מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס

וורדפרס היא CMS הפופולרית ביותר (מערכת לניהול תוכן) הקיימת כיום, ומפעילה כיום מעל 30 אחוז מכל האתרים ברשת. זוהי פלטפורמה מגוונת להפליא המאפשרת לך לעצב אתר בקפדנות שיתאים לצרכים שלך.


במדריך ביניים זה לשימוש בוורדפרס, נעמיק במורד הארנב של השימוש בפלטפורמה. אנו נבחן אופטימיזציה למנועי חיפוש, הקטנת זמני העומס באתרכם, התמודדות עם וורדפרס במסגרת יום-יומית ופתרון כמה בעיות נפוצות בוורדפרס..

תלוי איפה אתה נמצא, מדריך זה עשוי להיות קצת פשוט מדי או מורכב מדי. יש לנו שני מדריכים נוספים עבור וורדפרס, אז הקפד לבדוק את אלה לאחר שעבר את המדריך הזה:

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

אופטימיזציה של וורדפרס ומנועי חיפוש

אמנם אינו ספציפי לוורדפרס, אך SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) היא חלק עצום משימוש ב- CMS. כפי שהוזכר במדריך הוורדפרס למתחילים שלנו, התוסף של Yoast SEO הוא כלי חיוני בכדי להבטיח שתאסוף תנועה באופן אורגני ממנועי חיפוש. אנו נדרוש את היסודות של התוסף, כמו גם כמה שיטות מומלצות עבור קידום אתרים באופן כללי.

אינדקס של מנוע חיפוש

לפני שתוכל לבצע SEO כלשהו, ​​תצטרך להגיש את האתר שלך לאינדקס. אנו נעבור במיוחד על אינדקס של גוגל, אך ישנם צעדים נפרדים עבור מנועי חיפוש אחרים. ראשית, עבור למסוף החיפוש של גוגל והיכנס באמצעות חשבון Google.

לאחר כניסה פנימה, לחץ על “הוסף נכס” והגיש אותו לאינדקס. שים לב שתצטרך להקליד את כתובת האתר המלאה של האתר שלך, כולל הפרוטוקול. לדוגמה, אם יש לך אישור SSL, תצטרך להוסיף “https: //” בחזית כתובת האתר שלך.

חלון חדש ייפתח עם שתי כרטיסיות. לחץ על “שיטות אלטרנטיביות” וסמן את התיבה “תג HTML.” תראה סקריפט מלא למקם בכותרת שלך, אך אינך זקוק לכל זה עבור יוסט SEO. במקום זאת, העתק את הקוד בסוגריים אחרי “content =.”

עם הקוד הזה עדיין על הלוח, חזור אל וורדפרס וודא שיש לך את התוסף Yoast SEO המותקן. בסרגל הכלים השמאלי שלך, לחץ על הכרטיסייה שכותרתה “SEO.” במסך הבא, לחץ על “כלי מנהלי אתרים.”

הדבק את הקוד ב”קוד האימות של גוגל “ושמור את השינויים. ישנם גם משבצות לקודי Bing ו- Yandex. חזור למסוף החיפוש של גוגל ולחץ על ‘אמת’. לאחר מכן אימתת רשמית שאתה הבעלים של הדומיין, אך לא הגשת בפועל את האתר שלך לאינדקס. לשם כך תצטרך להגיש מפת אתר.

Yoast SEO מייצר עבורך מפת האתר באופן אוטומטי. בעיקרון זהו אינדקס של כל דפי האינטרנט שלך המאפשר לבוטים של גוגל לסרוק את האתר שלך ולמצוא מידע לאינדקס.

הוספת אחת למסוף החיפוש של גוגל היא פשוטה כתמיד. חזור למסוף שלך ומחק את כל ה- Sitemaps המיושנים או הלא חוקיים. בשלב הבא, לחץ על “הוסף / לבדוק Sitemap” בפינה השמאלית העליונה. הזן “sitemap_index.xml” והגש אותו. במהלך מספר ימים, גוגל תתחיל לסרוק את האתר שלך ולאינדקס דפים ופוסטים לתוצאות חיפוש.

אינדקס Sitemap ש- Yoast יוצר כולל כל מה שקשור לאתר שלך, כולל נושאים, קטגוריות ופורומים. אם אינך רוצה שהכל יופיע בתוצאות חיפוש, תוכל להגדיר את מפת האתר שלך ב- WordPress.

חזור לכרטיסייה SEO של Yoast ולחץ על “מראה חיפוש”. לאחר מכן לחץ על “סוגי תוכן” כדי לראות את כל ה- Sitemaps השונים באינדקס שלך. באפשרותך לכבות בנפרד כל אחת מה- Sitemaps, כמו גם להגדיר כותרת ותבנית מטא תיאור. אתה תרצה להתבונן באזור זה קצת יותר מכיוון שיש בו הגדרות לאיך שתראה בתוצאות חיפוש ובעדכוני RSS.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

עכשיו אחרי שאתה באינדקס, תוכל להתחיל לבצע אופטימיזציה של הפוסטים שלך לדירוג חיפוש. זה נושא די צפוף, אז פשוט נעבור על היסודות כיצד ניתן להשתמש בתוסף ה- SEO של Yoast כדי לעזור לדירוג החיפוש שלך..

תחת כל פוסט ודף, תהיה לך תיבה המיועדת לקידום אתרים. ישנן שתי כרטיסיות: מילות מפתח וקריאות. הקריאה היא ניתוח אוטומטי של כמה קל לקרוא את התוכן שלך עם כמה המלצות כיצד לשפר את הציון שלך. האיכות של גורמי התוכן בדירוג של גוגל לכן שימו לב למקטע זה.

הבא הוא מילת המפתח שלך. זהו המרכז של כל SEO, מילת המפתח או הביטוי המספרים למנועי חיפוש על מה התוכן שלך. אתה רוצה לבחור משהו שרלוונטי לנושא שלך, אך לא רחב מדי. לדוגמה, אם היית כותב פוסט כיצד להכין פיצה ביתית, “פיצה ביתית” תהיה מילת מפתח טובה בהרבה מאשר רק “פיצה” ו”איך להכין פיצה ביתית “אפילו טובה יותר.

תרצה להשתמש במילת המפתח שלך בכמה תחומים. כותרת הפוסט, כתובת האתר, תיאור המטה והתוכן בפועל צריכים לכלול את מילת המפתח. עם זאת, אל תמלאו את זה בתוכן בניסיון להשיג דירוג חיפוש גבוה יותר מכיוון שגוגל נקטה צעדים כדי להקל על תרגול מסוג זה.

מדריך ביניים-wordpress-6

לאחר שתקבע הכל ל- SEO תקבל ציון, אדום, כתום או ירוק. יש כמה הצעות מתחת לאזור התוכן לגבי מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את קידום אתרים של נושא מסוים, אם כי עליך לקחת כמה עם גרגר מלח.

לדוגמה, אתר חדשות המפרסם מאמרים מתחת ל -300 מילים לרוב עשוי להיות עגון בציון Yoast מכיוון שהתוכן הוא קצר מדי. במקרה זה, הבעיה שמציין יואסט אינה בהכרח בעיה, לכן השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר בעת קריאת הדברים.

זה בערך בסיסי להבנת SEO שאנו יכולים לתת במדריך זה. המערכת של גוגל משתנה כל הזמן, ולכן חשוב להישאר מעודכן עם מה שהבוטים של גוגל מחפשים בעת סריקת תוכן האתר שלך..

מיטוב וורדפרס

יש נושא אחד בולט מכל העוצמה של וורדפרס. הפלטפורמה יכולה להאט בקלות לסריקה כאשר היא מכורבלת על ידי יותר מדי תוספים, ערכות נושא אקסטרווגנטיות או אלמנטים עיצוביים מיותרים. בקטע זה, אנו נעזור לך לחתוך את השומן כך שוורדפרס תפעל בצורה חלקה מבלי להסתכל מעודכן.

מיטוב תמונה

תמונות הן האויב הגרוע ביותר שלך בכל מה שקשור לטעינת זמן. יכול להיות שיהיו לך מאמרים ששווים עשרות שנים במאגר באתרך ועדיין לא יוצרים מכשול רב כמו שקבוצה של תמונות עושה. עליכם לבצע אופטימיזציה לתמונות שלכם בכדי לצמצם ככל האפשר את גודל הקובץ מבלי להקריב את האיכות.

זה מתחיל מהתמונות שאתה מצלם בפועל. אנו ממליצים על קבצי png עבור צילומי מסך או כל תמונה דיגיטלית. הרזולוציה הגבוהה של מרבית התצוגות המודרניות תתקלקל תחת דחיסה של .jpg ותוביל לתמונות מעורפלות שקשה לקרוא. אם אתה מעצב גרפיקה, .jpg עובד, אך אנו ממליצים על קובץ .svg (וקטור).


© Cloudwards.net


© Cloudwards.net

קודם

הבא

להלן ממדי הקובץ. עם זאת, הממדים אינם זהים לרזולוציה. נדבר על זה עוד קצת. בהתאם לנושא שלך, אזור הטקסט שלך יהיה ברוחב מקסימלי. לרוב זה איפשהו סביב 600-800 פיקסלים.

הנושא שלך אמור לשנות את גודל כל תמונה גדולה כך שתתאים לרוחב אזור התוכן. עם זאת, הקובץ המלא שמור בשרת שלך. כדי לצמצם את גודל הקובץ ככל האפשר, נפל את הרוחב לפחות ל- 800 פיקסלים. אתה יכול לעשות זאת בכל עורך תמונות, אפילו זה הכלול ב- Windows.

עם זאת, הרזולוציה אינה זהה לממדים. הרזולוציה שלך מתייחסת לספירת הפיקסלים של התמונה. לרוב השימוש באינטרנט 72 PPI (פיקסלים לאינץ ‘) עובד מצוין. לא סביר שהקובץ שלך יודפס אי פעם, ולכן איננו זקוק לרזולוציה גבוהה יותר. רזולוציה גבוהה יותר מובילה לקובץ גדול יותר ולזמן טעינה ארוך יותר למרות שהאיכות אינה מושפעת כלל.

עד לנקודה זו דיברנו באופן ספציפי על כל תמונה דיגיטלית בין אם זה צילום מסך או גרפיקה. עם זאת, אם אתה משתמש בתצלומים, המנטליות שונה במקצת. jpgs עובדים טוב יותר לצילומים. הצבעים מורכבים בהרבה, מה שהופך את מרחב הצבעים הרחב של .jpg לאידיאלי לדחיסה. שלא כמו עבודה דיגיטלית, גם אתה לא מתמודד עם קווים וטקסטים ישרים במיוחד.

לפני שאתה אפילו מעלה את התמונה שלך, הקפד למטב אותה לפני כן על ידי הקטנת גודל הקובץ באמצעות רזולוציה וקיצוצי ממד. ככלל אצבע, כל תמונה דיגיטלית בגודל 800 × 500 פיקסלים ברזולוציה של 72 PPI שנשמרת כ .png צריכה להיות בסדר לשימוש באינטרנט. אם אתה זקוק לתמונת פיצ’ר גדולה, אז הגב את הממדים עד שהיא תראה טוב בנושא שלך.

אולם הקרב לא נגמר. עדיין יש כמה חסכונות בסוף WordPress. באמצעות תוסף לאופטימיזציה של תמונות, באפשרותך לקצץ את גודל הקובץ של תמונות, בדרך כלל לחסוך 30 אחוז ומעלה. להלן מספר המלצות:

 • WP סמוש
 • אופטימיזציית התמונות של ShortPixel
 • reSmush.it

מיטוב בסיסי נתונים

תמונות הן העבריין הגדול ביותר בכל הקשור לאופטימיזציה, אך ישנם עוד כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להאיץ את האתר שלכם ביתר שאת. התוסף WP-Optimize מנקה את כל השאריות באתר שלך, מקטין את זמני הטעינה עבור המבקרים שלך ומזרז את זרימת העבודה בגיבוי של וורדפרס..

בעיקרון, וורדפרס מאחסן את כל מה שהאתר שלך יוצר. זה נחמד לא לאבד שום עבודה, אבל זה מעלה את המערכת שלך. דברים כמו עדכונים של פוסטים, תגובות שלא אושרו וספאם, פינגבקים, trackbacks ואפשרויות ארעיות שפג תוקפן כל אלו תופסים מקום במסד הנתונים..

WP-Optimize מאפשר למחוק אוטומטית את כל אלה באמצעות כפתור יחיד. אתה יכול לבדוק מה אתה רוצה לשמור ומה אתה רוצה נעלם ולתת לתוסף להתמודד עם השאר.

עם זאת, הדבר החשוב בתוסף זה הוא סורק את הטבלאות במסד הנתונים MySQL. כשאתה מוסיף, מוחק ומנוע סביב תוכן באתר שלך, הטבלה שלך תהיה עמוסה יותר ופחות ממוקדת. WP-Optimize נכנס ומנקה את כל הזבל כך שיש לך יעילות מירבית.

עם זאת, יש סיכוי שזה יכול למחוק משהו חיוני לאתר שלך. אף על פי שלא סביר מאוד, התוסף אוטומטי לחלוטין וטעויות מתרחשות לפעמים. למרבה המזל, זה כולל תכונה לגיבוי האתר שלך באמצעות UpdraftPlus לפני ביצוע האופטימיזציה שלך.

UpdraftPlus משתלב גם בפלטפורמות כמו Google Drive, Dropbox ו- Rackspace כך שתוכלו לגשת בנוחות לגיבויים שלכם במקרה שמשהו ישתנה. למידע נוסף על ספקי אחסון ענן אלה, קרא את סקירת Google Drive וסקירת Dropbox.

לאופטימיזציה של בסיס נתונים יש השפעה גדולה כמו מיטוב תמונה מבחינת המהירות. עם זאת, זה גורם לגיבוי הוורדפרס להרגיש יותר נוזל תוך פתיחת שטח בשרת שלך.

מיטוב אירוח אתרים

השלב האחרון באופטימיזציה של האתר שלך הוא להסתכל על הבית בו הוא גר. אירוח אתרים הוא חלק קריטי באופן פעולתו של אתרי וורדפרס בצורה חלקה, סיבה גדולה לכך שזה רעיון רע לארח את אתרכם האישי. מיטוב בצד השרת יכול לעזור לכם בזמני טעינה מהירים יותר ובאבטחה מוגברת.

רוב התוכניות של וורדפרס, מחוץ ל- Pagely היקרות במיוחד (קרא את הסקירה שלנו ב- Pagely), משתמשות בארכיטקטורה משותפת בה מספר משתמשים חיים באותו שרת, ומעבירים את המשאבים סביבם. אם זה המקרה, אתה מחפש שרת בצפיפות נמוכה, אחד עם פחות משתמשים, כך שתוכל לקבל גישה רבה יותר למשאבים. לדוגמה, Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו) משתמש בשרתים משותפים בצפיפות נמוכה לתוכניות WordPress.

ספקים מסוימים כמו DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו) מציעים במקום זאת תוכניות VPS (שרת פרטי וירטואלי) עבור WordPress. זה כמו שרת משותף, אבל אתה מקבל כמות סטטית של משאבים לאתר שלך המגדילה את העקביות בזמני הטעינה.

בשלב הבא תצטרך לאתר מילה כלשהי של תוסף מטמון. ספקי אירוח אתרים רבים כוללים תוסף במטמון עם מנוי וורדפרס, כגון SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו). הוא מאחסן נתונים באופן זמני כדי להאיץ את זמני הטעינה, במיוחד במיקומים רחוקים מהשרת.

מטמון הוא חלק עצום במיטוב האתר שלך. זה בעצם מציג גרסה סטטית של האתר שלך כך שהשרת לא צריך להביא תוכן בכל פעם שאתה נכנס לדומיין שלך. בעוד שתוספי זיכרון מטמון מפותחים הם המיטב שלך, ישנם כמה בחינם בספריית התוספים של וורדפרס:

 • מטמון סופר WP
 • מטמון סה”כ W3
 • אופטימיזציה של מהירות הדבש

כאן אתה רוצה להשתמש באירוח אתרים הטוב ביותר עבור WordPress כדי למצוא כל סוג של רווח ביצועים, גם אם זה קטן. לעתים קרובות שברים בגילוח של אלפיות השנייה יכולים לעזור בדירוג החיפוש ולגרום לאתר שלך להרגיש הרבה יותר מגיב.

ניהול אתר וורדפרס שלך

שימוש יומיומי בוורדפרס דורש מעט מיומנויות מחוץ לעיצוב פוסטים ומיטוב תוכן. בחלק זה נבדוק כיצד להשיג את כל הנתונים הסטטיסטיים עבור האתר שלך, לערוך את המראה שלך עם נושאים של ילדים ולהתמודד עם ספאם של תגובות.

מתקין את גוגל אנליטיקס

Google Analytics הוא כלי קריטי להפעלת אתר כלשהו. Analytics מביא תצוגה מקיפה של האתר שלך ומספק מידע מעמיק על איפור קהל הקוראים שלך. כדי לנצל את מלוא השירות, אנו ממליצים לקחת את האישור החינמי של Google Analytics.

התקנת גוגל אנליטיקס באתר שלך הייתה בעבר סיוט. עם זאת, התוסף MonsterInsights של גוגל אנליטיקס הופך אותו לפשוט בהרבה. לפני שתתקין זאת, ראשית עליך להירשם לחשבון Analytics.

עבור אל “anayltics.google.com” והירשם לחשבון אם עדיין לא עשית זאת. הקפד להזין את כל הנתונים הנכונים לאתר שלך, כמו גם את אזור הזמן שלך, מכיוון שהם יכולים להשפיע על הסטטיסטיקה שלך. לאחר סיום זה, לחץ על “קבל מזהה מעקב.”

השאר את החלק הזה לעת עתה, אך השאר את הלשונית פתוחה. חזור אל לוח המחוונים של וורדפרס והתקן והפעל את התוסף MonsterInsights. לאחר השלמתו, היכנס להגדרות שלה ולחץ על “אימות באמצעות חשבון Google”. ודא שאתה מחובר לחשבון Google המשויך ל- Analytics שלך.

עקוב אחר ההנחיות וזה יראה לך קוד להעתקה. העתק והדבק אותו באזור הנכון ו- Analytics כעת יהיה קשור לחשבון WordPress שלך. אינך זקוק לזיהוי המעקב שלך עבור שיטה זו, אך אמרנו לך לשמור אותה פתוחה מסיבה כלשהי.

דרך נוספת להתקין את Analytics היא באמצעות התוסף Insert Headers and Footer. תוסף זה שימושי במיוחד מכיוון שהוא מאפשר להכניס כל סקריפט לכותרת שלך מבלי להתעסק עם הנושא שלך. לדוגמה, אם ברצונך לבצע מעקב אחר פיקסלים של אנליטיקס ופייסבוק, תוכל למקם את שני הסקריפטים כאן.

פתח את הכרטיסייה ב- Analytics והעתק את קוד המעקב שלך. בחזרה במרכז השליטה של ​​וורדפרס, עקוב אחר ההגדרות > הכנס כותרות עליונות רגליים תחתונות. ” הדבק את הקוד בראש סעיף הכותרות, המתן מספר דקות והקוד יתחיל לדווח לגוגל.

אם בעתיד תרצה סקריפטים נוספים בכותרת שלך, פשוט מקם אותם מתחת לקוד Analytics. השאר ריק כמו אחרי “” והדבק אותו מתחת.

התמודדות עם ערכות נושא לילדים

אם עדכנת נושא של צד שלישי, כנראה שמת לב לביטוי “נושא ילדים” שנזרק סביבו. נגזרת זו של העיצוב העיקרי של האתר שלך מאפשרת סביבה בטוחה המשנה את הפונקציות והסגנון הכללי של האתר שלך תוך שמירה על כשל בטוח. אם ברצונך לבצע שינויים אסתטיים כלשהם, אנו ממליצים בחום להשתמש בערכת נושא לילד לשם כך.

הרעיון של נושא ילדים הוא די פשוט. בעיקרו של דבר, זהו אזור נפרד לקבצי function.php ו- style.css שלך שמסתכל על נושא אב לתסריט שלו. זה מאפשר לך לבצע שינויים בסקריפטים של האתר שלך, ובכל זאת לרשת את כל השאר מנושא ההורה. בעזרתו תוכלו לבצע את כל השינויים שתרצו באתרכם תוך שמירה על היכולת לשדרג ולשחזר את נושא ההורה.

יצירת נושא לילדי אם פשוט למדי, אם כי זה לא לכולם. נדבר קצת יותר על כמה החסרונות, לכן הקפד לקרוא את החלק הזה כדי ללמוד אם עליך ליצור אחד.

כל מה שאתה צריך עבור נושא ילד הוא קובץ style.css כדי להצביע לעבר נושא ההורה. גש ל- WordPress שלך דרך FTP וצור ספרייה חדשה ב” public_html / wp_content / נושאים. ” צור את הספריה החדשה עם שם הנושא ו”הילד “. ללימוד זה, נשתמש בערכת הנושא Twenty Fifteen של WordPress ונצור ספרייה בשם “twentyfifteen-child.”

פתח את NotePad או כל עורך טקסט והדבק את הדברים הבאים:

/ *

שם הנושא: עשרים וחמש עשרה ילד

URI של הנושא: http://example.com/twenty-fifteen-child/

תיאור: >-

 נושא עשרים וחמש עשרה לילד

מחבר: ג’ון דו

URI של המחבר: http://example.com

תבנית: 20

גרסה: 1.0.0

רישיון: רישיון הציבורי הכללי של GNU v2 ואילך

URI של רישיון: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html

תגיות: בהיר, כהה, שתי עמודות, סרגל צד ימין, פריסת תגובה, מוכנה לנגישות

תחום טקסט: עשרים ורבע-ילד

* /

כמובן, החלף את הכל במידע רלוונטי לנושא שלך. אבל לא הכל כאן נדרש. רישיון, URI של רישיון, תגיות, תחום טקסט ו- URI של המחבר הם כל השורות שאתה יכול להשמיט מקובץ גיליון הסגנונות. אלה משמשים רק כדי לספק נתונים עבור הנושא בלוח המחוונים של וורדפרס.

ישנם רק שישה אלמנטים חשובים בעת יצירת נושא לילד החיוניים בכדי לגרום לו לתפקד:

 • שם נושא: זה השם שיופיע לנושא שלך בלוח המחוונים של וורדפרס. לא קריטי, אבל אתה צריך דרך למצוא את נושא הילד שלך.
 • נושא URI: זה מצביע על הדגמה של הנושא המדובר. ברוב המקרים, לספק העיצוב שלך צריך להיות אתר מבחן שתוכל להכנס אליו כאן. וורדפרס לא תקבל את הנושא אלא אם כן קו זה קיים.
 • תיאור: בדומה לשם הנושא, זה מספק את הפרטים על העיצוב שלך כאשר אתה לוחץ על “פרטי נושא” בלוח המחוונים של וורדפרס.
 • מחבר: האדם שיצר את הצוות שיכול להיות אתה או מפתח המסגרת שלך.
 • תבנית: זהו השורה החשובה ביותר בקובץ. זה הנושא של נושא ההורה שנושא הילד יראה אליו. הזן את שם נושא ההורה שבו ברצונך להשתמש כפי שהוא מוצג ב- FTP. במקרה זה, זה לא “עשרים וחמש עשרה” אלא “עשרים וחמש עשרה.”
 • גרסה: רק אינדיקציה לאיזו גרסת נושא אתה נמצא במרכז השליטה של ​​וורדפרס.

שמור והעלה קובץ זה לספרייה של נושא הילד ורענן את דף האינטרנט שלך כדי לראות את השינוי המשתקף בוורדפרס. אם קפצת קדימה והפעלת את הנושא, עדיין תראה את האתר שלך, אך הוא עשוי להיראות מעט שבור. הסיבה לכך היא שתיקיית הנושא של ילדך זקוקה גם לקובץ features.php.

בעיקרו של דבר, קובץ זה משנה באופן מהותי את האופן בו אתר וורדפרס שלך נראה ומתנהג. יהיה עליך ליצור נושא נפרד לנושא הילד שלך כדי לקבל את כל הפונקציונליות של האתר שלך בחזרה. גם אם הכל נראה בסדר, מומלץ לעשות זאת.

פתח עורך טקסט והדבק את הסקריפט הבא:

<?php

// * הקוד כאן

זהו זה. שמור אותו כפונקציה.php ויצרת בהצלחה את הקובץ. עם זאת, עליך להוסיף פונקציה בכדי לקשור יחדיו את הנושאים של ההורה והילד שלך. בקטע “הקוד הולך לכאן” הדבק את הדברים הבאים:

add_action (‘wp_enqueue_scripts’, ‘enqueue_parent_style’);

פונקציה enqueue_parent_style () {

  wp_enqueue_style (‘סגנון הורה’, get_template_directory_uri (). ‘/ style.css’);

}

שמור את הקובץ והכל צריך לחזור לקדמותו. אם זה לא עובד, אתה יכול לרשת את הסטיילינג של ההורה באמצעות קובץ style.css, אם כי שיטה זו אינה מומלצת רשמית על ידי WordPress. פתח את קובץ style.css שלך והדבק את הדברים הבאים לפני הסגירה:

@import url (“../ twentyfifteen / style.css”);

אינך באמת צריך להכניס כאן היררכיה של ספרייה מלאה. כל שעליך לעשות הוא להחליף את “twentyfifteen” בספרייה של נושא ההורה שלך ואתה אמור להיות טוב ללכת. זו הדרך הישנה לעשות דברים ויכולה לגרום לבעיות ביצועים, אך עדיין עובדת אם השיטה הראשית לא תיפתר.

אלה שני הקבצים העיקריים שתערוך עבור ערכת הנושא של הילד שלך, אך אתה יכול להעתיק כל קובץ אחר לתיקיית הנושא של הילד שלך כדי לבצע עריכות. לדוגמה, שינויים בכותרת עליונה ותחתונה דורשים קובץ נפרד בתיקיית הנושא של הילד.

כשאסור לך להשתמש בערכת נושא לילד

כעת, יצירת נושא לילד אינה האפשרות הטובה ביותר עבור כולם. אם אינך באמת רוצה לשנות שום דבר באתר שלך ככל שהנושא עובר, אין סיבה ליצור אחד כזה. בצד השני של הספקטרום, אם אתה רוצה לשנות יותר מדי, עדיף פשוט לפתח נושא מאפס באמצעות מסגרת.

מסגרת היא הבסיס לכל נושא וורדפרס ועליך להבטיח שלשלך יהיה נושא חזק לפני שאתה נכנס להתפתחות עמוקה. לדוגמה, נושא המגזין גלוריה משתמש במסגרת Redux שיש בה הרבה אפשרויות להתאמה אישית. נדבר יותר על מסגרות ופיתוח נושא משלך במדריך הבא.

תצטרך לדעת כמה CSS / HTML כדי לערוך את נושא הילד שלך ולצערנו, לא נוכל ללמד אותך את השפה כאן באופן מלא. עם זאת, רצינו לספק הדרכה קצרה שתמחיש את העוצמה של נושא ילדים. אנו הולכים להחליף את לוגו ברירת המחדל של וורדפרס בלוח המחוונים בכל לוגו שתרצו.

ראשית, צור את הלוגו ושמור אותו כקובץ .png בגודל 16 × 16 פיקסלים. למדריך זה, אנו הולכים לקרוא לו בשם “custom-logo.png.” אתה יכול לתת לו שם ככל שתרצה, רק דאג לעדכן את התסריט בהתאם.

חבר את האתר שלך באמצעות FTP והיכנס לספריית העיצוב לילד שלך. צור תיקיה חדשה בשם “תמונות.” פתח את קובץ function.php כדי לערוך אותו. הדבק את הבאים מתחת לכל סקריפטים מותאמים אישית שכבר יש לך:

פונקציה custom_logo () {

הד ‘

#wpadminbar # wp-admin-bar-wp-logo > .ab-item .ab-icon: לפני {

תמונת רקע: url (‘. get_bloginfo (‘ סגנון גיליון_מדריך ‘).’ /images/custom-logo.png)! חשוב;

עמדת רקע: 0 0;

צבע: rgba (0, 0, 0, 0);

}

#wpadminbar # wp-admin-bar-wp-logo.hover > .ab-item .ab-icon {

עמדת רקע: 0 0;

}

‘;

}

// להתחבר לפלט הכותרת הניהולי

add_action (‘wp_before_admin_bar_render’, ‘custom_logo’);

רענן את לוח המחוונים של וורדפרס ועליך לראות את הלוגו המותאם אישית החדש שלך מופיע בפינה השמאלית העליונה.

הרתעת ספאם

ספאם לתגובות הוא חלק מהחיים עבור כל אתר וורדפרס. אתה לא תאמין למספר שאנחנו מקבלים כאן ב- Cloudwards.net כל יום ויום. עם זאת, יש כמה דרכים לסנן תגובות כך שיש לך כמה שפחות ספאם שיופיע בלוח המחוונים של וורדפרס.

בדרך כלל, ספאם לתגובות הוא תוצאה של ניסיון לאסוף קישורים נכנסים. בוטים של דואר זבל יעברו בכל רחבי האינטרנט, ויעידו על פוסטים עם קישורים נכנסים הכלולים בהם בניסיון לשפר את דירוג החיפוש. גוגל כבר עשתה רבות כדי להבטיח שסוג כזה של SEO עם כובע שחור לא ישפר את הדירוג, אך דואר זבל עדיין זבל..

כל גרסה של וורדפרס מגיעה כברירת מחדל עם מסנן דואר הזבל של Akismet, תוסף שעובר על כל התגובות באתר שלך ומפגר כל מה שהוא חושב שהוא חשוד. הוא משתמש בלימוד מכונות, אוסף נתונים מכל האתרים המשתמשים בתוסף כדי להפוך את הגילוי שלו לחכם יותר ויותר.

בעיקרון, זה ימשיך להסגר את כל התגובות שהוא חושב שזבל. בגלל זה, חשוב שתעבור ותסמן כל אחד כספאם או לא כספאם. באופן זה, המערכת יכולה להיות חכמה יותר ומבטיחה שתגובות שאינן ספאם עוברות ותגובות זבל נותרות לצד הדרך.

מחוץ לאקיסמט ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להיפטר מדואר זבל ולהפוך את התהליך עבור פרשנים אמיתיים לפשוט יותר. הראשון הוא הרשימה השחורה של התגובה שלך. כלי זה יסיר וסמן אוטומטית תגובות כספאם אם הם מכילים מילות מפתח מסוימות. אתה יכול למצוא את הרשימה השחורה ב”הגדרות > דיון. “

עם זאת, הקפד מאוד להיזהר מכיוון שהפילטר מחפש לא רק את מילת המפתח, אלא מילים הדומות למילת המפתח. הערך קודקס של וורדפרס נותן את הדוגמה של המילה “טרמדול.” הרשימה השחורה תמחק אוטומטית את כל התגובות המכילות tramadol, tramadols, bigtamadol וכו ‘. עם זאת, אם תסמן רשימה של מילה כמו “ass”, המסנן יסיר אוטומטית תגובות עם מילים כמו עזרה, תשוקה, הנחה וכו’..

למרות שזה יכול להימשך זמן רב, כדאי גם למתן את כל התגובות באתר שלך. יהיה עליכם לאשר כל אחד באופן ידני, אך זה מבטיח שלא יעבור דואר זבל. עקוב אחר הגדרת הנתיב > דיון “בלוח המחוונים של וורדפרס וסמן את התיבה” מנהל מערכת צריך לאשר את ההערה (ללא קשר להתאמות להלן). “

באותו אזור זה תוכלו לאפשר לוורדפרס לאשר אוטומטית תגובות של מגיבים שאושרו בעבר. סמן את התיבה “מחבר התגובות חייב להיות בעל תגובה שאושרה קודם” וההערות האלה לא יופיעו בחלונית הניהול שלך.

אם אין לך Akismet או מה לנסות עם תוספים אחרים להתמודדות עם דואר זבל, יש המון אפשרויות. להלן כמה מההמלצות שלנו:

 • CleanTalk הגנה מפני דואר זבל וחומת אש
 • Akismet נגד דואר זבל
 • חומת האש של WordFence Security, Malware and Spam Protection

שגיאות וורדפרס נפוצות

אמנם נשמח לכסות על כל שגיאה אפשרית בוורדפרס יכולה להציע, זה פשוט לא אפשרי. יש יותר מדי נסיבות ויותר מדי טעויות לעבור שאפילו למצוא את מה שאתה צריך זה יהיה סיוט. במקום זאת, אנו נעסוק בכמה משגיאות וורדפרס הנפוצות ביותר ואתן תוכלו לעשות כדי לתקן אותן. אם לא תמצא את מה שאתה צריך כאן, הקפד להתייחס לערך הקודקס של וורדפרס בנושא.

שגיאת שרת פנימית

השגיאה הנפוצה ביותר שתיתקל בהן היא שגיאת שרת פנימית. כשאתה מנסה להתחבר לדומיין שלך, תראה דף עם “שגיאת שרת פנימית” או “שגיאת שרת פנימית”. החדשות הטובות הן שהאתר שלך לא נעלם. החדשות הרעות הן שזו שגיאה כללית מכיוון שוורדפרס לא יכולה לזהות את הבעיה.

ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה. האזור הראשון לבדיקה הוא קובץ ה- .htaccess, ככל הנראה פגום. היכנס לאתר שלך באמצעות FTP ומצא את קובץ ה- .htaccess שלך. זה אמור להיות יושב בספריית השורש של האתר שלך, בתוך “public_html.” אם זה חסר, הקפד לקרוא קבצי .htaccess בקודקס של וורדפרס.

שנה את שם הקובץ ל- “.htaccess_old” ונסה לטעון מחדש את האתר שלך. אם זה עובד, עבור אל “הגדרות > permalinks “ואפס את הפרמלינקס שלך. זה יפיק קובץ .htaccess חדש ויחליף את הקובץ הפגום. אם זה לא עבד, המשך הלאה.

במקרה שקובץ ה- .htaccess שלך בסדר, כנראה שתוסף אחד או יותר הם הבעיה. היכנס לאתר שלך באמצעות FTP ונווט לתיקיה “wp-content”. מצא את התיקיה בשם “תוספים” ושנה אותה ל “plugins.hold.”

חזור לדפדפן האינטרנט שלך ועבור אל “www.yourdomain.com/wp-admin.plugins.php.” פעולה זו תשבית את כל התוספים שלך אך תשמור על ההתקנה וההגדרות שלהם. חזור למנהל ה- FTP ושנה את השם “plugins.hold” ל- “plugins.” לאחר מכן, עליך לקבל שוב גישה.

הפעל מחדש תוספים בזה אחר זה ובדוק היכן השגיאה נמצאת.

אם אתה רוצה לעשות זאת ללא גישה ל- FTP, עבור לאתר האינטרנט שלך והשתמש ב- phpMyAdmin. מצא את הטבלה בשם “wp_options.” תחת העמודה “option_name”, מצא את השורה “active_plugins”. שנה את השדה “option_value” ל “a: 0: {}” ונסה להתחבר שוב.

אותו תהליך תקף גם לנושאים. מצא את תיקיית העיצוב שלך במנהל הקבצים שלך ונסה להעלות את ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל עשרים ושש עשרה וורדפרס, למחוק את התיקיה הנוכחית שלך.

אם כל השאר נכשל, צור קשר עם התמיכה של מארח האינטרנט שלך והם יוכלו לעזור לך לבצע התקנה חדשה של WordPress או להגדיל את מגבלת הזיכרון שלך כדי לראות אם הדבר מחזיר את האתר שלך לרשת..

זמן החיבור נגמר

אם אתה מקבל מסך עם “שגיאה ביצירת חיבור בסיס נתונים”, פירוש הדבר שהאתר שלך מתקשה להתחבר למסד הנתונים אליו הוא משויך. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך:

 • שגיאת אירוח אתרים
 • מידע שגוי wp-config.php
 • אתר פרוץ

ברוב המקרים, שגיאה זו נובעת מבעיית אירוח אתרים פשוטה. אפילו ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר מגלים בעיות מדי פעם, סביר להניח שמשהו עלה אם אתה רואה שגיאה זו. אחד משני דברים קורה: או שמסד הנתונים שלך עמד במכסה שלו והושבת על ידי מארח האינטרנט או שרת אירוח אתרים שלך מושבת..

בשני המקרים, צור קשר עם התמיכה של מארח האינטרנט שלך ובדוק אם יש בעיות ידועות. במקרה שמסד הנתונים שלך יושבת, סביר להניח שמארח האינטרנט ישיב לך גישה זמנית לבצע ניקוי בתים.

תרחיש סביר נוסף הוא שלקובץ wp-config.php יש מידע שגוי. היכנס ללקוח FTP שלך ומצא את הקובץ בשם “wp-config.php.” זה צריך להיות ממוקם בספריית השורש “public_html” שלך.

פתח את הקובץ וודא שהדברים הבאים נכונים:

 • שם בסיס הנתונים
 • שם משתמש במסד נתונים
 • סיסמת בסיס נתונים
 • מארח מסד נתונים

תוכל למצוא מידע זה בתוך cPanel של מארח האינטרנט שלך. עבור ספקים שמנגישים את המידע הזה בקלות, עיין באירוח אתרים הטוב ביותר שלנו באמצעות cPanel. שמור את הקובץ עם המידע הנכון ועליך להיות טוב ללכת אליו.

לא סביר אך יתכן שהאתר שלך נפרץ אם אף אחד משני התיקונים האלה לא עובד. כדי להבטיח שזה נפגע, חפש בתחום שלך ב- Sucuri SiteCheck. אם האתר שלך נפרץ, ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות.

ראשית, ליצור קשר עם ספק אירוח האינטרנט שלך. זה עשוי לספק שירות ניקיון, כן, אבל אתה רוצה לתת להם ראש בראש במקרה שהשרת נפגע. לאחר שתעשה זאת, חזור לאתרך ונסה להפחית ככל האפשר את הנזק.

משמעות הדבר היא נעילת כל המשתמשים המחוברים כעת ואילוץ איפוס סיסמה. ישנם כמה תוספים שעוזרים לך לעשות זאת:

 • כוח סיסמאות חזקות
 • iThemes אבטחה

לאחר נעילת הכל, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתנדנד. נסה למצוא תוספים חדשים או שינויים אחרונים ב- CSS של האתר שלך. אתה יכול גם לבדוק את נתוני האתר שלך דרך מנהל הקבצים של מארח האינטרנט שלך כדי לראות אם משהו נראה מוזר.

למרבה הצער, אין תשובה אחת לניקוי אתר שנפרץ. לעיתים קרובות מדובר בניסוי וטעייה ובקשת תשובות מהקהילה. לסוקורי מדריך לפתרון בעיות עבור אתר פרוץ שאנחנו ממליצים לעבור עליו לפני שתשלם עבור שירות ניקיון.

לאחר שמצאת את ההתקפה וניקית את האתר שלך, הקפד לשנות שוב את הסיסמאות שלך. זהו הנושא הגדול ביותר להתקפות חוזרות באתר. לאחר שהכל טרי, צור גיבוי של האתר שלך ושקול להפעיל משפטי פלילי עם כלי כמו Splunk כדי לתקן כל פגיעות במערכת שלך..

שגיאת תחזוקה

אחרון בתור לרשימת השגיאות הנפוצות בוורדפרס הוא למעשה די פשוט. לאחר עדכון וורדפרס, ייתכן שתראה “לא זמין בקצרה לתחזוקה מתוזמנת. בדוק שוב בעוד דקה. ” הצעד הראשון הוא להקשיב לאזהרה. המתן מספר דקות ובדוק שוב כדי לראות אם האתר שלך חוזר לקדמותו.

אם לא, WordPress שכחה להסיר את כל קבצי ההתקנה לאחר העדכון. כאשר WordPress מתעדכן, הוא מתקין קובץ תחזוקה באתר שלך. אם שגיאה זו נמשכת, פירוש הדבר שהקובץ לא הוסר.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר שלך באמצעות תוכנית FTP ולהסיר את קובץ ה- .Maintenance. זה צריך להיות ממוקם בספריית השורש.

קובץ זה אחראי באופן בלעדי להצגת הודעת השגיאה הזו. למרות שלא סביר מאוד שתראה שגיאה זו מחוץ לעדכון וורדפרס, דברים מוזרים קרו. בכל פעם שאתה רואה אותו, הקפד לבדוק את קובץ השורש שלך.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים כי מדריך ביניים זה לשימוש בוורדפרס עזר לך במהלך המסע שלך עם CMS. במדריך הבא שלנו, נסקור נושאים כמו פיתוח תוסף ופיתוח ערכות וכן כמה אפשרויות אופטימיזציה מתקדמות כדי לקצץ מעט מזמן הטעינה שלך.

אם יש לך כמה שאלות בסיסיות יותר, ככל הנראה המדריך למתחילים שלנו (המקושר בראש מאמר זה) הוא הטוב ביותר עבורך. אנו נותנים לך את היסודות להתקנה ולהגדרת וורדפרס, כך שיש לך בסיס איתן להמשיך ללמוד על אותה פלטפורמה.

לכל שאלה וורדפרס מסוימת, הקפד ליידע אותם בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map