Sync.com לעומת pCloud: קרב ידע אפס

אבטחה מקוונת היא תמיד נושא חם כאן ב- Cloudwards.net. למרות שאנו ממליצים למצוא שירות VPN מוביל שיגן על השאנניגנים באינטרנט שלך, בכל מה שקשור לענן, אין שום דבר כל כך מנחם כמו הצפנה פרטית מקצה לקצה.


באחסון ענן, בדרך כלל נקרא קידוד כזה קידוד ידע אפס, ותכונה שלא תמצאו אצל שחקנים גדולים כמו Dropbox, Google Drive ו- OneDrive. ריכזנו בעבר רשימה של בחירות מיטב האחסון בענן עם ידע באפס. במהלך ראש בראש זה, אנו הולכים להשוות ישירות בין שניים מהמועדפים שלנו: Sync.com ו- pCloud.

תוכל לבדוק את סקירת Sync.com הנפרדת שלנו או את סקירת pCloud אם ברצונך ללמוד עוד אודות שירות כלשהו או להשתמש בספריה שלנו בביקורות על אחסון ענן כדי למצוא אפשרויות אחרות. כמו כן, אל תשכח לקרוא את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו, בו Sync.com וגם pCloud מתייחסים באופן בולט. יש לנו תמצית וידאו של מאמר זה אם זה יותר הסגנון שלך.

סקירת וידיאו של Sync.com לעומת pCloud

בחירת ספק אחסון ענן הידע הטוב ביותר באפס

Sync.com ו- pCloud הם שני שירותי אחסון בענן המתחרים באותה נישה. במקום להתמקד בפריון, כמו שאתה מקבל עם Dropbox ו- Google Drive, שני השירותים הללו מעוצבים מתוך מחשבה על פרטיות.

פרטיות זו תלויה בעיקר בתכונת אבטחה המכונה הצפנת ידע אפס. שיטת הצפנה זו אומרת שרק אתה, בעל החשבון, שולט במפתח ההצפנה. Sync.com ולא pCloud (אם אתה משתמש בתוסף הקריפטו pCloud) אינם יכולים לקרוא את הקבצים שלך.

המשמעות היא שבניגוד ל Dropbox ו- Google Drive שהוזכרו קודם לכן, Sync.com או pCloud (שוב, אם אתה משתמש בתוסף Crypto pCloud) יוכלו אי פעם להשתתף בפרקטיקות שיווק רישומיות או למסור את הנתונים שלך ל- NSA.

אבטחה, כפי שנראה, נראית קצת יותר ב- DNA של Sync.com מאשר ב- pCloud מסיבות שונות ומגוונות. שני השירותים הם נהדרים עבור משתמש אופק הפרטיות, עם זאת, ושניהם עושים טונות של דברים אחרים בנוסף.

במהלך חמישה סבבים, נשווה בין Sync.com ו- pCloud ראש בראש כדי לעזור לך להבין אילו, אם אחד מהם, המתאים ביותר לצרכים שלך. לאחר כל סיבוב נקרא מנצח, ואז נרכיב את המחשבות שלנו בסוף לשם הבחירה המובילה שלנו.

1

עלות אחסון

ראשית, אנו נשקול את עלות האחסון עבור כל שירות. כפי שקורה, Sync.com ו- pCloud הם שתיים מהעסקאות הטובות ביותר כיום בתחום אחסון ענן. אז זה אמור להיות כיף.  

Sync.com

הבעיה העיקרית עם מנויי Sync.com היא שאתה צריך לשלם עבור שנה מראש. אין אפשרות לחודש לחודש כמו אצל רוב שירותי אחסון הענן האחרים. עם זאת, אם זה לא מכבה אותך, עלות השירות היא בין הסבירות ביותר גם באחסון ענן.

ישנן שתי תוכניות בתשלום לבחירה. הראשון מביא לך 500 ג’יגה-בייט ב -49 דולר דולר בשנה, וזה מסתכם במעט מעל 4 $ לחודש. אנו אוהבים את האפשרות בהתחשב בכך שמעט מדי מתחרים מציעים פחות מ- 1 TB, ולעיתים קרובות מכריחים אותך לקנות יותר שטח אחסון ממה שאתה צריך.

אם אתה זקוק ליותר, הרובד הבא קופץ כל הדרך לאחסון של 2 טרה-בתים. אמנם זה אולי נראה כמו עלייה קיצונית, אבל המחיר משתלם. דמי המנוי השנתיים בגובה 96 $ מסתכמים ב -8 $ בלבד לחודש, שהם יותר זולים ב -2 דולר מ- 1 TB לאחסון Dropbox (ראה Sync.com לעומת Dropbox להשוואות נוספות).  

אם הצרכים שלך פחותים, ל- Sync.com יש גם תוכנית בסיסית שלא תעלה לך אגורה. אתה מקבל שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים בחינם ויכול להגדיל את זה ב -1 ג’יגה-בייט עבור כל הפניה שתבצע – ללא הגבלה. תוכנית ההפניה הנדיבה שלה היא הסיבה שאנו רואים את Sync.com לאחת התוכניות החינמיות הטובות ביותר באחסון ענן.  

pCloud

אחד היתרונות של מעבר ל- pCloud על פני Sync.com הוא בכך שהיא מספקת אפשרות תשלום לחודש. עם זאת, תשלום עבור שנת שירות יחסוך לך 20 אחוז נחמד. אם אתה סופר-על של pCloud, כעת מוצעים גם מנויים לכל החיים.

pCloud מספק שני שכבות אחסון בתשלום, ממש כמו Sync.com. אתה יכול ללכת עם שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים או להירשם לתוכנית 2TB, אם אתה זקוק לשטח נוסף.

עלויות pCloud השנתיות קרובות זהה לזה שמציעה Sync.com: בסביבות 4 $ עבור 500 ג’יגה-בייט ו- 8 $ עבור 2TB. בדומה ל- Sync.com, אנו מעריכים את האפשרות של 500 ג’יגה-בייט ואת הערך הכולל, שמנצח את השמות הגדולים ביותר.  

מנויים חודשיים לחודש עולים 4.99 דולר עבור 500 ג’יגה-בייט ו- 9.99 דולר עבור 2TB, שהם עדיין תחרותיים ביותר.

pCloud אכן מציעה תוכנית בחינם, מה שמאפשר לך שטח אחסון של 10 ג’יגה-בייט לעבוד איתו. ל- pCloud יש גם תוכנית הפניה, אך במקום גיגה-בייט אתה מקבל דולרים כדי לשכנע אחרים להירשם. כל הפניה שתבזבז לפחות חודש עם pCloud תביא לך 5 דולר נטו, ללא הגבלה על כמה אנשים אתה יכול להפנות.

מחשבות סביב סיבוב אחד

עבור Sync.com וגם עבור pCloud, ערך הוא נקודת המכירה הגבוהה ביותר. אין הרבה מה להפריד בין עלות האחסון ביניהם. אין זה מפתיע שתג המחיר כמעט זהה, בהתחשב בכך ששני השירותים מכוונים לאותו קהל מוכוון פרטיות.

אנשים רבים ימצאו את העלויות של שטיפה, כאשר שיקולים אחרים חשובים יותר לקבלת ההחלטות שלהם. עם זאת, קשרים זה לא כיף.

האמת, שאלת הערך למעשה מסתבכת קצת יותר מכיוון ש- pCloud גובה תוספת תשלום עבור קידוד ידע אפס וגרסאות מורחבות, ואילו Sync.com לא עושה זאת. עם זאת, סיבוב ראשון הוא בערך עלות האחסון; אנו נתייחס לאותם עלויות תוספות בבוא העת.

אנו מעניקים סיבוב אחד ל- pCloud הודות לאפשרות של תשלומים חודשיים, מנויים לכל החיים ואחסון ענן חינם יותר (10GB לעומת 5GB).

עגול: נקודת עלות אחסון עבור pCloud

לוגו של Sync.com
לוגו של pCloud

2

סינכרון

סנכרון קבצים, או סנכרון, הוא תכונה חיונית באחסון ענן המאפשרת לך לערוך קובץ במכשיר אחד ולראות עריכות מתאימות בקבצים זהים המאוחסנים במכשירים אחרים. Dropbox הוא מלך הסנכרון מסיבות שאתה יכול לקרוא עליהם בסקירת Dropbox שלנו, אך Sync.com ו- pCloud שניהם עולים על רוב שאר התחרות.

איזה יותר טוב? כדי לברר זאת, בדקנו מהירויות העלאה והורדה של קבצים באמצעות תיקיית בדיקה של 1GB. הבדיקות הוצאו ברשת WiFi עם מהירויות העלאה של 10 מגה-ביט לשנייה ו-מהירויות הורדה של 22 מגה-ביט לשנייה.

Sync.com

אתה יכול לחבר כמה שיותר מכשירים שתרצה ל- Sync.com לצורך סנכרון קבצים. פלטפורמות נתמכות כוללות את החשודים הרגילים, Windows, OS X, Android ו- iOS. לינוקס אינה נתמכת, יש לנו מאמר על אחסון הענן הטוב ביותר עבור מאמר לינוקס אם זה משהו שאתה צריך.

התקנת הלקוח במחשב האישי או ב- Mac תיצור תיקיית סנכרון מיוחדת במערכת הקבצים שלך. העבר קבצים לתיקיה זו והם יאוחסנו כבר בכונן הקשיח וגם בענן כברירת מחדל, כמו גם בתיקיות סינכרון במחשבים אחרים שחיברת לחשבון Sync.com שלך..

אין שום דבר רומן בגישה בין שירותי אחסון ענן, אשר פופולארית על ידי Dropbox. עם זאת, חלקם מטפלים בהעתקת קבצים בצורה יעילה יותר מאחרים. להלן תוצאות בדיקות המהירות שלנו עם Sync.com:

מבחן ראשון: מבחן שני: ממוצע:
העלה:16 דקות, 30 שניות14 דקות15 דקות, 15 שניות
הורד:7 דקות7 דקות7 דקות

אמנם לא הטוב ביותר שראינו אי פעם, אך ממוצעי מהירות ההעלאה וההורדה נמצאים תוך מספר דקות של אפשרויות עם שם גדול כמו Dropbox ו- Google Drive, לשניהם היתרון של רשתות שרת גלובליות..

בדקנו גם קובץ של 1 ג’יגה-בתים. סביר להניח שרוב הקבצים שאתה עובד איתם יהיו קטנים יותר באופן משמעותי, ובמקרה זה הסנכרון עם Sync.com אמור להתקרב לסימן האידיאלי של זמן אמת כמעט בזמן אמת.

Sync.com מאפשר לך להתאים את כמות רוחב הפס המשמשת לסינכרון, מה שיכול לעזור לחסוך משאבי מערכת למשימות אחרות. בצע התאמות אלה דרך כרטיסיית הרשת בלוח הבקרה של שולחן העבודה Sync.com.

כברירת מחדל, Sync.com מתאים את מהירות הסינכרון באופן אוטומטי, ומואט כאשר הלקוח מזהה בעיה. אתה יכול לעבור לזה למכסה קשיח של בין 50 Kbps ל- 5 Mbps עבור העלאות והורדות כאחד.

אנו מעוניינים לראות אפשרות עבור ‘אל תגביל’, עם שירותי אחסון ענן אחרים. הלקוח עצמו זקוק גם לעבודה מסוימת, מכיוון שחלונות הטקסט בלשונית הרשת קטנים מדי, מנותקים טקסט ולא ניתן לשנות את גודלם.

על מנת לנצל את מלוא התכנית של 2TB Sync.com, סביר להניח שתרצה לכבות את הסנכרון עבור קבצים מסוימים כך שתאחסן אותם רק בענן ולא גם בכונן הקשיח..

Sync.com מאפשר לך לעשות זאת על ידי כיבוי הסנכרון לתיקיות משנה בתיקיית הסנכרון, תכונה הנקראת סנכרון סלקטיבי.

הוויכוח היחיד שלנו הוא שכמו במצערת רוחב הפס, בלוח הבקרה של Sync.com יש כמה סוגיות בגודל המנתקות טקסט ומקשות על השימוש בו יותר ממה שהוא אמור להיות.

pCloud

pCloud משתמש גם במודל תיקיות סינכרון כדי להפוך את סנכרון המכשירים לפשוט ככל האפשר. לקוחות זמינים עבור Windows, Mac ובניגוד ל- Sync.com, Linux. אנדרואיד ו- iOS נתמכות גם יחד עם אפליקציות לנייד.

לאחר התקנת לקוח שולחן העבודה, תיווצר תיקיית pCloud במערכת הקבצים שלך.

אם תרצה, אתה יכול למעשה להגדיר קשרי סנכרון מותאמים אישית באמצעות לוח הבקרה בשולחן העבודה של pCloud, שם תוכל לקשר תיקיות במערכת הקבצים שלך למיקומי תיקיות בענן..

אמנם קשה לנהל תיקיות סינכרון מרובות במכשירים מרובים, אך אפשרות זו תתקבל בברכה ולא תראה אחת עם מרבית שירותי אחסון הענן האחרים, כולל Sync.com, שרק מאפשרים לך תיקיית סנכרון אחת..

בדקנו את מהירות ההעתקה של קבצי pCloud באמצעות תיקיית הבדיקה של 1GB. הנה מה שקיבלנו:

מבחן ראשון: מבחן שני: ממוצע:
העלה:22 דקות20 דקות21 דקות
הורד:8 דקות8 דקות, 30 שניות8 דקות, 15 שניות

כפי שאתה יכול לראות, העלאת תיקיית 1GB שלנו עם pCloud ארכה כשש דקות יותר מ- Sync.com. ההורדות ארכו שתי דקות יותר.

שוב, אני מקווה שלא תעבוד עם קבצים גדולים כמו שהיינו בבדיקה שלנו. עם זאת, ההבדל הוא גדול למדי. מורסו, בכל אופן, מההבדל בין Sync.com ו- Dropbox. pCloud מאפשר לך להתאים את מהירויות הסנכרון באמצעות לוח הבקרה בשולחן העבודה.

הבדיקות שלנו נערכו באמצעות רוחב פס “בלתי מוגבל”, אפשרות pCloud מעניקה לך ש- Sync.com לא עושה זאת. מצערת אוטומטית היא גם אפשרות, או שאתה יכול להגדיר כובע קשיח בכל מהירות שתרצה.       

pCloud מאפשר גם להגדיר את הלקוח להתעלם מדפוסי קבצים מסוימים בעת סנכרון, למקרה שתרצה לא לסנכרן קבצים או סוגי קבצים ספציפיים. ל- Sync.com – ולרוב שירותי אחסון הענן האחרים – אין יכולת זו.

תוספת זו אינה עולה כמעט על העובדה של- pCloud אין אפשרות לסנכרון סלקטיבי. pCloud עושה שימוש בכונן רשת הנקרא pCloud Drive שמתווסף למערכת הקבצים שלך אם ברצונך לאחסן קבצים רק בענן ולא במחשב שלך..

בעוד שגישת כונן הרשת עובדת, זו גם עבודה יותר מסנכרון סלקטיבי, במיוחד אם לעתים קרובות תשנה את הקבצים שברצונך לסנכרן ואת מה שלא תרצה לסנכרן. הרבה יותר קל פשוט להיות מסוגל להפעיל או לכבות את הסנכרון בתיקיה שלך.

שתי מחשבות עגולות

ל- pCloud יש כמה תכונות סינכרון נחמדות כמו היכולת להגדיר תיקיות סינכרון מרובות ולהכליל סוגי קבצים מהסנכרון. יש לו גם אפשרויות מצערת סינכרון גמישות יותר – שלא לדבר על לוח בקרה נחמד יותר ממה שאתה מקבל עם Sync.com.

עם זאת, העלאות וההורדות של הקבצים היו איטיות יותר בבדיקת ה- pCloud שלנו מאשר ב- Sync.com והיעדר סינכרון סלקטיבי מצמצם את חווית המשתמש בצורה משמעותית..

Sync.com לא עושה שום דבר מיוחד בכל הקשור לסנכרון קבצים, אך הוא מתפקד ברמה קרובה לשירותי אחסון ענן גדולים, שרוב האנשים לא יבחינו בהבדל ביצועים..

סיבוב: נקודת סנכרון עבור Sync.com

לוגו של Sync.com
לוגו של pCloud

3

שיתוף קבצים

היכולת לשתף קבצים עם אחרים היא הרחבה טבעית של אחסון קבצים בענן, ומאפשרת לך לעקוף את מגבלות גודל הקבצים על קבצים מצורפים לדוא”ל ובעיות אחסון אחרות..

כמעט כל שירותי אחסון הענן כיום מאפשרים לכם לשתף תוכן על ידי יצירת קישורי קבצים. עם זאת, ישנם הבדלים גדולים בביצוע עם תכונות שנועדו לשלוט על הגישה לקישורים החשבונאיים עבור רובם.

Sync.com

באמצעות Sync.com, אתה יכול לשתף קבצים מאוחסנים ישירות מתיקיית הסנכרון שלך, או דרך הדפדפן או אפליקציית הנייד שלך.

פעולה זו יוצרת קישור שתוכל לשלוח באמצעות כתובת דוא”ל או להפיץ ידנית.

הכל די נפוץ. מה שלא Sync.com מספק גם כמה הגדרות קישור נוספות שיעזרו לשמור על השליטה בתוכן שלך. הגדרות המפתח כוללות הגנת סיסמה, תאריכי תפוגה ומגבלות הורדה הניתנות להגדרה.

כדי לעזור במעקב אחר פעילות, באפשרותך גם להגדיר התראות לפעילות קישור. יש אפילו אפשרות שנקראת “פרטיות משופרת”, שמרחיבה את קידוד הידע האפס של Sync.com לשיתופי קבצים.

בעת יצירת קישור לתיקיה, כל קובץ בתוך התיקיה מקבל קישור נפרד משלו עם Sync.com. פעם היה זה שמי ששיתפת איתו את התיקיה יצטרך להוריד כל קובץ בנפרד; עם זאת, Sync.com כולל כעת אפשרות להוריד את כל התיקייה בבת אחת כקובץ zip.

יש גם אפשרות ליצור קישור להעלאת תיקיות, המאפשרת לאחרים להעלות קבצים לשטח האחסון בענן שלך גם אם הם לא בעלי חשבון Sync.com.  

שיתוף תיקיות ולא קבצים מאפשר לך להגביל את הגישה לקבצים לאנשים ספציפיים על סמך כתובת דוא”ל ולא ליצור קישור. בשיתוף תיקיה באמצעות כתובת דוא”ל, באפשרותך להוסיף גם הרשאות תיקיה כמו תצוגה בלבד ועריכה.

לבסוף, אתה יכול לבקר את הקישורים והתיקיות ששיתפת באמצעות תצוגות דפדפן ייעודיות לכל אחת מהן. תצוגות אלו מיטיבות לבדיקת התוכן ששיתפת כדי שלא תאבד את המעקב. זה אולי נראה כמו דבר פשוט, אך שירותי אחסון ענן רבים מתעלמים מהיכולת הזו.

pCloud

אינך יכול לשתף קבצים נפרדים באמצעות תיקיית הסנכרון השולחני שלך עם pCloud. עם זאת, קיימת אפשרות להגדיר תיקיות משותפות דרך לוח הבקרה בשולחן העבודה.  

אולם באופן כללי, עדיף לשתף עם pCloud באמצעות ממשק הדפדפן או אפליקציה לנייד של pCloud, המספקת אפשרויות רבות נוספות.

כל תיקיה וקובץ מאפשרים לך ליצור קישור להורדה.

אתה יכול לשתף את הקישור באופן ידני או לשלוח אותו באמצעות כתובת דוא”ל. pCloud אפילו מאפשר לך לייבא את רשימת אנשי הקשר שלך ב- Gmail כדי לעזור.

כמו ב- Sync.com, אתה יכול גם להגדיר סיסמאות ותאריכי תפוגה לקישורים.

עם זאת, לא תקבל כמה מהאפשרויות האחרות, כמו הגדרת מגבלות הורדה והודעות על פעילויות. עם זאת, לכל קישור יש כרטיסיית נתונים סטטיסטיים אם ברצונך לבדוק את סך ההורדות.

ל- pCloud אפשרויות שיתוף רבות יותר לתיקיות מאשר לקבצים. אלה כוללים את היכולת ליצור קישור העלאה שאחרים יכולים להשתמש בו כדי להוסיף קבצים לאחסון העננים שלך ואפשרות להתיר גישה המבוססת על אימייל ולא ליצור קישור. כמו ב- Sync.com, פעולה זו מאפשרת לך להעניק לאחרים הרשאות להציג או לערוך.

לבסוף, pCloud מאפשר לך לבצע ביקורת הן על שיתופי תיקיות והן על קישורים עם תצוגות ייעודיות, כך שלא תאבד את הגישה שהעניקה לך..

שלוש מחשבות עגולות

גם Sync.com וגם pCloud מטפלים בשיתוף קבצים בצורה טובה מאוד. למעשה, דירגנו את שני השירותים הללו מספר אחד ומספר שתיים לשיתוף קבצים בעדכון המדריך האחרון שלנו לאחסון ענן. אלה הדברים הקטנים החשובים: הגנה באמצעות סיסמה לקישורים, תאריכי תפוגה, העלאת קישורים וכלים לביקורת של מניות הופכים שניהם בטוחים יותר למשימה זו מאשר אפילו לשמות הגדולים בענף.

בסופו של דבר, נתנו ל- Sync.com את הדחיפה על pCloud במדריך הקונים שלנו, ואנחנו נעשה זאת גם כאן.

הסיבה הגדולה לכך היא ש- Sync.com מאפשרת לך להגן על קישורים עם הצפנת ידע אפס, ואילו pCloud לא עושה זאת. פירוש הדבר שהחברה יכולה טכנית לראות אילו קבצים אתה משתף עם pCloud, אך לא עם Sync.com. היכולת לקבוע מגבלות הורדת קישורים היא יתרון נוסף לטובת Sync.com.

סיבוב: נקודת שיתוף קבצים עבור Sync.com

לוגו של Sync.com
לוגו של pCloud

4

אבטחה

הזכרנו קודם כי אבטחת ענן היא הלחם והחמאה של Sync.com וגם של pCloud. בעוד ששניהם מצטיינים על פני התחרות בכל הקשור לתכונות עלות אחסון ושיתוף קבצים, הסטטוס שלהן כשירותי ענן של הצפנת אפס ידע הוא מה שהכי מגדיר את הגומחה התחרותית שלהם.

Sync.com

Sync.com מספק כברירת מחדל הצפנת ידע אפס. למען האמת, אין דרך לכבות אותה בפועל. באופן תיאורטי, הדבר יאט את מהירות הסינכרון מאחר וההצפנה אורכת זמן רב יותר ו- Sync.com לא יכול להשתמש במטא נתונים של קבצים לצורך אינדקס. עם זאת, כפי שנחשף בסיבוב השני, Sync.com עדיין עוברת בקליפ נחמד.

אתה יכול לשנות את הסיסמה שלך בכל עת מלוח הבקרה בשולחן העבודה. סיסמה זו משמשת ליצירת מפתחות ההצפנה שלך.

מכיוון ש Sync.com אינו יודע את הסיסמה שלך, הוא אינו יכול לדעת את מפתחות ההצפנה שלך. עם זאת, פירוש הדבר גם שאם תשכח את הסיסמה שלך, תאבד גישה לאחסון הענן שלך.

רמת ההצפנה המשמשת היא AES-256. AES הוא פרוטוקול ההצפנה הנפוץ ביותר בקרב שירותי אחסון בענן כיום, ולא ניתן לפצח AES של 256 סיביות (שאנחנו יודעים עליהם).

Sync.com נותן לך גם את האפשרות להשתמש באימות דו-גורמי, שאנו מציעים להפעיל. אימות דו-גורמי מחייב קוד אבטחה נוסף בכניסה לחשבון Sync.com כאשר במחשב השירות אינו מזהה. ניתן לקבל קוד זה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות המאמת של גוגל, אפליקציה לנייד.

הערך של אימות דו-גורמי הוא הגנה מפני גניבת סיסמאות, וזה הרבה יותר קל לשלוף מאשר פיצוח של מפתח הצפנה – במיוחד אם יש לך סיסמא חלשה.

אם המחשב שלך נגנב, Sync.com גם מאפשר לך למחוק מרחוק את תיקיית הסנכרון שלך כך שמי שיש לו לא יוכל, לפחות, לגנוב את ה- selfies שלך..  

היתרון הסופי של Sync.com הוא שבסיסה בקנדה, אשר בדרך כלל יש חוקי פרטיות מידע חזקים יותר מארה”ב, שם רוב שירותי אחסון הענן מבוססים. עם זאת, עם הצפנת ידע אפס, מיקום אינו עניין כה גדול.

pCloud

pCloud מספק הצפנת ידע אפס, אך בשונה מ- Sync.com, היא אינה עושה זאת כברירת מחדל. למעשה אתה צריך לשלם תוספת כדי להשיג את זה, באמצעות תוסף שנקרא קריפטו pCloud.

עלות קריפטו pCloud היא 4.99 $ לחודש. אתה יכול לחסוך 20 אחוז על ידי תשלום לשנה מראש, בסכום כולל של 47.88 דולר. בדומה לתכניות המנוי, אתה יכול גם לבצע תשלום חד פעמי כדי לקבל קריפטו לכל החיים; העלות 125 דולר.

עם הוספת Crypto, עליכם להשתמש בתיקיה מאובטחת נפרדת בכדי לנצל את ההצפנה הפרטית מקצה לקצה, כך שלא תטעו לחשוב שקבצים בתיקיית הסנכרון הרגילה מוגנים, גם כן..

בנוסף, כאמור, לא ניתן להגן על קבצים משותפים באמצעות קידוד ידע אפס בעת השימוש ב- pCloud. השירות משתמש ב- AES 256 להגנה מרבית מפני פריצות לכוח הזרוע, כך שכדאי לראות.

מה שלא כל כך טוב זה העדר אימות דו-גורמי. וודא שאתה משתמש בסיסמאות חזקות וייחודיות לחשבון ה- pCloud שלך, מכיוון שאין שום דבר שיכול למנוע כל מי שגונב שלך גישה לחשבונך. עקוב אחר הטיפים שלנו ליצירת סיסמאות חזקות אם ברצונך לעקוב אחר שיטות העבודה המומלצות.

סיבוב ארבע מחשבות

למרות החמצה באימות דו-גורמי, העובדה שאתה צריך לשלם עבור הצפנת ידע אפס והעובדה שלא ניתן לאבטח שיתופי קבצים, pCloud מדרגת את אחד מכלי האחסון הטובים ביותר בענן בתחום האחסון בענן..

Sync.com הוא הבחירה האהובה עלינו בענן בכל הנוגע לפרטיות. השירות לא ממש מפספס פעימה בכל הקשור לוודא שהקבצים שלך מיועדים לעיניך בלבד, ממיקומו בקנדה ועד חינם הצפנת ידע אפס ואימות דו-גורמי.

סבב: נקודת אבטחה עבור Sync.com

לוגו של Sync.com
לוגו של pCloud

5

תכונות נוספות

עלות אחסון, סנכרון, שיתוף ואבטחה הם הסיבות העיקריות שיש לקחת בחשבון Sync.com ו- pCloud. גם אפליקציות הפרודוקטיביות המשולבות, למשל, גורמות ל- Google Drive להתבלט (קרא כיצד להשתמש ב- Google Drive). עם זאת, הארון אינו חשוף לחלוטין כשמדובר בתכונות נוספות.

בסבב הגמר שלנו, החלטנו להדגיש כמה מהתכונות שחשנו שעשויות להניע את הקונים לעבר שירות כזה או אחר.

Sync.com

במובנים רבים, Sync.com בסיסי ככל שתקבלו. אינך יכול להציג תצוגה מקדימה של מסמכים מהדפדפן שלך, קל וחומר לערוך אותם. אין שום אפשרות להזרים מוזיקה או סרטים. אתה לא יכול אפילו להסתכל על אוסף התמונות שלך מבלי להוריד קודם את הקבצים.

ההחמצות הללו יתרחקו, ובצדק. עם זאת, ל- Sync.com תירוץ לא להציע אפליקציית תווים או את היכולת לצפות בסרטים האהובים עליך, וזה הצפנת הידע האפס שהיא חלה עליה.

במאמר בסיסי, אין גישה למפתחות ההצפנה שלך פירושה ש- Sync.com לא יכול לפענח את הקבצים שלך כדי להציג אותם בתצוגה מקדימה או להפעיל אותם באפליקציית הדפדפן..

ל- Sync.com יש כמה תכונות נוספות שראוי לציין. לדוגמה, Sync.com Vault מאפשר לארכיב תיקיות וקבצים כדי לפנות מקום בכונן הקשיח. עם זאת, הכספת משמשת מוגבלת כשאתה יכול פשוט להשתמש בסנכרון סלקטיבי.

מרבית שירותי אחסון הענן מציעים צורה כלשהי של שמירת קבצים שנמחקו ושליטה מוגבלת על גרסאות, אך היישום של Sync.com נדיב יותר: כברירת מחדל קבצים שנמחקו וגרסאות קבצים קודמות נשמרים רק למשך 30 יום. עם זאת, אם אתה מנוי במקום להשתמש בחשבון בחינם, אתה יכול לשמור קבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן ולשמור כמה שיותר גרסאות קבצים קודמות שאתה רוצה..

זה באמת כל מה שיש לתכונות נוספות של Sync.com. כמו שאמרנו, התוספות המוגבלות הן גורם לכך שהשירות נעול יותר מכל דבר אחר. משתמשים מסוימים יאהבו את זה, אחרים לא. אחרים יפיקו את המרב מהערבוב בין הדברים, כגון זיווג Sync.com עם Google Drive.

pCloud

כפי שנדון, pCloud כברירת מחדל אינו מספק קידוד של ידע אפס. אם תוסיף קריפטו, יהיו לך אפשרויות הן להצפנה מנוהלת (תיקיית הסנכרון שלך) והן להצפנת ידע אפס (תיקיית הקריפטו שלך).   

מכיוון שהחברה יכולה לקרוא את הקבצים שלך במקרים מסוימים, pCloud יכולה להציע יותר מ- Sync.com בכל מה שקשור לתכונות הדורשות גישה לקבצים. בעוד ש- pCloud לא מסתכם בהצגת, למשל, אינטגרציה עם MS Office Online כמו OpenDrive (קרא את סקירת OpenDrive שלנו), יש לה כמה טריקים.

בתור התחלה, באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של קבצים, כולל מסמכים ותמונות.

אתה יכול גם לשנות את גודל התמונות, אם כי זה בערך היקף עריכת הקבצים שאתה יכול לעשות עם pCloud. עם זאת, ניתן להשתמש במציג תמונות pCloud ליצירת מצגות – ואיכות התמונה מעולה.

שניהם יכולים להיות מוזרמים ישירות מ- pCloud כל עוד הם לא נמצאים בתיקיית הקריפטו שלך. החוויה הכוללת של שניהם טובה מאוד, מה שהופך את pCloud לאחד מאחסני הענן הטובים ביותר למדיה.

כמו Sync.com, pCloud מאפשר לך לפנות מקום בכונן הקשיח מבלי לעבור בדרך הסנכרון הסלקטיבית הרגילה. ניתן לעשות זאת באמצעות אפשרות לכונן רשת pCloud. ניתן להשתמש ב- pCloud גם לצורך גיבוי תמונות המדיה החברתית שלכם (פייסבוק, אינסטגרם ופיקאסה, כרגע) והוא יכול לגבות אוטומטית אתרי וורדפרס..

גרסת קבצים ושמירת קבצים שנמחקו שניהם מעט חלשים עם pCloud. גרסאות קבצים קודמות נשמרות למשך 15 יום רק אם אתה משתמש חופשי ו -30 יום אם אתה מנוי. אותו דבר עם קבצים שנמחקו.

pCloud אכן מציע תוסף היסטוריית קבצים מורחב שמגדיל את המספר לשנה. עם זאת, העלות השנתית לתוסף היא עוד 36 דולר.

מחשבות סיבוב חמש

אם כסף לא היה מטרה, זה היה העגול של pCloud די בקלות. עם זאת, העמלה השנתית בסך 36 $ עבור יכולות מורחבות של היסטוריית קבצים שעדיין לא תואמות את מה שאתה מקבל בחינם עם Sync.com מעיבה מעט על הדברים.

ובכל זאת, בסופו של דבר, אנו מאוד אוהבים את יכולות הפעלת המדיה של pCloud ואת תכונת הצגת השקופיות. הוסף לכך את העובדה ש 30 יום היסטוריית הקבצים שאתה מקבל בחינם באמצעות pCloud יספיקו לרוב המשתמשים, ואנחנו עדיין מתנדנדים לכיוון pCloud – פשוט לא חזק ככל שיכולנו להיות.

סיבוב: תכונות נוספות נקודה עבור pCloud

לוגו של Sync.com
לוגו של pCloud

6

פסק הדין

pCloud לקחה עלויות אחסון בסיבוב הראשון, בגלל העובדה שהיא מציעה אפשרויות תשלום מחודש לחודש (וכל החיים) ו- Sync.com לא עושה זאת. עם זאת, בעוד שעלות השירות השנתית עשויה להיות זהה בין שני השירותים הללו, העובדה ש- Sync.com כולל הצפנת ידע אפס וגרסאות בלתי מוגבלות כחלק מעלות השירות שלה הופכת אותה ככל הנראה לערך הטוב יותר מאשר pCloud.

אנו גם חשים שבעוד ש- pCloud עושה עבודה נחמדה עם שיתוף קבצים ואבטחה לעומת כמעט כל שירותי אחסון ענן אחרים, Sync.com הוא פשוט הטוב ביותר בכל מה שקשור לשניהם. יתר על כן, הסנכרון פועל מעט איטי עם pCloud ונראה כי לא קיימת אפשרות סנכרון סלקטיבית, מה שמאלץ אותך לסמוך על כונן הרשת של pCloud כדי לפנות שטח בכונן הקשיח..

כשמדובר בזה, מלבד אפשרויות התשלום הגמישות יותר, הדבר היחיד שצריך לשכנע בצדק משתמשים מסוימים לבחור ב- pCoud על פני Sync.com הן יכולות הזרמת המדיה שלה..

pCloud הוא שירות מעולה. Sync.com פשוט טוב יותר.

הזוכה הסופי: Sync.com

היכן נוחתים בשאלת Sync.com לעומת pCloud? השאר את המחשבות שלך בתגובות למטה ותודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map