם משתמשים..

Todoist vs Wunderlist vs Any.do – ההשוואה

אז איך נראים הקריטריונים הללו בפועל? בואו נסתכל.

ממשק

נתחיל מטודואיסט: יש לו רקע לבן ואדום פשוט עם שלוש אפשרויות צבע נוספות. כדי לקבל יותר צבעים תצטרך לקנות גרסת פרימיום.

הממשק די נקי עם סרגל צד שמאלי ואפשרות הגדרות. בסרגל האדום העליון יש לחצן פלוס להוסיף משימות באופן מיידי וסרגל חיפוש.

שלא כמו ערכות צבע ב- Todoist, Wunderlist מאפשרת לך לשנות את תמונת הרקע ועיצוב הצבעים משתנה איתה, אם כי הלוואי שהם איפשרו למשתמשים להעלות תמונות בהתאמה אישית, גם אם זו הייתה תכונה מובחרת.

Wunderlist היא ללא ספק האפליקציה ארוזת התכונות ביותר, אך היא עדיין מצליחה לשמור על הממשק פשוט יחסית.

לאפליקציה תצוגת שלושה פאנלים מועילה שכן היא עוזרת למשתמשים לראות את כל המידע בפעם אחת.

Any.do ללא ספק יש את הממשק המינימלי והמהודק ביותר. הכלי רוצה לשמור על דברים פשוטים ובכל זאת לספק למשתמשים את כל התכונות החיוניות.

אני אוהב גם את האופן שבו כל הממשק מתערער כשאתה כותב משימה חדשה. ניתן להעביר משימות אלה מרשימה לרשימה על ידי גרירה ושחרור.

הזוכה – כל

ל- Any.do יש בבירור את הממשק המודרני והמודרני ביותר. הטודואיסט אמנם נותן לו קרב טוב אבל שילוב קלאסי לבן וכחול הוא בלתי מנוצח.

יצירת משימות ותזכורות

לפני שנתחיל בסעיף זה, חשוב להבין את ההבדל בין משימה לתזכורת. משימה ברשימת המטלות שלך היא פעולה שאינה תלויה בזמן. יכול להיות שיש תאריך יעד, אך לא נקבע זמן מוגדר בו העבודה צריכה להיעשות.

תזכורת היא אירוע קריטי בזמן שאתה צריך לעשות בשלב זה בלבד, כמו לחזור למישהו או לפגישה עם רופא.

כדי ליצור משימה ב- Todoist, עליכם תחילה לבחור את הפרויקט שעבורו תרצו ליצור משימות או ליצור פרוייקט חדש. אתה יכול להוסיף משימות אחת אחת על ידי הוספת טקסט או שאתה יכול להוסיף משימות מרובות על ידי העתקת שורות מגיליון אלקטרוני והדבקה ביחד..

לאחר יצירת המשימה תוכלו לקבוע תאריך יעד, עדיפות, להעביר אותה לפרויקט אחר או לארכיב אותו.

לחיצה על תיבת התגובות הקטנה תפתח תגובות למשימה. למרות שאתה עשוי לראות כמה תכונות אחרות בתיבה זו מלבד התגובות, כמו קבצים מצורפים, הערות באמצעות דואר אלקטרוני ויומן פעילות, הן למעשה תכונות פרימיום ואינן זמינות בעת השימוש בגרסה החינמית..

ניתן ליצור משימות חוזרות גם ב- Todoist על ידי הגדרת תאריך היעד ללוח זמנים יומי, שבועי או חודשי.

כדי ליצור משימות משנה, כל שעליכם לעשות הוא לגרור את המשימות ימינה. תכונת הגרירה הקלה ב- Todoist פירושה שאתה יכול ליצור מספר רמות של משימות (שים לב שניתן ליצור משימות משנה רק בתצוגת הפרויקט ולא בתצוגות מסוננות).

ב- Wunderlist תוכלו ליצור משימות על ידי הוספת טקסט ולחיצה על Enter. שלא כמו Todoist, לא ניתן ליצור משימות מרובות על ידי העתקת שורות מגיליונות Excel.

לאחר יצירת משימה תוכלו ללחוץ עליה כפולה ומערך שלם של אפשרויות ייפתח כמו תאריך יעד, תזכורת, משימות משנה, הערות וקבצים מצורפים..

ניתן להעלות או להוסיף קבצים מ- Dropbox, אך אין שילוב של Google Drive. ל- Wunderlist יש מגבלת העלאה של 5MB להעלאת קבצים, אבל אם אתה משתמש ב- Dropbox לא אמור להיות שום בעיה עם זה.

ניתן גם להגדיר משימות חוזרות ואני אוהבת את הגמישות ש- Wunderlist מספקת אותה בהשוואה לטודואיסט.

כשאתה מגיע ל- Any.do, אתה יכול ללחוץ על כפתור הפלוס כדי להוסיף משימה לאחר שפתחת פרויקט או ליצור פרוייקט חדש.

לאחר יצירת המשימה תוכלו לקבוע תאריך יעד, להוסיף הערות, לצרף קבצים, להוסיף משימות משנה או לשים תזכורת למשימות. למרות Any.do מאפשר לך לשתף רשימות או משימות כלשהן; זה לא מאפשר לך להקצות משימות למשתמש.

Any.do מאפשר משימות חוזרות, אך אתה יכול להגדיר רק את משך הזמן המותאם אישית עבורן אם אתה משתמש פרימיום.

ווינר – Wunderlist

בעזרת קבצי Wunderlist ניתן להעלות בקלות מהמחשב או מ- Dropbox. והכי חשוב, Wunderlist מאפשרת הגדרת משימות חוזרות למשך זמן מותאם אישית, שאינן זמינות באף אחת משתי היישומים האחרים.

הרחבות דפדפן

תוסף הדפדפן של Todoist הוא עצמות חשופות מאוד ויש לו רק שתי תכונות. אתה יכול לראות את כל הפרויקטים והמשימות שלך ב- Todoist מכל כרטיסייה מבלי לפתוח את אתר Todoist

אתה יכול להוסיף משימה חדשה על ידי לחיצה ימנית בכל מקום בדפדפן (תכונה זו זמינה בכל שלושת האפליקציות).

תוסף הדפדפן של Wunderlist עובד דומה לזה של Evernote. זה עוזר לקליפ נתונים מדף אינטרנט וליצור אותם למשימה. לדוגמה, אם אתה מוצא מתנה נהדרת לחבר באמזון, אתה יכול לגזור מידע באופן מיידי מהדף ולהוסיף תזכורת לרכישת המוצר.

באמצעות Any.do, אתה יכול לבדוק את המשימות ברשימה או להוסיף משימה חדשה, אך החלק הטוב ביותר עם סיומת הדפדפן שלה הוא שהיא משתלבת היטב עם Gmail.

בכל פעם שתקבל דוא”ל חדש, Any.do ירים ממנו באופן אוטומטי מילים ניתנות לפעולה ויבקש ממך ליצור משימה או תזכורת חדשה. עבור מישהו כמוני, המגיב לפחות ל- 20 אימיילים ביום, זו דרך מהירה להוסיף תזכורות לדברים חשובים, מבלי לעזוב את הממשק של Gmail.

הזוכה – כל

Todoist מאפשר למשתמשים לראות את כל המשימות ברשימה שלהם או להוסיף משימה חדשה מתוסף הדפדפן, ואילו Wunderlist מאפשרת לגזור נתונים מדפי אינטרנט ולהקצות אותם כמשימות..

למרות ש- Wunderlist עשוי להועיל כמועיל, סיומת הדפדפן שלה היא בעצם גרסת לייט של Evernote. אם רציתי לגזור נתונים מדפי אינטרנט ולשמור אותם במצב לא מקוון, הייתי מעדיף להשתמש ב- Evernote שנותן המון אפשרויות נוספות לעשות זאת.

מצד שני, היכולת של Any.do לבחור במהירות מילות הניתנות להפעלה מהודעת דוא”ל וליצור מהן משימה היא ייחודית ויכולה להועיל להפליא עבור משתמשי Gmail..

שיתוף ושיתוף פעולה

ב- Todoist אתה יכול לשתף כל פרויקט עם חמישה אנשים לכל היותר. אתה יכול גם לקבל את הקישור למשימה מסוימת ולשתף אותה עם אחרים. אבל אפילו עם הקישור, לא ניתן לצפות במשימה במצב ציבורי, אתה צריך להתחבר לחשבון הטודואיסט שלך ולקבל גישה למשימה..

כדי להקל על שיתוף הפעולה, Todoist מאפשר התגובות אך למרבה הצער אין קבצים מצורפים.

Wunderlist הוא באמת מצוין בכל הקשור לשיתוף ושיתוף פעולה. משתמשים יכולים להקצות עד 25 משימות בכל רשימה משותפת, ליצור עד 25 משימות משנה ולהעלות קבצים בגודל של עד 5MB..

לכל משימה יכולות להיות הערות והערות הקשורות בה, מה שמקל על המשתמשים לדון בעבודה ישירות ב- Wunderlist.

כדי להפוך רשימה זמינה לציבורית ב- Wunderlist, אתה פשוט צריך לעבור ל”יותר “ולבחור” פרסם “.

הפיכת רשימה ציבורית פירושה שתקבל כתובת URL שניתן לשתף אותה באופן מיידי עם אנשים אחרים; אין צורך ליצור חשבון באמצעות Wunderlist.

בעזרת Any.do תוכלו לשתף את כל הפרוייקט או המשימה עם משתמשים אחרים. אם אתה משתמש חופשי, אתה יכול לשתף משימה אחת בלבד בכל פעם שהיא בהחלט החיסרון.

הערה אינה זמינה ב- Any.do, כך שתצטרך להסתגל באמצעות Notes. Any.do מאפשר לחבר קבצים ישירות מהמחשב, מ- Google Drive ו- Dropbox.

ווינר – Wunderlist

מקרה של מתמטיקה פשוטה למען האמת – Todoist מאפשר שיתוף משימות עם חמישה משתמשים לכל היותר ו- Any.do מאפשר שיתוף משימות ורשימות עם משתמש אחד בלבד בכל פעם. עם Wunderlist, המגבלה היא 25.

שילוב עם iCal ויומן Google

טודואיסט אמנם מספק שילוב ישיר עם iCal, אך תכונה זו זמינה רק למשתמשים מובחרים.

אם כי ניתן להשתמש ב- IFTTT כדי להמיר אירועי לוח השנה של גוגל למשימות טודואיסטיות, או להפך. למרבה הצער, אין דרך לחבר iCal לטודואיסט אם אינך משתמש פרימיום.

השילוב של לוח השנה של Wunderlist קל בהרבה מזה של Todoist. הכלי מספק קישור לוח שנה תחת הגדרות החשבון, וקישור זה מאפשר ל- Wunderlist להשתלב בקלות עם iCal, Google Calendar ואפילו Outlook..

Any.do לא מספק שום דרך לשלב iCal או לוח השנה של גוגל.

ווינר – Wunderlist

Wunderlist הוא הכלי היחיד מבין השלושה המספק שילוב פשוט ומהיר עם iCal, Google Calendar ו- Outlook. Todoist מאפשר אינטגרציה בלבד של iCal למשתמשים מובחרים ו- Any.do אינה מספקת שילוב לוח שנה כלל.

שילובים של צד שלישי

שילובים של צד שלישי חיוניים ליישומי פריון מכיוון שהם עוזרים לשלב את העוצמה של כלים אחרים ולהפוך את העבודה למהירה עוד יותר.

אפליקציות כמו IFTTT ו- Zapier מאפשרות למשתמשים לשלב שתי אפליקציות יחד בהן אירוע באפליקציה אחת מפעיל פעולה באחרת..

לטודואיסט וגם ל- Wunderlist יש אינטגרציה קלה עם IFTTT ו- Zapier, מה שמקל על הוספת משימות באופן אוטומטי.

למשל, בכל פעם שתיווצר תזכורת חדשה ל- iOS, ייווצר משימה חדשה עם אותו שם ב- Wunderlist.

או בכל פעם שנוצר כרטיס חדש בטרלו, מוגדרת משימה חדשה על טודואיסט.

Any.do משתלב עם Gmail דרך סיומת הדפדפן שלו ויש לו גם שילוב של Google Now, אבל זה קשור לזה.

ווינר – קשר בין טודואיסט לוונדרליסט

גם Todoist וגם Wunderlist מספקים שילוב קל של צד שלישי באמצעות זאפייר ו- IFTTT. מספר האפליקציות איתן הן משתלבות זהה פחות או יותר. להפך, Any.do מאפשר אינטגרציה רק ​​עם שני אפליקציות של גוגל.

תמחור ותכונות בתשלום

מחירתכונות בחינםתכונות בתשלום
טודואיסט28.99 $ לשנה
 • צור משימות
 • צור פרויקטים
 • הוסף תגובות
 • צור משימות חוזרות
 • הוסף משימות משנה
 • שתף משימות (מקסימום 5)
 • הוסף תזכורות
 • צור תוויות
 • הוסף משימות מבוססות מיקום
 • צור משימות באמצעות דואר אלקטרוני
 • סנכרן משימות עם iCal
 • צרף קבצים למשימות
 • הצגת יומני פעילות
 • הוסף מסנני חיפוש מותאמים אישית
 • שתף משימות (מקסימום 25)
 • התראות משימה
Wunderlist5 דולר לחודש
 • צור משימות
 • צור תזכורות
 • צור פרויקטים
 • הוסף תגובות
 • הוסף הערות
 • צרף קבצים
 • משימות חוזרות
 • הוסף משימות משנה (מקסימום 25)
 • שתף משימות (מקסימום 25 משתמשים)
 • גיבויים בחשבון
 • שתף משימות ללא הגבלה
 • אין הגבלה על קבצים מצורפים
 • משימות ללא הגבלה
כל דבר2.25 דולר לחודש
 • צור משימות
 • צור פרויקטים
 • צור תזכורות
 • צור משימות חוזרות
 • הוסף תגובות
 • הוסף הערות
 • שתף משימות (מקסימום 1 משתמש)
 • צרף קבצים (מגבלת 1.5MB)
 • שתף משימות
 • התאם אישית משימות חוזרות
 • תזכורות מבוססות מיקום

טודואיסט אולי מספק את מירב התכונות עם גרסת הפרימיום שלו אבל זה רק בגלל שיש לו את הגרסה החינמית המגביל ביותר. התכונות שטודואיסט גובה תשלום נוסף עבורן ניתנות ללא עלות על ידי Any.do ו- Wunderlist.

הזוכה – כל אחד. עשה זאת בזכות היותו הזול ביותר

Any.do הוא העסקה הטובה ביותר, אבל Wunderlist אכן מציעה כמה אפשרויות נהדרות למרות שהיא היקרה ביותר. עם זאת, Wunderlist מציעה גם את האפשרויות החינמיות הנרחבות ביותר, המעניינות את אלו מאיתנו שפועלות על תקציב.

אפליקציות סלולריות

האפליקציה לנייד של Todoist היא מינימלית, חכמה ואינטואיטיבית. אתה יכול לעבור במהירות מפרויקט לפרויקט כדי לראות את כל המשימות. כדי לסמן משימה כשלמה, החלק משמאל לימין ולחלוק מחדש, החלק מימין לשמאל.

בסך הכל, האפליקציה לנייד של טודואיסט לא משאירה שום דבר רצוי, כל מה שתמצאו בממשק האינטרנט ניתן למצוא גם באפליקציה לנייד..

ברגע שהורדתי את האפליקציה של Wunderlist לטלפון שלי, שמתי לב עד כמה הממשק היה מלוטש (טוב בהרבה מממשק האינטרנט שלו, אם להיות כנה). יש כפתור פלוס באמצע ליצירת משימות חדשות וכל הפרויקטים רשומים יחד. החלקה על כל פרויקט מספקת את האפשרויות הבאות:

 • התראה / כיבוי
 • ערוך את הפרויקט
 • מחק את הפרויקט

אפשרות ההודעות ממש הרשימה אותי מכיוון שלא Todoist ולא Any.do מספקים אפשרות זו, והיא מועילה במיוחד לפרויקטים משותפים שבהם אתה תמיד מקבל התראות..

יש תיבת סימון לסימון כל משימה כשלמה והקשה על המשימה פותחת עבורה את תפריט ההגדרות. בסך הכל, ל- Wunderlist יש אפליקציה סלולרית נהדרת, אם כי אני רוצה במקום תיבות סימון, ניתן לסמן את המשימות שלמות רק על ידי החלקה.

לאפליקציה לנייד של Any.do יש כמה תקלות והיא לא עובדת בצורה חלקה כמו שהיא נראית. הקשה על משימות בודדות פותחת אפשרויות לככב, לתזמן, להגדיר תזכורת, להוסיף משימות משנה או לשתף את המשימה עם משתמשים אחרים. החלקת המשימה משמאל לימין מסמנת אותה כשלמה.

אני מאחל לכל המידע על כל משימה שניתן יהיה להציג על גבי מסך אחד. בסך הכל, האפליקציה הסלולרית של Any.do תעבוד עבורך אם אתה רק רוצה להשתמש בה כאפליקציה למשימה, אך אם תרצה להשתמש באפליקציה ככלי לשיתוף פעולה בפרוייקט, אולי תרצה להישאר בממשק האינטרנט שלה..

ווינר – טודואיסט

לטודואיסט יש את הממשק הטוב ביותר עם תכונות פשוטות להחלפה כדי לשהות משימה או לסמן אותה כביצוע. לרשימת Wunder יש תיבות לסימון משימה כשלמה וב- Any.do יש המון באגים.

פסק הדין

בעוד שטודואיסט, Wunderlist ו- Any.do, כולם טובים בדרכים שלהם, Wunderlist בולטת בבירור בגלל מספר תכונות שהיא מספקת בגירסה החינמית שלה..

Todoist גובה תשלום נוסף עבור צירוף קבצים, שילוב iCal, שיתוף משימות עם יותר מחמישה חברים ואפילו הגדרת תזכורת. מצד שני, Any.do מספק לחלוטין שום אינטגרציה בלוח השנה, מאפשר שיתוף עם משתמש אחד בלבד בכל פעם ואינו מאפשר התאמה אישית של משימות חוזרות..

Wunderlist מספקת את כל התכונות הללו ללא תשלום, כולל משימות חוזרות בהתאמה אישית, שילוב לוח שנה, יצירת תזכורות והעלאת קבצים. Any.do מאפשר גם לצרף קבצים אך יש מגבלת קבצים של 1.5 מגהבייט, הנמוכה ביותר. להפך, ל- Wunderlist מגבלת העלאת קבצים היא 5 מגה בייט.

האם השתמשת באחד מהיישומים האלה? שתף אותנו במחשבות שלך בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map