כיצד לבחור ספק אירוח אתרים

אתה מוכן לבנות את האתר הראשון שלך. קלטת עם איזו פלטפורמה אתה הולך – או אם אתה מקודד מאפס – ועכשיו אתה צריך למצוא איפה לארח את יצירת המופת שלך. מה שמביא אותך לנקודה לא חשובה: מה עליך לחפש בחברת אירוח אתרים?


אירוח הוא כמו דרך ואתר האינטרנט שלך הוא בניין. הבניין שלך קיים ויש לו ערך, אך דרושה דרך בכדי שאנשים יוכלו לגשת אליו: אתה צריך להשיג את האתר שלך בשרת לפני שאנשים יוכלו להגיע אליו.  

העניין הוא שיש ממש אלפי פלטפורמות לאירוח אתרים וזה בדיוק אלה שנמצאים באמצע עקומת הפעמון. תלוי בצרכים שלך, קל להיות מוצף בכל האפשרויות הקיימות. כאן ב- Cloudwards.net החלטנו להפוך את החיפוש למעט יותר עבורך ולתת לך כמה מהקריטריונים שעליכם להיות בתצפית.

תכונות

אתרי אינטרנט זקוקים להרבה יותר מסתם אירוח וחברות דחפו לעבר הצעת תכונות נוספות להוסיף על גבי שירות הליבה שלהן. רבים מהם הופכים לחנות אחת לבניית אתר.

לפני שניתן יהיה לארח את האתר שלך, עליך לרשום את הדומיין שלך. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת GoDaddy שלנו, שירות זה היה מהראשונים לארוז רישום תחום ואירוח אתרים. בעקבות זאת, הרבה חברות אירוח אחרות יעניקו לכם תחום בחינם גם בשנה הראשונה.

אם כבר מדברים על תחומים, אחד החלקים הטובים ביותר להפעלת אתר אינטרנט הוא כתובות דוא”ל בשם הדומיין הזה. לא כל חברות האירוח מספקות דוא”ל, ומציאת חברה אחרת שתארח דוא”ל זה לא רק מעצבן, אלא יקר.

DreamHost הוא דוגמה טובה לפלטפורמת אירוח המספקת כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות בדומיין שלך (עיין בסקירת DreamHost שלנו למידע נוסף). כל זה מגיע ללא עלות נוספת, ללא צורך בהתקנה ממך.

אם אתה מנהל פלטפורמת מסחר אלקטרוני, תכונות כמו שרתי אבטחה של SSL הם חיוניים. GreenGeeks היא חברה המציעה הסמכת SSL, כמו גם שילוב עם עגלות קניות Agora, OScommerce ו- Zencart כדי לסייע בקופה; כדי לראות את כל מה שמציע GreenGeeks, עיין בסקירת GreenGeeks שלנו.

מעבר לזה, התכונות מתפשטות מעט. חברות יציעו תמריצים שונים לנסות ולהרוויח את העסק שלך. מה שמושך אותך פנימה תלוי בצרכים שלך. עם זאת, טוב לחפש דברים כמו כלי הנהלת חשבונות מקוונים ואינטגרציה של G Suite כדי לאפשר לך להישאר בראש האתר שלך.

שרתים ומהירים

החלק החשוב ביותר של כל חברת אירוח אתרים הם השרתים. יש מגוון שרתים שונים שחברות מקימות, אך דרישה אחת צריכה להיות בעלת חשיבות עליונה: כולם צריכים להיות מהירים.

בקצה התחתון האתר שלך יתארח בדרך כלל בשרת משותף. זהו שרת מקיף המארח מגוון אתרים שונים. החיסרון הוא שהם אינם מותאמים לפלטפורמה או לצרכים של האתר שלך.

מרבית החברות מציעות שרתי וורדפרס – וזה הגיוני בהתחשב ב -19 אחוז מכל אתרי האינטרנט שבנויים בפלטפורמה זו. ל- A2 יש כמה משרתי הוורדפרס המהירים ביותר, ומתהדרים במהירויות של 300 אחוז מהר יותר מכל מתחרה מוביל (למידע נוסף, עיין בסקירת A2 שלנו).

שווה את העלות הנוספת לשדרג לשרתים ייעודיים בוורדפרס. גוגל מביאה בחשבון למהירות העמודים בעת קביעת דירוג האתר בתוצאות החיפוש. אתה רוצה לוודא שהאתר שלך נטען במהירות ואירוח וורדפרס ייעודי עוזר בכך.

תוכלו לקרוא את אירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס ולבדוק את המדריכים שלנו בנושא השימוש ב- CMS למידע נוסף. 

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

אף שהרבה פחות נפוץ, חברות מסוימות מציעות שרתים פרטיים וירטואליים. VPSes הם מכונות וירטואליות המאפשרות ללקוחות להשתמש במעל על מערכת ההפעלה. הם קלים יותר לקביעת התצורה ועולים לעתים קרובות פחות משרתים ייעודיים. החיסרון היחיד הוא שהם חולקים את החומרה הפיזית של שרתים אחרים, כך שהביצועים אינם טובים כל כך.

כמובן, המפרט האמיתי של השרתים חשוב. לא אסתדר כאן, אבל אם אתה מכיר מחשבים, עליך לדעת מה לחפש. ככלל האצבע, יותר טוב יותר. זה לא תמיד נכון, אבל יותר ליבות ויותר זיכרון RAM בדרך כלל שווים לביצועי שרת טובים יותר.

שרתים עם מפרט טוב יותר יטילו מגבלות רוחב פס. אם האתר שלך מיועד לצריכה המונית, וודא שיש לך רוחב פס מספיק כדי להתמודד עם עומס העבודה. תוכניות אירוח ברמת התחתון תפרסם רוחב פס בלתי מוגבל, אך זוהי נקודת בטלה בהתחשב בחומרת השרת אינה טובה כל כך.

קלות שימוש

אירוח אתרים יכול להיות מבלבל למתחיל, במיוחד כל התכונות הנוספות המוצעות. חברת אירוח היא רק הדרך לאתר שלך, וכל השאר נוסף. קלות שימוש חשובה בהתקנה ובתחזוקה של האתר שלך, כך שכל האפשרויות אינן הופכות למרק נהדר אחד.

באתרי וורדפרס, התקנה בלחיצה אחת חיונית. חברות כמו BlueHost (סקירה של BlueHost) מאפשרות לך להתקין את WordPress בלחיצה אחת. לאחר מכן תוכל לערוך את האתר שלך ישירות מלוח הניהול של WordPress.

זה שימושי למי שלא יודע הרבה על קידוד. בניית אתר וורדפרס ואז העלאתו לשרת FTP אינה האפשרות הראשונה עבור אנשים שאינם טכניים. חסוך לעצמך את כאב הראש ולך בלחיצה אחת על התקנת וורדפרס אם זו הפלטפורמה שלך לבחירה.

דוא”ל הוא תחום נוסף בו הדברים עלולים להתבלבל במהירות. לחברות המציעות דוא”ל יהיה פורטל ייעודי להתחברות ולראות את הדוא”ל שלך. עם זאת, אין תמיכה להתקנים ניידים ופתיחת ארבע כרטיסיות לחשבונות דוא”ל שונים זה מעצבן.

חפש חברות שמשלבות את הדוא”ל שלהם בפלטפורמות אחרות. זה יאפשר לך לא רק להשתמש בשירותים מוכרים כמו Outlook ו- Gmail, אלא גם לאפשר התראות לנייד. אם אתה כמוני ולעתים רחוקות בודק את הדוא”ל שלך בסוף השבוע, דחיפה לנייד יכולה להועיל לקבלת סוף סוף התגובה עליה חיכית.

קלות שימוש כללית זה משהו שלא תדע באמת עד שתירשם. עם זאת, אם האתר של חברת האירוח הוא סיוט לניווט, ככל הנראה השימושיות של הפלטפורמה תהיה מדי. כך גם בקצה השני של הספקטרום.

תמחור


© epSos.de

צריך לציין מבלי להזכיר כי התמחור הוא חשוב. עם זאת, חברות אירוח אתרים די ערמומיות באשר לפרסום המחירים (הן ברורות כמו בוץ). סביר להניח שראית תוכניות תמורת כמה דולרים בלבד בחודש. זה לא לגמרי כוזב, אך בדרך כלל קשור להתחייבות רב-שנתית, הכל בתשלום מראש.

למעשה, רוב התוכניות משולמות מראש. כמה חברות מציעות תוכנית תשלום לחודש לכמה דולרים נוספים לחודש, אבל זה נדיר.

עם זאת, התחייבויות מלפנים אינן הבעיות היחידות בתמחור. מספר רב של שכבות יכול להיות מבלבל בפני חדשים, במיוחד אם הם לא יודעים הרבה על שרתים. חפש תוכנית חודש לחודש וקנה באחד מהשכבות התחתונות. לאחר מכן, מה שצריך האתר שלך יהפוך ברור יותר ותוכל לשדרג את התוכנית שלך ככל שתצטרך יותר.

הדבר החשוב שיש להיזהר מאירוח אתרים הוא האופן בו המחירים נערמים. האירוח בפועל עשוי להיות רק כמה דולרים בחודש, אך לעתים קרובות נוסף דברים כמו אישורי SSL, תחומים ותכונות אבטחה נוספות..

אבטחה

האתר שלך הוא נדל”ן מוביל עבור התוקפים באינטרנט. חברות אירוח מתמודדות עם אינספור התקפות על אתרים גדולים כקטנים.

העבירה הקשה ביותר בעולם האירוח תהיה התקפת DDoS. בעיקרון, התקפה זו מרוויה את רוחב הפס של שרת, גורמת לכיבוי שלה (אם תרצה לקבל פרטים נוספים על סוג זה של התקפה, קרא מאמר על ספק VPN שאי אפשר להתייחס אליו בשם Hola)..

כדי להימנע מכך, חברות כמו HostGator משתלבות עם Cloudflare. Cloudflare מספק הגנה מפני התקפות DDoS, והוא בחינם למשתמשים ב- HostGator (למידע נוסף, עיין בסקירת HostGator שלנו). התקפות DDoS אינן הדאגה היחידה שלך. חומת אש חזקה, עדכוני אבטחה עקביים ובדיקות זדוניות הם דברים חשובים שצריך לחפש.

Arvixe הוא דוגמה טובה לאירוח אתרים עם אמצעי אבטחה נוספים. יש להם כלים נגד DDS, עדכוני אבטחה ליליים, חומות אש, איתור כוח ברוט, מערכת אימות דו-גורמית ותעודות SSL בחינם (עיין בסקירת Arvixe שלנו למידע נוסף).

עם זאת, כל אמצעי האבטחה הללו לא יגנו מפני הכל. חפש אירוח שמספק גיבויים למקרה שמשהו ישתבש. זה כמעט תמיד יגיע לפרמיה, אבל זה שווה את העלות.

תמיכה

אם כבר מדברים על דברים הדברים ישתבשו. לרוע המזל, בעולם אירוח אתרים זה לא נדיר, אלא וודאות. התמיכה היא בעלת חשיבות עליונה מכיוון שעבור אתרים רבים מספר דקות של השבתה הרבה יותר מדי.

בעיקרו של דבר, אתה מציב את גורל האתר שלך בידי מישהו אחר. אם השרתים שלהם במצב לא פעיל, האתר שלך לא פעיל. אם שרתי הדוא”ל שלהם נכשלים, אני בטוח שאתה יכול לנחש מה קורה לדוא”ל שלך.

זה לא סוף העולם וזה יקרה. הדבר החשוב הוא שחברות אירוח נמצאות שם בכדי להניח את הדאגות שלכם במנוחה.

תמיכה בהכרח באמצעות דואר אלקטרוני וכרטיסים היא בהכרח. עם זאת, חברות כמו InMotion מספקות תמיכה בצ’אט חי לכל המשתמשים. בדרך כלל זה מוסתר מאחורי קיר שכר, אך ניתן בחינם באמצעות InMotion (למידע נוסף, עיין בסקירת InMotion שלנו).

דבר נוסף שצריך לחפש הוא קהילה חזקה. אירוח דורש הרבה חלקים נעים והסתמכות על החברה שתפתור את הבעיות שלך אינה האפשרות הטובה ביותר. חפש פורומי תמיכה, ערוצי YouTube ושאלות נפוצות על מנת שתוכל לפתור את הבעיה שלך במהירות רבה יותר.

מחשבות אחרונות

למרבה הצער, כמו רוב הדברים, פלטפורמת האירוח שאליה אתה צריך ללכת תלויה במידה רבה בצרכים שלך. בגלל זה, לעולם לא נוכל לענות על השאלה הבלתי נמנעת איזו מהן היא הטובה ביותר עבורך. בכל הפלטפורמות, חפש אמצעי אבטחה מתאימים וקהילת תמיכה חזקה. שני היבטים אלה חיוניים לא משנה מה האתר שלך דורש.

מעבר לזה, הסתכל קצת באינטרנט וראה לאילו ספקים יש מוניטין טוב, הכולל כל ספק שהזכרנו עד כה. אל תלך על פלטפורמה רישומה מכיוון שהיא קטנה בכמה דולרים בחודש. קח בחשבון את הצרכים שלך ואת התקציב שלך, ופלטפורמת אירוח האינטרנט שאתה זקוק לו תציג את עצמה.

אנו מקווים שמדריך זה מועיל וברצונך לחשוב על מחשבותיך בנוגע לבחירת ספק אירוח אתרים בתגובות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map