כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד

הטלפונים החכמים הם קטנים, קלים למיקום לא נכון, קל לצניחה וריסון. כל התמונות, הסרטונים וההודעות של יקיריהם – מה קורה להם כשהטלפון שלך אבוד, נגנב או נשבר?

יתכן ש”נעלתם “הודעה אחת או יותר כדי למנוע את מחיקתם בטעות, אך זה לא כמו שיש לך גיבוי..

אני די יסודי בכל מה שקשור לגיבויים – אפילו הודעות טקסט. זה בחינם, זה קל ואני אף פעם לא דואג לאבד זיכרונות, תמונות, מתכונים או הודעות חשובות. אני לא צריך “לככב” או “לנעול” הודעות טקסט לשמירה מכיוון שכולם מגובים לענן באופן אוטומטי.

אני הולך להראות לך כיצד לגבות אנשי קשר והודעות טקסט באנדרואיד במאמר זה. השתמשתי במכשירי אנדרואיד וגם באייפון ובכמה שיטות שונות לגיבוי הנתונים שלי. אני משתמש ב- SMSBackup + באנדרואיד כדי לגבות את ההודעות שלי ל- Gmail, ואני אראה לך איך לעשות את אותו הדבר כאן. אני אגע בכמה מהיישומים האחרים הזמינים בחנות Play, למקרה שתעדיף לקבל את הגיבויים שלך בכרטיס SD או בפתרון ענן אחר..

אסקור בקצרה ייצוא הודעות בעצמך, למקרה שתרצה ללמוד כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד ללא אפליקציה. זה אפשרי, אך תלוי בטלפון של המשתמש ובגרסת Android – גרסאות מסוימות אינן מאפשרות למשתמשים לייבא / לייצא הודעות לכרטיס SD.

כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד ללא אפליקציה

מכיוון שמשתמשים מסוימים לא ירצו להתקין אפליקציה, אני אראה לך כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד לכרטיס SD. באופן אידיאלי, תעשו זאת פעמיים, תאחסנו כרטיס SD אחד במקום בטוח למקרה שתאבדו את השני.

תהליך זה יהיה מייגע אם אתה מגבה יותר מכמה הודעות. תצטרך לפתוח את ההודעה שברצונך לגבות ולהקיש על כפתור “האפשרויות” או “התפריט” על המסך. חפש אפשרות שאומרת “שמור” או “ייצא” ובחר את כרטיס ה- SD שלך.

שוב, תצטרך לחזור על כך לכל הודעה שברצונך לשמור. חסוך לעצמך את הזמן על ידי התקנה ושימוש באחד מהיישומים המוזכרים כאן. אני אראה לך כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד למחשב או לכרטיס SD וכן לענן.

מה אתה צריך

תזדקק לגישה לאחת מהיישומים שלהלן:

  • SMSBackup+
  • גיבוי סופר
  • גיבוי SMS & לשחזר

כל היישומים הללו זמינים בחנות Google Play. אם מסיבה כלשהי אינך יכול לגשת לחנות, SMSBackup + מספק קוד QR שאתה יכול לסרוק להתקנת האפליקציה.

תצטרך גם מיקום לאחסון הגיבויים החדשים שלך, כגון כרטיס SD, מחשב / מחשב נייד או אחסון בענן, כולל Gmail.

אני משתמש ב- SMSBackup + וב- Gmail, אבל אתה יכול להשתמש בכל מה שאתה מעדיף – במאמר זה תלמד כיצד לגבות הודעות טקסט באנדרואיד לכרטיס Mac, PC או SD. אתה יכול גם להשתמש בספק דוא”ל אחר, כל עוד הם תומכים ב- IMAP.

היתרון העיקרי של הענן הוא שאני יכול לגשת להודעות שלי מכל מכשיר, ואינני צריך לשאת איתי כרטיס SD או כונן הבזק. כדאי לשמור עותק מקומי, לא מקוון, אך גיבויים בענן היו מעיד על ניסיוני.

כיצד לגבות הודעות טקסט בטלפון אנדרואיד

לאחר שתתיישב באפליקציה ובמיקום לאחסון הנתונים שלך, אתה מוכן להתחיל לגבות את ההודעות שלך. אני מתמקד ב- SMSBackup + כאן אבל אחר כך אגע בשניים מהיישומים האחרים שהזכרתי קודם.

שלב 1. הפעל IMAP בהגדרות Gmail שלך.

שלב 2. הקש על “התחבר” כדי להתחבר ל- Gmail. גרסאות חדשות יותר של אנדרואיד עשויות להציג רשימה של חשבונות Google שלך, ואילו גרסאות ישנות יותר של אנדרואיד עשויות לדרוש ממך להתחבר ולהעניק SMSBackup + גישה להודעות הדוא”ל שלך..

שלב 3. SMSBackup + יבצע את הסנכרון הראשון. הקש על “גיבוי” כדי להתחיל בתהליך העתקת ההודעות לחשבון Gmail שלך.

שלב 4. אפשר גיבויים אוטומטיים על ידי הקשה על “גיבוי אוטומטי.” אתה יכול לשנות את ההגדרות אם תרצה, או לדבוק בברירות המחדל. הדבר החשוב בפתרון גיבוי טוב הוא שלעולם לא תצטרך לעשות דבר – זה אמור לקרות אוטומטית כך שפחות ישכח או תדחה אותו עד שיהיה מאוחר מדי.

היכנס לחשבון Gmail שלך וחפש הודעות עם התווית “SMS”. תוכל למצוא את כל ההודעות שלך המאוחסנות בבטחה בדואר שלך, וניתן לחיפוש בקלות. אתה משנה את תווית ברירת המחדל מ”סמס “לכל מה שתרצה מתוך ההגדרות של SMSBackup +.

שחזור ההודעות שלך קל כמו להקיש על “שחזור” ב- SMSBackup +. אם יש לך כמות גדולה של הודעות לשחזור, שקול לעשות זאת ממש לפני השינה כדי שלא תצטרך לחכות. הנתונים שלך ישוחזרו בשקט כשאתה ישן ללא דאגות.

כיצד לגבות הודעות טקסט שנמחקו באנדרואיד

גיבויים אוטומטיים יאפשרו לכם לייבא את ההודעות לכל טלפון חדש. SMSBackup + ייצא עותק של כל הודעה לחשבון Gmail שלך תחת תווית ספציפית, “SMS”.

פירוש הדבר שאם תמחק בטעות הודעת טקסט, אתה יכול פשוט לפתוח SMSBackup + ולהקיש על “שחזור”. זה לא יחליף אף הודעה קיימת, ותוכל לבחור רק הודעות מסוימות לשחזור תחת “הגדרות מתקדמות.”

אם אתה מנסה לשחזר הודעת טקסט שנמחקה בלי לקבל גיבוי, אתה למעשה חסר מזל. ישנן כמה תוכניות שנועדו לשחזר נתונים שנמחקו, אך הגרסאות החינמיות רק מאפשרות למשתמש “לסרוק” אחר קבצים שנמחקו. זה עולה כסף כדי לשחזר את הקבצים בפועל – זו הסיבה שגיבוי אוטומטי שווה את חמש הדקות שנדרשות כדי להתקין.

אלטרנטיבות ל- SMSBackup+

גיבוי SMS & שחזור הוא אלטרנטיבה נהדרת ל- SMSBackup +, עם כמעט 90,000 ביקורות ו -4.5 / 5 כוכבים בעת כתיבת שורות אלה. האפליקציה, שנוצרה על ידי קרבוניט, יוצרת גיבויים מקומיים בטלפון אנדרואיד שלכם שניתן לייצא לכרטיס SD או לאחסן בבטחה בענן..

קרבוניט ידועה בפתרונות הגיבוי בענן שלהם. לחברה יש רקורד נהדר בכל מה שקשור לפתרונות גיבוי ואפליקציית האנדרואיד שלהם היא סלעית כמו תוכנת שולחן העבודה והשרת שלהם.

אם אתה כבר משתמש בשירות (ואם קראת את סקירת הקרבוניט שלך, תוכל לגלות מדוע עליך לעשות זאת), גיבוי SMS & שחזור הוא אלטרנטיבה נהדרת ל- SMSBackup + אם ברצונך לשמור עותקים מקומיים, לא מקוונים, וכן לסנכרן לספק ענן..

סופר גיבוי ושחזור יגבה את הודעות הטקסט ואת יומני השיחות שלך. חובבי אנדרואיד עם טלפונים מושרשים מסוגלים אפילו לגבות אפליקציות, לוחות שנה ואנשי קשר לכרטיס SD או לספק ענן.

גיבוי SMS של קרבוניט & שחזור מאפשר לך לקבוע לוח זמנים להפעלת גיבויים כשהוא נוח, למשל כשאתה ישן, ויש לו תכונה מעניינת שמאפשרת לך לשתף קובץ .apk אנדרואיד עם חבר על ידי לחיצה על לחצן פשוט. זוהי תכונה שימושית עבור חלק מהמשתמשים עם אפליקציות טעונות צד, ומאפשרת לך לשתף אפליקציית אנדרואיד עם מישהו במקום שהם יצטרכו לחפש אותה ולהטען אותה בעצמם..

גם אם אינך זקוק או מעוניין בתכונות מתקדמות אלה, האפליקציה מתפקדת בצורה מושלמת כפתרון פשוט לגיבוי הודעות טקסט. אתה לא צריך להיות משתמש בחשמל ורק התכונות הנוספות דורשות השתרשות הטלפון שלך – אתה יכול להתקין אותו ולגבות את ההודעות שלך לכרטיס SD או לענן עם מספר ברזים.

מעבר לגיבוי SMS

במקרה שמאמר זה עורר את סקרנותך בגיבוי הנתונים בטלפון אנדרואיד שלך, כדאי להזכיר שיש כמה פתרונות מצוינים לגיבוי במכשיר מלא. אתה יכול בעצם לגבות את כל מה שבמכשיר שלך, כולל את ההודעות, התמונות והסרטונים שלך, ולגשת לכל זה בענן מההתקנים האחרים שלך..

זה מעבר לתחום של מאמר זה, אך כבר סקרנו את הפתרונות הטובים ביותר לגיבוי ענן עבור אנדרואיד – ותוכלו למצוא ביקורות מעמיקות יותר של אותם ספקים באתר שלנו..

סיכום

קל לגבות את כל הודעות ה- SMS, יומני השיחות והנתונים האחרים שלך. התקן את אחת האפליקציות שהראיתי לך היום והבטיח שלעולם לא תאבד הודעה. גיבוי הודעות SMS קל במכשיר אנדרואיד ותוכל אפילו לקחת את זה צעד קדימה על ידי גיבוי כל נתוני הטלפון החכם שלך לענן..

הטלפונים שלנו הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. אנו מחוברים כל הזמן, משתפים זה את זה במחשבותינו או בתמונות שלנו וכמה אנשים כנראה שוקלים לשמור על אותם רגעים. הודע לנו בתגובות למטה אם אתה מעריץ גדול כמו גיבוי אנדרואיד כמונו. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me