Sync.com לעומת Tresorit: קרב אחסון בענן על אפס ידע

עם כל כך הרבה אפשרויות נהדרות שיש כיום, למצוא את הפיתרון הטוב ביותר לאחסון ענן לצרכים שלך יכול להיות סדר גבוה. אם אתה מעדיף עדיפות לאבטחת ענן, Sync.com ו- Tresorit הם שני שירותי ידע עם אפס עם ערכות תכונות חשובות שאמורות להיות ברשימה הסופית שלך. עם זאת, אפילו הצטמצמה לשתי הבחירות הללו, עדיין יש לעשות.


כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הסופית הזו, שמנו את שני השירותים בראש בראש כדי לראות איזה מהם הוא הבחירה הכוללת הטובה ביותר לאחסון ענן. אמנם שניהם נמנים עם מיטב שירותי הענן עם ידע אפס בחוץ, אך ישנם מספיק מאפיינים מבדילים ביניהם כדי להפוך את ההשוואה למעניינת.

אם אתה זקוק לעזרה נוספת בהחלטה אם שירות זה ראוי להיות פיתרון האחסון בענן שלך, הקפד לבדוק את הביקורות הנפרדות והמעודכנות שלנו לאחרונה, לקבלת הפרטים המלאים..

  • סקירה של Sync.com
  • ביקורת טרזורית

אם אתה יותר ממושך מזה, אתה יכול לבקר ב- Sync.com ולהירשם לתכנית החינמית של 5 ג’יגה-בתים או ללכת לטרזורי ולהשתמש בניסיון בן 14 הימים..

מדוע להשתמש באחסון ענן של ידע באפס?

מרבית השירותים מציעים מידה סבירה, אם כי לעיתים רחוקות במים, אבטחה. לרוב המשתמשים זה בסדר: דרך בטוחה ונוחה יחסית לאחסון קבצים היא כל מה שצריך. לכל הפחות, אנו ממליצים לבחור שירות שלפחות מצפין את הנתונים שלך בזמן מנוחה על השרתים שלהם ובמעבר.

לאנשים המאחסנים מסמכים פיננסיים, קניין רוחני וקבצים רגישים אחרים, אמצעים כאלה עשויים שלא להספיק. הסיבה לכך היא שניתן לגשת לנתונים מוצפנים על ידי כל מי שמחזיק במפתח ההצפנה ורוב ספקי אחסון הענן שומרים על השליטה במפתחות האלה עבורך..

פירוש הדבר שאם חברת אחסון הענן סובלת מהפרה בשרת המכילה את פרטי המשתמש שלך, מבצע העבירה יכול לקבל גישה לנתונים שלך. המשמעות היא גם שניתן לפענח ולסרוק את הנתונים שלך למטרות שיווק או לשלב אותם בתוכניות מעקב ממשלתיות כמו PRISM.

אם דברים כאלה נוגעים לך, סביר להניח שתרצה לשקול ברצינות שירות אחסון ענן עם ידע אפס. היתרון של חברות אלה הוא שהם לא מאחסנים את המפתח שלך. במקום זאת, אתה שומר עליו שליטה מלאה, כלומר רק אתה יכול לפענח את הנתונים שלך.

אף שזו יכולה להיות הגישה המאובטחת ביותר להצפנה, אבטחה נוספת הינה בעלות: ספקי ידע אפס לא יכולים לשחזר את הסיסמה שלך אם תשכח אותה והם נוטים להציע פחות פונקציונליות מכיוון שהצפנה פרטית עושה שילוב של אפליקציות (כמו Google Docs או Office Online ) קשה ליישום.

Sync.com לעומת Tresorit: בואו נשווה

עם כל זה בחשבון, הגיע הזמן לבחון מקרוב את האופן שבו Sync.com ו- Tresorit משתלבים זה בזה כדי לקבוע מי מהם שירות אחסון הענן הטוב יותר. אנו נעריך את שני הארבעה סבבים: תמחור, אבטחה, קלות שימוש ופונקציונליות נוספת.

1

תמחור

כשאתה קונה לאחסון ענן, השורה התחתונה ככל הנראה תהיה שיקול דעת עליון, וכאן נתחיל, למרות של- Sync.com יש יתרון לא הוגן מכיוון שהיא אחת מספקיות האחסון החינמיות הטובות ביותר שלנו שם בחוץ..

מבחינת משלוחים בחינם, יש זוכה מאוד ברור: Sync.com מציעה 5GB בחינם ואילו Tresorit מציעה ניסיון חינם בן 14 יום בלבד. למעשה, אנשים מסוימים ימצאו כי ה- 5GB ש- Sync.com מציע מכסה את כל הצרכים שלהם. אם הדאגה העיקרית שלך היא מסמכי Word או גיליונות אלקטרוניים של Excel, לא תצטרך כמות אחסון אדירה.

ביחס למנויים בתשלום, Sync.com מושך עוד יותר קדימה בכל הנוגע לערך. Sync.com מעניק לך שטח אחסון של 2TB במחיר של 8 $ לחודש. Tresorit מעניקה לך רק 100 ג’יגה-בתים, חלק קטן ממה שאתה מקבל ב- Sync.com, תמורת 10.42 דולר לחודש אם אתה משלם מדי שנה.

אפילו אם אתה זקוק רק ל- 100 ג’יגה-בתים, עדיין יהיה זול יותר לתכנית 2TB של Sync.com. למרות שלא פורסם באופן בולט באתר האינטרנט שלה, Sync.com למעשה יש גם אפשרות של 500 ג’יגה-בייט, שעולה רק 49 $ לשנה.

ל- Tresorit יש גם תוכנית 1TB, אך עולה 24 $ לחודש אם אתה משלם מדי שנה.

היתרון האמיתי היחיד שיש ל- Tresorit על פני Sync.com הוא שאתה יכול לשלם חודשי במקום שתצטרך לשלם עבור שנה שלמה מראש. עם זאת, בכך השירות יקר עוד יותר. תוכנית 100GB היא 12.50 $ לחודש ותוכנית ה- 1TB שלה היא 30 $ לחודש.

אמנם המחיר איננו השיקול היחיד שלך, אך קשה להתעלם מההבדל בין תשלום עבור Sync.com לעומת Tresorit. Tresorit הוא פשוט שירות יקר מאוד.

סבב: נקודת תמחור עבור Sync.com

לוגו של Sync.com
לוגו טרסורית

2

אבטחה

מכיוון ש- Sync.com ו- Tresorit הם שניהם ספקי ידע אפס, האבטחה היא נקודת מכירה מרכזית. בנוסף להצפנה פרטית מקצה לקצה, שני השירותים משתמשים בהצפנת TLS, פרוטוקול סלעי במהלך המעבר כדי להגן עוד יותר על הקבצים ועל המידע האישי שלך..

במנוחה Sync.com משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות, פרוטוקול שהוא כמעט בלתי ניתן לשבירה. Tresorit משתמש באותה הצפנת AES של 256 סיביות ובוצעה גם ביקורת לתקן ISO27001: 2005 והסמכת SSAE 16, כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא מאובטחת.

שתי ספקיות אחסון הענן מאתרות את השרתים שלהן מחוץ לארצות הברית, בטוחות מהישג ידם של תוכנית ה- PRISM של NSA ושנניגנים אחרים של חוק הפטריוט. Sync.com מחזיקה את מרכזי הנתונים שלה בקנדה וטרסורית נמצאת באירלנד ובהולנד.

עם זאת, מיקום השרת לא ממש חשוב כל כך עם Sync.com ו- Tresorit. הודות לאבטחת ידע אפס, הנתונים שלך צריכים להיות בטוחים גם אם הם הועברו בשרת במרתף הבית הלבן.  

שני השירותים מציעים שיתוף מאובטח של קבצים באמצעות קישור עם סיסמאות, תאריכי תפוגה, מגבלות הורדה והרשאות. שני השירותים עוברים מעבר לשיתוף קישורים, מכיוון שהם נשארים מוצפנים באמצעות פרוטוקולי ידע אפס גם לאחר הטסת הספה הפתגמית..

אם איכשהו אין די בהצפנה פרטית, גם Sync.com וגם Tresorit מציעים אימות דו-גורמי. המשמעות היא שגם אם מישהו לומד את הסיסמה שלך, הוא לא יכול לגשת לחשבונך ללא המכשיר שלך.

למרות רשימת הדמיון הארוכה, ישנם כמה הבדלים בין השניים. האחת היא ש- Tresorit היא שותפה של מיקרוסופט Azure, כלומר הרשויות בארה”ב צריכות מעט יותר מאשר צו לבקש את הקבצים שלך, אם כי הם יהיו מוצפנים. לעומת זאת, Sync.com מנהלת את השרתים שלה בקנדה, הרחק מהישג ידם של ה- NSA.

סיבוב: ביטחון אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו של Sync.com
לוגו טרסורית

3

קלות שימוש

בשנת 2020, חווית משתמש חיובית ומייעלת לא צריכה להיות יותר מדי לבקש. לרוב, גם Tresorit וגם Sync.com מאוד מוצקים מבחינה זו.

Tresorit אכן נופלת מאחור בכמה אופנים, במיוחד כשמדובר בקבצים שנמחקו. אף על פי שהופך נפוץ יותר ויותר לספקי אחסון להציע תיקיית זבל שתחזיק קבצים לפני שתמחק אותם לצמיתות, Tresorit לא.

ברגע שנמחק קובץ מ- Tresorit, הוא נעלם לנצח. טרסורית טענה כי הדבר יתוקן בקרוב, אך לעת עתה, המשתמשים יצטרכו להיות זהירים ביותר למחיקת קבצים..

ב- Sync.com, הקבצים שלך עדיין יהיו ניתנים לשחזור במשך 30 יום מלאים לאחר מחיקה באמצעות חשבון חינם וללא הגבלה עם מנוי בתשלום..

Tresorit נוקטת בגישה מורכבת שלא לצורך בתכונותיה. ההחלטה לקרוא לתיקיות של Tresorit “tresors” (גרמנית בגלל “כספת”) נראית ממש כמו להמציא את הגלגל מחדש. זה מוסיף בלבול מיותר לאלה שרק מתחילים להשתמש בו. משתמשים רגילים לתיקיות, וכך בדיוק מתנהגים טרזורים.

האפליקציה המקורית של Tresorit נראית דומה לממשק דפדפן, אך מציעה גישה מהירה יותר לתכונות שונות. זה יכול להיות קצת מבלבל בהתחלה, אבל אחרי שהתרגל, ממשק המשתמש אכן נראה מודרני ולא אמור לגרום לבעיות רבות.

יתרון אחד בשימוש ב- Tresorit הוא שאתה יכול לסנכרן כל תיקיה במערכת הקבצים שלך. אינך צריך להעביר את הכל לתיקיה ייעודית כמו שאתה עושה עם Sync.com או עם רוב שירותי אחסון הענן האחרים.

מצד שני, קביעת חבילה של תיקיות מקושרות לענן במערכת הקבצים שלך עשויה להקשות על הניהול, במיוחד כשמדובר בשטח האחסון המצומצם ש- Tresorit מציעה.

Sync.com עוקב אחר דגם תיקיות הסנכרון ש- Dropbox פופולארית בשנת 2007. יהיה מותקן על מחשבך תיקיית סינכרון יחידה ואפליקציית Sync.com משמשת בעיקר להגדרות. תעשה הרבה מניהול הקבצים שלך מהדפדפן שלך על ידי כניסה לחשבונך באתר Sync.com.

אם אתה ניגש במקרה לקבצים שלך מדפדפן, שני השירותים מציעים ממשקים מודרניים למראה שקל יחסית לניווט בהם. Tresorit’s דומה מאוד לאפליקציית שולחן העבודה שלה, אם כי עם מעט פחות פונקציונליות. קל יותר לנווט ב- Sync.com, אך מציע פונקציונליות רבה יותר כמו קמרון מקוון בלבד והיסטוריית אירועים.

לרוב, ככל הנראה, תיגש לקבצים שלך ממערכת ההפעלה שלך במקום מדפדפן האינטרנט והגישה המסורתית יותר של Sync.com תהיה קלה יותר עבור רוב האנשים.

סיבוב: נקודת קלות שימוש ב- Sync.com

לוגו של Sync.com
לוגו טרסורית

4

פונקציות נוספות

שירותים כמו גוגל דרייב ומיקרוסופט OneDrive מגדירים את הרף למה שהמשתמשים יכולים לצפות מבחינת פונקציונליות נוספת משירות אחסון בענן. זה כולל מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים וכלים משולבים אחרים (קרא את סקירת Google Drive וסקירת OneDrive למידע נוסף על אחד מהשירותים הנהדרים האלה).

עם ספקי ידע אפס, לא תקבל בונוסים רבים ככל שהאופי האינסולי שלהם הופך את שיתוף הפעולה בתוך האפליקציה לבעייתי. עם זאת, עליכם לצפות לפחות למעט יותר מפונקציונליות של עצמות חשופות משירותי פרימיום.

ל- Sync.com יש הצעה הגונה עם שיתוף קבצים מאובטח הכולל תאריכי תפוגה, הרשאות, שיתוף פעולה, מגבלות הורדה וניגוב מרחוק. ל- Sync.com יש גם אפשרות לשמור על קישורים משותפים מוצפנים, גם ללא סיסמאות, כמו גם גרסת קבצים עד 30 יום..

Sync.com אינו שירות נוצץ יתר על המידה, חסר אינטגרציה עם יישומים אחרים, אך הוא בהחלט מספק את הכלים החיוניים שתרצו מתוך שירות אחסון בענן..

טרסורית מרחיקה את העניינים. למרות שאין לה את היכולת לשחזר קבצים שנמחקו, היא תואמת את התכונות האחרות של Sync.com והיכולת שלה לסנכרן כל תיקיה במחשב שלך היא שימושית מאוד. אם אינך מעוניין להעביר קבצים סביב או זקוק ספציפית לקבצים במיקום מסוים, Tresorit יכולה לסנכרן תיקיה זו. אין צורך להעביר אותו לתיקיית סנכרון ייעודית.

Tresorit מציעה גם תמיכה טובה יותר במערכת ההפעלה בהשוואה ל- Sync.com. בעוד Sync.com יכסה אותך על מערכות ההפעלה העיקריות, כולל Windows, macOS, iOS ואנדרואיד, Tresorit תומכת גם במערכות בנוסף ל- Windows Phone, Blackberry ו- Linux,.

סיבוב: פונקציות נוספות לנקודת Tresorit

לוגו של Sync.com
לוגו טרסורית

5

פסק הדין

יש סיבה שאנו מדרגים את Sync.com לא רק כספק הידע הטוב ביותר בתחום האפס, אלא גם הראשון בין ספקי אחסון הענן הטובים ביותר באופן כללי. זה קל לשימוש, נהדר לשיתוף קבצים, בר השגה ומציע גישה טובה לאבטחת מידע כמו שתמצאו בשוק אחסון ענן הצרכנים..

עם זאת, טרסורית אינה חסרת ערך. מעט מאוד פתרונות אחסון מציעים את היכולת לסנכרן כל תיקיה במחשב שלך. אלה שכן חולקים לעיתים קרובות את תג המחיר הגבוה של Tresorit, אך עם Tresorit אתה מקבל גם את היתרון של אבטחת ידע אפס.

Tresorit מעניקה לך גם את הבונוס הנוסף של ביקורת צד ג ‘כדי לאשר את האבטחה שלה, כמו גם את התמיכה הרחבה במערכת ההפעלה. עבור רוב האנשים, Sync.com תהיה הבחירה הטובה יותר, אך Tresorit יש את מקומה בשוק.

הזוכה הסופי: Sync.com

האם תשתמש ב- Sync.com המסורתי והמחיר הטוב יותר, או שהצרכים שלך ספציפיים מספיק כדי להצדיק את התשלום עבור Tresorit? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה על הקריאה ואל תהסס לבדוק את ביקורות האחסון בענן האחרות שלנו אם דעתך עדיין לא מורכבת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map